לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2037320,373 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
<< ההודעה הנוכחית
24/06/2020 | 23:11
65
138
אתם יודעים מה שכחנו לעשות עם כל הבלאגן -שרשור מיוחד לחודש הגאווה.
מישהו רוצה להרים את השרביט?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אין לי רעיון חדש '
אין לי רעיון חדש
24/06/2020 | 23:37
40
כבר חפרתי על הזוגות והדמויות האהובות עליי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חשבתי שזה מה שאנחנו עושים בכל שרשור המאה'
חשבתי שזה מה שאנחנו עושים בכל שרשור המאה
25/06/2020 | 01:20
3
38
או שזו רק אני. אופס.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תכלס'
תכלס
25/06/2020 | 14:24
4
לצפיה ב-' '
25/06/2020 | 17:00
3
לצפיה ב-''
25/06/2020 | 21:41
1
לצפיה ב-'בינתיים יוצא לי לראות רק סופרסטור. הגעתי לעונה 2 '
בינתיים יוצא לי לראות רק סופרסטור. הגעתי לעונה 2
25/06/2020 | 14:28
3
22
חמודה מאוד ואני ממש נהנית ממנה.
הדבר היחיד שמפריע לי זה העניין האמריקאי (?) של מקובלים- מקובלות. יש בסדרה הזאת כמו בהרבה סדרות אחרות נטייה להקטין אנשים ולהגחיך אותם גם כשאין צורך קומי (למעשה אף פעם אין צורך קומי בהלקטין אנשים), מה שהופך את החלוקה של העובדים שם ל"מגניבים" שמידי פעם צוחקים עליהם אבל לרוב איתם ל"מבאסים" שנמצאים שם רק כדי שנוכל לצחוק עליהם, כמו סנדרה במובהק למשל, וגם גלן במידה מסוימת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש באמת משהו כזה שחוזר בקומדיות -דמות שצוחקים עליו ללא רחמים'
יש באמת משהו כזה שחוזר בקומדיות -דמות שצוחקים עליו ללא רחמים
25/06/2020 | 20:45
2
17
ובאמת מקטינים אותו.

במחלקת גנים ונוף זה ג'רי
בברוקלין תשע תשע אלו היצ'קוק וסקאלי
בסופרסטור זה במידה רבה סנדרה (זה פחות גלן, כי הוא דמות שכן גם מביעים לו חמלה)

זה הפריע לי רק לפעמים וקצת במחלקת גנים ונוף
זה הפריע לי מאוד בהתחלה בברוקלין תשע תשע (זה היה חלק מהסיבה שהפסקתי לצפות בה במקור)(שנים אחר כך חזרתי אליה)
בסופרסטור זה פחות הפריע לי דווקא כי איך שזכור לי לרוב מי שמגעילה אליה זאת דינה שדי מגעילה אל כולם. האחרים לא מגעילים אליה במידה שהיו מגעילים לדמויות הנל בסדרות האחרות.

חלק מהטרופ של זה לפחות מהמקרים האלו הוא ברור - אלו אנשים שמנים. זה לא שהם דווקא השמנים היחידים בסדרה, אבל כל אלו שמקבלים את היחס הזה הם שמנים.
דבר נוסף זה שהם כאילו מקבלים את זה בשמחה מוזרה, כאילו זה לא מפריע להם בכלל או שהם לא שמים לב לזה. זה נכון בעיקר עם ג'רי במחלקת גנים ונוף ועם היצ'קוק וסקאלי בברוקלין תשע תשע. מהבחינה הזאת זה נראה לי פחות עם סנדרה.

אלו כולם גם קומדיות מקום עבודה.
אני מנסה לחשוב עם יש משהו מקביל בסדרות אחרות מההווה או העבר.
זה משהו אחר מלהיות הארקל או הקרמר של סדרה.

בהמשרד אין ממש משהו מקביל. או יש שלושה מקבילים שכל אחד באופן אחר - דווייט, קריד וטובי. אבל אף אחד מהם לא ממש דומה למה שמתואר בשלושת הסדרות הנ"ל.

יש למישהו עוד הקבלות?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה תמיד קצת הפריע לי עם ג'רי'
זה תמיד קצת הפריע לי עם ג'רי
26/06/2020 | 00:47
1
7
לצפיה ב-'מאוד הפריע לי עם ג'רי. היה מוגזם מידי'
מאוד הפריע לי עם ג'רי. היה מוגזם מידי
28/06/2020 | 12:41
1
לצפיה ב-'Love, Victor פרק 1 '
Love, Victor פרק 1
25/06/2020 | 16:06
3
28
זה חמודי כזה.

-הכתיבה קצת קשה לי, אנשים לא מדברים ככה. הדמות של החבר הכי טוב למשל שפשוט צץ והביא לו ווקי טוקי וכל הquriks האלה, ג'יזס. אוי וזה שהסגנית מנהל קוראת לחבר בכינוי שלו שמתייחס לאשכים שלו, ואז אומרת לויקטור ש"טוב, אתה חייב להתחיל מאיפשהו"? באיזה קטע היא אומרת משהו כזה על תלמיד? זה אמור להצחיק? אבל, זה לא נורא. בסדר, זה הסגנון של הסדרה.
-ויקטור is so unbelivebaly handsom. יש לו פנים כאלה יפות וטהורות. איזה ליהוק טוב לתפקיד ראשי.
-האמת שגם כל שאר השחקנים מאוד יפים. זה מעצבן, במיוחד שזה סדרת תיכון, אבל שוב זה הסגנון של הסדרה ואני אאלץ לחיות עם זה. זה לא בא להיות ריאליסטי.
-אני אוהב את השחקנית של האמא, לעד הילדה מבטי המכוערת.
-אני חושב שהפרק גם הציג טוב את הקונפליקט של ויקטור, את העולם האישי שלו, מה מניע אותו קצת וכל זה. הבנתי אותו. אהבתי גם שהפרק התייחס לביקורת הכי גדולה על הסרט, שלסיימון היה את המצב הכי טוב בעולם בערך לצאת בו מהארון ולא אצל כולם זה ככה.
-התחלתי את הפרק השני ואני לא אוהב את הפתיח, הוא כל כך גנרי וזה מאוד מבאס. נראה שלא הושקעה בו מחשבה וזה חבל, כי בעידן שבו פתיחים של יותר משנייה זה דבר נדיר חבל לעשות פתיח סתמי.
-הזכרתי למעלה שהבנתי שהסדרה לא אמורה להיות ריאליסטי, אבל זה טיפה קשה לי כשהנושא הוא משהו שאני חוויתי. בעצם זה לא בהכרח זה שזה לא ריאליסטי, זה ספציפית הסגנון האמריקאי המלוטש הזה שיש כאן. איי דונט לייק איט. ראיתי רק פרק אחד, נראה איך ימשיך.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
25/06/2020 | 17:08
16
אני חשבתי שהפתיח הוא מאד תחילת שנות ה2000 וזה הצחיק אותי.

כן כולם יפים, אבל זה לא מפריע לי, בטח בסדרה כזאת. אמרתי את זה גם בדיונים על המאה - אני מעדיפה אסתטיקה על אמינות.

"אהבתי גם שהפרק התייחס לביקורת הכי גדולה על הסרט, שלסיימון היה את המצב הכי טוב בעולם בערך לצאת בו מהארון ולא אצל כולם זה ככה." -
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תראה '
תראה
25/06/2020 | 20:52
1
15
זאת בהחלט לא סדרה שנוטפת מריאליזם, not by a long shot. ולא סדרת איכות מזהירה.
היא עדיין בהחלט יותר ריאלית מהרבה סדרות נוער שהן סטייל Gossip Girl או ריברדייל.
כלומר מרגיש שהבני נוער שם מתמודדים עם דברים ריאליים לרוב.

זה שהשכן הוא קווירקי ברמה של להביא למישהו ווקי טוקי בפגישה ראשונה זה קוריוז, זה לא משהו רציני.
ככה גם התייחסתי לכך שהסגנית מנהלת קוראת לפליקס Lonestone. אם חושבים על זה ברצינות אז ברור שזה דבר נוראי, אבל מתייחסים לזה כאל בדיחה. כלומר זה כן דבר עצוב שכולם לועגים לפליקס המסכן, אבל זה לא בראשות העניינים.

אני בטח חריג שאהבתי את הפתיח השמאלצי הזה, אבל זה אני.

בכל מקרה אשמח לשמוע מחשבות שלך על ההמשך.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מתכנן להמשיך עד הסוף '
אני מתכנן להמשיך עד הסוף
26/06/2020 | 08:56
4
לצפיה ב-'The 100 פרק 7X06 ראשון'
The 100 פרק 7X06 ראשון
26/06/2020 | 02:09
33
24

טוב, החלטתי לכתוב ראשון בלית ברירה למרות שאין לי המון מה לומר על הפרק. בעיקר כי לא כל כך אהבתי אותו.
אז ככה יש 3 אזורי עלילה שהם די מופרדים כי הם על פלנטות שונות.

