לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2037320,373 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
04/06/2020 | 00:39
102
349
בואו בואו ילדים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רק כמה פרקים של שי-רה עונה 1'
רק כמה פרקים של שי-רה עונה 1
02/06/2020 | 14:46
26
33
אני חושבת שמה שהכי מפריע לי זו האנימציה הילדותית. אף פעם לא אהבתי אנימה אז זה קצת מציק לי בעין, בעיקר הקטעים הקריקטוריסטיים (חיוך מוגזם למשל).
זה גרם לי לחפש את הסדרה המקורית, שאני זוכרת ממש במעורפל מהילדות, ומאוד מעניין לראות את ההבדלים בעיצוב הדמויות, לפחות בהיבט הציורי.
בעקרון הציור בסדרה המקורית נראה יותר ריאליסטי. הורדאק למשל נראה מאיים יותר מאשר בסדרה החדשה, וכך גם טוות הצללים. מצד שני, כל הדמויות נראות ממש מבוגרות, כאילו כל המודלים שלהם לציור היו נשים בנות 40. מן הסתם גם מודל היופי היה מהסוג האידאלי של ברבי - נשים וגברים גבוהים, חטובים ומסוקסים. ושי רה לבשה חצאית טניס ממש קצרה...
היתרון של הסדרה החדשה הוא שבאמת מנסים להציג ילדים או בני נוער וכמובן מגוון אתני גדול יותר ומודל יופי רחב. ושי- רה לובשת מכנסון מתחת לחצאית!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לא ממש יכול להבין איך אפשר לחשוב שהאנימציה בסדרה הישנה'
אני לא ממש יכול להבין איך אפשר לחשוב שהאנימציה בסדרה הישנה
02/06/2020 | 16:38
24
32
היא טובה יותר.
ראיתי כמה חלקי פרקים והיא ממש ממש רעה.
יש את זה שכל הנשים (חוץ מהזקנה) הן ברביות פשוט בצבעים שונים. וגם הגברים נוטים להיות מנופחי שרירים כמו בו. זה בהחלט לא יורת ריאליסטי.
חוץ מזה כל התנועה של הדמויות היא לא חלקה. מאוד מורגש שזאת אנימציה ישנה שעשויה באופן זול מאוד.
ואני לא מבין איך הורדק נראה לך שם מפחיד יותר. הוא יחסית לא נראה שונה יותר, אבל הוא מרגיש יותר קריקטורי. אני ראיתי קטע שבו הוא הופך בעצמו לטנק .

יש קטע מגוחך בסדרה הישנה שרוב הדמויות לא יודעים שאדורה היא שי-רה. למרות שהשינוי הוא בכלל לא גדול כל כך. אני כל כך שמח שלא הלכו לכיוון כזה בסדרה החדשה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ובכן...'
ובכן...
02/06/2020 | 17:13
9
24
האנימציה שישנה (שעליה כבר דיברתי דיי הרבה,נראה לי)
היתה דיי רעה וגם דיי ממוחזרת (השתמשו בה לכמה וכמה סדרות)
וכן, החצאית של SHE-RA   תמיד גרמה לי לאי נוחות ,
הורדק, דווקא כן היה מאיים(ואל תשכח טיל,הוא הפך גם לטיל, ובאותו הזמן זה הרגיש מאיים)
ובקשר ל "יש קטע מגוחך בסדרה הישנה שרוב הדמויות לא יודעים שאדורה היא שי-רה"...לא, לא נכנס לזה

מה שכן, האנימציה בסדרה החדשה...גרמה לי לא לרצות לראות את הסדרה,לא יודע מה זה ספציפית,  אבל אני ממש לא אוהב את זה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
04/06/2020 | 12:42
8
29
וכן, האנימציה ילדותית מידי וזה מעצבן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
04/06/2020 | 13:12
17
זה באמת חלק מזה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'את ילדותית מידי וזה מעצבן '
את ילדותית מידי וזה מעצבן
04/06/2020 | 17:21
6
30
וייתכן שגם התגובה שלי היא ילדותית מידי, אבל לא אכפת לי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'o...k'
o...k
04/06/2020 | 18:35
6
לצפיה ב-'תודה!!! '
תודה!!!
07/06/2020 | 14:16
4
13
לקבל מחמאה של ילדותיות בגיל 40 זה באמת כיף
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
08/06/2020 | 13:40
2
16
לצפיה ב-'הודעה מספר 184948288 '
הודעה מספר 184948288
<< ההודעה הנוכחית
08/06/2020 | 14:05
1
12
"There’s no point in being grown up if you can’t act a little childish sometimes"
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
08/06/2020 | 14:12
2
לצפיה ב-'לא כתבתי שהאנימציה טובה יותר'
לא כתבתי שהאנימציה טובה יותר
04/06/2020 | 12:40
15
אלא נראית ריאליסטית יותר. אני מניחה שליד האנימה, כל דבר נראה יותר ריאליסטי. מה גם שבעונה השנייה והשלישית הם מגזימים עם המאפיינים הקריקטוריסטיים של חיוכי ענק, עיניים פעורות/ נוצצות/ מתמלאות במים וכו'.
עם זאת, אני חייבת לומר שאני באמת לא זוכרת הרבה מהסדרה המקורית ובחיפוש שעשיתי חיפשתי רק את האיורים וראיתי סרטון קצרצר של הסדרה המקורית.

* לגבי המשפט האחרון שלך - נראה לי שזה היה קטע נפוץ בשנות ה- 80. גם כילדה אף פעם לא הבנתי איך אנשים לא רואים לעזאזל שקלארק קנט הוא סופרמן. כאילו, כמה מטומטמים אתם?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מכיוון שהסדרה הזו נוצרה כדי לקדם בובות מתחרות בברבי זה ברור'
מכיוון שהסדרה הזו נוצרה כדי לקדם בובות מתחרות בברבי זה ברור
07/06/2020 | 08:01
12
16
מי שלא ראה את הסידרה the toys that made us (משודרת בנטפיקס) - שיראה!

