דיוני The 100 (עונה 3) לסוף השבוע

LeAnnDylan

Well-known member
טוב טוב, אני אלך לצפות בו שוב עכשיו ולהגיב

ורק אחרי זה אני אגיב לפרקים של עדי.

limors2

Active member
טוב קדימה פרק 4

באמת נורא מה שקרה עם בלאמי, אוףףףףףףףף
ועוד בדיוק אחרי שחשבתי שהוא כ"כ מסכן וחמוד עם איך שהוא עמד שם עם השיער הארוך שלו והדמעות בעיניים וניסה להתמודד עם ההרגשה שבגללו כל האנשים האלה מתו, ואז הוא הולך ומצטרף אל פייק נגד לינקולן ונגד כולם. למההההההההההה!!!! &nbsp ג'ספר מעצבן אותי ממש, וחבל כי הרבה יותר יפה לו בלי כל השיער שלו והייתי שמחה לפרגן לו. אבל לא ככה. &nbsp אבללללללללללל. לקסה
וכמה לקסה!!!!!!!!
גם גננת, גם אמא גאה שמסתכלת על קלארק והדאגה שלה בחיוך הקטן והמהמם שלה, גם הקומנדר הלוחמת ששום ג'ודי או רואן או סליחה שכחתי את השם שלך ב"מפרשים שחורים" לא יכול עליה אבל הכי חשוב- גם רכה ומהממת והולכת א לקלארק באמצע הלילה בכותונת הלילה הזו עם השיער ועעעעעעעעעע
אני לגמרי איתה, שתינו היינו בטוחות שליל הכלולות שלהן הולך לקראות סופסוף. אבל לא, קלארק סתם החליפה לה תחבושת ואמרה "עשיתי את זה בשביל האנשים שלי". כן בטח, קלארק, לכי תשקרי לאמא שלך, ראינו איך התרגשת כשהגעת לקרב וכשלקסה ניצחה. תפסיקי לשחק אותה קשה להשגה. אגב יש לי חברה מטאמבלר שמצאה תמונת מאחורי הקלעים של הקעקוע על הגב של לקסה וקיעקעה אותו. &nbsp

limors2

Active member
אה ועוד משהו שרציתי לציין

פרקים כאלה ממש גורמים לי להעריך את זה שאני עושה מאמצים כדי לצפות באיכות מיטבית, כי אלישיה מהממת כ"כ בכל השוטים האלה והכי כיף לראות שללקסה יש עדשות מגע

LeAnnDylan

Well-known member
אבל למה בעצם

אובייסלי זה לא עדשות צבעוניות אז כנראה עדשות מגע. האמת שאף פעם לא שמתי לב שזה נראה שיש לה עדשות. מעכשיו אני אשים לב
&nbsp (טוב ברור לך שסתם הגבתי כי רציתי לשים את התמונה הזו ולהתמוגג מהעין המושלמת שלה)

LeAnnDylan

Well-known member
אה טוב הנה

כאן כן רואים את העדשת. (שוב, סתם מגיבה לעצמי כדי לשים תמונות
)

limors2

Active member
מגע

תמיד הצחיק אותי שרואים לה אותן כ"כ בבהירות
אבל לסדרות לא באמת אכפת מדברים כאלה

limors2

Active member
ועוד תגובה בלי ספוילרים

אני לא אספיק לראות הלילה את פרק 5 כי כבר מאוחר, ולצערי צצו לי דברים שמונעים ממני להתקדם בקצב הרגיל וביום שני בקושי יהיה לי זמן. אז או שמחר ממש אנסה לראות את 5+6+7 כדי להישאר באותו קצב ובשני אקח יום הפסקה, או שמחר 5+6 ואת 7 רק ביום שני. סליחה

didalf

Well-known member
חחח אמאלה לרגע קראתי

היא עשתה קעקוע של לקסה על עצמה על הגב וזה תמיד קריפי בעיני לקעקע פרצופים של אנשים אחרים. אבל רק הקעקוע זה יפה. &nbsp אולי ג'ספר היה נראה נורמלי בלי שיער אם לא הוא היה מתעקש לגדל שפם בר מצווה מכוער כזה. &nbsp "ועוד בדיוק אחרי שחשבתי שהוא כ"כ מסכן וחמוד עם איך שהוא עמד שם עם השיער הארוך שלו והדמעות בעיניים וניסה להתמודד עם ההרגשה שבגללו כל האנשים האלה מתו" -
&nbsp ואיזה איכות מיטבית? את לא רואה בנטפליקס? &nbsp

limors2

Active member
אני רואה בנטפליקס אבל אני משלמת על המינוי באיכות המיטבית

שזה 4K במכשירים תומכים אבל הHD הכי הכי חד שיש במככשירים אחרים
&nbsp &nbsp והשפם

LeAnnDylan

Well-known member
צ׳ארלס וויין!!! איך שכחת

למרות ששם הוא בעצם היה רואן

LeAnnDylan

Well-known member
כבר כיביתי את המחשב

אז גיפים יבואו מחר. אבל בינתיים כי ההודעה שלך הזכירה לי את המם הראשון, אני מגיבה לך גם בלי גיפים (בינתיים)
אבל כפיצוי הנה עוד כל מיני ממים (אגב זה לא שאין לי גיפים בטלפון, יש לי איזה אלפיים. אבל יותר קשה למצוא משהו בטלפון כי זה מסודר בתיקיות של דמויות ולא פרקים, כמו במחשב)

didalf

Well-known member

השני זה מסדרה אחרת כאילו? והשלישי - מתה
וגם איזה שונה היא נראית לא בלקסה.

