דיוני The 100 (עונה 3) לסוף השבוע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דיוני The 100 (עונה 3) לסוף השבוע

עכשיו אין לכן ברירה אלא להתחיל לצפות בעונה 3

didalf

Well-known member
ראיתי, אתה יכול להעביר לפה

ליאורה מה איתך??????

limors2

Active member
כותבת פה כי זה יותר ברור

סיימתי את סוף העונה השניה אתמול, אני בקשיים כדי להספיק הכל
אבל זה טוב שתמשיכו, זה יאתגר אותי. ומזל שיש אנשים אחרים שיגיבו כמו שצריך

LeAnnDylan

Well-known member
המאה 301

ממשיכים מאיפה שהפסקנו עם מרפי. שעדין לא מצא לנכון להתקלח. הוא ננעל בבונקר וממשיך לצפות בסרטון. ובדרך מאבד את שפיותו בתוך 6 ימים. במהלך הזמן הזה אנחנו מבינים גם שאלי ה-AI היא יצירה של מישהי בשם בקה, והיא (אלי) אחראית לפצצות שהשמידו את כדו"א. ג'וק אובדני. מוצא את דרכו לג'אהה. בקפיצת זמן של שלושה חודשים (תודה לקיין ששומר לנו על הטיימליין
) לינקולן ובלאמי במלחמת למי יש יותר ריבועים. יאמי!! מתחילים למפות את השטחים מסביב למחנה כדי למצוא ניצולים מהארק. הם בדרך לסקטור 7, שלינקולן מזהיר את בלאמי מפניו מפני שזה בדיוק בגבול עם אומת הקרח (אזגדה) שהם אומנם חלק מהקואליציה של לקסה, אך לא בהכרח יכבדו את הפסקת האש. קיין מקבל מסר (3 לחיצות) "היא רוצה להיפגש..." לקסה?? |מתרגש|
בלאמי בא לקחת את מונטי ותוהה למה הוא לא מוכן, הוא אומר שהוא כן אבל מצביע על ג'ספר שיכור ומעולף על הרצפה ואומר לבלאמי שהמוות של מאיה שבר אותו
הם גוררים אותו איתם. בלאמי בינתיים מצא לו חברה חדשה אעהעהא. בלאמי, חשבתי שיש לך טעם יותר טוב מזה. הצחיק אותו שמונטי שפך על ג'ספר דלי של מים קרים וכזה "סורי, זה היה קר מידי עבורך?" אבל ג'ספר הגוש מרמור הזה לא מוצא את זה משעשע כמוני. בלאמי מנשק את הבחורה שלו לשלום, רייבן אומרת שהיא טובה מידי בשבילו וגוש המרמור מגיב ב"תיזהר שמונטי לא ימיס אותה" נאו נאו ג'ספר. אה ו, מסתבר שיש להם האמר עכשיו. נייס. אוקטביה מצחיקה אותי עם הסוס שלה שאומרת לרייבן "try to keep up" חח מלכה שלי
יו, חבורת ילדים עם הכדורגל של הר וות'ר. ג'ספר מקשיב למוזיקה של מאיה. ולכולם יש רגע חמוד כזה שהם מתחילים לשיר יחד
ואז פתאום הם מקבלים התראה מתוך סקטור 8 שנמצא בתוך האיזור שלינקולן במפורש אמר להתרחק ממנו. הפרוטוקול אומר לחזור למחנה ולהישמע להוראות הצ'נסלור. אבל ממתי אנחנו מקשיבים לפרוטוקולים בסדרה הזו? מסתבר שההתראה הגיעה מהתחנה אליה משתייכים המשפחה של מונטי והחבר של מילר (יש לנו עוד גיי בסדרה
) מרפי נקי ומגולח (ברוך ה') מתעורר לכוס מים, תפוח וג'אהה עושה מדיטציה. הוא פוגש באלי שמנסה להכניס אותו לאותו טראנס שג'ועל נמצא בו אבל הוא לא קונה את הבולשיט הזה כי הוא יודע שהיא אחראית לסיום העולם, רק שג'ועל מתקן שהיא לא השמידה את העולם, אלא הצילה אותו. וואו בדיוק כשחשבנו שג'ועל לא יכול להיות יותר גרוע אנחנו מקבלים ג'ועל על פטריות הזייה
צוות האמר יורדים מהרכב ומתקרבים לאיזור ממנו הם מקבלים את האות. הם נתקלים בכמה אנשי אזגדה ואוקטביה שפתאום מדברת טריג שוטפת מסבירה להם שהם רק מחפשים את האנשים שלהם אבל אנשי הקרח בטוחים שהם משקרים ומחפשים את וונהדה. לג'ספר אין עצבים למשחקים האלה והולך לגראונדר ותולש ממש את הביקן שבתמורה מקבל סכין לצוואר. לבלאמי לא נותרה ברירה אלא לירות. ואוקטביה הסמוראית משלחת לו חרב ישר למרכז הגוף. מלכה
