דיוני סדרות לסוף השבוע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דיוני סדרות לסוף השבוע

אתם יודעים מה שכחנו לעשות עם כל הבלאגן -שרשור מיוחד לחודש הגאווה. מישהו רוצה להרים את השרביט?

didalf

Well-known member
אין לי רעיון חדש

כבר חפרתי על הזוגות והדמויות האהובות עליי.

LeAnnDylan

Well-known member
חשבתי שזה מה שאנחנו עושים בכל שרשור המאה

או שזו רק אני. אופס.

מילי08

Well-known member
בינתיים יוצא לי לראות רק סופרסטור. הגעתי לעונה 2

חמודה מאוד ואני ממש נהנית ממנה. הדבר היחיד שמפריע לי זה העניין האמריקאי (?) של מקובלים- מקובלות. יש בסדרה הזאת כמו בהרבה סדרות אחרות נטייה להקטין אנשים ולהגחיך אותם גם כשאין צורך קומי (למעשה אף פעם אין צורך קומי בהלקטין אנשים), מה שהופך את החלוקה של העובדים שם ל"מגניבים" שמידי פעם צוחקים עליהם אבל לרוב איתם ל"מבאסים" שנמצאים שם רק כדי שנוכל לצחוק עליהם, כמו סנדרה במובהק למשל, וגם גלן במידה מסוימת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יש באמת משהו כזה שחוזר בקומדיות -דמות שצוחקים עליו ללא רחמים

ובאמת מקטינים אותו. &nbsp במחלקת גנים ונוף זה ג'רי בברוקלין תשע תשע אלו היצ'קוק וסקאלי בסופרסטור זה במידה רבה סנדרה (זה פחות גלן, כי הוא דמות שכן גם מביעים לו חמלה) &nbsp זה הפריע לי רק לפעמים וקצת במחלקת גנים ונוף זה הפריע לי מאוד בהתחלה בברוקלין תשע תשע (זה היה חלק מהסיבה שהפסקתי לצפות בה במקור)(שנים אחר כך חזרתי אליה) בסופרסטור זה פחות הפריע לי דווקא כי איך שזכור לי לרוב מי שמגעילה אליה זאת דינה שדי מגעילה אל כולם. האחרים לא מגעילים אליה במידה שהיו מגעילים לדמויות הנל בסדרות האחרות. &nbsp חלק מהטרופ של זה לפחות מהמקרים האלו הוא ברור - אלו אנשים שמנים. זה לא שהם דווקא השמנים היחידים בסדרה, אבל כל אלו שמקבלים את היחס הזה הם שמנים. דבר נוסף זה שהם כאילו מקבלים את זה בשמחה מוזרה, כאילו זה לא מפריע להם בכלל או שהם לא שמים לב לזה. זה נכון בעיקר עם ג'רי במחלקת גנים ונוף ועם היצ'קוק וסקאלי בברוקלין תשע תשע. מהבחינה הזאת זה נראה לי פחות עם סנדרה. &nbsp אלו כולם גם קומדיות מקום עבודה. אני מנסה לחשוב עם יש משהו מקביל בסדרות אחרות מההווה או העבר. זה משהו אחר מלהיות הארקל או הקרמר של סדרה. &nbsp בהמשרד אין ממש משהו מקביל. או יש שלושה מקבילים שכל אחד באופן אחר - דווייט, קריד וטובי. אבל אף אחד מהם לא ממש דומה למה שמתואר בשלושת הסדרות הנ"ל. &nbsp יש למישהו עוד הקבלות?