LeAnnDylan

Well-known member
304

טוב אני לא הולכת לחפור. כי כבר 1 בלילה ואני צריכה לישון וגם בלאמי החמור הזה ופייק עיצבנו אותי
אז שימותו שניהם (+אמא של מונטי) אפילו ג'ספר השיכור המעיק לא היה כזה נוראי. הוא לפחות פוגע רק בעצמו (וברגשות של מונטי). אז במקום זה אני אדבר על הדברים המוצלחים של הפרק. המלכה ניה חושבת שהיא יכולה לקרוא תיגר על הדה שלנו. ולקסה מקבלת את זה במקום לבעוט גם אותה מראש הבנין. טוב רגע, גם בתגובה כזו צריכה להתלהב אז האעהאהעהאהעהאעהאההאעהה לקסהההה
הצחיק אותי איך כל האמבסדורים מתחילים לצעוק נו הדה נו מור וטיטוס כזה תהרגו את כולם
צודק. תאכלס גם אני הייתי הורגת את כולם, גם אם הייתי נשארת לבד עם קלארק
במילא זה מה שהן רוצות
לקסה וכיתת הנייטבלאדים
ראית קלארק, היא מוכנה כבר להיות אמא
אתן יכולות לאמץ את איידן
במילא הוא נראה כמו הלאב צ'יילד של שתיהן. קלארק מודאגת שרואן יהרוג את לקסה ולקסה רק מקשקשת על גילגול נשמות שעוד יותר מוציא את קלארק מדעתה
הצחיק אותי שבסוף היא שואלת את לקסה "את מדברת על עוד משהו חוץ מהמוות שלך" היא מעדיפה לדבר על הבובז שלך קלארק, אבל את משחקת אותה חסודה
לא יודעת מה הקטע של המלכה שהיא מתייחסת לרואן כמו לזבל. מה הוא כבר עשה שראוי לגירוש? האם אי פעם נגלה? נראה כאילו היא מעדיפה את אונטרי בתוך בת (אגב עדי, מכיוון שרק הפרק ראינו את אונטרי עכשיו זה בטוח לספר לך פריט טריוויה קטן שהיא הבת זוג של מרפי במציאות. ואגב שני, ניילה- זו ששכבה עם קלארק, היא אחות של מרפי במציאות) האם זה בגלל שהיא נייטבלאד? בכל מקרה, אהבתי שהוא שלח את קלארק להרוג אותה. לא כי זה סבבה להרוג את אמא שלך, אבל כי הוא מבין שהיא בסופו של דבר 'בצד שלו'. וכמובן שבטח קרץ לו להיות מלך. אבל קלארק כשלה במשימה הפשוטה שהטיל עליה, אז עכשיו האישה שלה צריכה לעשות את העבודה השחורה (שחורה בגלל הדם שלה, הבנת?
כן.. אני באה עם ה-dad jokes היום
) וכפרעל לקסה איזה לוחמת היא. עם חרב, בלי חרב. מה זה משנה. מלכה!
ואיידן חמוד שם בצד עוצר את הנשימה כי הוא חושש לחיה של אמא שלו
המלכה מתה (חחח איך שיפדה אותה
הרעתי בקול) LONG LIVE THE KING חח תמיד שהיא או קלארק צועקות משהו זה מרגיש כאילו הן ממש מתאמצות שהמבטא לא יתפלק להן (כי סרייסלי, זה קשה לצעוק עם מבטא. תנסו) וזה תמיד נשמע חמוד כזה כי לא הולך להן
אהעהעעהעהעההעהעה ואז לקסה באה אל קלארק באמצע הלילה
היא כבר חצי ערומה אבל קלארק כנראה מפחדת להכאיב להדה שלה עכשיו כשהיא פצועה כי רואים עליה שהיא אוהבת סקס קשוח. וגם אולי לא מעוניינת שהיד המדממת של לקסה תיגע לה ב.. וול. היא צריכה טטנוס. אוקיי, אני מבינה. בסדר. יאללה לקסה תחלימי עד הפרק הבא. אני רוצה

didalf

Well-known member
חחח לא יודעת מה יותר אהבתי

הגיף של לקסה עם השיער בצד, הגיף של לקסה עושה סיבובים על הרצפה, הגיף של לקסה רוקדת עם חרב, או הגיף שבו היא משפדת את המלכה
&nbsp "מה הוא כבר עשה שראוי לגירוש? האם אי פעם נגלה?" - בטח ראה פרוזן וטחן לאמא שלו את לט איט גו. &nbsp "(אגב עדי, מכיוון שרק הפרק ראינו את אונטרי עכשיו זה בטוח לספר לך פריט טריוויה קטן שהיא הבת זוג של מרפי במציאות. ואגב שני, ניילה- זו ששכבה עם קלארק, היא אחות של מרפי במציאות)" - יאא מה זה עסק משפחתי. הם הכירו על הסט או קודם? &nbsp חחח אני לא שמה למבטא מתפלק אבל זה כי אני עוד לא מכירה אותו. &nbsp "וגם אולי לא מעוניינת שהיד המדממת של לקסה תיגע לה ב.. וול. היא צריכה טטנוס"
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member

אני מדמיינת את רואן שר לט איט גו בקולי קולות וצוחקת לעצמי כמו מטומטמת
תודה על הדימוי הזה
&nbsp וכן, הם הכירו על הסט. יש עוד זוגות בסדרה אגב. נראה לי שלא רק בראש שלי כולם שוכבים עם כולם, אלא גם במציאות

למעלה