דיוני סדרות לסוף השבוע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תירוצים תירוצים

ורהיטים רהיטים בכל מקרה אני אשמח לשמוע מה היה מצחיק בפרק כי אני כנראה שכחתי. &nbsp וגם איזה מלא אקשן. כלומר החלק עם דיוזה היה מלא אקשן, אבל זה היה חלק קטן יחסית מהפרק. ואני חושב שזה הפרק הראשון אי פעם שבו אף אחד בסנקטום לא מת. &nbsp אני מסכים שהעונה הזאת פחות טובה בנתיים מעונה 6. אבל זה כי עונה 6 הייתה מעולה.

Lhuna1

New member
תגובה שלי

קודם הערה קטנה: לא בדיוק אמרו שאי אפשר לנשום על פני הקרקע של בארדו. מה שלוויט (שנראה לי הגיוני שהורד לדרגת מנקה בעקבות הבגידה שלו) אמר, זה שפני השטח הם לא survivable לאורך זמן. בלי לפרט למה, ומה הוא אורך הזמן הזה (פירוש סביר נראה לי שזה לא הרבה זמן, אבל עדיין יכול להיות כל דבר בין כמה שניות לכמה שבועות). מה שהזקן אמר הוא שאי אפשר לצאת לשם בלי rebreathers, שזה באמת נשמע כאילו זה אומר שאי אפשר לנשום שם, אבל כששאלו אותו מה קורה אם יוצאים בלי זה, אז הוא אמר "אותו דבר שקרה לבארדואים, הכחדה, רק שאני מניח שלאט יותר", שזה גם לא תשובה ממש ברורה, אבל בהחלט לא נשמע כמו סכנת מוות מיידית. &nbsp &nbsp חוץ מזה אני די מסכימה איתך על רוב הבעיות שהצבעת עליהן בפרק, כמו זה שענייני בטחון הפנים בסנקטום מתחילים לייגע, וזה שהאופן שאינדרה איחדה מחדש (?) את וואנקרו נראה קל מידי ולא הכי משכנע, ושמה רוצה נלסון בכלל, ושהקטע בנאקארה היה יותר מידי זמן של כלום (קטע מסרט אימה חייזרי בנאלי) בשביל רק להראות לנו ולהם את הסמל של אנשי השחר החדש. &nbsp אבל הפתיח של דיוזה
היה כל כך מעולה, שרק בשבילו הפרק הזה היה שווה, הוא פשוט התעלה בעיני על הכל. גם הפגישה המחודשת שלה עם הופ ואוקטביה העלתה לי לחלוחית קלה בעין. אבל בכלל אני אוהבת את ה-cold opens של העונה הזאת כל כך. &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן

הפתיח עם דיוזה היה אדיר. גם תראי, ברור שלא כל כך לא אהבתי את הפרק - עדיין הצלחתי לכתוב עליו מגילה. בעיקר תסכל אותי העלילה בנאקרה. ודברים מסויימים בעלילה בסנקטום. &nbsp הגיוני שלוויט קיבל עונש. קצת מוזר שזה הורדה בדרגה למנקה. כי הוא אומר שהוא עדיין עובד גם בשבירת קודים (שאני מניח שבזה הוא מתכוון לקראית זכרונות עם המכונה, אבל אולי משהו יותר). אם כי זה גם קצת מוזר כי יש להם את פננס (סקיירינג) בתור כלי לעונש. &nbsp צודקת כנראה לגבי מה שנאמר על פני השטח. זה בעיקר לא ברור לי מה לוויט חושב שהם ישיגו בלעלות לפני השטח אם הוא יודע שהם לא יוכלו לשרוד שם לאורך זמן.

