לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2037320,373 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני The 100 (עונה 3) לסוף השבוע'
דיוני The 100 (עונה 3) לסוף השבוע
<< ההודעה הנוכחית
24/06/2020 | 23:13
169
169
עכשיו אין לכן ברירה אלא להתחיל לצפות בעונה 3
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי, אתה יכול להעביר לפה '
ראיתי, אתה יכול להעביר לפה
24/06/2020 | 23:40
1
20
ליאורה מה איתך??????
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כותבת פה כי זה יותר ברור'
כותבת פה כי זה יותר ברור
25/06/2020 | 09:19
63
סיימתי את סוף העונה השניה אתמול, אני בקשיים כדי להספיק הכל אבל זה טוב שתמשיכו, זה יאתגר אותי. ומזל שיש אנשים אחרים שיגיבו כמו שצריך
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה פרק 3X01 '
המאה פרק 3X01
24/06/2020 | 23:29
24
28
וואו הכל כ"כ שונה זה כמו סדרה אחרת כמעט!! המעבר בין עונה 1 ל2 היה הרבה פחות חד!
וגם התחלף המתרגם. במקום אדמן עכשיו זה ארצי, וצנ'סלורית עכשיו זה קנצלרית ואולי עוד כמה שינויים.

אוקי אז מרפי נכלא בבונקר ומאבד את שפיותו ומגדל שיער וזקן. אתם רוצים להגיד לי שאין מקלחת או שירותים או בגדים אחרים שם? וככה עוברים להם 3 חודשים. מה אתה רוצה מרפי כולנו היינו בבידוד 3 חודשים השנה. כדי להעביר את הזמן בבידוד כמו כולנו הוא צופה בטלוויזיה אבל באסה אין נטפליקס, רק קלטות מ2052 שבהם יצרו לראשונה את אלי הבינה המלאכותית.
אחרי 3 חודשים הבונקר נפתח ומרפי יוצא אל האור, רודף אחרי הרחפן אל האחוזה ומגלה שם את ג'אהא מדבר בסיסמאות ועושה יוגה לפחות רחצו אותו וסירקו אותו.
מרפי רוצה לברוח מהטרלול שהולך שם וג'אהא מנסה לשכנע אותו להשאר ומסתבר שעיר האורות זה פשוט טריפ של סם כלשהו. אבל אז מגיע בסירה אמורי ומרפי בכל זאת הולכת עם ג'אהא והAI והפרנקשטיין הזה.
אני די אוהבת את מרפי עכשיו. ריחמתי עליו איך הוא התרחפן בבונקר. ואני אוהבת את הציניות שלו שמנסה ללא הצלחה להסתיר הרבה כאב.  "פחד, שנאה, כאב זה הא"ב שלי".

במחנה, שעכשיו הוא כבר לא ג'אהא אלא ארקדיה נראה שהרבה התפתח. יש ביתנים, שותלים פרחים, יש סוסים ויש כל מיני דברים שהם שודדים מההר.
והפריים הראשון במחנה הוא בלאמי ולינקולן טופלס בשיעור אגרוף לא יכולתי לבקש משהו טוב יותר
בלאמי עכשיו הוא ראש הצבא או משהו (אני מניחה שקיין הוא הראש אבל בלאמי אחד הסגנים הבכירים, איזה יופי. אחרי שקיין התייחס אליו כאסיר עכשיו הוא מעריך אותו)
וגם יש לו חברה? אין לי התנגדות משמעותית אבל אני פחות אוהבת לקבל מערכת יחסים מוכנה מראש הייתי מעדיפה לראות איך הם מתקרבים ואת הנשיקה הראשונה שלהם וזה. אפילו לא אמרו איך קוראים לה
והם יוצאים לסיור לאזור קרוב לממלכת הקרח שקוראים לה אסגרד? זה הבית של ת'ור! הוא לוקח את מונטי, מילר, רייבן, וג'ספר שעדיין לא התגבר על מותה של מאיה, גילח את הראש, גידל שפם מכוער והתחרפן. ו-וואו יש להם ג'יפ עכשיו איזה שדרוג. בנוסף אוקטביה הגראונדרית באה על סוס, מתה עליה
בדרך הם מזהים איתות מתחנת החווה שלא שמעו ממנה 4 חודשים, והיא כנראה בתחום ממלכת הקרח. (וגם מסתבר שה*בויפרינד* של מילר משם אז מעכשיו אני אשים יותר לב למילר).  אז הם נוסעים לשם ופוגשים אנשי קרח, שאוקטביה מדברת איתם בטריג. הם מחפשים את וונהדה כלשהי. ואז ג'ספר הטמבלללללל מתגרה בהם והם כמעט משספים אותו והאמת חבל שלא סיימו עם זה איזה נודניק אבל אהבתי איך אוקטביה שיפדה אותו חלק חוזרים למחנה ומונטי ובלאמי מקבלים איתות נוסף והולכים לפגוש את קיין, שמסתבר נפגש עם אינדרה בסתר (חמודים!) והיא מספרת להם שכולם רודפים אחרי קלארק

והנה קלארק המתבודדת והמטונפת תוקפת נמר CGI!! ומה לעזאל איך השיער שלה אדום עם מה היא צבעה עם פטל? מסתבר שהיא וונהאדה וכולם מחפשים אותה כי הם מאמינים שיש לה איזה כוח  והם רוצים אותו. היא גם יודעת טריג עכשיו והיא מחליפה סחורה בבקתה עם בחורה שמסתבר זיהתה אותה ולא הסגירה כי אמא שלה הייתה תיון. ויש לה צמיד כמו אלו ששמו ל100 בהתחלה ואז היא מטפלת בבפצע של קלארק ומפה לשם העניינים מתחממים וקלארק בוגדת בלקסה
אבל הגראונדר שחיפש אותה קודם (זה היה ג'ודי משיימלס? [דילן הוא לא מאד חשוב אל דאגה]) כנראה כן קלט אותה בבקתה וכשהיא יוצאת הוא תופס אותה. אואו.

מה עוד?
לרייבן כואב אבל היא לא מוכנה להתמודד עם זה וכועסת על אבי שגרועה גם בתור רופאה וגם בתור צ'נסלורית. יאוו הפנים המסכנות שלה כשאבי שאלה אם היא לא מסוגלת לרדת לבד מהסוס

בלאמי נותן ללינקולן ג'קט של המשמר וזה לא מוצא חן בעיניי אוקטביה הגראונדרית.
יאוו איזה חמודים הם אבל הם אשכרה היו זוג יציב כל ה3 חודשים האלה.  מתתי כשהוא בא לסוס "סוס* מה שלום הבחורה שלנו" (*לא זוכרת את שם הסוס). והם מדברים חצי אנגלית חצי טריג
אני חושבת שאוקטביה קצת מגזימה אבל בקטע שכ"כ מפריע לה הג'קט.
בסוף לינקולן משאיר את הג'קט בחדר והולך לחבק את אוקטביה שישנה בחוץ. כאלה חמודים אני מתההההההההה גיף!!
מצחיק שלו יש חדר אבל היא ישנה בטבע. הם ממש החליפו קבוצות. היא הגראודרית והוא איש שמיים.

אה ובזמן שכולם פושטים על רכוש אנשי ההר שון מנדס הזמר נמצא שם משומה ראיתי את השם שלו בכתוביות ותהיתי אם זה הוא. ואז בדיאלוג מאולץ למדי שהצחיק אותי רייבן וחברה-של-בלאמי-עדיין-בלי-שם מאלצות אותו לשיר ולנגן בפסנתר. אוקי ואז ג'ספר הקוקו בא וכועס על כולם ומרביץ לשון מנדס שנדמה לי שסוויפטים כועסים עליו אז מגיע לו

אה ובלאמי, מונטי, קיין ואנידרה בג'יפ מותקפים ע"י עצים נופלים

וואי הכל מוזר וחדש מזל שכבר מאוחר אחרת הייתה מתפתה לעוד אחד.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תתפתי לעוד '
תתפתי לעוד
25/06/2020 | 00:00
4
18
האמת שכשסיימתי את עונה 2 בתחילת השבוע אמרתי לעצמי שאין לי כוח להמשיך עם הצפיה החוזרת הזאת. תכננתי רק לקרוא את ההודעות שלכן ולהגיב מהזיכרון.
אבל מאז העיכוב שלכם ועכשיו לקרוא את ההודעה שלך גורם לי לרצות לראות.

אני חושב שעוד לא הייתי ממש מודע לשון מנדז כשהפרק הזה יצא, אבל די אהבתי את השיר. יצא גם מין קליפ של זה.

ראיתי רק קצת מתחילת הפרק לפני כמה ימים (כי נטפליקס) ואז קלטתי שבתחילת הפרק ג'ספר מקשיב לשיר הזה באוזניות, אבל בגרסה אחרת. אז מסתבר ששון מנדז בעצם עושה לזה קאבר. השיר המקורי נשמע ממש שונה.
בכל מקרה, ממה שקראתי שון מנדז מאוד אהב את הסדרה וביקש מהיוצרים לקבל קמאו כזה.

מצחיק, כשעשיתן את העיסקה הזאת של שיימלס/ה100 לא חשבתי על כך שיש קצת שחקנים משותפים כמו הבחור הזה.
גם אניה שיחקה בשיימלס (אני לא זוכר אם את זכרת אותה)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא, צריכה לישון! '
לא, צריכה לישון!
25/06/2020 | 00:04
1
19
כן זכרתי את אניה.

לא מפעילה את הסרטון כי אז יוטיוב יציע לי דברים.

אה וואי שכחתי להגיד איזה חמודה הייתה הסצנה שכולם ברכב שרו ובלאמי מחייך כזה "הם סתומים אבל אני אוהב אותם"

תמשיך תמשיך לראות איתנו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
25/06/2020 | 01:28
15
לכי לישון, יש לך סופ"ש עמוס לפניך
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יואו אתה כמו זקן בגן משחקים עם סוכריות גומי'
יואו אתה כמו זקן בגן משחקים עם סוכריות גומי
25/06/2020 | 01:24
1
23
תפסיק לנסות לשדל אותה לעבור על החוק.
צפייה מרובה בפרקים זה קפיטל קריים והעונש על זה הוא FLOATינג.

הנה עוד קצת שון בשבילך

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
25/06/2020 | 16:59
3
לצפיה ב-'והמסר שלי מ2016 '
והמסר שלי מ2016
25/06/2020 | 00:03
2
28
בשלב הזה אני די דיברתי עם עצמי

איזה כיף!!!!
פרק עם יחסית מעט אקשן, אבל מעולה.
העלילה של ג'האה, מרפי ואלי בכלל לא הלכה לכיוון שחשבתי. בנתיים לא ממש ברור מה התוכנית שם, אבל זה לא שימוש בפצצה האטומית.
ג'האה נראה באמת יותר מטורף אפילו מבעבר ועדיין נורא מעצבן, אבל אני משמ אוהב את מרפי.
אני ממש שמח שנתנו למחנה שם חדש במקום מחנה ג'האה והשם ארקדיה הוא מעולה.
מאוד שמחתי שקיבלנו הסבר ללמה אנשי השמיים לא בעצם עברו להר, כי חשבתי שבעצם זה ממש דבר הגיוני לעשות. אבל זה באמת הגיוני שלגראונדרים תהיה בעיה עם זה. אבל מגניב שהם משיגים כל מיני דברים מההר כמו ג'יפ מגניב (אני מניח שהוא גם הגיע מההר).
וממש אוהב את החזרה של כל הדמויות האהובות כמו בלמי (שיש לו חברה חדשה), רייבן (שכרגיל סובלת), אוקטביה (שרוצה להיות טריקרו), לינקולן (שרוצה לחיות עם הסקייקרו) וג'ספר שנעשה מטורף לחלוטין ודי פשוט רוצה למות.
וכמובן קלארק/וואנהדה שחיה על ציד חיות טרף.
אני גם ממש שמח שלא שכחו את כל דמויות המשנה הקטנים שהכרנו בעונה שעברה והם עדיין שם. חוץ מוויק שמאוד העציב אותי שלא ראינו.
אני מאוד מקווה שיגלו בהמשך עוד חלקים מהארק כמו תחנת הפארם הזאת.
ובאופן כללי מאוד מצפה לראות מה יקרה בהמשך וגם שנראה את לקסה שוב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פשוט חוצפה שאף אחד לא הגיב לך שם!'
פשוט חוצפה שאף אחד לא הגיב לך שם!
25/06/2020 | 00:06
5
לצפיה ב-'אמן לשורה האחרונה שלך'
אמן לשורה האחרונה שלך
25/06/2020 | 01:33
13
אבל עד אז, בואו נעריך את ארבעת חובבות הנשים שיש לנו בפרק
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
25/06/2020 | 01:18
12
33
"אתם רוצים להגיד לי שאין מקלחת או שירותים או בגדים אחרים שם" סביר להניח שיש ומרפי סתם ג'וח
דווקא נטפליקס של 2025 נשמע יותר מענין ממה שיש היום בנטפליקס (כאילו חוץ מהמאה שנראה לי שנטפליקס התייאשו ממני כבר ובמקום לשלוח לי אימיילים עם הצעות שלהם לדברים חדשים שיוצאים הם רק שולחים אימייל של "הנה, תמשיכי מאיפה שהפסקת עם המאה" )

"אפילו לא אמרו איך קוראים לה" ג'ינה

"הם יוצאים לסיור לאזור קרוב לממלכת הקרח שקוראים לה אסגרד?" לא אסגרד - אזגדה (Azgada)

"אז מעכשיו אני אשים יותר לב למילר" חח ניסיתי לרמוז לך לשים לב אליו בעדינות בעונה הקודמת אבל לא קלטת את הרמז

"והאמת חבל שלא סיימו עם זה איזה נודניק" איף, לגמרי.

"עם מה היא צבעה עם פטל?" סביר להניח. או איזשהו פרי אחר בסגנון. לא מאמינה שיש להם שם איזה סלון כלות

"היא גם יודעת טריג" נכון שזה מצחיק שפתאום גם היא וגם אוקטביה מדברות שוטף? נגיד אוקטביה עוד בילתה עם לינקולן רוב הזמן הזה. אבל עדין, עברו ארבעה חודשים מתחילת הסדרה. מי לומד שפה שלמה בכזה מעט זמן? אני אגיד לך מי.. ניק הסטרייט, זה מי. 

