לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2037320,373 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני The 100 (עונה 3) לתחילת השבוע'
דיוני The 100 (עונה 3) לתחילת השבוע
<< ההודעה הנוכחית
28/06/2020 | 08:34
146
167
אף אחד לא התייחס מקודם לבחירה שלי באייקונים וזה מעליב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא שמתי לב'
לא שמתי לב
28/06/2020 | 08:39
1
17
נראה לי ש מתאים יותר לעונה 4, לא?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נראה לי ש מתאים לכל עונה'
נראה לי ש מתאים לכל עונה
28/06/2020 | 18:52
4
לצפיה ב-'המאה 3X06 '
המאה 3X06
28/06/2020 | 23:36
30
25
ליאורה אני מקווה שהספקת חיכיתי לוודא שראית את 5 לפחות.

מסקנה: אוקטביה לשלטון וכולם סתומים!!!!!!!
חבורת השפוטים של פייק כולל אמא של מונטי לוקחים דוגמיות אדמה וכשילד מסכן עובר שם פאקינג מתכננים לירות בו!! וטפ מה יש לכם? ואוקטביה המרגלת מצילה אותו.
מסתבר שפייק מתכנן לגרש גראונדרים מאדמתם כי זאת אדמה טובה לחקלאות. בואנה יחלאה זה כפר כזה קטן תגדלו מסביב ותחלקו מה נסגר??!?!
אוקטביה יוצאת להזהיר את הגראונדרים אבל גם הם סתומים, ואפילו כשהילד אומר שהיא הצילה אותו ונראה שהם מסכימים, הם שובים אותה ומכינים מלכודת. אבל למהההההההה אתם לא מקשיבים לאדם היחיד בשני השבטים המטומטמטים שלכם שרוצה לעזור לכולם? ארררררג. (+יאיי קיין ומילר גוד פיפול)
פייק וחבורת האידיוטים + בלאמי המקולקל + מונטי גם אתה?! + חבר של מילר חבל עליו יוצאים להתקיף את הכפר. דייי כבר אני לא יכולה עם זה שבלאמי מתנהג ככה זה שובר אותי אוקטביה הנסיכה מזהירה אותם אבל מונרו בכל זאת שואפת עשן רעיל ומתה. חבל דווקא שרדה הרבה יחסית. נורא קיוויתי שפייק ימות שם.
וגם הם הרעילו להם את הקרקע חהחה מגיע לכם.

בפוליס החיים די סבבה מסתבר, לא פלא שקלארק נשארה שם. יש לה חדר ענק עם מיטה אמיתית וכורסאות ומלא נרות וכנראה גם מקלחת. לקסה מנמנמת על ספה בזמן שקלארק מציירת אותה like one of your french girl. אבל טיטוס הורס להדה את השנ"צ [רק על זה הייתי מוציאה אותו להורג] כי הגיעה מתנה מאזגדה. אה לא בעצם היא התעוררה קודם כי היו לה סיוטים על מנהיגי עבר שכועסים על הדרך החדשה שלה, שזה מבשר רעות. כפי שחשבתי המתנה זה אמרסון החלאה. לקסה נותנת לקלארק את הבחירה אם להרוג אותו או להגלות אותו - קלארק בוחרת בהרג.
האמת כשאמרסון פירט את כל האנשים שהיא הרגה, כולל 26 ילדים, 2 מהם שלו, קצת הבנתי אותו. מהזווית שלו ברור שהוא רוצה להרוג את כל אנשי השמיים. אבל אנחנו סקייקרו אז סורי אמרסון אתה מת.
טיטוס מנסה לשכנע את קלארק שיש קצת צביעות בזה שהיא רוצה נקמת דם על ההרג האנשים שלה אבל מונעת מלקסה נקמת דם על האנשים שלה. שזה קצת נכון. אבל טיטוס מתכוון לזה שקלארק צריכה לתת להם את נקמת הדם שלהם, ונראה לך? גם קלארק מרגישה שזה קצת נכון, אבל הפוך ממה שטיטוס התכוון, ומחליטה לחנון את אמרסון לחיי גלות וסבל כדי להוות דוגמה. [וגם נראה שבשלב זה לחיות יהיה עונש גדול יותר לאמרסון מלמות וקלארק קלטה את זה].
הצחיק אותי שמתישהו טיטוס התחיל להגיד משהו "הדה ככה וככה" ולקסה - "הדה יכולה לדבר בשביל עצמה"

רייבן עכשיו בטים ג'אהא אחרי שהיא לקחה את הסם מצד אחד אני שמחה בשבילה שכבר לא כואב לה והיא לא סובלת אבל גם היא בדרך לא טובה כשהיא עוזרת לאלי שקלירלי היא צרות. לא הבנתי משהו - למה רק מי שלוקח את הסם רואה אותה? אם בבית שלה מרפי ראה אותה בלי הסם? וכאילו השבבי סילקון האלה מתחברים ישר למכונה בגלל זה הם רואים אותה?
מה שכן, לא אכפת לי שג'ספר יקח את זה אם זה יעשה אותו פחות נודניק אבל דווקא ממנו מנעו את זה.
אבי רוצה לבדוק את זה קודם, במיוחד אחרי שג'אהא שכח את הבן שלו
אבל מסתבר שג'קסון עכשיו גם על הסם והוא מרגל אחרי אבי בשבילם אוי לא.
אוקי ואז זה נהיה מוזר יותר - כנראה יש שאריות של בקה/אלי בתחנה 13 שהתפוצצה, כנראה שהיא לא התפוצצה במקרה, וחלקים ממנה נמצאים אצל טיטוס? שמתעלל במרפי בנסיון לקבל מידע על השבב? מה קורה פה? מי אתה טיטוס?!

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני אגיע לפרק הזה יותר מאוחר'
אני אגיע לפרק הזה יותר מאוחר
29/06/2020 | 00:01
6
40
אבל כמובן שאני לא יכולה להתעלם כשמזכירים נרות

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הראשון '
הראשון
29/06/2020 | 00:04
13
וואי מאז שגרמת לי לשים לב לעניין הנרות i can't unsee it הם בכל מקום
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
29/06/2020 | 09:46
3
לצפיה ב-' '
29/06/2020 | 12:49
5
לצפיה ב-'וכמובן שעכשיו ניתן להעלות גם את זה'
וכמובן שעכשיו ניתן להעלות גם את זה
30/06/2020 | 09:59
2
15
הסיבה האמיתית לסיוטים של לקסה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
30/06/2020 | 10:01
3
לצפיה ב-' '
30/06/2020 | 19:35
2
לצפיה ב-'תודה שחיכית! ראיתי אתמול לפני השניה ורק כתבתי הערות'
תודה שחיכית! ראיתי אתמול לפני השניה ורק כתבתי הערות
29/06/2020 | 09:43
7
15
+אני כנראה אראה את 7 באמצע היום ואז לא יהיה מנוס ואצטרך לסכם אותו בעצמי, אלא אם דילן/ניק פתאום יסכמו לפני

אוף מבאס אותי ממש עם רייבן נכון שהיא לכאורה נטולת כאב ומאושרת ופתאום חדורת מטרה והכל, אבל באיזה מחיר? ג'יכסה שכח את הבן שלו!!!!! אני לא מאחלת את זה אפילו לג'ספר המציק, מזל שאבי הייתה שם כדי לעצור אותו בזמן.
ואם כבר אבי, שיפ חדש עם קיין?

אוקטביה באמת ממשיכה להוכיח בכל פרק מחדש שבזמן שחצי (יותר) מהדמויות עושות שטויות ומעשים מטופשים, היא מלכה וRIP מונרו, החצי ניצבת שזכרתי את השם שלה

ועכשיו למה שמעניין אותנו באמת-
קלארק ולקסה משחזרות סצינות מטיטניק, עד שלקסה מתעוררת מחלום נורא שבו האבות הקדמונים שלה אומרים לה שהם יקחו לה את הנרות כי היא סמולנית לקסה רואה את הציור של קלארק, מתכננת לעשות סופסוף מהלך, אבל טיטוס הנוראי מפריע להן ומחלק תיבות עם אמרסונים. המתנה היא של קלארק, שמחליטה (בצדק) שהוא צריך למות, אבל לקסה מתעצבנת (גם בצדק) כי "אה פתאום כשזה מגיע אלייך את לא סמולנית?". אבל טיטוס תומך בהחלטה של קלארק, כי הוא רוצה פרס נובל לשלום. בהמשך הוא אפילו הולך לארוב לקלארק בחדר שלה כדי לנהל שיחות שלום בסתר ומאיים עליה ש"העם לא אוהב סמולנים ולקסה תסתבך בגללך", אבל היא לא מקשיבה לו והשלום הופר. אין פרס נובל.
טקס המוות של אמרסון מגיע, אבל קלארק מחליטה (לכעסו ותסכולו של טיטוס) שלא שווה לה שלקסה תכעס עליה כי יש עוד חצי עונה וצריך קצת אקשן והיא מחליטה לוותר על הכבוד המפוקפק של הריגה עם 49 חתכים. הקהל מתרעם, אבל לקסה נואמת להם ש"רק שלום יביא שלום" ושאמרסון יצטרך לחיות את החיים מלאי הגלות שלו עם הידיעה שהוא היחיד והאחרון מכל האנשים שלו. קלארק מתקרבת אליו ומאחלת לו חיים ארוכים. מלכה

ועוד 2 דברים, אחד חשוב ואחד מעצבן:
טיטוס מחזיק את מרפי שבוי, מענה אותו למידע על קלארק ואז עובר לענות אותו למידע על הצ'יפ של אלי, שכולל את מה שגראונדרים דיברו עליו בתור "holy symbol". וואט????

איזה כיף שמילר התאחד עם החבר שלו כדי שהם יוכלו להיפרד עם bro hug מרגש!.............

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בבקשה '
בבקשה
29/06/2020 | 18:19
12
"ואם כבר אבי, שיפ חדש עם קיין?" - אני תוהה לגבי זה כבר תקופה, ובעיקר אחרי אתמול.

"האבות הקדמונים שלה אומרים לה שהם יקחו לה את הנרות כי היא סמולנית"
פרס נובל ילך ללקסה לא לטיטוס!

"איזה כיף שמילר התאחד עם החבר שלו כדי שהם יוכלו להיפרד עם bro hug מרגש!............." - וואייי נכון?!?!!?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כל הפסקה על'
כל הפסקה על
30/06/2020 | 10:10
5
17
קלקסה
"אה פתאום כשזה מגיע אלייך את לא סמולנית?"
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הגיף עם ההרמה'
הגיף עם ההרמה
30/06/2020 | 10:44
4
7
לצפיה ב-'קצת כפוית טובה, לא?'
קצת כפוית טובה, לא?
30/06/2020 | 10:49
3
3
לצפיה ב-'מי? איפה?'
מי? איפה?
30/06/2020 | 10:53
2
4
לצפיה ב-''
30/06/2020 | 10:56
1
9
קלארק. תראי איך היא מעיפה את הדה ממנה
והפרצוף המבולבל של לקסה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה, כן חצופה'
אה, כן חצופה
30/06/2020 | 11:01
3
לצפיה ב-'306'
306
30/06/2020 | 09:30
11
9
לקסה ישנה אהעהאהעהעעהה גם כשהיא ישנה היא מהממת
קלארק מציירת אותה, לא עושה חסד ליופי שלה האמת אבל להגנתה היא אמרה שזה לא גמור (לא הוסיפה את הנרות)
לקסה מתעוררת מסיוטים של הקומנדרים האחרים שמנסים להזהיר אותה. לפני שקלארק מספיקה לנחם אותה, טיטוס נכנס ומביא איתו מנחה לוונהדה.
מה נמצא מאחורי וילון מספר 1 טם טם טם....
אמרסון!

האנה והדביל שלינוקלן נגח בו בודקים אדמת גראונדרים.
איזה ילד גראונדר רואה אותם והם מחליטים שהדבר החכם לעשות זה להרוג אותו
אוקטביה הנסיכה לוחמת יוצאת לפעולת הצלה הירואית. כפרעליה! אך אבוי, היא התיישבה מתחת לעץ עם שרף רעיל שחרך לה קצת את המצח. אאוץ'.

אבי בודקת את רייבן המאושרת ומגלה להפתעתה שהכל נראה תקין. למרות זאת היא לא משתכנעת שזה לגמרי בטוח ומבקשת מג'ספר שלא יאכל שום מפתח עד שתבדוק את זה יותר לעומק.

בינתיים מילר משתיל מכשיר ציטוט במשרד של פייק והם לומדים על התוכנית של פייק לגנוב את אדמת הגראונדרים, גם אם זה אומר להרוג את כל מי שחי שם. מהשיחה שלהם אנחנו מבינים שהם יודעים על הרחמים שהפגינה לקסה כשהחליטה לא לנקום, אך לא נראה שפייק מעריך את המחווה. אולי אם לא היית טורח לרצוח מאות גראונדרים שבאו להגן עליך, לא הייתם צריכים לרעוב למוות עוד שנה. חמור

טיטוס מביע את חששו בפני לקסה על כך שהיא מאבדת את שיקול דעתה בגלל קלארק. בזמן שקלארק נכנסת לחדר ולקסה דורשת את תשובתה לגבי מה היא רוצה לעשות עם המתנה שהשאיר לה רואן. קלארק עונה שהיא רוצה נקמה.
"אז דם לא חייב דם רק כשזה האנשים שלי שמדממים?" תאכלס ממש כעסתי בשלב הזה. קלארק צבועה לגמרי.

מילר מביא לנסיכה הלוחמת שלנו את הסוס שלה. היא רוצה לרוץ להזהיר את הגראונדרים ומילר לרגע תוהה אם זה רעיון טוב להכין אותם מראש. אוקטביה שואלת אותו מה לדעתו יקרה אם לקסה תדע על עוד כפר גראונדרים שפייק החמור טבח בו - "עוד מלחמה. עוד חברים מתים" בדיוק.