נתחיל מבארדו - החלק שהכי אהבתי – סוף סוף רואים את דיוזה. אם מישהו לפני שנתיים, או אפילו לפני שנה, היה אומר לי שאני אשמח שדיוזה סוף סוף מופיעה בפרק לא הייתי מאמין. כלומר נכון שהיא באד-אס, אבל היא לרוב עיצבנה אותי.
אבל אהבתי לראות אותה ואהבתי את זה שהיא מצליחה בסופו של דבר לכסח את הדיסייפלס.
ואז היא פוגשת (וכמעט הורגת) את הבת שלה. 15 שנים מבוגרת יותר ועם שיער קצוץ. ואיזה איחוד מרגש. גם איחוד מרגש עם אוקטביה שבקושי עומדת על הרגליים. ואיחוד מחדש עם גבריאל... שאני לא זוכר עד כמה היא הכירה אותו לפני. ואיחוד מחדש עם אקו שאני ממש לא זוכר אם היו להם אינטראקציות חוץ מזה שהן היו אויבות על כדור הארץ.
ואקו בעצבים כי מסתבר שלשפד בן אדם זה לא מספיק מרגיע אחרי שמגלים שבלאמי מת (כאילו ברור שהוא לא, אבל היא חושבת שהוא כן אז בסדר)
ואז הם עומדים לפרוץ לחדר האבן, וברור שזאת מלכודת והם מוכנים לזה. אבל אז לוויט מופיע בתור המנקה ומזהיר אותם (למרות שהן ידעו על הסכנה) ונותן אופציה אחרת שלא ברור איך היא טובה אם אי אפשר לנשום על הקרקע.
ומה הקטע בכלל ששמים את לוויט בתור מנקה? והאם הוא חיכה להם במסדרון ליד למקרה שהם יגיעו בדיוק? איך הוא ידע מתי הם יגיעו? והאם זה לא יראה כבר חשוד מידי שהוא עוד פעם היה באזור של אוקטביה כשהיא ברחה?
אז הם בורחים לחדר היער כדי לברוח החוצה ופוגשים זקן שנראה תמים ואומר להם שאי אפשר לנשום בחוץ. אז אוקטביה מציינת שלוויט לא היה משקר ואקו רוצחת את הזקן וכביכול בגלל שאוקטביה ציינה את לוויט ולא בגלל שאקו פשוט מאוד רוצה להרוג עוד מישהו.
ואז גבריאל נזכר שבעצם ממש אין לו אינטרסים משותפים עם הבנות האלו. כלומר אומנם הוא חי עם שתיים מהן 5 שנים, אבל הוא בן 250 בערך, אז 5 שנים זה קטן עליו. שלא לדבר שמסתבר שאקו רצחנית יותר ממה שהוא חשב.
אז הוא יורה בהן כדי שיתעלפו.

אז כן דיוזה הייתה מגניבה, אבל כל השאר הרגיש מקוצר ומוזר ולא ברור ובעיקר מהיר מידי ומעט מידי.

חלק 2 – סנקטום – קודם כל בעיה ראשית של העניין הזה היא שזאת עלילה בסנקטום. עכשיו כשאנחנו יודעים שיש עולמות אחרים ומתרחשים בהם המון דברים למי יש בכלל כוח לסנקטום?
וחוץ מזה כמעט אף אחד חשוב כבר לא נמצא בסנקטום. כלומר בסדר, איכשהו עדיין יש הרבה אנשים שם: אינדרה, מרפי, אמורי, ג'קסון – אבל כל רשימה שמגיעה אל ג'קסון כל כך מהר היא מוזרה.
יש גם את שיידראסל, ואת נלסון, ואת פושעת (אני מניח שיש לה שם) ווואלה יש גם את מאדי.
ויש אנשים מארקדיה ומטריקרו ומסנגדקרו... רגע מה כל הקבוצות האלו (אומרת לעצמה אינדרה) הרי החלטנו שכולנו וואנקרו (אבל לא מרפי ואמורי).
אז אינדרה מזכירה להם שהם חיו 6 שנים בלי קומנדר, אז ממש אין סיבה שיהיה להם אחד.
אבל האמת שקצת התאכזבתי שהיא עושה את זה בדרך כל כך רגועה. אני חשבתי שהיא תזכיר להם את הדבר החשוב באמת - You are Wonkru, or you are the enemy of Wonkru. ואז אתם יודעים... הם צריכים לבחור.
ואז תהרוג את הבחור המעצבן ההוא כמו שאוקטביה הייתה עושה. ואולי כבונוס מורחת את הדם שלו על הפנים שלה ומכריזה על עצמה כבלאדריינה השניה.
אבל היא משאירה אותו בחיים ונותנת לו פקודה מסובכת כאילו ברור שהוא יציית. והפרק נגמר אז אני מניח שהוא צריך לציית.

קצת קפצתי קדימה כי לפני כן היום מתחיל בכך שהיא מסבירה למאדי שהכל בסדר. רק בגלל שבימים האחרונים נעלמו להם ביער קלארק, בלאמי, אקו, ניילה, רייבן וגאיה זה לא סיבה לדאוג. ונכון שהופיעו אנשים עם מיגון הייטקיסטי מוזר וגם כל המבנה של וואנקרו נופל והם גרים ביישוב עם כל כך הרבה קבוצות שונות שעל סף פיצוץ...
אוקי בואו נרגע. זה לא שמישהו גנב את כמעט כל הנשק וזאת כנראה פושעת שכועסת כי בעלה נהרג באופן חשוד. לפחות אנחנו ואינדרה (ובהמשך גם נלסון, מרפי ואמורי) יודעים שראסל למעשה מת. חבל רק שהחליף אותו מישהו יותר מסוכן.
אז איך הם אמורים לקחת את כלי הנשק מהפושעים אם לפושעים יש... את כלי הנשק?
ומה לכל הרוחות הקטע של השיחה של שיידראסל עם נלסון. הוא איכשהו משכנע את נלסון שמה שהוא רוצה זה כוח. אבל נלסון רוצה צדק. שיידי מסביר לו שבשביל להשיג צדק הוא צריך כוח.
אבל רגע... איזה צדק בדיוק נלסון רוצה עכשיו? הרי הוא רצה להרוג את כל הפריימים. ועכשיו הוא יודע שאחרון הפריימים כבר מת. איזה צדק עוד הוא רוצה? הרי הוא לא רוצה להרוג את שאר אנשי סנקטום שתמכו בפריימים. כבר ראינו שהוא מוכן להסתכן להציל אותם גם כשהם מתאבדים.
אז מה הקטע כאן?
בכל מקרה זה נראה שזה הולך לכיוון של זה ששיידי יאחד את ילדי גבריאל עם הפושעים והם יהיו הצבא החדש שלו.
אני מקווה שאינדרה באמת הצליחה לאחד את וואנקרו טוב, אבל אני חושד שהיא כן הייתה צריכה בעצם להרוג בשביל לחדד את הנקודה. במיוחד כי ברגע שאנשי סנגדקרו (שבתוך וואנקרו) יבינו שראסל הוא שיידי אז הם כנראה יעברו לצד שלו.

גם יש את נקודת העלילה של זה שאינדרה מנסה לגייס את מאדי שתהיה שוב הקומנדר. למרות שאין לה את הפליים. ולמרות שמאדי לא רוצה. אבל אז ג'קסון מתנגד לזה וכולם מתפקעים מצחוק כי למי בכלל אכפת מה ג'קסון חושב על משהו. ואז גם מרפי מתנגד לזה ומשום מה אנשים מקשיבים יותר למקק הזה מאשר לרופא. אז מאדי בורחת ומרפי לוקח את הדבר הקטן הזה של הקומנדרים ומחליט יחד עם אמורי להקשיב לשיחת הועד של וואנקרו למרות שאינדרה אמרה להם לא להקשיב.
בכלל משהו מוזר קורה עם מרפי. לרוב הוא עובר הרבה יותר עינויים בשלב הזה של העונה. כלומר נכון שכבר כמעט שרפו אותו, אבל הוא עדיין מאוד מטופח. ומה הקטע שלו עם הצלת ילדים? אם זה כל כך בוער לך תכניס את אמורי להריון.

אני לא מאמין שכתבתי כל כך הרבה על הפרק הזה אחרי שחשבתי שאין לי כמעט מה להגיד.
אבל עדיין לא הגעתי לחלק הגדול שעל שמו נקרא הפרק הזה.

חלק 3 – נאקרה. מין הסתם הפרק הזה לא סתם נקרא נאקרה. כמובן שבו תתרחש רוב העלילה ובהחלט חלק חשוב מהעלילה. זה גם כולל כמה מהדמויות החשובות ביותר בסדרה – קלארק ורייבן.
אז מה בעצם קורה בנאקרה?
כלום.
כלומר לא ממש כלום. אבל כמעט כלום.
זה הכוכב הלא נכון. הם הגיעו לכוכב בתחילת הפרק ועזבו אותו בסופו. הם לא מצאו שום דבר יעיל בדרך. הם רק גילו שהכוכב הזה הוא סוג של בית קברות.
ושיחזרו קטע מתוך "מלחמת הכוכבים: האימפריה מכה שנית" (זה שהם נכנסים למה שהם חושבים שזאת מערה וזה בעצם קיבה של יצור חי)
טוב היו אולי טיפה גם דברים משמעותיים בדרך, אם כי כאלו שלא קשורים לפלנטה.
הם הבינו שהאנשים שבנו את הבונקר הם הדיסייפלס.
*זה פשוט מרגיש מצחיק שהם עשו את התגלית הזאת שאנחנו כבר הגענו אליה לפני כמה פרקים.

והייתה שיחה משמעותית של קלארק ורייבן על כך שהן גרמו למוות של הרבה אנשים. כלומר זה לא בדיוק אותו דבר כי רייבן מרגישה אחראית על מוות של איזה 15 אנשים בעוד קלארק מרגישה אחראית על מוות של כמה מאות אנשים.*
*ואם אני זוכר נכון את עונה 5 (ואני מנסה לא לזכור אותה יותר מידי) היא גם אחראית חלקית על המוות של אנשי וואנקרו כשהם תקפו את העמק.
*אפשר גם לטעון שהיא אחראית על מוות וירטואלי של המוני אנשים שחיו חיים מאושרים בעיר האורות וכשהיא סגרה את אלי הם מתו. או מתו זמן קצר אחר כך על ידי פריימפיה

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב נו, אני אוסיף עוד כמה מילים '
טוב נו, אני אוסיף עוד כמה מילים
26/06/2020 | 02:38
1
24

כי שכחתי לכתוב גם על רגע הנעורים של מאדי שבו היא פוגשת בן.
ומסתבר שהילד הזה (שהוא האח החמוד של שון מהרופא הטוב) הוא Null שהושאר בעבר ביער. כלומר הוא מילדי גבריאל. ואז כשילד אחר (כנראה מילדי סנקטום) קורא לו הוא מיד מניח שהילד הזה רוצה לריב. אבל לא, הילד הזה רוצה לשחק כדורגל*.
אולי זה מראה שהילדים הם אלו שיביאו שלום לאנושות (כלומר לא שארלוט או מאדי או הופ {כשהייתה ילדה}, אני מדבר על ילדים בנים)
*ואולי כל הקטע הזה נועד להדגיש שהם השתמשו במילה Soccer, אז עכשיו למרות שהם במרחק דורות רבים מאות שנים ושנות אור רבות מארה"ב, אני כנראה נאלץ לקבל שהם עדיין קצת אמריקאים בכל זאת.

