Weekend's Watch

reasonforall

Active member
מחכה לשבת

לעונה החדשה של DARK. עדיין אין לי מושג אם כל הפרקים יעלו, אבל זה בהחלט יתפוס את רוב תשומת הלב שלי. &nbsp אם יהיה זמן - הפוליטיקאי רכבת הקרח Floor is Lava

didalf

Well-known member
קוקיזזזזזז

כשלמדתי תכנות היה קורס או שיעור על קוקיז כל מה שחשבתי עליו זה עוגיפלצת
&nbsp טוב התוכניות שלי פשוטות - המאה
כמה שנצליח. והפוליטקאי, ראיתי רק פרק 1 שבוע שעבר. וזהו בינתיים.

Lion_Heart

Well-known member
לאכול...ע-ו-ג-י-ו-ת -- NOM NOM NOM

ואז לצפות ב THE ORDER לפנטז על CR MKR המטבח המנצח QOURENTINE KITCHEN והשאר הידוע מראש SIMS 4 WORLD OF WARCRAFT D&D סטנדרטי

limors2

Active member
אוף עכשיו יהיה קשה

צריך לעמוד ביעדים של ה100, לראות את פרק הסיום של הארלי קווין והפעם באמת להתחיל לשחק את The Last of US. אני חייבת להפסיק לבזבז זמן

limors2

Active member
קניתי כבר בpre order

אבל אני מחכה לחברה כדי שנהיה פחות או יותר באותו קצב צפייה

2 דברים, שימלאו את כל זמני

היום - Doom Patrol. שבת - יום שלם על העונה השלישית והאחרונה של Dark. שבוע הבא - צפייה חוזרת ב-3 העונות של Dark.

goolgol

New member
בינתיים צפיתי ב לאבד את אליס פרק ראשון - לא התחברתי

snirf

Active member
ממ נאדה

במהלך השבוע צפיתי ב- תאג"ד2(רק התחלתי), בית הפרחים
, החיים עצמם2, להגן על ג'ייקוב, MKR, הישרדות ונבסו.

kordilia snake

New member
וורברייקר!!

בהנחה שזה מה שיחכה לי מחר בדואר
ואז אני לא אעזוב אותו לרגע (ברנדון סנדרסון שעדיין לא קראתי).
&nbsp
וכמובן גם לייט נייט ודום פטרול.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הסופש כבר התחיל

ואני כבר הספקתי לראות את הפרק החדש של סוכני שיל"ד ועכשיו הזמן לפרק החדש של ה100 &nbsp בהמשך לחזור לעונה 3 של ה100 ואז רכבת קרח (כבר שני פרקים להשלים) סנטרל פארק &nbsp קצת הריצפה היא לבה בשביל ה"כיף" (אם כי זה נעשה קצת מאוס) &nbsp ואולי להתחיל משהו חדש כמו עונה 2 של The Sinner

LeRanch

New member
Don't touch my cookies

שבת - הישרדות VIP, חמוץ מתוק, נבסו. הורדות - Doom Patrol. כשיהיה תרגום - המאה (7.04 ואילך). לאט אבל בטוח - הזר (1.05 ואילך). כשיהיה זמן - החוטאים (עונה 3), הריקוד האחרון, אוזרק, האימה (עונה 2), הקנוניה נגד אמריקה, עלובי החיים, שומר אחי, וידה (עונה 3).

למעלה