רייבן מזילה דמעת אושר. אני יודעת שאנחנו חוששים מזה שרייבן לקחת את המפתח, אבל מודה שקצת רווח לי שהיא מחייכת קצת. ממש כאב לי לראות אותה סובלת כל כך מתחילת העונה
רייבן אסירת התודה שואלת איך תוכל לעזור לאלי ואלי מבקשת ממנה עזרה במציאת גרסה 2.0 שלה. רייבן תוהה מדוע היא הייתה צריכה שדרוג והאם יש משהו לא בסדר בקוד שלה. ג'אהה מבטל אותה ואומר לה שתהיה יפה ומועילה ותסתום.
אלי תוהה למה הוא לא סיפר לה את האמת והוא עונה שמרפי ידע את האמת וזה הבריח אותו. אלי בתגובה "מרפי לא ראה את עיר האורות" מרפי מעדיף מוטציות בעיר שלו.

קיין רואה את בלאמי ושות' מתחמשים ביותר מידי תחמושת ותוהה לפשר הענין. הם מנפנפים אותו והוא מנסה לפנות להאנה בתחינה של "רק קיבלת את הבן שלך חזרה, אל תשלחי אותו אל מותו" זה לא עושה עליה רושם.

אוקטביה הנסיכה לוחמת רוכבת לה בגשם מנסה להזהיר את הגראונדרים מפני המתקפה שהעתידה לבוא. מצד אחד אני מבינה מה היא מנסה להשיג, אובייסלי. מצד שני, מה היא חשבה שהיא תגיד להם תעזבו ת הבית שלכם כי סקייקרו רוצים אותו והם פשוט יגידו סבבה ביי. מי היה מסכים לדבר שכזה? כאילו אני. אני הייתי נותנת לאוקטביה את הבית שלי אם היא רוצה אותו. אני אשן לי בחוץ עם לינקולן על הדשא
"לא יכולת להגיד משהו לפני שבעטו לי בפנים"

אבי עדין מודאגת מזה שלא מצאה מה לא בסדר במפתח ואומרת לג'קסון שכאב כרוני לא נעלם בין לילה והוא אומר לה האב אה ליטל פיית'
אבי מביעה את החששות שלה בפני קיין והוא מביע חששות משלו "אנחנו על סף מלחמה וכל מה שאני יכול לעשות כדי למנוע את זה, זה לשלוח ילדים לעין הסערה" אבי מקשיבה למילים הכואבות שלו ומתחילה להרגיש רטובה קצת ומנשקת לו את הלחי. Let’s call it faith
אממ אבי, בואי נקרא לזה בשם יותר מדויק: אני-בגיל-העמידה-יש-לי-הוט-פלאשז-ובוא-נודה-בזה-כולנו-הולכים-למות-תוך-שבוע -אם-פייק-ימשיך-עם-השטויות-שלו-ככה-לפחות-אמות-מסופקת-מינית.
בתאכלס לא מאשימה אותה השיער של קיין ממש סקסי ככה. רק שיתגלח קצת כי בעע

"את חושבת שאת מכירה אותנו, את לא יודעת כלום, ילדה" אני דווקא חושבת שהיא כן מכירה אתכם אבל כולם מדברים על תקווה היום, אולי גם היא נדבקה בזה.

רייבן מחברת את אלי למחשב של ארקדיה וג'ספר מגיע כדי להתנצל על שגנב את פ'ין ושפך אותו בטעות על הגופות החרוכות של הגראונדרים. רייבן כזה "אול גוד פיס אנד לאב". וג'ספר רוצה קצת ממה שהיא עישנה. אתם חושבים שאפשר לעשן מפתחות?

אמרסון: "הכאב שלי מפסיק היום, שלך רק מתחיל" הכאב שלה התחיל ביום שאמא שלה הפליטה את אבא שלה אבל תמשיך לספר לעצמך מה שאתה רוצה חמוד.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'306 המשך'
306 המשך
30/06/2020 | 09:39
6
14
קלארק חוזרת לסוויטה שלה ומגלה שם את טיטוס שמנסה להכניס לה קצת שכל לראש.
"אין לזה שום קשר למה שקרה עם הצבא שלך" די להיות צבועה קלארק, את מתחילה לעצבן אותי
"אמרסון אשם, למחוק את האנשים שלי על פשעם של מעטים זה לא צדק"
"האם לא מחקת את האנשים שלו על מה שמעטים מהם עשו לשלך?" אני לא אוהדת גדולה של טיטוס אבל הפעם הוא בהחלט צודק. מישהו צריך להעמיד את קלארק במקומה. אין ספק שמגיע לאמרסון למות. בדיוק כמו שמגיע לפייק למות. ובדיוק כמו שהגיע לפ'ין למות. מי שאחראי לרציחות חסרות גבולות שכאלה, כשאין חשש מידי לחייו מגיע לו למות. נקודה.

ג'ספר עומד לקחת את המפתח אך בשניה האחרונה אבי עוצרת בעדו.
ג'אהה החמור שכח מי זה וולס הוא רק הדבר הטוב היחיד שעשית בחיים העלובים שלך, דביל!
הו לא, ג'קסון גם לקח את המפתח

אוקטביה מתעוררת שבויה אך מצליחה לברוח בדיוק בזמן כדי להציל את בלאמי. חבל.
הם מצליחים לברוח אבל לא מספיק בזמן ומונרו מתה. לא הפסד גדול.
"אחותך עשתה את זה" אחותו הצילה את החיים שלכם חמורים כפויי טובה

הו לא הגראונדרים תופסים את אוקטביה

כולם מתכנסים לחזות באמרסון בלי חולצה מממ, אפשר להשתעשע איתו קצת לפני שהורגים אותו?
"הדה יכולה לדבר בעצמה"
"אני לא אהרוג אותך עבור מה שאתה עשית אלא עבור מה שאני עשיתי" קלארק מחליטה להפסיק להיות צבועה ולשים את הכסף שלה איפה שהפה שלה (שזה בין הרגליים של לקסה. דהה)

אני אוהבת את הנאומים של לקסה.
The crimes of the Mountain cannot be answered by one man. Wanheda Knows this, her actions show us a promise for a new future. A world in which violence does not always answer violence. A world in which our children can flourish without the shadow of death.
רואים כמה חזון יש לה היא דיפלומטית אמיתית היא וקיין היו צריכים להיות המנהיגים וכל השיט הזה היה נמנע. ליאורה טוענת שלקסה היא סמרטוט מאוהב. והיא קצת כן. אבל המילים שיוצאת לה מהפה הן החוכמה והתובנות שלה. קלארק אולי קצת ריככה לה את הלב אבל היא עושה את ההחלטות שלה בעצמה על סמך מה שטוב לאנשים שלה לטווח הארוך.
"May you live forever" הפכה להיות קללה פתאום (ספרי את זה לעונה 6) אני עדין מעדיפה את הלוואי והאהובים שלך ייאכלו ע"י זאבים.

"אנחנו צריכים לדבר על אחותך" לדבר על כמה שהיא שווה ומגניבה ויכולה לדרוך לך על הפרצוף אם תרצה בכך? שוט
 הו וול, לפחות לחמור הזה הייתה את ההגינות להגיד "אין לנו הוכחה, אנחנו צריכים אחת" ולא פשוט תלו את קיין על משהו שהם יודעים שהוא אחראי אליו.

בינתיים טיטוס מתעלל במרפי ורוצה לדעת על הצ'יפים של ג'אהה/אלי.
ואז חותכים לג'אהה שמספר לאלי שהיו 13 תחנות חלל. פולאריס הייתה התחנה הנוספת שפוצצו מהשמים ואז קולטים חלק ממנה במגדל הנר של לקסה בחדר העינויים של טיטוס. אהעהעהה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סליחה, מה זה חילול הקודש הזה?'
סליחה, מה זה חילול הקודש הזה?
30/06/2020 | 10:48
5
9
את לא יכולה לדבר בצימאון על אמרסון, לקסה וקלארק באותה הודעה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה צימאון שונה'
זה צימאון שונה
30/06/2020 | 10:55
4
12
נגיד אם ניקח את לקסה כמדד צימאון אז היא 100
קלארק היא נגיד 95 (למרות שהפרק הזה היא מדשדשת לה איפשהו ב-70)
אוקטביה נעה בין 95 ל-100 (היום היא ב100)
ואז אמרסון נצא איפשהו ב-50. עדין צמא, אבל לא עד כדי כך
לינקולן לעומת זה הוא סוליד 97
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'על מה הוא איבד 3?'
על מה הוא איבד 3?
30/06/2020 | 11:09
2
3
לצפיה ב-'על זה שהוא לא לקסה'
על זה שהוא לא לקסה
30/06/2020 | 11:17
1
4
לצפיה ב-'לגיטימי'
לגיטימי
30/06/2020 | 13:28
4
לצפיה ב-'מאשרת '
מאשרת
01/07/2020 | 08:25
3
לצפיה ב-'באמת לא עשתה איתה חסד'
באמת לא עשתה איתה חסד
30/06/2020 | 10:46
2
11
אבל אי אפשר לעשות חסד עם משהו שהוא לא תמונות מדיוקות וגיפים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
30/06/2020 | 11:04
1
8
לצפיה ב-''
30/06/2020 | 11:09
3
לצפיה ב-'מה דווקא ציור לא רע '
מה דווקא ציור לא רע
30/06/2020 | 19:42
7
"מי היה מסכים לדבר שכזה? כאילו אני. "

""אחותך עשתה את זה" אחותו הצילה את החיים שלכם חמורים כפויי טובה" אווףף כן אידיוטים

"היא וקיין היו צריכים להיות המנהיגים וכל השיט הזה היה נמנע." - ממש תכלס קיין אשם מה הוא החליט לשחק בדמוקרטיה פתאום?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ותגובה להודעה שלך'
ותגובה להודעה שלך
30/06/2020 | 09:54
2
11
"מסקנה: אוקטביה לשלטון וכולם סתומים!!!!!!!" כולם בארקדיה? כן. אבל גם קיין ואבי מתפקדים על תקן המבוגרים האחראים שם. 

"אבל למהההההההה אתם לא מקשיבים לאדם היחיד בשני השבטים המטומטמטים שלכם שרוצה לעזור לכולם?" אני כועסת שהם כלאו את אוקטביה, אבל אני גם שמחה שהם לא פשוט נתנו את האדמה שלהם. מזה השטויות האלה. כל פעם שפייק ירצה אדמה הוא יקח בלי שום התנגדות בגלל שיש לו רובים? לא! שילחמו בו ויהרגו אותו! 

"דייי כבר אני לא יכולה עם זה שבלאמי מתנהג ככה זה שובר אותי"

"גם הם הרעילו להם את הקרקע חהחה מגיע לכם." חח כן גם אני צהלתי קצת

"לא הבנתי משהו - למה רק מי שלוקח את הסם רואה אותה? אם בבית שלה מרפי ראה אותה בלי הסם?" נראה לי שרק באחוזה שם היה לה אווטר שיכולים לראות אותו מבלי לבלוע כלום. (ככה גם בסרטון שמרפי ראה רואים את בקה פוגשת אותה באחוזה הזו.) ובכל מקום אחר צריך לקחת את התיק גב הזה של ג'אהה כדי שהיא תגיע אליו. 
אבל אחרי שאנשים לוקחים את הצ'יפים, היא יכולה להגיע לכל מקום שמישהו עם צ'יפ נמצא. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוף'
אוף
30/06/2020 | 10:52
9
כואב לי שהחיוכים המאושרים האלה של רייבן מגיעים ממקום לא טוב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כולם בשני הצדדים '
כולם בשני הצדדים
30/06/2020 | 19:45
8
כאילו חוץ מקיין ואבי.

כן אחכ חשבתי על זה שכנראה באחוזה שלה היא מחוברת למשהו שכולם יכולים לראות.

וגם לתגובה של ליאורה על רייבן - אוף כן בדיוק מה שחשבתי אני כ"כ שמחה לראות אותה מחייכת סופסוף ואז נזכרת למה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה פרק 3X07 '
המאה פרק 3X07
29/06/2020 | 20:22
29
31
היו לי דברים להגיד ומלא שאלות אבל כלום לא משנה יותר.
הדההההההההההההההההההההההההה

אוף כאילו ידעתי שהן יהיו ביחד, וידעתי שלקסה תמות בעונה 3, אבל לא ידעתי מתי.
חשבתי שיהיה להן קצת זמן כזוג, אם כי בכמה פרקים האחרונים התגבר החשש שלי שזאת סדרה אכזרית שכזאת וברגע שהן סופסוף יהיו ביחד לקסה תמות, בלי כמה פרקים של חסד. לצערי צדקתי

אז ליאורה מפה פרשת? באמת היית מסוגלת לעצור?

טוב אני אנסה בכל זאת:

חוזרים 97 שנים אחורה לאיך הכל התחיל - בקה בתחנת החלל 13 מגלה שאלי הAI שלה היא שילוב של תאנוס ואולטרון והצליחה להשמיד את העולם כי יש בו יותר מידי אנשים לטעמה. אפילו תאנוס לקח רק חצי! לפי השוט מבחוץ נראה לי שמגדל הנר של לקסה זה שאריות התחנה שלהם.
כעבור שנתיים היא מסתבר התחרפנה קצת ופיתחה AI נוספת שלדעתה טובה יותר אבל המפקד שלה מסרב לתת לה להתחבר לשאר התחנות עם הAI הזאת, מה שגורם לכך שבסוף מפציצים אותם. וגם היא מפתחת דם שחור(?) שהיא מזריקה לעצמה וזה הנייטבלאד. ואז היא בורחת לכדוה"א ומגיע למה שכיום היא פוליס והיא הנייטבלאד הראשונה, ובגלל שכתוב לה על החולצה COMMANDR היא בטח גם המפקדת הראשונה. ובגלל הדם השחור היא גם עומדת בקרינה נראה לי. וגם מסתבר שלעיר שלהם קוראים פוליס בגלל החללית פולאריס שנחתה שם ונמחקו לה 2 אותיות. וכל מה שהם רואים כקדוש זה למעשה טכנולוגיה של לפני 100 שנה. מה שלא מובן לי אם הגראונדרים זה צאצאים של בני אדם שחיו בארה"ב המודרנית איך זה שהם הלכו אחורה ונהיו פרימיטיבים במקום להמשיך ולשפר את הטכנולוגיה? במיוחד שהמפקדת הראשונה שלהם הייתה מדענית
וגם הצ'יפ AI שלה נמצא בעורף והוא מועבר ממפקד למפקד וזה הספיריט של המפקד שבוחר את הבא. אבל מה זה אומר שללקסה היה AI בגוף? זה לא שהיא רובוט הרי.
וגם בשיחה של לקסה וקלארק אז הורגים את כל הילדים האחרים שלא נהיו מפקדים? איזה אכזרי. והשמינית זאת בטח זאת שאצל מלכת הקרח.