אוסווין

Active member
Love, Victor פרק 1

זה חמודי כזה. -הכתיבה קצת קשה לי, אנשים לא מדברים ככה. הדמות של החבר הכי טוב למשל שפשוט צץ והביא לו ווקי טוקי וכל הquriks האלה, ג'יזס. אוי וזה שהסגנית מנהל קוראת לחבר בכינוי שלו שמתייחס לאשכים שלו, ואז אומרת לויקטור ש"טוב, אתה חייב להתחיל מאיפשהו"? באיזה קטע היא אומרת משהו כזה על תלמיד? זה אמור להצחיק? אבל, זה לא נורא. בסדר, זה הסגנון של הסדרה. -ויקטור is so unbelivebaly handsom. יש לו פנים כאלה יפות וטהורות. איזה ליהוק טוב לתפקיד ראשי. -האמת שגם כל שאר השחקנים מאוד יפים. זה מעצבן, במיוחד שזה סדרת תיכון, אבל שוב זה הסגנון של הסדרה ואני אאלץ לחיות עם זה. זה לא בא להיות ריאליסטי. -אני אוהב את השחקנית של האמא, לעד הילדה מבטי המכוערת. -אני חושב שהפרק גם הציג טוב את הקונפליקט של ויקטור, את העולם האישי שלו, מה מניע אותו קצת וכל זה. הבנתי אותו. אהבתי גם שהפרק התייחס לביקורת הכי גדולה על הסרט, שלסיימון היה את המצב הכי טוב בעולם בערך לצאת בו מהארון ולא אצל כולם זה ככה. -התחלתי את הפרק השני ואני לא אוהב את הפתיח, הוא כל כך גנרי וזה מאוד מבאס. נראה שלא הושקעה בו מחשבה וזה חבל, כי בעידן שבו פתיחים של יותר משנייה זה דבר נדיר חבל לעשות פתיח סתמי. -הזכרתי למעלה שהבנתי שהסדרה לא אמורה להיות ריאליסטי, אבל זה טיפה קשה לי כשהנושא הוא משהו שאני חוויתי. בעצם זה לא בהכרח זה שזה לא ריאליסטי, זה ספציפית הסגנון האמריקאי המלוטש הזה שיש כאן. איי דונט לייק איט. ראיתי רק פרק אחד, נראה איך ימשיך.

didalf

Well-known member

אני חשבתי שהפתיח הוא מאד תחילת שנות ה2000 וזה הצחיק אותי. &nbsp כן כולם יפים, אבל זה לא מפריע לי, בטח בסדרה כזאת. אמרתי את זה גם בדיונים על המאה - אני מעדיפה אסתטיקה על אמינות. &nbsp "אהבתי גם שהפרק התייחס לביקורת הכי גדולה על הסרט, שלסיימון היה את המצב הכי טוב בעולם בערך לצאת בו מהארון ולא אצל כולם זה ככה." -

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תראה

זאת בהחלט לא סדרה שנוטפת מריאליזם, not by a long shot. ולא סדרת איכות מזהירה. היא עדיין בהחלט יותר ריאלית מהרבה סדרות נוער שהן סטייל Gossip Girl או ריברדייל. כלומר מרגיש שהבני נוער שם מתמודדים עם דברים ריאליים לרוב. &nbsp זה שהשכן הוא קווירקי ברמה של להביא למישהו ווקי טוקי בפגישה ראשונה זה קוריוז, זה לא משהו רציני. ככה גם התייחסתי לכך שהסגנית מנהלת קוראת לפליקס Lonestone. אם חושבים על זה ברצינות אז ברור שזה דבר נוראי, אבל מתייחסים לזה כאל בדיחה. כלומר זה כן דבר עצוב שכולם לועגים לפליקס המסכן, אבל זה לא בראשות העניינים. &nbsp אני בטח חריג שאהבתי את הפתיח השמאלצי הזה, אבל זה אני. &nbsp בכל מקרה אשמח לשמוע מחשבות שלך על ההמשך.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
The 100 פרק 7X06
ראשון