ה היה ג'ודי משיימלס" לאלא זה היה צ'ארלס ממפרשים שחורים

"לא זוכרת את שם הסוס" הליוס

"שנדמה לי שסוויפטים כועסים עליו אז מגיע לו"-P"

"וואי הכל מוזר וחדש" לא חשבתי על זה ככה האמת כי כאילו עדין יש גראונדרים ואנשי שמים ששם בעצם התחילה הסדרה אז לי זה הרגיש רגיל כזה, אבל עכשיו כשציינת את זה, אולי זו קפיצת הזמן שמרגישה משונה. הרי מעונה 1 ל-2 אין הפרשי זמן. שתי העונות האלה נפרשו על חודש אחד בלבד. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הו לינקולן '
הו לינקולן
25/06/2020 | 14:36
4
לצפיה ב-'יאא הגיפיםם '
יאא הגיפיםם
25/06/2020 | 17:03
2
12
*שומרת לשרשור חתיכים*

כן באמת לא שמתי לב שניסיתי לרמוז לי משהו על מילר

"נכון שזה מצחיק שפתאום גם היא וגם אוקטביה מדברות שוטף?"- וואי ממש

מהההה כל 2 העונות האלה היו רק חודששש? כל זה עבר עליהם בחודש אחד? איזה מתיש
ורגעע יש מצב שקלארק עדיין לא בת 18 אפילו?!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עכשיו היא כבר כן'
עכשיו היא כבר כן
25/06/2020 | 18:04
1
9
כי בפרק הראשון היא אומרת שהיא תהיה בת 18 רק בעוד חודש.
אז מתנת יום הולדת היא קיבלה להרוג את הר וות׳ר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ווי יופי של חגיגה '
ווי יופי של חגיגה
25/06/2020 | 18:24
9
וואי כל זה היא עברה והיא ממש ילדה. אני שוכחת את זה כי היא נראית גדולה יותר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני שקלתי לרמוז לה '
גם אני שקלתי לרמוז לה
25/06/2020 | 20:31
6
22
על הנטייה של מילר.
למעשה היה פרק בעונה 1 שהיו שני דמויות של הומואים שעדיין לא גילו את זה לגביהם. ועל אחד היא עדיין לא גילתה...

ואם כבר נטייה מינית אז אני לא סטרייט ואני מניח שזה בסופו של דבר לא קשה כל כך ללמוד טריג כשקולטים שזה מאוד מבוסס על אנגלית.

אגב, אל רק שזה לא אסגרד אלא אזגדה - צריך גם לציין שזה לא ממלכת הקרח, אלא ממלכת קרח. אין שם the.... חחחח (זאת בדיחה שקשורה לעונה 7 שהחלטתי שאי אפשר להחשיב כספוילר)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' (על השורה האחרונה)'
(על השורה האחרונה)
25/06/2020 | 21:23
7
לצפיה ב-' '
26/06/2020 | 01:02
4
17
מה אתה עושה בדיחות שאני לא יכולה להבין?

יופי אז אני אגלה בהמשך מי עוד גיי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה כדי להאיץ בך כדי שתגיעי כבר לעונה 7'
זה כדי להאיץ בך כדי שתגיעי כבר לעונה 7
26/06/2020 | 18:58
3
3
לצפיה ב-'בי?!'
בי?!
26/06/2020 | 19:03
2
10
אני זאת שמחכה פה לאחרים!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'צריך ללחוץ בך כדי שאת תלחצי באחרים'
צריך ללחוץ בך כדי שאת תלחצי באחרים
26/06/2020 | 19:29
1
10
את כתבת שאת מעדיפה לראות לאט.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בשביל לא לפתוח פערים'
בשביל לא לפתוח פערים
26/06/2020 | 19:52
10
אם הייתי לבד הייתי רואה הרבה יותר מהר אבל חצי מהכיף של הצפיה המשותפת הזאת זה התגובות והגיפים על כל פרק, אז אני מעדיפה לראות לאט כדי שכולם יצליחו לעמוד בקצב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ניק הסטרייט'
ניק הסטרייט
26/06/2020 | 17:48
14
לא סטרייטית אבל גם אני מעריכה את הגיפים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחח וואי'
חחחחחח וואי
26/06/2020 | 17:46
2
9
לא זכרתי (או בכלל ידעתי, במקור לא הייתי מודעת אליו) ששון מנדז שם ופתאום תהיתי אם הילדון הזה שלובש חולצה עם שרוולים זה הוא, ואז הוא התחיל לשיר והתפלצתי קצת מה הוא עושה שם?

כבר הספקתי לשכוח שקלארק אוהבת להיות מטונפת ובאמת מאיפה היא הביאה את צבע השיער הזה? ועוד כדי לבגוד בלקסה בלי בושה!!!! חצופה. אבל נסלח לה כי אפשר לטעון שההיא פה תהיה הריבאונד שלה מפין (חהחה) ועכשיו היא פנויה ללקסה

למילר יש חבר אבוד|מואהב|

ומשהו שממש משגע אותי- לנטפליקס יש את הקטע הזה שאם עומדים עם העכבר על משהו מתחיל להתנגן טריילר, ואנחנו כבר בעונה 3 ואני עדיין שומעת בכל פעם את פין אומר ש"לא הגענו להר מזג האוויר". דיייייייייי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחח גם לי יש את העניין הזה עם הקדימון בנטפליקס'
חחחחחח גם לי יש את העניין הזה עם הקדימון בנטפליקס
26/06/2020 | 18:49
7
כבר נשבר לי לשמוע את זה, אבל גם כשזה מתנגן אני לפעמים אומר את המילים יחד איתם
"החדשות הטובות הן שאפשר לשרוד על הקרקע"
"החדשות הרעות הן שהגראונדרים יהרגו אותנו"
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחח אני גם שומעת את זה כל פעם '
חחחחחח אני גם שומעת את זה כל פעם
26/06/2020 | 18:54
9
עם הקדימון. אבל עדיף משישנו קדימון כל פעם ויעשו לי ספוילר.

" כי אפשר לטעון שההיא פה תהיה הריבאונד שלה מפין (חהחה)"
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה 301'
המאה 301
25/06/2020 | 00:10
12
20
ממשיכים מאיפה שהפסקנו עם מרפי. שעדין לא מצא לנכון להתקלח.
הוא ננעל בבונקר וממשיך לצפות בסרטון.
ובדרך מאבד את שפיותו בתוך 6 ימים. במהלך הזמן הזה אנחנו מבינים גם שאלי ה-AI היא יצירה של מישהי בשם בקה, והיא (אלי) אחראית לפצצות שהשמידו את כדו"א.

ג'וק אובדני.
מוצא את דרכו לג'אהה.

בקפיצת זמן של שלושה חודשים (תודה לקיין ששומר לנו על הטיימליין)
לינקולן ובלאמי במלחמת למי יש יותר ריבועים. יאמי!!

מתחילים למפות את השטחים מסביב למחנה כדי למצוא ניצולים מהארק. הם בדרך לסקטור 7, שלינקולן מזהיר את בלאמי מפניו מפני שזה בדיוק בגבול עם אומת הקרח (אזגדה) שהם אומנם חלק מהקואליציה של לקסה, אך לא בהכרח יכבדו את הפסקת האש.

קיין מקבל מסר (3 לחיצות) "היא רוצה להיפגש..." לקסה?? |מתרגש|

בלאמי בא לקחת את מונטי ותוהה למה הוא לא מוכן, הוא אומר שהוא כן אבל מצביע על ג'ספר שיכור ומעולף על הרצפה ואומר לבלאמי שהמוות של מאיה שבר אותו
הם גוררים אותו איתם.
בלאמי בינתיים מצא לו חברה חדשה אעהעהא. בלאמי, חשבתי שיש לך טעם יותר טוב מזה.
הצחיק אותו שמונטי שפך על ג'ספר דלי של מים קרים וכזה "סורי, זה היה קר מידי עבורך?" אבל ג'ספר הגוש מרמור הזה לא מוצא את זה משעשע כמוני.
בלאמי מנשק את הבחורה שלו לשלום, רייבן אומרת שהיא טובה מידי בשבילו וגוש המרמור מגיב ב"תיזהר שמונטי לא ימיס אותה" נאו נאו ג'ספר.
אה ו, מסתבר שיש להם האמר עכשיו. נייס.

אוקטביה מצחיקה אותי עם הסוס שלה שאומרת לרייבן "try to keep up" חח מלכה שלי

יו, חבורת ילדים עם הכדורגל של הר וות'ר.

ג'ספר מקשיב למוזיקה של מאיה. ולכולם יש רגע חמוד כזה שהם מתחילים לשיר יחד

ואז פתאום הם מקבלים התראה מתוך סקטור 8 שנמצא בתוך האיזור שלינקולן במפורש אמר להתרחק ממנו. הפרוטוקול אומר לחזור למחנה ולהישמע להוראות הצ'נסלור. אבל ממתי אנחנו מקשיבים לפרוטוקולים בסדרה הזו? מסתבר שההתראה הגיעה מהתחנה אליה משתייכים המשפחה של מונטי והחבר של מילר (יש לנו עוד גיי בסדרה)

מרפי נקי ומגולח (ברוך ה') מתעורר לכוס מים, תפוח וג'אהה עושה מדיטציה.
הוא פוגש באלי שמנסה להכניס אותו לאותו טראנס שג'ועל נמצא בו אבל הוא לא קונה את הבולשיט הזה כי הוא יודע שהיא אחראית לסיום העולם, רק שג'ועל מתקן שהיא לא השמידה את העולם, אלא הצילה אותו. וואו בדיוק כשחשבנו שג'ועל לא יכול להיות יותר גרוע אנחנו מקבלים ג'ועל על פטריות הזייה

צוות האמר יורדים מהרכב ומתקרבים לאיזור ממנו הם מקבלים את האות. הם נתקלים בכמה אנשי אזגדה ואוקטביה שפתאום מדברת טריג שוטפת מסבירה להם שהם רק מחפשים את האנשים שלהם אבל אנשי הקרח בטוחים שהם משקרים ומחפשים את וונהדה. לג'ספר אין עצבים למשחקים האלה והולך לגראונדר ותולש ממש את הביקן שבתמורה מקבל סכין לצוואר. לבלאמי לא נותרה ברירה אלא לירות. ואוקטביה הסמוראית משלחת לו חרב ישר למרכז הגוף. מלכה
החבר'ה עומדים להתקפל חזרה כדי לקחת את ג'ספר הדביל חזרה למרפאה כשהם מקבלים קריאה מקיין להגיע לסקטור 4 והם תוהים מה הוא עושה כל כך רחוק מחוץ למחנה שלהם.
הם מתפצלים ובלאמי ומונטי הולכים לפגוש את קיין שמלווה באינדרה (איפה לקסה?) שאומרת להם שקלארק הפכה למטרה מבוקשת.
"ע"י מי?"
-"כולם..."

בינתיים אנחנו רואים פנתר וארנב ואעהאעהאעה קלארק!! מטונפת יותר מהרגיל וגם מצאה זמן לעשות גוונים. הידד!
היא גוררת את הפנתר אל בחורה (נאה!) שמנהלת איזה דוכן יד שניה שקרכלשהו להחלפת טובות מין באוכל. ומסתבר שככה קלארק שרדה עד עכשיו, הורגת חיות ומחליפה אותם בתמורה לדברים שדרושים לה. קלארק רוצה רק את התשלום שלה אבל הבחורה עושה לקלארק עיניים ומציעה לה לשתות.. יאללה שיפ!!!

בינתיים קלארק שמה לב לאחד הצמידים של המאה על היד של הבחורה. בסדר, תורידי לה אותו יחד עם הבגדים שלה.

אוקטביה מחזירה את ג'ספר למחנה ומסתבר שהם גנבו לאזגדה גם סוס ורייבן מסכנה לא מצליחה לרדת ממנו כי הרגל שלה עדין כואבת מהפיצוץ בהר וות'ר

אינדרה מעדכנת את בלאמי, מונטי וקיין שקלארק מבוקשת בתור וונהדה  - קומנדר אוף מוות אעאהעא קחי אותי עכשיו וונהדה!!

בלאמי תוהה מדוע כולם מחפשים אותה. ואינדרה מסבירה שהגראונדרים מאמינים שברגע שהורגים מישהו, לוקחים את הכוח שלו, מי שיהרוג את מפקדת המוות, יפקד על המוות.
קיין עדין תמים "היא רק ילדה אחת"
אינדרה: "כך גם הקומנדר"
"מה שקלארק עשתה בהר וות'ר החליש את לקסה, אומת הקרח רוצה את הכוח של קלארק כדי להדיח את לקסה מתפקידה אם מלכת הקרח (אלסה) תהרוג את קלארק הם ישתמשו בזה כדי לשבור את הקואליציה ולהתחיל מלחמה".

קלארק מנסה לחקור את האישה על הצמיד בזמן שהיא לא מפסיקה לעשות לה עיניים ולפני שמספיקה לענות, נכנסים שני ציידי ראשים לחנות שמחפשים את וונהדה. הם מראים לה ציור די גרוע של קלארק ובאמת שניה אחרי זה היא גם אומרת שזה ציור לא מוצלח הם חייבים להעסיק ציירי קלסתרונים מוצלחים יותר אולי קלארק תהיה מעוניינת בתפקיד
הבחורה משקרת להם שקלארק הייתה שם וכך קיבלה את הצמיד ושהיא עזבה לפני יומיים לכיוון צפון.
הם עוזבים.
וקלארק תוהה כמה זמן היא ידעה שהיא מבוקשת.
הבחורה עונה שמהרגע שהיא נכנסה לשם בפעם הראשונה.
אהעעה יאללה סקס!
קלארק מבאסת אותי ובדרך לעזוב אבל הבחורה אומרת לה לחכות שהם יתרחקו. (נותנת לקלארק הזדמנות לשנות את דעתה)
ושוב מנסה לשכר אותה.
קלארק תוהה למה היא עוזרת לה והיא מסבירה שאמא שלה נלקחה ע"י הר וות'ר וקלארק עצרה אותם.

לינקולן הפך ליועץ מדיני לענייני הר וות'ר. אבי תוהה אם אפשר לקפוץ לעשות קניות שוב בהר, לינקולן ממליץ שלא.

אבי מנסה לעזור לרייבן אבל רייבן לא מוכנה לקבל עצות ממנה ומחזירה לה בעקיצה של את גרועה בתור דוקטור וגם בתור צ'נסלורית. אאוץ'

קלארק כבר חצי ערומה במיטה של הבחורה (שכבר יש לה שם – ניילה) אהעהעה יאללה, למה את מחכה?? בזמן שניילה מנקה לה את הגב ומתפנגרלת על זה שקלארק חיסלה את האויב הכי גדול שלהם.
קלארק מבקשת ממנה לא לדבר. ויש לה דרך ממש טובה להשתיק אותה, בואי שימי את היד שלך כאן על הבובז שלי...
אהעהעהאהעעהה אני לא מאמינה שפעם ראשונה שאני מדברת אל המסך שלי ודורשת קצת אקשן, אני מקבלת את זה באותו פרק  פאק! that was hot
וקלארק כפרעליה, דחפה לה שם הרבה לשון
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'301 המשך'
301 המשך
25/06/2020 | 00:14
1
13
לינקולן חושב שהוא ד"ר דוליטל ומדבר לסוס של אוקטביה שכועסת עליו שהסכים ללבוש את מדי השומר של הארק. נאו נאו אוקטביה, הוא מרשה לך ללבוש את מדי הגראונדרית שלך. הגיע הזמן לקבל אותו כמו שהוא.

