דיוני The 100 (עונה 3) לתחילת השבוע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דיוני The 100 (עונה 3) לתחילת השבוע

אף אחד לא התייחס מקודם לבחירה שלי באייקונים וזה מעליב

didalf

Well-known member
המאה 3X06

ליאורה אני מקווה שהספקת חיכיתי לוודא שראית את 5 לפחות. מסקנה: אוקטביה לשלטון וכולם סתומים!!!!!!! חבורת השפוטים של פייק כולל אמא של מונטי לוקחים דוגמיות אדמה וכשילד מסכן עובר שם פאקינג מתכננים לירות בו!! וטפ מה יש לכם? ואוקטביה המרגלת מצילה אותו. מסתבר שפייק מתכנן לגרש גראונדרים מאדמתם כי זאת אדמה טובה לחקלאות. בואנה יחלאה זה כפר כזה קטן תגדלו מסביב ותחלקו מה נסגר??!?! אוקטביה יוצאת להזהיר את הגראונדרים אבל גם הם סתומים, ואפילו כשהילד אומר שהיא הצילה אותו ונראה שהם מסכימים, הם שובים אותה ומכינים מלכודת. אבל למהההההההה אתם לא מקשיבים לאדם היחיד בשני השבטים המטומטמטים שלכם שרוצה לעזור לכולם? ארררררג. (+יאיי קיין ומילר גוד פיפול) פייק וחבורת האידיוטים + בלאמי המקולקל + מונטי גם אתה?! + חבר של מילר חבל עליו יוצאים להתקיף את הכפר. דייי כבר אני לא יכולה עם זה שבלאמי מתנהג ככה זה שובר אותי
אוקטביה הנסיכה מזהירה אותם אבל מונרו בכל זאת שואפת עשן רעיל ומתה. חבל דווקא שרדה הרבה יחסית. נורא קיוויתי שפייק ימות שם. וגם הם הרעילו להם את הקרקע חהחה מגיע לכם. בפוליס החיים די סבבה מסתבר, לא פלא שקלארק נשארה שם. יש לה חדר ענק עם מיטה אמיתית וכורסאות ומלא נרות וכנראה גם מקלחת. לקסה מנמנמת על ספה בזמן שקלארק מציירת אותה like one of your french girl. אבל טיטוס הורס להדה את השנ"צ [רק על זה הייתי מוציאה אותו להורג] כי הגיעה מתנה מאזגדה. אה לא בעצם היא התעוררה קודם כי היו לה סיוטים על מנהיגי עבר שכועסים על הדרך החדשה שלה, שזה מבשר רעות. כפי שחשבתי המתנה זה אמרסון החלאה. לקסה נותנת לקלארק את הבחירה אם להרוג אותו או להגלות אותו - קלארק בוחרת בהרג. האמת כשאמרסון פירט את כל האנשים שהיא הרגה, כולל 26 ילדים, 2 מהם שלו, קצת הבנתי אותו. מהזווית שלו ברור שהוא רוצה להרוג את כל אנשי השמיים. אבל אנחנו סקייקרו אז סורי אמרסון אתה מת. טיטוס מנסה לשכנע את קלארק שיש קצת צביעות בזה שהיא רוצה נקמת דם על ההרג האנשים שלה אבל מונעת מלקסה נקמת דם על האנשים שלה. שזה קצת נכון. אבל טיטוס מתכוון לזה שקלארק צריכה לתת להם את נקמת הדם שלהם, ונראה לך? גם קלארק מרגישה שזה קצת נכון, אבל הפוך ממה שטיטוס התכוון, ומחליטה לחנון את אמרסון לחיי גלות וסבל כדי להוות דוגמה. [וגם נראה שבשלב זה לחיות יהיה עונש גדול יותר לאמרסון מלמות וקלארק קלטה את זה]. הצחיק אותי שמתישהו טיטוס התחיל להגיד משהו "הדה ככה וככה" ולקסה - "הדה יכולה לדבר בשביל עצמה"
רייבן עכשיו בטים ג'אהא אחרי שהיא לקחה את הסם
מצד אחד אני שמחה בשבילה שכבר לא כואב לה והיא לא סובלת אבל גם היא בדרך לא טובה כשהיא עוזרת לאלי שקלירלי היא צרות. לא הבנתי משהו - למה רק מי שלוקח את הסם רואה אותה? אם בבית שלה מרפי ראה אותה בלי הסם? וכאילו השבבי סילקון האלה מתחברים ישר למכונה בגלל זה הם רואים אותה? מה שכן, לא אכפת לי שג'ספר יקח את זה אם זה יעשה אותו פחות נודניק אבל דווקא ממנו מנעו את זה. אבי רוצה לבדוק את זה קודם, במיוחד אחרי שג'אהא שכח את הבן שלו
אבל מסתבר שג'קסון עכשיו גם על הסם והוא מרגל אחרי אבי בשבילם אוי לא. אוקי ואז זה נהיה מוזר יותר - כנראה יש שאריות של בקה/אלי בתחנה 13 שהתפוצצה, כנראה שהיא לא התפוצצה במקרה, וחלקים ממנה נמצאים אצל טיטוס?
שמתעלל במרפי בנסיון לקבל מידע על השבב?
מה קורה פה? מי אתה טיטוס?!

