דיוני סדרות לאמצע השבוע

מילי08

Well-known member
רק כמה פרקים של שי-רה עונה 1

אני חושבת שמה שהכי מפריע לי זו האנימציה הילדותית. אף פעם לא אהבתי אנימה אז זה קצת מציק לי בעין, בעיקר הקטעים הקריקטוריסטיים (חיוך מוגזם למשל). זה גרם לי לחפש את הסדרה המקורית, שאני זוכרת ממש במעורפל מהילדות, ומאוד מעניין לראות את ההבדלים בעיצוב הדמויות, לפחות בהיבט הציורי. בעקרון הציור בסדרה המקורית נראה יותר ריאליסטי. הורדאק למשל נראה מאיים יותר מאשר בסדרה החדשה, וכך גם טוות הצללים. מצד שני, כל הדמויות נראות ממש מבוגרות, כאילו כל המודלים שלהם לציור היו נשים בנות 40. מן הסתם גם מודל היופי היה מהסוג האידאלי של ברבי - נשים וגברים גבוהים, חטובים ומסוקסים. ושי רה לבשה חצאית טניס ממש קצרה... היתרון של הסדרה החדשה הוא שבאמת מנסים להציג ילדים או בני נוער וכמובן מגוון אתני גדול יותר ומודל יופי רחב. ושי- רה לובשת מכנסון מתחת לחצאית!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא ממש יכול להבין איך אפשר לחשוב שהאנימציה בסדרה הישנה

היא טובה יותר. ראיתי כמה חלקי פרקים והיא ממש ממש רעה. יש את זה שכל הנשים (חוץ מהזקנה) הן ברביות פשוט בצבעים שונים. וגם הגברים נוטים להיות מנופחי שרירים כמו בו. זה בהחלט לא יורת ריאליסטי. חוץ מזה כל התנועה של הדמויות היא לא חלקה. מאוד מורגש שזאת אנימציה ישנה שעשויה באופן זול מאוד. ואני לא מבין איך הורדק נראה לך שם מפחיד יותר. הוא יחסית לא נראה שונה יותר, אבל הוא מרגיש יותר קריקטורי. אני ראיתי קטע שבו הוא הופך בעצמו לטנק
. &nbsp יש קטע מגוחך בסדרה הישנה שרוב הדמויות לא יודעים שאדורה היא שי-רה. למרות שהשינוי הוא בכלל לא גדול כל כך. אני כל כך שמח שלא הלכו לכיוון כזה בסדרה החדשה.

Lion_Heart

Well-known member
ובכן...

האנימציה שישנה (שעליה כבר דיברתי דיי הרבה,נראה לי) היתה דיי רעה וגם דיי ממוחזרת (השתמשו בה לכמה וכמה סדרות) וכן, החצאית של SHE-RA תמיד גרמה לי לאי נוחות , הורדק, דווקא כן היה מאיים(ואל תשכח טיל,הוא הפך גם לטיל, ובאותו הזמן זה הרגיש מאיים) ובקשר ל "יש קטע מגוחך בסדרה הישנה שרוב הדמויות לא יודעים שאדורה היא שי-רה"...לא, לא נכנס לזה
&nbsp מה שכן, האנימציה בסדרה החדשה...גרמה לי לא לרצות לראות את הסדרה,לא יודע מה זה ספציפית, אבל אני ממש לא אוהב את זה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
את ילדותית מידי וזה מעצבן

וייתכן שגם התגובה שלי היא ילדותית מידי, אבל לא אכפת לי

מילי08

Well-known member
תודה!!!

לקבל מחמאה של ילדותיות בגיל 40 זה באמת כיף

Lion_Heart

Well-known member

"There’s no point in being grown up if you can’t act a little childish sometimes"

מילי08

Well-known member
לא כתבתי שהאנימציה טובה יותר

אלא נראית ריאליסטית יותר. אני מניחה שליד האנימה, כל דבר נראה יותר ריאליסטי. מה גם שבעונה השנייה והשלישית הם מגזימים עם המאפיינים הקריקטוריסטיים של חיוכי ענק, עיניים פעורות/ נוצצות/ מתמלאות במים וכו'. עם זאת, אני חייבת לומר שאני באמת לא זוכרת הרבה מהסדרה המקורית ובחיפוש שעשיתי חיפשתי רק את האיורים וראיתי סרטון קצרצר של הסדרה המקורית. &nbsp * לגבי המשפט האחרון שלך - נראה לי שזה היה קטע נפוץ בשנות ה- 80. גם כילדה אף פעם לא הבנתי איך אנשים לא רואים לעזאזל שקלארק קנט הוא סופרמן. כאילו, כמה מטומטמים אתם?

מכיוון שהסדרה הזו נוצרה כדי לקדם בובות מתחרות בברבי זה ברור

מי שלא ראה את הסידרה the toys that made us (משודרת בנטפיקס) - שיראה! בין הפרקים בסדרה הזו מדוברים על He-Man שנוצרו כסדרת בובות לבנים, ועל מנת לקדם את מכירתם חברת הצעצועים הפיקה סדרת אנימציה באותו שם. אחרי ז-He-Man הצליחה מאוד, החברה החליטה לפנות לקהל של בנות ולהתחרות בהצלחה של ברבי בקרב הבנות, ויצרו את She-Ra כספין אוף של He-Man עם דמויות של בנות. מכיוון שהמטרה היתה תחרות בברבי - הדמויות דמו לברבי בצורה שלא תחשב העתקה מסחרית, אבל מספיק דומה כדי למשוך את קהל היעד

Lion_Heart

Well-known member
היו סדרות מצוירות מצוינות ב80-90

X MEN היתה ממש לא רעה גם ספיידרמן Transformers בכלל היתה הסדרה האהובה עלי מקרון 1! Care Bears Garfield and Friends Jayce and the Wheeled Warriors - כמה שאהבתי את הסדרה הזאת! Visionaries: Knights of the Magical Light- גם Dungeons & Dragons
&nbsp ועוד ועוד , אבל מי זוכר &nbsp &nbsp &nbsp אה, כן נילס הולגרסן! &nbsp

מילי08

Well-known member
מה מה מה מה מקרון..

שיט, אני לא זוכרת את השיר. נילס הולגרסן סדרת מופת וגארפילד היה גאון

Lion_Heart

Well-known member

לגמרי נכון! זאת היתה סדרה (לדעתי) נהדרת- וכן, ההגדרה של "סדרת מופת" מתאימה כאן והשיר של מקרון1 (גם בעיברית וגם באנגלית) זהה

Lion_Heart

Well-known member
איך יכולתי לשכוח את BATTLE OF THE PLANETS?

הבושה!
ו REBOOT...וכל שניה צצה לה עוד סדרה בזכרון שלי

למעלה