דיוני The 100 (עונה 2) לתחילת השבוע

LeAnnDylan

Well-known member
בעזרת העצה שלך מצאתי

נראה לי שראיתי 3 עונות באיזה פחות משבוע אז הכל התערבב לי ביחד והסיכומים שלי לא היו כאלה סיכומיים. וגם, שמרתי את הצעקות/מרמורים/התלהבות לחברה שצפיתי איתה בסדרה ביחד. &nbsp אבל הנה מה שהיה לי להגיד על שתי העונות הראשונות http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/183675740/בידור/טלוויזיה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני שמח שמצאת

אבל ממש עיצבנת אותי שם עם הסלחנות כלפי מרפי. איך זה מוצדק שהוא רוצה להרוג את שארלוט? שארלוט לא גרמה לכל האנשים האחרים לנסות להוציא אותו להורג, ההפך - היא זאת שהצילה אותו. הוא פשוט בדיוק סוג הצ'יקן שיט שירצה לנקום במישהו, אבל יבחר את האדם שהכי קל לנקום בו במקום באדם שבעצם הגיוני לנקום בו. חוץ מזה שהוא היה חרא אל כולם עוד לפני שהאשימו אותו ברצח ולכן כולם כל כך התלהבו להוציא אותו להורג. ועצם זה שהוא בכלל רצה להוציא להורג את שארלוט זה נוראי.

LeAnnDylan

Well-known member
עיצבנתי אותך? לא יכול להיות

כי זה לייק, אף פעם לא קורה!
&nbsp כבר כתבתי את השני סנט שלי על שרלוט העמלקית וכמה אני לא סובלת אותה (כי וולס
) ואולי סלחתי למרפי כי גם אני כזאת במציאות. כזו שנבלה לכולם ואז אם ירצו לתלות מישהו על משהו, סביר להניח שיאשימו אותי קודם
אני לא אמרתי שהוא לא היה חרא. פשוט הבנתי את התסכול שלו על זה שרצו לתלות אותו על משהו שלא עשה. חוץ מזה שהוא ציני וממורמר כמוני

didalf

Well-known member
חחחח וואו קצר יחסית

אבל מעניין לראות איך הגבת בזמן אמת לפני שהפכת להיות המומחית מס' 1 לענייני המאה. &nbsp "קיבלנו במקום את לקסה והיא אחלה
" - זה רגוע יחסית
&nbsp "אבל כנראה שאני סתם תמימה וטוב שלא נותנים לי לפקד על 100 אנשים כי סביר להניח שתוך פחות מ24 שעות הייתי גורמת לכולם להיהרג"
&nbsp &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
הענין הוא שאני חושבת שליטרלי לקחו לי

שלושה ימים לסיים את שלושת העונות הראשונות (ועוד איזה יום וחצי לסיים את 4+5) אז כשצופים כזה מהר לא מספיקים להתמקד בדברים קטנים שאולי מרגשים/מעצבנים כי זה עובר מהר מידי. לכן אני בכלל לא מתייחסת לצפייה הראשונה שלי (למרות כן מענין לראות מה חשבתי בפעם הראשונה) כי לא ידעתי להעריך שום דבר
למרות שבתאכלס, הדעות שלי על רוב הדמויות נשארו די זהות עם שינויים ממש קלים. &nbsp לגבי לקסה אני חושבת שפשוט די חששתי להתפנגריל בטירוף בתקופה ההיא בפורום (לא רק עליה, על כל דבר) אז כל ההודעות שלי היו די מתונות.

didalf

Well-known member
וואו

איך כ"כ מהר זה לא אנושי &nbsp "אני חושבת שפשוט די חששתי להתפנגריל בטירוף בתקופה ההיא בפורום" - למה בעצם? זה לא שהיית חדשה.

LeAnnDylan

Well-known member
הייתי במתח

ולא יודעת למה, הרגיש לי לא בנוח. גם אף אחד לא צפה בסדרה איתי (בפורום) אז לא כיף להתנפגירל לבד
&nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז מה אתן אומרות, לפתוח כבר שרשור חדש של ה100?

אני כבר לא יודע מה הכוונות שלכן. הייתן קרובות לסיים את העונה כבר בסופש הקודם ועכשיו עומד להתחיל סופש חדש ועוד לא התחלתן את העונה החדשה. קחו בחשבון שעדי אומנם עסוקה עם חתונה וקדם חתונה (יאיי בובז)(זה רפרנס ללאב ויקטור) אבל היא מהירה משתיכן ככה שהיא תוכל להשלים בשארית הסופש. &nbsp בכל מקרה, אני לא פותח עד שאתם עושים הודעה על פרק 3X01 ואז אני אוכל להעביר את ההודעה לשרשור החדש אני אצור.

didalf

Well-known member
אני תיכף אראה

אבל נראה לי תפתח מחר ותעביר לשם שיקפוץ כבר כל הסופש &nbsp "(יאיי בובז)(זה רפרנס ללאב ויקטור)" - מה לא הבנתי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב, חקוק לי כי כבר ראיתי את 1X08 Love victor
פעמיים