אבל תכלס מה שחשוב בסצנה הזאת זה שמאדי מציירת את אבן האנומליה למרות שלא נראה לי שהיא אי פעם ראתה אותה. ובעצם היא עצמה לא יודעת מאיפה זה בא לה.
אז ממשיכים חזק עם הקטע הזה שהאבן או האנומליה או הגשר או משה מופיע לאנשים בראש. איכשהו זה יתחבר לעלילה ואני לא יודע איך.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
26/06/2020 | 10:30
24
מתה שעדי תגיע לפה כבר ותראה את הוידוי הזה

אם היא מציירת משהו מזכרונות של הקומנדרים, סביר להניח שמישהו מהם היה מודע לאבן.
בקה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
26/06/2020 | 10:27
24
29
אני לא אכתוב את התגובה שלי לפרק עדין כי אני עייפה מידי וזה יהיה ארוך מידי. במקום אגיב לך.
קודם כל, באמת כבר לא מפתיע אותי כמה שאנחנו לא מסכימים על כמעט כלום אבל באמת לא אהבת את הפרק? זה ליטרלי הפרק היחיד העונה שאהבתי כאילו, שני פרקי אוקטביה האחרים {702+705} גם היו סבבה אבל היה חסר לי משהו שיסחוף אותי העונה וקיבלתי אותו הפרק. קיוותי שהעונה הזאת תהיה המשך ישיר לכל הכיף שהייתה עונה 6 והיא לא הייתה. לפחות לא עד הפרק הזה!
אני אעמיד פנים שמפתיע אותי שלא אהבת את דיוזה מההתחלה. יודע מה, נגיד בתחילת עונה 5 לא אבל מאמצע עונה 5? ומה עם עונה 6? היא הייתה מלכה!

"ואיחוד מחדש עם גבריאל... שאני לא זוכר עד כמה היא הכירה אותו לפני" היא הכירה אותו כשהיא ואוקטביה חיפשו את גבריאל (לפני שישדעו שזה הוא) היא רצתה להרוג אותו. ואז לא. ואני מניחה שהיא כן שמחה לראות אותו קצת כי בזכות הטיול שהוא לקח אותה לאנומליה היא קיבלה את המשפחה שלה (הופ ואוקטביה)

"ואקו בעצבים" דווקא היא הרגישה לי די רגועה הפרק. ראיתי הרבה אנשים שהשוו את הטירוף שלה בפרק הקודם לזה של פ'ין עם הטבח בגראונדרים, אז קצת ציפיתי שגם הפרק היא תהיה באסקט קייס. אבל היא הייתה די בסדר.

איך הוא ידע מתי הם יגיעו? כי ליטרלי הכריזו בכריזה שם שהם נמלטים ובאיזה קומה הם. אבל אני גם ממש לא אופתע אם הוא שם עין על אוקטביה. רואים שהוא נדלק עליה "גרמת לי להרגיש דברים" אז זה דווקא לא הפיע אותי בכלל. 
לגבי הסיבה שהוא שלח אותם לקרקע, ראיתי תיאוריה שמישהו כתב, היא עדין לא בשלה ויש לה די הרבה חורים אבל אני מאוד אוהבת אותה אז אני אשתף- הוא כתב שלדעתו בארדו זה בעצם כדו"א (כוכב שהושמד ע"י התושבים שלו) והסביר מה שכבר דיברנו עליו בעבר שהמונח בארדו הוא מונח בודהיסטי למצב בינים שבין מוות (בפריימפיה) ללידה מחדש (שכנראה עדין לא הגיעה), ונתן את זה כסיבה התסריטאית ללמה לא נתנו להם פשוט לעלות לפני השטח (ואז אולי לראות איזה מבנה מוכר שיגרום להם להבין שחזרו הביתה).
ואם הולכים עם התיאוריה הזו, אז אולי הסיבה שלוויט חשב ש"בטוח" עבורם לעלות לפני השטח זה כי הם (הדיסייפלים ושאר נתיני בארדו) כמו סוג של אנשי הר וות'ר שלא עמידים ל.. מה יש על כדו"א עכשיו אחרי מקרירי, קרינה? בעוד שכל החבר'ה שם (מינוס הופ) כבר היו על כדו"א אז אולי הוא מאמין שהם יכולים לשרוד שם עכשיו. זה גם יסביר את השורה שלו לאוקטביה על זה שזה היה שווה את זה כדי לראות "עוד דרך לחיות" שקצת מזכיר את השורה של מאיה לאוקטביה בעונה 2 (כי בדיוק ראינו את הפרק הזה) על זה שהיא מקנאה בה שראתה את "הבחוץ"

"ואת פושעת (אני מניח שיש לה שם)" ניקי

"אני חשבתי שהיא תזכיר להם את הדבר החשוב באמת - You are Wonkru, or you are the enemy of Wonkru. ואז אתם יודעים... הם צריכים לבחור." אני כל כך בניתי על הרגע הזה שנבנה לשם ולא הגיע

"שיידי מסביר לו" אנחנו צריכים לאמץ את זה. שיידראסל זה כזה ארוך. שיידי זה חמוד

(אני צריכה להעביר גיפים מהטלפון למחשב אבל כבר אמרתי שאני עייפה אז מפרסמת בינתיים רק אחד. שהוא גם הקטע הכי טוב בפרק)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
26/06/2020 | 15:59
4
23
זו תיאוריה מאוד יפה ומגניבה (ראיתי אותה גם), אבל כמו שכתבת יש בה חורים קשים, והחור העיקרי הוא הנאום של אנדרס מהפרק הקודם, שמשווה שם במילים מפורשות את "הקודמים לנו על בארדו" ל"אבותינו על כדור הארץ" ואומר שהם עשו לפלנטה שלהם אותו דבר.

אז האפשרות היחידה שהתיאוריה תהיה נכונה והנאום עדיין ישמע הגיוני, זה אם הדיסייפלס בעצמם לא יודעים שבארדו הוא כדור הארץ (או שאנדרס יודע ומסתיר מהם את זה)... שאני מניחה שזה אפשרי, אבל לא נשמע ממש סביר.

אבל כן, עדיין רעיון שיכול היה להיות מעולה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המממממ... לגבי זה '
המממממ... לגבי זה
26/06/2020 | 19:14
1
16
זאת באמת תיאוריה מעניינת.
הבעיה הגדולה יותר שיש לי איתה זה כל הדברים שהדיסייפלס מאמינים שהוא דברים שעשו הבארדונים הישנים - ליצור יערות מתחת לקרקע, וגם הטכנולוגיה המתקדמת של שימוש באבני האנומליה עם המקל הזה שעושה קעקועים.
זה אומר שזאת בעצם טכנולוגיה שפיתחו בכדור הארץ בתקופה מספיק ישנה לפני שהדיסייפלס השתלטו על המתחם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בהמשך למה שהגבתי ללונה'
בהמשך למה שהגבתי ללונה
26/06/2020 | 21:47
13
״ זה אומר שזאת בעצם טכנולוגיה שפיתחו בכדור הארץ בתקופה מספיק ישנה לפני שהדיסייפלס השתלטו על המתחם.״
קודם כל, זו חייבת להיות טכנולוגיה שיוצרה על כדור הארץ מכיון שמאדי מציירת את האבן. ומכיוון שהיחידה שאנחנו יודעים בוודאות שנתקלה באנשי השחר החדש היא בקה, אני נוטה להאמין שאו שהיא גם קשורה ל׳המצאה׳ הזו, או שלפחות הייתה מודעת אליה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נראה לי מאוד הגיוני'
נראה לי מאוד הגיוני
26/06/2020 | 21:40
1
14
(אם זורמים עם התיאוריה הזו) שהם לא יודעים שבראדו זה כדור הארץ. הם מעולם לא עלו לפני השטח, והם גם דורות על פני דורות שנולדו בתוך ה-Dome הזה אז הם יאמינו למה שיגידו להם. ומכיון שבעצם לא היו מעולם בכדו״א, מי יודע אם גם אם הם יעלו לשם עם הרי-בריטרים (שהזקן אמר שצריך) אם הם בכלל ידעו שככה נראה כדו״א (נגיד בהנחה ויראו משהו שלחבר׳ה שלנו כן יראה מוכר).
הרי בסופו של דבר הם כולם עברו שם סוג של ״שטיפת מוח״ כדי ללכת ככה כמו עדר אחרי הרועה (שכרגע הוא גם בגדר בלתי נראה) מה שמאוד מזכיר את איך שנתיני סנקטום הלכו אחרי הפריימים. אם מתרגלים את ה״אמונה״ הזו מספיק שנים, בסוף הם יאמינו בזה.
ומי יודע גם אם ה״ברדואים הקדמונים״ לא היו סתם כאלה שהתנגדו לשיטת הממשל/כת הזאת של הרועה ופשוט נרצחו והפכו אותם למן סיפור אגדה על ׳מה יקרה אם..׳ (כמו שבתחילת עונה 6 נותנים לנו להאמין שאנשים סנקטום מאמינים שגבריאל הוא שד {ולא פריים} מכיוון שבחר ללכת כנגד ה׳תורה׳ שלהם)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקיי אני לא שוללת לחלוטין '
אוקיי אני לא שוללת לחלוטין
26/06/2020 | 22:50
13
כי אני מניחה שבאמת אפשר למצוא תשובות כאלו לכל השאלות, אבל זה עדיין לא נשמע לי סביר, כאילו יש פה יותר מידי מה להסביר.
למה מלכתחילה לגרום לדיסייפלס להאמין שהם על כוכב לכת אחר כשהם על כדור הארץ מתחת לאדמה?
נגיד משהו כמו שאבותיהם באמת ברחו מכדור הארץ דרך האבן לפני ההשמדה הראשונה, ואולי הגיעו לנאקארה וניסו לשרוד שם אבל זה היה קשה מידי ובסוף רצו לברוח גם משם, אבל הם לא הסכימו לחזור לכדור הארץ אז "הרועה" או מי שזה לא היה עבד עליהם שהם עוברים לפלנטה אחרת ובעצם החזיר אותם לכדור הארץ?
או שהם פשוט לא יודעים כי הם טעו וחשבו שעברו לפלנטה אחרת?
ואולי הסבר בכיוון אחר לחלוטין, אבל עדיין קשה מאוד לחשוב על משהו סביר, במיוחד בהנתן זה שיש להם את הטכנולוגיה הזאת של הקסדות עם כל כך הרבה ידע ושהיתה להם גם אפשרות לעבור לסנקטום כל הזמן הזה... לא יודעת.