ג'אהה מנסה לשכנע את מרפי לשחרר מהכעסים שלו ולקחת צ'יפ כלשהו כדי להגיע לעיר האורות. מרפי מסרב ואומר לו ללכת להפליט את עצמו. ובדיוק כשאנחנו תוהים האם סופו של הג'וק להיאכל ע"י לוך נס, אמורי מגיעה על סירת מנוע ומזמינה אותו להצטרף. 
כמה נוח... מסתבר שאלי תיחמנה את זה 
האם גם אמורי מטורפת כמו ג'אהעה?

יאא שון מנדז!! ליאורה, הנה חבר שלך
באופן מאוד נוח יש להם פסנתר שם ורייבן מבקשת ממנו לשיר 
הוא שר את אותו שיר שחבורת האמר שרה בתחילת הפרק 
אהבתי את הגרסה שלהם יותר

אבי באה להתנצל בפני רייבן והן משלימות (יאללה סקס!)

אוקטביה ישנה בחוץ כמו הומלסית ולינקולן בא לישון לצידה עם כל החרקים בחוץ. אהעהעעה זו אהבת אמת

קלארק מתעוררת במיטה של ניילה ומבינה שזו לא לקסה ונתקפת חרטה. היי, אף אחד לא מונע ממך ללכת לעשות אותה גם!

ג'ספר נכנס לחדר ומתעצבן שהם מחלקים את הציוד של אנשי הר וות'ר ודופק לשון מנדז מכות

צוות האמר נתקלים בגזע עץ כרות, אינדרה אומרת שזו מלכודות. הם לא מקשיבים ועכשיו הם תקועים. אופס.
קלארק עוזבת את החנות של ניילה ונתפסת ע"י צייד הראשים אעהעהעהעה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נו באמת'
נו באמת
25/06/2020 | 00:18
11
לא רק שתפוז הופכים לי את הסדר של הגיפים הם גם לא מפרסמים את כל הסדרה
הנה ה-2 האחרונים.
פלוס כמה נוספים לבונוס על זה שתפוז הומופוב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באמת תהיתי '
באמת תהיתי
25/06/2020 | 00:21
9
17
אם את בעד קלארק וניילה כי את בעד כל שתי בנות שעושות אחת את השניה או נגד כי זאת בגידה בלקסה

מרפי איבד את שפיותו ב86 ימים לא שישה.

"הצחיק אותו שמונטי שפך על ג'ספר דלי של מים קרים וכזה "סורי, זה היה קר מידי עבורך?" אבל ג'ספר הגוש מרמור הזה לא מוצא את זה משעשע כמוני." -  כנל

אה חח נכון לא קלטתי שהסוס הלבן הוא של אנשי הקרח

"לינקולן הפך ליועץ מדיני לענייני הר וות'ר. אבי תוהה אם אפשר לקפוץ לעשות קניות שוב בהר, לינקולן ממליץ שלא." ואז בכל זאת הם הלכו? או שמה שהיה אחכ עם שון מנדס היה עם השלל הקודם?

"נאו נאו אוקטביה, הוא מרשה לך ללבוש את מדי הגראונדרית שלך. הגיע הזמן לקבל אותו כמו שהוא." -  

כן אני גם אהבתי יותר את גרסת הג'יפ.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן כן נשמטה לי ה-8'
כן כן נשמטה לי ה-8
25/06/2020 | 00:55
8
21
אוי ואבוי אם הוא היה מגדל זקן כזה ב-6 ימים היינו עוד חושבים שהוא אחד משלנו

בקשר לקלארק וניילה. אני בעד שקלארק תעשה כל אחת כוסית שהיא מסתכלת עליה.
חוץ מזה שבשנת 2149 כבר אין דבר כזה מערכת יחסים אקסקולסיבית מותר לשכב עם מי שרוצים
לא סתם, אבל קלארק הרגישה נבגדת מלקסה שהותירה אותה בודדה מול ביג אס דלת, אז בסדר, עכשיו היא בוגדת חזרה ומוציאה תיסכולים. ועכשיו שעבר לה הכל בסדר
חוץ מזה שלא היה לה ניסיון עם נשים עד עכשיו, היא לא יכולה להגיע אל לקסה חסרת ניסיון...

לדעתי השלל היה מלפני, אין סיבה שאבי תתייעץ עם לינקולן אם אין לה כוונה להשימע לעצות שלו.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה הבנתי '
אה הבנתי
25/06/2020 | 17:06
7
18
קלארק מתרגלת כדי להגיע ללקסה מקצועית. אז סבבה

איזה חמודים הגיפים בג'יפ יש גם אחד באחת ההודעות למעלה שבלאמי מחייך חיוך מובך חמוד כזההה
וגם שמתי לב גם בפרק ושכחתי להגיד - רייבן תלתה את העורב של פין ברכב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המילה "מקצועית" בהקשר הזה נשמעת לא נכונה'
המילה "מקצועית" בהקשר הזה נשמעת לא נכונה
25/06/2020 | 20:20
6
8
לצפיה ב-'אם'
אם
25/06/2020 | 21:25
4
14
היא הייתה עושה את כל מי שרציתי שתעשה בשתי העונות הקודמות, היא בהחלט הייתה יכולה להיות "מקצועית" עכשיו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בלי קשר - מה קורה עם כתיבה של משהו על הפרק החדש?'
בלי קשר - מה קורה עם כתיבה של משהו על הפרק החדש?
25/06/2020 | 22:10
3
10
את יודעת שלא בא לי להיות ראשון
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני בדיוק צובעת את החדר שלי'
אני בדיוק צובעת את החדר שלי
25/06/2020 | 23:18
2
15
אז לא אתפנה אל זה בכמה שעות הקרובות.
סביר להניח שבערב שלי יהיה לי זמן.
אם תרצה לחכות למחר, אני אפתח הודעה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא בטוח אם אני בכלל מצליח לכתוב משהו'
לא בטוח אם אני בכלל מצליח לכתוב משהו
25/06/2020 | 23:38
4
לצפיה ב-'טוב שיקרתי. לא היה לי זמן בערב שלי'
טוב שיקרתי. לא היה לי זמן בערב שלי
26/06/2020 | 09:09
11
רק לפני שעה סיימתי לצבוע (או לפחות סיימנו להיום) ואז התקלחתי ועכשיו כבר 11 בלילה ואני לא יודעת אם אני רואה את עצמי נשארת ערה עד 4 לפנו"ב כדי לסיים את הסיכום
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ממ קצת כן '
ממ קצת כן
26/06/2020 | 01:02
4
לצפיה ב-'אז חזרתי מחתונה והייתי צריכה להסיר איפור'
אז חזרתי מחתונה והייתי צריכה להסיר איפור
26/06/2020 | 01:05
17
32
ואני לא כ"כ טובה בזה כי אני לא מתאפרת בכלל חוץ מחתונות, אז נראיתי קצת כמו לקסה לפני קרב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יאאאאאאאאא'
יאאאאאאאאא
26/06/2020 | 09:01
16
26
היה פעם פילטר כזה בסנאפצ'אט, בתקופה שהשתמשתי בו כדי לבדוק פילטרים יומיים. היה מושלם

מה התכנון לסופ"ש? בינתיים מסתמן שאני בפיגור של רק פרק אחד, וזה מעולה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עדין יש כזה באינסטגרם'
עדין יש כזה באינסטגרם
26/06/2020 | 09:07
3
21
וזה של האינסטגרם יותר שווה משל הסנאפצ'ט.
היה פעם ראיון עם ADC ונתנו לה להשתמש בפילטר הזה ואפילו עליה זה לא היה יפה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שלחי לי!'
שלחי לי!
26/06/2020 | 10:05
1
3
לצפיה ב-'שלחתי'
שלחתי
26/06/2020 | 10:40
2
לצפיה ב-'יאא מצאתי גם באינסטגרם'
יאא מצאתי גם באינסטגרם
26/06/2020 | 14:59
13
דווקא יצא לי חמוד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לאדעת תגידי את'
לאדעת תגידי את
26/06/2020 | 11:23
11
16
היום 2-3 ומחר 4-5 תצליחו?
או היום 2 ומחר 3?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אם אני אפסיק להתעצל אני מקווה שאצליח'
אם אני אפסיק להתעצל אני מקווה שאצליח
26/06/2020 | 11:36
10
13
בינתיים אני ערה מ8, שיחקתי טיפה במשחק הרשת שלי ובעיקר סתם קישקשתי עם אנשים על שטויות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מה להתעצל מה?'
מה להתעצל מה?
26/06/2020 | 11:47
9
12
מה יש לך יותר מעניין  אפילו במשחק שלך את בקושי משחקת!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא אשמתי!'
לא אשמתי!
26/06/2020 | 11:53
8
18
עם המשחק אני מחכה שלחברה יהיה זמן כדי לשחק איתה.

אבל הקשקושים עם החברים ממשחק הרשת ממש עזרו לי, אמרתי להם על כל הקריסות של המחשב בזמן נטפליקס ובגלל שהם גיימרים חנונים הם מבינים במחשבים ונתנו לי כמה טיפים שמקווה שיעזרו. בקרוב אגלה עם 3X01!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה אז יופי'
אה אז יופי
26/06/2020 | 12:43
5
לצפיה ב-'אני מצטער, אבל אני חושב שהגיע הזמן שתפעילו לחץ'
אני מצטער, אבל אני חושב שהגיע הזמן שתפעילו לחץ
26/06/2020 | 18:57
6
13
ליאורה תקועה והדרך היחידה לחלץ אותה זה אם תתקדמו בכמה פרקים ואז היא תהיה בלחץ להשלים.

*ליאורה - עד לאן בעצם ראית במקור את הסדרה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מעדיפה לראות לאט יותר'
אני מעדיפה לראות לאט יותר
26/06/2020 | 19:04
14
אבל לפחות אחד ביום, מאשר להתקדם מהר מידי ואז לחכות כמה ימים בלי פרק בכלל.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז זהו, ש....'
אז זהו, ש....
26/06/2020 | 19:08
4
15
ראיתי את 3X02 אבל לא סיכמתי

ואני לא אספר עד איפה ראיתי כדי לא לספיילר לעדי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'את לא חייבת לסכם'
את לא חייבת לסכם
26/06/2020 | 19:22
1
12
את יכולה גם רק לכתוב כמה משפטים.

ותגידי לפחות שראית את פרק 2 כדי שעדי תדע שהיא יכולה גם.

וסתם בשביל הקטע תראי גם את פרק 3
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מתכננת לראות גם את 3 היום'
מתכננת לראות גם את 3 היום
26/06/2020 | 19:26
13
ואז מחר מקווה  ש4+5, הרבה יותר קל מנטלית עכשיו כשהמחשב לא קורס (בינתיים, טפו טפו)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יופיי אחרי ארוחת ערב אני אראה 2+3'
יופיי אחרי ארוחת ערב אני אראה 2+3
26/06/2020 | 19:50
1
3
לצפיה ב-'אני גם אשתדל להשלים היום '
אני גם אשתדל להשלים היום
26/06/2020 | 21:49
3
לצפיה ב-'המאה פרק 3X02 '
המאה פרק 3X02
26/06/2020 | 22:39
18
19
וואי הסוף הפתיע אותי

ממ ובכן לטים האמר נמאס לחכות בג'יפ אז בלאמי יוצא לבדוק את השטח והופ, נתפס ע"י גראונדר קרח. ואז כולם יוצאים ומסתבר שאלה לא אנשי קרח אלא אנשי שמיים, וביניהם אמא של מונטי. יאאא איחוד מרגש. אבל כאילו הם קצת סתומים הקבוצה החדשה לא? מה חשבתם שזה גראונדרים בג'יפ? ברור שזה אנשים שלכם. אז רוב הקבוצה הולכת למחנה החדש(?) ועם האנשים שלנו נשארים אמא של מונטי ואחד בשם פייק שהיה מורה בתיבה, והם ממשיכים לחפש את קלארק.
קלארק בינתיים נגררת ע"י ג'ודי ולרגע נראה שהיא קרסה, אז הוא הולך לנהר להביא לה קצת מים והיא מיד קופצת עליו כדי לחנוק אותו אבל הוא נלחם חזרה ומטביע אותה וכל הפטל בשיער שלה מסתבר לא עמיד במיוחד והיא חוזרת לבלונד, יאיי. הוא ממשיך לגרור אותה אבל מסתיר אותה מאנשי קרח אחרים, וכשהיא צועקת ומגלה אותם הוא הורג את כולם. היא משיגה סכין מאחד מהם ודוקרת אותו אבל לא מספיק.
בינתיים הצוות שמחפש אותה מגיע לבית המסחר ומציל את ניילה מצייד ראשים שתוקף אותה, וכשהיא מבינה שהם סקייקרו היא מספרת להם שהיא הייתה שם ונעלמה. ממשיכים בחיפושים. הם מגיעים לשדה שבו ג'ודי הרג את אנשי הקרח האחרים ובלאמי רואה את קלארק בכוונת. אעעהאה הפרצוף שלו אבל כל צבא הקרח מגיע ואין ברירה אלא להתחבא במערה שלמרבה הנוחות הייתה ממש ליד.
קלארק מגלה מהשובה שלה שהוא מוגלה ושהיא הקלף שלו לחזור.
מונטי מגלה שאביו נרצח ע"י גראונדרים כשהוא ניסה להציל ילדים והקבוצה החדשה נתקלה רק באנשי קרח שהם כנראה רעים יותר ולכן עדיין שונאים את כל הגדראונדרים. תרגעו חמודים הם בצד של הטובים עכשיו ואם תעשו צרות בגלל שעוד לא גיליתם את זה יהיה לי מעט מאד סימפטיה אליכם! בזמן שמונטי מתקצר לאמא שלו את 2 העונות הקודמות (ומעדכן אותנו בספירה - 42 שרדו את ההר) - בלאמי מנצל את הזמן להתחפש לאיש קרח ולהתנגב מתחת לאף של הצבא לחפש את קלארק. נסיכי הוא מוצא אותה!! הפנים שלהם כשהם ראו אחד את השני אבל אז ג'ודי תוקף אותו!!! וקלארק מתחננת על חייו ואומרת שתפסיק לתהנגד אם הוא לא יהרוג את בלאמי אז  הוא לא, אבל דוקר אותו ברגל, נבלה! ואז מעלף אותו והם בורחים שוב ובלאמי כולו צולע רץ ביער והחבורה מוצאת אותו ומשכנעים אותו לעצור רגע כי הוא לא יכול ללכת אפילו.
ג'ודי מביא אותה למלכה - אבל טוויסט!!! זאת לא מלכת הקרח אלא לקסה סירייסלי לקסה אם רצית בוטי קול יכלת לשלוח הודעה למה ככה? ואינדירה ידעה כל הזמן הזה? אז מה הקטע שהיא הלכה איתם בחיפושים?
ומסתבר שג'ודי הוא לא סתם איש קרח מוגלה אלא לא פחות מנסיך הקרח, בנה של מלכת הקרח אלסה שהגלתה אותו, והייתה לו עסקה עם לקסה שתשחרר אותו מהגליה? אבל היא שולחת אותו לכלא בכל זאת, לא הבנתי למה נראה לי פספסתי משהו.
קלארק לא מוצאת את ההזמנה של לקסה רומנטית ויורקת לה בפרצוף. כל אחד אחר היה נראה לי מת על דבר כזה אבל לא קלארק.
ואז השוט מתרחב ולקסה בקצה של גורד שחקים עצום מעל כפר גדול? וואט? זה הבירה שהיא דיברה עליה? מה זה הבניין העצום הזה באמצע הטבע??

