06/2020 – מתחממים – סיכום חודש

dory391

New member
צודקת, נתניהו הוא שחקן לא פחות מפוליטיקאי
אבל אני לא מדבר כאן על פוליטיקה. את זה אני משאיר לפורומים אחרים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי, אין לי כוח לדמות החודש שלך

הגיע הזמן שיחליפו דמות ראשית &nbsp מוזר לי שחשבת שכולם יבחרו בפיבי ואורסולה. אורסולה הופיעה בפרקים די בודדים. אני הופתעתי שמישהו בכלל זכר אותן. &nbsp מגניב באמת שהייתה לך שיחה עם שרה אנג'ל. אני זוכר שקראתי עליה משהו לפני המון זמן שהיא פושעת לשעבר שאפילו הואשמה ברצח. עכשיו בדקתי את זה בויקיפדיה (כי מביך אם התבלבלתי) וגיליתי שגם נכתב עליה השיר "רחבת הריקודים". &nbsp ואם כבר בשירים עוסקים - אני לא מצליח לאהוב שום שיר של עברי לידר כבר יותר מעשור. וזה עצוב לי כי פעם כל כך אהבתי את השירים שלו. &nbsp השאלון ממש טוב, לא היית צריכה לדאוג.

מילי08

Well-known member
וואלה? רחבת הריקודים נכתב עליה?

מעניין. כן, היה לה סיפור חיים מעניין.... הכירה את אחד מעברייני הצמרת הישראלים, התחתנה איתו וחיו חיי פשע. הוא הואשם ברצח, היא- לדעתי לא. ישבה בכלא על משהו אחר, אבל אני לא זוכרת בודאות וממש לא מעניין אותי מספיק כדי לבדוק

מילי08

Well-known member
השיר של לורן היל

אני יודעת איזה סרט, אבל לא זוכרת השם. &nbsp שרה אנג'ל. אם הייתי זוכרת את זה או בכלל חושבת עליה, אז יש מצב שהיא חתמה על ספר באיזה מפגש חברים שההורים שלי היו בו פעם