זה יהיה כאמור טוויסט מגניב, אבל עדיין נשמע לי יותר הגיוני שכדור הארץ הוא פשוט הפלנטה "הנוספת" שרואים בקסדות.

מה שכן נשמע לי נכון זה שבקה קשורה לטכנולוגיה של הגשר-אבן האנומליה ושזה היה חלק מהתוכנית שלה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש שני דברים שלא ברורים לי '
יש שני דברים שלא ברורים לי
26/06/2020 | 21:01
7
17
1. איך זה ששיידהדא נשאר בראש של ראסל אחרי שהוציאו ממנו את הדרייב? חשבתי שהוא נמצא על הדרייב וכמו שהוא יצא ממאדי כשהוציאו לה אותו, הוא גם אמור היה לצאת.

2. מה זה היה הדבר הקטן שאינדרה ניסתה לתת למאדי לפני שהיא נבהלה וברחה משם?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
26/06/2020 | 21:22
12
1. בעונה הקודמת הסבירו ששתי תודעות לא יכולות לשרוד בגוף אחד, בפרק הראשון של העונה הנוכחית ראו את שיידי הורג את ראסל במיינד ספייס שלו, מה שנתן לו שליטה על הגוף של ראסל והיא כבר לא נמצא רק בצ׳יפ. ז״א שברגע שהוציאו את הצ׳יפ הדבר היחיד שזה אומר כרגע זה שאין לו גיבוי ואי אפשר להחזיר אותו בגוף של מישהו אחר שוב.

2. זה אחד מהסמלים שמייצגים את הקומנדר.
(שמים אותו בין העינים) כמו למשל גם השיריון כתף הזה עם הגלימה האדומה
הנה דוגמה של לקסה עם זה (כי למה בעצם לא לשים תמונות של לקסה?) אגב אם את זוכרת בתחילת עונה 5, אינדרה ניסתה לגרום לאוקטביה לשים את הסמלים האלה כדי שאנשי הבונקר יוכלו ללכת אחריה. כי אלו סמלים שהם מכירים. אחרי כמה ימים איתם היא החליטה להוריד אותם ואמרה לה שעליה (לא נייטבלאדית) הסמלים האלו הופכים אותה למטרה. ז״א שהערך/חשיבות שלהם לגראונדרים היא די גדולה.  
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ועוד חידוד קטן'
ועוד חידוד קטן
26/06/2020 | 21:29
5
17
ההבדל בין מה שהיה עם מאדי לבין הסיטואציה עם ראסל הוא שלמאדי לא היה מיינדרייב, אלא את הפליים. הם עובדים בצורה שונה. לא הייתה לו אופציה להרוג אותה במיינדספייס משלה, אלא רק להשתלט עליה (כפי שעשה) ורק אם היא מאפשרת לו. למרות שכן ראו שיש לו אפשרות לפגוע בה פיזית, אבל שוב, רק כל עוד יש לה את הפליים בראש. לכן הם הסירו ממנה את הפליים. ברגע שהוציאו את הפליים ממאדי לא רק שיידי יצא ממנה אלא גם כל חוכמת הפליים שכוללת את שאר הקומנדרים. לכן היא מתנהגת כמו ילדה מפוחדת כרגע (שזה קצת מוזר לי כי היא הייתה הרבה יותר באד-אסית לפני שבכלל טרחה לקחת את הפליים, והיא הייתה הרבה יותר צעירה אז)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' תודה על ההבהרות והתזכורות. '
תודה על ההבהרות והתזכורות.
26/06/2020 | 21:41
1
21
ואני לא יודעת עם זה בהכרח ההסבר, אבל זה לא בלתי הגיוני בעיני שכיותר בוגרת היא דווקא יותר מפוחדת (צעירים יותר נוטים להיות fearless, אני יודעת שככל שאני מתבגרת אני רק יותר מפחדת מדברים).

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ממ, אוקיי. מקובל עליי '
ממ, אוקיי. מקובל עליי
26/06/2020 | 21:43
5
לצפיה ב-'רק משהו קטן '
רק משהו קטן
27/06/2020 | 01:16
2
11
גם אותי זה הטריד שמאדי עכשיו מפוחדת כל כך והיא לא הייתה כזאת לפני הפליים.
אבל אולי זה בידה מסויימת בגלל הטראומה ששיידי עשה לה בראש.

אבל לגבי "היא הייתה הרבה יותר צעירה אז" - בין נקודת הזמן של תחילת עונה 5 (כלומר נחיתת הספינה של הפושעים בעמק) ועד ההווה אני חושב שעבר על מאדי רק איזה חודש. בטח אפשר ממש לספור את הימים.
*כמובן בלי לכלול את זה שהם היו יותר ממאה שנים מוקפאים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא דיברתי רק על'
לא דיברתי רק על
27/06/2020 | 01:27
1
12
הרגע מנחיתת ספינת האסירים, אלא מהרגע שפגשה את קלארק אחרי פריימפייה עם מלכודות הדב וכל זה (שזה מינימום 6 שנים)
היא נראתה כמו איזה בייבי סקייריפה. ממש לא ציפיתי ממנה להפוך לכזו רכרוכית אחרי שנאלצה לגדול ככה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן, אבל יותר לעניין '
כן, אבל יותר לעניין
27/06/2020 | 01:32
10
היא הייתה חתיכת באד-אסית רק לפני חודש כשהיא בכלל החליטה לקחת את הפליים תוך כדי כל הטירוף שהם היו בו.
זה מה שמוזר שהיא השתנתה כל כך בזמן קצר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ומשהו קצת סתמי אבל בכל זאת '
ומשהו קצת סתמי אבל בכל זאת
26/06/2020 | 22:15
6
19
רק לי דיוזה נראתה בהריון בתחילת הפרק?
אני בטוחה שזה לא קשור לעלילה, אבל זה סתם מוזר, כי גם בדקתי בגוגל והשחקנית לא ילדה לאחרונה.
אבל מה שעוד גיליתי בעקבות הגיגול Ivana Miličević pregnant זה שההריון של דיוזה בעונה 5 נכתב לסדרה רק בגלל שהשחקנית באמת גילתה שהיא בהריון רגע לפני תחילת הצילומים. אז בעצם כל קיומה של הופ וקו העלילה איתה בעונה 6 ו-7... לא אמור היה להיות במקור! כמה מוזר. (אני לא אוהבת לגלות דברים כאלה)

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לא יודעת'
אני לא יודעת
26/06/2020 | 22:50
3
12
אם לא היו רוצים את הקיום של הופ, לא היו כותבים אותה.  
היא לא השחקנית הראשונה בעולם שהייתה בהיריון בזמן צילומים ולא הייתה בעיה לצלם סביב זה.
גם ג׳ייסון אמר שהם חשבו מלכתחילה על הכיוון שהם רוצים שהעונות יקחו אז אם הופ לא הייתה משהו שהם מעוניינים בו, היה מאוד קל להעיף את זה מהעלילה. ומכיוון שהיא דמות די מרכזית העונה, אני בספק אם זה לא היה מתוכנן.
יותר מזה, אני חושבת שדווקא הקיום של הופ עושה את הדמות של דיוזה להרבה יותר מגניבה.
לפני זה היא סתם הייתה עוד איזה מקרירי (כאילו, לפני שגילינו שהיא בהיריון)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הבהרה '
הבהרה
26/06/2020 | 22:57
2
18
אין לי שום בעיה עם הקיום של הופ ועם כל קו העלילה שלה, אני בעדו.

אבל זה אכן לא היה מתוכנן, יש פה למשל ראיון איתה שבו היא מצוטטת:

For instance, I'm sure you know by now that there wasn't supposed to be a Hope. I wasn't supposed to be a pregnant actress when I started The 100.

But there you go, all of that story happened because I was pregnant in real life out of the clear blue sky.

אני מביאה את הקישור אבל עם אזהרה שלא קראתי את שאר הראיון ואני לא יודעת אם עלולים להיות בו ספוילרים לדברים שטרם ראינו (כי כתוב בכותרת her season 7 future...)