בחזרה למחנה, אוקטביה ולינקולן פותחים את הבוקר בקצת מזמוזים כאלה חמודיםםם ואיך הוא ליטף את הראש של בהתחלה לפני שהיא קמה
אבל שום דבר כיפי לא נמשך פה יותר מידי וגראונדר מתקרב למחנה. אבל מסתבר שזה רק נייקו (כלומר לא אויב) והוא פצוע וצריך את אבי. אני מבינה שיש לנו 2 נבלים העונה - אומת הקרח והזאתי עם ג'אהא. מעניין אם זה יתחבר ביחד בסוף כי אני לא מאמינה שהעלילות לא יפגשו בשלב מסויים. אבי וג'קסון מחליטים שהכי טוב זה לקחת אותו למאונט וות'ר למרות הסכנה לשביתת האש. אחרי שהוא ניצל הם חושבים שאפשר לנצל את המקום הזה הרבה יותר וצריך לשכנע את הגראונדרים. צודקים.
לא הבנתי למה גררו לשם גם את ג'ספר אבל אוקטביה כזאת חמודה כשהיא חיבקה אותו

ובעלילות ג'אהא בארץ הטרלול מסתבר שלא חייבים ללכת במדבר.
ג'אהא מפיל את אח של אמורי לסם הקוקו, בזמן שהיא מנסה לגנוב טכנולוגיה מפרקנשטיין וכשהוא תופס אותה מרפי מנסה להרביץ לו וזה לא מזיז לו ובסוף היא מצליחה הורגת אותו. מסתבר שהטכנולוגיה שהם גנבו זה המחשב של אלי ה AI.
אח של אמורי איבד את זה ומאיים להרוג אותה כשמרפי מאיים להרוג את המחשב. ג'אהא נכנע והם בורחים בסירה ומרפי בכל זאת זורק את המחשב למים אבל הם מחלצים אותו. מסתבר שבעיר האורות הדמיונית פגמים לא קיימים ואוטן נראה נורמלי, וגם כשפרנשטיין מת הוא עלה לענן או משהו ועכשיו הוא שם (?) בלי העיוותים.
מרפי ואמורי חמודים ממש ביחד אני מרגישה שיפ!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'302'
302
27/06/2020 | 08:02
7
11
אינדרה, בלמי, קיין ומונטי נתפסים ומגלים שאלו היו פליטי ארק שנפלו בטריטוריה של אזגדה ומאז הם במלחמה איתם.
אמא של מונטי היא אחת מהם (אך אבוי, אבא שלו התפגר) ופייק, מורה מהארק הוא השני. האחרים כנראה נספחים חסרי שמות.
איפה הבויפרינד של מילר הלו? אתם יודעים שאכפת לנו מהאנשים האלה רק בשבילו, נכון?
פייק מסתכל על אינדרה בעין עקומה ואני החלטתי שהוא כבר לא בא לי בטוב.
אם קיין אמר לך שהם BFFs תקשיבו לו. הוא הצ'נסלור!
טוב לפחות פייק מעריך את הכישורים של קלארק
הם מחליטים לצאת כולם לחפש אותה יחד.
אך אבוי, צבא של אזגדה מחליט לצעוד לפוליס והתוכנית להצלת קלארק נאלצת לחכות.

ג'ועל בעיר האורות, מבטיח לאלי למלא את העיר באנשים. פרייאר, אם הייתה לי עיר משלי עם אלי, הייתי נשארת שם לבד

מרפי ואמורי מחליטים לגנוב את התיק של אלי. הענק עומד למחוץ אותם כמו נמלים. הצחיק אותי איך מרפי מנסה להרביץ לו והוא לא זז וכזה "אין כאב בסיטי אוף לייט". גם בלי כאב וגם עם אלי?? תביאו לי צ'יפ גם!!!!

בינתיים אזגדה מלוכלך טובל בנהר יחד עם קלארק ושניהם עכשיו נקיים יאיי.
מסתבר שהוא גורש מאזגדה, ושהוא גם נראה נפלא בלי חולצה
בוא איתי לסיטי אוף לייט חתיךךךךך
בלאמי מנסה להציל את קלארק אבל אין לו סיכוי מול הנסיך החתיך.

ובמעבר חד לחתיך אחר, לינקולן מתעורר בחיק הטבע לצידה של הסמוראית שלו
הם רוצים קצת סקסי טיים אבל נייקו מדמם הורס להם את האווירה.
צריך עירוי דם ואיכשהו ג'קסון מצליח לשכנע את כולם שלקחת אותו להר וות'ר זה רעיון טוב. כולם מתחבטים בדיון האם זה מוסרי או לא במשך שעה שהם שוכחים שהוא זה שהעלה את הרעיון. שלא יבואו אליו בטענות אח"כ
אהבתי שהוא אמר לאבי "תהיי רופאה וסתמי" תאכלס, את לא עושה עבודה ממש טובה בשום דבר אחר. לכי תתפרי את נייקו וזהו.

איכשהו מישהו חושב שזה רעיון טוב#2 לקחת את ג'ספר איתם להר
"הבת שלך הרגה גם אותו" אויש ג'ספר, לך תקפוץ מצוק יא פאתט. מה אתה כזה באבל על פאקינג מאיה? אפילו גבות לא עשתה בשבילך.

צייד ראשים מפוצץ את ניילה מכות וכבר חששתי שלקסה שמה מצלמות אבטחה ושלחה מישהו להרביץ לה על זה שהעזה לשכב עם האישה שלה
אך לא, סתם חרא. מה אתה מרביץ לה יא נבלה
חבורת בלאמי באה להציל אותה והיא מספרת להם שקלארק עשתה אותה והלכה.
הם יוצאים בעקבותיה.
בלאמי מקבל מכות, בוכה קצת שהם לא יכולים לאבד את קלארק (סרייסלי אתם לא)
אבל בינתיים נסיך אזגדה AKA שליח UPS העביר את המשלוח בהצלחה ל... אהאהעאהאעאהאעה לקסה!!!!
הצחיק אותי שאינדרה צייצה "בטח לא החלפת הרוק שציפתם לה" השחקנית של קלארק אמרה שהיה לה מאוד קשה עם הסצינה הזו כי היא לא יודעת לירוק. אבל בסוף היא דפקה לה יופי של סמאחטה 
איך אפשר לירוק על לקסה כשהיא נראית כל כך יפה
כאילו בסדר שאת כועסת, אבל אנגרי סקס זה הרבה יותר אפקטיבי... תנסי את זה
חוץ מזה שהיא הצילה אותך מאלסה. אז גם סקס תודה זה בסדר...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עוד קצת גיפים'
עוד קצת גיפים
27/06/2020 | 08:40
6
16
כי לא עלו לי הרבה וזה משום מה גם לא שלח את הציוץ של אינדרה והוא הצחיק אותי אז מנסה שוב.
(+ליאורה תגיבי לי שיהיה לי תירוץ לשים עוד לקסות)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ציוץ גאוני '
ציוץ גאוני
27/06/2020 | 12:31
2
11
"פייק מסתכל על אינדרה בעין עקומה ואני החלטתי שהוא כבר לא בא לי בטוב." - בדיוקקק
"איפה הבויפרינד של מילר הלו? אתם יודעים שאכפת לנו מהאנשים האלה רק בשבילו, נכון?"- אני גם תהיתיייייי

" אפילו גבות לא עשתה בשבילך" -

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב אשתמש בתגובה הזו'
טוב אשתמש בתגובה הזו
27/06/2020 | 22:11
1
10
כדי לשים עוק קצת לקסה. כי למה לא בעצם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כל המרבה הרי זה משובח'
כל המרבה הרי זה משובח
28/06/2020 | 01:05
2
לצפיה ב-'איזה ציוץ'
איזה ציוץ
27/06/2020 | 13:49
2
4
לצפיה ב-'יופי'
יופי
27/06/2020 | 22:07
1
10
אוף תפוז ממש מעצבנים אותי שהם לא מעלים גיפים בסדר שהם אמורים לעלות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחח אוי איזה שילוב של גיפים'
חחחחחחחחחחח אוי איזה שילוב של גיפים
28/06/2020 | 01:07
2
לצפיה ב-'ותגובות אליך'
ותגובות אליך
27/06/2020 | 08:35
3
24
"והיא חוזרת לבלונד, יאיי" בלונד עם גווני אדום, לא סתם נראה כאילו עברה בסלון יפה

"תרגעו חמודים הם בצד של הטובים" סרייסלי. מישהו צריך להביא להם טאבלט שיעשו בינג' דחוף.

"סירייסלי לקסה אם רצית בוטי קול יכלת לשלוח הודעה למה ככה?" קלארק לא עלתה מולה בקשר וגם היה רק אחד בוואטאספ!

"אינדירה ידעה כל הזמן הזה? אז מה הקטע שהיא הלכה איתם בחיפושים?" דבר ראשון - קוראים לה אינדרה. את כל הזמן מוסיפה לה לשם עוד י' וזה קצת משגע אותי
דבר שני, נראה לי שהיא אומנם כן ידעה שלקסה 'מחפשת' אותה אבל גם אלסה מחפשת אותה, אז אינדרה רק רצתה לוודא שקלארק לא תיפול לידיים של ליטרלי כל אחד אחר מאזגדה שהיה מביא אותה למלכה שלהם.

"אבל היא שולחת אותו לכלא בכל זאת, לא הבנתי למה נראה לי פספסתי משהו" בתחילת הפרק רואים את הצבא של אזגדה צועד לעבר פוליס (עיר הבירה שלהם) ואינדרה אומרת לקיין שהיא לא יכולה להישאר איתם כי היא 'צריכה לחזור לפוליס להזהיר את לקסה שאזגדה חצו את הגבול (לשטח של טריקרו) והם צועדים לכיוון עיר הבירה כנגד הקומנדר'
רואן שייך לשבט אזגדה, אפילו שהוא הוגלה. לקסה תולה בו את האשמה כי המלכה שלהם היא אמא שלו. ויש מצב שהיא החליטה לכלוא אותו סתם כי קלארק דיממה קצת יותר ממה שהיא רצתה. וכל אחד שפוגע באישתה צריך להיזרק לצינוק

"ואז השוט מתרחב ולקסה בקצה של גורד שחקים עצום מעל כפר גדול? וואט?" את פיספסת עוד אחת מבדיחות הנר (מצרפת למטה)

"אבל אוקטביה כזאת חמודה כשהיא חיבקה אותו" היא באמת נסיכה איך שהיא עדין סובלת אותו

"ג'אהא בארץ הטרלול"

"וגם כשפרנשטיין מת הוא עלה לענן" הגיע להוריזון

"מרפי ואמורי חמודים ממש ביחד אני מרגישה שיפ!" קבלי את #ממורי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחח הראשון '
חחחחחחחחחחח הראשון
27/06/2020 | 12:26
2
11
היא באמת צריכה INTERV.ENTAION:

אני לא בטוחה אם בטעות אני מוסיפה לאינדרה עוד י' או שחשבתי שזה השם שלה אבל אני אדע מעכשיו.
שניה רגע בשלב שבלאמי מגלה את קלארק עם רואן דרך הכוונת אינדרה כבר הייתה איתם או הלכה? כי אם היא הייתה רואה אותו היא הייתה יודעת על העסקה ושהוא הולך ללקסה לא?

""וגם כשפרנשטיין מת הוא עלה לענן" הגיע להוריזון" - בול מה שחשבתי

אוו ממורי זה חמוד.

הגיף של בלאמי ולינקולן ואוקטביה

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לא חושבת'
אני לא חושבת
27/06/2020 | 12:47
1
10
שבלאמי ראה את הפרצוף של רואן. ולדעתי גם אם הוא כן ראה, הוא לא יודע מי הוא. ואינדרה הייתה בלי משקפת כדי לראות מי זה. ואולי גם עצם זה שהם ראו את כל צבא הזה צועד לעברם גרם לה לחשוש שהוא לא יצליח להעביר את קלארק בשלום עד ללקסה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה הגיוני'
אה הגיוני
27/06/2020 | 14:36
2
לצפיה ב-'4 הערות בלבד-'
4 הערות בלבד-
27/06/2020 | 13:53
5
10
לקסההההההההההההההההההההההההה

פייק הזה עושה לי וייב נורא. מהמרת שדברים לא טובים יקרו איתו

בלאמי החמוד שרוצה לרדוף אחרי קלארק החלטתי שהוא לגמרי מאוהב בה, לגמרי בצדק וכמו כולם, זה פשוט לא הדדי ובגלל שהוא נסיך הוא לא עושה אפילו צעד קטן בכיוון

איך לקסה מטפסת לראש מגדל הנר שלה? ויש לה אולי אומגה לבריחה מהירה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
27/06/2020 | 14:35
2
15
לגמרי וייב נורא מפייק הזה

"החלטתי שהוא לגמרי מאוהב בה," - דה
אבל טוב כנראה שזה באמת לא הדדי.
"ובגלל שהוא נסיך הוא לא עושה אפילו צעד קטן בכיוון" -

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז איזה יופי ש'
אז איזה יופי ש
27/06/2020 | 22:19
1
8
לקסה לא פחדה לעשות צעדים על קלארק.
למרות שיכול להיות מאוד נחמד אם קלארק תפסיק לשחק משחקים ותיקח את היד של לקסה ותניח אותה על הבובז שלה כמו שעשתה עם ניילה.
אתן יודעות, לרמוז לה בעדינות כזה..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נכון, חבל שזה מה שהיא בחרה להניח עליה במקום'
נכון, חבל שזה מה שהיא בחרה להניח עליה במקום
28/06/2020 | 00:59
2
לצפיה ב-''
27/06/2020 | 22:15
1
10
היא לא מטפסת. יש מעלית גראונדרים
הראו איך הם מסובבים אותה ידנית.
למרות שחשבתי שהיה נחמד אם היא הייתה עולה במדרגות האלה כל יום ובגלל זה התחת שלה כזה
ואולי יש לה איזה עמוד חשפניות כזה שהיא גולשת איתו עד למטה כדי לרדת מהר יותר

טוב לא נכנסה יותר מלקסה אחת להודעה. היא יפה מידי בשביל לחלוק את ההודעה עם עוד לקסות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יואוווווווווו מה זהההההההההההה'
יואוווווווווו מה זהההההההההההה
28/06/2020 | 01:00
2
לצפיה ב-'המאה פרק 3X03 '
המאה פרק 3X03
26/06/2020 | 23:55
34
18
חייבת לציין שעכשיו באמת שמתי לב לכמות הנרות של לקסה

לקסה מנסה לדבר עם קלארק, היא רוצה לצרף את סקייקרו לקואליציה ורוצה שוונהדה תשתחווה בשבילה כדי לשכנע אתכל השבטים. אבל קלארק עדיין כועסת על הבגידה.