LeAnnDylan

Well-known member
The 100 עונה 7 פרק 6

טוב אז בואו מתחיל מזה שממש אהבתי את הפרק. כל ההתרחשויות בכל הזירות היו מעניינות. בינתיים, מעונה שציפיתי ממנה להמון, רק הפרק הזה הצליח להביא לי קצת מהכל. שמחתי, כעסתי, צעקתי, הרעתי וגם מחיתי איזה לחלוחית קטנה בזווית העין. שרמיין 'איזי פיזי' דיוזה זה הדבר הכי טוב שקרה לסדרה מאז לקסה נקודה. (וכן, זה כולל גם את אהובתי שאתם מתעבים. עמלקים שכמותכם
) כל הפתיחה הזאת שלה הייתה אחד הקטעים האהובים עליי בסדרה! איזו מלכה
"ג'קסון אמר שהיה לו שריון שהוא לא ראה אף פעם" "ג'קסון לא ראה הרבה שיריונות נקודה". אני אוהבת את אינדרה זורקת שיידז גם כשהיא לא מנסה
מישהו גנב את כל הנשקים. אופס ראסל זורק שיידז. אינדרה זורקת שיידז. כל הפרק הזה היה צריך להיקרא 100 שיידז אוף קרו. ראסל מבהיר לאינדרה שלמרות שהוא כלוא, הוא שומע דברים ויודע הרבה יותר ממה שהיא רוצה שתדע. אבל הדבר הכי חשוב ששניהם יודעים זה שוואנקרו בהחלט מסוגלים ללכת אחריו אם ידעו שהוא בעצם שיידי. אינדרה לא מרוצה הו הו! ניילה עם הבדיחות DAD שלה אני מתה
?I think it’s pretty cool “cool", get it
מוצאים גופה בקרח עם הסמל של בארדו. רייבן מדברת עם הקסדה שלה שאומרת לה שהאבן 200 מ' לפניה "יאללה אל תהיו נמושות, כולם אחרי!"
"הלוואי שלדבר הזה היה אור" חבל שלא דיברה על ח"י שקלים... הם מתחילים לזחול ושומעים כל מיני צחוקים של עטלפים מרושעים
הדבר הזה הקריפ לי את החיים
טוב ואז העכביש עם המתלעות הזה וטפ?! נפל לי הלב. אני לא בנויה לתסריטי האימה האלה
"רגע, אנחנו הולכים לעבר הדבר הזה?" שאלה לגיטימית לגמרי. אני מבינה שקלארק חושבת שאין להם סיכוי כי הם חייבים להגיע לאבן, אבל אני הייתי מעדיפה לצאת ולחפור מעל האבן עם כפית במשך שנה מאשר להיתקל בדבר הזה שוב. בעעעע. מצד שני, הייתי עושה אותו הדבר גם אם הייתה שם נגיד סתם לטאה
אני לא ממש טובה עם חיות
איך קלארק ישר דואגת לפרינסס שלה ומתחילה למשמש את כולה וכזה "נפצעת?" לאלא היא לא נפצעה, אבל תמשיכי למשמש, איי ליק איט
אהעעה המערה נסגרה
אהעהעעה חומצה
חח מילר "אתה עדין חושב שהחייזרים מגניבים?"
הקטע של מרפי וג'רמיה (אני אקרא לך ג'רי) היה חמוד
לאינדרה אין סבלנות שמרפי והחבר החדש שלו יסיימו לשתות והיא ניגשת לעיקר. גנבו לנו את הנשקים. אינדרה כפרה, שכחת שלפני שנה עוד נלחמת עם חרבות וכידונים? תאלתרי קצת, מה קרה
"מאשין גאן אנני"
"תמסרי לרייבן שאמרתי באנג באנג" מיי בייבי שאט מי דאון תקשיבי לי יא חתיכת חלאת המין האנושי, אם תעזי רק לגעת ברייבן אני אחנוק אותך עם הצמות שלך ואשפד אותך עם חנית
"חשבת שדיוזה בעייתית" חח כפרה על הדיוזה הזאת. אם היא הייתה פה היא הייתה פותרת לכם את הבעיה בשניה. לך קפוץ לאנומליה מרפי ותביא אותה שתנהל את הגנון שלה. יואו איך צחקתי שאינדרה דפקה למרפי מבט מוות והוא כזה מושך בכתפיים בקטע של just saying בינתיים דיוזה מצאה מישהו אחר לשים בטיים אאוט, למעשה, היא מצאה ארבעה כאלה
אמאל'ה כמעט הרגה את הופ
ממה עשויות הקסדות האלו? פלדה? אבל יאא המשפחה שוב ביחד
ואיך דיוזה ליטפה את הפנים של אוקטביה אחרי שאמרה לה שבלאמי מת אעהעהעעהה
אני אוהבת את שלושתן כל כך! ואקו
ממש כואב לי עליה. אף אחד לא מנחם אותה