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ממ מענין '
ממ מענין
26/06/2020 | 23:18
1
14
אני מניחה שבטח לא ידעו על אלייזה ובוב והבעיות שיהיו להם בעונה 7, אבל אולי הצליחו לשכתב ככה הרבה דברים ולתת להופ יותר בשר ממה שהיה מתוכנן מלכתחילה.
גם ראיתי שיש אנשים שציינו שהתפקיד של מרפי עכשיו נראה כאילו כתבו אותו לדמות של בלאמי (כאילו, ממתי למרפי אכפת ממישהו חוץ מעצמו או נגיד אמורי?) אז יש מצב שעונה 7 הייתה צריכה לקחת כמה כיוונים שונים.
אבל ליטרלי, מה כל כך קשה בלצלם שחקנית בהריון מבלי להכניס את זה לקו עלילה?
זה לא כאילו שבעונה 5 היא נראתה בהריון כזה מתקדם שהיו חייבים להכניס את זה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נראה לי ברור ש'
נראה לי ברור ש
27/06/2020 | 01:30
11
אומנם ג'ייסון מתכנן הרבה דברים מראש, יש גם הרבה דברים שנשארים באוויר ומשתנים בהתאם למה שקורה והחלטות אחרות.
למשל רייבן הרי הייתה אמורה למות בהתחלה מוקדם ואז השאירו לה להחליט אם היא תשרוד את סוף עונה 1 או לא. כלומר למרות שבסופו של דבר היה לה תפקיד משמעותי בעונה 2, כן היו מוכנים לכתוב את העונה בלעדיה.
מאוחר יותר גם היו החלטות בגלל העזיבה של לקסה לפחד המתים המהלכים והריב של לינקולן עם ג'ייסון.
אני מניח גם שהיו מוכנים כל הזמן למצב שבו אייזיה וושינגטון יעשה עוד פעם משהו שיגרום לכך שיצטרכו לפטר אותו. אולי זאת הסיבה שזה הרגיש שהוא כל הזמן עומד למות.
ממש חבל שהוא לא עשה שום דבר בתקופה הזאת

ייתכן גם שראו בהריון של השחקנית כהזדמנות כי זה נצתן להם רעיון לגבי כיצד לעשות את הדמות למעניינת יותר.

לגבי הריונות של שחקניות - יש המון סיפורים מעניינים על מקרים שבהם הכניסו הריונות של נשים לתוך סדרות ועל מקרים בהן הסתירו את זה. כשהכניסו זה הרבה פעמים היה בדרכים משונות כי זה לא היה הגיוני לדמות להכנס להריון (אם אני זוכר נכון זאת הסיבה שפיבי נכנסה להריון עם הילדים של אחיה). וכשלא הכניסו זה לפעמים היה מוזר כי היו מסתירים את הבטן של הדמות בצורה מוזרה ולפעמים ממש לא משכנעת ולפעמים היו יוצרים הסבר להעלמות הדמות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה לא מפתיע אותי '
זה לא מפתיע אותי
27/06/2020 | 01:19
9
כלומר זה שהכניסו את עניין ההריון שלה לסדרה כי גילו שהשחקנית בהריון. והגיוני שעוד לא תכננו את העלילה של הופ כשעשו את עונה 5.

מה שמצחיק אותי לגבי הופ זה שדיוזה הייתה בהריון איתה איזה 200 שנה בגלל כל השינה הכריוגנית.
אבל אז מבחנתנו הופ הופיעה כמה ימים לאחר מכן בוגרת לחלוטין.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לי זה היה ברור '
לי זה היה ברור
28/06/2020 | 13:02
10
שהיא היתה בהריון. ממש ראו על הפנים שלה.

כן, גם לי היא נראתה בהריון, אבל יכול להיות שהיא פשוט לא חזרה עדיין לגזרה שלה (וזה נהדר!)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עדיין לא כתבת תגובה מלאה לפרק '
עדיין לא כתבת תגובה מלאה לפרק
27/06/2020 | 01:38
2
9
אבל אני ממש לא מבין איך כל כך אהבת את הפרק הזה?

גם מה הכוונה " שני פרקי אוקטביה האחרים" - בפרק הזה היו איזה שלוש שניות של אוקטביה והיא לא עשתה כלום חוץ מלזהות את לוויט ואז לתת לו אגרוף.

מה בפרק הזה הוא יותר המשך ישיר לעונה הקודמת מהפרקים עד עכשיו?

והאם אותך לא איכזבה העלילה בנאקרה?

בכל מקרה, הגזמתי כמובן כשאמרתי שלא אהבתי את הפרק - הכוונה שלא אהבתי אותו באופן יחסי. ביחס לשאר הפרקים העונה הוא היה פחות טוב (אולי היה פרק אחד שפחות היה מעניין)
עדיין אפשר לראות שאהבתי אותו כי חפרתי עליו מגילה ורובה בכל זאת לא היו מילים לגנאי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ניסחתי לא טוב'
ניסחתי לא טוב
27/06/2020 | 01:59
1
12
הכוונה הייתה שאהבתי רק את שני הפרקי אוקטביה, לא שגם זה פרק אוקטביה. כי אובייסלי הוא לא.
ולא התכוונתי שהוא המשך ישיר לעונה הקודמת אלא שקיוויתי שהעונה תהיה המשך ל*כיף*  שהייתה העונה הקודמת, והעונה הזו לא הייתה לי כיפית עד עכשיו.
הפרק הזה היה מלא אקשן אבל גם הצחיקו אותי הרבה קטעים וזה אחד הדברים שהכי נהניתי בהם בעונה הקודמת.

בכל מקרה מקווה להגיע ללכתוב תגובה כמו שצריך מאוחר יותר.
בדיוק קיבלנו את הרהיטים שהזמנו אז יש לי עוד עבודה שלצערי לא כוללת את המאה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תירוצים תירוצים '
תירוצים תירוצים
27/06/2020 | 03:51
11
ורהיטים רהיטים
בכל מקרה אני אשמח לשמוע מה היה מצחיק בפרק כי אני כנראה שכחתי.

וגם איזה מלא אקשן. כלומר החלק עם דיוזה היה מלא אקשן, אבל זה היה חלק קטן יחסית מהפרק.
ואני חושב שזה הפרק הראשון אי פעם שבו אף אחד בסנקטום לא מת.

אני מסכים שהעונה הזאת פחות טובה בנתיים מעונה 6. אבל זה כי עונה 6 הייתה מעולה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מה, אז רק אני עפה על העונה הזאת? '
מה, אז רק אני עפה על העונה הזאת?
28/06/2020 | 12:57
5
לצפיה ב-'תגובה שלי '
תגובה שלי
26/06/2020 | 15:29
1
24
קודם הערה קטנה: לא בדיוק אמרו שאי אפשר לנשום על פני הקרקע של בארדו.
מה שלוויט (שנראה לי הגיוני שהורד לדרגת מנקה בעקבות הבגידה שלו) אמר, זה שפני השטח הם לא survivable לאורך זמן. בלי לפרט למה, ומה הוא אורך הזמן הזה (פירוש סביר נראה לי שזה לא הרבה זמן, אבל עדיין יכול להיות כל דבר בין כמה שניות לכמה שבועות).
מה שהזקן אמר הוא שאי אפשר לצאת לשם בלי rebreathers, שזה באמת נשמע כאילו זה אומר שאי אפשר לנשום שם, אבל כששאלו אותו מה קורה אם יוצאים בלי זה, אז הוא אמר "אותו דבר שקרה לבארדואים, הכחדה, רק שאני מניח שלאט יותר", שזה גם לא תשובה ממש ברורה, אבל בהחלט לא נשמע כמו סכנת מוות מיידית.

חוץ מזה אני די מסכימה איתך על רוב הבעיות שהצבעת עליהן בפרק, כמו זה שענייני בטחון הפנים בסנקטום מתחילים לייגע,
וזה שהאופן שאינדרה איחדה מחדש (?) את וואנקרו נראה קל מידי ולא הכי משכנע,
ושמה רוצה נלסון בכלל,
ושהקטע בנאקארה היה יותר מידי זמן של כלום (קטע מסרט אימה חייזרי בנאלי) בשביל רק להראות לנו ולהם את הסמל של אנשי השחר החדש.

אבל הפתיח של דיוזה היה כל כך מעולה, שרק בשבילו הפרק הזה היה שווה, הוא פשוט התעלה בעיני על הכל.
גם הפגישה המחודשת שלה עם הופ ואוקטביה העלתה לי לחלוחית קלה בעין.
אבל בכלל אני אוהבת את ה-cold opens של העונה הזאת כל כך.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן '
כן
26/06/2020 | 19:21
15
הפתיח עם דיוזה היה אדיר.
גם תראי, ברור שלא כל כך לא אהבתי את הפרק - עדיין הצלחתי לכתוב עליו מגילה. בעיקר תסכל אותי העלילה בנאקרה. ודברים מסויימים בעלילה בסנקטום.

הגיוני שלוויט קיבל עונש. קצת מוזר שזה הורדה בדרגה למנקה. כי הוא אומר שהוא עדיין עובד גם בשבירת קודים (שאני מניח שבזה הוא מתכוון לקראית זכרונות עם המכונה, אבל אולי משהו יותר).
אם כי זה גם קצת מוזר כי יש להם את פננס (סקיירינג) בתור כלי לעונש.

צודקת כנראה לגבי מה שנאמר על פני השטח.
זה בעיקר לא ברור לי מה לוויט חושב שהם ישיגו בלעלות לפני השטח אם הוא יודע שהם לא יוכלו לשרוד שם לאורך זמן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'The 100 עונה 7 פרק 6'
The 100 עונה 7 פרק 6
28/06/2020 | 06:36
2
13
טוב אז בואו מתחיל מזה שממש אהבתי את הפרק. כל ההתרחשויות בכל הזירות היו מעניינות.
בינתיים, מעונה שציפיתי ממנה להמון, רק הפרק הזה הצליח להביא לי קצת מהכל. שמחתי, כעסתי, צעקתי, הרעתי וגם מחיתי איזה לחלוחית קטנה בזווית העין.

שרמיין 'איזי פיזי' דיוזה זה הדבר הכי טוב שקרה לסדרה מאז לקסה נקודה. (וכן, זה כולל גם את אהובתי שאתם מתעבים. עמלקים שכמותכם)
כל הפתיחה הזאת שלה הייתה אחד הקטעים האהובים עליי בסדרה! איזו מלכה

"ג'קסון אמר שהיה לו שריון שהוא לא ראה אף פעם"
"ג'קסון לא ראה הרבה שיריונות נקודה". אני אוהבת את אינדרה זורקת שיידז גם כשהיא לא מנסה
מישהו גנב את כל הנשקים. אופס
ראסל זורק שיידז.
אינדרה זורקת שיידז.
כל הפרק הזה היה צריך להיקרא 100 שיידז אוף קרו.

ראסל מבהיר לאינדרה שלמרות שהוא כלוא, הוא שומע דברים ויודע הרבה יותר ממה שהיא רוצה שתדע.
אבל הדבר הכי חשוב ששניהם יודעים זה שוואנקרו בהחלט מסוגלים ללכת אחריו אם ידעו שהוא בעצם שיידי.
אינדרה לא מרוצה הו הו!