לקסה מתחילה במפגש הפסגה שלה. איש קרח מעצבן מסרב להשתחוות ויוצא נגדה על זה שהיא חלשה. לא הבנתי על מה הם כועסים, על השלום עם אנשי השמיים? על זה שהיא לא הרגה את אנשי ההר? בכל מקרה החוצפן לא בא טוב ללקסה שפשוט בועטת בו מהמרפסת בקומה המאתיים שהם נמצאים בה. נקרעתי מזה מלכה

מרקוס ואבי מגיעים למפגש הפסגה בעיר הבירה, בעוד בלאמי, רייבן, אוקטביה וג'ינה הולכים להר כי סיבה (?) מסתבר שבינתיים אנשי השמיים שיכנו את הקבוצה החדשה בהר. והם שלא חוו את כל מה שהלך שם יושבים להם בחדר האוכל בסבבה שזה מראה  די צורם. במיוחד לאוקטביה קשה עם זה והיא גם חוששת מהתגובה של הגראונדרים. אבל זה טוב כי זה הוביל לשיחה מתוקה שלה ושל בלאמי על גג הבונקר והם מחזיקים ידיים היא מרגישה לא שייכת, אבל בלאמי אומר לה שהיא תמיד תהיה שייכת איתו אעהעהה (כשבלאמי קורא לאוקטביה "או" המתרגם הקודם תירגם את זה כ"או" ועכשיו הם מתרגמים "א'" שזה דבילי. מה שמזכיר לי - בפרק הקודם פייק הזה צעק על ניילה שתדבר "אינגליש" ותרגמו את זה ל "עברית!").
כמובן האידיליה לא נמשכת יותר משניה ואקו, חברתו של בלאמי לכלוב, מגיעה משומקום ומזהירה אותם על מתנקש בפסגה. מסתבר שהיא גם אשת קרח.
בלאמי ואוקטביה יוצאים איתה ומשאירים את רייבן וג'ינה לחפש קודים לטילים כי למה? לא הבנתי. בלאמי נפרד מג'ינה והוא מאד חמוד איתה והאמת חשבתי אוי חבל עליה היא פה רק כדי שהוא מתישהו יבחר בקלארק על פניה (גם אם לא בקטע רומנטי).

מרקוס ואבי מטיילים בעיר בדרך לפסגה. מדהים שיש שם עוד עיר שלמה מסתבר שמלא מהמין האנושי שרד. מרקוס גם יודע טריג עכשיו, ואבי רוצה להעביר לו את הסיכה (האמת בצדק הוא יותר טוב בזה מסתבר) אבל הוא כזה צדיק עכשיו שהוא חושב שצריך בחירות.

נסיך הקרח מנסה לשכנע את קלארק להרוג את לקסה. נראה לך?!
לקסה מתאמנת עם איזה ילד ואז השומר שלה אומר לה שהיא מיוחדת אבל היא חושבת שקלארק מיוחדת. היא הולכת להפגש עם קלארק שקראה לה וקלארק מנסה להרוג אותה אבל לא מסוגלת. אוו אני חושבת שרק עכשיו לקסה הבינה כמה היא פגעה בקלארק, ונראה שהיא מוותרת על הכל ומשחררת אותה, אבל דווקא זה גורם לקלארק להחליט ללכת עם התוכנית שלה? חייבת להגיד שאני קצת מבולבלת משינוי הדעת של קלארק פתאום.
הפסגה מתחילה, ולרגע חשבתי שמלכת הקרח צועדת שם אבל לא זאת קלארק בלוק של מלכת הגראונדרים ממש יפה והיא משתחווה ללקסה ואז כולם משתחווים, כולל נסיך הקרח ומרקוס ואבי. והם מסכימים להיות השבט ה13 ומרקוס מקבל חותמת בשביל זה.
ואז טים בלאמי מתפרצים לועידה וזה ממש הצחיק אותי משומה איך שהם נכנסו ברעש. ופתאום אקו נעלמה להם. והמתנקש בכלל בהר וות'ר איזה בוגדת ואני האמנתי לה

המתנקש בהר דוקר את ג'ינה אוי לא. ואני חשבתי שהיא נועדה להיבגד. מסתבר שהיא נועדה למות הייתי צריכה לראות את זה בא. והוא מפעיל קוד השמדה עצמית ורייבן וסינקלייר מנסים לתפוס אותו אבל רייבן רצה לאט כי כואב לה והם לא מצליחים וכל אנשי השמיים בהר מתים ואקו חוזרת לדווח למלכה שלה שהמלחמה החלה ומסתבר שאמרסון החלאה הזה הוא זה שעוזר להם!!!!! גאדדמיט קלארק היית צריכה להרוג אותו כשיכולת!!!!!
אבל לא הבנתי איזה מלחמה - בין כל השבטים לקרח? בין גראונדרים לסקייקרו? מה הם מנסים לעשות בדיוק?

אנשי הקרח מכריזים מלחמה, אינדירה מחזירה את אוקטביה לצוות הלחימה יייאיי
בלאמי רוצה שקלארק תחזור איתם אבל היא "צריכה" להשאר "להשגיח" על לקסה והוא עצובי
ואזזז לקסה באה ומשתחווה לקלארק ואומרת לה שהיא לא תבגוד בה שוב.
קלארק נותנת לה יד לקום (זה אומר שהיא סולחת לה?) והן עומדות שם ובוהות אחת בשניה והייתי בטוחה שהן הולכות להתנשק ומייקאפ סקס אבל עדיין לא, כרגע חזרנו לשלב המתח המיני שתיכף יתפרץ.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'303'
303
27/06/2020 | 12:02
14
17
טוב קודם כל תני לי להוציא את זה מהסיסטם:  האהעאהעהההעאהעאהעאהעאהאהעאהעההה לקסה!!!
כל כך הרבה לקסה בפרק!!!!
כפרה על קים, שיתנו לה לכתוב את כל הפרקים של הסדרה

טוב נתחיל מההתחלה-
בסצינה הראשונה שלקסה נכנסת אל קלארק היא עוזרת לנו שוב לשמור על הטיימליין ומעדכנת שעבר שבוע.
שבוע שלם היא נתנה לה??!?! מסכנה שלי. ביצים כחולות עשתה לה הוונהדה הזאת
אבל בסדר, קלארק צריכה להוציא את התסכול שלה.
"כל הטרחה הזאת בשביל לשחרר אותי?"
"כל הטרחה הזאת בשביל להציל אותך"
"את יודעת מתי הייתי צריכה את ההצלה שלך, כשנטשת אותי בהר וות'ר"
"קלירלי לא היית צריכה אותי" אחח סאסית.
אולי היא לא הייתה צריכה אותך כדי להרוג את אנשי ההר, אבל היא הייתה צריכה אותך כדי לזחול למיטה שלך בלילה. במקום זה היא זחלה למיטה של ניילה...
איך היא אמרה לה את כועסת אבל אני מכירה אותך. אני מתההה!!! היא מכירה אותה שעה וחצי אבל היא מכירה אותה!!! soulmates!!! אהעהעהע
קל יותר לשנוא אותי מלשנוא את עצמך
איך היא תשנא את עצמה עם כאלה בובז??
אבל מצד שני, איך אפשר לשנוא אותך הדה שלי

"אני לא בוגדת בחברים שלי"
אז אתן חברות? חשבתי שאתן נשואות

אוי לקסה, לא יפה לדרוך על הפצעים "אבל כן בגדת (עם ניילה) היו לך חברים בהר"
"המוות שלהם הוא גם עליך" מה אכפת לה, ליטרלי כל מוות בממלכה שלה הוא עליה, בדיוק כמו שכל מוות של אחד מה-100 הוא על קלארק.

"ההבדל היחיד הוא שלך אין כבוד ולא לא הייתה ברירה" אאוץ

"אני רוצה שהאנשים שלך יהיו האנשים שלי" לקסה בייב, לא ככה מציעים נישואים.

קלארק שולחת את לקסה להפליט את עצמה. נאו נאו קלארק, אנחנו שומרים את הברכות האלה לאנשים כמו ג'ספר (שברוך ה' לא הציק לנו הפרק כבר אמרתי שאני אוהבת את קים?) לא להדה שלנו.
הפרצוף המבולבל של לקסה היה כזה חמוד

עכשיו לקסה צריכה להוציא קצת עצבים כי קלארק לא רוצה לרדת לה (סליחה, לכרוע ברך בפניה) אז בואו נבעט שגריר של אזגדה כי פויה אזגדה.
Would anyone else care to question my decisions מלכה!! באדאס ביץ' אוף אול דה ביצ'ז!

אני לא חושבת שאני צריכה להיענש בלהגיב לדברים שהם לא קלקסה הפרק, אבל אהיה נחמדה ואגיב בקצרה על כל מה שהוא לא לקסה ביחד:
1. קיין היה ממש מוצלח הפרק. דיפלומט אמיתי והלחיצת יד הזאת עם אינדרה שנראה לי פעם ראשונה ראינו אותה מחייכת ואיך הוא הסכים לאכול את הנחש הלא מבושל הזה על גחלים אהעעה הצחיק אותי שהוא נתן לבחורה שם בשוק איזה פאטץ' מהז'קט שלו בתור תשלום/הכרת תודה. איזה מצחיק זה עולם בלי כסף.
2. רייבן המלכה שלי היא הצחיקה אותי בהתחלה שהיא כולה מתלהבת שסינקלייר חושב שהיא אלוהים ואז הוא שולח אותה לעשות מלא מטלות וג'ינה כזה "קן דו נו וורונג, הא?" ואז כשהיא אומרת שהיא יכולה לעשות עוד איזה משהו בלתי אפשרי #4586 סינקלייר כזה "ואומרים שמהנדסים הם זחוחים" והיא כזה I’m growing as a person
והשיחה שלה בסוף עם סינקלייר "אולי אני פשוט שבורה" אהעעה חצי שיפ שלי, את ממש לא שבורה. זה שקלארק יורדת ללקסה הערב לא אומר שאתן כבר לא שיפ. אתן תמיד תהיו שיפ בשבילי
3. ביי ביי ג'ינה. ביי ביי אנשים מיותרים מהתחנה של פייק. אוקטביה צדקה, לא הייתם צריכה לחזור להר.
4. אוקטביה, עוד מלכה שלי מעבר לזה שהיא הייתה כל כך יפה הפרק אני אוהבת שהיא קול ההיגיון בחבורת טמטום הזאת. חבל שלא הקשיבו לה מלכתחילה. היו חוסכים את כל המוות המיותר הזה.
5. אקו, למה?
6. זו אלסה? נראית יותר כמו לאב צ'יילד של מליפסנט וגרגמל.

טוב מספיק, חוזרים לקלארק ולקסה.
רואן מנסה לשדל את קלארק להרוג את לקסה "ראיתי איך הסתכלת עליה" לא רואן, קלארק פשוט עדין מתרגלת את הפרצופים החושניים שלה. היא כנראה צריכה עוד קצת תרגול עם ניילה. אבל גם אם היא תעשה אותך אני לא אכעס יותר מידי

לקסה פתחה גנון גראונדרים, והיא מאמנת נייטבלאדים? וואט
איידן מסתבר היה טוב כמעט כמוה כשהייתה בגילו.
אף אחד לא טוב כמוך הדה!
טיטוס יודע את זה. ולמרות שהוא מקריפ רציני, לפחות הוא יודע כמה לקסה מיוחדת אפילו שהיא מנסה להעביר קצת מאור הזרקורים שלה לקלארק.
אבל אוי לא, הוא רוצה שהיא תהרוג את קלארק. לא טיטוס, נו. מייק לאב נוט וור! אתה לא רואה שאין לה מסקרה מרוחה? היום לא הורגים

קלארק מתפתה לרגע לקבל את הנקמה שלה ומצמידה סכין לגרון של לקסה, אבל אז היא בוהה לה בשפתיים החושניות שלה ותוהה לעצמה כמה מקריפ זה יהיה לנשק אותן אם היא מתה. היא מחליטה מהר שזה 10 בסולם ג'אהע בעיר האורות ומשליכה את הסכין לרצפה. אחלה פור-פליי גירל.
לקסה מחליטה שאין לה סבלנות למשחקים של קלארק ומחליטה לעזוב, אבל קלארק שחייה בשביל תשומת הלב של לקסה כמובן עוצרת בעדה ומספרת לה על התוכנית שרקחה מהרגע שהגיעה לשם אבל העמידה פנים ש'אוי רק עכשיו חשבתי על זה'
קלארק אומרת לאבי 'ביי אמא, אני צריכה לעשות את אישתי אז אין לי זמן אליך'.
היא יורדת ללקסה מול כולם.
אבל לקסה לא בענייני PDA. אז היא יורדת לקלארק בפרטי אהעהעעה
בין לבין כולם בוגדים בכולם, יש בלאגן, מתחילים מלחמה, קלארק מנפנפת את בלאמי ויש זמרת ממש מהממת ששרה שיר בטריג ואני רוצה את זה באייטונס שלי עכשיו!
ויאללה תעשו סקס!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
27/06/2020 | 12:41
6
8
" לקסה בייב, לא ככה מציעים נישואים."

"קלארק שולחת את לקסה להפליט את עצמה." - חחח בדיוק תהיתי כי לקסה לא גדלה על הספינה GO FLOAT YOURSELF לא אומר לה כלום, בטח לא הבינה מה קלארק רוצה
או שהיא סתם חושבת שקלארק מצנזרת את עצמה כי הם ב CW?

"איזה מצחיק זה עולם בלי כסף." - אני גם חשבתי

רייבן - "ואז כשהיא אומרת שהיא יכולה לעשות עוד איזה משהו בלתי אפשרי #4586 סינקלייר כזה "ואומרים שמהנדסים הם זחוחים" והיא כזה I’m growing as a person" - חחח כן מתה עליה שכחתי לציין את זה
רגעע אבל מה עם חבר של מילר? גם היה בהר? למה לא מתייחסים לזהה?

