דיוני The 100 (עונה 3) לסוף השבוע

didalf

Well-known member
יאא מי עוד?

אני יודעת שקלארק ובלאמי נשואים
(מה שמוכיח את טענותיי לזה שכימיה יש שם) רציתי לחפש את האינסטגרם שלהם לראות אם יש להם תמונות חמודות ביחד אבל אני מתאפקת. &nbsp " תודה על הדימוי הזה" - יו וולקאם

LeAnnDylan

Well-known member
את לא מפסידה המון האמת

הם לא באמת מעלים תמונות יחד. למעשה הם לא מעלים תמונות כמעט בכלל. היו להם הרבה יותר תמונות חמודות יחד לפני שהם הפכו לזוג (שזה אגב קרה רק לפני קצת יותר משנה כי לפני כן היא יצאה עם מישהו אחר בסדרה) הנה השתי תמונות היחידות מהחתונה שלהם. &nbsp זוג נוסף מהסדרה זה אקו וג'קסון.

LeAnnDylan

Well-known member
הנה 2 שמצאתי

וואו תפוז מחרפן אותי, אני יודעת שבוודאות ששתי התמונות לא כאלה גדולות שלא רק שהן יכולות להיכנס להודעה אלא שאני יכולה להכניס עוד 10 אחרות אבל משום מה הוא ממש אנטי וזה נוראי

didalf

Well-known member
לי הוא בכלל קרס קודם

בגלל זה הגבתי פעמיים על הרקון הוא עשה לי שלא נשלח וכן שלח. &nbsp אהעהההההההההה חמודיייייייםםםם
בשתיהןןן
תודההה

LeAnnDylan

Well-known member
אצלי זה פשוט אם אני משאירה את העמוד פתוח יותר מדקה

תפוז מתרפרש ואני מקבלת עמוד שגיאה. אם אני מרפרשת שוב אז הוא עולה מחדש והכל סבבה. הבעיה היא שאם אני כותבת הודעה ולוקח לי יותר מדקה לכתוב אותה אז הוא כאילו משתבש ואפ אני באה להעלות תמונה הוא חושב מיליון שנה ובסוף גם לא מעלה לי את התמונה. אני צריכה כאילו לרפרש מחדש, להעלות קודם את התמונות ואז להדביק את הטקס ולשלוח. וזה מעיקקקק אבל אני עדין מעדיפה את זה על פני אג'נדה שלא נראה לי שאטרח להיכנס לשם בכלל אם תפוז יפול

didalf

Well-known member
לא את לא יכולה לנטוש אותנו

יאוו תפוז קרציה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תכנסי בבקשה לאג'נדה

לפחות על מנת שנוכל לתת לך פרטים למקרה שנאלץ למצוא מקום אחר

didalf

Well-known member
חחח לא בטוחה אם לשמוח שאני לא מפסידה

או להתבאס שאין לי למה לצפות
&nbsp התמונה הראשונה זאת מישהי מהסדרה? כי אני לא מזהה. &nbsp יאא חמודים
תודה

LeAnnDylan

Well-known member
האמת שאני ממש מתבאסת

מזה שהם לא פעילים כי קלארק בהתחלה הייתה ממש פעילה ברשתות החברתיות והייתה מעלה מלא סרטוני ויין חמודים ומצחיקים. ואז היא כאילו הפסיקה עם זה לגמרי. האמת שבלאמי אף פעם לא היה פעיל יותר מידי אז אין מה להתאכזב יותר מידי, היה לו טוויטר שהוא מפרסם בו רק כל מיני משפטי העצמה וחיזוק עצמי
חמוד
רק לאחרונה הוא פתח אינסטגרם אבל בינתיים אין שם יותר מידי דברים מעניינים. &nbsp בתמונה זו לא מישהו מהסדרה. אין לי באמת מושג מי זאת. אני גם חושבת שהם לא הזמינו אף אחד מהסדרה כי הם התחתנו בסתר. היא דיברה על זה שאף אחד לא ידע על החתונה כי הם לא רצו שידליפו פרטים על זה. מה שהכי מצחיק זה שאף אחד לא ידע (מהמעריצים) שהם זוג בכלל. פתאום איזה יום אחד שניהם כתבו בטוויטר "התחתנו לפני חודש" כאילו, בנוסח קצת יותר נחמד מזה. והרבה היו בטוחים שזו בכלל בדיחה
&nbsp