האנשים שבכפר שפייק ניסה לכבוש לוקחים את אוקטביה השבויה ללקסה בבקשה לנקמה. וגם הוא מנסה להרוג את הדה! חצוף! ומת בעצמו כמובן. קלארק מפריעה ללקסה במדיטציה ומצליחה לשכנע אותה שהם ידיחו את פייק מבפנים (אמן!!!!). לקסה עדיין מסרבת להרוג אותם אבל מודיעה על מצור שמי שיפר אותו יהרג. תכלס לגיטימי. היא הלכה מעל ומעבר בשביל הסקייקרו החצופים האלה.
אוקטביה דורשת מקלארק לחזור אחרת היא לא מי שאוקטביה חשבה שהיא. אני הייתי הולכת כי לא הייתי רוצה שאוקטביה תחשוב עליי דברים רעים.
קלארק אומרת לאוקטביה להשאר בחדר אז אוקטביה כמובן לא נשארת בחדר והולכת לחפש את אינדירה שקצת בקרשים ונונתנת לה פפ טוק גראונדרי שכולל קצת מכות. בסוף אינדירה כפרעליה הולכת איתה

טיטוס מזיין את המוח ללקסה על זה שלא תיתן לרגשות שלה להפריע לשיפוט שלה יאוו תסתום כבררררררררררררררררר. נקסט.

ועכשיו הסיבה שלשלמה התכנסנו - קלארק באה להפרד מלקסה אבל לקסה עכשיו עם שיער לצד אז קלארק לא עומדת בזה וסופסוף הן מתנשקות באמת ולא כשאחת מהן מבולבלת למוות. יאוו וזה שללקסה ירדה דמעה כשקלארק נישקה אותה וקדימה למיטה מזל שאצל לקסה תמיד יש נרות למוד רומנטי
דילן הגיף ששמת לי אתמול היה מהסצנה הזאת ונראה לי גם מה שקראת לו תמונת חתונה היה עם הצלליות שלהן מתנשקות על רקע הקיר הזה. לזה התכוונת בספוילר ששמת בטעות?
ואז הן שוכבות במיטה וקלארק מלטפת לה את הקעקועים בגב יאא חמודות ואז קלארק שואלת שאלות ענייניות ולקסה אומרת רק סתמי כבר ותנשקי אותי תני להנות קצת מהבובז האלה לפני המלחמה.

ואז קלארק חוזרת לחדר ומגלה מתנה - מרפי מוכה. בטח חשבה לעצמה "מאיפה לעזאזל הוא צץ עכשיו" או שלא כי היא נסיכה ויותר שמה לב לזה שהוא פצוע. זה מה שאני הייתי חושבת.
ואז טיטוססססססס ימח שמו מאיים עליה עם אקדח שהיא מסכנת את הדה. לא כי אתההההההההה.  בכלל אסור לכם אקדחים!!!! הוא רוצה להרוג אותה ולהפיל את זה על מרפי. מסכן מרפי לא קשור לכלום סתם נקלע לשם.
אבל אז טיטוס הכושל שלא יודע לירות יורה לדלת שבדיוק נכנסה בה לקסה לא. לא. לא. לאלאלאלאלאלאלאלאלא לא עכשיו עוד לאאאאאא!!!! חשבתי שהיא תמות בקרב או משהו מה זהההההההההה. לא הדה לאאאאאא. לא לאלאללאלאלאא!!
וקלארק מה נהיההההה ראינו אותך מצילה אנשים ממוות הרבה יתר בטוח ופציעות הרבה יותר קשות פור פאק סייק!!!!!!!!
כשלקסה אמרה "מיי פייט איז אובר" התחילו לרדת לי דמעות (אני עדיין לא בטוחה איך כותבים את זה בטריג אז מפאת כבוד נשארתי באנגלית)
לאא לא לקסה לא הקרב שלך לא נגמר!!!!!!
דם חייב בדם אז שמישהו יהרוג את טיטוס עכשיווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו אעאהההההההההההההה!!!!
כשהוא עצם לה העיניים כבר בכיתי ממש

אני חייבת וידוי - אמנם אהבתי את לקסה, מאד, באמת, אבל לא ברמה שלכן. אני מופתעת כמה המוות שלה כאב לי וגרם לי לבכות יחסית לזה שידעתי שזה בא מתישהו ולא הייתי מאוהבת בה עד כדי כך כמוכן. (אבל באמת אני אוהבת אותה מאד!)

אוף איזה אכזריות לא נתנו לנו שניה להתפנרגל על זה שהן ביחד כבר היא מתה.
לפחות הייתם מפרידים את זה לשני פרקים מה לעזאזל!! ככה היה שבוע (או יום במקרה שלנו) לשמוח לפני האבל. 

Yu gonplei ste odon, HEDA
May we meet again
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן.....'
כן.....
29/06/2020 | 23:52
1
14
נזכרתי בדיוק למה בכל פעם שהתפתיתי אולי לצפות שוב במהלך השנים האלה, ירדתי מהרעיון
אני לא יכולה להגיב היום בצורה ברורה, וגם לא לקרוא, רק להודות שחלק מהסיבה שרציתי רק פרק אחד היום זה כי אין מצב שהייתי יכולה לראות עוד משהו אחרי זה אשלים מחר בבוקר. אוף
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
29/06/2020 | 23:53
3
לצפיה ב-'307'
307
30/06/2020 | 11:45
22
14
טוב, אז חשבתי שאני אוכל לצפות בפרק הזה ולקחת יום אבל מחר ואז לחזור ברביעי. אבל אני לא חושבת שאני מסוגלת לצפות בזה שוב מבלי לנטוש אתכן לשבוע. 
ליטרלי כל פעם שאני עושה צפייה מחדש, כשאני מגיעה לפרק הזה אני צריכה הפסקה מהסדרה. יושבת שבעה ואז ממשיכה. אני לא מסוגלת פשוט להמשיך כאילו כלום
ומכיוון שאני לא רוצה לנטוש אותך בצפייה החלטתי פשוט לוותר על הפרק הזה הפעם ומקסימום לחזור אליו ולהתמוגג מהאושר ושברון הלב שלו לבדי אחרי שתדביקו פערים עם עונה 7. 
אני יכולה רק לכתוב שאהבתי את סיפור הרקע של בקה ואיך זה מתקשר לגלגול נשמות והספיריט של הקומנדר. ואהבתי שלקסה לפחות חיה את הרסט אוף הר לייף עם אהבת חייה. זה כואב ושובר אותי אבל אני מתנחמת בזה שהיא מתה בזרועותיה של קלארק
הדמעה שלה כשקלארק נישקה אותה כאילו היא לא מאמינה שסוף סוף אהבת חיה מרגישה כלפיה אותו הדבר ריסקה אותי. וראו איך היא רועדת מהתרגשות אני לא יכולה
אני אפילו לא רואה את הפרק או מסתכלת על גיפים כשאני כותבת את זה אבל אני מרגישה מחנק בגרון. כואב לי. ממש. 

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוף הגיף הזה'
אוף הגיף הזה
30/06/2020 | 13:45
8
ראיתי אותו עשרות פעמים בטאמבלר, וגם את האלה עם הדמעה שצונחת לה על הלחי, וזה תמיד נורא
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוף זה לא פייר '
אוף זה לא פייר
30/06/2020 | 19:47
20
7
במקום לתת פרק אחד לשמוח ופרק אחד לבכות אז אפילו אי אפשר להנות מהחצי הראשון של הפרק כראוי. כבר ציפיתי לקריסה טוטלית שלכן שתכלול רק אותיות לא ברורות ומלא "" ומלא גיפים של כל פריים. ואז הפרק המשיך ותהיתי אם בכלל לצפות לתגובה

"הדמעה שלה כשקלארק נישקה אותה כאילו היא לא מאמינה שסוף סוף אהבת חיה מרגישה כלפיה אותו הדבר ריסקה אותי." - וואי כן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מוכנה'
אני מוכנה
30/06/2020 | 19:59
19
8
לשים לך גיפים שיפצו על קריסות המערכות שציפית לה.
אבל זה יהיה יותר מאוחר כשאחליט לקום מהמיטה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב נתחיל עם ממים'
טוב נתחיל עם ממים
30/06/2020 | 23:06
18
12
חלק עושים לי עצוב, אבל הרוב משעשע כי רק ככה אני אתגבר על הכאב. 
הזה עם איידן הוא האהוב עליי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
30/06/2020 | 23:11
3
לצפיה ב-'עוד כמה'
עוד כמה
30/06/2020 | 23:21
15
12
לא בהכרח קשורים לפרק 7 אבל החלטתי שזה הזמן להטריל עם מלא קלקסות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'"הגיע הזמן"?'
"הגיע הזמן"?
30/06/2020 | 23:32
11
8
אז מה זה היה עד עכשיו?

כולם מצחיקים, אבל זה עם טוי סטורי גם לי לצחוק יותר מידי

זה רק נדמה לי או שבעצם לקסה ורייבן לא נפגשו מעולם?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חח עד עכשיו ניסיתי שזה יהיה קשור לפרקים שראינו'
חח עד עכשיו ניסיתי שזה יהיה קשור לפרקים שראינו
30/06/2020 | 23:57
10
13
וכן, לקסה ורייבן מעולם לא נפגשו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תפוז הומופוב'
תפוז הומופוב
01/07/2020 | 00:01
8
32
לא נותן לי להכניס את כל הקלקסות שלי בהודעה אחת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'החמישי הכי הצחיק אותי '
החמישי הכי הצחיק אותי
01/07/2020 | 00:25
11
והרביעי גרם לי לחשוב שאיזה חבל שלא היה לנו אף פעם את אניה ולקסה ביחד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
01/07/2020 | 08:46
2
לצפיה ב-' '
01/07/2020 | 18:35
5
10
עכשיו אני רוצה לשמוע איך קלארק אומרת הנדרט במבטא כ"כ מוזר לטענתה

וגם אני עדיין לא מתגברת על כמה שונה הם נראים מחוץ לסדרה!! בעיקר לקסה. אני אמשיך להגיד את זה בכל פעם שתשימי תמונות שלהם מבחוץ

"כשהחיים נותנים לך לימונים - תזרוק אותם על בלאמי" אני מרשה לאור הפרקים האחרוני.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הייתי שמה לך קישור אבל זה יוביל להרבה '
הייתי שמה לך קישור אבל זה יוביל להרבה
01/07/2020 | 20:45
1
7
ספוילרים אז תחכי בסבלנות.
ותפסיקי לחפש דברים בגוגל
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נכון, אז תשמרי לי'
נכון, אז תשמרי לי
01/07/2020 | 21:04
6
לא חיפשתי כלום בגוגל!!!!!!!!!
חוץ מאיך כותבים כמה דברים בטריג בעצם נכון סליחה אבל הייתי זהירה!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש סרטון/גיף בטאמבלר שאני צריכה עדיין למצוא'
יש סרטון/גיף בטאמבלר שאני צריכה עדיין למצוא
02/07/2020 | 09:43
2
11
של אלישיה עומדת לבושה ומאופרת ורצינית להפליא כמו לקסה, ואז מסתובבת ורואה אנשים מוכרים/שמצלמים אותה ונשברת לחיוך ענק ומאד לא לקסה-אי וכל מיני דברים אחרים בסגנון. הבעיה היא שאחרי 3X07 התחיל טרנד של לתייג את הסדרה בצורה קצת שונה (שנראית כמו the 100 אבל מאוייתת בצורה שונה) כדי שהם לא יקחו את כל הרעש והמחאות בתור רייטינג חיובי אונליין ויניחו שזה בסדר להעיף דמויות אהובות ככה. אז יהיה לי קצת בעייתי לחפש*

*כשהמחשב יאפשר לי לחפש
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יו את חייבת למצוא את זה!!'
יו את חייבת למצוא את זה!!
02/07/2020 | 12:50
1
2
לצפיה ב-'הלכתי לטאמבלר בלפטופ אבל גם שם הוא לא נטען'
הלכתי לטאמבלר בלפטופ אבל גם שם הוא לא נטען
02/07/2020 | 19:15
3
אני אמורה לקבל את כונן הSSD שהזמנתי בתחילת השבוע הבא, וזה יקל על דברים כאלה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מעולים'
מעולים
01/07/2020 | 08:43
8
אלייזה, מלכת השיפ שלנו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'האחד עם הגב גרם לי לצחוק בקול רם'
האחד עם הגב גרם לי לצחוק בקול רם
01/07/2020 | 08:41
2
7
אני חייבת ללכת לסרוק את טאמבלר לכל הדברים הישנים ששמרתי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נו אז יאללה, תוסיפי כמה משלך'
נו אז יאללה, תוסיפי כמה משלך
01/07/2020 | 13:17
1
8
למה רק אני צריכה לעבוד בבית הזה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כי המחשב שלי לא מסוגל לעמוד בזה'
כי המחשב שלי לא מסוגל לעמוד בזה
01/07/2020 | 14:10
2
לצפיה ב-'וואי שכחתי איזה כיף היה בטאמבלר בתקופה הזו'
וואי שכחתי איזה כיף היה בטאמבלר בתקופה הזו
01/07/2020 | 08:36
10
כמובן שהתקופה הזו=חודשים אחרי זה, כשהזעם קצת הוריד הילוך
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש בעיה עם משפט אחד שכתבת'
יש בעיה עם משפט אחד שכתבת
30/06/2020 | 13:43
3
18
"אני הייתי הולכת כי לא הייתי רוצה שאוקטביה תחשוב עליי דברים רעים."- זה נכון, ואני מסכימה, אבל הבעיה היא שמנגד יש את לקסה. איך אפשר לבחור?