"זו אלסה? נראית יותר כמו לאב צ'יילד של מליפסנט וגרגמל." - ממש

"אתה לא רואה שאין לה מסקרה מרוחה? היום לא הורגים"

" 10 בסולם ג'אהע בעיר האורות"

לא הבנתי למה זה רעיון שקלארק חשבה עליו אם זה ליטרלי מה שלקסה ביקשה ממנה כבר בתחילת הפרק?

"אבל לקסה לא בענייני PDA. אז היא יורדת לקלארק בפרטי אהעהעעה" -אני שמחה שאת כותבת את מה שאני חשבתי והייתי מנומסת מידי כדי לכתוב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
27/06/2020 | 12:54
5
7
"רגעע אבל מה עם חבר של מילר? גם היה בהר? למה לא מתייחסים לזהה?"
אוף אני לא רוצה לספיילר לך אבל הוא לא היה בהר. אפשר להיות רגועים

"לא הבנתי למה זה רעיון שקלארק חשבה עליו אם זה ליטרלי מה שלקסה ביקשה ממנה כבר בתחילת הפרק?" אממ אוף זה גם סוג של ספוילר אבל היא כן אמרה לה "יש לי רעיון יותר טוב" ז"א שראית רק את החלק הראשון של הביצוע שזה מה שלקסה ביקשה ממנה לעשות.

"אני שמחה שאת כותבת את מה שאני חשבתי והייתי מנומסת מידי כדי לכתוב"
אין טעם לצנזר את עצמנו בימים האחרונים של תפוז. אני אומרת בואו נתפרע עם פורנו של קלקסה ואאוטינג לדודים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז יופי '
אז יופי
27/06/2020 | 14:38
4
8
(לגבי חבר של מילר) (וזה שיש המשך לתוכנית)
יאוו קלארק בלוק גראונדר ואני אוהבת שעדיין יש לה קצת ורוד בשיער.

יש מצב שיש משהו בין מרקוס ואינדרה יותר מחברות?

"אני אומרת בואו נתפרע עם פורנו של קלקסה ואאוטינג לדודים"
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
27/06/2020 | 22:50
3
7
מרקוס ואינדרה? ממ לא יודעת, מרגיש לי כאילו הם רק BFFs כאלה, שעוד איזה פרק או שנים הוא יחזור לארקדיה עם צמות בשיער

וטוב, אולי פורנו של קלקסה לא ימצא חן בעיני ניק, אבל עדין אפשר להטריל עם לקסה (ויש לי מלאאאא לקסה מהפרק הזה!!)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'3+4'
3+4
28/06/2020 | 01:07
2
2
לצפיה ב-''
28/06/2020 | 09:15
1
8
טוב הנה כמה אחרונים לפרק זה. נתחיל לאסוף גיפים לפרק הבא
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הרביעי- בטוחה שכן'
הרביעי- בטוחה שכן
28/06/2020 | 21:50
2
לצפיה ב-'כל הכבוד'
כל הכבוד
27/06/2020 | 14:01
6
7
תקציר מלא בלקסה, כן ירבו באמת לא צריך לדבר על האחרים כשהיא בסביבה. במיוחד לא כשהיא מהממת וכורעת ברך ככה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
27/06/2020 | 22:55
5
9
תודה שאת מגיבה לי תגובות לקסה. ככה אני לא מרגישה אשמה שאני מפרסמת רק גיפים שלה בתגובה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אחחחחחחחחח'
אחחחחחחחחח
28/06/2020 | 08:50
4
6
מעניין איזו עוגה הייתה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
28/06/2020 | 09:02
3
11
לפי הדברים שהם מוכרים שם בשוק של פוליס אני לא אתפלא אם זו תהיה איזה עוגת צלופחים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מהשלישי צחקתי כי נזכרתי במה ששלחתי לך'
מהשלישי צחקתי כי נזכרתי במה ששלחתי לך
28/06/2020 | 21:00
2
2
לצפיה ב-' נכון, כבר הספקתי לשכוח מזה'
נכון, כבר הספקתי לשכוח מזה
28/06/2020 | 23:29
1
5
אם היית שולחת את זה נורמלי הייתי גם מעלה לפה

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כשהמחשב יעבוד כמו שצריך'
כשהמחשב יעבוד כמו שצריך
29/06/2020 | 09:57
5
אחת מתופעות הלוואי שלו, מלבד מסכים ירוקים בנטפליקס, זה שטאמבלר לא נטען
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ועכשיו תגובה אליך'
ועכשיו תגובה אליך
27/06/2020 | 12:39
7
17
הקטע שלקסה בועטת את האיש קרח הזה מהבנין זה אחד הקטעים האהובים עליי בסדרה

"לא הבנתי על מה הם כועסים" הם בעיקר רוצים להעיף את לקסה. ועכשיו הם משתמשים בתירוץ של "היית חלשה בהר שלא יצאת למלחמה" וגם "לא הרגת את וונהדה" שמעיד על עוד חולשה. וזה שסקייקרו מצטרפים לקואלציה בטח לא עוזר, ומסוף הפרק אנחנו מבינים גם שהם ממש כועסים על זה שסקייקרו "עברו לגור" בהר וות'ר.

"רק כדי שהוא מתישהו יבחר בקלארק על פניה" כולם צריכים לבחור את קלארק על פני כל אחת אחרת (אלא אם האחת האחרת היא לקסה ואז הן שוות)

"מרקוס גם יודע טריג עכשיו" עליו אני לא אתפלא אם הוא יושב עם מילון גראונדרים כל ערב ולומד 10 מילים חדשות

"חייבת להגיד שאני קצת מבולבלת משינוי הדעת של קלארק פתאום" אני חושבת שהיא הבינה מה שקיין והחבר'ה האחרים של סקייקרו הבינו - בלי לקסה אנשי השמים שוב יהיו במלחמה. קלארק ראתה גם את הצבא של אזגדה, היא אולי לא סומכת על לקסה (בשלב הזה) שתגן על האנשים שלה, אבל היא בטח הבינה שלפחות היא לא תצא למלחמה נגדם. 

"איזה בוגדת ואני האמנתי לה" גם אני. הנבלה הזאת

"ואני חשבתי שהיא נועדה להיבגד. מסתבר שהיא נועדה למות  הייתי צריכה לראות את זה בא" חחח בסדרה הזאת הסיכוי למות גבוה פי 3 מהסיכוי סתם להיבגד

"אמרסון החלאה הזה הוא זה שעוזר להם" לינקולן צריך להוריד גם לחרא הזה יד
אגב חייבת להודות שהסצינות של המתנקש ממש הלחיצו אותי בפעם הראשונה. והיום הן אומנם לא מפחידות אותי אבל עדין מקריפות ממש.

"אבל לא הבנתי איזה מלחמה - בין כל השבטים לקרח? בין גראונדרים לסקייקרו? מה הם מנסים לעשות בדיוק?" בעיקרון אזגדה מנסים להדיח את לקסה. אם הם (המלכה ניה) יהרגו את לקסה, הם יקבלו את הכוח שלה ואז כביכול הם ישתלטו על הקואליציה. אנשי טריקרו שלקסה באה מהשבט שלהם, ואנשים משבטים אחרים שמאמינים בלקסה ילכו איתה, מי שלא- ילחם לצד אזגדה.
או שיש עוד אופציה, ששבטים אחרים יחליטו שהם לא בעד אף אחת מהן (לקסה/ניה) ושהם רוצים שמישהו מהשבט שלהם ישלוט, אז הם ילחמו בכולם. בקיצור, אמור להיות בלאגן אחד גדול וסקייקרו שנמצאים בטריטוריות של אזגדה וטריקרו כמובן יקלעו לקרב בין אם הם רוצים בכך או לא.  

"זה אומר שהיא סולחת לה?" זה שהיא נתנה לה יד לכשעצמו לא בהכרח אומר שהיא סלחה לה, אבל המבט המאוהב הזה שהיא דפקה לה אחרי כן אומר לי שהיא כבר ממש לא כועסת. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחח הגיף של לקסה המבולבלת '
חחחחחח הגיף של לקסה המבולבלת
27/06/2020 | 12:46
1
12
בדיוק מה שתהיתי וכתבתי בתגובה אלייך

אה אוקי תודה על ההסברים על כל ענייני המלחמה האלה.

"עליו אני לא אתפלא אם הוא יושב עם מילון גראונדרים כל ערב ולומד 10 מילים חדשות" יש מצב  אולי גם לקח שיעורים עם אינדרה.

וואי כן לגבי הסצנות עם המתנקש ממש הקריפו.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הוא כזה חנן'
הוא כזה חנן
27/06/2020 | 22:59
8
טוב אין תוכן. סתם רציתי לשים עוד גיפים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחח'
חחחחחחחחח
27/06/2020 | 14:03
4
10
הגיף המבולבל

והבעיטה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עוד קצת'
עוד קצת
27/06/2020 | 23:04
3
8
די אני לא יכולה
היא כזאת יפההההה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הפרופילללללללללללללללללללללל'
הפרופילללללללללללללללללללללל
28/06/2020 | 01:08
2
3
לצפיה ב-'!?I know right'
!?I know right
28/06/2020 | 09:08
1
6
לצפיה ב-'עעעעעעעעעעע'
עעעעעעעעעעע
28/06/2020 | 20:58
2
לצפיה ב-'עברית'
עברית
27/06/2020 | 13:57
10
15
הדבר הכי חשוב שלקחתי מהפרק הזה, גם עכשיו וגם בצפיה הקודמת והמקורית בו, הוא שקלארק ולקסה התחתנו כל השאר פחות חשוב. לא העסקאות, לא הפיצוצים, לא קיין שפתאום אני ממש לא נגדו, לא אוקטביה, לא כל העלילה הממש מוזרה עם ג'יכסה ומרפי והAI שלהם, רק האיחוד של המרגש שלהן
והנרות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחח'
חחחחח
27/06/2020 | 23:22
9
8
אכן התחתנו. אפילו הייתה להן וודינג סינגר.
בלאמי היה על תקן זה שמתפרץ כשהכומר אומר "ספיק נאו אור פוראבר הולד יור פיס" אז הוא אכן דיבר אבל לאף אחד לא היה אכפת אז הן המשיכו בחתונה כרגיל
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ככה הלך'
ככה הלך
28/06/2020 | 01:09
8
7
בכל חתונו תהברביות של אחיות שלי. מישהו התפרץ אבל לא הקשיבו לו
אבל לא היו גיפים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הנה תמונה מאלבום החתונה'
הנה תמונה מאלבום החתונה
29/06/2020 | 00:17
7
14
לצפיה ב-'זה באמת נראה כאילו '
זה באמת נראה כאילו
29/06/2020 | 00:20
5
9
היא מציעה לה נישואים.

*כןכן אני יודעת לא כאילו זה פחות או יותר באמת מה שהלך שם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' אל תתעסקי עם ליאורה'
אל תתעסקי עם ליאורה
29/06/2020 | 00:43
4
14
יש כל מיני פאן ארט מהחתונה שלהן. חלקם ממש יפים וחלק סתם מצחיקים. הנה כמה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחח הרקוןןןן '
חחחחח הרקוןןןן
29/06/2020 | 00:53
7
איזה חמוד

וזה שתקעו לקלארק הינומה וללקסה טוקסידו

הציור ממש יפה.

תמונה 6 זה באמת הן? יש לה את הקעקועים האלה באמת?

תמונה  7 איזה יפות כולן עדיין מוזר לי לראות אותן בלבוש ואיפור של אנשים נורמלים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחח הרקוןןןן '
חחחחח הרקוןןןן
29/06/2020 | 00:54
1
10
איזה חמוד

וזה שתקעו לקלארק הינומה וללקסה טוקסידו

הציור ממש יפה.

תמונה 6 זה באמת הן? יש לה את הקעקועים האלה באמת?

תמונה  7 איזה יפות כולן עדיין מוזר לי לראות אותן בלבוש ואיפור של אנשים נורמלים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חח 6 זה פוטושופ'
חח 6 זה פוטושופ
29/06/2020 | 01:03
7
לדעתי ללקסה אין קעקועים בכלל. לקלארק יש כל מיני קעקועים קטנים ומכוערים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יוווווווווווווווווו'
יוווווווווווווווווו
29/06/2020 | 09:59
8
אני מאד רהוטה הבוקר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יווווווווווווווווווווו'
יווווווווווווווווווווו
29/06/2020 | 09:57
2
לצפיה ב-'המאה פרק 3X04 '
המאה פרק 3X04
27/06/2020 | 20:33
56
29
לאאאאאאאא בלאמייייייייייייייייייייי מה יש לךךךךךךךךךךךךךךךך אני מרגישה נבגדת כמו עם לקסה אז בהר!!!!!!!

אוקי בחלק המיותר יחסית ג'ספר עדיין שיכור וממומרמר הולך לבקר בדרופ שיפ שבינתיים צמח בה דשא על ערימת הגופות החרוכות שהייתה שם. מסתבר שהוא הביא איתו את האפר של פין. למונטי נמאס והוא נוטש אותו שם. ואז ג'ספר הפיל את פין אוי לא.
כבר עדיף את עלילות ג'אהא יש שם את מרפי ואמורי.

במגדל הנר לקסה מסתבר מחלטרת כגננת לילדים, ביניהם מי שאמור להיות היורש שלה שהוא ילד קטן. לא פלא שהיא מפקדת כ"כ צעירה אם בגיל הזה הם מתחילים.
וכשנגמר הגן מתחילים משחקי הכס. מלכת הקרח שנראית יותר כמו מכשפה מגיעה וממרידה את כולם נגד לקסה, ובסוף לקסה מאתגרת אותה למלחמה עד המוות. המלכה בוחרת בבן שלה, לקסה בוחרת בעצמה.
קלארק מנסה לעצור את זה,  ולהרוג את המלכה/מכשפה. והנסיך רואן שמסתבר לא מת על אמא שלו עוזר לה, אבל השומרת שלה עוצרת את זה, ומסתבר שהשומרת גם נייטבלאד, כמו הגנון של לקסה ולקסה עצמה, מה שזה לא אומר. יש להם דם כהה יותר קצת סגול וזה סוג של כוח? מניחה שעוד נלמד על זה. אז רק נייטבלאד יכולים להיות הדה?
אז זה לא עבד ועכשיו זמן האבקות, ולקסה לא פרייארית אבל מתישהו היא על הרצפה והוא מתקרב עם החנית. בשלב זה צעקתי על המסך "אם תהרוג את הדה אני אהרוג אותך ג'ודי"! אבל היא מתמרנת ומתגלגלת משם והופ ידה על העליונה שוב! לקסה כבר שניה מלהרוג אותו ואז האמא המקסימה שלו מודיעה לו שאם הוא מת הוא מת לוזר ולא נסיך, גם כן אמא ואז לקסה משפדת אותה!!! יאסס!! לונג ליב דה קינג! ועכשיו אני מניחה שהוא יהיה ALLY שלנו?
ואז בערב לקסה באה לבקר את קלארק בכותנת לילה סקסית ושיער לצד וואי היא הייתה מהממת ככה וקלארק מחליפה לה תחבושת או משהו ואז אומרת לה לילה טוב ולקסה הולכת? רגע מה??? איך עם הלוק הזה והמוד והנרות בחדר? הייתי בטוחה שהן הולכות לשכב סופסוף

אני הולכת לרצוח את פייק הזהההההההההההה אהעההההההההה!!!
חתכת מטומטם תפסיק להרוס מה שהשגנו פה ב2 עונות שלמות והרבה מוות בשני הצדדים!!!
אם לקסה שלחה צבא להגן עליכם הצבא הזה בא להגן עליכם!!!!!!!!!!!!!!
ומי האידיוט שזרק על לינקולן אבן נשבעת כמעט שברתי את המחשב מעצבים איפה אוקטביה הסמוראית שתשפד אותו.
ומרקוס מצא יופי של זמן להחליט להיות דמוקרטיה פתאום
אבל הכי גרוע -  בלאמיייייייי. מה קרה לו?!?! מה הוא דפוק?!?! הוא יודע שאנשי הקרח רעים יותר משאר הגראונגרים!!! הוא יודע שיש להם מלחמה עם לקסה!!!  הוא יודע שטריקרו עכשיו בצד שלהם!! הוא מכיר את אינדרה!! הוא מכיר את לינקולן!! אעהאהה צעקתי על המסך "בלללל לאא אתה יותר חכם מזההה!!!". (אני קוראת לו בל עכשיו אנחנו ברמה כזאת כבר). הייתי בטוחה שיש לו איזה תוכנית או משהו שהוא לא באמת נסחף אחרי פייק. אני אפילו לא כועסת עליו כמו על פייק אני יותר שבורת לב ונבגדת
ולמה הוא כזה יפה גם כשהוא עושה דברים כאלה?