בין הפרקים בסדרה הזו מדוברים על He-Man שנוצרו כסדרת בובות לבנים, ועל מנת לקדם את מכירתם חברת הצעצועים הפיקה סדרת אנימציה באותו שם.
אחרי ז-He-Man הצליחה מאוד, החברה החליטה לפנות לקהל של בנות ולהתחרות בהצלחה של ברבי בקרב הבנות, ויצרו את She-Ra כספין אוף של He-Man עם דמויות של בנות.
מכיוון שהמטרה היתה תחרות בברבי - הדמויות דמו לברבי בצורה שלא תחשב העתקה מסחרית, אבל מספיק דומה כדי למשוך את קהל היעד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אויש, זה עצוב. שנות ה - 80 '
אויש, זה עצוב. שנות ה - 80
07/06/2020 | 14:18
10
8
לצפיה ב-'היו סדרות מצוירות מצוינות ב80-90'
היו סדרות מצוירות מצוינות ב80-90
08/06/2020 | 14:18
9
14
X MEN היתה ממש לא רעה
גם ספיידרמן
Transformers   בכלל היתה הסדרה האהובה עלי
מקרון 1!
Care Bears
Garfield and Friends
Jayce and the Wheeled Warriors - כמה שאהבתי את הסדרה הזאת!
Visionaries: Knights of the Magical Light- גם
Dungeons & Dragons

ועוד ועוד , אבל מי זוכר

אה, כן נילס הולגרסן!

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מה מה מה מה מקרון..'
מה מה מה מה מקרון..
08/06/2020 | 14:28
1
13
שיט, אני לא זוכרת את השיר.

נילס הולגרסן סדרת מופת וגארפילד היה גאון
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
08/06/2020 | 14:36
13
לגמרי נכון!
זאת היתה סדרה (לדעתי) נהדרת- וכן, ההגדרה של "סדרת מופת" מתאימה כאן
והשיר של מקרון1 (גם בעיברית וגם באנגלית) זהה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איך יכולתי לשכוח את BATTLE OF THE PLANETS?'
איך יכולתי לשכוח את BATTLE OF THE PLANETS?
08/06/2020 | 14:39
6
13
הבושה!
ו REBOOT...וכל שניה צצה לה עוד סדרה בזכרון שלי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש הרבה סדרות שאני כבר לא זוכרת אפילו שהתקיימו'
יש הרבה סדרות שאני כבר לא זוכרת אפילו שהתקיימו
09/06/2020 | 12:57
5
8
היו כאלה שעקבתי אחריהן באדיקות, אבל חייבת לומר שגם את הסדרות הקבועות אני כבר לא ממש זוכרת. עברו איזה שנה -שנתיים מאז שצפיתי בהן....

אני כן זוכרת סדרות קסומות שנחקקו אצלי, כמו סיפורי עמים הנפלאה כל כך וגם טאו טאו שאני זוכרת את עצמי צמודה למסך כששודרה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'THE STORYTELLER-סיפורי עמים'
THE STORYTELLER-סיפורי עמים
09/06/2020 | 13:21
4
6
הייתי ועדיין מאוהב בסדרה הזאת!
את הגרסה של הטרגדיות יווניות ראית? עם מייקל גאמבון
טאו טאו היה ממש ממש חמוד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי את כל הפרקים'
ראיתי את כל הפרקים
09/06/2020 | 13:48
3
15
והופתעתי לגלות שהסדרה היתה ממש ממש קצרצרה. לפני כמה שנים חיפשתי אותה באינטרנט וזה תפס אותי לא מוכנה. הייתי בטוחה שהיו מלא פרקים.
הלוואי שיחזירו אותה, כמו שהיא! עם הלואו טקיות שלה והשחקנים המכוערים כי פעם שחקנים בריטים היו ממש מכוערים..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
09/06/2020 | 14:11
2
6
באמת סדרה קצרה!
הסדרה דייהסתמכה על הבובות של ג'ים הנסון...וזה היה מושלם!
קראתי על REBOOT שהיה אמור לצאת השנה...אבל עד כמה שאני רואה אין שום דבר ...אעדכן אם יקרה משהו רציני
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'reboot לא יהיה אותו דבר'
reboot לא יהיה אותו דבר
09/06/2020 | 14:44
1
9
אבל אני מניחה שאני אקח את מה שיש
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בדיוק!'
בדיוק!
09/06/2020 | 15:04
1
לצפיה ב-'and now we know'
and now we know
08/06/2020 | 14:07
11
and knowing's half the battle
G-I-JOE
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Penny Dreadful: City of Angels פרק 1X06 '
Penny Dreadful: City of Angels פרק 1X06
03/06/2020 | 00:41
18
אני אל מאה אחוז לגבי הפרק הזה:
מצד אחד אני לא במיוחד מתעניין בפרק שרובו מתרחש בתחנת משטרה ודי זונח את שאר העלילות. מצד שני זה די עבד.

בעלילות אחרות:
את העובדת של איש המועצה/מגדה לא ראינו. רק ראינו את איש המועצה עצמו על חוץ הים יחד עם החבר החתיך-גולש-אמריקאי וגילינו שהוא באופן מאוד אידיאולוגי נאצי.

גם לא ראינו את אלסה/מגדה. רק ראינו את הרופא הנאצי מודיע לאשתו שהוא עוזב אותה/למעשה שולח אותה לסניטריום כדי שיוכל להכניס את אלסה במקומה. די נוראי.
*מעניין שהוא מבהיר שכל בית משפט יתן לו משמורת על הילדים כי הוא רופא ואשתו שתיינית. אבל עם זה שהרגשות בארה"ב נעשות יותר ויותר אנטי-נאציות בשנים לפני המלחמה נראה לי שהוא לא כל כך צודק. לפחות לא לאחר זמן מה.
בכל מקרה לפחות זה התקדמות ברורה בעלילה של זה. יש תקוה שנגלה בקרוב מה בעצם התוכניות של מגדה לגביו.