אוף

לפי מיי אפיסודס נטשתי 2 פרקים אחרי, אבל אותם כבר סחבתי ממש בכוח. הסיבה העיקרית שבגללה התחלתי לצפות בסדרה הייתה לקסה (ממש בהופעות הראשונות שלה, טאמבלר התפוצצו עליה עם אהבה) והשלמתי אותה נורא מהר, אז את הפרק הזה כבר ראיתי בזמן אמת. בלי שום ספוילרים או טיזרים וכלום, רק הרבה הרבה אושר שנגדע ממש בבת אחת.
אבל אני חייבת להודות שחלק מהקיצוניות בתגובה שלי כלפי מה שקרה נבע גם בעקבות טאמבלר' כי הייתה שם מלחמת עולם שחרגה כבר הרבה מעבר לגבולות האינטרנט. המעריצים מימנו שלטי חוצות בלוס אנג'לס לקמפיינים נגד bury your gays (תמונה), זה הגיע כבר לכתבות ראשיות בBBC וזה לא נסלח ליוצרים. ג'ייסון, היוצר הראשי, די נעלם מהרשת לתקופה ממש ארוכה אחרי הפרק הזה (לא יודעת מה קורה איתו היום) כי הוא לא הצליח לעמוד מול כל השנאה שהוא קיבל.

אבל כן, גם בלי כל הסיפור הזה- זו הייתה חוויה נוראית. עד שהן סופסוף ביחד, ועוד במיוחד איך שלקסה נשברה ובכתה ואז הייתה כ"כ מאושרת, לסיים את זה ככה. אכזרי וכואב בטירוף
ואני שמחה שסיכמת גם את שאר הפרק כי ממש לא התרכזתי בו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן אני זוכרת '
כן אני זוכרת
30/06/2020 | 19:50
9
בגלל זה ידעתי על כל הסיפור הזה דובר על זה מלא, מספיק כדי שאני אזכור גם כמה שנים אחרי.

אבל זה פסיכי וקצת מוגזם התגובה הזאת. במיוחד זה שהיוצר נאלץ להעלם בגלל זה.

רק אל תנטשי שוב!!!!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואו, שכחתי מזה '
וואו, שכחתי מזה
01/07/2020 | 00:33
1
9
כלומר אני זוכר את הרמה שזה הגיע באינטרנט, אבל שכחתי שגם היו שלטי חוצות.

אין לי בעיה במיוחד עם זה שג'ייסון נאלץ להעלם מהרשת בגלל שנאה שהוא קיבל. זה הכעיס מאוד אנשים וזה הגיוני.

מה שמטריד זה שמדברים על כמות המוות של דמויות להטביות בכזאת עוצמה שמרגיש לי מוגזם כי זה בכל זאת מוות של דמויות פיקטיביות בטלוויזיה.
וזה בתקופות שיש פשעים הומופוביים אמיתיים שקורים. ובמיוחד כמות לא הגיוניות של רציחות של נשים טרנסג'נדריות בארה"ב. שלא לדבר על הגורמים של תנועת Black Lives Matter.
אז זה לא שבגלל שיש את הדברים האלו אסור גם להתלונן על דברים אחרים, אבל זה נראה לי צורם כשמשתמשים גם בדיבור על מוות כאילו זה אותו דבר. עם כל כמה שזה כואב לצופים, המוות של דמות פיקטיבית הוא לא באותו מישור כמו מוות של אדם אמיתי, גם אם יחסית מעט אנשים הכירו אותו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'להגנתם, היום וכיום זה לא היה קורה'
להגנתם, היום וכיום זה לא היה קורה
01/07/2020 | 08:37
9
וכי אני מתעצלת לכתוב עוד הודעה (למרות שאני אמורה להגדיל כמויות)- לא מתכוונת לנטוש הפעם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ד"א שיחקתי קצת עם הבדידים'
ד"א שיחקתי קצת עם הבדידים
29/06/2020 | 20:34
16
25
ואלא אם תהיה פגרה העונה אמורה להסתיים ב2.9.
אם מעכשיו נראה כל יום פרק אחד נגיע בדיוק אבל ממש בדיוק לסיום העונה עם כולם.
אז יש לנו מרווח אבל לא יותר מידי.
אני אשמח אם מתישהו נוכל להעלות קצב חזרה, אבל מעדיפה צפיה איטית שלכולם נוח איתה מאשר לרוץ קדימה ואז לחכות או לגרום למישהו להרגיש שזה מטלה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני השבוע קצת מתקשה'
אני השבוע קצת מתקשה
29/06/2020 | 20:37
3
12
אבל אני אשתדל להדביק פערים כמה שיותר מהר. ומשבוע הבא לא תהיה לי בעיה לחזור ל-2 פרקים ביום.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקי אני אנסה אז מחר לעשות הפסקה'
אוקי אני אנסה אז מחר לעשות הפסקה
29/06/2020 | 20:39
2
10
אבל כאילו כמה שאני אוהבת את הגיפים והממים שלך (שזה מאד מאד) אם זה מקשה עלייך כי זה ים זמן אז את לא חייבת להשקיע עד כדי כך
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה לא הגיפים שבעייתיים'
זה לא הגיפים שבעייתיים
29/06/2020 | 20:59
1
14
למרות שלאחרונה תפוז כן גיי במיוחד.
זה הפרעות הקשב והריכוז שלי.
אני מחפשת גיפים ואז נשאבת לכל מיני אתרים שמהם פירסמו את הגיפים וקוראת דיונים על הפרקים של אנשים חסרי טעם.
והדיונים גם לא כאלה מעניינים אז בכלל אני לא מבינה מה לעזאזל הבעיה שלי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחח אוי זה באמת בעיה'
חחחח אוי זה באמת בעיה
29/06/2020 | 22:35
9
ולגמרי משהו שמתאים גם לי לעשות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מתנצלת, גם אני קצת עמוסה בזמן האחרון ולא מספיקה לראות הרבה'
מתנצלת, גם אני קצת עמוסה בזמן האחרון ולא מספיקה לראות הרבה
29/06/2020 | 21:03
10
18
אבל מלבד היום (שבו עוד לא ראיתי את 3X07 ואני מבטיחה שזה יקרה), בגדול אין לי בעיה לראות לפחות 2 ביום, אולי רק במקרים נקודתיים של קושי. אין צורך מבחינתי לרדת לפרק ביום
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
29/06/2020 | 21:06
4
לצפיה ב-'לא כן הכל בסדר'
לא כן הכל בסדר
29/06/2020 | 22:36
8
17
תגרמו לבנאדם להתמכר ואז תקחו את המנה שלו, אנשי הר שכמותכן

סתם הכל בסדר רק דיווחתי שגם בקצב איטי יחסית נצליח להגיע לסיום עם כולם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מעודד לשמוע! בטוחה שנגיע'
מעודד לשמוע! בטוחה שנגיע
29/06/2020 | 23:48
8
אם וכשיהיה צריך אני אתעדף צפייה בפרקים, מאמינה שלא אשאר במצב הזה לנצח
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני צריכה התחשבות רק היום ומחר '
אני צריכה התחשבות רק היום ומחר
30/06/2020 | 00:32
6
12
ברביעי אפשר לחזור ל-9+10
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אין לי בעיה לראות היום רק את 8, אם צריך'
אין לי בעיה לראות היום רק את 8, אם צריך
30/06/2020 | 08:33
5
18
בהתחשב בנסיבות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
30/06/2020 | 09:17
4
17
טוב אז תספרי לי מה היה בו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מקווה שעדי תספר לפני ולי תהיה עבודה קלה'
מקווה שעדי תספר לפני ולי תהיה עבודה קלה
30/06/2020 | 10:54
3
6
לצפיה ב-'מה לא הבנתי'
מה לא הבנתי
30/06/2020 | 19:35
2
12
איזה נסיבות? מה פספסתי?
חשבתי שעושים הפסקה אבל אני רואה שכולן הגעתן ל7 אז לא צריך. נכון?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח תראי את 8, הכל טוב '
חחח תראי את 8, הכל טוב
30/06/2020 | 19:45
2
לצפיה ב-'הנסיבות היו'
הנסיבות היו
01/07/2020 | 08:38
10
שאחרי 7 צריך הפסקת טראומה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מזכיר גם כאן שיש סיכוי שתהיה תקופה קצרה שהפורום לא יפעל'
אני מזכיר גם כאן שיש סיכוי שתהיה תקופה קצרה שהפורום לא יפעל
29/06/2020 | 22:11
9
בגלל שחלק מהקטע של הצפיה הזאת זה דיונים תוך כדי אז תקחו את זה בחשבון.
מהסיבה הזאת גם חשוב שתהיה לכן אפשרות לדבר באג'נדה, גם אם זה רק לתקופה קצרה, פשוט כי יהיה חבל שתעצרו בגלל משהו כזה. אני יודע שזה לא אידיאלי (בעיקר בגלל הגיפים), אבל זה נראה לי עדיף על עצירה מוחלטת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ניק אתה יכול אולי להעביר לפה את פרק 5? '
ניק אתה יכול אולי להעביר לפה את פרק 5?
29/06/2020 | 20:41
4
14
השרשור ההוא כבר מת ודילן עוד לא הגיעה אליו אז יש לו רק תגובה אחת עדיין.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
29/06/2020 | 21:05
2
לצפיה ב-'כי אני נחמד'
כי אני נחמד
29/06/2020 | 22:05
2
19
אם כי גם לשרשור הזה נותרה רק עוד יממה עד שהוא יפסיק לקפוץ.
אז קדימה!

אני מצטער שאני בכלל לא מגיב על הפרקים האחרונים.
היו לי כמה ימים עמוסים יחסית
ובזמן שהיה לי תיעדפתי צפיה בסדרות.
וגם שינה.
(ובלי שום סיבה טובה אתמול במצב של עייפות החלטתי לצפות שוב בסרט Edge of Tomorrow רק בגלל שגיליתי שיש אותו בנטפליקס. כאילו זה סרט טוב, אבל יש לי כל כך הרבה דברים אחרים שאני עוד לא ראיתי בכלל אז אני מרגיש רע כשאני מוציא זמן על משהו כזה)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
29/06/2020 | 22:31
11
אולי כשזה יפסיק לקפוץ תעשה חדש ותשרשר אותו

אבל אני לא חושבת ששינה יותר חשובה מלהגיב לנו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוי הוא מעולה, לגיטימי'
אוי הוא מעולה, לגיטימי
29/06/2020 | 23:46
3
לצפיה ב-'המאה פרק 3X05 '
המאה פרק 3X05
27/06/2020 | 23:55
16
26
ג'אהא מוצא איכשהו את דרכו חזרה למחנה ומחפש מסכנים שיקחו את הסמים שלו ויצטרפו לעיר הקוקו. למרבה הצער הקורבן שהוא תופס זאת רייבן שסובלת מכאבים חזקים אבל מסרבת לטיפול והיא גם לגמרי בודדה. בסוף היא אכן נופלת לסם. לאאא ריבן

לקסה וקלארק רוכבות להן בסבבה עם הגופה של מלכת הקרח לאות ניצחון, אבל מגלות מחזה נורא - פייק + צבא הטומטומים טבחו בגראונדרים אבל בלאמי שכנע אותם להשאיר את אינדרה בחיים. מקבל נקודה אבל עדיין במינוס מאתיים. לפחות הוא לא לגמרי איבד את זה, רק 95% מ"זה". לקסה חדורת נקמה, הפעם בצדק. הן מזמנות את קיין לפגישה אבל אוקטביה מגיעה ומצליחה להגניב את קלארק פנימה לנסות להגיע לליבו של בלאמי.
למרבה הצער הבנאדם בפאקינג טרנס של טרלול. מה יש לךךךךךך סנאפ אאוט אוף איט!!!
וואי השיחה שלהם שברה לי את הלב, באמת. במיוחד כשהוא הטיח בקלארק כמה דברים בכל זאת נכונים - שהיא עשתה עסקה עם לקסה שגרמה להם להרוג אנשים שעזרו להם. הוא כן הספיק להכיר את מאיה בינתיים. וזה שהיא עזבה אותם. ואותו, הוא הרגיש נטוש אישית ואז קלארק פשוט בכתה שהיא מצטערת. ושהיא עזבה אותם כי היא ידעה שיש להם אותו. אעהאההה ואז לרגע חשבתי שהיא סופסוף שחררה אותו מהטרנס הפסיכי שהוא נמצא בו (ממש אפילו העיניים שלו נראות כבויות כאלה) והוא החזיק לה את היד ולרגע נראה שהוא בצד הנכון ואז לאאאאאא הוא שם אזיקים. למההההההה
אוקטביה הסמוראית משחררת אותה והן בורחות חזרה בעזרתם של מרקוס ואבי. כפרעל מרקוס באמת איזה נסיכי. הן חוזרות וקלארק מודיעה ללקסה שיש לה כל זכות לצאת למלחמה ובשלב זה מצידי שתמחק את כל החלאות האלה שהצביעו לפייק!!!!!!!!! רק שנציל קודם כמה אנשים חשובים (פלוס בלאמי כי הוא דפוק כרגע אבל אני עדיין אוהבת אותו, נציל אותו ואז נכפכף אותו מספיק עד שהוא יתעשת). אבל קלארק משכנעת אותה להפסיק את מעגל הדמים ולא לנקום. ואז לקסה מסכימה - "דם לא חייב דם" מה דווקא עכשיו הכי כן!!! אבל מה התוכנית בדיוק כי פייק החלאה כולו נחוש למלחמה הוא לא יעשה הסכם שלום.

אוףףף זה מרתיח אותי באמת אני לוקחת את רציני מידי הוא כ"כ מעצבן אותייייי כבר הגענו לשלום מה עכשיו אתה עושה בלגן יאידיוט. ולא זה לא השטח שלכם!!!! הם חיו פה כבר 100 שנה!! תגידו תודה שהם חולקים איתכם.
ומה אתה עוצר את לינקולן?!?!?!
לרגע כבר נפגעתי כבר ממילר אבל הוא עדיין בצד שלנו והעביר ללינקולן תרופה, גוד בוי. גם בפרק שעבר גילינו שהוא כבר מצא את החבר שלו [הוא חיבק אותו בטקס זיכרון], חבל שלא ראינו את המפגש המחודש.