החבר'ה עומדים להתקפל חזרה כדי לקחת את ג'ספר הדביל חזרה למרפאה כשהם מקבלים קריאה מקיין להגיע לסקטור 4 והם תוהים מה הוא עושה כל כך רחוק מחוץ למחנה שלהם. הם מתפצלים ובלאמי ומונטי הולכים לפגוש את קיין שמלווה באינדרה (איפה לקסה?
) שאומרת להם שקלארק הפכה למטרה מבוקשת. "ע"י מי?" -"כולם..." בינתיים אנחנו רואים פנתר וארנב ואעהאעהאעה קלארק!! מטונפת יותר מהרגיל וגם מצאה זמן לעשות גוונים. הידד! היא גוררת את הפנתר אל בחורה (נאה!) שמנהלת איזה דוכן יד שניה שקרכלשהו להחלפת טובות מין באוכל. ומסתבר שככה קלארק שרדה עד עכשיו, הורגת חיות ומחליפה אותם בתמורה לדברים שדרושים לה. קלארק רוצה רק את התשלום שלה אבל הבחורה עושה לקלארק עיניים ומציעה לה לשתות.. יאללה שיפ!!! בינתיים קלארק שמה לב לאחד הצמידים של המאה על היד של הבחורה. בסדר, תורידי לה אותו יחד עם הבגדים שלה. אוקטביה מחזירה את ג'ספר למחנה ומסתבר שהם גנבו לאזגדה גם סוס
ורייבן מסכנה לא מצליחה לרדת ממנו כי הרגל שלה עדין כואבת מהפיצוץ בהר וות'ר
אינדרה מעדכנת את בלאמי, מונטי וקיין שקלארק מבוקשת בתור וונהדה - קומנדר אוף מוות
אעאהעא קחי אותי עכשיו וונהדה!! בלאמי תוהה מדוע כולם מחפשים אותה. ואינדרה מסבירה שהגראונדרים מאמינים שברגע שהורגים מישהו, לוקחים את הכוח שלו, מי שיהרוג את מפקדת המוות, יפקד על המוות. קיין עדין תמים "היא רק ילדה אחת" אינדרה: "כך גם הקומנדר" "מה שקלארק עשתה בהר וות'ר החליש את לקסה, אומת הקרח רוצה את הכוח של קלארק כדי להדיח את לקסה מתפקידה
אם מלכת הקרח (אלסה) תהרוג את קלארק הם ישתמשו בזה כדי לשבור את הקואליציה ולהתחיל מלחמה". קלארק מנסה לחקור את האישה על הצמיד בזמן שהיא לא מפסיקה לעשות לה עיניים ולפני שמספיקה לענות, נכנסים שני ציידי ראשים לחנות שמחפשים את וונהדה. הם מראים לה ציור די גרוע של קלארק ובאמת שניה אחרי זה היא גם אומרת שזה ציור לא מוצלח
הם חייבים להעסיק ציירי קלסתרונים מוצלחים יותר
אולי קלארק תהיה מעוניינת בתפקיד
הבחורה משקרת להם שקלארק הייתה שם וכך קיבלה את הצמיד ושהיא עזבה לפני יומיים לכיוון צפון. הם עוזבים. וקלארק תוהה כמה זמן היא ידעה שהיא מבוקשת. הבחורה עונה שמהרגע שהיא נכנסה לשם בפעם הראשונה. אהעעה יאללה סקס! קלארק מבאסת אותי ובדרך לעזוב אבל הבחורה אומרת לה לחכות שהם יתרחקו. (נותנת לקלארק הזדמנות לשנות את דעתה) ושוב מנסה לשכר אותה. קלארק תוהה למה היא עוזרת לה והיא מסבירה שאמא שלה נלקחה ע"י הר וות'ר וקלארק עצרה אותם. לינקולן הפך ליועץ מדיני לענייני הר וות'ר. אבי תוהה אם אפשר לקפוץ לעשות קניות שוב בהר, לינקולן ממליץ שלא. אבי מנסה לעזור לרייבן אבל רייבן לא מוכנה לקבל עצות ממנה ומחזירה לה בעקיצה של את גרועה בתור דוקטור וגם בתור צ'נסלורית. אאוץ' קלארק כבר חצי ערומה במיטה של הבחורה (שכבר יש לה שם – ניילה) אהעהעה יאללה, למה את מחכה?? בזמן שניילה מנקה לה את הגב ומתפנגרלת על זה שקלארק חיסלה את האויב הכי גדול שלהם. קלארק מבקשת ממנה לא לדבר. ויש לה דרך ממש טובה להשתיק אותה, בואי שימי את היד שלך כאן על הבובז שלי... אהעהעהאהעעהה אני לא מאמינה שפעם ראשונה שאני מדברת אל המסך שלי ודורשת קצת אקשן, אני מקבלת את זה באותו פרק
פאק! that was hot
וקלארק כפרעליה, דחפה לה שם הרבה לשון

