שרשור
לשאלות והודעות נודדות (וגם מירמור)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שרשור
לשאלות והודעות נודדות (וגם מירמור)

וגם שטויות אחרות אם יש לכם

Lhuna1

New member
והטרול שלנו עדיין עוקב פה

כי כנראה בעקבות מה שכתבתי כאן הוא כתב שם עכשיו הודעות. מניחה שתוכל שוב לחסום אותו שם אם יהיה צורך.

limors2

Active member

אבל שמחתי לגלות שהנחשים והאורנים עדיין ביחד

didalf

Well-known member
אולי קוראים לה גם עדי?

ובגלל זה היא נטפלת הכי הרבה דווקא אלינו?

Lhuna1

New member
ניק, אני מצטערת שהערתי אותו...

זה רק יעשה לך יותר עבודה שם (אם בכלל נצטרך את הפורום שם בסופו של דבר, בינתיים שיהנה שם לעצמו). &nbsp

limors2

Active member
יאאאאאאאאאאאא גם אני שם

סופסוף מרגישה שייכת

snier 1991

New member
רגע הטרול וקורדילה שם זה אותו בן אדם?

בהתחלה חשבתי שזה הומור עצמי ואז ראיתי שיש דיליה סנייק וקורדילה סנייק. וואו זו עבודה מרשימה

Lhuna1

New member
כן, הוא מתחזה, תנו לו לקשקש שם לעצמו ובואו נפסיק לעקוב.

didalf

Well-known member
כן המשתמשים של חלקנו כבר היו תפוסים

מתישהו היא הספיקה לתפוס אותם
אז יש לנו כינויים קצת שונים. עדי
זה dilia snake אני didalf1 ליאורה זה limors47 לונה Lhuna2 ניק - ניק ברוטוס

מילי08

Well-known member
תעשו לי רגע סדר

מה החלטנו? עוברים לפורום החדש? לשמור אצלי קישורים לפורומים האחרים? איזה? האם תהיה הודעה מסודרת מתפוז, או שבוקר אחד אני אנסה להיכנס וזה יהיה אבוד לעד? שמות המשתמשים יישארו או שצריך לפתוח חדשים? &nbsp ניק, אולי באמת תפתח איזו הודעת OFF עם הנחיות למקרי חירום, ואז כשתהיה צפירה, נדע שזא לא תרגיל ונוכל להיכנס למקלטים?

דיברגנט חדש

Well-known member
בוקר אחד ...

בדיוק כמו שניסיתי להיכנס לפורום שעד שלשום הצלחתי להיכנס אליו ויש שגיאת Error בכתובת האתר ו-
זורק אותך וצריך להתחבר בחזרה, כך גם יהיה גורל הפורום הזה, שבוקר אחד, לא נוכל להיכנס ....

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פתחתי הודעה עם הנחיות חירום

אני מקווה שזה ברור. לגבי שאר השאלות שלך: מה החלטנו? עוד לא החלטנו. נראה איך יהיה. עוברים לפורום החדש? עוד לא הוחלט. לשמור אצלי קישורים לפורומים האחרים? איזה? כן לפורום באג'נדה (יש בהודעה החדשה) וכדאי גם לפורום בפרש: https://www.fresh.co.il/vBulletin/forumdisplay.php?f=44 האם תהיה הודעה מסודרת מתפוז, או שבוקר אחד אני אנסה להיכנס וזה יהיה אבוד לעד? אני מקווה שהם יודיעו לי ואני אוכל להכין אותם מראש. אבל אני מהמר שזה לא מה שיקרה. שמות המשתמשים יישארו או שצריך לפתוח חדשים? אני כמעט בטוח ששמות המשתמש יישארו

didalf

Well-known member

"ואז כשתהיה צפירה, נדע שזא לא תרגיל ונוכל להיכנס למקלטים?"

למעלה