אה וגם מרפי ואמורי שודדים אנשים עד שזה מסתבך להם, הם כאלה זוג חמוד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'החלק האהוב עלי בפרק:'
החלק האהוב עלי בפרק:
28/06/2020 | 20:54
4
17
לקסה: "קלארק, את אסירה שלי"
קלארק: "תני לי ללכת לדבר עם האנשים שלי"
לקסה: "לא"
קלארק: "כן"
לקסה: "....כן"
כל הכבוד לקסה ואז היא עוד ממשיכה את זה ומסכימה לוותר לאנשי פייק המעצבנים על רצח האנשים שלה ולנסות שוב להגיע להסכם שלום, והכל כי קלארק ביקשה. לקסה, את קצת סמרטוט מאוהב

בלאמי שובר לי את הלב מטומטם קטן ומיוסר שלא מצליח לעמוד מול הדברים שהוא עשה, בלי התמיכה של קלארק אבל למה אתה מבטא את הכאב שלך בצורה איומה שכזו, אוף איתך

אני בעד שקיין יהרוס את ג'יכסה ושטיפות המוח המטרידות שלו שהשתלטו עכשיו על רייבן, ובהקדם.

אה ואם הי ספק לגבי האמריקאיות של אנשי התיבה, פייק שמחליט לשחק כובשים ואינדיאנים הוכיח לנו שהם לגמרי כאלה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'להכל'
להכל
28/06/2020 | 22:15
3
לצפיה ב-''
30/06/2020 | 06:36
2
9
לגמרי סמרטוט מאוהב אבל אהבתי שהיא אמרה לאינדרה, our people act as if war is easier than peace if that's so, should we not try and achieve the more difficult goal
מלאת תובנות ההדה שלי

"פייק שמחליט לשחק כובשים ואינדיאנים" חח לגמרי חמור
זה מזכיר לי שראיתי השבוע באינסגרם איזה לייב Q&A עם איזה מישהי מהסדרה והיא התחילה את הוידאו הזה ב"אני גרה עכשיו ב'בלה בלה שם ארוך בלה בלה' וזוהי אדמה כבושה שלא שייכת לנו, אבל אני גרה כאן. אני פשוט רוצה להכיר בזה שאני גרה על אדמה כבושה ושאני מודעת להיסטוריה שלה. לא שיש לי משהו לעשות עם זה, אבל אני מכירה בזה" ולא החלטתי אם זה ממש נאור מצידה או ממש מטומטם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה, ואלו הגיפים שרציתי להעלות'
אה, ואלו הגיפים שרציתי להעלות
30/06/2020 | 06:39
9
זה מה שקורה שתפוז לא נותנים לי להעלות גיפים אחרי שאני כותבת את הטקסט שלי
העליתי כמה ואז כתבתי. ואז קלטתי שלא העליתי בהתאם לטקסט.
אבל לא נורא. סתם תירוץ לעוד הודעה עם גיפים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה נשמע כמו overcompensating'
זה נשמע כמו overcompensating
30/06/2020 | 10:55
8
לצפיה ב-'305'
305
30/06/2020 | 06:12
2
10
קלארק ולקסה אהעהעהאהעעהעה רוכבות על סוסים. והמבטים המאוהבים שלהן אהעהעה איזה זוג יפה הן

אני אפילו לא הולכת להשקיע מאמץ בפייק ובלאמי הנאלחים האלה. אני רואה את הסצנות שלהם ומתמלאת זעם כל פעם מחדש. שימותו שניהם

המבט של לקסה כשהיא רואה את כל המתים
שניה אחת היא מפנטזת על ליל הכלולות שלה עם קלארק, ושניה אחרי זה... אינדרה מדממת
למה הם עושים לי את זה?!

אוקטביה I was born for this נותנת לי חיים

בלאמי ולינקולן מחליפים מבטים טעונים וזה רק מכעיס אותי יותר כי אם בלאמי היה באמת מאמין שמה שהוא עושה זה הדבר הנכון הוא לא היה נראה כמו כלבלב נזוף אחרי שקרע את כל הספה.

רייבן עצבנית שאבי פיטרה אותה. אבל סירייסלי רייבן, למה להיות עקשנית, לכי תבדקי את הרגל שלך. אני לא אוהבת שאת סובלת

ג'ועל ואלי מגיעים לארקדיה. הו לא.

השומרים הורגים את אוטן, זו הייתה סצינה כזאת מפגרת אלוהים. אבל זה היה בשביל המשפט " Death is not the end"
אמורי ומרפי שודדים צוענים. יפה לך הלוק של ג'וק מת, מרפי.
May those you love be eaten by wolves before your eyes
זו ברכה שאני הולכת לאמץ
פייק יהיה הראשון שאני אשתמש בה עליו

הצחיק אותי שאבי וקיין מדברים עם ג'ועל והוא כזה "מצאתי את עיר האורות" וקיין כזה זה נפלא *רואה את הפרצוף של אבי* "מה, לא?"
ואז אבי כזה "תשאל את חבר שלו אוטן, אפרנטלי הוא שם עכשיו" והפרצוף שהיא עשתה כשהיא אמרה את זה גרם לי לגחך בקול אבי זורקת שיידז זה מעולה

אוקטביה צועדת בין כל הגופות אגב אפשר רגע לציין כמה יפה אוקטביה עם המבטים העצובים שלה?

קלארק מבקשת מאוקטביה לדבר עם בלאמי ואוקטביה כזה "מאז שזרקת אותו הוא לא אותו בן אדם. היית יודעת את זה אם לא היית נוטשת אותנו" אבל לייק, איך אפשר להאשים את קלארק. הדה עשתה לה עיניים. מי לא היה הולך שבי אחריה
לקסה מתנגדת לרעיון כי חוששת שזה יגרום למוות של קלארק.
אוקטביה אומרת שתכניס אותה בסתר.

לא מספיק שבלאמי ופייק רוצים להמשיך לרצוח את שבטים של גראונדרים, עכשיו הם גם רוצים לחפף משם את כל החולים, גם את אלה שבקושי עומדים על הרגליים. לינקולן מנסה להתנגד וזה מסתיים עם בוקס לבלאמי. לא יכולה להגיד שלא הגיע לו.

ג'ועל מרצה לחבורת פאתטים, רייבן אומרת לו שהוא צריך להתבייש בעצמו שהוא מוכר להם שקרים ואלי מבינה מה שקלארק הבינה מזמן שהיא צריכה לבחור בה ראשונה...

מכניסים את לינקולן והגראונדרים למעצר, חשבתי שהם תיכננו רק להעיף אותם משם. עכשיו פתאום מכניסים אותם לכלא. וטפ?

אוקטביה מזייפת עצבים על בלאמי שהם בערך 5% זיוף ו-95% עצבים אותנטיים כדי להביא אותו לקלארק.
עיצבן אותי שהוא אמר לה הגיע הזמן להפסיק לשחק אותה גראונדרית. אבל אהבתי את התשובה שלה: "אני לא משחקת, זו מי שאני. אתה אח שלי אני לא צריכה להגיד לך את זה"
וגם כשהיא הכניסה אותו לקלארק היא כזה "עכשיו סיימתי"

בלאמי יוצא על קלארק. תמות טוב. הייתי מאחלת לך שהאנשים שאתה אוהב יאכלו ע"י זאבים. אבל האנשים שאתה אוהב הן אוקטביה וקלארק (אבל אתה לא מודה בזה עכשיו כי נעלבת שהיא בחרה בלקסה על פניך)
"הם הראו שוב ושוב מי הם" סרייסלי בלאמי? גו פלואט יורסלף. בינתיים אנשי ארקדיה הרגו פי 10 יותר גראונדרים ממה שהגראונדרים הרגו לסקייקרו. לקסה צירפה אותם לקואליציה שלה, היא הסכימה לא לנקום על הטבח של פ'ין, הם חיסלו את האיום של אזגדה. מה אתם עשיתם בתמורה חוץ מלהרוג אותם ולהיראות כפויי טובה שוב ושוב. וואו הוא כל כך מעצבן אותי.

People die when you in charge וואו. אתה חתיכת זבל
אני מצטערת אבל אני לא מקבלת את הטיעון של בלאמי. כי כל הדברים שהוא ציין שקלארק עשתה כדי לפגוע בו קרו לפני שהוא ראה אותה בפוליס. ז"א שהם לא היו שיקול בהחלטה המפגרת שלו להצטרף לפייק. מאז מפגש הצמרת שלקסה צירפה את סקייקרו לקואליציה, והיא הודיעה להם (כשבלאמי נוכח) שהם ינקמו במי שאחראי לזה, הם לא עשו שום דבר להפר את האמון שקלארק עבדה כדי להשיג.
בלאמי אומר שהם בגדו בהם, אבל להכניס את אחותך לכלא על זה שנולדה זו לא בגידה? להרוג צבא של 300 לוחמים שבאו לעזור לכם, זו לא בגידה? לתת ל-300 אנשים על הארק למות כדי להציל את התחת שלך, זו לא בגידה? היו שם כל כך הרבה בגידות. לקסה אומנם בגדה בהם אבל הבגידה שלה לא הביאה למוות של סקייקרו. היא רק הצילה את האנשים שלה. גם בלי לקסה והצבא של הגראונדרים שם, קלארק ובלאמי לא היו מניחים לחברים שלהם בהר למות, ואז איך הם היו פועלים שונה אם לקסה לא הייתה אומרת שתעזור להם? זה לא שהתוכנית שלהם מלכתחילה הייתה מצילה את החברים שלהם מבלי להרוג אף אחד בהר.
עצם זה שכל הגראונדרים עמדו מחוץ להר ומשכו את תשומת הלב של ההר כדי שלא יתפסו את בלאמי הייתה לטובתו. עצם זה שלקסה אפשרה לטיל ליפול, היה לטובתו ולטובת כל מי שבתוך ההר- כולל האנשים שלו. רוב האנשים שמתו בכפר הזה היו האנשים שלה. אז מה אתה מבלבל את השכל על זה שאחותך הייתה יכולה אולי להיהרג? היא לא מתה. אבל אתה יודע מי כן מת? כל האנשים שאתה הרגת בשנתם. ללקסה וקלארק לא היו אופציות טובות. לך הייתה ובחרת לא טוב.

ג'אהה מקניט את רייבן עושה לי עצוב. וכל הכאב הזה שלה עושה לי ממש רע.
אני מרחמת עליה. כל כך הרבה כאב ואין שם מי שיקשיב לה עם כל הטירוף הזה של פייק

"את לא יכולה להכות שומר"
"וול, עשיתי את זה אז קפוץ לי"

קלארק ואוקטביה בורחות.
קלארק מבקשת מאבי שתבוא איתה. באמת קלארק, איך תעשי סקס עם אמא שלך בחדר ליד?

אוקטביה אומרת שהם צריכים לתת להם את פייק.
"זה לא הדרך שאנחנו עושים בה דברים"
-"אולי הגיע הזמן שככה נעשה דברים" היא לא לגמרי טועה...

הו לא, תפסו את מרפי
חח צחקתי כשהוא אמר לגראונדר הזה גו פלואט יורסלף
"הסמל הקדוש" זה הסמל של אמילי מנקמה

מילר הנסיך הזה

אינדרה אומרת ללקסה שהיא לא חושבת שהם יכולים לנצח את הרובים, לא אלא אם כן ישתמשו בהם בעצמם. שבתאכלס זה לא לגמרי נכון, הרי אין להם אספקת כדורים בלתי נגמרת ויש הרבה יותר גראונדרים מאשר אנשי שמים. כמובן שיהיו הרבה מתים בשני הצדדים אבל לדעתי הגראונדרים היו יוצאים עם ידם על העליונה. בכל זאת הם גודלו להיות לוחמים מגיל ינקות בערך בעוד שאנשי השמים הם "לוחמים" של חודש וחצי.

קלארק חוזרת לאוהל הנרות של לקסה ומבקשת ממנה לא לנקום, לקסה רוטנת, עוקצת, שוקלת ואז מסכימה.
אך לא לפני שהיא רודה באינדרה ומזכירה לה שהם כולם My Subjects

רייבן בוכה בגשם אהעהעה פרינסס את צריכה לדאוג גם למכונאית שלך
הו לא, היא בולעת את הצ'יפ. אני מבינה אותה אבל לאא רייבן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש יותר מדי דברים להסכים איתך עליהם'
יש יותר מדי דברים להסכים איתך עליהם
30/06/2020 | 11:05
11
אז אני אסתפק במבטים מאוהבים על סוסים () ובאוקטביה המהממת והעצובה()
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תראי '
תראי
30/06/2020 | 19:31
13
אני לא יכולה להגן על בלאמי הוא לגמרי אידיוט בפרקים האחרונים
אני חושבת שהבעיה היא בזה שניסו לתת לו כאילו מוטיבציה אישית-רגשית בדרך עקומה מידי. כי כאילו אני חושבת שמנסים להסביר את זה שהוא מתנהג בחוסר רציונליות מוחלט כי הרגו את החברה שלו וזה מעוור אותו. אבלללללל הכרנו אותה בערך 2 סצנות. לא הכרנו אותם כזוג בכלל. אשכרה הביאו אותה רק כדי שהיא תמות ותתן לו איזה רוח נקמה מטופשת כזאת. שזה טעות כי אם אין לנו חיבור רגשי אליה אין לנו חיבור רגשי לפעולות שלו. כאילו יש מצב שאם קלארק או אוקטביה היו מתות ביום ההוא הייתי מרשה לו לטבוח במי שהוא רוצה, הגיוני או לא.
"בינתיים אנשי ארקדיה הרגו פי 10 יותר גראונדרים ממה שהגראונדרים הרגו לסקייקרו."- וואי כן כשהוא אמר לקיין (נראה לי) הם הרגו 37 מהחברים שלי לפני שנחתתם, אבל בסדר חמוד אתם הרגתם יותר מ300 נראה לי אפשר להגיד שהשתוויתם כבר.
יש לו מזל שאני מאוהבת בו ורק צועקת על המסך נו תתעורר כבר כי אחרת הייתי שונאת אותו גם כרגע.

"הוא לא היה נראה כמו כלבלב נזוף אחרי שקרע את כל הספה."- אני לא זוכרת איך הוא נראה באותו רגע אבל בכללי כלבלב נזוף זה פרצוף חמוד.