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גם אני מתפקד

שם/כינוי: ניק (גם כשאני טוני) גיל אחד האחים שלכם: 50 (למרות שאין לי אחים, אבל אחותי הבכורה היא בת 50) מקום שבו גרתם בעבר: הולנד (וזה אפילו לא בגלל טום הולנד) סדרת החודש: שי-רה ונסיכות הכוח סרט החודש: יש לי תחושה שראיתי איזשהו סרט החודש... שיר החודש: אחד השירים מהסדרה החדשה Central Park – נקרא Own It ספר החודש: לא ממש קראתי בספר שלי החודש (שוב) אבל כן קראתי קומיקס של Runaways דמות החודש: קאטרה שחקנ/ית החודש: נטלי דורמר בPenny Dreadful: City of Angels סדרה שתראו בחודש הקרוב: Love, Victor מה הייתם משנים במזג האוויר של חודש יוני? הופך אותו לקריר כמו יום נעים של מרץ האם הייתם מצביעים בעד צמצום של החופש הגדול? לא! החופש הגדול הוא דבר קדוש. תאומים טלוויזיוניים אהובים (האם כולם יבחרו אותו דבר)? אני מרגיש כאילו יש משהו שאמור להיות ברור. האם זה התאומים זאק וקודי? בכל מקרה אני בוחר במקס וצ'ארלי קארבר שידועים מעקרות בית נואשות, זאב צעיר, הנותרים. וגם היו בכמה דברים כיחידים. *שווה גם להזכיר גם את לוק והארי טרדוואי (ששיחקו בנפרד בפני דרדפול, פורטיטוד ועוד) הבדלתם בין תאומים זהים שהכרתם ואם אתם כאלה אז האם יודעים להבדיל ביניכם? אני בקושי מבדיל בין אנשים שרק קצת דומים זה לזה
. לא נראה לי שהכרתי תאומים זהים. היו לי בכיתה ביסודי תאומים, אבל לא זהים. האם פעם אכלתם סרטן? לא (לקח לי זמן להבין את ההקשר של שתי השאלות) כיצד אם בכלל חגגתם את חג השבועות? ארוחה משפחתית (שכללה בשר) גבינה אהובה (אפשר גם טבעונית כמובן)? גבינה צהובה. (מה זה גבינה טבעונית?
) מעדיפים מעדן חלב או חטיף שמשלב חלב (למשל תפוצ'יפס שמנת בצל)? אני לא בטוח מה יכלל בחטיף שמשלב חלב. למשל פסק זמן כולל שוקולד חלב (או שפסק זמן הוא ממתק ולא חטיף...). אבל באופן כללי אני אוהב מעדן חלב כמו מילקי אז אני אבחר בו. מה הזיכרון הכי מתוק שלכם משבוע הספר? לאמא שלי התחילו צירים (או ירדו המים, אני כבר לא זוכר בדיוק את הסיפור) בשבוע הספר. אבל אני לא באמת זוכר את זה. ואני גם לא בטוח אם זה נחשב מתוק. כשהייתי ילד מאוד אהבתי את שבוע הספר. היינו הולכים כל שנה ליריד הגדול בתל אביב והייתי עומד בתור כדי שאורי פינק יחתום לי על ספר זבנג חדש. איזו חתימה אישית שקיבלתם מסופר על ספר שקניתם ממנו היתה משמעותית עבורכם? וואו, עניתי על השאלה הקודמת בלי שראיתי בכלל את השאלה הזאת. לא זכור לי שקיבלתי חתימה על ספר מסופר כלשהו חוץ מאורי פינק. מה יגרום לכם לצפות בסדרה בשפה שאתם לא מבינים (חוץ מכתוביות...)? אוקי בהתחלה לא הבנתי את השאלה כי חשבתי שהכוונה היא מה יגרום לי לראות סדרה בשפה שאני לא מבין כשאין לי כתוביות. במקרה כזה התשובה שלי צריכה להיות משהו ארוטי מאוד יפה עם גברים מאוד יפים. אבל בגלל שלא הייתי בטוח הצצתי לגבי איך אחרים ענו ספציפית לשאלה הזאת ואני מבין שהכוונה לסדרה בשפה זרה שבה יש לי כתוביות. במקרה הזה זה די כמו עם כל סדרה – משהו שיהיה לי מספיק מושך. זה יכול להיות משהו שנראה מרהיב ונשמע מעניין כמו Les Revenants הצרפתי. או עלילת ריגול שנשמעת לי טובה כמו בDeutschland 83 הגרמניה. או סתם סקרנות לסיפור אהבת בנים חמודים בתיכון כמו בסדרה Sotus התאילנדית. בקיצור אני צריך משהו שימשוך אותי מספיק על פני סדרות אחרות שבהן אני יכול להבין את השפה גם אם העיניים שלי יורדות מהכתוביות. סדרה מוזיקלית הכי אהובה? אקסית מטורפת (טובה יותר מהשאר) האם אתם מעדיפים סדרות ריאליטי מחו"ל או ישראליות (למי שלא רואה ריאליטי - סדרות ישראליות או מחו"ל)? כמובן שסדרות ריאליטי מחו"ל. אין דבר יותר נמרח באופן נוראי כמו ריאליטי ישראלי. נכון שיש משהו נחמד בריאליטי ישראלי כי זה מרגיש מוכר יותר, כלומר במידה מסויימת אפשר להזדהות עם האנשים יותר (ובגלל שזאת מדינה קטנה אז לרוב אחד המתמודדים הוא בן דוד של מישהו שאמא שלי למדה איתו בכפר הירוק) אבל זה עדיין לא שווה את הסיוט של המריחה. האם אתם מעדיפים מתמודדי ריאליטי שאתם כבר מכירים או אנונימיים עבורכם (למי שלא אוהב ריאליטי - סדרה עם דמויות שאתם כבר מכירים)? בריאליטי נראה לי שעדיף עם אנשים אנונימיים. למרות שתמיד יהיה משהו מושך יותר בכאלו שכבר מוכרים לנו. האם אתם ישנים בחושך מוחלט? לא. בילדות שלי כן הייתי ישן בחושך מוחלט והיה מפריע לי שיש אפילו קצת אור. אבל מתישהו בעשור האחרון הגעתי למסקנה שאני יכול להרגע יותר לפני השינה כשאני יכול לראות מה נמצא מסביבי. כשיש חושך מוחלט אני פשוט חושב יותר מידי. האם אתם נוהגים להשתתף במצעד הגאווה התל-אביבי? אף פעם לא הייתי. יש לי התנגדות אידיאולוגית עמוקה מידי ללהיות בחוץ מוקף אנשים באמצע היום ביוני. מה הדבר הכי חיובי שקרה לכם בגלל משבר הקורונה? למרות שעדיין עבדתי לכל האורך זה כן הרגיש קצת כמו מנוחה כי הייתי בבית הרבה. לא מצליח לחשוב על משהו ספציפי יותר. מה הייתם משפרים בשאלון הנ"ל? קודם כל הייתי שם יותר שאלות שקשורות לטום הולנד (או לפחות אחת) והייתי שם שאלה לגבי אם היית צריך לבחור דמות מתוך פיטר פן אז באיזה דמות היית בוחר ולמה. כאילו כמובן, איזה מין שאלון זה בלי שאלה כל כך בסיסית. אבל חוץ מזה שאלון מושלם תמונה/סרטון למי שרוצה: שיר החודש: https://www.youtube.com/watch?v=Oq2llIEd9WU וגם את זה (מתקשר לאחת התמונות) https://www.youtube.com/watch?v=yYW-8iacVZQ התמונות הם ממים קורונה שנשלחו אלי וממים של ספיידרמן ועוד כמה מארוולים שמצאתי באינסטגרם

