דיוני The 100 (עונה 3) לסוף השבוע

LeAnnDylan

Well-known member
יופי

אוף תפוז ממש מעצבנים אותי שהם לא מעלים גיפים בסדר שהם אמורים לעלות

LeAnnDylan

Well-known member
ותגובות אליך

"והיא חוזרת לבלונד, יאיי" בלונד עם גווני אדום, לא סתם
נראה כאילו עברה בסלון יפה
"תרגעו חמודים הם בצד של הטובים" סרייסלי. מישהו צריך להביא להם טאבלט שיעשו בינג' דחוף. "סירייסלי לקסה אם רצית בוטי קול יכלת לשלוח הודעה למה ככה?" קלארק לא עלתה מולה בקשר
וגם היה רק
אחד בוואטאספ! "אינדירה ידעה כל הזמן הזה? אז מה הקטע שהיא הלכה איתם בחיפושים?" דבר ראשון - קוראים לה אינדרה. את כל הזמן מוסיפה לה לשם עוד י' וזה קצת משגע אותי
דבר שני, נראה לי שהיא אומנם כן ידעה שלקסה 'מחפשת' אותה אבל גם אלסה מחפשת אותה, אז אינדרה רק רצתה לוודא שקלארק לא תיפול לידיים של ליטרלי כל אחד אחר מאזגדה שהיה מביא אותה למלכה שלהם. "אבל היא שולחת אותו לכלא בכל זאת, לא הבנתי למה נראה לי פספסתי משהו" בתחילת הפרק רואים את הצבא של אזגדה צועד לעבר פוליס (עיר הבירה שלהם) ואינדרה אומרת לקיין שהיא לא יכולה להישאר איתם כי היא 'צריכה לחזור לפוליס להזהיר את לקסה שאזגדה חצו את הגבול (לשטח של טריקרו) והם צועדים לכיוון עיר הבירה כנגד הקומנדר' רואן שייך לשבט אזגדה, אפילו שהוא הוגלה. לקסה תולה בו את האשמה כי המלכה שלהם היא אמא שלו. ויש מצב שהיא החליטה לכלוא אותו סתם כי קלארק דיממה קצת יותר ממה שהיא רצתה. וכל אחד שפוגע באישתה צריך להיזרק לצינוק
"ואז השוט מתרחב ולקסה בקצה של גורד שחקים עצום מעל כפר גדול? וואט?" את פיספסת עוד אחת מבדיחות הנר
(מצרפת למטה) "אבל אוקטביה כזאת חמודה כשהיא חיבקה אותו" היא באמת נסיכה איך שהיא עדין סובלת אותו
"ג'אהא בארץ הטרלול"
"וגם כשפרנשטיין מת הוא עלה לענן" הגיע להוריזון
"מרפי ואמורי חמודים ממש ביחד אני מרגישה שיפ!" קבלי את #ממורי

didalf

Well-known member
חחחחחחחחחחח הראשון

היא באמת צריכה INTERV.ENTAION:
&nbsp אני לא בטוחה אם בטעות אני מוסיפה לאינדרה עוד י' או שחשבתי שזה השם שלה
אבל אני אדע מעכשיו. שניה רגע בשלב שבלאמי מגלה את קלארק עם רואן דרך הכוונת אינדרה כבר הייתה איתם או הלכה? כי אם היא הייתה רואה אותו היא הייתה יודעת על העסקה ושהוא הולך ללקסה לא? &nbsp ""וגם כשפרנשטיין מת הוא עלה לענן" הגיע להוריזון" - בול מה שחשבתי
&nbsp אוו ממורי זה חמוד. &nbsp הגיף של בלאמי
ולינקולן ואוקטביה
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
אני לא חושבת