LeAnnDylan

Well-known member
301 המשך

לינקולן חושב שהוא ד"ר דוליטל ומדבר לסוס של אוקטביה שכועסת עליו שהסכים ללבוש את מדי השומר של הארק. נאו נאו אוקטביה, הוא מרשה לך ללבוש את מדי הגראונדרית שלך. הגיע הזמן לקבל אותו כמו שהוא. ג'אהה מנסה לשכנע את מרפי לשחרר מהכעסים שלו ולקחת צ'יפ כלשהו כדי להגיע לעיר האורות. מרפי מסרב ואומר לו ללכת להפליט את עצמו. ובדיוק כשאנחנו תוהים האם סופו של הג'וק להיאכל ע"י לוך נס, אמורי מגיעה על סירת מנוע ומזמינה אותו להצטרף. כמה נוח... מסתבר שאלי תיחמנה את זה
האם גם אמורי מטורפת כמו ג'אהעה? יאא שון מנדז!! ליאורה, הנה חבר שלך
באופן מאוד נוח יש להם פסנתר שם ורייבן מבקשת ממנו לשיר
הוא שר את אותו שיר שחבורת האמר שרה בתחילת הפרק אהבתי את הגרסה שלהם יותר
אבי באה להתנצל בפני רייבן והן משלימות (יאללה סקס!) אוקטביה ישנה בחוץ כמו הומלסית ולינקולן בא לישון לצידה עם כל החרקים בחוץ. אהעהעעה זו אהבת אמת
קלארק מתעוררת במיטה של ניילה ומבינה שזו לא לקסה ונתקפת חרטה. היי, אף אחד לא מונע ממך ללכת לעשות אותה גם! ג'ספר נכנס לחדר ומתעצבן שהם מחלקים את הציוד של אנשי הר וות'ר ודופק לשון מנדז מכות
צוות האמר נתקלים בגזע עץ כרות, אינדרה אומרת שזו מלכודות. הם לא מקשיבים ועכשיו הם תקועים. אופס. קלארק עוזבת את החנות של ניילה ונתפסת ע"י צייד הראשים אעהעהעהעה

LeAnnDylan

Well-known member
נו באמת

לא רק שתפוז הופכים לי את הסדר של הגיפים הם גם לא מפרסמים את כל הסדרה
הנה ה-2 האחרונים. פלוס כמה נוספים לבונוס על זה שתפוז הומופוב