עכשיו אני הולכת לראות הדרקון הראשון שלי 3 ויותר מאוחר פרק 5.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כבר לא ראיתי את הפרק הזה הפעם (גם לפרק הזה)'
כבר לא ראיתי את הפרק הזה הפעם (גם לפרק הזה)
27/06/2020 | 21:30
2
20
אתמול ראיתי את פרק 2 ו3 וכאילו היה לי קשה ליהנות מהם כי ידעתי שהעניין הזה מתקרב.

אין לי את האנרגיה לשנאת בלאמי עכשיו.
כאילו איך שאני זוכר את זה, זה קשור לכך שאקו רימתה אותו ושהחברה שלו מתה, אבל בכל זאת איך הוא לכל הרוחות יכל לעשות את זה?

לא נראה לי שאני אמשיך את הצפיה החוזרת הזאת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ואהעע זה הולך להיות עניין מתמשך עכשיו? '
ואהעע זה הולך להיות עניין מתמשך עכשיו?
27/06/2020 | 22:46
1
13
אני עכשיו מפחדת לראות את 5

כן הבנתי כאילו מה הסיבות אבל זה מטומטםםם כי הוא יודע שאנשי הקרח זה לא טריקרו!!!!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני התייחסתי ספציפית לפרק הזה בלי להתייחס למה שקורה אחר כך'
אני התייחסתי ספציפית לפרק הזה בלי להתייחס למה שקורה אחר כך
27/06/2020 | 23:31
11
אבל מן הסתם זה לא שבפרק 5 הם יתעוררו ויגלו שזה הכל היה חלום
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב אז אממ'
טוב אז אממ
27/06/2020 | 23:32
12
22
עוד לא "ראיתי" את הפרק אז אני אכתוב תגובה יותר מאוחר.
אגב נראה לי שהיום אראה רק פרק אחד כי אני עדין חייבת לניק תגובה על הפרק השבועי של עונה 7
בכל מקרה, כי יצאת מהפרק מבואסת, הנה מם שאולי יעלה לך חיוך, כי אנחנו צריכים להתמקד במציאות החלופית שם דברים הרבה יותר נחמדים לנו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
27/06/2020 | 23:37
9
4
לצפיה ב-'ואולי גם זה'
ואולי גם זה
27/06/2020 | 23:44
8
13
כי את לא יכולה לבדוק עדין אינסטגרמים ויוטיובים של דברים.
הנה תמונה חמודה של בלאמי ומרפי
ואח"כ אומרים לי שאני סתם רואה שיפים בכל מקום
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תומכת!!'
תומכת!!
27/06/2020 | 23:56
6
2
לצפיה ב-'ואם כבר שיפים'
ואם כבר שיפים
28/06/2020 | 00:14
5
17
את הרי יודעת שבסוף תמיד אחזור אליהן
והשני קצת ישן אבל מצחיק אותי כי זה כאילו כולם שוכבים עם כולם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
28/06/2020 | 00:19
3
12
חח אני אוהבת שכל הפאנדומים משתמשים באותם בדיחות, ראיתי את הראשון במליון גרסאות על שיפים שונים (זה עדיין מצחיק תמיד)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב יש גם מלא אחרות'
טוב יש גם מלא אחרות
28/06/2020 | 02:04
2
13
אני אבחר כמה שהן לא ספוילריות
(למרות שבטח גם אותן מיחזרו בפאנדומים שונים אבל זה עדין מצחיק אותי)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
28/06/2020 | 08:56
8
בקרוב אוכל ללכת לשבת על הטאמבלר שלי ולהוציא משם דברים כמו שצריך
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
28/06/2020 | 18:42
8
דווקא כאלה לא הכרתי, חלקם גם היו ספציפים לסדרה.
השני מהסוף האהוב עלי. FATE
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הראשון'
הראשון
28/06/2020 | 01:11
2
לצפיה ב-''
28/06/2020 | 01:10
2
לצפיה ב-'רציתי באמת לומר...'
רציתי באמת לומר...
27/06/2020 | 23:43
1
3
לצפיה ב-'טוב טוב, אני אלך לצפות בו שוב עכשיו ולהגיב'
טוב טוב, אני אלך לצפות בו שוב עכשיו ולהגיב
27/06/2020 | 23:46
11
ורק אחרי זה אני אגיב לפרקים של עדי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב קדימה פרק 4'
טוב קדימה פרק 4
28/06/2020 | 00:58
13
18
באמת נורא מה שקרה עם בלאמי, אוףףףףףףףף ועוד בדיוק אחרי שחשבתי שהוא כ"כ מסכן וחמוד עם איך שהוא עמד שם עם השיער הארוך שלו והדמעות בעיניים וניסה להתמודד עם ההרגשה שבגללו כל האנשים האלה מתו, ואז הוא הולך ומצטרף אל פייק נגד לינקולן ונגד כולם. למההההההההההה!!!!

ג'ספר מעצבן אותי ממש, וחבל כי הרבה יותר יפה לו בלי כל השיער שלו והייתי שמחה לפרגן לו. אבל לא ככה.

אבללללללללללל.
לקסה וכמה לקסה!!!!!!!! גם גננת, גם אמא גאה שמסתכלת על קלארק והדאגה שלה בחיוך הקטן והמהמם שלה, גם הקומנדר הלוחמת ששום ג'ודי או רואן או סליחה שכחתי את השם שלך ב"מפרשים שחורים" לא יכול עליה אבל הכי חשוב- גם רכה ומהממת והולכת א לקלארק באמצע הלילה בכותונת הלילה הזו עם השיער ועעעעעעעעעע אני לגמרי איתה, שתינו היינו בטוחות שליל הכלולות שלהן הולך לקראות סופסוף. אבל לא, קלארק סתם החליפה לה תחבושת ואמרה "עשיתי את זה בשביל האנשים שלי". כן בטח, קלארק, לכי תשקרי לאמא שלך, ראינו איך התרגשת כשהגעת לקרב וכשלקסה ניצחה. תפסיקי לשחק אותה קשה להשגה.
אגב יש לי חברה מטאמבלר שמצאה תמונת מאחורי הקלעים של הקעקוע על הגב של לקסה וקיעקעה אותו.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה ועוד משהו שרציתי לציין'
אה ועוד משהו שרציתי לציין
28/06/2020 | 01:02
3
7
פרקים כאלה ממש גורמים לי להעריך את זה שאני עושה מאמצים כדי לצפות באיכות מיטבית, כי אלישיה מהממת כ"כ בכל השוטים האלה והכי כיף לראות שללקסה יש עדשות מגע
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבל למה בעצם'
אבל למה בעצם
28/06/2020 | 02:14
2
10
אובייסלי זה לא עדשות צבעוניות אז כנראה עדשות מגע.
האמת שאף פעם לא שמתי לב שזה נראה שיש לה עדשות. מעכשיו אני אשים לב

(טוב ברור לך שסתם הגבתי כי רציתי לשים את התמונה הזו ולהתמוגג מהעין המושלמת שלה)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה טוב הנה'
אה טוב הנה
28/06/2020 | 02:16
1
12
כאן כן רואים את העדשת.
(שוב, סתם מגיבה לעצמי כדי לשים תמונות)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מגע'
מגע
28/06/2020 | 08:53
8
תמיד הצחיק אותי שרואים לה אותן כ"כ בבהירות אבל לסדרות לא באמת אכפת מדברים כאלה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ועוד תגובה בלי ספוילרים'
ועוד תגובה בלי ספוילרים
28/06/2020 | 01:05
1
12
אני לא אספיק לראות הלילה את פרק 5 כי כבר מאוחר, ולצערי צצו לי דברים שמונעים ממני להתקדם בקצב הרגיל וביום שני בקושי יהיה לי זמן. אז או שמחר ממש אנסה לראות את 5+6+7 כדי להישאר באותו קצב ובשני אקח יום הפסקה, או שמחר 5+6 ואת 7 רק ביום שני. סליחה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני אראה מחר רק את 6'
אני אראה מחר רק את 6
28/06/2020 | 01:47
3
לצפיה ב-'חחח אמאלה לרגע קראתי '
חחח אמאלה לרגע קראתי
28/06/2020 | 01:46
1
14
היא עשתה קעקוע של לקסה על עצמה על הגב וזה תמיד קריפי בעיני לקעקע פרצופים של אנשים אחרים. אבל רק הקעקוע זה יפה.

אולי ג'ספר היה נראה נורמלי בלי שיער אם לא הוא היה מתעקש לגדל שפם בר מצווה מכוער כזה.

"ועוד בדיוק אחרי שחשבתי שהוא כ"כ מסכן וחמוד עם איך שהוא עמד שם עם השיער הארוך שלו והדמעות בעיניים וניסה להתמודד עם ההרגשה שבגללו כל האנשים האלה מתו" -

ואיזה איכות מיטבית? את לא רואה בנטפליקס?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני רואה בנטפליקס אבל אני משלמת על המינוי באיכות המיטבית'
אני רואה בנטפליקס אבל אני משלמת על המינוי באיכות המיטבית
28/06/2020 | 08:54
9
שזה 4K במכשירים תומכים אבל הHD הכי הכי חד שיש במככשירים אחרים

והשפם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'צ׳ארלס וויין!!! איך שכחת'
צ׳ארלס וויין!!! איך שכחת
28/06/2020 | 01:57
1
12
למרות ששם הוא בעצם היה רואן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נכון, בגלל זה הבלבול שלי'
נכון, בגלל זה הבלבול שלי
28/06/2020 | 08:55
5
לצפיה ב-'כבר כיביתי את המחשב'
כבר כיביתי את המחשב
28/06/2020 | 11:59
2
14
אז גיפים יבואו מחר.
אבל בינתיים כי ההודעה שלך הזכירה לי את המם הראשון, אני מגיבה לך גם בלי גיפים (בינתיים)
אבל כפיצוי הנה עוד כל מיני ממים (אגב זה לא שאין לי גיפים בטלפון, יש לי איזה אלפיים. אבל יותר קשה למצוא משהו בטלפון כי זה מסודר בתיקיות של דמויות ולא פרקים, כמו במחשב)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
28/06/2020 | 18:44
7
השני זה מסדרה אחרת כאילו?
והשלישי - מתה וגם איזה שונה היא נראית לא בלקסה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מעולים'
מעולים
28/06/2020 | 20:59
2
לצפיה ב-'304'
304
28/06/2020 | 11:43
16
15
טוב אני לא הולכת לחפור. כי כבר 1 בלילה ואני צריכה לישון וגם בלאמי החמור הזה ופייק עיצבנו אותי אז שימותו שניהם (+אמא של מונטי)
אפילו ג'ספר השיכור המעיק לא היה כזה נוראי. הוא לפחות פוגע רק בעצמו (וברגשות של מונטי).
אז במקום זה אני אדבר על הדברים המוצלחים של הפרק.
המלכה ניה חושבת שהיא יכולה לקרוא תיגר על הדה שלנו. ולקסה מקבלת את זה במקום לבעוט גם אותה מראש הבנין.
טוב רגע, גם בתגובה כזו צריכה להתלהב אז האעהאהעהאהעהאעהאההאעהה לקסהההה
הצחיק אותי איך כל האמבסדורים מתחילים לצעוק נו הדה נו מור וטיטוס כזה תהרגו את כולם
צודק. תאכלס גם אני הייתי הורגת את כולם, גם אם הייתי נשארת לבד עם קלארק במילא זה מה שהן רוצות
לקסה וכיתת הנייטבלאדים ראית קלארק, היא מוכנה כבר להיות אמא אתן יכולות לאמץ את איידן במילא הוא נראה כמו הלאב צ'יילד של שתיהן.