והי, קחי בחשבון ששבוע הבא ייצא הספר המשך של סיימון - Love Creekwood זה בטח יפריע לך בצפיה לאיזה שעה

didalf

Well-known member
אה חח נכון

מה זה Love Creekwood לא שמעתי על זה
אבל זה על קריקווד או על סיימון?

didalf

Well-known member
אוקי יש מצב שכן

כי פתאום יש לי זכרון מעומעם שאני מוודאה שזה גם על סיימון ובראם
בכל מקרה טוב שאמרת לא היה לי מושג. אני אזמין.

didalf

Well-known member
המאה פרק 3X01

וואו
הכל כ"כ שונה זה כמו סדרה אחרת כמעט!! המעבר בין עונה 1 ל2 היה הרבה פחות חד! וגם התחלף המתרגם. במקום אדמן עכשיו זה ארצי, וצנ'סלורית עכשיו זה קנצלרית ואולי עוד כמה שינויים. &nbsp אוקי אז מרפי נכלא בבונקר ומאבד את שפיותו ומגדל שיער וזקן. אתם רוצים להגיד לי שאין מקלחת או שירותים או בגדים אחרים שם? וככה עוברים להם 3 חודשים. מה אתה רוצה מרפי כולנו היינו בבידוד 3 חודשים השנה. כדי להעביר את הזמן בבידוד כמו כולנו הוא צופה בטלוויזיה אבל באסה אין נטפליקס, רק קלטות מ2052 שבהם יצרו לראשונה את אלי הבינה המלאכותית. אחרי 3 חודשים הבונקר נפתח ומרפי יוצא אל האור, רודף אחרי הרחפן אל האחוזה ומגלה שם את ג'אהא מדבר בסיסמאות ועושה יוגה
לפחות רחצו אותו וסירקו אותו. מרפי רוצה לברוח מהטרלול שהולך שם וג'אהא מנסה לשכנע אותו להשאר ומסתבר שעיר האורות זה פשוט טריפ של סם כלשהו. אבל אז מגיע בסירה אמורי ומרפי בכל זאת הולכת עם ג'אהא והAI והפרנקשטיין הזה. אני די אוהבת את מרפי עכשיו. ריחמתי עליו איך הוא התרחפן בבונקר. ואני אוהבת את הציניות שלו שמנסה ללא הצלחה להסתיר הרבה כאב. "פחד, שנאה, כאב זה הא"ב שלי"
. &nbsp במחנה, שעכשיו הוא כבר לא ג'אהא אלא ארקדיה נראה שהרבה התפתח. יש ביתנים, שותלים פרחים, יש סוסים ויש כל מיני דברים שהם שודדים מההר. והפריים הראשון במחנה הוא בלאמי ולינקולן טופלס בשיעור אגרוף
לא יכולתי לבקש משהו טוב יותר
בלאמי עכשיו הוא ראש הצבא או משהו (אני מניחה שקיין הוא הראש אבל בלאמי אחד הסגנים הבכירים, איזה יופי. אחרי שקיין התייחס אליו כאסיר עכשיו הוא מעריך אותו
) וגם יש לו חברה?
אין לי התנגדות משמעותית אבל אני פחות אוהבת לקבל מערכת יחסים מוכנה מראש הייתי מעדיפה לראות איך הם מתקרבים ואת הנשיקה הראשונה שלהם וזה. אפילו לא אמרו איך קוראים לה והם יוצאים לסיור לאזור קרוב לממלכת הקרח שקוראים לה אסגרד?
זה הבית של ת'ור! הוא לוקח את מונטי, מילר, רייבן, וג'ספר שעדיין לא התגבר על מותה של מאיה, גילח את הראש, גידל שפם מכוער והתחרפן. ו-וואו יש להם ג'יפ עכשיו איזה שדרוג. בנוסף אוקטביה הגראונדרית באה על סוס, מתה עליה
בדרך הם מזהים איתות מתחנת החווה שלא שמעו ממנה 4 חודשים, והיא כנראה בתחום ממלכת הקרח. (וגם מסתבר שה*בויפרינד* של מילר משם אז מעכשיו אני אשים יותר לב למילר
). אז הם נוסעים לשם ופוגשים אנשי קרח, שאוקטביה מדברת איתם בטריג. הם מחפשים את וונהדה כלשהי. ואז ג'ספר הטמבלללללל מתגרה בהם והם כמעט משספים אותו והאמת חבל שלא סיימו עם זה איזה נודניק
אבל אהבתי איך אוקטביה שיפדה אותו
חלק חוזרים למחנה ומונטי ובלאמי מקבלים איתות נוסף והולכים לפגוש את קיין, שמסתבר נפגש עם אינדרה בסתר (חמודים!) והיא מספרת להם שכולם רודפים אחרי קלארק
&nbsp והנה קלארק המתבודדת והמטונפת תוקפת נמר CGI!! ומה לעזאל איך השיער שלה אדום עם מה היא צבעה עם פטל?
מסתבר שהיא וונהאדה וכולם מחפשים אותה כי הם מאמינים שיש לה איזה כוח והם רוצים אותו. היא גם יודעת טריג עכשיו והיא מחליפה סחורה בבקתה עם בחורה שמסתבר זיהתה אותה ולא הסגירה כי אמא שלה הייתה תיון. ויש לה צמיד כמו אלו ששמו ל100 בהתחלה
ואז היא מטפלת בבפצע של קלארק ומפה לשם העניינים מתחממים וקלארק בוגדת בלקסה
אבל הגראונדר שחיפש אותה קודם (זה היה ג'ודי משיימלס?
[דילן הוא לא מאד חשוב אל דאגה]) כנראה כן קלט אותה בבקתה וכשהיא יוצאת הוא תופס אותה. אואו. &nbsp מה עוד? לרייבן כואב אבל היא לא מוכנה להתמודד עם זה וכועסת על אבי שגרועה גם בתור רופאה וגם בתור צ'נסלורית. יאוו הפנים המסכנות שלה כשאבי שאלה אם היא לא מסוגלת לרדת לבד מהסוס
&nbsp בלאמי נותן ללינקולן ג'קט של המשמר וזה לא מוצא חן בעיניי אוקטביה הגראונדרית. יאוו איזה חמודים הם אבל הם אשכרה היו זוג יציב כל ה3 חודשים האלה. מתתי כשהוא בא לסוס "סוס* מה שלום הבחורה שלנו"
(*לא זוכרת את שם הסוס). והם מדברים חצי אנגלית חצי טריג
אני חושבת שאוקטביה קצת מגזימה אבל בקטע שכ"כ מפריע לה הג'קט. בסוף לינקולן משאיר את הג'קט בחדר והולך לחבק את אוקטביה שישנה בחוץ. כאלה חמודים אני מתההההההההה
גיף!! מצחיק שלו יש חדר אבל היא ישנה בטבע. הם ממש החליפו קבוצות. היא הגראודרית והוא איש שמיים. &nbsp אה ובזמן שכולם פושטים על רכוש אנשי ההר שון מנדס הזמר נמצא שם משומה
ראיתי את השם שלו בכתוביות ותהיתי אם זה הוא. ואז בדיאלוג מאולץ למדי שהצחיק אותי רייבן וחברה-של-בלאמי-עדיין-בלי-שם מאלצות אותו לשיר ולנגן בפסנתר. אוקי
ואז ג'ספר הקוקו בא וכועס על כולם ומרביץ לשון מנדס שנדמה לי שסוויפטים כועסים עליו אז מגיע לו
&nbsp אה ובלאמי, מונטי, קיין ואנידרה בג'יפ מותקפים ע"י עצים נופלים
&nbsp וואי הכל מוזר וחדש מזל שכבר מאוחר אחרת הייתה מתפתה לעוד אחד. &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תתפתי לעוד