ניילה עם הבדיחות DAD שלה אני מתה
?I think it’s pretty cool “cool", get it
מוצאים גופה בקרח עם הסמל של בארדו.
רייבן מדברת עם הקסדה שלה שאומרת לה שהאבן 200 מ' לפניה "יאללה אל תהיו נמושות, כולם אחרי!"
"הלוואי שלדבר הזה היה אור" חבל שלא דיברה על ח"י שקלים...
הם מתחילים לזחול ושומעים כל מיני צחוקים של עטלפים מרושעים הדבר הזה הקריפ לי את החיים
טוב ואז העכביש עם המתלעות הזה וטפ?! נפל לי הלב. אני לא בנויה לתסריטי האימה האלה
"רגע, אנחנו הולכים לעבר הדבר הזה?"
שאלה לגיטימית לגמרי. אני מבינה שקלארק חושבת שאין להם סיכוי כי הם חייבים להגיע לאבן, אבל אני הייתי מעדיפה לצאת ולחפור מעל האבן עם כפית במשך שנה מאשר להיתקל בדבר הזה שוב. בעעעע.
מצד שני, הייתי עושה אותו הדבר גם אם הייתה שם נגיד סתם לטאה אני לא ממש טובה עם חיות
איך קלארק ישר דואגת לפרינסס שלה ומתחילה למשמש את כולה  וכזה "נפצעת?" לאלא היא לא נפצעה, אבל תמשיכי למשמש, איי ליק איט
אהעעה המערה נסגרה
אהעהעעה חומצה
חח מילר "אתה עדין חושב שהחייזרים מגניבים?"

הקטע של מרפי וג'רמיה (אני אקרא לך ג'רי) היה חמוד
לאינדרה אין סבלנות שמרפי והחבר החדש שלו יסיימו לשתות והיא ניגשת לעיקר. גנבו לנו את הנשקים. אינדרה כפרה, שכחת שלפני שנה עוד נלחמת עם חרבות וכידונים? תאלתרי קצת, מה קרה
"מאשין גאן אנני"
"תמסרי לרייבן שאמרתי באנג באנג" מיי בייבי שאט מי דאון
 תקשיבי לי יא חתיכת חלאת המין האנושי, אם תעזי רק לגעת ברייבן אני אחנוק אותך עם הצמות שלך ואשפד אותך עם חנית
"חשבת שדיוזה בעייתית" חח כפרה על הדיוזה הזאת. אם היא הייתה פה היא הייתה פותרת לכם את הבעיה בשניה. לך קפוץ לאנומליה מרפי ותביא אותה שתנהל את הגנון שלה.
יואו איך צחקתי שאינדרה דפקה למרפי מבט מוות והוא כזה מושך בכתפיים בקטע של just saying

בינתיים דיוזה מצאה מישהו אחר לשים בטיים אאוט, למעשה, היא מצאה ארבעה כאלה
אמאל'ה כמעט הרגה את הופ ממה עשויות הקסדות האלו? פלדה?
אבל יאא המשפחה שוב ביחד ואיך דיוזה ליטפה את הפנים של אוקטביה אחרי שאמרה לה שבלאמי מת אעהעהעעהה אני אוהבת את שלושתן כל כך!
ואקו ממש כואב לי עליה. אף אחד לא מנחם אותה

אני לא שונאת את נלסון בדר"כ אבל הפרק הוא היה די מיותר.
קודם כל מנג'ס לאינדרה כמו איזה ילד שחופר לאמא שלו שתקנה לו צעצוע.
ואז מנסה לרצוח את שיידי עם השתי ידיים השרופות שלו. שיידי עם יד אחת פירק לו את הפרצוף.
ואז גם השיחה איתו, הוא היה כזה נעל בלי מטרה. בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום.
שיידי לעומת זאת אהעהעהעה אני מאוהבת בו ככה. כאילו בשחקן עצמו. הדיבור שלו, ההתנהלות שלו. הוא מושלם!
מה שפחות מושלם זה שיש לו עכשיו סכין והוא ינסה לרצוח את אינדרה? אהעהעה כאילו, אני יודעת שהמלכה שהוא דיבר עליה היא (לקסה) קלארק, אבל לך תמצא אותה בכוכב אחר עכשיו...
אגב אם כבר קלארק, כשג'וזי השתלטה עליה היא הסבירה לה ששתי תודעות לא יכולות לחלוק גוף אחד ושהיא צריכה להרוג אותה במיינדספייס כדי להשתלט על הגוף שלה. אני מבינה את זה, קלארק הבינה את זה וגם רוב הצופים הבינו את זה. אבל מאיפה שיידי יודע את זה? אפילו כשראסל הגיע למיינדספייס שלו שניה לפני ששיידי רצח אותו, הוא לא הבין מה הוא עושה שם. אז זה לא שהוא ישב להסביר לו את תורת המיינדרייב. וזה לא כאילו זה היה אינפורמיישן שהוא למד מ'בקה' בעזרת הפליים כי הטכנולוגיה שהיא ייצרה את הממורי דרייב איתה, לא הייתה זהה לזו של המיינדרייב שראסל וגבריאל שידרגו.
ובואו נחזור רגע שוב לנלסון, שיידי אומר לו שהוא רוצה כוח כדי להשיג את המטרה שלו. נגיד. אבל אז הוא אומר לו שלאסירים ולו יש אויב משותף. ממתי וואנקרו הם האויב של ילדי גבריאל. אינדרה אולי מעצבנת את נלסון קצת אבל הם ממש לא אויבים. היא אפילו אפשרה לו להסיר מ'ראסל' את המיינדרייב. האויבים היחידים שלהם הם הפריימים. זה היה מזה סטראץ'.

חבורת נאקרה לוקחת המון זמן ללכת 200 מ'. ועכשיו שוב עטלפים מגחכים ברקע, האדמה זזה וקלארק ורייבן קיבלו Upgrade לסוויטה מלכותית. אך הו לא, אנחנו לא בסיזאר פאלאס, אנחנו בבטן של חייזר ואנחנו הארוחה הבאה שלו. גם כן ג'ורדן והחייזרים שלו

חבורת בארדו קרובה לחדר האבן אך לפני שהם נכנסים, לוויט שהורד בדרגה ועכשיו בתפקיד אב הבית, מזהיר את אוקטביה שיש בפני תריסר דיסייפלים שיקריבו את חייהם כדי לעצור בעדם.
עכשיו, 12 דיסייפלים מול דיוזה, אקו, הופ ואוקטביה (אפילו בחצי כוח) אני לוקחת את הסיכויים של החבורה שלנו. כאילו, למה זו הייתה בכלל שאלה? פאקינג דיוזה לבד הרגה איזה 12 דיסייפלים בעצמה כדי להשתחרר מהחדר שלה. איך אוקטביה לא מקשיבה לו אבל אומרת לו כזה "תודה על האזהרה אבל ווי גוט דיס!"
ראיתי כמה שכמה אנשים שיערו שלוויט עבר שטיפת מוח והוא בכוונה ניסה לשלוח אותם למותם. אבל אני עדין שיפרית של לקטביה, אז אני אבחר להאמין שהוא אמר להם את האמת.
יואו כל פעם שאוקטביה נותנת לו בוקס אני רואה את המם הזה מילדות רעות "!One time she punched me in the face. It was awesome"

מאדי מציירת את האבן, מענין אם גם היא יודעת את אחד הקודים כדי להגיע לאיזשהו כוכב.
שני הילדים האלה שרצו לשחק עם מאדי כדורגל זה לגמרי אמור להיות הקבלה לג'ספר ומונטי, נכון? האמת היא ששלושתם יחד נראים חמודים. וכל עוד ה-NULL לא הולך להיות טראגי כמו ג'ספר, אני לגמרי בעדו.

תפוז לא אוהבים את הצבעים שלי אז נאלך להמשיך בהודעה הבאה. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'The 100 עונה 7 פרק 6 - המשך'
The 100 עונה 7 פרק 6 - המשך
28/06/2020 | 06:52
11
אינדרה שוברת את הכיף וחושבת שמאדי היא על תקן הפסיכולוג שלה שהיא באה אליה עם כל הצרות שלה
אינדרה, היא לא לקסה. היא לא יודעת מה לעשות גם אם היה לה את לקסה בראש שתגיד לה מה לעשות.
כשמאדי הייתה קומנדר היא אומנם הייתה fearless אבל לא הרגשתי שכתבו אותה מלאת תובנות כמו לקסה. וכבר הסבירו בעבר שהתכונות הקיימות של כל קומנדר מאוד דומיננטיות גם עם הפליים בתוכם.

Princess Mechanic מוצאות זמן לדבר על הרגשות שלהן.
רייבן ונשברת ותוהה איך קלארק עשתה את זה.
קלארק אומרת לה שהיא הבן אדם הכי טוב שהיא מכירה (טוב, אין לך יותר מידי אופציות, כל מי שאת מכירה או שהרג הרבה יותר אנשים או שהם סתם חרא של אנשים)
בהתחלה לא הבנתי למה הן עומדות עם הגב אחת לשניה וחשבתי שאולי בגלל שה'חדר' הצטמצם ממש שהן לא יכלו לזוז/להסתובב. אבל איך שרייבן התחילה לבכות פתאום קלארק מסתובבת אליה כדי לתת לה חיבוק. אהעהעעה יאללה, סקס בבטן של החייזר!!
ניילה מסכנה נתקעה עם שני טמבלים
דברים מתעופפים. הרבה יריות. והופ- קלארק ורייבן חזרו לאכסניית הנוער.
ניילה נושמת לרווחה.
יאיי גם האבן הצטרפה אליהם.
מילר רוצה כוכב עם ים (בארדו לא בשבילך אם ככה, האני)
ג'ורדן מוכן לוותר על החייזרים שלו.
אגב, רייבן וקלארק הבינו שהן נמצאות בבטן של יצור חי, אבל מתי ג'ורדן הגיע לתובנה הזו? הוא נראה לי טמבל מידי מכדי להבין את זה לבד

אינדרה רוצה שמאדי תדבר עם וואנקרו.
ג'קסון מתנגד.
אינדרה מאיימת שתחתוך אותו. מרפי שכבר פרק שני מתפקד על תקן עובדת סוציאלית ומציל ילדים, מציע לאינדרה לחתוך אותו כי לא יתן לה לגעת במאדי. ממתי אכפת לו כל כך ממאדי? מתי הוא החליף איתה יותר משני משפטים? מה נכנס בך ג'וק?
"היא עוברת התקף חרדה" באמת ג'קסון? אתה רופא, אתה צריך לדעת שככה ממש לא נראה התקף חרדה. במקסימום ככה נראה משחק גרוע של התקף חרדה

"וואנקרו צריכים אותה"
"וואנקרו צריכים אותך!"