קלארק מודאגת שרואן יהרוג את לקסה ולקסה רק מקשקשת על גילגול נשמות שעוד יותר מוציא את קלארק מדעתה
הצחיק אותי שבסוף היא שואלת את לקסה "את מדברת על עוד משהו חוץ מהמוות שלך" היא מעדיפה לדבר על הבובז שלך קלארק, אבל את משחקת אותה חסודה
לא יודעת מה הקטע של המלכה שהיא מתייחסת לרואן כמו לזבל. מה הוא כבר עשה שראוי לגירוש? האם אי פעם נגלה?
נראה כאילו היא מעדיפה את אונטרי בתוך בת (אגב עדי, מכיוון שרק הפרק ראינו את אונטרי עכשיו זה בטוח לספר לך פריט טריוויה קטן שהיא הבת זוג של מרפי במציאות. ואגב שני, ניילה- זו ששכבה עם קלארק, היא אחות של מרפי במציאות) האם זה בגלל שהיא נייטבלאד?
בכל מקרה, אהבתי שהוא שלח את קלארק להרוג אותה. לא כי זה סבבה להרוג את אמא שלך, אבל כי הוא מבין שהיא בסופו של דבר 'בצד שלו'. וכמובן שבטח קרץ לו להיות מלך.
אבל קלארק כשלה במשימה הפשוטה שהטיל עליה, אז עכשיו האישה שלה צריכה לעשות את העבודה השחורה (שחורה בגלל הדם שלה, הבנת? כן.. אני באה עם ה-dad jokes היום)
וכפרעל לקסה איזה לוחמת היא. עם חרב, בלי חרב. מה זה משנה. מלכה! ואיידן חמוד שם בצד עוצר את הנשימה כי הוא חושש לחיה של אמא שלו
המלכה מתה (חחח איך שיפדה אותה הרעתי בקול)
LONG LIVE THE KING
חח תמיד שהיא או קלארק צועקות משהו זה מרגיש כאילו הן ממש מתאמצות שהמבטא לא יתפלק להן (כי סרייסלי, זה קשה לצעוק עם מבטא. תנסו) וזה תמיד נשמע חמוד כזה כי לא הולך להן
אהעהעעהעהעההעהעה ואז לקסה באה אל קלארק באמצע הלילה היא כבר חצי ערומה אבל קלארק כנראה מפחדת להכאיב להדה שלה עכשיו כשהיא פצועה כי רואים עליה שהיא אוהבת סקס קשוח. וגם אולי לא מעוניינת שהיד המדממת של לקסה תיגע לה ב.. וול. היא צריכה טטנוס. אוקיי, אני מבינה. בסדר.
יאללה לקסה תחלימי עד הפרק הבא. אני רוצה

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח לא יודעת מה יותר אהבתי '
חחח לא יודעת מה יותר אהבתי
28/06/2020 | 18:50
14
13
הגיף של לקסה עם השיער בצד, הגיף של לקסה עושה סיבובים על הרצפה, הגיף של לקסה רוקדת עם חרב, או הגיף שבו היא משפדת את המלכה

"מה הוא כבר עשה שראוי לגירוש? האם אי פעם נגלה?" - בטח ראה פרוזן וטחן לאמא שלו את לט איט גו.

"(אגב עדי, מכיוון שרק הפרק ראינו את אונטרי עכשיו זה בטוח לספר לך פריט טריוויה קטן שהיא הבת זוג של מרפי במציאות. ואגב שני, ניילה- זו ששכבה עם קלארק, היא אחות של מרפי במציאות)" - יאא מה זה עסק משפחתי. הם הכירו על הסט או קודם?

חחח אני לא שמה למבטא מתפלק אבל זה כי אני עוד לא מכירה אותו.

"וגם אולי לא מעוניינת שהיד המדממת של לקסה תיגע לה ב.. וול. היא צריכה טטנוס"

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'השורה השניה שלך'
השורה השניה שלך
28/06/2020 | 20:56
4
לצפיה ב-''
29/06/2020 | 00:24
12
7
אני מדמיינת את רואן שר לט איט גו בקולי קולות וצוחקת לעצמי כמו מטומטמת תודה על הדימוי הזה

וכן, הם הכירו על הסט.
יש עוד זוגות בסדרה אגב. נראה לי שלא רק בראש שלי כולם שוכבים עם כולם, אלא גם במציאות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יאא מי עוד?'
יאא מי עוד?
29/06/2020 | 00:27
11
10
אני יודעת שקלארק ובלאמי נשואים (מה שמוכיח את טענותיי לזה שכימיה יש שם)
רציתי לחפש את האינסטגרם שלהם לראות אם יש להם תמונות חמודות ביחד אבל אני מתאפקת.

" תודה על הדימוי הזה" - יו וולקאם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'את לא מפסידה המון האמת'
את לא מפסידה המון האמת
29/06/2020 | 00:51
10
15
הם לא באמת מעלים תמונות יחד.
למעשה הם לא מעלים תמונות כמעט בכלל.
היו להם הרבה יותר תמונות חמודות יחד לפני שהם הפכו לזוג (שזה אגב קרה רק לפני קצת יותר משנה כי לפני כן היא יצאה עם מישהו אחר בסדרה)
הנה השתי תמונות היחידות מהחתונה שלהם.

זוג נוסף מהסדרה זה אקו וג'קסון.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הנה 2 שמצאתי'
הנה 2 שמצאתי
29/06/2020 | 00:57
6
12
וואו תפוז מחרפן אותי, אני יודעת שבוודאות ששתי התמונות לא כאלה גדולות שלא רק שהן יכולות להיכנס להודעה אלא שאני יכולה להכניס עוד 10 אחרות אבל משום מה הוא ממש אנטי וזה נוראי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ניסיון שני, הנה השניה'
ניסיון שני, הנה השניה
29/06/2020 | 00:58
4
10
לצפיה ב-'לי הוא בכלל קרס קודם'
לי הוא בכלל קרס קודם
29/06/2020 | 01:00
3
9
בגלל זה הגבתי פעמיים על הרקון הוא עשה לי שלא נשלח וכן שלח.

אהעהההההההההה חמודיייייייםםםם בשתיהןןן תודההה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אצלי זה פשוט אם אני משאירה את העמוד פתוח יותר מדקה'
אצלי זה פשוט אם אני משאירה את העמוד פתוח יותר מדקה
29/06/2020 | 01:24
2
10
תפוז מתרפרש ואני מקבלת עמוד שגיאה. אם אני מרפרשת שוב אז הוא עולה מחדש והכל סבבה.
הבעיה היא שאם אני כותבת הודעה ולוקח לי יותר מדקה לכתוב אותה אז הוא כאילו משתבש ואפ אני באה להעלות תמונה הוא חושב מיליון שנה ובסוף גם לא מעלה לי את התמונה.
אני צריכה כאילו לרפרש מחדש, להעלות קודם את התמונות ואז להדביק את הטקס ולשלוח. וזה מעיקקקק
אבל אני עדין מעדיפה את זה על פני אג'נדה שלא נראה לי שאטרח להיכנס לשם בכלל אם תפוז יפול
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא את לא יכולה לנטוש אותנו '
לא את לא יכולה לנטוש אותנו
29/06/2020 | 18:21
10
יאוו תפוז קרציה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תכנסי בבקשה לאג'נדה'
תכנסי בבקשה לאג'נדה
29/06/2020 | 18:38
9
לפחות  על מנת שנוכל לתת לך פרטים למקרה שנאלץ למצוא מקום אחר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חמודים'
חמודים
29/06/2020 | 10:00
8
רק במציאות ולא בסדרה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח לא בטוחה אם לשמוח שאני לא מפסידה'
חחח לא בטוחה אם לשמוח שאני לא מפסידה
29/06/2020 | 00:59
2
12
או להתבאס שאין לי למה לצפות

התמונה הראשונה זאת מישהי מהסדרה? כי אני לא מזהה.

יאא חמודים תודה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'האמת שאני ממש מתבאסת'
האמת שאני ממש מתבאסת
29/06/2020 | 01:19
1
11
מזה שהם לא פעילים כי קלארק בהתחלה הייתה ממש פעילה ברשתות החברתיות והייתה מעלה מלא סרטוני ויין חמודים ומצחיקים. ואז היא כאילו הפסיקה עם זה לגמרי.
האמת שבלאמי אף פעם לא היה פעיל יותר מידי אז אין מה להתאכזב יותר מידי, היה לו טוויטר שהוא מפרסם בו רק כל מיני משפטי העצמה וחיזוק עצמי חמוד רק לאחרונה הוא פתח אינסטגרם אבל בינתיים אין שם יותר מידי דברים מעניינים.

בתמונה זו לא מישהו מהסדרה. אין לי באמת מושג מי זאת.
אני גם חושבת שהם לא הזמינו אף אחד מהסדרה כי הם התחתנו בסתר. היא דיברה על זה שאף אחד לא ידע על החתונה כי הם לא רצו שידליפו פרטים על זה.
מה שהכי מצחיק זה שאף אחד לא ידע (מהמעריצים) שהם זוג בכלל. פתאום איזה יום אחד שניהם כתבו בטוויטר "התחתנו לפני חודש" כאילו, בנוסח קצת יותר נחמד מזה. והרבה היו בטוחים שזו בכלל בדיחה

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח אוף קמצנים'
חחח אוף קמצנים
29/06/2020 | 18:23
8
איזה מוזר סיפור החתונה שלהם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הפחד מהטטנוס לגיטימי מאד'
הפחד מהטטנוס לגיטימי מאד
28/06/2020 | 20:56
4
לצפיה ב-'לא התייחסתי עדין להודעה שלך'
לא התייחסתי עדין להודעה שלך
28/06/2020 | 23:49
8
10
"אני מרגישה נבגדת כמו עם לקסה אז בהר" זה הרגיש לי גרוע יותר כי בסופו של דבר הבגידה של לקסה לא שינתה הרבה בדינמיקה של סקייקרו/גראונדרים. קיין ואבי המשיכו to play nice איתם. היחידה ש"סבלה" זו קלארק ואובייסלי היא כבר לא כועסת. (אני כאילו מדחיקה את ג'ספר כי לא אכפת לי ממנו) 
הבגידה של בלאמי הפכה את הקערה על פיה. כל מה שהם עבדו עליו מאז העונה הראשונה עומד להתפרק אם הם יהרגו אנשים שבאו להגן עליהם. 
משהו שגם לא הבנתי, פייק אמר "אם הם כאן להגן עלינו, תגידו להם שלא צריך אותם, אנחנו נגן על עצמנו" אז למה בעצם לא עשו את זה. כלומר, למה היה צורך להגן על מישהו שמסרב לקבל את ההגנה. למה הטבח המיותר הזה? 

"שבינתיים צמח בה דשא על ערימת הגופות החרוכות שהייתה שם" אם הייתי יודעת שגופות חרוכות מהוות דשן כזה מוצלח אולי גם אני הייתי חורכת כמה גופות בחצר

"לא פלא שהיא מפקדת כ"כ צעירה אם בגיל הזה הם מתחילים" מתחילים לאמן אותם מלידה בערך, אבל הם הופכים להדה רק כשהקומנדרים מתים (או כמו שלמדנו בפרק הזה, אם כל השבטים מצביעים פה אחד להדיח). כלומר, לא בהכרח הם חייבים להיות הדה צעירים. 

"מסתבר שהשומרת גם נייטבלאד, כמו הגנון של לקסה" משום מה זה גרם לי לצחוק בקול

"יש להם דם כהה יותר קצת סגול וזה סוג של כוח" הדם הוא שחור, בגלל זה הוא נקרא Night Blood. לא יודעת אם זה בהכרח כוח, אבל הם מאמינים שרק מי שהוא נייטבלאד יכול להיות קומנדר. בגלל זה בעונה הקודמת בפרק עם קינג קונג לקסה הרגיעה את קלארק שאף אחד מה"גנרלים" שלה לא יחליף אותה אם היא תמות.

"וואי היא הייתה מהממת ככה" כןן!!!

"איך עם הלוק הזה והמוד והנרות בחדר?" הנרות!!!!

"ומי האידיוט שזרק על לינקולן אבן נשבעת כמעט שברתי את המחשב מעצבים" יואו לגמרי!! חצוף מטומטם

"אני קוראת לו בל עכשיו אנחנו ברמה כזאת כבר" למרות שבפרק הזה הוא יותר HELL מבל

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נכון, כבר כמעט נעלבתי '
נכון, כבר כמעט נעלבתי
29/06/2020 | 00:01
7
10
האמת חשבתי על זה קצת וזה נכון, הבגידה של בלאמי יותר חמורה אפילו כי לקסה בסופו של דבר עשתה את זה בשביל להציל את האנשים שלה. בלאמי סתםםםם רק עושה יותר נזק והורס כל מה שהשגנו.
אפילו הבגידה שלו בי אישית יותר קשה כי תסלחי לי אבל אני עדיין אוהבת אותו יותר מאותה אז הבגידה שלו פוגעת בי יותר.
"אז למה בעצם לא עשו את זה. כלומר, למה היה צורך להגן על מישהו שמסרב לקבל את ההגנה. למה הטבח המיותר הזה? " - הא תכלס

"אם הייתי יודעת שגופות חרוכות מהוות דשן כזה מוצלח אולי גם אני הייתי חורכת כמה גופות בחצר" עוד לא מאוחר לברביקיו גראונדר.

לאדעת אני מניחה שהדות מתות מהר אם הם כאלה חדורי לחימה תמיד, ואז הבא מתחיל מוקדם גם כן.

"למרות שבפרק הזה הוא יותר HELL מבל"

חחחח פאק קלארק לעזאזל איך עמדת בכותנת הזאת עם כל הגב חשוף עם הקעקועים?!?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נהה'
נהה
29/06/2020 | 00:13
6
16
לא מגיע לו שנאהב אותו יותר ממנה בשלב הזה.
קודם כל שיפצה על כל העוול שנגרם בגללו.
שיביא ללקסה נר או משהו שתסלח לו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
29/06/2020 | 00:17
4
11
לא מגיע לו, אבל הלב רוצה מה שהלב רוצה. והלב שלי אוהב את לקסה אבל מאוהב בבלאמי, ועכשיו הוא שבור.

נר אחד אבל לא מספיק עכשיו צריך חנות שלמה לפחות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
29/06/2020 | 00:25
3
17
שיקנה לה מניות ביאנקי קנדל
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
29/06/2020 | 00:29
2
14
הגיף נראה לי ספוילר אבל לא נורא כי השיער לצד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באמת?'
באמת?
29/06/2020 | 01:28
1
10
זה לא מה שהיא לבשה בפרק שקלארק חובשת לה את היד?
האמת שראיתי את הסצינות שלהן כל כך הרבה פעמים שהיית חושבת שאני אדע מה קורה בדיוק באיזה פרק אבל בגלל שאני תמיד רואה הכל בבת אחת, מבחינתי הכל זה פרק אחד ארוך
למרות שהאמת היא שאיפשהו בשרשור הזה כן העליתי בטעות איזה ספוילר רציני בלי לשים לב שמתי לב רק אחרי שלא היה ניתן כבר לערוך אבל אם לא שמת לב אולי לא נעשה שום נזק.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא '
לא
29/06/2020 | 18:25
9
היא לבשה את הכותונת השחורה בסצנה ההיא!!!! פה היא עם מכנסיים בכלל.
"מבחינתי הכל זה פרק אחד ארוך"
יש תמונות שאני מזהה שעוד לא ראיתי אבל בלי הקשר זה לא אומר לי הרבה אז לא נורא.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
29/06/2020 | 10:02
8
עם כל האהבה שלי אליהן בתור עצמן, המימז זה הדבר הכי טוב שיצא מהסיפור הזה
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

00:52 | 16.07.20 טוני החתול
00:18 | 16.07.20 טוני החתול
20:19 | 15.07.20 didalf
16:17 | 14.07.20 מיכל203
23:14 | 13.07.20 טוני החתול
20:41 | 13.07.20 LeRanch
20:35 | 12.07.20 didalf
09:03 | 12.07.20 טוני החתול
07:19 | 12.07.20 LeRanch
19:13 | 09.07.20 טוני החתול
17:01 | 09.07.20 טוני החתול
10:29 | 09.07.20 טוני החתול
22:40 | 08.07.20 didalf

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