שבלאמי ראה את הפרצוף של רואן. ולדעתי גם אם הוא כן ראה, הוא לא יודע מי הוא. ואינדרה הייתה בלי משקפת כדי לראות מי זה. ואולי גם עצם זה שהם ראו את כל צבא הזה צועד לעברם גרם לה לחשוש שהוא לא יצליח להעביר את קלארק בשלום עד ללקסה. &nbsp

limors2

Active member
4 הערות בלבד-

לקסההההההההההההההההההההההההה
&nbsp פייק הזה עושה לי וייב נורא. מהמרת שדברים לא טובים יקרו איתו
&nbsp בלאמי החמוד שרוצה לרדוף אחרי קלארק
החלטתי שהוא לגמרי מאוהב בה, לגמרי בצדק וכמו כולם, זה פשוט לא הדדי ובגלל שהוא נסיך הוא לא עושה אפילו צעד קטן בכיוון
&nbsp איך לקסה מטפסת לראש מגדל הנר שלה?
ויש לה אולי אומגה לבריחה מהירה?

didalf

Well-known member

לגמרי וייב נורא מפייק הזה
&nbsp "החלטתי שהוא לגמרי מאוהב בה," - דה
אבל טוב כנראה שזה באמת לא הדדי. "ובגלל שהוא נסיך הוא לא עושה אפילו צעד קטן בכיוון" -
&nbsp &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
אז איזה יופי ש

לקסה לא פחדה לעשות צעדים על קלארק. למרות שיכול להיות מאוד נחמד אם קלארק תפסיק לשחק משחקים ותיקח את היד של לקסה ותניח אותה על הבובז שלה כמו שעשתה עם ניילה. אתן יודעות, לרמוז לה בעדינות כזה..

LeAnnDylan

Well-known member

היא לא מטפסת. יש מעלית גראונדרים
הראו איך הם מסובבים אותה ידנית. למרות שחשבתי שהיה נחמד אם היא הייתה עולה במדרגות האלה כל יום ובגלל זה התחת שלה כזה
ואולי יש לה איזה עמוד חשפניות כזה שהיא גולשת איתו עד למטה כדי לרדת מהר יותר
&nbsp טוב לא נכנסה יותר מלקסה אחת להודעה. היא יפה מידי בשביל לחלוק את ההודעה עם עוד לקסות.