LeAnnDylan

Well-known member
אני אגיע לפרק הזה יותר מאוחר

אבל כמובן שאני לא יכולה להתעלם כשמזכירים נרות

didalf

Well-known member
הראשון

וואי מאז שגרמת לי לשים לב לעניין הנרות i can't unsee it הם בכל מקום

LeAnnDylan

Well-known member
וכמובן שעכשיו ניתן להעלות גם את זה

הסיבה האמיתית לסיוטים של לקסה

limors2

Active member
תודה שחיכית! ראיתי אתמול לפני השניה ורק כתבתי הערות

+אני כנראה אראה את 7 באמצע היום ואז לא יהיה מנוס ואצטרך לסכם אותו בעצמי, אלא אם דילן/ניק פתאום יסכמו לפני
&nbsp אוף מבאס אותי ממש עם רייבן
נכון שהיא לכאורה נטולת כאב ומאושרת ופתאום חדורת מטרה והכל, אבל באיזה מחיר?
ג'יכסה שכח את הבן שלו!!!!! אני לא מאחלת את זה אפילו לג'ספר המציק, מזל שאבי הייתה שם כדי לעצור אותו בזמן. ואם כבר אבי, שיפ חדש עם קיין? &nbsp אוקטביה באמת ממשיכה להוכיח בכל פרק מחדש שבזמן שחצי (יותר) מהדמויות עושות שטויות ומעשים מטופשים, היא מלכה
וRIP מונרו, החצי ניצבת שזכרתי את השם שלה
&nbsp ועכשיו למה שמעניין אותנו באמת- קלארק ולקסה משחזרות סצינות מטיטניק, עד שלקסה מתעוררת מחלום נורא שבו האבות הקדמונים שלה אומרים לה שהם יקחו לה את הנרות כי היא סמולנית
לקסה רואה את הציור של קלארק, מתכננת לעשות סופסוף מהלך, אבל טיטוס הנוראי מפריע להן ומחלק תיבות עם אמרסונים. המתנה היא של קלארק, שמחליטה (בצדק) שהוא צריך למות, אבל לקסה מתעצבנת (גם בצדק) כי "אה פתאום כשזה מגיע אלייך את לא סמולנית?". אבל טיטוס תומך בהחלטה של קלארק, כי הוא רוצה פרס נובל לשלום. בהמשך הוא אפילו הולך לארוב לקלארק בחדר שלה כדי לנהל שיחות שלום בסתר ומאיים עליה ש"העם לא אוהב סמולנים ולקסה תסתבך בגללך", אבל היא לא מקשיבה לו והשלום הופר. אין פרס נובל. טקס המוות של אמרסון מגיע, אבל קלארק מחליטה (לכעסו ותסכולו של טיטוס) שלא שווה לה שלקסה תכעס עליה כי יש עוד חצי עונה וצריך קצת אקשן והיא מחליטה לוותר על הכבוד המפוקפק של הריגה עם 49 חתכים. הקהל מתרעם, אבל לקסה נואמת להם ש"רק שלום יביא שלום" ושאמרסון יצטרך לחיות את החיים מלאי הגלות שלו עם הידיעה שהוא היחיד והאחרון מכל האנשים שלו. קלארק מתקרבת אליו ומאחלת לו חיים ארוכים. מלכה
&nbsp ועוד 2 דברים, אחד חשוב ואחד מעצבן: טיטוס מחזיק את מרפי שבוי, מענה אותו למידע על קלארק ואז עובר לענות אותו למידע על הצ'יפ של אלי, שכולל את מה שגראונדרים דיברו עליו בתור "holy symbol". וואט???? &nbsp איזה כיף שמילר התאחד עם החבר שלו כדי שהם יוכלו להיפרד עם bro hug מרגש!............. &nbsp