"May those you love be eaten by wolves before your eyes
זו ברכה שאני הולכת לאמץ" - וואי לגמרי איזה משפט יפה

"אגב אפשר רגע לציין כמה יפה אוקטביה עם המבטים העצובים שלה?" - כן

""את לא יכולה להכות שומר"
"וול, עשיתי את זה אז קפוץ לי"" -
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב אממ'
טוב אממ
30/06/2020 | 06:21
1
14
אין לי כל כך מה להגיב לך הפעם אני מבינה שאת אוהבת את בלאמי אז את קצת יותר סלחנית כלפיו. וזה בסדר. אני ככה עם לקסה. אף פעם לא יכולה לכעוס עליה

אבל ""דם לא חייב דם" מה דווקא עכשיו הכי כן!!!" לא בדיוק, כי אם היא קראה לצבא של כל השבטים שלה, הם לא היו הורגים רק את האשמים אלא מכריזים מלחמה על כל ארקדיה, אז גם כאלה שאת אולי אוהבת היו נהרגים. לא הייתה להם אופציה להרוג רק את האשמים. בגלל זה קלארק ביקשה שלקסה תחוס עליהם.
אבל הונסלטי, אני במקומה הייתי אומרת לקיין בקשר, קח איתך את כל האנשים הנורמלים ותברחו מחוץ לארקדיה ואז ניתן לגראונדרים לתקוף.
אבל לא נראה לי שקיין הפציפיסט הזה היה מסכים לזה בכלל. אני חושבת שאוקטביה צריכה להרעיל אותו וזהו.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נו אבל זה בדיוק מה שרציתי '
נו אבל זה בדיוק מה שרציתי
30/06/2020 | 19:21
9
לחלץ את כל מי שאני אוהבת ו/או הצביע לקיין ושתהרוג את כל השאר.

יוו איזה חמודה לקסה מרוצה מעצמה בגיף על הסוס
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וגם'
וגם
30/06/2020 | 06:43
4
10
עוד קצת גיפים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ועוד קצת'
ועוד קצת
30/06/2020 | 06:45
3
13
כי הם כבר במחשב ואני רוצה להמשיך לפרק הבא אז אני אעלה את כולם בבת אחת שאוכל להמשיך לפרק 6
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב הנה אחרון'
טוב הנה אחרון
30/06/2020 | 06:47
1
10
יש רק עוד תמונה אחת שלא נכנסה לי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ממש חיבבתי את'
ממש חיבבתי את
30/06/2020 | 11:10
8
מרפי בפרק הזה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'השייד'
השייד
30/06/2020 | 11:08
13
והאחרון, חמודים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה פרק 3X08 '
המאה פרק 3X08
30/06/2020 | 21:03
2
18
ואעהאההה איזה פרק מעצבן.
לזה התכוונתן בהודעות המוזרות שלכן? פשוט התכוונתן לדלג עליו כי הוא מעצבן? לא מאשימה

פרק שלם במחנה בלי קלארק, בלי אוקטביה, בלי האפטרמאת' של המוות של לקסה. מה לעזאזל!??!

יאווו נשבעתתת שעוד שניה נכנסתי לתוך המחשב והרגתי את פייק בעצמי!!!!!!!!!!! יאוו הוא מרגיז אותי כל כךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

וגם בלאמי אוף אתה יכול בבקשה להפסיק להתאמץ כ"כ שאני אשנא אותך?!?!?!

למה מונטי בכלל בצד שלהם? בגלל אמא שלו? יאוו איזה מעצבנת היא!!!

טים קיין-הרפר-מילר פור דה ווין!!! כפרעליהם +סינקלייר. ואיפה אבי?
היה ברור שזה שסינקלייר מסגיר את עצמו ולינקולן מתעצבן זה הצגה, אבל חשבתי שגם לקיין הייתה תוכנית טובה יותר מפשוט לנסוע עם פייק ישר לשער אלא אם הוא בכוונה רצה להגיע לכלא גם?

חבר של מילר בגד בו ככה? לא יפה

מצחיק אותי איך שכל המחנה בלהבות ורייבן וג'אהא בעולם הלא קשור שלהם עם אלי.
יאוו כשרייבן הבינה שהיא לא זוכרת את פין מקווה שזה יגרום לה להשתחרר מהשליטה של הצ'יפ. אפילו שאהבתי לראות אותה חיונית ועובדת ושמחה. אבל באיזה מחיר?

לקראת הסוף בלאמי ומונטי מגלים קצת סימנים של שבירה סופסוף, כשפייק מעמיד את קיין להורג ובלאמי בוכה קצת אוו ואז כשהם לא מסגירים את הרפר ומילר. ידעתי שהלב שלו עדיין מסתתר איפשהו למטה עכשיו תעבוד מספיק לשלוף אותו חזרה החוצה.
אני מהמרת שמתישהו הוא יצטרך לבחור בין פייק לאוקטביה ואז הוא יעשה את הדבר הנכון סופסוף.

וחמודים המפקדת החדשה כנראה לא תהיה מאוהבת בקלארק אז אתם אבודים.

מתישהו מישהו שאל אם מה שהיה עם פין צריך לחזור עם פייק - וול בהחלט כן. ואם הם יסתפקו רק בפייק תגידו תודה. והפעם קלארק לא תציל אותו במוות מהיר יותר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא התכוונתי בגלל זה,'
לא התכוונתי בגלל זה,
01/07/2020 | 09:08
1
8
סתם כי היה קשה לחזור לסדרה אבל אולי זה דווקא טוב שקיבלנו פרק מעצבן כזה ונטול קלארק, כדי שנוכל קצת להתמודד עם הכאבים שלנו מבלי לראות אותה מתמודדת עם שלה.
וכדי שנוכל לקבל בחזרה את רייבן לא מאמינה שג'ספר המעצבן הזה עשה משהו מועיל ברמת להציב לרייבן את העובדות האלה מול העיניים ולהראות לה מה באמת קרה לה, ואני גם קצת לא מבינה איך זה באמת קרה. כי כל הפרק הוא היה נראה מאד ממוקד מטרה, כשהמטרה היא להשיג לעצמו צ'יפ ולשכוח הכל, ואז פתאום הוא מגיע עם יציאות כאלה שגורמות להכל להראות כאילו כל מה שהוא רצה היה להעיר אותה מבלי שהיא תחשוד בו וזה לא מתאים לדמות שלו, בטח שלא לאיך שהיא כרגע. אבל אני לא מתלוננת.

אבל בלאמי, אוףףףףףףףףף. ממש מקווה שהוא חוזר למוטב עכשיו, כמו שהסוף רמז.
וחבר של מילר נבלה, יש לו מזל שהוא נראה טוב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן מדהים '
כן מדהים
01/07/2020 | 18:37
7
שאיכשהו ג'ספר הצליח להיות בין הדמויות הכי פחות מעצבנות בפרק הזה.
אני לא חושבת שהוא ניסה להעיר אותה הוא פשוט שאל שאלות ובלי להתכוון זה ערער אותה. הוא רק רצה לוודא שהוא יזכור רק את הדברים הטובים כמו הנשיקה הראשונה ואז רייבן קלטה שהיא לא זוכרת גם את הדברים הטובים.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'והודעות מהעבר - עד פרק 3X06'
והודעות מהעבר - עד פרק 3X06
01/07/2020 | 00:14
1
15
הודעה על פרק 3X05:
שבוע שעבר לא יכלתי לכתוב על הפרק מרוב שהייתי מתוסכל מבלמי ועלילת פייק האידיוט.
וזה למרות שמאוד אהבתי את לקסה הורגת את מלכת אומת הקרח וכל שאר האירועים בפוליס. (וכמובן התקרבות קלקסה)
הדבר הכי מתסכל היה שזה הרגיש כמו כתיבה גרועה שפתאום בלמי מצדד בפייק ככה. זה פשוט לא הרגי שהגיוני בשום דרך.
הדבר הכי טוב בפרק הזה היה השיחה בין קלארק ובלמי שבה נעשה ברור הרבה יותר למה בלמי עשה מה שהוא עשה. לא שאני מסכים איתו בכלל, ואני גם לא חושב שמה שהוא עשה הגיוני שיכלית לפי מה שהוא יודע - אבל אני יכול לראות איך הטראומות הקשות שהוא עבר הובילו אותו למצב הזה. הוא נאלץ לראות את נערי ה100 נרצחים אחד אחרי השני בתקופת העונה הראשונה. ואז בעונה 2 הוא עזר לקלארק בברית שהיא עשתה עם הגראונדרים והתוצאה של הברית הזאת הייתה שהם נבגדו והם נאלצו להרוג את כל האנשים שעזרו להם. ולא חשבתי על זה עד כה שבעוד שהראו עד כמה זה היה טראומטי לקלארק, בעצם לבלמי זה היה אפילו יותר טראומטי כי הוא בעצם זה ששיתף פעולה עם אנשים מההר, הם הצילו את החיים שלו. ובעצם בגלל לקסה הוא נאלץ להרוג אותם.
ואז אחרי כל זה (וחבל שלא הדגישו את זה בפרק) הוא שוב בטח בגראונדרית ושוב נבגד. ושוב המון אנשים מתו. (ועדו חבל שלא מציינים בכלל את מוות החברה שלו כאן).
המצב כרגע נוראי. לינקולן ועוד אנשי טירקרו מוחזקים בארקדיה (לפחות אנחנו רואים שחוץ מקיין ואבי יש להם עוד תומכים עדיין שם כמו מילר - שבקושי ראינו מאז פרק 1).
ממש לא ציפיתי שלקסה תסכים לבקשה של קלארק שלא תענה בדם על דם. זה מרגיש מאוד לא מתאים ללקסה. גם מבחינה פוליטית.
זה לא צוין אבל אני מניח שהסיבה לזה היא בגלל שלקסה בכל זאת נשבעה אמונים בפני קלארק להגן על האנשים שלה. ואפילו שאף אחד ארח לא יודע על השבועה הזאת שלה זה חשוב לה.
אבל אני מניח שזה לא שהם סתם יעזבו. היא עדיין תדרוש צדק כלשהו והמלחמה בטח תגיע.
*ואם היא תגיע נרמז שיש סיכוי שהגראונדרים בעצם ישתמשו ברובים. נשמע שאינדרה, שעונה שעברה התנגדה בתוקף לכך שמישהו מאנשיה יגע אפילו ברובה, מציעה ללקסה שהם ישקלו את זה מחדש. הרי הסיבה שהם לא השתמשו ברובים היא כי אנשי ההר איימו להרוס כל כפר של איש שיגע ברובה. אבל עכשיו אין אנשי ההר.
ובמקביל חזרנו סוף סוף לעלילת ג'אהאה - והיא נראית הרבה יוצתר מעניינת ממה שחשבתי - כשרייבן היא הראשונה שלוקחת את ה"גלולה" ומיד הרגל שלה משתפרת (אני מניח שזה לא ממש מתקן את הרגל שלה, אלא פשוט מעלים את הכאב) והיא רואה את אלי.
לאן זה ילך וכיצד זה יתקשר עם האיום החיצוני?
ומה הולך להיות עם מרפי? וכיצד האנשים האלו מזהים את הסימון שעל ה"גלולה"?
משהו שדי מעצבן אותי - יש כל כך הרבה דמויות בסדרה עכשיו ועלילות צד שאין מקום להכל לכן בפרק שעבר לא ראינו בכלל את רייבן וגם כשהפרק ראינו אותה אנחנו לא יודעים מה דעתה בעניין מה שבלמי עושה. נכון שהיא לא מאוד חשובה בעניין הזה, אבל כן הייתי רוצה לראות מה היא חושבת על זה.
ובפרק הזה גם לא היה לנו את רואן (המלך החדש של אומת הקרח) אבל לא ממש חסר לי. אם כי אני כן מניח שיהיו עלילות מעניינות איתו בהמשך. (וגם עוד עלילות עם איש ההר האחרון שראינו שעזר למלכת אומת הקרח)
ויותר חשוב לא היה לנו את מונטי וג'ספר. האם הם בכלל חזרו לארקדיה אחרי היציאה שלהם בפרק שעבר. נראה היה שמונטי לפחות בדרך חזרה. אבל לא ראינו אותו בכלל.
מה הדעות שלו? הוא מאוד נאמן לקלארק ובדרך כלל גם יש לו ראש טוב על הכתפיים אז לא נראה לי הגיוני שהוא יתמוך ביציאה לכזאת מלחמה נגד כל הגראונרים. אבל מצד שני אמא שלו היא מהתומכים הכי מקרובים אל פייק. אז מאוד חסר לי התגובה שלו לכל האירועים האלו.
היה יכול להיות מגניב מאוד אם בשלב שבו קלארק בורחת מהמאבטחים בארקדיה היא פוגשת את מונטי וג'ספר (שבטח מרוב טירוף ינסה לזרוק עליה את האפר של פין).