אני לא שונאת את נלסון בדר"כ אבל הפרק הוא היה די מיותר. קודם כל מנג'ס לאינדרה כמו איזה ילד שחופר לאמא שלו שתקנה לו צעצוע. ואז מנסה לרצוח את שיידי עם השתי ידיים השרופות שלו. שיידי עם יד אחת פירק לו את הפרצוף. ואז גם השיחה איתו, הוא היה כזה נעל
בלי מטרה. בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום. שיידי לעומת זאת אהעהעהעה אני מאוהבת בו ככה. כאילו בשחקן עצמו. הדיבור שלו, ההתנהלות שלו. הוא מושלם! מה שפחות מושלם זה שיש לו עכשיו סכין והוא ינסה לרצוח את אינדרה? אהעהעה כאילו, אני יודעת שהמלכה שהוא דיבר עליה היא (לקסה) קלארק, אבל לך תמצא אותה בכוכב אחר עכשיו... אגב אם כבר קלארק, כשג'וזי השתלטה עליה היא הסבירה לה ששתי תודעות לא יכולות לחלוק גוף אחד ושהיא צריכה להרוג אותה במיינדספייס כדי להשתלט על הגוף שלה. אני מבינה את זה, קלארק הבינה את זה וגם רוב הצופים הבינו את זה. אבל מאיפה שיידי יודע את זה? אפילו כשראסל הגיע למיינדספייס שלו שניה לפני ששיידי רצח אותו, הוא לא הבין מה הוא עושה שם. אז זה לא שהוא ישב להסביר לו את תורת המיינדרייב. וזה לא כאילו זה היה אינפורמיישן שהוא למד מ'בקה' בעזרת הפליים כי הטכנולוגיה שהיא ייצרה את הממורי דרייב איתה, לא הייתה זהה לזו של המיינדרייב שראסל וגבריאל שידרגו. ובואו נחזור רגע שוב לנלסון, שיידי אומר לו שהוא רוצה כוח כדי להשיג את המטרה שלו. נגיד. אבל אז הוא אומר לו שלאסירים ולו יש אויב משותף. ממתי וואנקרו הם האויב של ילדי גבריאל. אינדרה אולי מעצבנת את נלסון קצת אבל הם ממש לא אויבים. היא אפילו אפשרה לו להסיר מ'ראסל' את המיינדרייב. האויבים היחידים שלהם הם הפריימים. זה היה מזה סטראץ'. חבורת נאקרה לוקחת המון זמן ללכת 200 מ'. ועכשיו שוב עטלפים מגחכים ברקע, האדמה זזה וקלארק ורייבן קיבלו Upgrade לסוויטה מלכותית. אך הו לא, אנחנו לא בסיזאר פאלאס, אנחנו בבטן של חייזר ואנחנו הארוחה הבאה שלו. גם כן ג'ורדן והחייזרים שלו
חבורת בארדו קרובה לחדר האבן אך לפני שהם נכנסים, לוויט שהורד בדרגה ועכשיו בתפקיד אב הבית, מזהיר את אוקטביה שיש בפני תריסר דיסייפלים שיקריבו את חייהם כדי לעצור בעדם. עכשיו, 12 דיסייפלים מול דיוזה, אקו, הופ ואוקטביה (אפילו בחצי כוח) אני לוקחת את הסיכויים של החבורה שלנו. כאילו, למה זו הייתה בכלל שאלה? פאקינג דיוזה לבד הרגה איזה 12 דיסייפלים בעצמה כדי להשתחרר מהחדר שלה. איך אוקטביה לא מקשיבה לו אבל אומרת לו כזה "תודה על האזהרה אבל ווי גוט דיס!" ראיתי כמה שכמה אנשים שיערו שלוויט עבר שטיפת מוח והוא בכוונה ניסה לשלוח אותם למותם. אבל אני עדין שיפרית של לקטביה, אז אני אבחר להאמין שהוא אמר להם את האמת. יואו כל פעם שאוקטביה נותנת לו בוקס אני רואה את המם הזה מילדות רעות "!One time she punched me in the face. It was awesome"
מאדי מציירת את האבן, מענין אם גם היא יודעת את אחד הקודים כדי להגיע לאיזשהו כוכב. שני הילדים האלה שרצו לשחק עם מאדי כדורגל זה לגמרי אמור להיות הקבלה לג'ספר ומונטי, נכון? האמת היא ששלושתם יחד נראים חמודים. וכל עוד ה-NULL לא הולך להיות טראגי כמו ג'ספר, אני לגמרי בעדו. תפוז לא אוהבים את הצבעים שלי אז נאלך להמשיך בהודעה הבאה.