לא הייתי בבונקר אבל לא קשה להבין מי שלט שם בעניינים.
"אוקטביה רק צובעת את הפרצוף שלה עם דם" זה האנדרסטמנט של החיים. וואו מרפי. אני מבינה שזה היה הניסיון שלך לpep talk אבל הוא ממש עלוב. וקרינג'י. כל כך קרינג'י. בע

"העובדה שאת לא רוצה לעשות את זה היא הסיבה שאת צריכה לעשות את זה" וטפ? לא אמורי. לא. זה ממש לא עובד ככה. אומנם אני בהחלט מסכימה שאינדרה צריכה לפקד עליהם. אבל לא בגלל שהיא לא רוצה, אלא למרות שהיא לא רוצה. מנהיג לא צריך להיות מנהיג בגלל שהוא לא רוצה. מה זה השטויות האלה ג'יז. תביאו לי בחזרה את קים

"אנחנו יכולים לפחות לצפות"
"לא"
"אני אצפה"
אינדרה קורעת את הצורה לאייס טי רואה אינדרה. אמרתי לך שא לא צריכה רובים
אני הקומנדר שלכם עכשיו. מי שיש לו בעיה עם זה מוזמן לשכב על הרצפה שאדרוך עליו. לייק אה בוס
קצת רציתי שיבואו עליה כל מיני לוזרים והיא תקרע את כולם ותגיד להם אתם וואנקרו או האויב של וואנקרו
מרגיש קצת כמו הזדמנות לא מנוצלת.
אבל הפרצוף מלא ההערצה של אמורי ומחיאות הכפיים של מרפי בסוף

חוזרים לחבורת בארדו.
נחמד שדיוזה שם כדי לתת קול לתהליך הסקת המסקנות של אקו בתקופה שהיא מעדיפה להמעיט במילים ולהרבות במעשים.
אני לא מצליחה להבין את ההיגיון של גבריאל. אתה לא רוצה לצאת איתן, אל תצא. גו פלואט יורסלף, מה אתה עוצר בעדן יא גרוע. יואו זו הייתה סצינה שכתובה כל כך גרוע שחייב להיות היגיון 'תסריטאי' מאחורי זה. אין מצב שהוא פשוט כזה דביל.

חבורת נקארה מוכנה לתזוזה בעוד שמילר רואה חתיכת בד עם הסמל של בארדו ואומר לניילה "נראה מוכר" היא טוענת שזה הסמל של השחר השני, אבל לייק, ראיתם את הסמל הזה לפני שנכנסתם למערה על הגופה שמצאתם. אתם רוצים להגיד לי שרק עכשיו ניילה ומילר הבינו שזה כביכול מזכיר את סמל הבונקר. שבתאכלס. נכון שאם הופכים את הסמל אז אפשר לראות קווי דימיון אבל בעוד שסמל הבונקר נראה כמו זריחה, בואו נגיד שלא הייתי מקשרת אותו ישר לפינקס של בארדו. מצד שני, from the ashes we will rise אולי כן. אבל שוב, מילר וניילה היו אמורים להבין את זה כשראו את הגופה בהתחלה.
טוב זה לא חשוב כי רייבן כעבור שעה הצליחה לראות את הסמלים והופ כולנו הולכים לבארדו. יאיי!!
מזל שהם לא בדרך לסקיירינג אגב אחרת הם היו מגיעים כל אחד כעבור כמה חודשים. לא לימדו אתכם להחזיק ידיים כשאתם נכנסים לאנומליה? פףף
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחח '
חחחח
29/06/2020 | 19:15
10
הגיף האחרון פה זו השניה שהכי אהבתי.

אבל כל הסיכום שלך כרגיל

וואו כן גבריאל היה חתיכת זבל מעצבן בסוף הפרק הזה (בכלל הוא נהיה נודניק מעצבן שבמריבה המקורית בינו לבין הפריימים האחרים אני מתחילה קצת להיות בצד שלהם בלי קשר למי צודק).
לא נתקלתי עד היום בביטוי throw shade (גיגלתי עכשיו) אז גם למדנו משהו חדש.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב, תיכף ממשיכה לקרוא את שאר התגובות '
טוב, תיכף ממשיכה לקרוא את שאר התגובות
28/06/2020 | 12:54
8
אני דווקא מאוד אהבתי את הפרק. עד כדי כך שאני שוקלת לעשות צפייה חוזרת לכל הסדרה (תירגעו. לא עכשיו. מתישהו). אני באמץ נהנית מהמד"ביות החזקה של העונה הזאת.

היה מעולה לראות את דיוזה, אבל כל ההתנהלות שלה בבארדו זה משהו שהייתי מצפה מאוקטביה לעשות. אוקטביה היתה באופן יחסי כנועה שם (ואני מייחסת את זה לשינוי שהיא עברה ולרגשות אשם שלה על מי שהיא הפכה להיות) והנה באה דיוזה והיא פשוט מלכה.

האירועים בסנקטום מתחילים להיות יותר מעניינים לדעתי כי כבר נשבר לי לשמוע על הפריימים. שיידהדה דווקא היה די ברקע עד עכשיו (כלומר דמות מסוכנת, אבל לא מספיק חזקה), אבל פתאום כשיש לו גוף שהוא רק שלו ללא מודעות נוספת, אז הוא הרבה יותר מסוכן ומפחיד.
ומגיע לאינדרה להיות המפקדת. הכי יש לה את זה והיא זו שצריכה להילחם בשיידהדה בסוף (אם כי בטח זאת תהיה קלארק).

מרפי כנראה מתחיל למצוא את עצמו בעולם ולהירגע קצת מהתקפי החוסר בטחון שלו שגרמו לו להתנהג כמו ילד מפונק. הגיע הזמן לדעתי.

מאדי- חבל שלא מצאו ילדה עם קצת יותר כשרון משחק. היא די גרועה.
אני מסכימה ששהאירועים בנאקרה היו סתמיים נורא והרגישו קצת כמו פילר וכדי שיהיה תירוץ להראות את קלארק.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הפוליטיקאי'
הפוליטיקאי
26/06/2020 | 05:02
16
יש בסדרה הזו הרבה דברים לא טובים: עיסוק מוגזם במין, עיסוק מוגזם במיניות, פוליטיקה מביכה מביכה, הרבה מריחות. למרות זאת, איכשהו מצאתי את עצמי מצליח להעביר איתה את הזמן, למרות שבעונה השנייה כבר הרשיתי לעצמי לדלג על סצינות משעממות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תאגד עונה 2 פרקים 5-7 '
תאגד עונה 2 פרקים 5-7
26/06/2020 | 08:54
23
-אוקיי ליה קצת פסיכופתית. הזריקה שהיא דפקה לפולצ׳ק הייתה השיא. בכלל כל התוכנית שלהם עם הקרציות הייתה דבילית. למה לשלוח את הגבר הדתי לפרוץ לחדר של החיילת? איך הם לא חשבו על זה?
-עומר הגזים רצח עם ההתנהלות שלו עם יסמין. הוא כואב, הוא כועס אני מבין אבל הבחורה אומרת לך בבכי שהיא אפילו לא זוכרת את הסקס איתו, והוא צועק עליה שסם אונס זה לא הסגנון של בועז ומצמיד אותה לקיר ומכאיב לה ג׳יזס.
-שלושה פרקים ברצף נגמרים עם אותו קליף האנגר בדיוק? מבאס ומעצבן! כל פרק מעכשיו ייגמר עם מישהו שרואה את הסרטון הזה?
-אני שונא את השקמיסטים.
-אגם מזעזעת. כשהיא נפרדה ממנו חשבתי שאולי הכותבים קצת redeeming her ובעצם מראים שהיא לא אוהבת שבן לולו חסר שאיפות וזה לא מתאים לה, אבל לא היא בעיקר מתמרנת אותו שיכתוב עוד שיר והיא תהיה חברה של סלב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Diary of a Future President'
Diary of a Future President
26/06/2020 | 16:18
15
סדרת נוער ממש חמודה של דיסני+ על ילדה בת 12 שעתידה להיות נשיאת ארה"ב.
ההתמודדויות של המשפחה שלה והכיתה שלה מציאותיות.
בכיכוב ילדות וילדים (לא CW).
מומלצת!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Love, Victor שאר העונה '
Love, Victor שאר העונה
26/06/2020 | 22:48
4
19
אוקיי אז הבנתי שהסדרה הייתה אמורה להיות משודרת במקור בDisney+ והכל מאוד הגיוני פתאום. היו הרבה קלישאות (ריתוק שמקרב בין הדמויות, כל הסיפור של פיליקס ולייק) אבל סה"כ נהניתי מהצפייה. זאת סדרה מאוד קלה לצפייה ומאוד קלה לעיכול ואני מניח שזאת הייתה המטרה. בכיף הייתי צופה בעונה שנייה.