את ריו/מגדה אנחנו כן רואים בסצנה עם מתאו ופליי ריקו. מתאו רוצה להסגיר את עצמו כדי להציל את הבחור האחר. פליי ריקו וריו נגד.
ואז אמא שלו מגיעה ומנסה לשכנע אותו לחזור הביתה (חבל שגירשת אוות מהבית יום לפני כן).
חשבתי שאולי היא תזהה את ריו בתור שדה בגלל שכביכול היא מכשפה או משהו כזה.

ויש גם איזה שתי סצנות של סיסטר מולי. אמא שלה מנסה לשכנע אותה שהיא צריכה לוותר על מערכת יחסים עם טיאגו. ונראה שהיא קצת משתכנעת.

אבל העיקר כמובן בתחנת משטרה שם טיאגו משתגע כשהוא מנסה למנוע מהבחור שהם עצרו לספר שאחיו מתאו הוא הרוצח.
לואיס בהתחלה קצת עיצבן אותי שהוא לא הבין שטיאגו מסתיר משהו. אבל בסופו של דבר הוא דווקא קלט יפה מאוד בלי שהיו צריכים להגיד לו. ואז הוא גם מציל את המצב עבור טיאגו באופן די מזעזע. ככה שאני לא יודע אם אני מעריץ את לואיס או מאוד מאוכזב ממנו. כי הוא בעצם משכנע את הבחור המקסיקאי לא רק להודות ברצח השוטר, אלא גם ברצח המרובע של תחילת הסדרה. ואומנם הוא מציע לו גזר (זה שבכלא הוא יקבל כבוד) אבל הוא בעיקר דוחף אותו לזה עם המקל (שאם הוא לא יעשה את זה הוא יחשב כמלשין ואז רוב הסיכוי שפשוט יהרגו אותו בכלא).
זה מצב די מוזר כששני הגיבורים של הסדרה הופכים סוף סוף למכובדים במשטרה ואנחנו יודעים שהם עשו משהו נוראי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שינית את שם השרשור? '
שינית את שם השרשור?
04/06/2020 | 12:43
23
הפריע לך שהשרשור לאמצ"ש עומד בודד וגלמוד אז נתת לו חיים חדשים?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שי רה - עונה 2 ותחילת 3 '
שי רה - עונה 2 ותחילת 3
04/06/2020 | 13:05
2
20
אני לא לגמרי שם.. כאילו, הסדרה לא מצליחה ממש לסחוף אותי עדיין וכרגע היא יותר על תקן צפייה להעביר את הזמן. זה לא שאני סובלת ממנה, אבל לא נתפסתי לגמרי.
אתמול גם חשבתי על זה שאם הייתי רואה את הסדרה הזאת עם ילדים שפעם עבדתי איתם, קרוב לודאי שהייתי פוסלת אותה (בלי סיבה מיוחדת, רק כי יש מלא סדרות מצוירות/ אנימה שלא ברור לי מי אישר אותן לשידור, ועוד לילדים). ועם כמה שאני לא אוהבת את האנימה המוגזמת, לפחות אין שם חלקים שמעודדים אפילפסיה, עם צבעים זרחניים ואורות קופצים.

נקודת זכות לתסריטאים - יש עקביות יפה בין דברים שנעשים/ נאמרים בפרק אחד לפרק הבא. על פניו כרגע נראה שאין סתירות בין הפרקים או חסור תשומת לב לפרטים, למעט פאק אחד.
גלימר אומרת שהיא ובוו חברי ילדות וגדלו יחד, אבל בפרק עם המשפחה של בוו (אבות חמודים!) בוו אומר להוריו שהוא הכיר את גלימר כשהוא יצא ללימודים לפני כמה שנים. כלומר אין שם באמת היכרות מוקדמת.

אנטרפטה זו דמות ממש חמודה, גם מבחינת עיצוב הדמות המצוירת (נהדר איך שהיא משתמשת בשיער שלה כאיבר) וגם אופי הדמות. אין בה רוע אלא היא מכוונת מטרה ולא רואה את הנזק שהיא עושה. מעניין אם יהיה קשר חברי חזק בינה לבין הורדאק.

קאטרה- קצת קלישאתית. עברה מהר מאוד לשנאה כלפי אדורה וכלפי כל העולם. ההסבר של "חיים קשים" לא משכנע. סתם מהפך לא מוסבר של 180 מעלות בלי מורכבות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקי ניק, תרגע... '
אוקי ניק, תרגע...
04/06/2020 | 17:27
1
20
אני לא יכול סתם לחסום כל מי שאומר מילה רעה על בניית הדמות של קאטרה...

אבל ברצינות, בלי מורכבות?!?
אני לא יודע אם את פשוט לא רואה מה ששם או מה.
וזה יהיה לי מורכב להכנס לזה בלי ספוילרים.

לפחות את אוהבת את אנטרפטה. היא כנראה הדמות הכי אהובה עלי.

אני לא זוכר שגלימר אמרה שהיא ובו חברי ילדות. נראה לי שהיא אומרת שהוא החבר הכי ותיק שלה פשוט כי לא היו לה חברים לפניו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
04/06/2020 | 20:10
16
במיוחד כי הרגע (לפני שעתיים) ראיתי את פרק 10(?) בעונה הראשונה, שבו אדורה וקאטרה נעולות ב"מבצר" ההוא של שי-רה עם פלאשבקים לעבר שבו קאטרה תמיד הייתה תחת ההגנה של אדורה והגילוי/הבנה שלה בסוף הפרק שלמרות הפגיעה והעלבון, היא מעדיפה שאדורה תעלם כדי שהוא תוכל להפסיק לחיות בצל שלה ולממש את עצמה+לקבל את ההערכה שמגיעה לה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ונזכרתי שראיתי גם את המופע דאגלס של האנה גדסביי (?)'
ונזכרתי שראיתי גם את המופע דאגלס של האנה גדסביי (?)
04/06/2020 | 13:11
4
15
לא בטוחה שאייתתי את השם שלה נכון ואין לי כוח לבדוק.
נטפליקס הציקו לי עם הפרסומת והבנתי שלא תהיה לי ברירה אלא לשבת לצפות בו.