didalf

Well-known member
המאה פרק 3X03

חייבת לציין שעכשיו באמת שמתי לב לכמות הנרות של לקסה
&nbsp לקסה מנסה לדבר עם קלארק, היא רוצה לצרף את סקייקרו לקואליציה ורוצה שוונהדה תשתחווה בשבילה כדי לשכנע אתכל השבטים. אבל קלארק עדיין כועסת על הבגידה. &nbsp לקסה מתחילה במפגש הפסגה שלה. איש קרח מעצבן מסרב להשתחוות ויוצא נגדה על זה שהיא חלשה. לא הבנתי על מה הם כועסים, על השלום עם אנשי השמיים? על זה שהיא לא הרגה את אנשי ההר? בכל מקרה החוצפן לא בא טוב ללקסה שפשוט בועטת בו מהמרפסת בקומה המאתיים שהם נמצאים בה. נקרעתי מזה
מלכה
&nbsp מרקוס ואבי מגיעים למפגש הפסגה בעיר הבירה, בעוד בלאמי, רייבן, אוקטביה וג'ינה הולכים להר כי סיבה (?) מסתבר שבינתיים אנשי השמיים שיכנו את הקבוצה החדשה בהר. והם שלא חוו את כל מה שהלך שם יושבים להם בחדר האוכל בסבבה שזה מראה די צורם. במיוחד לאוקטביה קשה עם זה והיא גם חוששת מהתגובה של הגראונדרים. אבל זה טוב כי זה הוביל לשיחה מתוקה שלה ושל בלאמי על גג הבונקר והם מחזיקים ידיים
היא מרגישה לא שייכת, אבל בלאמי אומר לה שהיא תמיד תהיה שייכת איתו אעהעהה
(כשבלאמי קורא לאוקטביה "או" המתרגם הקודם תירגם את זה כ"או" ועכשיו הם מתרגמים "א'" שזה דבילי. מה שמזכיר לי - בפרק הקודם פייק הזה צעק על ניילה שתדבר "אינגליש" ותרגמו את זה ל "עברית!"
). כמובן האידיליה לא נמשכת יותר משניה ואקו, חברתו של בלאמי לכלוב, מגיעה משומקום ומזהירה אותם על מתנקש בפסגה. מסתבר שהיא גם אשת קרח. בלאמי ואוקטביה יוצאים איתה ומשאירים את רייבן וג'ינה לחפש קודים לטילים כי למה? לא הבנתי. בלאמי נפרד מג'ינה והוא מאד חמוד איתה והאמת חשבתי אוי חבל עליה היא פה רק כדי שהוא מתישהו יבחר בקלארק על פניה (גם אם לא בקטע רומנטי). &nbsp מרקוס ואבי מטיילים בעיר בדרך לפסגה. מדהים שיש שם עוד עיר שלמה
מסתבר שמלא מהמין האנושי שרד. מרקוס גם יודע טריג עכשיו, ואבי רוצה להעביר לו את הסיכה (האמת בצדק הוא יותר טוב בזה מסתבר) אבל הוא כזה צדיק עכשיו שהוא חושב שצריך בחירות. &nbsp נסיך הקרח מנסה לשכנע את קלארק להרוג את לקסה. נראה לך?! לקסה מתאמנת עם איזה ילד ואז השומר שלה אומר לה שהיא מיוחדת אבל היא חושבת שקלארק מיוחדת. היא הולכת להפגש עם קלארק שקראה לה וקלארק מנסה להרוג אותה אבל לא מסוגלת. אוו
אני חושבת שרק עכשיו לקסה הבינה כמה היא פגעה בקלארק, ונראה שהיא מוותרת על הכל ומשחררת אותה, אבל דווקא זה גורם לקלארק להחליט ללכת עם התוכנית שלה? חייבת להגיד שאני קצת מבולבלת משינוי הדעת של קלארק פתאום. הפסגה מתחילה, ולרגע חשבתי שמלכת הקרח צועדת שם אבל לא זאת קלארק
בלוק של מלכת הגראונדרים ממש יפה
והיא משתחווה ללקסה
ואז כולם משתחווים, כולל נסיך הקרח ומרקוס ואבי. והם מסכימים להיות השבט ה13 ומרקוס מקבל חותמת בשביל זה. ואז טים בלאמי מתפרצים לועידה וזה ממש הצחיק אותי משומה איך שהם נכנסו ברעש. ופתאום אקו נעלמה להם. והמתנקש בכלל בהר וות'ר
איזה בוגדת
ואני האמנתי לה
&nbsp המתנקש בהר דוקר את ג'ינה אוי לא. ואני חשבתי שהיא נועדה להיבגד. מסתבר שהיא נועדה למות
הייתי צריכה לראות את זה בא. והוא מפעיל קוד השמדה עצמית ורייבן וסינקלייר מנסים לתפוס אותו אבל רייבן רצה לאט כי כואב לה והם לא מצליחים וכל אנשי השמיים בהר מתים
ואקו חוזרת לדווח למלכה שלה שהמלחמה החלה ומסתבר שאמרסון החלאה הזה הוא זה שעוזר להם!!!!! גאדדמיט קלארק היית צריכה להרוג אותו כשיכולת!!!!! אבל לא הבנתי איזה מלחמה - בין כל השבטים לקרח? בין גראונדרים לסקייקרו? מה הם מנסים לעשות בדיוק? &nbsp אנשי הקרח מכריזים מלחמה, אינדירה מחזירה את אוקטביה לצוות הלחימה יייאיי
בלאמי רוצה שקלארק תחזור איתם אבל היא "צריכה" להשאר "להשגיח" על לקסה והוא עצובי
ואזזז לקסה באה ומשתחווה לקלארק
ואומרת לה שהיא לא תבגוד בה שוב. קלארק נותנת לה יד לקום (זה אומר שהיא סולחת לה?) והן עומדות שם ובוהות אחת בשניה והייתי בטוחה שהן הולכות להתנשק ומייקאפ סקס אבל עדיין לא, כרגע חזרנו לשלב המתח המיני שתיכף יתפרץ.