didalf

Well-known member
באמת תהיתי

אם את בעד קלארק וניילה כי את בעד כל שתי בנות שעושות אחת את השניה או נגד כי זאת בגידה בלקסה
&nbsp מרפי איבד את שפיותו ב86 ימים לא שישה. &nbsp "הצחיק אותו שמונטי שפך על ג'ספר דלי של מים קרים וכזה "סורי, זה היה קר מידי עבורך?" אבל ג'ספר הגוש מרמור הזה לא מוצא את זה משעשע כמוני." - כנל
&nbsp אה חח נכון לא קלטתי שהסוס הלבן הוא של אנשי הקרח
&nbsp "לינקולן הפך ליועץ מדיני לענייני הר וות'ר. אבי תוהה אם אפשר לקפוץ לעשות קניות שוב בהר, לינקולן ממליץ שלא."
ואז בכל זאת הם הלכו? או שמה שהיה אחכ עם שון מנדס היה עם השלל הקודם? &nbsp "נאו נאו אוקטביה, הוא מרשה לך ללבוש את מדי הגראונדרית שלך. הגיע הזמן לקבל אותו כמו שהוא." -
&nbsp כן אני גם אהבתי יותר את גרסת הג'יפ. &nbsp &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
כן כן נשמטה לי ה-8

אוי ואבוי אם הוא היה מגדל זקן כזה ב-6 ימים
היינו עוד חושבים שהוא אחד משלנו
&nbsp בקשר לקלארק וניילה. אני בעד שקלארק תעשה כל אחת כוסית שהיא מסתכלת עליה. חוץ מזה שבשנת 2149 כבר אין דבר כזה מערכת יחסים אקסקולסיבית
מותר לשכב עם מי שרוצים
לא סתם, אבל קלארק הרגישה נבגדת מלקסה שהותירה אותה בודדה מול ביג אס דלת, אז בסדר, עכשיו היא בוגדת חזרה ומוציאה תיסכולים. ועכשיו שעבר לה הכל בסדר
חוץ מזה שלא היה לה ניסיון עם נשים עד עכשיו, היא לא יכולה להגיע אל לקסה חסרת ניסיון...
&nbsp לדעתי השלל היה מלפני, אין סיבה שאבי תתייעץ עם לינקולן אם אין לה כוונה להשימע לעצות שלו. &nbsp

didalf

Well-known member
אה הבנתי

קלארק מתרגלת כדי להגיע ללקסה מקצועית. אז סבבה
&nbsp איזה חמודים הגיפים בג'יפ
יש גם אחד באחת ההודעות למעלה שבלאמי מחייך חיוך מובך חמוד כזההה
וגם שמתי לב גם בפרק ושכחתי להגיד - רייבן תלתה את העורב של פין ברכב

LeAnnDylan

Well-known member
אם

היא הייתה עושה את כל מי שרציתי שתעשה בשתי העונות הקודמות, היא בהחלט הייתה יכולה להיות "מקצועית" עכשיו

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בלי קשר - מה קורה עם כתיבה של משהו על הפרק החדש?

את יודעת שלא בא לי להיות ראשון

LeAnnDylan

Well-known member
אני בדיוק צובעת את החדר שלי

אז לא אתפנה אל זה בכמה שעות הקרובות. סביר להניח שבערב שלי יהיה לי זמן. אם תרצה לחכות למחר, אני אפתח הודעה.

LeAnnDylan

Well-known member
טוב שיקרתי. לא היה לי זמן בערב שלי

רק לפני שעה סיימתי לצבוע (או לפחות סיימנו להיום
) ואז התקלחתי ועכשיו כבר 11 בלילה ואני לא יודעת אם אני רואה את עצמי נשארת ערה עד 4 לפנו"ב כדי לסיים את הסיכום

didalf

Well-known member
אז חזרתי מחתונה והייתי צריכה להסיר איפור

ואני לא כ"כ טובה בזה כי אני לא מתאפרת בכלל חוץ מחתונות, אז נראיתי קצת כמו לקסה לפני קרב

limors2

Active member
יאאאאאאאאא

היה פעם פילטר כזה בסנאפצ'אט, בתקופה שהשתמשתי בו כדי לבדוק פילטרים יומיים. היה מושלם
&nbsp מה התכנון לסופ"ש? בינתיים מסתמן שאני בפיגור של רק פרק אחד, וזה מעולה

LeAnnDylan

Well-known member
עדין יש כזה באינסטגרם

וזה של האינסטגרם יותר שווה משל הסנאפצ'ט. היה פעם ראיון עם ADC ונתנו לה להשתמש בפילטר הזה ואפילו עליה זה לא היה יפה

למעלה