לא קורע מצחוק, אבל יש שם תובנות מעניינות וכמה אמירות חזקות. לא ידעתי שהיה לה מופע קודם שעשה גלים. אולי בהזדמנות אני אחפש אותו גם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי את המופע ה קודם שלה'
ראיתי את המופע ה קודם שלה
04/06/2020 | 13:15
1
10
בטעות חשבתי שזה מופע סטאנד אפ(זה לא ממש)
אבל היה מענין מספיק בשביל לראות כמעט עד הסוף
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב לדעת'
טוב לדעת
04/06/2020 | 13:24
9
המופע החדש משווק בנטפליקס כסטאנד אפ. כלומר, שלפו את הבדיחות והצחוקים של הקהל לתוך הפרומו, אבל רוב הזמן היה נראה לי שאי אפשר לקטלג את המופע הזה למשהו חד משמעי.
בגלל זה גם בהודעה שלי קראתי לזה מופע ולא סטאנד אפ.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איך ראית את החדש ולא הישן'
איך ראית את החדש ולא הישן
04/06/2020 | 17:20
1
15
הישן (נאנט) היה מאוד מדובר, זכה בפרסים ואוזכר בכל מיני מקומות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מסתבר באמת... הבנתי את זה כשהיא לא הפסיקה לדבר'
מסתבר באמת... הבנתי את זה כשהיא לא הפסיקה לדבר
07/06/2020 | 14:17
9
על נאנט בתחילת המופע החדש.
הוא נכנס לרשימת הצפייה העתידית שלי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Legends of Tomorrow - פרק סיום עונה 5 '
Legends of Tomorrow - פרק סיום עונה 5
04/06/2020 | 14:12
1
29
אין לי שום בעיה שאסטרה וצ'ארלי עזבו, כי הן באמת לא הוסיפו לצוות (מבחינתי), וגם לא היו בכל הפרקים. 
אני מקבל שזארי המקורית עזבה, כל עוד טאלה אשה נשארה, כי היא באמת מעולה. חוץ מזה - זה משאיר לנייט חבר טוב, שבמצבים כאלו הוא פורח.

כמו שחשדתי - לא היה שום טעם בהפיכה של שרה לעיוורת. קיבלה חזיונות? אחלה. אבל אין שום שימוש עלילתי בעיוורון.

לגביי הקליפהאנגר בסוף - אם הם לא היו משחררים תקציר של העונה הבאה, שמדבר איום של חייזרים, זה היה יותר מפתיע. חבל שהם לא חיכו, אבל עדיין...אחרי שנים של קסם, כישוף, שדים ומפלצות - הגיע הזמן להגיע לחייזרים.

עד כמה שאני מבין, הם לא שינו את ההיסטוריה ומחקו את החודשים בהם האחיות השתלטו על העולם, אלא פשוט הצילו את העולם מהמצב הזה. ז"א שטכנית תמיד יהיה אפשר להתייחס ל"שנה בה לא היה לנו רצון חופשי".

נ.ב.
Thong Song. שיר נוראי, אבל שימוש מדהים בפרק. אם מישהו אי פעם ישאל למה הסדרה הזו כל כך מהנה, שיראה איך הם הכניסו את השיר הזה לפרק.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה באמת מוזר '
זה באמת מוזר
05/06/2020 | 11:28
21
שכל השנה המוזכרה הזאת עדיין קרתה.
והאם זה אומר שגם מתקפת הזומבים בבריטניה קרתה?
ציפיתי שהכל יתקנו עם הנול הגורל הזה.
במיחד כי כל הדברים האלו לא ממש הגיוניים...

לי מאוד חבל שצ'ארלי עוזבת. על אסטרה לא ממש אכפת לי. בעצם אני לא זוכר מה קרה עם אסטרה בסוף...
גם חבל לי שזארי המקורית עזבה. אני חושב שהיה נחמד אם לפחות למשך איזה עונה היו שתי זארי.

נכון שלא היה משמעות ממש לזה ששרה הייתה עיוורת. אבל היא הייתה דווקא מגניבה בתור באד-אס מתנקשת עיוורת.

השימוש בThong Song באמת היה נהדר.
וזה שהם משתמשים בכל מיני "רעיונות רעים" כדי להלחם

באמת הגיע הזמן שתהיה עוד אחת מסדרוות הarrowverse שתתייחס לחייזרים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כמה פרקים במק'גיוור יש העונה?'
כמה פרקים במק'גיוור יש העונה?
04/06/2020 | 18:07
2
9
לצפיה ב-'13'
13
04/06/2020 | 18:38
1
8
לצפיה ב-'עונה כ"כ קצרה?'
עונה כ"כ קצרה?
04/06/2020 | 20:18
21
בעונה הקודמת היו 22 פרקים ובזאת שלפניה, היו 23 פרקים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב בלית ברירה... ה-100 עונה 7 פרק 3 '
טוב בלית ברירה... ה-100 עונה 7 פרק 3
05/06/2020 | 13:01
10
39
תקלה בכור הגרעיני של סנקטום מביאה אותנו לסכנה של אפוקליפסה רדיואקטיבית מספר 4 (?) של הסדרה
או כמו שהחבר'ה שלנו קוראים לזה "יום שלישי".

רייבן מגייסת את אמורי ומרפי שכבעלי נייטבלאד הם פחות בסיכון להחזיר את המוטות הסוררים למקומם.
ורוצה גם 4 אנשי תחזוקה לשעבר מהבונקר של וואנקרו לתקן את הצינורות הדולפים.