LeAnnDylan

Well-known member
303

טוב קודם כל תני לי להוציא את זה מהסיסטם: האהעאהעהההעאהעאהעאהעאהאהעאהעההה לקסה!!! כל כך הרבה לקסה בפרק!!!!
כפרה על קים, שיתנו לה לכתוב את כל הפרקים של הסדרה
טוב נתחיל מההתחלה- בסצינה הראשונה שלקסה נכנסת אל קלארק היא עוזרת לנו שוב לשמור על הטיימליין ומעדכנת שעבר שבוע. שבוע שלם היא נתנה לה??!?! מסכנה שלי. ביצים כחולות עשתה לה הוונהדה הזאת
אבל בסדר, קלארק צריכה להוציא את התסכול שלה. "כל הטרחה הזאת בשביל לשחרר אותי?" "כל הטרחה הזאת בשביל להציל אותך" "את יודעת מתי הייתי צריכה את ההצלה שלך, כשנטשת אותי בהר וות'ר" "קלירלי לא היית צריכה אותי"
אחח סאסית. אולי היא לא הייתה צריכה אותך כדי להרוג את אנשי ההר, אבל היא הייתה צריכה אותך כדי לזחול למיטה שלך בלילה. במקום זה היא זחלה למיטה של ניילה... איך היא אמרה לה את כועסת אבל אני מכירה אותך. אני מתההה!!! היא מכירה אותה שעה וחצי אבל היא מכירה אותה!!!
soulmates!!! אהעהעהע
קל יותר לשנוא אותי מלשנוא את עצמך איך היא תשנא את עצמה עם כאלה בובז?? אבל מצד שני, איך אפשר לשנוא אותך הדה שלי
"אני לא בוגדת בחברים שלי" אז אתן חברות? חשבתי שאתן נשואות
אוי לקסה, לא יפה לדרוך על הפצעים "אבל כן בגדת (עם ניילה) היו לך חברים בהר" "המוות שלהם הוא גם עליך" מה אכפת לה, ליטרלי כל מוות בממלכה שלה הוא עליה, בדיוק כמו שכל מוות של אחד מה-100 הוא על קלארק. "ההבדל היחיד הוא שלך אין כבוד ולא לא הייתה ברירה" אאוץ "אני רוצה שהאנשים שלך יהיו האנשים שלי" לקסה בייב, לא ככה מציעים נישואים. קלארק שולחת את לקסה להפליט את עצמה. נאו נאו קלארק, אנחנו שומרים את הברכות האלה לאנשים כמו ג'ספר (שברוך ה' לא הציק לנו הפרק
כבר אמרתי שאני אוהבת את קים?) לא להדה שלנו. הפרצוף המבולבל של לקסה היה כזה חמוד
עכשיו לקסה צריכה להוציא קצת עצבים כי קלארק לא רוצה לרדת לה (סליחה, לכרוע ברך בפניה
) אז בואו נבעט שגריר של אזגדה כי פויה אזגדה. Would anyone else care to question my decisions מלכה!! באדאס ביץ' אוף אול דה ביצ'ז!
אני לא חושבת שאני צריכה להיענש בלהגיב לדברים שהם לא קלקסה הפרק, אבל אהיה נחמדה ואגיב בקצרה על כל מה שהוא לא לקסה ביחד: 1. קיין היה ממש מוצלח הפרק. דיפלומט אמיתי והלחיצת יד הזאת עם אינדרה שנראה לי פעם ראשונה ראינו אותה מחייכת
ואיך הוא הסכים לאכול את הנחש הלא מבושל הזה על גחלים אהעעה הצחיק אותי שהוא נתן לבחורה שם בשוק איזה פאטץ' מהז'קט שלו בתור תשלום/הכרת תודה. איזה מצחיק זה עולם בלי כסף. 2. רייבן המלכה שלי
