דיוני סדרות לאמצע השבוע

Lion_Heart

Well-known member

RIGHT YOU ARE SIR אחת הדמויות האהובות עלי בקומיקס-עד הארק הנוכחי, שפשוט עזבתי, כי נמאס

האמת שלא יצא לי לקרוא סיפורים שמתמקדים בו

יש המלצות? כלומר - לתקופה שאחרי שתיגמר הרשימה הנוכחית שלי, שזה בערך עוד 3-4 שנים.

Lion_Heart

Well-known member
הותקלתי

כי אני פשוט DRAWING A BLANK אני אאלץ לחזור ולנסות להיזכר אגב,סתם סקרנות, מהי רשימת הקריאה שלך? ודמויות אהובות בקומיקס?

הרשימה ארוכה

אם יהיה רצון מצידך, אכתוב הכל. בשמחה. דמות אהובה? יש כמה. דרדוויל, מיסטר מיראקל, והטירוף של דום פטרול.

Lion_Heart

Well-known member
הייתי צריך לנחש ע"פ השם וכל זה

אבל סקוט פרי הוא באמת דמות נהדרת וברדה הגדולה דום פטרול...לא כל כך אוהב את הסדרה,מוזר לי איתה הקומיקס עצמו היה המתחרה\ מקור ל X MEN רשימת הקריאה שלי כרגע דיי קצרה X MEN NIGHTWING SUPERMAN AMAZING SPIDERMAN שבשנים האחרונות היה גרוע ואל תגרום לי לדבר עם SUPERIOR כי...איכסה אוקיי...בא נקרא, מה הרשימה שלך?

אמממ...

Mister Miracle של טום קינג הוא כנראה הקומיקס הכי טוב שקראתי. הוא פשוט מדהים. אם לא יצא לך - רוץ לקרוא. Superman: American Alien. Guardian of the Galaxy של דן אבנט. Batman: Dark Victory Tower of Babel Secret Invasion The Umbrella Academy The Boys Robin: Year One Deathstroke של כריסטופר פריסט Peter Cannon: Thunderbolt HC Man of Steel: Lex Luthor Joker של בריאן אזרלו 100 Bullets Batman: Curse of the White Knight Animal Man Avengers של ג'ייסון ארון Punisher של גארת' אניס Batgirl: Year One The Immortal Hulk The Complete MAUS Sandman Wonder Woman של בריאן אזרלו Superman: For Tomorrow The Old Guard Hellbalzer: Dangerous Habbits John Constantine של גארת' אניס Batwoman: Elegy Ms. Marvel של ווילו ווילסון Gotham City Sirens של פול דיני Gotham Central Batman: Earth One

Lion_Heart

Well-known member
הכל נראה מדהים

ואפילו קראתי כמה מהם
הנה שאלה , את HELLBOY קראת איי פעם?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ייאי לסנדמן

הקומיקס הכי טוב שאי פעם קראתי (אולי חוץ מWatchmen... שעכשיו אני שם לב שלא ציינת) &nbsp ובכלל נחמד שיש עוד קורא קומיקס בפורום. &nbsp נ.ב. בכלל לא ידעתי שמיסטר מירקל זאת דמות קומיקס...

לא ציינתי כי כבר קראתי את זה

מה שרשמתי אלו דברים שלא קראתי, ושאני רוצה לקרוא...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז אצלכם זה היה... *פופולרי*?

שים לב לשימוש שלי במילה פופולרי, כאילו זה אמור להזכיר לך משהו.

Lion_Heart

Well-known member
זה היה

קוד כלשהו? כמו מסר שאמור להפעיל סוכן רדום?

מילי08

Well-known member
ניק עד עכשיו שוקל אם לחסום אותי מהפורום כי לא עפתי על הסדרה

ומצד שני התרגשתי מ inhumans...

העונה הראשונה הייתה מאכזבת

העונה השנייה הייתה זבל. פשוט התפוצצות של כישלון בכל כך הרבה תחומים.

Ser89

New member
העונה הראשונה היית די בסדר בשביל הכיף, השניה הייתה מפגרת....

reasonforall

Active member
DARK - עונה 2

שאלות (ותיאוריות) - 1. האם ארנה היא באמת אמא של נואה ואגנס? אני בספק (אולי הם גם לא באמת אחים). מי הם ההורים האמיתיים שלהם? 2. מדוע אגנס גורשה מסיק מונדוס ומדוע החזירו אותה? אולי התנאי היה שהיא צריכה להרוג את נואה? 3. מי היה האיש שנואה הרג בחילת העונה? האם זה ברטוש? דומה לו שתי טיפות מים. 4. למה נואה הבוגר נראה אותו דבר כל הזמן בעוד שיונאס מצולק כולו? 5. מי היא המתורגמנית של אליזבת' בעתיד? מי הם ההורים שלה? 6. האם הלגה הוא באמת אביו של פיטר? מי היא אמא שלו? אימו של הלגה אמרה שייתכן וברנד הוא לא אבא שלו. מי כן? 7. איך שרלוטה הגיעה לטנהאוס? ייתכן והיא נולדה בעתיד לאליזבת' ונואה, ונשלחה לעבר לידיו של טנהאוס. 8. מיהו אלכסנדר טידמן/אלכסנדר קוהלר/בוריס ניוולד? אחת השאלות היותר מעניינות. 9. ידוע כי אדם רוצה לייצר עולם חדש, וידוע כי יש מרתה2. האם זה אומר שהוא בעצם הצליח? מרתה2 כנראה תיקח עכשיו את יונאס הצעיר לעולם שלה. האם יכול להיות שכבר ראינו אותו? או אולי דמויות ממנו? 10. האנה החליטה להישאר בשנות החמישים, ויש סיכוי שהיה לה רומן עם איגון הצעיר. האם יש סיכוי שנולד להם ילד? מי הילד? פיטר? בוריס? אולי בכלל נואה/אגנס? &nbsp יש עוד לא מעט שאלות. נחכה וניראה. &nbsp

למעלה