אינדרה מדברת אליהם בשם מאדי, אבל הם מתחילים לפקפק ולהבין שמשהו עם הקומנדרית שלהם לא בדיוק כמו שהיה.
קלארק לא מוכנה לתת למאדי להתייצב מולם, וגאיה בצעד נועז ומסוכן מספרת להם את האמת.
אין קומנדרית יותר. אין פליים יותר.
אז עכשיו גם אין כל כך וואנקרו יותר.
וגם אין מתנדבים.

הבמאי טורח מאוד להראות לנו שהם לא שכחו שרייבן שלרייבן יש רגל פגועה מלפני 8 עונות. מרשים.
בליית ברירה היא מגייסת מתנדבים מבין האסירים לשעבר, אבל לא מספרת להם את האמת על הסכנה.

אמורי מצליחה להוריד את המוטות במה שהם רואים כקצת יותר מה-60 שניות שהוקצבו לה (במציאות על כדור הארץ עברו כמעט 2 דקות, אנחנו כנראה קרובים יותר לחור שחור. או רחוקים יותר. לא נכנס לזה שוב ).
אבל רמת הקרינה לא יורדת ולמעשה דולפת החוצה.

עכשיו נכון שכבר כמה עונות אנחנו תמיד אומרים "כולם עשו שם דברים מפוקפקים מבחינה מוסרית (חוץ מרייבן)"?
אז זהו, אפשר סופסוף להפסיק עם הסוגריים, תודה רבה, כי הגיעה תורה.
היא מקבלת את ההחלטה (הקשה אבל נכונה) להמשיך לשקר לאסירים שבחדר המכונות בשביל שיסיימו את העבודה ויצילו את כולם, למרות שהם די בוודאות הולכים למות מזה.
אבל הם ימותו בכל מקרה...
"ברוכה הבאה לתחום האפור!"
היא גם שלחה את מרפי פנימה להביא להם ניטרוגליצרין או משהו ולעזור להם  באמונה שיצר ההישרדות של הג'וק יעזור לסיים את המשימה מהר יותר.
האסיר לשעבר עוד מספיק לפני מותו לספר את סיפור חייו למרפי (הוא וחברתו שדדו בנק ואז הרגו את השוטרים ואת כל בני הערובה) ולסכם לו ש"אין כפרה".

בינתיים בגזרת ראסל/שיידהדא והוצאתו להורג:
תומכיו מתכננים מתקפה,
ג'ורדן משכנע את קלארק ואינדרה לתת לו לנאום אליהם לפני מותו בשביל למנוע את האלימות,
באמצע הנאום מישהו "ממתנגדיו" יורה בו, הוא נשאר בחיים ועכשיו גם אינדרה וקלארק נאלצות לבטל את ההוצאה להורג מחשש שיהפוך לקדוש מעונה (כאילו אחרת הוא לא היה?)
אחת ממאמינותיו באה להביא לו עוגיה ובעצם לספר לו שהכל התנהל לפי התוכנית (כולל ג'ורדן שתומרן בדיוק למה שהם תכננו, והמתנקש לכאורה גם הוא היה משלהם והקריב את עצמו למען ראסל).
העוגיה נראיית טעימה.
שיידהדא-ראסל נראה מרוצה.
אף אחד עדיין לא מוטרד מהעדרם של בלאמי ואקו.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנחנו ממש במצב קשה בלי דילן '
אנחנו ממש במצב קשה בלי דילן
05/06/2020 | 14:28
1
26
גם אני לא יודע כל כך מה לכתוב.
סה"כ פרק יחסית... פחות טוב. כלומר יש כל כך הרבה פרקים מעולים שהפרק הזה מרגיש כמו ירידה.
בין היתר כי פרק קודם גילינו דברים ענקיים לגבי עולמות שונים ועמים שונים וזה מוזר לחזור הנה. ומצחיק שבשלב מסוים הם מדברים על כך שהם שארית המין האנושי, אבל אנחנו יודעים שזה לא נכון.

עוד קצת בעיה היא שהרבה הרגיש צפוי.
הרי היה ברור שהכור לא יתפוצץ.
לא היה ברור לחלוטין אבל ממש ממש לא מפתיע שהאסירים האלו ימותו.
והרי ידענו שראסל הוא שיידהדה והיה ברור שיש לו תוכנית כלשהי.

לא שלא היו דברים מפתיעים בדרך לשם.
בהחלט זה שרייבן לא סיפרה לאסירים על הסכנה.
וזה לא שהיא סתם שלחה את מרפי פנימה לעזור להם - היא שלחה אותו פנימה ואז נעלה את הדלת כדי שהוא לא יוכל לצאת עד שהם יסיימו.
היה מוזר איך האסיר הראשי הוצג פתאום בפרק הזה בתור שקול ראש כל כך לעומת הבת זוג שלו.
בכל מקרה זה ברור עכשיו שיהיו בעיות עם האסירים.
אז יש לנו וואנקרו מפוצל לסיעות, ילדי גבריאל, נאמני ראסל והאסירים. אני לא יודע מה בדיקו הקטע עם הדיסייפלס, אבל זה נראה לי עדיף על מה שיהיה כאן.

האמת שאני חשבתי שזה יתקשר לחלק האחר של העלילה בכך שהם יבינו שהם חייבים לשלוח פנימה את ראסל בגלל שהוא מכיר את המכונות האלו וגם יש לו נייטבלאד. ואז הוא היה עושה את זה תמורת שחרור.

העלילה עם שיידראסל הייתה בסדר. אני לא קלטתי שהבחורה ההיא מנצלת את ג'ורדן, אבל כן היה ברור שראסל מתכנן משהו לנאום שלו. אני חשבתי שאולי הוא יגיד להם להסתער תוך כדי שהם שם, אבל זה באמת יותר חכם. כשקלארק והאחרים רואים איך הם מתנפלים על מישהו שניסה להתנקש בראסל אז הם מבינים איזה בלאגן ענקי יהיה אם יוציאו את ראסל להורג.

