דיוני The 100 (עונה 3) לסוף השבוע

didalf

Well-known member
יאא מצאתי גם באינסטגרם

דווקא יצא לי חמוד

didalf

Well-known member
לאדעת תגידי את

היום 2-3 ומחר 4-5 תצליחו? או היום 2 ומחר 3?

limors2

Active member
אם אני אפסיק להתעצל אני מקווה שאצליח

בינתיים אני ערה מ8, שיחקתי טיפה במשחק הרשת שלי ובעיקר סתם קישקשתי עם אנשים על שטויות

didalf

Well-known member
מה להתעצל מה?

מה יש לך יותר מעניין
אפילו במשחק שלך את בקושי משחקת!!

limors2

Active member
לא אשמתי!

עם המשחק אני מחכה שלחברה יהיה זמן כדי לשחק איתה. &nbsp אבל הקשקושים עם החברים ממשחק הרשת ממש עזרו לי, אמרתי להם על כל הקריסות של המחשב בזמן נטפליקס ובגלל שהם גיימרים חנונים הם מבינים במחשבים ונתנו לי כמה טיפים שמקווה שיעזרו. בקרוב אגלה עם 3X01!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מצטער, אבל אני חושב שהגיע הזמן שתפעילו לחץ

ליאורה תקועה והדרך היחידה לחלץ אותה זה אם תתקדמו בכמה פרקים ואז היא תהיה בלחץ להשלים. &nbsp &nbsp *ליאורה - עד לאן בעצם ראית במקור את הסדרה?

didalf

Well-known member
אני מעדיפה לראות לאט יותר

אבל לפחות אחד ביום, מאשר להתקדם מהר מידי ואז לחכות כמה ימים בלי פרק בכלל.

limors2

Active member
אז זהו, ש....

ראיתי את 3X02 אבל לא סיכמתי
&nbsp ואני לא אספר עד איפה ראיתי כדי לא לספיילר לעדי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
את לא חייבת לסכם

את יכולה גם רק לכתוב כמה משפטים. &nbsp ותגידי לפחות שראית את פרק 2 כדי שעדי תדע שהיא יכולה גם. &nbsp וסתם בשביל הקטע תראי גם את פרק 3

limors2

Active member
מתכננת לראות גם את 3 היום

ואז מחר מקווה ש4+5, הרבה יותר קל מנטלית עכשיו כשהמחשב לא קורס (בינתיים, טפו טפו)

