מהההההה

didalf

Well-known member
מעניין

אני אפילו לא יודעת מה אני רוצה לשמור
את כל הפורום

didalf

Well-known member
חחחחחחחחח ואווו

איזה שטויות היינו עושים פעם
מזכיר לי שרשור שהיה לנו בפורום אחר שכל מטרתו הייתה לשמור על אותו רצף של אייקונים בכותרת.

Lhuna1

New member
מעולה

הכרתי את זה פעם אבל לא את האפשרות לשמור דפים ספציפיים, זה אחלה לגמרי, אני גם הולכת לנסות לשמור שם הודעות חשובות בשבילי.

Lhuna1

New member
האם מצאת שם אפשרות לחפש דברים?

נראה לי שכדאי לשמור לכם גם בצד רשימה של הכתובות ששמרתם, כי אני לא ראיתי שם אפשרות בחיפוש למצוא משהו חוץ מאשר כשכותבים בחיפוש את הכתובת המדויקת שנשמרה. זה אומר שבלי רשימת הכתובות של ההודעות/שרשורים לא תהיה באמת דרך למצוא אותם. אין חיפוש טקסט נגיד. אלא אם כן יש דרך כזאת, אז תעדכנו אותי.

limors2

Active member
כן, זה לא באמת אתר של חיפושים

זה פשוט אתר שמשחזר דברים מהעבר, אבל הוא לא עובד מבלי שאומרים לו בדיוק מה לפתוח. בגלל זה אני מציעה לשמור בתיקיית סימניות קישורים לשרשורים חשובים (וגם "להעלות" אותם לשם), כי ככל הידוע לי זו הדרך היחידה להשתמש בשירות הזה

Don Nirtin

New member
לשים גם בקובץ וורד

ולשלוח אותו לעצמכם במייל במקרה שתצטרכו לעשות פרמוט למחשב או משהו אסון קרה. &nbsp גם אופציה.

אין אפשרות לעשות חיפוש בתוך הדפים שהם שומרים שם וגם לא תהיה

זה ארכיון ענק בהיקפו והעלות של חיפוש מלא תהיה גבוהה מאוד, בנוסף זה גם יגדיל את הבעיות המשפטיות שלהם.

דיברגנט חדש

Well-known member
איזה בעיות משפטיות?

מי שלא התלונן על תוכן עד היום, למה שהתלונן שזה שוכב בארכיון וכמעט אף אחד לא ניגש לשם?

Lhuna1

New member
גם לי לא ברור איזה בעיות משפטיות, ולגבי גודל הארכיון

אפשר לאפשר חיפוש טקסט בתוך דומיין ספציפי. &nbsp אבל... עדיין שירות חינמי ומועיל, אז יותר טוב מכלום. &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp

למעלה