&nbsp טוב, החלטתי לכתוב ראשון בלית ברירה למרות שאין לי המון מה לומר על הפרק. בעיקר כי לא כל כך אהבתי אותו. אז ככה יש 3 אזורי עלילה שהם די מופרדים כי הם על פלנטות שונות. &nbsp נתחיל מבארדו - החלק שהכי אהבתי – סוף סוף רואים את דיוזה. אם מישהו לפני שנתיים, או אפילו לפני שנה, היה אומר לי שאני אשמח שדיוזה סוף סוף מופיעה בפרק לא הייתי מאמין. כלומר נכון שהיא באד-אס, אבל היא לרוב עיצבנה אותי. אבל אהבתי לראות אותה ואהבתי את זה שהיא מצליחה בסופו של דבר לכסח את הדיסייפלס. ואז היא פוגשת (וכמעט הורגת) את הבת שלה. 15 שנים מבוגרת יותר ועם שיער קצוץ. ואיזה איחוד מרגש. גם איחוד מרגש עם אוקטביה שבקושי עומדת על הרגליים. ואיחוד מחדש עם גבריאל... שאני לא זוכר עד כמה היא הכירה אותו לפני. ואיחוד מחדש עם אקו שאני ממש לא זוכר אם היו להם אינטראקציות חוץ מזה שהן היו אויבות על כדור הארץ. ואקו בעצבים כי מסתבר שלשפד בן אדם זה לא מספיק מרגיע אחרי שמגלים שבלאמי מת (כאילו ברור שהוא לא, אבל היא חושבת שהוא כן אז בסדר) ואז הם עומדים לפרוץ לחדר האבן, וברור שזאת מלכודת והם מוכנים לזה. אבל אז לוויט מופיע בתור המנקה ומזהיר אותם (למרות שהן ידעו על הסכנה) ונותן אופציה אחרת שלא ברור איך היא טובה אם אי אפשר לנשום על הקרקע. ומה הקטע בכלל ששמים את לוויט בתור מנקה? והאם הוא חיכה להם במסדרון ליד למקרה שהם יגיעו בדיוק? איך הוא ידע מתי הם יגיעו? והאם זה לא יראה כבר חשוד מידי שהוא עוד פעם היה באזור של אוקטביה כשהיא ברחה? אז הם בורחים לחדר היער כדי לברוח החוצה ופוגשים זקן שנראה תמים ואומר להם שאי אפשר לנשום בחוץ. אז אוקטביה מציינת שלוויט לא היה משקר ואקו רוצחת את הזקן וכביכול בגלל שאוקטביה ציינה את לוויט ולא בגלל שאקו פשוט מאוד רוצה להרוג עוד מישהו. ואז גבריאל נזכר שבעצם ממש אין לו אינטרסים משותפים עם הבנות האלו. כלומר אומנם הוא חי עם שתיים מהן 5 שנים, אבל הוא בן 250 בערך, אז 5 שנים זה קטן עליו. שלא לדבר שמסתבר שאקו רצחנית יותר ממה שהוא חשב. אז הוא יורה בהן כדי שיתעלפו. &nbsp אז כן דיוזה הייתה מגניבה, אבל כל השאר הרגיש מקוצר ומוזר ולא ברור ובעיקר מהיר מידי ומעט מידי. &nbsp &nbsp חלק 2 – סנקטום – קודם כל בעיה ראשית של העניין הזה היא שזאת עלילה בסנקטום. עכשיו כשאנחנו יודעים שיש עולמות אחרים ומתרחשים בהם המון דברים למי יש בכלל כוח לסנקטום? וחוץ מזה כמעט אף אחד חשוב כבר לא נמצא בסנקטום. כלומר בסדר, איכשהו עדיין יש הרבה אנשים שם: אינדרה, מרפי, אמורי, ג'קסון – אבל כל רשימה שמגיעה אל ג'קסון כל כך מהר היא מוזרה. יש גם את שיידראסל, ואת נלסון, ואת פושעת (אני מניח שיש לה שם) ווואלה יש גם את מאדי. ויש אנשים מארקדיה ומטריקרו ומסנגדקרו... רגע מה כל הקבוצות האלו (אומרת לעצמה אינדרה) הרי החלטנו שכולנו וואנקרו (אבל לא מרפי ואמורי). אז אינדרה מזכירה להם שהם חיו 6 שנים בלי קומנדר, אז ממש אין סיבה שיהיה להם אחד. אבל האמת שקצת התאכזבתי שהיא עושה את זה בדרך כל כך רגועה. אני חשבתי שהיא תזכיר להם את הדבר החשוב באמת - You are Wonkru, or you are the enemy of Wonkru. ואז אתם יודעים... הם צריכים לבחור. ואז תהרוג את הבחור המעצבן ההוא כמו שאוקטביה הייתה עושה. ואולי כבונוס מורחת את הדם שלו על הפנים שלה ומכריזה על עצמה כבלאדריינה השניה. אבל היא משאירה אותו בחיים ונותנת לו פקודה מסובכת כאילו ברור שהוא יציית. והפרק נגמר אז אני מניח שהוא צריך לציית. &nbsp קצת קפצתי קדימה כי לפני כן היום מתחיל בכך שהיא מסבירה למאדי שהכל בסדר. רק בגלל שבימים האחרונים נעלמו להם ביער קלארק, בלאמי, אקו, ניילה, רייבן וגאיה זה לא סיבה לדאוג. ונכון שהופיעו אנשים עם מיגון הייטקיסטי מוזר וגם כל המבנה