LeAnnDylan

Well-known member
The 100 עונה 7 פרק 6 - המשך

אינדרה שוברת את הכיף וחושבת שמאדי היא על תקן הפסיכולוג שלה שהיא באה אליה עם כל הצרות שלה
אינדרה, היא לא לקסה. היא לא יודעת מה לעשות גם אם היה לה את לקסה בראש שתגיד לה מה לעשות. כשמאדי הייתה קומנדר היא אומנם הייתה fearless אבל לא הרגשתי שכתבו אותה מלאת תובנות כמו לקסה. וכבר הסבירו בעבר שהתכונות הקיימות של כל קומנדר מאוד דומיננטיות גם עם הפליים בתוכם. Princess Mechanic מוצאות זמן לדבר על הרגשות שלהן. רייבן ונשברת ותוהה איך קלארק עשתה את זה. קלארק אומרת לה שהיא הבן אדם הכי טוב שהיא מכירה (טוב, אין לך יותר מידי אופציות, כל מי שאת מכירה או שהרג הרבה יותר אנשים או שהם סתם חרא של אנשים) בהתחלה לא הבנתי למה הן עומדות עם הגב אחת לשניה וחשבתי שאולי בגלל שה'חדר' הצטמצם ממש שהן לא יכלו לזוז/להסתובב. אבל איך שרייבן התחילה לבכות פתאום קלארק מסתובבת אליה כדי לתת לה חיבוק. אהעהעעה יאללה, סקס בבטן של החייזר!!
ניילה מסכנה נתקעה עם שני טמבלים
דברים מתעופפים. הרבה יריות. והופ- קלארק ורייבן חזרו לאכסניית הנוער. ניילה נושמת לרווחה. יאיי גם האבן הצטרפה אליהם. מילר רוצה כוכב עם ים (בארדו לא בשבילך אם ככה, האני) ג'ורדן מוכן לוותר על החייזרים שלו. אגב, רייבן וקלארק הבינו שהן נמצאות בבטן של יצור חי, אבל מתי ג'ורדן הגיע לתובנה הזו? הוא נראה לי טמבל מידי מכדי להבין את זה לבד
אינדרה רוצה שמאדי תדבר עם וואנקרו. ג'קסון מתנגד. אינדרה מאיימת שתחתוך אותו. מרפי שכבר פרק שני מתפקד על תקן עובדת סוציאלית ומציל ילדים, מציע לאינדרה לחתוך אותו כי לא יתן לה לגעת במאדי. ממתי אכפת לו כל כך ממאדי? מתי הוא החליף איתה יותר משני משפטים? מה נכנס בך ג'וק? "היא עוברת התקף חרדה" באמת ג'קסון? אתה רופא, אתה צריך לדעת שככה ממש לא נראה התקף חרדה. במקסימום ככה נראה משחק גרוע של התקף חרדה
"וואנקרו צריכים אותה" "וואנקרו צריכים אותך!" לא הייתי בבונקר אבל לא קשה להבין מי שלט שם בעניינים. "אוקטביה רק צובעת את הפרצוף שלה עם דם" זה האנדרסטמנט של החיים. וואו מרפי. אני מבינה שזה היה הניסיון שלך לpep talk אבל הוא ממש עלוב. וקרינג'י. כל כך קרינג'י. בע "העובדה שאת לא רוצה לעשות את זה היא הסיבה שאת צריכה לעשות את זה" וטפ? לא אמורי. לא. זה ממש לא עובד ככה. אומנם אני בהחלט מסכימה שאינדרה צריכה לפקד עליהם. אבל לא בגלל שהיא לא רוצה, אלא למרות שהיא לא רוצה. מנהיג לא צריך להיות מנהיג בגלל שהוא לא רוצה. מה זה השטויות האלה ג'יז. תביאו לי בחזרה את קים