הניחוש שלי הוא שראסל עכשיו ימצא דרך לפנות גם לאסירים וגם לחלק הפורש של וואנקרו, להפוך אותם לנאמנים שלו וככה להשתלט.
החלק הפורש של וואנקרו זה כנראה השבט שממנו שיידהדה הגיע ולכן הגיוני שהוא יוכל לחשוף את עצמו בפניהם וככה להשיג את נאמנותם.

נכון שעבר עוד יום והם לא דואגים לבלאמי, אקו ואוקטביה, אבל זה עדיין זמן יחסית קצר. ויש להם הרבה טרדות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אתם במצב לא רע בכלל'
אתם במצב לא רע בכלל
06/06/2020 | 09:25
18
האמת היא שבפעם הראשונה שצפיתי בפרק באמת פחות התלהבתי כי הוא הרגיש לי קצת בנאלי והורגלתי ליותר מידי טוב כשזה מגיע לקים. אבל ברור למדיי שהפרק הזה הוא רק פרק מחבר.
השתמשו בו כדי לזרוק את כל הדברים הקטנים שהיו צריכים לקרות כדי לקדם את העלילה לאיפה שהיא צריכה להיות ואת הדמויות לאיפה שהן צריכות להגיע:
1. הרי היה ברור ששיידהדה ישחק תפקיד מרכזי יותר העונה, אז היינו צריכים אותו בחיים.
2. זה היה רק ענין של זמן עד שוואנקרו יבינו שמאדי היא לא הקומנדר יותר. למרות שבוא שניה נעצור על הנקודה הזו- מה הקטע של קלארק שהיא לא רוצה שמאדי "תישלח אנשים למותם" זה לא שברגע שהוציאו לה את הפליים מהראש היא שכחה כל מה שעשתה לפניי או שבעצם היא לא רצחה מספיק אנשים עוד לפני שבכלל הכניסו לה את הפליים לראש. מה הביג דיל? רייבן הסבירה לך יפה מאוד שאם זה לא יקרה היא תמות יחד איתך ועם כל השאר. קלארק כל כך רגילה לעשות החלטות קשות, שעד שניצבת בפניה החלטה כזו קלה היא לא יודעת מה לעשות עם עצמה. אני מסרבת להאמין שקלארק טיפשה כמו גאיה והאמינה שוואנקרו פשוט יגידו "טוב אין קומנדר, בואו נמשיך להקשיב לאינדרה" היא הייתה חייבת לדעת שזה לא יעבוד. לכן זה בעצם מתקשר לנקודה הראשונה של "זה היה חייב לקרות" (חוץ מזה שאם מאדי כבר לא הקומנדר אז אין לה פואנטה יותר בסדרה והיא יכולה למות)
3. האסירים היו נינוחים מידי, היה צריך איזה ניצוץ שידליק אותם. היה ברור שהם יביאו דרמה והנה ההזדמנות שלהם.
4. כנראה גם שרייבן הייתה צריכה ללכת קצת בנעליים של קלארק. מניחה שגם לזה תהיה משמעות רק שכרגע מבין כל השאר, היא היחידה שלא ברורה לי.

הדבר היחיד שמפריע לי בעונה עד כה זה שכל פרק מתמקד בכוכב אחד. אני רוצה שיראו לנו באותו פרק גם את סנקטום וגם את סקיירינג. (בארדו ברור לי שיקבל פרק משלו וזה בסדר) אין לי בעיה שרוב הפרק יתמקד בכוכב אחד ויראו רק מעט סצנות מהכוכב השני, אבל פרקים שלמים בלי חצי מהדמויות הראשיות שמקדמות עלילה זה לא בסדר ואני מקווה שלא כל העונה תהיה כזו.
אני אוהבת פרקים עם מלא אינפורמציה ומלא אנקדוטות קטנות שמגלים עם כל צפייה נוספת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'את רואה, זה לא היה קשה'
את רואה, זה לא היה קשה
06/06/2020 | 06:15
2
20
אני מניחה שהיום בלילה כבר אוכל לרשום את הסיכום שלי של הפרק, אבל עד שאגיע הביתה ואוכל לשבת מול הפרק ולכתוב סיכום כמו שצריך אני אקח את הזמן כדי להתמרמר קצת (כי נמאס לי מהניקיונות של הבית, אז תעמידו איתי פנים שאני עובדת על משהו של העבודה)
אני יודעת שכבר התשתי אתכם עם חפירות האוקטביה שלי אבל אני רוצה להתמרמר שוב (הפעם בלי בלאמי, אתם יכולים להיות רגועים)

לונה כתבה בדרך אגב כזה שאף אחד עוד לא מוטרד מהעדרם של בלאמי ואקו ואני דווקא רוצה להתלונן על המחסור של אוקטביה בפרק. אני לא מדברת על זמן המסך שלה, זה פרק שמתמקד בסנקטום, היא לא שם, אני מבינה את זה.
מה שאני מדברת עליו זה הפיל הענק שבחדר שכולם מתעלמים מהאיזכור שלה אפילו שיש להם כל סיבה שבעולם להזכיר אותה בכל סצינה שקשורה לוואנקרו. 
האם זה מכיוון שהדמויות שלנו לא מוכנות לחשוב לרגע שאוקטביה צדקה כל הזמן הזה, או שהכותבים שכחו שתקופת השלטון של אוקטביה הייתה הכי ארוכה בסדרה הזו?! אני אוהבת את קים שאמוואי מאוד אבל מי בכלל יודע בשלב הזה. 