didalf

Well-known member
אהבתי את התמונות

במיוחד האחרון
&nbsp "מה הזיכרון הכי מתוק שלכם משבוע הספר? לאמא שלי התחילו צירים" - רגע אבל את לא האח הקטן? או שהתכוונת איתך? איזה מגניב שנולדת בשבוע הספר ואתה אוהב לקרוא. &nbsp אם כבר אז טום הולנד לגמרי צריך לשחק את פיטר פן. הדמות האהובה עליי היא התנין טיק טק. &nbsp " במקרה כזה התשובה שלי צריכה להיות משהו ארוטי מאוד יפה עם גברים מאוד יפים." - אז פורנו?
סתם אבל יש מצב שזאת גם התשובה שלי
אבל כולל הכתוביות. ראיתי ביוטיוב איזה קו עלילה של הבנים מאחת מסדרות הבת של הסדרה הזאת סקאם כי הם נראו ממש חמודים
אבל סדרה שלמה בשפה זרה אין לי כוח.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, חשבתי שזה היה ברור שהתכוונתי לזה שאני נולדתי

משום מה חשבתי שניסחתי את זה באופן שזה ברור. &nbsp בכל מקרה ביררתי את הסיפור ומה שקרה זה שירדו לה המים כשהיא הייתה בשבוע הספר בהרצליה. ואז אני נולדתי. ותכלס אם זה היה קורה כשאני הייתי ילד והיא הייתה בהריון עם אח אחר לא נראה לי שזה היה נחשב לזיכרון מתוק. &nbsp אם היה אפשר לחזור בזמן וללהק את טום הולנד לתפקיד פיטר פן כשהוא באמת היה ילד זה היה מושלם. את ראית איזה ילד חמוד הוא היה? והוא גם היה שחקן נהדר. (ראית את סרט הצונאמי איתו?) &nbsp ולא! יש סרטים אירוטיים שהם על הגבול של פורנו אבל עדיין לא

didalf

Well-known member
טום הולנד עדיין יכול לשחק את פיטר פן

ולא לא ראיתי את הסרט על הצונאמי לא רואה סרטי אסונות.

LeAnnDylan

Well-known member
גרת בהולנד?
איזה כיף

לכמה זמן? &nbsp גבינה טבעונית זה מוצר דוחה שלא ראוי להיקרא גבינה. כאילו לא שטעמתי אבל אני מנחשת
&nbsp נראה לי המילה שחיפשת היא פורנו &nbsp כל הממים מעולים!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למשך שנה (כשהייתי בן 8)

אבא שלי עבד שם בלפתח נייטבלאד בתרנגולות &nbsp האמת שאם יש חלב סויה אז הגיוני שיהיה שתהיה גם גבינה טבעונית. אבל זה כן איכשהו נשמע נוראי יותר.