"אנחנו יכולים לפחות לצפות" "לא" "אני אצפה"
אינדרה קורעת את הצורה לאייס טי
רואה אינדרה. אמרתי לך שא לא צריכה רובים
אני הקומנדר שלכם עכשיו. מי שיש לו בעיה עם זה מוזמן לשכב על הרצפה שאדרוך עליו. לייק אה בוס
קצת רציתי שיבואו עליה כל מיני לוזרים והיא תקרע את כולם ותגיד להם אתם וואנקרו או האויב של וואנקרו מרגיש קצת כמו הזדמנות לא מנוצלת. אבל הפרצוף מלא ההערצה של אמורי ומחיאות הכפיים של מרפי בסוף
חוזרים לחבורת בארדו. נחמד שדיוזה שם כדי לתת קול לתהליך הסקת המסקנות של אקו בתקופה שהיא מעדיפה להמעיט במילים ולהרבות במעשים. אני לא מצליחה להבין את ההיגיון של גבריאל. אתה לא רוצה לצאת איתן, אל תצא. גו פלואט יורסלף, מה אתה עוצר בעדן יא גרוע. יואו זו הייתה סצינה שכתובה כל כך גרוע שחייב להיות היגיון 'תסריטאי' מאחורי זה. אין מצב שהוא פשוט כזה דביל. חבורת נקארה מוכנה לתזוזה בעוד שמילר רואה חתיכת בד עם הסמל של בארדו ואומר לניילה "נראה מוכר" היא טוענת שזה הסמל של השחר השני, אבל לייק, ראיתם את הסמל הזה לפני שנכנסתם למערה על הגופה שמצאתם. אתם רוצים להגיד לי שרק עכשיו ניילה ומילר הבינו שזה כביכול מזכיר את סמל הבונקר. שבתאכלס. נכון שאם הופכים את הסמל אז אפשר לראות קווי דימיון אבל בעוד שסמל הבונקר נראה כמו זריחה, בואו נגיד שלא הייתי מקשרת אותו ישר לפינקס של בארדו. מצד שני, from the ashes we will rise אולי כן. אבל שוב, מילר וניילה היו אמורים להבין את זה כשראו את הגופה בהתחלה. טוב זה לא חשוב כי רייבן כעבור שעה הצליחה לראות את הסמלים והופ כולנו הולכים לבארדו. יאיי!! מזל שהם לא בדרך לסקיירינג אגב אחרת הם היו מגיעים כל אחד כעבור כמה חודשים. לא לימדו אתכם להחזיק ידיים כשאתם נכנסים לאנומליה? פףף

Lhuna1

New member
חחחח

הגיף האחרון פה
זו השניה שהכי אהבתי. &nbsp אבל כל הסיכום שלך כרגיל
&nbsp וואו כן גבריאל היה חתיכת זבל מעצבן בסוף הפרק הזה (בכלל הוא נהיה נודניק מעצבן שבמריבה המקורית בינו לבין הפריימים האחרים אני מתחילה קצת להיות בצד שלהם בלי קשר למי צודק). לא נתקלתי עד היום בביטוי throw shade (גיגלתי עכשיו) אז גם למדנו משהו חדש. &nbsp