היא הצחיקה אותי בהתחלה שהיא כולה מתלהבת שסינקלייר חושב שהיא אלוהים ואז הוא שולח אותה לעשות מלא מטלות וג'ינה כזה "קן דו נו וורונג, הא?" ואז כשהיא אומרת שהיא יכולה לעשות עוד איזה משהו בלתי אפשרי #4586 סינקלייר כזה "ואומרים שמהנדסים הם זחוחים" והיא כזה I’m growing as a person
והשיחה שלה בסוף עם סינקלייר "אולי אני פשוט שבורה" אהעעה חצי שיפ שלי, את ממש לא שבורה. זה שקלארק יורדת ללקסה הערב לא אומר שאתן כבר לא שיפ. אתן תמיד תהיו שיפ בשבילי
3. ביי ביי ג'ינה. ביי ביי אנשים מיותרים מהתחנה של פייק. אוקטביה צדקה, לא הייתם צריכה לחזור להר. 4. אוקטביה, עוד מלכה שלי
מעבר לזה שהיא הייתה כל כך יפה הפרק
אני אוהבת שהיא קול ההיגיון בחבורת טמטום הזאת. חבל שלא הקשיבו לה מלכתחילה. היו חוסכים את כל המוות המיותר הזה. 5. אקו, למה?
6. זו אלסה? נראית יותר כמו לאב צ'יילד של מליפסנט וגרגמל. טוב מספיק, חוזרים לקלארק ולקסה. רואן מנסה לשדל את קלארק להרוג את לקסה "ראיתי איך הסתכלת עליה" לא רואן, קלארק פשוט עדין מתרגלת את הפרצופים החושניים שלה. היא כנראה צריכה עוד קצת תרגול עם ניילה. אבל גם אם היא תעשה אותך אני לא אכעס יותר מידי
לקסה פתחה גנון גראונדרים, והיא מאמנת נייטבלאדים? וואט
איידן מסתבר היה טוב כמעט כמוה כשהייתה בגילו. אף אחד לא טוב כמוך הדה! טיטוס יודע את זה. ולמרות שהוא מקריפ רציני, לפחות הוא יודע כמה לקסה מיוחדת
אפילו שהיא מנסה להעביר קצת מאור הזרקורים שלה לקלארק. אבל אוי לא, הוא רוצה שהיא תהרוג את קלארק. לא טיטוס, נו. מייק לאב נוט וור! אתה לא רואה שאין לה מסקרה מרוחה? היום לא הורגים
קלארק מתפתה לרגע לקבל את הנקמה שלה ומצמידה סכין לגרון של לקסה, אבל אז היא בוהה לה בשפתיים החושניות שלה ותוהה לעצמה כמה מקריפ זה יהיה לנשק אותן אם היא מתה. היא מחליטה מהר שזה 10 בסולם ג'אהע בעיר האורות ומשליכה את הסכין לרצפה. אחלה פור-פליי גירל. לקסה מחליטה שאין לה סבלנות למשחקים של קלארק ומחליטה לעזוב, אבל קלארק שחייה בשביל תשומת הלב של לקסה כמובן עוצרת בעדה ומספרת לה על התוכנית שרקחה מהרגע שהגיעה לשם אבל העמידה פנים ש'אוי רק עכשיו חשבתי על זה' קלארק אומרת לאבי 'ביי אמא, אני צריכה לעשות את אישתי אז אין לי זמן אליך'. היא יורדת ללקסה מול כולם. אבל לקסה לא בענייני PDA. אז היא יורדת לקלארק בפרטי אהעהעעה בין לבין כולם בוגדים בכולם, יש בלאגן, מתחילים מלחמה, קלארק מנפנפת את בלאמי ויש זמרת ממש מהממת ששרה שיר בטריג ואני רוצה את זה באייטונס שלי עכשיו!
ויאללה תעשו סקס!