didalf

Well-known member
המאה פרק 3X02

וואי הסוף הפתיע אותי
&nbsp ממ ובכן לטים האמר נמאס לחכות בג'יפ אז בלאמי יוצא לבדוק את השטח והופ, נתפס ע"י גראונדר קרח. ואז כולם יוצאים ומסתבר שאלה לא אנשי קרח אלא אנשי שמיים, וביניהם אמא של מונטי. יאאא איחוד מרגש. אבל כאילו הם קצת סתומים הקבוצה החדשה לא? מה חשבתם שזה גראונדרים בג'יפ? ברור שזה אנשים שלכם. אז רוב הקבוצה הולכת למחנה החדש(?) ועם האנשים שלנו נשארים אמא של מונטי ואחד בשם פייק שהיה מורה בתיבה, והם ממשיכים לחפש את קלארק. קלארק בינתיים נגררת ע"י ג'ודי ולרגע נראה שהיא קרסה, אז הוא הולך לנהר להביא לה קצת מים והיא מיד קופצת עליו כדי לחנוק אותו אבל הוא נלחם חזרה ומטביע אותה וכל הפטל בשיער שלה מסתבר לא עמיד במיוחד והיא חוזרת לבלונד, יאיי. הוא ממשיך לגרור אותה אבל מסתיר אותה מאנשי קרח אחרים, וכשהיא צועקת ומגלה אותם הוא הורג את כולם. היא משיגה סכין מאחד מהם ודוקרת אותו אבל לא מספיק. בינתיים הצוות שמחפש אותה מגיע לבית המסחר ומציל את ניילה מצייד ראשים שתוקף אותה, וכשהיא מבינה שהם סקייקרו היא מספרת להם שהיא הייתה שם ונעלמה. ממשיכים בחיפושים. הם מגיעים לשדה שבו ג'ודי הרג את אנשי הקרח האחרים ובלאמי רואה את קלארק בכוונת. אעעהאה הפרצוף שלו
אבל כל צבא הקרח מגיע ואין ברירה אלא להתחבא במערה שלמרבה הנוחות הייתה ממש ליד. קלארק מגלה מהשובה שלה שהוא מוגלה ושהיא הקלף שלו לחזור. מונטי מגלה שאביו נרצח ע"י גראונדרים כשהוא ניסה להציל ילדים
והקבוצה החדשה נתקלה רק באנשי קרח שהם כנראה רעים יותר ולכן עדיין שונאים את כל הגדראונדרים. תרגעו חמודים הם בצד של הטובים עכשיו ואם תעשו צרות בגלל שעוד לא גיליתם את זה יהיה לי מעט מאד סימפטיה אליכם! בזמן שמונטי מתקצר לאמא שלו את 2 העונות הקודמות (ומעדכן אותנו בספירה - 42 שרדו את ההר) - בלאמי מנצל את הזמן להתחפש לאיש קרח ולהתנגב מתחת לאף של הצבא לחפש את קלארק. נסיכי
הוא מוצא אותה!! הפנים שלהם כשהם ראו אחד את השני
אבל אז ג'ודי תוקף אותו!!! וקלארק מתחננת על חייו ואומרת שתפסיק לתהנגד אם הוא לא יהרוג את בלאמי
אז הוא לא, אבל דוקר אותו ברגל, נבלה! ואז מעלף אותו והם בורחים שוב ובלאמי כולו צולע רץ ביער והחבורה מוצאת אותו ומשכנעים אותו לעצור רגע כי הוא לא יכול ללכת אפילו. ג'ודי מביא אותה למלכה - אבל טוויסט!!! זאת לא מלכת הקרח אלא לקסה
סירייסלי לקסה אם רצית בוטי קול יכלת לשלוח הודעה למה ככה? ואינדירה ידעה כל הזמן הזה? אז מה הקטע שהיא הלכה איתם בחיפושים? ומסתבר שג'ודי הוא לא סתם איש קרח מוגלה אלא לא פחות מנסיך הקרח, בנה של מלכת הקרח אלסה שהגלתה אותו, והייתה לו עסקה עם לקסה שתשחרר אותו מהגליה? אבל היא שולחת אותו לכלא בכל זאת, לא הבנתי למה נראה לי פספסתי משהו. קלארק לא מוצאת את ההזמנה של לקסה רומנטית ויורקת לה בפרצוף. כל אחד אחר היה נראה לי מת על דבר כזה אבל לא קלארק. ואז השוט מתרחב ולקסה בקצה של גורד שחקים עצום מעל כפר גדול? וואט? זה הבירה שהיא דיברה עליה? מה זה הבניין העצום הזה באמצע הטבע?? &nbsp בחזרה למחנה, אוקטביה ולינקולן פותחים את הבוקר בקצת מזמוזים
כאלה חמודיםםם
ואיך הוא ליטף את הראש של בהתחלה לפני שהיא קמה
אבל שום דבר כיפי לא נמשך פה יותר מידי וגראונדר מתקרב למחנה. אבל מסתבר שזה רק נייקו (כלומר לא אויב) והוא פצוע וצריך את אבי. אני מבינה שיש לנו 2 נבלים העונה - אומת הקרח והזאתי עם ג'אהא. מעניין אם זה יתחבר ביחד בסוף כי אני לא מאמינה שהעלילות לא יפגשו בשלב מסויים. אבי וג'קסון מחליטים שהכי טוב זה לקחת אותו למאונט וות'ר למרות הסכנה לשביתת האש. אחרי שהוא ניצל הם חושבים שאפשר לנצל את המקום הזה הרבה יותר וצריך לשכנע את הגראונדרים. צודקים. לא הבנתי למה גררו לשם גם את ג'ספר אבל אוקטביה כזאת חמודה כשהיא חיבקה אותו
&nbsp ובעלילות ג'אהא בארץ הטרלול מסתבר שלא חייבים ללכת במדבר. ג'אהא מפיל את אח של אמורי לסם הקוקו, בזמן שהיא מנסה לגנוב טכנולוגיה מפרקנשטיין וכשהוא תופס אותה מרפי מנסה להרביץ לו וזה לא מזיז לו ובסוף היא מצליחה הורגת אותו. מסתבר שהטכנולוגיה שהם גנבו זה המחשב של אלי ה AI. אח של אמורי איבד את זה ומאיים להרוג אותה כשמרפי מאיים להרוג את המחשב. ג'אהא נכנע והם בורחים בסירה ומרפי בכל זאת זורק את המחשב למים אבל הם מחלצים אותו. מסתבר שבעיר האורות הדמיונית פגמים לא קיימים ואוטן נראה נורמלי, וגם כשפרנשטיין מת הוא עלה לענן או משהו ועכשיו הוא שם (?) בלי העיוותים. מרפי ואמורי חמודים ממש ביחד
אני מרגישה שיפ!