של וואנקרו נופל והם גרים ביישוב עם כל כך הרבה קבוצות שונות שעל סף פיצוץ... אוקי בואו נרגע. זה לא שמישהו גנב את כמעט כל הנשק וזאת כנראה פושעת שכועסת כי בעלה נהרג באופן חשוד. לפחות אנחנו ואינדרה (ובהמשך גם נלסון, מרפי ואמורי) יודעים שראסל למעשה מת. חבל רק שהחליף אותו מישהו יותר מסוכן. אז איך הם אמורים לקחת את כלי הנשק מהפושעים אם לפושעים יש... את כלי הנשק? ומה לכל הרוחות הקטע של השיחה של שיידראסל עם נלסון. הוא איכשהו משכנע את נלסון שמה שהוא רוצה זה כוח. אבל נלסון רוצה צדק. שיידי מסביר לו שבשביל להשיג צדק הוא צריך כוח. אבל רגע... איזה צדק בדיוק נלסון רוצה עכשיו? הרי הוא רצה להרוג את כל הפריימים. ועכשיו הוא יודע שאחרון הפריימים כבר מת. איזה צדק עוד הוא רוצה? הרי הוא לא רוצה להרוג את שאר אנשי סנקטום שתמכו בפריימים. כבר ראינו שהוא מוכן להסתכן להציל אותם גם כשהם מתאבדים. אז מה הקטע כאן? בכל מקרה זה נראה שזה הולך לכיוון של זה ששיידי יאחד את ילדי גבריאל עם הפושעים והם יהיו הצבא החדש שלו. אני מקווה שאינדרה באמת הצליחה לאחד את וואנקרו טוב, אבל אני חושד שהיא כן הייתה צריכה בעצם להרוג בשביל לחדד את הנקודה. במיוחד כי ברגע שאנשי סנגדקרו (שבתוך וואנקרו) יבינו שראסל הוא שיידי אז הם כנראה יעברו לצד שלו. &nbsp גם יש את נקודת העלילה של זה שאינדרה מנסה לגייס את מאדי שתהיה שוב הקומנדר. למרות שאין לה את הפליים. ולמרות שמאדי לא רוצה. אבל אז ג'קסון מתנגד לזה וכולם מתפקעים מצחוק כי למי בכלל אכפת מה ג'קסון חושב על משהו. ואז גם מרפי מתנגד לזה ומשום מה אנשים מקשיבים יותר למקק הזה מאשר לרופא. אז מאדי בורחת ומרפי לוקח את הדבר הקטן הזה של הקומנדרים ומחליט יחד עם אמורי להקשיב לשיחת הועד של וואנקרו למרות שאינדרה אמרה להם לא להקשיב. בכלל משהו מוזר קורה עם מרפי. לרוב הוא עובר הרבה יותר עינויים בשלב הזה של העונה. כלומר נכון שכבר כמעט שרפו אותו, אבל הוא עדיין מאוד מטופח. ומה הקטע שלו עם הצלת ילדים? אם זה כל כך בוער לך תכניס את אמורי להריון. &nbsp אני לא מאמין שכתבתי כל כך הרבה על הפרק הזה אחרי שחשבתי שאין לי כמעט מה להגיד. אבל עדיין לא הגעתי לחלק הגדול שעל שמו נקרא הפרק הזה. &nbsp חלק 3 – נאקרה. מין הסתם הפרק הזה לא סתם נקרא נאקרה. כמובן שבו תתרחש רוב העלילה ובהחלט חלק חשוב מהעלילה. זה גם כולל כמה מהדמויות החשובות ביותר בסדרה – קלארק ורייבן. אז מה בעצם קורה בנאקרה? כלום. כלומר לא ממש כלום. אבל כמעט כלום. זה הכוכב הלא נכון. הם הגיעו לכוכב בתחילת הפרק ועזבו אותו בסופו. הם לא מצאו שום דבר יעיל בדרך. הם רק גילו שהכוכב הזה הוא סוג של בית קברות. ושיחזרו קטע מתוך "מלחמת הכוכבים: האימפריה מכה שנית" (זה שהם נכנסים למה שהם חושבים שזאת מערה וזה בעצם קיבה של יצור חי) טוב היו אולי טיפה גם דברים משמעותיים בדרך, אם כי כאלו שלא קשורים לפלנטה. הם הבינו שהאנשים שבנו את הבונקר הם הדיסייפלס. *זה פשוט מרגיש מצחיק שהם עשו את התגלית הזאת שאנחנו כבר הגענו אליה לפני כמה פרקים. &nbsp והייתה שיחה משמעותית של קלארק ורייבן על כך שהן גרמו למוות של הרבה אנשים. כלומר זה לא בדיוק אותו דבר כי רייבן מרגישה אחראית על מוות של איזה 15 אנשים בעוד קלארק מרגישה אחראית על מוות של כמה מאות אנשים.* *ואם אני זוכר נכון את עונה 5 (ואני מנסה לא לזכור אותה יותר מידי) היא גם אחראית חלקית על המוות של אנשי וואנקרו כשהם תקפו את העמק. *אפשר גם לטעון שהיא אחראית על מוות וירטואלי של המוני אנשים שחיו חיים מאושרים בעיר האורות וכשהיא סגרה את אלי הם מתו. או מתו זמן קצר אחר כך על ידי פריימפיה &nbsp &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב נו, אני אוסיף עוד כמה מילים