limors2

Active member
מסכימה עם עדי ודילן

מה שאתה מחפש זה פורנו
&nbsp אולי הייתי צריכה לבחור באקסית ולא בגלי, באמת נהניתי ממנה. גם אם מרחתי אותה לקראת הסוף, אבל לפחות המשכתי לצפות בה עד פרק הסיום ולא נטשתי באמצע הסדרה כמו בגלי. &nbsp הממים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מסכים שזאת דילמה

העונה הראשונה של גלי הייתה נהדרת ושתי העונות אחר כך עוד היו טובות בערך והיא באמת הביאה לידיעתי המון שירים טובים והיא בטח הסיבה שיש לנו כיום בכלל כמה סדרות מוזיקליות לבחור בינהן &nbsp אבל באמת בשלב מסוים גלי הייתה כל כך נוראית שקשה לבחור בה. &nbsp &nbsp בכל מקרה אני מוריד לך חמש נקודות על הכותרת. תמיד צריך להסכים איתי ולא עם עדי ודילן.

מילי08

Well-known member
בחיים לא הייתי עולה על הקשר שבין שאלת התאומים לסרטן

מתפקד

שם/כינוי: שהם גיל אחד האחים שלכם: 45, 42 מקום שבו גרתם בעבר: זכרון יעקב &nbsp סדרת החודש: בוורלי סרט החודש: - שיר החודש: ROLLING IN THE DEEP ספר החודש: מחוץ לחוק דמות החודש: קלי טיילור שחקנ/ית החודש: ג'ודי קומר סדרה שתראו בחודש הקרוב: בוורלי
מה הייתם משנים במזג האוויר של חודש יוני? שלא יהיה חם מדי האם הייתם מצביעים בעד צמצום של החופש הגדול? לא באמת אכפת לי אבל אפרגן לתלתמידים ואגיד שלא הייתי מצביע בעד הצמצום תאומים טלוויזיוניים אהובים (האם כולם יבחרו אותו דבר)? ברנדון וברנדה הבדלתם בין תאומים זהים שהכרתם ואם אתם כאלה אז האם יודעים להבדיל ביניכם? אלוף בלהבדיל בין תאומים האם פעם אכלתם סרטן? לא כיצד אם בכלל חגגתם את חג השבועות? עם המשפחה והחברים ועם מלא אוכל טעים
וכמובן שגם נחתי הרבה וקראתי שזה תמיד כיף.... גבינה אהובה (אפשר גם טבעונית כמובן)? צהובה מעדיפים מעדן חלב או חטיף שמשלב חלב (למשל תפוצ'יפס שמנת בצל)? אממ נראלי מעדן חלב מה הזיכרון הכי מתוק שלכם משבוע הספר? שזכינו בטיסה!! איזו חתימה אישית שקיבלתם מסופר על ספר שקניתם ממנו היתה משמעותית עבורכם? דווקא איכשהו יצא שדי הרבה סופרים חתמו לי אבל פחות כאלה שממש אהבתי והיו משמעותיים לי... מה יגרום לכם לצפות בסדרה בשפה שאתם לא מבינים (חוץ מכתוביות...)? חתיכים דה סדרה מוזיקלית הכי אהובה? GLEE בעונותיה הראשונות האם אתם מעדיפים סדרות ריאליטי מחו"ל או ישראליות (למי שלא רואה ריאליטי - סדרות ישראליות או מחו"ל)? חולה על ריאליטי, אבל חו"ל לוקחים בהליכה האם אתם מעדיפים מתמודדי ריאליטי שאתם כבר מכירים או אנונימיים עבורכם (למי שלא אוהב ריאליטי - סדרה עם דמויות שאתם כבר מכירים)? שאלה טובה. אם זה מתמודדים שאני מכיר ואוהב אז ברור שהם עדיפים. האם אתם ישנים בחושך מוחלט? יס האם אתם נוהגים להשתתף במצעד הגאווה התל-אביבי? הייתי פעמיים או שלוש לדעתי מה הדבר הכי חיובי שקרה לכם בגלל משבר הקורונה? שלמעשה הייתי בחופש במשך חודשיים ועדיין שילמו לי (אמנם פחות אבל עדיין) - מה צריך יותר מזה
מה הייתם משפרים בשאלון הנ"ל? מוסיף שאלות
&nbsp

limors2

Active member
רמאי, השאלה הייתה על אחד האחים!

הכי כיף חופשת קורונה בתשלום

למעלה