LeAnnDylan

Well-known member
302

אינדרה, בלמי, קיין ומונטי נתפסים ומגלים שאלו היו פליטי ארק שנפלו בטריטוריה של אזגדה ומאז הם במלחמה איתם. אמא של מונטי היא אחת מהם (אך אבוי, אבא שלו התפגר) ופייק, מורה מהארק הוא השני. האחרים כנראה נספחים חסרי שמות. איפה הבויפרינד של מילר הלו? אתם יודעים שאכפת לנו מהאנשים האלה רק בשבילו, נכון? פייק מסתכל על אינדרה בעין עקומה ואני החלטתי שהוא כבר לא בא לי בטוב. אם קיין אמר לך שהם BFFs תקשיבו לו. הוא הצ'נסלור! טוב לפחות פייק מעריך את הכישורים של קלארק
הם מחליטים לצאת כולם לחפש אותה יחד. אך אבוי, צבא של אזגדה מחליט לצעוד לפוליס והתוכנית להצלת קלארק נאלצת לחכות. ג'ועל בעיר האורות, מבטיח לאלי למלא את העיר באנשים. פרייאר, אם הייתה לי עיר משלי עם אלי, הייתי נשארת שם לבד
מרפי ואמורי מחליטים לגנוב את התיק של אלי. הענק עומד למחוץ אותם כמו נמלים. הצחיק אותי איך מרפי מנסה להרביץ לו והוא לא זז וכזה "אין כאב בסיטי אוף לייט". גם בלי כאב וגם עם אלי?? תביאו לי צ'יפ גם!!!! בינתיים אזגדה מלוכלך טובל בנהר יחד עם קלארק ושניהם עכשיו נקיים יאיי. מסתבר שהוא גורש מאזגדה, ושהוא גם נראה נפלא בלי חולצה
בוא איתי לסיטי אוף לייט חתיךךךךך
בלאמי מנסה להציל את קלארק אבל אין לו סיכוי מול הנסיך החתיך. ובמעבר חד לחתיך אחר, לינקולן מתעורר בחיק הטבע לצידה של הסמוראית שלו
הם רוצים קצת סקסי טיים אבל נייקו מדמם הורס להם את האווירה. צריך עירוי דם ואיכשהו ג'קסון מצליח לשכנע את כולם שלקחת אותו להר וות'ר זה רעיון טוב. כולם מתחבטים בדיון האם זה מוסרי או לא במשך שעה שהם שוכחים שהוא זה שהעלה את הרעיון. שלא יבואו אליו בטענות אח"כ
אהבתי שהוא אמר לאבי "תהיי רופאה וסתמי" תאכלס, את לא עושה עבודה ממש טובה בשום דבר אחר. לכי תתפרי את נייקו וזהו. איכשהו מישהו חושב שזה רעיון טוב#2 לקחת את ג'ספר איתם להר
"הבת שלך הרגה גם אותו" אויש ג'ספר, לך תקפוץ מצוק יא פאתט. מה אתה כזה באבל על פאקינג מאיה? אפילו גבות לא עשתה בשבילך. צייד ראשים מפוצץ את ניילה מכות וכבר חששתי שלקסה שמה מצלמות אבטחה ושלחה מישהו להרביץ לה על זה שהעזה לשכב עם האישה שלה
אך לא, סתם חרא. מה אתה מרביץ לה יא נבלה
חבורת בלאמי באה להציל אותה והיא מספרת להם שקלארק עשתה אותה והלכה. הם יוצאים בעקבותיה. בלאמי מקבל מכות, בוכה קצת שהם לא יכולים לאבד את קלארק (סרייסלי אתם לא) אבל בינתיים נסיך אזגדה AKA שליח UPS העביר את המשלוח בהצלחה ל... אהאהעאהאעאהאעה לקסה!!!! הצחיק אותי שאינדרה צייצה "בטח לא החלפת הרוק שציפתם לה"
השחקנית של קלארק אמרה שהיה לה מאוד קשה עם הסצינה הזו כי היא לא יודעת לירוק. אבל בסוף היא דפקה לה יופי של סמאחטה
איך אפשר לירוק על לקסה כשהיא נראית כל כך יפה
כאילו בסדר שאת כועסת, אבל אנגרי סקס זה הרבה יותר אפקטיבי... תנסי את זה
חוץ מזה שהיא הצילה אותך מאלסה. אז גם סקס תודה זה בסדר...

LeAnnDylan

Well-known member
עוד קצת גיפים

כי לא עלו לי הרבה וזה משום מה גם לא שלח את הציוץ של אינדרה והוא הצחיק אותי אז מנסה שוב. (+ליאורה תגיבי לי שיהיה לי תירוץ לשים עוד לקסות
)

didalf

Well-known member
ציוץ גאוני

"פייק מסתכל על אינדרה בעין עקומה ואני החלטתי שהוא כבר לא בא לי בטוב." - בדיוקקק
"איפה הבויפרינד של מילר הלו? אתם יודעים שאכפת לנו מהאנשים האלה רק בשבילו, נכון?"- אני גם תהיתיייייי &nbsp " אפילו גבות לא עשתה בשבילך" -
&nbsp &nbsp &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
טוב אשתמש בתגובה הזו

כדי לשים עוק קצת לקסה. כי למה לא בעצם

למעלה