מחשבות רנדומליות-
-פיליקס חמוד לאללה, השחקן מתוקי.
-האחות דומה רצח לאלסיה קארה.
-ההורים לא היו הכי מעניינים אבל העלילה שלהם הייתה חשובה לסיפור אז הייתי בסדר איתם. גם לא בילינו איתם יותר מידי זמן אז הכל טוב.
-חמוד היה "העברת השרביט\ז'קט" של סיימון אל ויקטור. וגם היה נחמד שבהתחלה חשבנו שסיימון לא יופיע ואז בסוף הוא הופיע.
-בכלל אני לא יודע מה אני מרגיש לגבי הפרק הזה של ניו יורק. סך הכל המסר מאוד wholesome להומואים צעירים ומבולבלים אז אני מניח שהוא בסדר. אני פשוט לא יודע איך אני הייתי מגיב לסדרה הזאת אם אני הייתי צופה בה כילד\נער, ואיך היא הייתה משפיעה על התפיסה שלי. הסדרה הלהטב"ית שהכי זכורה לי שהשפיעה עליי בנעוריי הייתה סקינס, ספציפית נעמי ואמילי וספציפית הפרק של נעמי בעונה 3. הייתי חוזר אליו מידי פעם למצוא נחמה. לסקינס הייתה השפעה על התפיסה שלי של נעורים ויציאה מהארון בהחלט, לא בהכרח טובה. (עדיין אוהב ומעריך את סקינס בלי קשר) טוב, אני חושב שהדבר הכי טוב שהסדרה הזאת יכולה לעשות, כמו שסקינס גם עשתה בשבילי לעיתים, זה לעזור לילדים לא להרגיש לבד אז אני מקווה שזה יעשה את זה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה ומשהו לגבי כתוביות הפתיחה'
אה ומשהו לגבי כתוביות הפתיחה
26/06/2020 | 23:51
1
16
בהודעה הראשונה רשמתי שאני לא אוהב שלא הושקעה בהם מחשבה, אבל באחד הפרקים קלטתי שכאילו כל שוט שם הוא עם צבע אחד מדגל הגאווה שזה היה חמוד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה כן? לא שמתי לב '
אה כן? לא שמתי לב
27/06/2020 | 00:02
15
באמת חמוד.

"-חמוד היה "העברת השרביט\ז'קט" של סיימון אל ויקטור" -

ממ אין לי הרבה להוסיף כי דיברנו על זה שבוע שעבר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בהחלט מורגש שזאת סדרת דיסני '
בהחלט מורגש שזאת סדרת דיסני
27/06/2020 | 01:53
1
19
אם תהיה עונה 2 והיא כבר תהיה מתוכננת מראש להיות בהולו אז מעניין אם יורגש הבדל כי מראש לא ינסו להתאים אותה לאופי של דיסני.

*אגב, זה יצר לא מעט כעס כשהחליטו להזיז את הסדרה מדיסני+ להולו. ההסבר היה שיש בה תכנים בוגרים מידי בשביל מה שרוים שיהיה בדיסני+. והיה ברור שזה פשוט עניין הנטייה המינית. כי באמת הסדרה הזאת היא באופן כללי מאוד מאוד wholesome.

היה חמוד באמת הקטע של העברת הז'קט. אבל מצחיק גם שסיימון הסביר שבלו אמר לו שהוא ישרוף את הז'קט אם הוא ילבש אותו שוב.

אני אשמח לשמוע יותר פרטים על ההשפעה של סקינס על התפיסה שלך של נטייה מינית ויציאה מהארון.
אני זוכר מסקינס הרבה יותר את מקסי, אם כי לא הייתה לו באמת עלילה של יציאה מהארון.
אבל ההשפעה של הסדרה קשורה במידה רבה לגיל שבו היית כשראית אותה. אם הגיל שכתוב במשתמש שלך נכון אז אתה יליד 1995 (ואני עכשיו קולט שכרגע כתוב לי במשתמש שאני בן 20...) וזה אומר שסקינס יצא כשהיית בן 12.
כשאני הייתי בן 12 לא היה שום דבר כזה בטלוויזיה.

*מגניב לגבי עניין הצבעים בפתיח
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סקינס '
סקינס
27/06/2020 | 14:52
11
הסדרה יצאה בערך שהייתי בן 13 באמת, אבל אני צפיתי בה לראשונה בערך בגיל 17.
לא התחברתי כל כך למקסי, אולי באמת בגלל שכשהסדרה התחילה הוא כבר היה מחוץ לארון והיה בנוח עם עצמו ועשה מלא סקס, וזה היה רחוק שנות אור ממני. אבל אני חושב שלראות דמות של הומו בטלוויזיה תמיד עושה משהו להומו צעיר, בלי קשר אם מתחברים לטיפוס או לא.
סקינס קצת עזרה לעיוות התפיסה שלי את המציאות. אני מושפע בקלות, במיוחד מטלוויזיה ודמיון ומציאות עלולים להתבלבל אצלי ונראה לי שדמויות כמו אפי וקאסי והמסיבות המפגרות האלה שלהם תרמו לתחושה שלי שככה בא לי להיות\להרגיש. או שלחילופין, בהרבה מהמקרים ממילא הרגשתי רגשות דומים למה שמתואר בסדרה ואהבתי את איך שזה מתואר בסדרה. והקשבתי הרבה למוזיקה מסקינס, וראיתי את הפרקים שוב ושוב ושוב. זה מוזר, אני לא יודע אם אני מעביר את הנקודה שלי. אני בכל אופן לא מאשים את סקינס בשום דבר חחחח, אני חושב שזאת סדרה טובה ויש לי הרבה זכרונות ממנה. אולי אצפה בה שוב בעיניים בוגרות יותר ואראה מה אני מרגיש. אין ספק שהסדרה הזאת מעוררת רגש.
בקשר ליציאה מהארון, פשוט כשהייתי צעיר הייתה לי תחושה כזאת שהכל יסתדר כשאצא מהארון, שדברים ייפלו למקום שלהם יותר בקלות או משהו והיה לי מאוד קשה ששלוש-ארבע שנים אחרי שיצאתי מהארון עדיין היה לי קשה עם כל מיני דברים שקשורים לזה. זה לא בהכרח המסר שסקינס העבירה, אבל בסדרות בדר"כ בשביל צרכי קידום עלילה יציאה מהארון לוקחת איזה עונה אחת, ואז בעונה הבאה כבר מתקדמים לשלב הבא, יוצאים לדייטים וכזה וזה פשוט לא ככה באמת. זה אולי נשמע מובן מאליו אבל זה משהו שבאמת הייתי צריך להבין חחח.
בכל אופן הפרק של נעמי הוא פרק שחזרתי אליו הרבה. כי הוא עסק ממש לא ביציאה מהארון או בלסבית שמתמודדת עם היותה לסבית, הוא מתעסק בבלבול, היא מרגישה מבולבלת וזה המצב שאני הייתי בו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' DARK עונה 3'
DARK עונה 3
27/06/2020 | 20:06
9
13
הסדרה הסתיימה
אני צריך קצת זמן לעקל לפני שאני כותב סיכום.

מי כבר הספיק לראות?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לי יש שאלה חשובה'
לי יש שאלה חשובה
27/06/2020 | 21:25
5
16
עכשיו שהסתיימה הסדרה - אתה מרגיש שהיה סיום מספק?

כלומר לפעמים יש סדרות שהן מעולות רוב הזמן, אבל אז מסתיימות באופן מעצבן ולא מספק.
זה בעיקר יכול לקרות עם סדרות מורכבות שמרגיש שהן בונות לקראת משהו גדול, ואז ממש לא עומדות בציפיות.

כי אני כן שוקל לראות את הסדרה, אבל אם כבר היא נגמרה אז אני רוצה לדעת אם זה שווה את זה גם בטווח הארוך.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' בגדול כן'
בגדול כן
27/06/2020 | 22:06
13
יש מספר דברים בודדים שלא קיבלו תשובה, אבל לא מדובר בסיפור המרכזי.
בסך הכל אני מסופק מהסוף ואני חושב שמדובר באחת הסדרות המוצלחות והמעניינות שצפיתי בהן.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אחת מהסדרות עם הסוף הכי מספק שיש'
אחת מהסדרות עם הסוף הכי מספק שיש
29/06/2020 | 17:55
3
15
סדרה מדהימה. אין לי מילה אחרת יותר טובה. בעצם יש - גאונית.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' לחלוטין '
לחלוטין
29/06/2020 | 19:34
2
8
הייתי צריך רגע לעקל את הסוף.
עצוב שנגמר והלוואי ויהיו עוד סדרות ברמה כמו זו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני צריך איזה בידוד טוב כדי לראות את כל הסדרה'
אני צריך איזה בידוד טוב כדי לראות את כל הסדרה
29/06/2020 | 20:02
1
16
אבל בכל מקרה אני משוכנע שאני אתחיל לצפות בה מתישהו בקרוב...
(ואם אני לא אז תזכירו לי)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נעשה דבר כזה - מוכן לצפות איתך במקביל בכל הסדרה'
נעשה דבר כזה - מוכן לצפות איתך במקביל בכל הסדרה
29/06/2020 | 20:40
1
לצפיה ב-'סיימתי באותו יום, לקח עוד יום להבין את הכל'
סיימתי באותו יום, לקח עוד יום להבין את הכל
29/06/2020 | 17:55
2
3
לצפיה ב-' היה קשה להפסיק לצפות'
היה קשה להפסיק לצפות
29/06/2020 | 19:35
1
8
אני בטוח שאצפה שוב בסדרה הזו כשיהיה זמן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
29/06/2020 | 20:41
14
תהיה עוד צפייה בעונה השלישית, ואז עוד צפייה בהכל ביחד ברצף. לפחות.

הגיוני שיהיו עוד לא מעט צפיות בעתיד.
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

00:52 | 16.07.20 טוני החתול
00:18 | 16.07.20 טוני החתול
20:19 | 15.07.20 didalf
16:17 | 14.07.20 מיכל203
23:14 | 13.07.20 טוני החתול
20:41 | 13.07.20 LeRanch
20:35 | 12.07.20 didalf
09:03 | 12.07.20 טוני החתול
07:19 | 12.07.20 LeRanch
19:13 | 09.07.20 טוני החתול
17:01 | 09.07.20 טוני החתול
10:29 | 09.07.20 טוני החתול
22:40 | 08.07.20 didalf

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