&nbsp כי שכחתי לכתוב גם על רגע הנעורים של מאדי שבו היא פוגשת בן. ומסתבר שהילד הזה (שהוא האח החמוד של שון מהרופא הטוב) הוא Null שהושאר בעבר ביער. כלומר הוא מילדי גבריאל. ואז כשילד אחר (כנראה מילדי סנקטום) קורא לו הוא מיד מניח שהילד הזה רוצה לריב. אבל לא, הילד הזה רוצה לשחק כדורגל*. אולי זה מראה שהילדים הם אלו שיביאו שלום לאנושות (כלומר לא שארלוט או מאדי או הופ {כשהייתה ילדה}, אני מדבר על ילדים בנים) *ואולי כל הקטע הזה נועד להדגיש שהם השתמשו במילה Soccer, אז עכשיו למרות שהם במרחק דורות רבים מאות שנים ושנות אור רבות מארה"ב, אני כנראה נאלץ לקבל שהם עדיין קצת אמריקאים בכל זאת. &nbsp אבל תכלס מה שחשוב בסצנה הזאת זה שמאדי מציירת את אבן האנומליה למרות שלא נראה לי שהיא אי פעם ראתה אותה. ובעצם היא עצמה לא יודעת מאיפה זה בא לה. אז ממשיכים חזק עם הקטע הזה שהאבן או האנומליה או הגשר או משה מופיע לאנשים בראש. איכשהו זה יתחבר לעלילה ואני לא יודע איך. &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member