מילי08

Well-known member
טוב, תיכף ממשיכה לקרוא את שאר התגובות

אני דווקא מאוד אהבתי את הפרק. עד כדי כך שאני שוקלת לעשות צפייה חוזרת לכל הסדרה (תירגעו. לא עכשיו. מתישהו). אני באמץ נהנית מהמד"ביות החזקה של העונה הזאת. &nbsp היה מעולה לראות את דיוזה, אבל כל ההתנהלות שלה בבארדו זה משהו שהייתי מצפה מאוקטביה לעשות. אוקטביה היתה באופן יחסי כנועה שם (ואני מייחסת את זה לשינוי שהיא עברה ולרגשות אשם שלה על מי שהיא הפכה להיות) והנה באה דיוזה והיא פשוט מלכה. &nbsp האירועים בסנקטום מתחילים להיות יותר מעניינים לדעתי כי כבר נשבר לי לשמוע על הפריימים. שיידהדה דווקא היה די ברקע עד עכשיו (כלומר דמות מסוכנת, אבל לא מספיק חזקה), אבל פתאום כשיש לו גוף שהוא רק שלו ללא מודעות נוספת, אז הוא הרבה יותר מסוכן ומפחיד. ומגיע לאינדרה להיות המפקדת. הכי יש לה את זה והיא זו שצריכה להילחם בשיידהדה בסוף (אם כי בטח זאת תהיה קלארק). &nbsp מרפי כנראה מתחיל למצוא את עצמו בעולם ולהירגע קצת מהתקפי החוסר בטחון שלו שגרמו לו להתנהג כמו ילד מפונק. הגיע הזמן לדעתי. &nbsp מאדי- חבל שלא מצאו ילדה עם קצת יותר כשרון משחק. היא די גרועה. אני מסכימה ששהאירועים בנאקרה היו סתמיים נורא והרגישו קצת כמו פילר וכדי שיהיה תירוץ להראות את קלארק.

הפוליטיקאי

יש בסדרה הזו הרבה דברים לא טובים: עיסוק מוגזם במין, עיסוק מוגזם במיניות, פוליטיקה מביכה מביכה, הרבה מריחות. למרות זאת, איכשהו מצאתי את עצמי מצליח להעביר איתה את הזמן, למרות שבעונה השנייה כבר הרשיתי לעצמי לדלג על סצינות משעממות.

אוסווין

Active member
תאגד עונה 2 פרקים 5-7

-אוקיי ליה קצת פסיכופתית. הזריקה שהיא דפקה לפולצ׳ק הייתה השיא. בכלל כל התוכנית שלהם עם הקרציות הייתה דבילית. למה לשלוח את הגבר הדתי לפרוץ לחדר של החיילת? איך הם לא חשבו על זה? -עומר הגזים רצח עם ההתנהלות שלו עם יסמין. הוא כואב, הוא כועס אני מבין אבל הבחורה אומרת לך בבכי שהיא אפילו לא זוכרת את הסקס איתו, והוא צועק עליה שסם אונס זה לא הסגנון של בועז ומצמיד אותה לקיר ומכאיב לה ג׳יזס. -שלושה פרקים ברצף נגמרים עם אותו קליף האנגר בדיוק? מבאס ומעצבן! כל פרק מעכשיו ייגמר עם מישהו שרואה את הסרטון הזה? -אני שונא את השקמיסטים. -אגם מזעזעת. כשהיא נפרדה ממנו חשבתי שאולי הכותבים קצת redeeming her ובעצם מראים שהיא לא אוהבת שבן לולו חסר שאיפות וזה לא מתאים לה, אבל לא היא בעיקר מתמרנת אותו שיכתוב עוד שיר והיא תהיה חברה של סלב.

Diary of a Future President

סדרת נוער ממש חמודה של דיסני+ על ילדה בת 12 שעתידה להיות נשיאת ארה"ב. ההתמודדויות של המשפחה שלה והכיתה שלה מציאותיות. בכיכוב ילדות וילדים (לא CW). מומלצת!

