יולי 2020 בנטפליקס

LeRanch

New member
יולי 2020 בנטפליקס

להלן רשימת התכנים החדשים שיעלו במהלך חודש יולי 2020 בנטפליקס.

LeRanch

New member
כתום זה השחור החדש

עונה שישית כל הפרקים | 28/07 לאחר המהומות, כמה נשים נשלחות לכלא השמור ליצ'פילד, שבין אגפיו שוררת כבר עשרות שנים יריבות מרה וקטלנית.

LeRanch

New member
המגן האחרון

עונה רביעית כל הפרקים | 09/07 וזיר ובני האלמוות שולטים באיסטנבול המודרנית, האקן נוסע בזמן כדי למנוע מלחמה, וזיינפ עוברת שינוי עוצמתי במיוחד.

LeRanch

New member
מכשפת / Cursed

סדרה חדשה כל הפרקים | 17/07 גרסה מודרנית לסיפור מאגדות המלך ארתור: הנערה נימו חוברת לשכיר החרב ארתור כדי למצוא את מרלין ולמסור חרב עתיקה.

LeRanch

New member
אקדמיית המטריה

עונה שנייה כל הפרקים | 31/07 האחים הרגריבס וכוחות-העל שלהם חוזרים לעונה שנייה.

LeRanch

New member
ילדות טובות

עונה שלישית כל הפרקים | 26/07 האימהות הקרימינליות בת', רובי ואנני חוזרות לעונה שנייה, ונאלצות לשאת בתוצאות של מעלליהן מהעונה הקודמת.

LeRanch

New member
איך למכור סמים באינטרנט (במהירות)

עונה שנייה כל הפרקים | 21/07 מוריץ והצוות של "מיידראגס" מעלים הילוך. החנות המקוונת מצליחה מעל ומעבר – וגם הסכנה גוברת.

LeRanch

New member
בפנים: אואזיס / Vis a vis: El Oasis

סדרה חדשה כל הפרקים | 31/07 אחרי שנים של גניבת תכשיטים, סולמה ומקרנה מגייסות ארבע נשים נוספות למבצע שוד אחד אחרון שיכניס להן מיליונים, ויתקיים בחתונה של משפחת פשע.

LeRanch

New member
נערות הכבלים

עונה חמישית ואחרונה (חלק ב') כל הפרקים | 03/07 אויבתה המרה של לידיה מנצלת את סמכויותיה במחנה מאסר כדי למרר את חייה, ולידיה וחבריה מתמרדים עוד יותר נגד שלטונו של פרנקו.

LeRanch

New member
נזירה לוחמת / Warrior Nun

סדרה חדשה כל הפרקים | 02/07 נערה יתומה שמתעוררת בחדר מתים מגלה שיש לה כוחות-על ושהפכה לנושאת ההילה של קבוצה סודית של נזירות ציידות שדים.

LeRanch

New member
מועדון הבייביסיטריות / The Baby-Sitters Club

סדרה חדשה כל הפרקים | 03/07 עיבוד מודרני לסדרת הספרים האהובים של אן מ' מרטין, על קבוצת חברות טובות שפותחות עסק שמרטפות משגשג.

LeRanch

New member
הבחורה החדשה

כל העונות | 25/07 שש העונות של הקומדיה בכיכובה של זואי דשאנל אודות בחורה שעוברת לגור בלופט עם שלושה שותפים.

LeRanch

New member
משפחה מודרנית

כל העונות | 25/07 אחת-עשרה העונות של הסיטקום המצליח של רשת ABC אודות מעללי משפחות דאנפי ופריטצ'ט.

LeRanch

New member
עקורים / Stateless

סדרה מוגבלת חדשה כל הפרקים | 08/07 דרכיהן של ארבעה זרים - אישה במנוסה, פליט אמיץ, פקידה ממשלתית נמרצת ואב עם קשיים כלכליים - מצטלבות במתקן מעצר למהגרים באוסטרליה.

LeRanch

New member
The Twelve

סדרה חדשה כל הפרקים | 10/07 שנים-עשר מושבעים - אזרחים רגילים שמתמודדים בעצמם עם קשיי החיים - צריכים להכריע את גורלה של אישה המואשמת שרצחה את בתה ואת חברתה הטובה.

LeRanch

New member
Kingdom

כל הפרקים | 01/07 שלוש העונות של דרמת האיגרוף של רשת Audience בכיכובם של פרנק גרילו, ניק ג'ואנס ומאט לוריה.

LeRanch

New member
אזור הדיונים

באיזה תכנים תצפו החודש? על מה תוותרו? שתפו בהמוניכם

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יאיי מטריית האקדמיה

אבל ברצינות מצפה לזה. (ואני גם מפחד להיות מאוכזב) &nbsp חוץ מזה דברים עם פוטנציאל: מכשפת נזירה לוחמת &nbsp בא לי לראות את הפרק הראשון של משפחה מודרנית כדי להזכר איך זה היה פעם &nbsp ואולי לנסות את הבחורה החדשה? היו לה הרבה אוהבים. אני במקור ויתרתי עליה אחרי איזה 3 פרקים.

מילי08

Well-known member
הבחורה החדשה היא אחת האהובות עלי EVER

איך ויתרת עליה כל כך מהר? &nbsp זה קורע אותי שהטעם שלי כל כך שונה משלכם

למעלה