האמת שכשסיימתי את עונה 2 בתחילת השבוע אמרתי לעצמי שאין לי כוח להמשיך עם הצפיה החוזרת הזאת. תכננתי רק לקרוא את ההודעות שלכן ולהגיב מהזיכרון. אבל מאז העיכוב שלכם ועכשיו לקרוא את ההודעה שלך גורם לי לרצות לראות. &nbsp אני חושב שעוד לא הייתי ממש מודע לשון מנדז כשהפרק הזה יצא, אבל די אהבתי את השיר. יצא גם מין קליפ של זה. &nbsp ראיתי רק קצת מתחילת הפרק לפני כמה ימים (כי נטפליקס) ואז קלטתי שבתחילת הפרק ג'ספר מקשיב לשיר הזה באוזניות, אבל בגרסה אחרת. אז מסתבר ששון מנדז בעצם עושה לזה קאבר. השיר המקורי נשמע ממש שונה. בכל מקרה, ממה שקראתי שון מנדז מאוד אהב את הסדרה וביקש מהיוצרים לקבל קמאו כזה. &nbsp &nbsp מצחיק, כשעשיתן את העיסקה הזאת של שיימלס/ה100 לא חשבתי על כך שיש קצת שחקנים משותפים כמו הבחור הזה. גם אניה שיחקה בשיימלס (אני לא זוכר אם את זכרת אותה)

didalf

Well-known member
לא, צריכה לישון!

כן זכרתי את אניה. &nbsp לא מפעילה את הסרטון כי אז יוטיוב יציע לי דברים. &nbsp אה וואי שכחתי להגיד איזה חמודה הייתה הסצנה שכולם ברכב שרו
ובלאמי מחייך כזה "הם סתומים אבל אני אוהב אותם"
&nbsp תמשיך תמשיך לראות איתנו

LeAnnDylan

Well-known member
יואו אתה כמו זקן בגן משחקים עם סוכריות גומי

תפסיק לנסות לשדל אותה לעבור על החוק. צפייה מרובה בפרקים זה קפיטל קריים והעונש על זה הוא FLOATינג. &nbsp הנה עוד קצת שון בשבילך
&nbsp

למעלה