אוסווין

Active member
Love, Victor שאר העונה

אוקיי אז הבנתי שהסדרה הייתה אמורה להיות משודרת במקור בDisney+ והכל מאוד הגיוני פתאום. היו הרבה קלישאות (ריתוק שמקרב בין הדמויות, כל הסיפור של פיליקס ולייק) אבל סה"כ נהניתי מהצפייה. זאת סדרה מאוד קלה לצפייה ומאוד קלה לעיכול ואני מניח שזאת הייתה המטרה. בכיף הייתי צופה בעונה שנייה. מחשבות רנדומליות- -פיליקס חמוד לאללה, השחקן מתוקי. -האחות דומה רצח לאלסיה קארה. -ההורים לא היו הכי מעניינים אבל העלילה שלהם הייתה חשובה לסיפור אז הייתי בסדר איתם. גם לא בילינו איתם יותר מידי זמן אז הכל טוב. -חמוד היה "העברת השרביט\ז'קט" של סיימון אל ויקטור. וגם היה נחמד שבהתחלה חשבנו שסיימון לא יופיע ואז בסוף הוא הופיע. -בכלל אני לא יודע מה אני מרגיש לגבי הפרק הזה של ניו יורק. סך הכל המסר מאוד wholesome להומואים צעירים ומבולבלים אז אני מניח שהוא בסדר. אני פשוט לא יודע איך אני הייתי מגיב לסדרה הזאת אם אני הייתי צופה בה כילד\נער, ואיך היא הייתה משפיעה על התפיסה שלי. הסדרה הלהטב"ית שהכי זכורה לי שהשפיעה עליי בנעוריי הייתה סקינס, ספציפית נעמי ואמילי וספציפית הפרק של נעמי בעונה 3. הייתי חוזר אליו מידי פעם למצוא נחמה. לסקינס הייתה השפעה על התפיסה שלי של נעורים ויציאה מהארון בהחלט, לא בהכרח טובה. (עדיין אוהב ומעריך את סקינס בלי קשר) טוב, אני חושב שהדבר הכי טוב שהסדרה הזאת יכולה לעשות, כמו שסקינס גם עשתה בשבילי לעיתים, זה לעזור לילדים לא להרגיש לבד אז אני מקווה שזה יעשה את זה.

אוסווין

Active member
אה ומשהו לגבי כתוביות הפתיחה

בהודעה הראשונה רשמתי שאני לא אוהב שלא הושקעה בהם מחשבה, אבל באחד הפרקים קלטתי שכאילו כל שוט שם הוא עם צבע אחד מדגל הגאווה שזה היה חמוד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בהחלט מורגש שזאת סדרת דיסני

אם תהיה עונה 2 והיא כבר תהיה מתוכננת מראש להיות בהולו אז מעניין אם יורגש הבדל כי מראש לא ינסו להתאים אותה לאופי של דיסני. &nbsp *אגב, זה יצר לא מעט כעס כשהחליטו להזיז את הסדרה מדיסני+ להולו. ההסבר היה שיש בה תכנים בוגרים מידי בשביל מה שרוים שיהיה בדיסני+. והיה ברור שזה פשוט עניין הנטייה המינית. כי באמת הסדרה הזאת היא באופן כללי מאוד מאוד wholesome. &nbsp היה חמוד באמת הקטע של העברת הז'קט. אבל מצחיק גם שסיימון הסביר שבלו אמר לו שהוא ישרוף את הז'קט אם הוא ילבש אותו שוב. &nbsp אני אשמח לשמוע יותר פרטים על ההשפעה של סקינס על התפיסה שלך של נטייה מינית ויציאה מהארון. אני זוכר מסקינס הרבה יותר את מקסי, אם כי לא הייתה לו באמת עלילה של יציאה מהארון. אבל ההשפעה של הסדרה קשורה במידה רבה לגיל שבו היית כשראית אותה. אם הגיל שכתוב במשתמש שלך נכון אז אתה יליד 1995 (ואני עכשיו קולט שכרגע כתוב לי במשתמש שאני בן 20...) וזה אומר שסקינס יצא כשהיית בן 12. כשאני הייתי בן 12 לא היה שום דבר כזה בטלוויזיה. &nbsp *מגניב לגבי עניין הצבעים בפתיח