didalf

Well-known member
חחח אוף קמצנים

איזה מוזר סיפור החתונה שלהם

LeAnnDylan

Well-known member
לא התייחסתי עדין להודעה שלך

"אני מרגישה נבגדת כמו עם לקסה אז בהר" זה הרגיש לי גרוע יותר כי בסופו של דבר הבגידה של לקסה לא שינתה הרבה בדינמיקה של סקייקרו/גראונדרים. קיין ואבי המשיכו to play nice איתם. היחידה ש"סבלה" זו קלארק ואובייסלי היא כבר לא כועסת. (אני כאילו מדחיקה את ג'ספר כי לא אכפת לי ממנו) הבגידה של בלאמי הפכה את הקערה על פיה. כל מה שהם עבדו עליו מאז העונה הראשונה עומד להתפרק אם הם יהרגו אנשים שבאו להגן עליהם. משהו שגם לא הבנתי, פייק אמר "אם הם כאן להגן עלינו, תגידו להם שלא צריך אותם, אנחנו נגן על עצמנו" אז למה בעצם לא עשו את זה. כלומר, למה היה צורך להגן על מישהו שמסרב לקבל את ההגנה. למה הטבח המיותר הזה? "שבינתיים צמח בה דשא על ערימת הגופות החרוכות שהייתה שם" אם הייתי יודעת שגופות חרוכות מהוות דשן כזה מוצלח אולי גם אני הייתי חורכת כמה גופות בחצר
"לא פלא שהיא מפקדת כ"כ צעירה אם בגיל הזה הם מתחילים" מתחילים לאמן אותם מלידה בערך, אבל הם הופכים להדה רק כשהקומנדרים מתים (או כמו שלמדנו בפרק הזה, אם כל השבטים מצביעים פה אחד להדיח). כלומר, לא בהכרח הם חייבים להיות הדה צעירים. "מסתבר שהשומרת גם נייטבלאד, כמו הגנון של לקסה" משום מה זה גרם לי לצחוק בקול
"יש להם דם כהה יותר קצת סגול וזה סוג של כוח" הדם הוא שחור, בגלל זה הוא נקרא Night Blood. לא יודעת אם זה בהכרח כוח, אבל הם מאמינים שרק מי שהוא נייטבלאד יכול להיות קומנדר. בגלל זה בעונה הקודמת בפרק עם קינג קונג לקסה הרגיעה את קלארק שאף אחד מה"גנרלים" שלה לא יחליף אותה אם היא תמות. "וואי היא הייתה מהממת ככה" כןן!!!
"איך עם הלוק הזה והמוד והנרות בחדר?" הנרות!!!!
"ומי האידיוט שזרק על לינקולן אבן נשבעת כמעט שברתי את המחשב מעצבים" יואו לגמרי!! חצוף מטומטם
"אני קוראת לו בל עכשיו אנחנו ברמה כזאת כבר"
למרות שבפרק הזה הוא יותר HELL מבל

didalf

Well-known member
נכון, כבר כמעט נעלבתי

האמת חשבתי על זה קצת וזה נכון, הבגידה של בלאמי יותר חמורה אפילו כי לקסה בסופו של דבר עשתה את זה בשביל להציל את האנשים שלה. בלאמי סתםםםם רק עושה יותר נזק והורס כל מה שהשגנו. אפילו הבגידה שלו בי אישית יותר קשה כי תסלחי לי אבל אני עדיין אוהבת אותו יותר מאותה אז הבגידה שלו פוגעת בי יותר. "אז למה בעצם לא עשו את זה. כלומר, למה היה צורך להגן על מישהו שמסרב לקבל את ההגנה. למה הטבח המיותר הזה? " - הא תכלס
&nbsp "אם הייתי יודעת שגופות חרוכות מהוות דשן כזה מוצלח אולי גם אני הייתי חורכת כמה גופות בחצר"
עוד לא מאוחר לברביקיו גראונדר. &nbsp לאדעת אני מניחה שהדות מתות מהר אם הם כאלה חדורי לחימה תמיד, ואז הבא מתחיל מוקדם גם כן. &nbsp "למרות שבפרק הזה הוא יותר HELL מבל"
&nbsp חחחח פאק קלארק לעזאזל איך עמדת בכותנת הזאת עם כל הגב חשוף עם הקעקועים?!?

LeAnnDylan

Well-known member
נהה

לא מגיע לו שנאהב אותו יותר ממנה בשלב הזה. קודם כל שיפצה על כל העוול שנגרם בגללו. שיביא ללקסה נר או משהו שתסלח לו.

didalf

Well-known member

לא מגיע לו, אבל הלב רוצה מה שהלב רוצה. והלב שלי אוהב את לקסה אבל מאוהב בבלאמי, ועכשיו הוא שבור
. &nbsp נר אחד אבל לא מספיק עכשיו צריך חנות שלמה לפחות

didalf

Well-known member

הגיף נראה לי ספוילר אבל לא נורא כי השיער לצד

LeAnnDylan

Well-known member
באמת?

זה לא מה שהיא לבשה בפרק שקלארק חובשת לה את היד? האמת שראיתי את הסצינות שלהן כל כך הרבה פעמים שהיית חושבת שאני אדע מה קורה בדיוק באיזה פרק אבל בגלל שאני תמיד רואה הכל בבת אחת, מבחינתי הכל זה פרק אחד ארוך
למרות שהאמת היא שאיפשהו בשרשור הזה כן העליתי בטעות איזה ספוילר רציני בלי לשים לב
שמתי לב רק אחרי שלא היה ניתן כבר לערוך
אבל אם לא שמת לב
אולי לא נעשה שום נזק.

למעלה