didalf

Well-known member
בבקשה

"ואם כבר אבי, שיפ חדש עם קיין?" - אני תוהה לגבי זה כבר תקופה, ובעיקר אחרי אתמול. &nbsp "האבות הקדמונים שלה אומרים לה שהם יקחו לה את הנרות כי היא סמולנית"
פרס נובל ילך ללקסה לא לטיטוס!
&nbsp "איזה כיף שמילר התאחד עם החבר שלו כדי שהם יוכלו להיפרד עם bro hug מרגש!............." - וואייי נכון?!?!!?
&nbsp &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
כל הפסקה על

קלקסה
"אה פתאום כשזה מגיע אלייך את לא סמולנית?"

LeAnnDylan

Well-known member

קלארק. תראי איך היא מעיפה את הדה ממנה
והפרצוף המבולבל של לקסה

LeAnnDylan

Well-known member
306

לקסה ישנה אהעהאהעהעעהה גם כשהיא ישנה היא מהממת
קלארק מציירת אותה, לא עושה חסד ליופי שלה האמת
אבל להגנתה היא אמרה שזה לא גמור (לא הוסיפה את הנרות
) לקסה מתעוררת מסיוטים של הקומנדרים האחרים שמנסים להזהיר אותה. לפני שקלארק מספיקה לנחם אותה, טיטוס נכנס ומביא איתו מנחה לוונהדה. מה נמצא מאחורי וילון מספר 1 טם טם טם.... אמרסון!
האנה והדביל שלינוקלן נגח בו בודקים אדמת גראונדרים. איזה ילד גראונדר רואה אותם והם מחליטים שהדבר החכם לעשות זה להרוג אותו
אוקטביה הנסיכה לוחמת יוצאת לפעולת הצלה הירואית. כפרעליה!
אך אבוי, היא התיישבה מתחת לעץ עם שרף רעיל שחרך לה קצת את המצח. אאוץ'. אבי בודקת את רייבן המאושרת ומגלה להפתעתה שהכל נראה תקין. למרות זאת היא לא משתכנעת שזה לגמרי בטוח ומבקשת מג'ספר שלא יאכל שום מפתח עד שתבדוק את זה יותר לעומק. בינתיים מילר משתיל מכשיר ציטוט במשרד של פייק והם לומדים על התוכנית של פייק לגנוב את אדמת הגראונדרים, גם אם זה אומר להרוג את כל מי שחי שם. מהשיחה שלהם אנחנו מבינים שהם יודעים על הרחמים שהפגינה לקסה כשהחליטה לא לנקום, אך לא נראה שפייק מעריך את המחווה. אולי אם לא היית טורח לרצוח מאות גראונדרים שבאו להגן עליך, לא הייתם צריכים לרעוב למוות עוד שנה. חמור
טיטוס מביע את חששו בפני לקסה על כך שהיא מאבדת את שיקול דעתה בגלל קלארק. בזמן שקלארק נכנסת לחדר ולקסה דורשת את תשובתה לגבי מה היא רוצה לעשות עם המתנה שהשאיר לה רואן. קלארק עונה שהיא רוצה נקמה. "אז דם לא חייב דם רק כשזה האנשים שלי שמדממים?" תאכלס ממש כעסתי בשלב הזה. קלארק צבועה לגמרי. מילר מביא לנסיכה הלוחמת שלנו את הסוס שלה. היא רוצה לרוץ להזהיר את הגראונדרים ומילר לרגע תוהה אם זה רעיון טוב להכין אותם מראש. אוקטביה שואלת אותו מה לדעתו יקרה אם לקסה תדע על עוד כפר גראונדרים שפייק החמור טבח בו - "עוד מלחמה. עוד חברים מתים" בדיוק. רייבן מזילה דמעת אושר. אני יודעת שאנחנו חוששים מזה שרייבן לקחת את המפתח, אבל מודה שקצת רווח לי שהיא מחייכת קצת. ממש כאב לי לראות אותה סובלת כל כך מתחילת העונה