מתה שעדי תגיע לפה כבר ותראה את הוידוי הזה
&nbsp אם היא מציירת משהו מזכרונות של הקומנדרים, סביר להניח שמישהו מהם היה מודע לאבן. בקה?

LeAnnDylan

Well-known member

אני לא אכתוב את התגובה שלי לפרק עדין כי אני עייפה מידי וזה יהיה ארוך מידי. במקום אגיב לך. קודם כל, באמת כבר לא מפתיע אותי כמה שאנחנו לא מסכימים על כמעט כלום אבל באמת לא אהבת את הפרק? זה ליטרלי הפרק היחיד העונה שאהבתי
כאילו, שני פרקי אוקטביה האחרים {702+705} גם היו סבבה אבל היה חסר לי משהו שיסחוף אותי העונה וקיבלתי אותו הפרק. קיוותי שהעונה הזאת תהיה המשך ישיר לכל הכיף שהייתה עונה 6 והיא לא הייתה. לפחות לא עד הפרק הזה! אני אעמיד פנים שמפתיע אותי שלא אהבת את דיוזה מההתחלה. יודע מה, נגיד בתחילת עונה 5 לא אבל מאמצע עונה 5? ומה עם עונה 6? היא הייתה מלכה! "ואיחוד מחדש עם גבריאל... שאני לא זוכר עד כמה היא הכירה אותו לפני" היא הכירה אותו כשהיא ואוקטביה חיפשו את גבריאל (לפני שישדעו שזה הוא) היא רצתה להרוג אותו. ואז לא. ואני מניחה שהיא כן שמחה לראות אותו קצת כי בזכות הטיול שהוא לקח אותה לאנומליה היא קיבלה את המשפחה שלה (הופ ואוקטביה) "ואקו בעצבים" דווקא היא הרגישה לי די רגועה הפרק. ראיתי הרבה אנשים שהשוו את הטירוף שלה בפרק הקודם לזה של פ'ין עם הטבח בגראונדרים, אז קצת ציפיתי שגם הפרק היא תהיה באסקט קייס. אבל היא הייתה די בסדר. איך הוא ידע מתי הם יגיעו? כי ליטרלי הכריזו בכריזה שם שהם נמלטים ובאיזה קומה הם. אבל אני גם ממש לא אופתע אם הוא שם עין על אוקטביה. רואים שהוא נדלק עליה "גרמת לי להרגיש דברים" אז זה דווקא לא הפיע אותי בכלל. לגבי הסיבה שהוא שלח אותם לקרקע, ראיתי תיאוריה שמישהו כתב, היא עדין לא בשלה ויש לה די הרבה חורים אבל אני מאוד אוהבת אותה אז אני אשתף- הוא כתב שלדעתו בארדו זה בעצם כדו"א (כוכב שהושמד ע"י התושבים שלו) והסביר מה שכבר דיברנו עליו בעבר שהמונח בארדו הוא מונח בודהיסטי למצב בינים שבין מוות (בפריימפיה) ללידה מחדש (שכנראה עדין לא הגיעה), ונתן את זה כסיבה התסריטאית ללמה לא נתנו להם פשוט לעלות לפני השטח (ואז אולי לראות איזה מבנה מוכר שיגרום להם להבין שחזרו הביתה). ואם הולכים עם התיאוריה הזו, אז אולי הסיבה שלוויט חשב ש"בטוח" עבורם לעלות לפני השטח זה כי הם (הדיסייפלים ושאר נתיני בארדו) כמו סוג של אנשי הר וות'ר שלא עמידים ל.. מה יש על כדו"א עכשיו אחרי מקרירי, קרינה? בעוד שכל החבר'ה שם (מינוס הופ) כבר היו על כדו"א אז אולי הוא מאמין שהם יכולים לשרוד שם עכשיו. זה גם יסביר את השורה שלו לאוקטביה על זה שזה היה שווה את זה כדי לראות "עוד דרך לחיות" שקצת מזכיר את השורה של מאיה לאוקטביה בעונה 2 (כי בדיוק ראינו את הפרק הזה
) על זה שהיא מקנאה בה שראתה את "הבחוץ" "ואת פושעת (אני מניח שיש לה שם)" ניקי "אני חשבתי שהיא תזכיר להם את הדבר החשוב באמת - You are Wonkru, or you are the enemy of Wonkru. ואז אתם יודעים... הם צריכים לבחור." אני כל כך בניתי על הרגע הזה שנבנה לשם ולא הגיע
"שיידי מסביר לו"
אנחנו צריכים לאמץ את זה. שיידראסל זה כזה ארוך. שיידי זה חמוד
(אני צריכה להעביר גיפים מהטלפון למחשב אבל כבר אמרתי שאני עייפה אז מפרסמת בינתיים רק אחד. שהוא גם הקטע הכי טוב בפרק
)

Lhuna1

New member
תגובה

זו תיאוריה מאוד יפה ומגניבה (ראיתי אותה גם), אבל כמו שכתבת יש בה חורים קשים, והחור העיקרי הוא הנאום של אנדרס מהפרק הקודם, שמשווה שם במילים מפורשות את "הקודמים לנו על בארדו" ל"אבותינו על כדור הארץ" ואומר שהם עשו לפלנטה שלהם אותו דבר. &nbsp אז האפשרות היחידה שהתיאוריה תהיה נכונה והנאום עדיין ישמע הגיוני, זה אם הדיסייפלס בעצמם לא יודעים שבארדו הוא כדור הארץ (או שאנדרס יודע ומסתיר מהם את זה)... שאני מניחה שזה אפשרי, אבל לא נשמע ממש סביר. &nbsp אבל כן, עדיין רעיון שיכול היה להיות מעולה. &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
המממממ... לגבי זה

זאת באמת תיאוריה מעניינת. הבעיה הגדולה יותר שיש לי איתה זה כל הדברים שהדיסייפלס מאמינים שהוא דברים שעשו הבארדונים הישנים - ליצור יערות מתחת לקרקע, וגם הטכנולוגיה המתקדמת של שימוש באבני האנומליה עם המקל הזה שעושה קעקועים. זה אומר שזאת בעצם טכנולוגיה שפיתחו בכדור הארץ בתקופה מספיק ישנה לפני שהדיסייפלס השתלטו על המתחם.

למעלה