קלארק וגאיה יושבות ומדברות על זה שקלארק איבדה את המזג שלה בלילה הקודם, הו היי, האם לא הייתה לנו כבר מישהי אחרת ששרפה מבנה? צעירה אחרת שעברה טראומה ונדחקה עד לנקודת השבירה שלה? משהו? מישהו? לא?? (אבל כמובן שקלארק מקבלת חיוך וקריצה ואולי זה היה "קצת מוגזם"? |מגלגלעיניים|)
אוקיי עזבו את זה, בואו נדבר על החזרה של וונקרו להתנהגות הגחמנית שלהם כשאין מישהו שמכתיב להם את החוקים. זה קרה כבר בעבר, לא? נשמע מוכר אולי? מתישהו שמרד היה מעורב? או מתישהו שהייתה לכם מנהיגה בקומה?
אה, אה ואז לגאיה יש את החוצפה לציין שהם שרדו 6 שנים בלי קומנדר. הו ג'יז, מענין באמת איך זה קרה? אולי, כי איזו מישהי צעירה (בת פאקינג 18) הייתה צריכה לקחת אחריות מטורפת של להכניס קצת שכל ישר למוח של חבורת הפראיים הזו כדי שיעבדו יחד במקום להתפרק לקבוצות קטנות שישמידו אחת את השניה ברגע שמישהו יעז להסתכל עליהם לא נכון. מישהי שסחבה על עצמה את נטל רגשות האשם של כולם כדי שיוכלו לקום בבוקר עם מצפון נקי? ("I bear it so they don't have to" מישהו?)
ואיך זה שקלארק לא תולה אשמה באינדרה או גאיה (או בלאמי) בזה שמאדי בכלל הפכה לקומנדר? הם היו אלו שכפו את הפליים עליה, האם לא הולכים להזכיר את זה? היי קלארק, אם הם לא היו כופים עליה להיות קומנדר, אולי הילדה שלך לא הייתה בטראומה עכשיו, לא הייתם על כוכב חדש, ורוב וואנקרו עדין היו בחיים. חשבת על זה?
אינדרה מהללת את לקסה על כך שהייתה "חסרת רחמים", כן, היא הייתה. ואתם יודעים מי עוד הייתה חסרת רחמים ועשתה עבודה אפילו טובה יותר מלקסה? כן... אוקטביה!
תנו לה את הפאקינג כבוד שמגיע לה!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רק רגע רק רגע '
רק רגע רק רגע
06/06/2020 | 19:12
1
15
את משווה את השריפה של הפארם והשריפה של הארמון? איך וכיצד?
את לחלוטין reaching

באופן כללי את די מתעלמת מדברים בעייתיים עם אוקטביה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עזוב אותי, אמרתי שאני עצבנית'
עזוב אותי, אמרתי שאני עצבנית
06/06/2020 | 20:52
14
אין מה לנסות לחפש היגיון בהודעות שלי כשאני ממורמרת.
ויחד עם זאת, אני לא הולכת להתנצל על מה שאמרתי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'The 100 עונה 7 פרק 3'
The 100 עונה 7 פרק 3
06/06/2020 | 09:04
4
20
איך שהתחילו את הפרק עם דמות שלא הכרנו (קורה) שניסו לתת לה סיפור רקע של חצי שניה ולהוכיח שהיא כאילו הייתה שם תמיד, ידעתי שהיא עומדת למות תוך 5 ד'. 
ג'יימס שאומנם הופיעו באיזה 5 פרקים לפני היה כל כך לא רלוונטי בהם שידעתי שיש סיכוי לא רע שגם הוא הולך להתפגר מתישהו בפרק. ואכן, 3 ד' לתוך הפרק נפטרנו משניהם

כמובן שחייבים שמשהו ישתבש כמה שיותר מהר כדי שחס וחלילה החבר'ה שלנו לא ינוחו להם שם בבית קטן בערבה שלהם למשך יותר משתי סצנות.
אבל אם כבר הזכרנו את הבית קטן בערבה, אז אנחנו עוברים במעבר חד אל קלארק וגאיה. אפשר בבקשה שמה שזה לא יהיה שמנסים לגרום לו לקרות בין שתיהן לא יקרה? אין לי כוח לגאיה. כל הדמות שלה מציקה לי. היא טרחנית ומעיקה. וגם איפה בדיוק היה לה זמן לחמצן את השיער שלה בבונקר? ולמה היא הייתה לבושה כמו נערת ליווי הפרק? למה אני צריכה לראות את זה על המסך שלי? במה חטאתי? לא סבלתי מספיק?? ההתחבטויות הנפשיות שלך לא מעניינות אותי. לכי תמצאי לך תחביב. לכי תשתלי עגבניות בגינה. תעשי משהו עם עצמך חוץ מלתהות חצי עונה מה הייעוד שלך בחיים.

"שינוי לוקח זמן" לא קלארק, הוא לא. אתם משנים ליטרלי הכל כל איזה 12 ימים. זה לא לוקח זמן, זה לוקח מנהיג אסרטיבי שיגיד להם מה לעשות ואז פתאום מתרגלים לשינוי מהר מאוד.

חייבים לסדר לקלארק את השיער. זה לא יכול להימשך ככה.

אומנם לא אהבתי את שיידהדה לפני, אבל אני חייבת לציין שאני מתה על הטירוף בעיניים של ראסל עכשיו. שמחה שלא פשוט הרגו את הדמות שלו ונפטרו מהשחקן. הוא בא לי ממש בטוב.

אפשר שיכתבו לנלסון עוד כמה שורות חוץ מ-Death To Primes, הבחור עושה רושם קצת יותר קוהרנטי מזה.

מענין, כל הארמון עלה בלהבות, אין להם שם מכבי אש והם מעבירים דליים של ספונג'ה בקצב של 3 בדקה אבל איכשהו רק חצי ארמון נשרף. חולה על ההיגיון של הסדרה הזו

"אני רופא, אני צריך להיות טוב יותר מזה" כן וול, גם אבי וסימון היו רופאות ותראה לאן זה הוביל אותן...