אוסווין

Active member
סקינס

הסדרה יצאה בערך שהייתי בן 13 באמת, אבל אני צפיתי בה לראשונה בערך בגיל 17. לא התחברתי כל כך למקסי, אולי באמת בגלל שכשהסדרה התחילה הוא כבר היה מחוץ לארון והיה בנוח עם עצמו ועשה מלא סקס, וזה היה רחוק שנות אור ממני. אבל אני חושב שלראות דמות של הומו בטלוויזיה תמיד עושה משהו להומו צעיר, בלי קשר אם מתחברים לטיפוס או לא. סקינס קצת עזרה לעיוות התפיסה שלי את המציאות. אני מושפע בקלות, במיוחד מטלוויזיה ודמיון ומציאות עלולים להתבלבל אצלי ונראה לי שדמויות כמו אפי וקאסי והמסיבות המפגרות האלה שלהם תרמו לתחושה שלי שככה בא לי להיות\להרגיש. או שלחילופין, בהרבה מהמקרים ממילא הרגשתי רגשות דומים למה שמתואר בסדרה ואהבתי את איך שזה מתואר בסדרה. והקשבתי הרבה למוזיקה מסקינס, וראיתי את הפרקים שוב ושוב ושוב. זה מוזר, אני לא יודע אם אני מעביר את הנקודה שלי. אני בכל אופן לא מאשים את סקינס בשום דבר חחחח, אני חושב שזאת סדרה טובה ויש לי הרבה זכרונות ממנה. אולי אצפה בה שוב בעיניים בוגרות יותר ואראה מה אני מרגיש. אין ספק שהסדרה הזאת מעוררת רגש. בקשר ליציאה מהארון, פשוט כשהייתי צעיר הייתה לי תחושה כזאת שהכל יסתדר כשאצא מהארון, שדברים ייפלו למקום שלהם יותר בקלות או משהו והיה לי מאוד קשה ששלוש-ארבע שנים אחרי שיצאתי מהארון עדיין היה לי קשה עם כל מיני דברים שקשורים לזה. זה לא בהכרח המסר שסקינס העבירה, אבל בסדרות בדר"כ בשביל צרכי קידום עלילה יציאה מהארון לוקחת איזה עונה אחת, ואז בעונה הבאה כבר מתקדמים לשלב הבא, יוצאים לדייטים וכזה וזה פשוט לא ככה באמת. זה אולי נשמע מובן מאליו אבל זה משהו שבאמת הייתי צריך להבין חחח. בכל אופן הפרק של נעמי הוא פרק שחזרתי אליו הרבה. כי הוא עסק ממש לא ביציאה מהארון או בלסבית שמתמודדת עם היותה לסבית, הוא מתעסק בבלבול, היא מרגישה מבולבלת וזה המצב שאני הייתי בו.

reasonforall

Active member
DARK עונה 3

הסדרה הסתיימה
אני צריך קצת זמן לעקל לפני שאני כותב סיכום. &nbsp מי כבר הספיק לראות?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לי יש שאלה חשובה

עכשיו שהסתיימה הסדרה - אתה מרגיש שהיה סיום מספק? &nbsp כלומר לפעמים יש סדרות שהן מעולות רוב הזמן, אבל אז מסתיימות באופן מעצבן ולא מספק. זה בעיקר יכול לקרות עם סדרות מורכבות שמרגיש שהן בונות לקראת משהו גדול, ואז ממש לא עומדות בציפיות. &nbsp כי אני כן שוקל לראות את הסדרה, אבל אם כבר היא נגמרה אז אני רוצה לדעת אם זה שווה את זה גם בטווח הארוך.

reasonforall

Active member
בגדול כן

יש מספר דברים בודדים שלא קיבלו תשובה, אבל לא מדובר בסיפור המרכזי. בסך הכל אני מסופק מהסוף ואני חושב שמדובר באחת הסדרות המוצלחות והמעניינות שצפיתי בהן. &nbsp

אחת מהסדרות עם הסוף הכי מספק שיש

סדרה מדהימה. אין לי מילה אחרת יותר טובה. בעצם יש - גאונית.

למעלה