והודעה על פרק 3X06:
הופתעתי מאוד לגלות עכשיו שכבר בעונה 1 דובר על כך שהיו במקור 13 תחנות חלל. פין סיפר על זה לקלארק.
האמת שהייתה לי לרגע תחושה שאני יודע משהו כזה כשג'האה סיפר על זה, אבל כשראיתי שלאחרים אין מושג הדחקתי את זה. זה די מגניב שחזרו לפרט עלילתי כזה קטן מלפני כל כך הרבה זמן.
ובכלל עושה רושם שנבנית עלילה מורכבת וטובה. אני בפרק הזה שוכנעתי לחלוטין שאני אוהב את העלילה הזאת של עיר האורות - עם זה שאלי לא רק יכולה לשכנע אנשים לעשות דברים כמו לפרוץ עבורה למערכת המחשבים של החללית הנפולה, אלא גם מסתבר לגרום לאנשים לשכוח דברים. זה היה קטע מעולה כשמסתבר שג'אהא שכח מהן שלו. אומנם עבר יחסית הרבה זמן מאז שהוא אוזכר בסדרה, אבל ברור שג'אהא אמור לזכור אותו.
וזה עוד לפני הגילוי בסוף הפרק שפוליס, בירת הגראונדרים, בנויה על חורבות החללית ה13 שנפלה ושאותה אלי רוצה למצוא כי עליה כנראה הייתה היוצרת שלה.
אני לא מאמין שמונרו מתה. כלומר ברגע שראינו אותה אי שם בתחילת עונה 2 היה ברור שהיא עומדת למות בקרוב. אבל היא שרדה ושרדה ושרדה בתור דמות סופר משנית. (קראתי שהיצר תיכנן להרוג אותה מספר פעמים וכל פעם שינה את דעתו בסוף).
היא גם אחת מה100, מעניין אם מישהו סופר כמה מהם בעצם נותרו בשלב הזה.
אבל לכל הרוחות מגיע לאנשי השמיים האלו. איזה מצב זה שהגענו אליו בסדרה שאני בעד הגראונדרים "הפראים".
וכל כך מעצבן אותי שאנחנו לא רואים את מונטי מגיב לכל זה ולכך שאמא שלו מטורפת. כלומר אני מבין למה הוא תומך בה, מה גם שהוא בטח לא מודה לכל מה שהיא עשתה (כמו לרדוף אחרי ילד) - אבל אני רוצה לראות לפחות חלק מהסיפור הזה.
והסיפור הכי שולי והכי מעניין הוא זה של מילר, שעוזר לקיין לרגל על פייק, בעוד חבר שלו בריאן הוא חלק מהאנשים הנאמנים של פייק.
בפרק הזה בריאן כמעט מת בגלל המידע שעבר לאוקטביה בגלל מילר. ועכשיו בריאן רוצה לגלות מי בגד בהם.
זה יכול להיות מאדו דרמטי, אבל אלו דמויות כל כך שוליות כשיש כל כך הרבה דמויות אחרות שקשה להאמין שנקבל משהו משמעותי בסיפור שלהם.
ובמקביל קלארק משחזרת סצנה מהטיטאניק כשהיא מציירת את לקסה.
***די כבר עם המתח המיני הזה - לפחות תתנשקו כבר שוב!!!!***
ואז נשלח איש ההר האחרון בתור מתנה ממלך אזגדה החדש.
והסצנות איתו היו מעולות לדעתי. נכון ששוב ושוב כבר ראינו את קלארק מתמודדת עם הרצח ההמוני שהיא גרמה לו - אבל זה בכלללא מתקרב בעוצמה לעימות עם אמרסון שלמרות שהוא עשה דברים נוראיים, אי אפשר שלא לחוש את הכאב שלו על כך שכל אנשיו, כולל שני ילדים שלו, מתו בגלל קלארק.
טייטוס שעשה רושם דמות שולית מאוד עד כה - מסתבר שהוא יותר מזה. הוא כנראה מסתיר לא רק מקלארק אלא גם מלקסה שהוא מחזיק במרפי.
ומה הוא יודע על תחנת החלל ה13?
לדעתי הסדרה במקום ממש ממש מעולה מבחינה עלילתית - אבל סובלת מכך שכרגע יש לה כל כך הרבה דמויות שאין זמן לראות את כולם וגם א אלו שאנחנו רואים אין זמן לפתח במידה מספקת.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח אני אוהבת שכולנו חשבנו ישר על הטיטניק '
חחח אני אוהבת שכולנו חשבנו ישר על הטיטניק
01/07/2020 | 18:56
9
אהבתי מה שכתבת על בלאמי בפסקה הזאת - "אבל אני יכול לראות איך הטראומות הקשות שהוא עבר הובילו אותו למצב הזה".
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הודעות מהעבר פרק 3X07 '
הודעות מהעבר פרק 3X07
01/07/2020 | 00:15
2
16
שווה לקרוא את כל השרשור, אני שם את שלושת ההודעות הראשונות:

אני לא מאמין שזה קרה!
סוף סוף ממומש המתח המיני בין לקסה וקלארק, ובצורה נהדרת עם קטע רומנטי מדהים.
ואז היא מתה!!!
מה זה? פרק שג'וס ווידון כתב?
וזה היה פרק נהדר. ממש ממש לא היה לי חסר התרחשויות בארקדיה (בעיקר כי בגלל זה לא הייתי בשום שלב מתוסכל מבלמי בפרק הזה).
והפלאשבקים לעבר היו מעולים. גם עשויים מעולה וגם הסבירו כל כך הרבה.
בחיים לא חשבתי בעונה 2 כשלקסה אמרה שאם היא תמות הנשמה שלה תמצא מחליף ראוי, שזה בעצם משהו מבוסס על דבר אמיתי. (אם כי אני לא בטוח איך טייטוס היה מוצא את הצ'יפ אם לקסה הייתה נאכלת על ידי גורילה ענקית)
זה מסביר את הקטע של הנייטבלוד שיש להם דם שחור, כי זה הדבר הזה שבקה הזריקה לעצמה כל הזמן.
ודבר מגניב שזה אולי אומר הוא שהזכרונות של לקסה יעברו הלאה אל הקומנדר הבא (ואיזה מגניב שיש הסבר לתואר הזה).
עכשיו השאלה היא מה יקרה הלאה - מה אלי תעשה כשהיא תגלה שקיים AI נוסף שמתקיים בסימביוזה עם מנהיגי הגראונדרים?
מי יהיה הקומנדר הבא? (הילד ההוא שראינו כמה פעמים, או הבחורה מאזגדה שראינו פעם אחת)
מה זה אומר לגבי המלחמה בסקייקרו?
האם מרפי יחזור לארקדיה ויספר להם מה ג'אהא באמת מציע ושאלי גרמה לסוף העולם?
מה אוקטביה תעשה עם אינדרה?
ומה לכל הרוחות הולך לקרות עם קלארק עכשיו?
לכל הרוחות, איך הרגו לי את לקסה  

טאמבלר בסערה
limors203/2016 | 15:06
ג'ייסון רוטנברג הפך לבנאדם הכי שנוא באינטרנט. ובצדק. עושה לנו בילדאפ מטורף בכל העונה, חופר על כמה שהוא מת על הרעיון של CLEXA, מאחד בין שתיהן סופסוף בצורה מדהימה (הבכי של לקסה ) ואז הולך והורג אותה.
ציפיתי שזה יקרה, מהרגע ששמעתי שהשחקנית חוזרת רק כתפקיד אורח, אבל זה לא הפך את זה לפחות כואב. ועם כמה שאני אוהבת את הסדרה בכלליות ובלי קשר ללקסה, זה ימשיך לכאוב  
אבל חוץ מזוועת העולם הזו, באמת פרק מעולה.

פחדתי אפילו לבדוק  
גם ברוטוס
הנחתי שזה המצב
ואני מניח שיש אנשים שהודיעו שהם מפסיקים לצפות בסדרה - וזה מטריד אותי רק בגלל שיקולי הרייטינג הרגישים שהסדרה תלויה בהם.
לדעתי זה מעולה.
כלומר נשבר לי הלב לחלוטין, אני חצי מת מבפנים - אבל זה נעשה מעולה וככה אני בדיוק רוצה שסדרות יצליחו להזיז אותי.
לא סתם ציינתי את ג'וס ווידון כי זה בדיוק סוג הדברים שהוא היה עושה, ואפילו בלי טאמבלר בזמנו, הוא זכה להרבה שנאה בגללם, אבל זה חלק ממה שהפך את הסדרות שלו למעולות.
אחרי הכל זוגות מאושרים בסדרות הם כמעט אף פעם לא מעניינים.
חוץ מזה שבמקרה הזה אי אפשר אפילו להאשים אותו כי ידוע שלשחקנית היו מחויבויות אחרות.
כיביכול הוא יכל להשתמש בה במידה המוגבלת שהייתה לו ולהשאיר אותה בחיים בתקוה שבהמשך הסדרה שלה תתבטל והוא יוכל להחזיר אותה וליצור את קלסה הניצחית... אבל תכלס יש סיכוי גבוה יותר שה100 לא תשרוד לעוד עונה מאשר שסדרת בת של המתים המהלכים לא תשרוד לעוד עונה.
העניין הוא שאם לקסה הייתה מתה בלי שמשהו יקרה בינהן אז באמת הייתי מתעצבן.
וגם הייתי מתעצבן אם היא סתם הייתה עוזבת מסיבה עלילתית בלי שיקרה בינהן משהו.
וגם הייתי מתעצבן אם היא הייתה עוזבת אחרי שקרה בינהן משהו.
ככה לפחות זה לא שלקסה עזבה את קלארק או שקלארק עזבה את לקסה.
אפשר לומר שגם אם הסדרה תמשך עוד עשר שנים וקלארק תתחתן עם בלאמי או עם רייבן, תמיד לקסה תהיה חלק חשוב מהעבר של קלארק.
אם כבר לשנוא את רות'נברג אז בגלל מה שקורה עם בלאמי.
הנה מאמר שבו הוא מצדיק את קו העלילה של בלאמי:
הוא מעלה כמה נקודות נכונות שבלאמי אף פעם לא ממש שיתף פעולה עם הגראונדרים כמו חלק גדול מהדמויות, והוא סבל מהם המון (הוא הנהיג את ה100 בימים הראשונים לאחר הנחיתה על הקרקע והם הרגו רבים מהם).
אבל כל זה עדיין לא מצדיק את הטבח הנוראי ב300 גרואנדרים שהיו שם כדי להגן עליהם.
וזה די מטריד שרות'נברג לא רואה את זה ככה.
אבל תכלס עצם זה שמטריד אותי מה הוא חושב בדברים כאלו רק מראה שוב כמה הסדרה חזקה וכמה היא גורמת לי להרגיש רגשות חזקים. בהרבה סדרות אחרות קורים דברים אידוטיים, מעצבנים, לא הגיוניים - ואני לא הולך לבדוק כיצד היוצר של הסדרה מצדיק את זה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'היי, הנה אני!'
היי, הנה אני!
01/07/2020 | 09:03
3
לצפיה ב-' '
01/07/2020 | 19:04
11
ניק:
"מה לגבי קלייבן (קלארק + רייבן)
זה משהו שבטוח עלה לאנשים בראש.
זה לא באמת נראה לי, אבל יותר מאשר קלארק ואוקטביה."
זה כי עוד לא פגשת את דילן וזה פרינסס מקניק בשבילך

"(אם כי אני לא בטוח איך טייטוס היה מוצא את הצ'יפ אם לקסה הייתה נאכלת על ידי גורילה ענקית)" - תכלס

אני גם נאלצת להסכים עם עוד משפט של ניק מצטעת מראש:
"אני דווקא מאוד אשמח עם בלארק יקרה. לדעתי יש להם כימיה מעולה עוד מהפרק הראשון של הסדרה ומערכת יחסים מאוד מורכבת עם הרבה מורדות.
אבל אני לא אתאכזב גם אם זה לא יקרה. ואני בהחלט אעדיף שהם יהיו חברים ממש טובים מאשר שימשיכו להיות אויבים." -
1. כל חלקי המשפט חשובים (כלומר גם זה שלא נורא אם לא, ויותר חשוב שיהיו חברים)
2. לא עכשיו כמובן, טו סון. עוד עונה-שתיים ככה.

וגם עם זה:
"כלומר נשבר לי הלב לחלוטין, אני חצי מת מבפנים - אבל זה נעשה מעולה וככה אני בדיוק רוצה שסדרות יצליחו להזיז אותי." -
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עוד הודעות מהעבר על פרק 3X07 '
עוד הודעות מהעבר על פרק 3X07
01/07/2020 | 00:18
3
16
כשאיגור ראה כמה ימים מאוחר יותר את הפרק וגילה (גם שם יש תגובות):

אמנם ציפיתי שיקרה משהו מרוב ההודעות שלכם, שמהוות מיני ספוילר בפני עצמן  , אבל עדיין היה שוק כשזה קרה (אבל הגיוני כי השחקנית עכשיו משחקת ב-Fear TWD)..
קראתי את ההודעות שלכם על הפרק, ואני לא זוכר מי כתב/ה שלא מגיע לדמות הזאת מוות בתאונה אבל אני חושב שדווקא זה "טוב" שזה קרה ככה.. כי תאונות זה משהו מהחיים וזה משהו שעלול לקרות (במיוחד כשיורים בנשק שלא רגילים אליו לכל הכיוונים בלי חשבון). זה מביא לסדרה משהו אותנטי קצת בעיני.. ובכלל החלטה אמיצה של היוצר.
אהבתי את ההשוואה שניק עשה לג'וס ווידון, זה בהחלט משהו מסוג הדברים שהוא היה כותב (כי הוא ניזון מדמעות של גיקים, זה ידוע).
באשר לדברים האחרים:
1. כל הסיפור של ת'לוניוס עם אלי קצת מזכיר לי את העלילה של סטאניס ומליסנדרה ב"משחקי הכס".. אפילו הבגדים שלה אדומים גם. אבל נראה עכשיו, עם ה-AI הזה שהוציאו מהעורף של לקסה, הולך להיות מעניין.
2. אני קצת לא אוהב את העלילה של ג'ספר האפל.. קצת יותר מדי פלאשבקים לפין (שהיה דמות כיפית שהפכה לאפלה וסופה מר).. במיוחד עכשיו כשהכל אפל מסביב, צריך את הקומיק רליף הזה שהיה ג'ספר (ומונטי).
3. מרפי הפך מדמות שלא הכי אהבתי לאחת הדמויות הכי טובות בסדרה הזאת. הסצינות שלו עם טיטוס היו מצויינות!
4. אני אוהב איך לא מתייחסים ליחסים חד מיניים, בין גזעים וכו' כמשהו חריג אלא מחליקים את זה. זוג כמו מילר ובריאן לא מקבלים הרמות גבה וכלום.. זה מקסים בעיני (חבל שנראה שצריך אפוקליפסה בשביל להגיע לזה..)
טוב, אני חייב לצאת אז אני אסיים את ההודעה כאן בנתיים. כשאשוב הביתה, אצפה בפרק 8 ואז אחכה אתכם לאפריל כמו ילד טוב, להמשך)

וליאורה כותבת על התגובה של טאמבלר ואני קצת יוצא נגד (אני לא בטוח אם אני מסכים מאה אחוז עם מה שכתבתי שם, אבל כן יש לי כמה נקודות טובות)

אחרי כל הזעם והעצב לגבי המוות של לקסה, הקהילה הלסבית של טאמבלר החליטה לעשות מעשה ומלבד לאיים על החרמת הסדרה הם פתחו בקמפיין גיוס למען The Trevor Project, שזה ארגון שמספק תמיכה נפשית לצעירי קהילת הLBGTQ שנמצאים במצב אובדני. וזה ממש ממש מקסים בעיני.