didalf

Well-known member

" לקסה בייב, לא ככה מציעים נישואים."
&nbsp "קלארק שולחת את לקסה להפליט את עצמה." - חחח בדיוק תהיתי כי לקסה לא גדלה על הספינה GO FLOAT YOURSELF לא אומר לה כלום, בטח לא הבינה מה קלארק רוצה
או שהיא סתם חושבת שקלארק מצנזרת את עצמה כי הם ב CW? &nbsp "איזה מצחיק זה עולם בלי כסף." - אני גם חשבתי
&nbsp רייבן - "ואז כשהיא אומרת שהיא יכולה לעשות עוד איזה משהו בלתי אפשרי #4586 סינקלייר כזה "ואומרים שמהנדסים הם זחוחים" והיא כזה I’m growing as a person" - חחח כן
מתה עליה
שכחתי לציין את זה רגעע אבל מה עם חבר של מילר? גם היה בהר? למה לא מתייחסים לזהה? &nbsp "זו אלסה? נראית יותר כמו לאב צ'יילד של מליפסנט וגרגמל." - ממש
&nbsp "אתה לא רואה שאין לה מסקרה מרוחה? היום לא הורגים"
&nbsp " 10 בסולם ג'אהע בעיר האורות"
&nbsp לא הבנתי למה זה רעיון שקלארק חשבה עליו אם זה ליטרלי מה שלקסה ביקשה ממנה כבר בתחילת הפרק? &nbsp "אבל לקסה לא בענייני PDA. אז היא יורדת לקלארק בפרטי אהעהעעה" -אני שמחה שאת כותבת את מה שאני חשבתי והייתי מנומסת מידי כדי לכתוב

LeAnnDylan

Well-known member

"רגעע אבל מה עם חבר של מילר? גם היה בהר? למה לא מתייחסים לזהה?" אוף אני לא רוצה לספיילר לך
אבל הוא לא היה בהר. אפשר להיות רגועים
&nbsp "לא הבנתי למה זה רעיון שקלארק חשבה עליו אם זה ליטרלי מה שלקסה ביקשה ממנה כבר בתחילת הפרק?" אממ אוף זה גם סוג של ספוילר אבל היא כן אמרה לה "יש לי רעיון יותר טוב" ז"א שראית רק את החלק הראשון של הביצוע שזה מה שלקסה ביקשה ממנה לעשות. &nbsp "אני שמחה שאת כותבת את מה שאני חשבתי והייתי מנומסת מידי כדי לכתוב" אין טעם לצנזר את עצמנו בימים האחרונים של תפוז. אני אומרת בואו נתפרע עם פורנו של קלקסה ואאוטינג לדודים

didalf

Well-known member
אז יופי

(לגבי חבר של מילר) (וזה שיש המשך לתוכנית) יאוו קלארק בלוק גראונדר
ואני אוהבת שעדיין יש לה קצת ורוד בשיער. &nbsp יש מצב שיש משהו בין מרקוס ואינדרה יותר מחברות?
&nbsp "אני אומרת בואו נתפרע עם פורנו של קלקסה ואאוטינג לדודים"

LeAnnDylan

Well-known member

מרקוס ואינדרה? ממ לא יודעת, מרגיש לי כאילו הם רק BFFs כאלה, שעוד איזה פרק או שנים הוא יחזור לארקדיה עם צמות בשיער
&nbsp וטוב, אולי פורנו של קלקסה לא ימצא חן בעיני ניק, אבל עדין אפשר להטריל עם לקסה
(ויש לי מלאאאא לקסה מהפרק הזה!!)

למעלה