רייבן אסירת התודה שואלת איך תוכל לעזור לאלי ואלי מבקשת ממנה עזרה במציאת גרסה 2.0 שלה. רייבן תוהה מדוע היא הייתה צריכה שדרוג והאם יש משהו לא בסדר בקוד שלה. ג'אהה מבטל אותה ואומר לה שתהיה יפה ומועילה ותסתום. אלי תוהה למה הוא לא סיפר לה את האמת והוא עונה שמרפי ידע את האמת וזה הבריח אותו. אלי בתגובה "מרפי לא ראה את עיר האורות" מרפי מעדיף מוטציות בעיר שלו. קיין רואה את בלאמי ושות' מתחמשים ביותר מידי תחמושת ותוהה לפשר הענין. הם מנפנפים אותו והוא מנסה לפנות להאנה בתחינה של "רק קיבלת את הבן שלך חזרה, אל תשלחי אותו אל מותו" זה לא עושה עליה רושם. אוקטביה הנסיכה לוחמת רוכבת לה בגשם
מנסה להזהיר את הגראונדרים מפני המתקפה שהעתידה לבוא. מצד אחד אני מבינה מה היא מנסה להשיג, אובייסלי. מצד שני, מה היא חשבה שהיא תגיד להם תעזבו ת הבית שלכם כי סקייקרו רוצים אותו והם פשוט יגידו סבבה ביי. מי היה מסכים לדבר שכזה? כאילו אני. אני הייתי נותנת לאוקטביה את הבית שלי אם היא רוצה אותו. אני אשן לי בחוץ עם לינקולן על הדשא
"לא יכולת להגיד משהו לפני שבעטו לי בפנים"
אבי עדין מודאגת מזה שלא מצאה מה לא בסדר במפתח ואומרת לג'קסון שכאב כרוני לא נעלם בין לילה והוא אומר לה האב אה ליטל פיית' אבי מביעה את החששות שלה בפני קיין והוא מביע חששות משלו "אנחנו על סף מלחמה וכל מה שאני יכול לעשות כדי למנוע את זה, זה לשלוח ילדים לעין הסערה" אבי מקשיבה למילים הכואבות שלו ומתחילה להרגיש רטובה קצת ומנשקת לו את הלחי. Let’s call it faith אממ אבי, בואי נקרא לזה בשם יותר מדויק: אני-בגיל-העמידה-יש-לי-הוט-פלאשז-ובוא-נודה-בזה-כולנו-הולכים-למות-תוך-שבוע -אם-פייק-ימשיך-עם-השטויות-שלו-ככה-לפחות-אמות-מסופקת-מינית. בתאכלס לא מאשימה אותה
השיער של קיין ממש סקסי ככה. רק שיתגלח קצת כי בעע "את חושבת שאת מכירה אותנו, את לא יודעת כלום, ילדה" אני דווקא חושבת שהיא כן מכירה אתכם אבל כולם מדברים על תקווה היום, אולי גם היא נדבקה בזה. רייבן מחברת את אלי למחשב של ארקדיה וג'ספר מגיע כדי להתנצל על שגנב את פ'ין ושפך אותו בטעות על הגופות החרוכות של הגראונדרים. רייבן כזה "אול גוד פיס אנד לאב". וג'ספר רוצה קצת ממה שהיא עישנה. אתם חושבים שאפשר לעשן מפתחות?
אמרסון: "הכאב שלי מפסיק היום, שלך רק מתחיל" הכאב שלה התחיל ביום שאמא שלה הפליטה את אבא שלה אבל תמשיך לספר לעצמך מה שאתה רוצה חמוד.

למעלה