מקסים כן, אבל גם מגוחך ומגעיל  
גם ברוטוס
המטרה של גיוס כספים למטרה ממש טובה היא בהחלט דבר טוב.
גם מאוד טוב להפנות רגשות כעס למעשים טובים.
אבל בהודעה הכתובה עצמה הם היו ממש מגוכחים. וזה בסדר גמור לכתוב דעות חזקות כאלו בכל מקום בערך, אבל כשמקשרים את זה לצדקה כל כך חשובה זה מגוחך.
דבר ראשון הם קישרו בין יוצרי הסדרה לגרימת התאבדויות של צעירים. זה דבר נוראי באופן כללי. אבל ממש מגוחך כשמדובר ביוצרים של סדרה שיצרו את הדמויות הלהטביות האלו.
זה שלא שאנחנו חיים בעולם בלי הומופוביה בשום מקום חוץ מהרג של דמויות בסדרות. התאבדויות של בני נוער נגרמות בגלל התבטאויות של פוליטיקאים בכירים, בגלל התבטאויות של אנשים רגילים ובגלל התבטאויות הומופוביות בטלוויזיה, וגם את זה עדיין יש הרבה. אז מגוחך לומר שסדרה שבה בעצם יש דמויות להטביות היא זאת שגורמת להתאבדויות.
לדעתי זה שהסדרה יצרה דמות של אישה לסבית, באופן מוצהר, שמנהיגה את העם שלה זה דבר מדהים.
הדעה האחרת היא גם מקובלת, אבל בכך שהם קישרו את זה לצדקה הם כאילו מבהירים שרק הדעה שלהם, שהסדרה עשתה משהו נוראי היא הנכונה.
לפחות אם היו כותבים שזאת הדעה של חלק מהם ולא לקבוע את זה כעובדה.
*תארי לך שכל פעם שבתוכנית דמות אפרו-אמריקאית תמות יפתחו משהו כזה בשביל צדקה כמו black lives matter.
בקיצור זה גם מזלזל בבעיות האמיתיות שיש, לא רק בעולם האמיתי, אלא גם בנוף הטלוויזיוני. וזה גם מכפיש יוצרי סדרה באופן ממש ממש חמור שלא מגיע אפילו ליוצרי סדרות שבהם בעצם אין שום ייצוג להטבי.
אבל בהחלט טוב שכל המעריצים המעוצבנים (ולחלוטין זכותם להיות מעוצבנים ואפילו להחרים את הסדרה מעכשיו) יפנו את המרץ שלהם לדברים טובים יותר מאשר כתיבת פוסטים חוזרים ונשנים בטאמבלר.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מסכימה עם ניק יותר מידי '
אני מסכימה עם ניק יותר מידי
01/07/2020 | 19:12
2
11
תיכף דילן תחרים אותי

אבל אני מסכימה עם כל מה שאמרת לאיגור על בלאמי (מינוס זה שקשה לך לאהוב אותו אני עדין אוהבת את האידיוט הזה)

וגם מסכימה עם נקודות 3+4 של איגור.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לגמרי מחרימה אותך'
לגמרי מחרימה אותך
01/07/2020 | 21:15
1
12
הייתי שמה לך גיף שמתאר את המצב שלי עכשיו אבל זה ספוילר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז מזל '
אז מזל
01/07/2020 | 21:17
1
לצפיה ב-'והודעות מהעבר על פרק 3X08 '
והודעות מהעבר על פרק 3X08
01/07/2020 | 00:19
11
אני כתבתי ואז ליאורה הגיבה לי (עדיין צפתה)

בכלל לא ראינו את קלארק ומה קורה עם המוות של לקסה. זה נראה לי רעיון טוב לעשות פרק שמתמקד רק בארקדיה, במיוחד אחרי פרק שהראה רק את האירועים בפוליס. זה גם נותן הרבה יותר זמן להתמקד בדמויות ועלילות. (אם כי משום מה אמא של קלארק נעלמה).
אבל כמובן שזה גם מטריף אותי כי אני רוצה לדעת מה קורה שם.
הפרק היה כמובן פחות טוב מהפרק הקודם, אבל פרק די טוב לדעתי, עם כמה מחסורים.
אהבתי את הפיתוח של זה שרייבן מבינה שמשהו לא טוב קורה עם אלי ואיבוד הזכרונות. אבל העלילה הזאת הרגישה קצת לא קשורה לכלום הפרק ולא דרמטית מספיק. חשבתי שיתפסו אותם ויחשבו שהם עובדים עם קיין. בשלב הזה הייתי חושב שעלילת עיר האורות די משעממת אם לא היה לנו את הגילויים של פרק שעבר.
העלילה הטובה הייתה הראשית. אהבתי את זה שהיה טוויסט על טוויסט, שבעצם קיין ידע שהם יודעים שהוא מצוטט להם והצליח ככה ליצור תוכנית. אבל בסופו של דבר היא הייתה לא ממש טובה והיה לי ברור שלא תצליח. קיוויתי שלפחות הם תיכננו את זה מספיק טוב כדי שלינקולן יוכל לברוח (ואז להתאחד עם אוקטביה מחוץ לעיר).
אהבתי לראות את הספקות הגדלים אצל מונטי ובלאמי. אבל לפחות במקרה של בלאמי זה מרגיש לי קצת מידי מאוחר מידי. אני לא יכול להסתכל עליו אותו דבר עכשיו שאני יודע שהוא היה חלק ברצח של 300 איש.
את מונטי פשוט לא ראינו מספיק בפרקים הקודמים כדי בכלל לדעת מה הוא חושב, זאת הבעיה עם תוכנית שמתקדמת כל כך מהר עם העלילה שלה.
גם מעצבן אותי שלא ברור מה הדעה של ג'ספר על האירועים האלו.
ובעלילת המשנה הקטנה שאני אוהב - עכשיו אנחנו יודעים שבריאן יודע שנייט הוא גם חלק מהקבוצה של קיין (או רק חושד). מהסיום לא ברור מה מונטי ובלאמי הולכים לעשות הלאה, מעבר ללשקר לגבי המעורבות של נייט והרפר בבגידה של קיין. אני מקווה שזה יוביל למצב שבריאן יהיה באותו צד של נייט. אם כי אני רוצה לראות תגובה דרמטית יותר לגילוי של בריאן שנייט עבד עם אוקטביה ובכך סיכן את החיים שלו בכפר של הגראונדרים. אבל עם כל העלילות והדמויות יש לי תחושה שלא יהיה זמן להיכנס לעומק של זה.
לפחות קיבלנו נשיקה בינהם ולא רק חיבוק כמו בפרק 6.
תכלס זה ה100 ושניהם דמויות שוליות, אז אני די בטוח שאחד מהם ימות בקרוב.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב אז היום אנחנו חוגגים'
טוב אז היום אנחנו חוגגים
01/07/2020 | 12:12
30
30
 את יום ההולדת של המלכה שלנו, לקסה קום טריקרו
לקסה הייתה חוגגת יום הולדת 27 היום
ונכון שבערך כל שרשור מאז 206 היה שרשור חגיגות אבל היום זה היום הולדת האמיתי שלה, אז נשקיע בהודעה מיוחדת משלה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
01/07/2020 | 12:17
1
9
נאחל לה שתחגוג עם הרבה נרות
ומציאות חלופית בה היא חיה באושר עם קלארק
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
02/07/2020 | 09:57
2
לצפיה ב-''
01/07/2020 | 12:20
1
7
לצפיה ב-'פשששש את הראשון אפילו הכרתי'
פשששש את הראשון אפילו הכרתי
02/07/2020 | 09:58
1
לצפיה ב-''
01/07/2020 | 12:22
2
14
לצפיה ב-'חחחחחח מספר 6 '
חחחחחח מספר 6
01/07/2020 | 18:42
3
לצפיה ב-'4- צודקת. 5- '
4- צודקת. 5-
02/07/2020 | 10:00
1
לצפיה ב-''
01/07/2020 | 12:24
1
11
לצפיה ב-'הפרצוף שלה ב2'
הפרצוף שלה ב2
02/07/2020 | 10:01
3
לצפיה ב-''
01/07/2020 | 12:28
1
10
לצפיה ב-'הניגוד בין 1-2'
הניגוד בין 1-2
02/07/2020 | 10:03
2
לצפיה ב-''
01/07/2020 | 12:30
2
10
לצפיה ב-' '
01/07/2020 | 18:47
8
וואי זהמלא עבודה לעבור עליהם אחד אחד, אבל זה כיף

טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
02/07/2020 | 10:05
2
לצפיה ב-''
01/07/2020 | 12:35
2
11
ונחגוג עם הרגע המאושר בחיה
אעההעההאהעהאהעהאהעעהעה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
01/07/2020 | 18:49
3
לצפיה ב-''
02/07/2020 | 10:06
3
היד המטיילת ב4 העבירה את טאמבלר על דעתם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
01/07/2020 | 12:43
1
12
ונצין כמה מהרגעים הכי יפים שלה בסדרה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זכינו, ללא ספק'
זכינו, ללא ספק
02/07/2020 | 10:06
3
לצפיה ב-''
01/07/2020 | 12:55
1
14
וכמה לקסות יפות במיוחד, כי מגיע לה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'
3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02/07/2020 | 10:07
4
לצפיה ב-'יווווווווווו'
יווווווווווו
01/07/2020 | 14:12
2
18
האחד לפני אחרון זה מסיום הסדרה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן'
כן
01/07/2020 | 20:58
1
10
לצפיה ב-''
02/07/2020 | 09:46
3
לצפיה ב-'לא הבנתי '
לא הבנתי
01/07/2020 | 18:44
5
22
מאיפה אנחנו יודעים שהיום היומולדת שלה? לא אמרו את זה בשומקום. לא שמעתי אותם בכלל מזכירים חודשים.

בהתחלה חשבתי שדיברת על השחקנית אז בדקתי ואכן יש לה יומולדת ביולי אבל ב20. וגם גיליתי שהיא צעירה ממני ועכשיו אני מרגישה זקנה.

ואז המשכתי לבדוק גילאים של עוד כמה (בזהירות כמובן).
מסקנה מרעישה: אוקטביה מבוגרת מקלארק ומרייבן

אהה ומזל טוב לקסה
שכל החיים שלך יהיו מלאים נרות ובובז
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נאו נאו עדי'
נאו נאו עדי
01/07/2020 | 20:53
4
20
חשבתי שאת יודעת בטר ד׳ן טו לפקפק בי בכל דבר שמגיע ללקסה
אם אני אומרת שהיום זה היומולדת שלה אז היום זה היומולדת שלה!
חח סתם היוצר של הסדרה אמר שלקסה נולדה ב-1 ביולי. אז הרי לך (בשנת 2128 אגב)

וכן, רואים עליה שהיא קטנה.
אבל אכן גם אני הופתעתי בהתחלה שאוקטביה מבוגרת יותר משאר הבנות (הצעירות), אבל לא בהכרח כי היא נראית ממש צעירה אלא יותר כי קלארק ורייבן נראות גדולות יותר ממנה. אבל אוקטביה בגילי אז אני מרגישה קשר עמוק יותר איתה

ואגב אם לא תפסיקי לגגל דברים לפני שתגיעי לעונה 7 אני אזרוק עליך את הלימונים של בלאמי
אם את רוצה לחפש משהו תגידי לי ואני אחפש לך!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא פקפקתי חלילה '
לא פקפקתי חלילה
01/07/2020 | 21:03
3
16
רק תהיתי.

ובכלל איך תהיה בת 27 היום היא עוד לא נולדה

לא גיגלתי!! בדקתי בIMDB בשיא הזהירות - נכנסתי ישר לעמוד של פרק ספציפי כדי לא לראות בכמה פרקים מופיעים השחקנים, ומשם לעמודים של השחקנים רק למעלה לראות את תאריך הלידה בלי לגלול בכלל למטה לראות במה הם שיחקו (כי גם שם יש שנים שהם היו בסדרה).
ושם גם אני רואה שהיומולדת של רייבן זה 27.2 אז מאיפה הבאת שזה היום? עכשיו אני מתחילה לפקפק בך

אוקטביה גם אמורה להיות קטנה מהן. בכלל רייבן אמורה להיות הכי גדולה כי היא כבר הייתה בת 18 הרבה לפני הנחיתה, והיא הקטנה מבין שלושתן.
וכולן נראות לי פלוס מינוס באותו הגיל ובעקרון כשאני מגלה שאנשים קטנים ממני אני מרגישה זקנה כי אני מנטלית בת 14 ומוזר לי לחשוב שלקסה יכלה להיות שכבה מתחתיי בבית ספר

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'האמת שהייתי קרובה לעשות לך ספוילר'
האמת שהייתי קרובה לעשות לך ספוילר
01/07/2020 | 21:10
2
18
וניסיתי לערוך לפני שתראי. אבל לא כל כך הצליח לי.
אבל כן, התבלבלתי בזה של רייבן. התכוונתי למשהו אחר אבל לא נורא, כשיגיע היום שתוכלי להבין, את תביני למה התכוונתי
ולא אל תעשי IMBD גם לא בזהירות!
יצא לי כבר פעמיים לעשות את זה (גם, משתדלת הכי בזהירות להיכנס ישירות לפרק ולא לעמודים אישיים או לעמוד השלם של הסדרה, ובכל זאת זה אתר של השטן)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בינתיים הצלחתי יפה עם IMDB'
בינתיים הצלחתי יפה עם IMDB
01/07/2020 | 21:19
12
חח אוף עכשיו אני סקרנית למה התכוונת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן, IMDB זה באמת סכנת נפשות'
כן, IMDB זה באמת סכנת נפשות
02/07/2020 | 12:59
8
עשיתי כמה פעמים את הטעות של להיכנס לשם ולגלות דברים שלא תיכננתי לגלות
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

00:52 | 16.07.20 טוני החתול
00:18 | 16.07.20 טוני החתול
20:19 | 15.07.20 didalf
16:17 | 14.07.20 מיכל203
23:14 | 13.07.20 טוני החתול
20:41 | 13.07.20 LeRanch
20:35 | 12.07.20 didalf
09:03 | 12.07.20 טוני החתול
07:19 | 12.07.20 LeRanch
19:13 | 09.07.20 טוני החתול
17:01 | 09.07.20 טוני החתול
10:29 | 09.07.20 טוני החתול
22:40 | 08.07.20 didalf

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