אפשר לשרוף את ג'ורדן על המוקד במקום ראסל? איזה כישרון צריך כדי לכתוב דמות כזו מעיקה. שיואו. לפעמים אני מנסה לשכנע את עצמי שהוא בעצם מסכן, הוא לא למד סיטואציות חברתיות בחיים ואז פתאום נזרק לעולם חדש שהוא לא הכיר עם מנהגים ותרבויות ואנשים ואולי הוא פשוט תמים מידי.
אבל אז אני נזכרת באוקטביה שגדלה מתחת לרצפה והופ שגדלה עם שיחי עגבניות ומדוזות ואף אחת מהן לא פאתטית כמו ג'ורדן. אז אין לו תירוץ.
"מה אבא שלי היה אומר" למי אכפת?! אבא שלך מת והיה צריך לקחת אותך איתו!

"6 שנים את נכנסת לנו באמצע סקס ועדין לא למדת לדפוק"
"לא אשמתי שעוד לא למדת לנעול את הדלת" רייבן תעשי לי ז'קט אדום!

"אם הטמפרטורה תגיע ל-1,500 כולנו נמות" עוד פעם זה? רייבן, עוד לא למדת שאת רייבן, תמיד יש לך פתרון. מה את דואגת אחות. You got this!

"לשרוף אדם על המוקד זה סו אלווטד" לא אני מתה על החמור הזה שיידראסל תעשה לי עין עצומה!

"Maybe if you ask them nicely” אם אתה חושב שהרפרנס הזה לג'וזי עבר לי מעל הראש אתה לא מכיר אותי כזה טוב!! אני מאוהבת!!$#

"אני לא זה שמבקש, הבן של אבא שלי מבקש"? מה לעזאזל זה אומר? תגידו יש מצב שהארפר הפילה את הדביל הזה על הראש כשהיה קטן? כי זה יסביר הרבה.

"אנחנו לא אמורים ללבוש חליפות האזמט?" אתה באמת אדורבול מרפי. במיוחד עם החליפת גוצ'י הזו שלך. ג'וק קוטור איי לייק איט!

רייבן "איי לייק יו" לאינדרה זה חתיכת MOOD.

"מה? כאילו שזו הייתה בכלל שאלה" כן, בואו נדבר על זה שבמשך 7 עונות קלארק מסכנת את החיים שלה עבור כולם בלי להסס לרגע וכולם לוקחים את זה כמובן מאליו. מרפי, לך תהיה ג'וק

"אני לא מוכנה לשים את שארית המין האנושי בסיכון" וואה, כל הקלישאות שלנו בפרק אחד? אני לא בטוחה שהיינו רדי פור דיס ג'לי.

אז וואנקרו מעדיפים ללכת אחרי מסורת שמתה (למען האמת הייתה צריכה למות כבר אחרי פריימפאיה) מאשר למנוע משבר גרעיני *מעמידה פני מופתעת*

רייבן הזאת יצאה כזו Cockblocker הפרק אפשר שמישהו יתקין לה טינדר בבקשה. הילדה נואשת

אוף, אהבתי את האטץ'. הוא בסך הכל רוצה ג'ו ג'וס (Hallowed be her name) כמובן שעד שיש אסיר שאני אוהבת הורגים לי אותו

"את לא החכמה היחידה כאן האני" טוב, נראה לי שאסתפק בניקי. אני מקווה שהוציאה את התסכול שלה על רייבן. אפילו אתן לה לכעוס עוד איזה פרק ולשרוף איזה משהו. או מישהו (רצוי את ג'ורדן או גאיה). ואז שתמשיך עם ההערות הסרקסטיות שלה. שיהיה לי דיוזה אחת בסקיירינג, ודיוזה 2 בסנקטום

מזל אבל שרייבן הרגה את האסירים, אם רייבן הייתה הורגת רביעיית וואנקרו, אינדרה הייתה עורפת לה את הראש בסוף הפרק

Suddenly a nuclear meltdown doesn’t seem so bad = תקציר של 2020

ואם כבר תקצירים, הנה תקציר של המאה לצופים חדשים:
*עונה ראשונה על הארק*: !We are the last of the human race
גראונדרים: Think again
*עונה 2 בארקדיה*: !We are all that remains of the human race
אנשי ההר: SIKE
*אוקטביה בסוף עונה 4*: We are definitely the end of the human race
ספייסקרו וקלארק: Bitch yOU THOUGHT
עונה 5: WE ARE UNDOUBTEDLY ALL THAT’S LEFT OF THE HUMAN RACE
סנקטום: ?Who’s gonna tell them

טוב התייאשתי, אני לגמרי  ב-#טים_תנו_למשבר_גרעיני_לקרות_בזמן_שקלארקרו_קופצים_לתוך_האנומליה. (גאיה לא מוזמנת)

בקטע בסוף שג'קסון שם לשיידראסל פלסטר, הייתי בטוחה ששיידהדה יסיים את מה שניסה לעשות בעונה הקודמת וידקור את ג'קסון בלב
אבל אני מניחה שהתוכנית שלו הייתה טובה יותר.
מה בעצם התוכנית שלו בכלל?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחח את יודעת מה הכי מצחיק אותי אצלך?'
חחחחח את יודעת מה הכי מצחיק אותי אצלך?
06/06/2020 | 11:50
3
15
כלומר כל הסיכום היה מצחיק, אבל לא לזה אני מתכוונת.

אני מתכוונת לזה שתמיד בסדרות כשיש איזה רגע של שיחה פרטית או משהו בין דמות של גבר ודמות של אישה, אז אנחנו הצופים פתאום שואלים אם הם הולך להיות ביניהם קטע עכשיו.
אז אצלך זה אותו דבר רק בין דמויות של נשים

ג'ורדן לחלוטין נהיה מעיק אבל לזכותו את לגמרי צודקת - הוא גדל בלי שום אינטראקציות חברתיות ולא הכיר בני אדם אחרים עד לפני... (שבוע? חודש?  לא יודעת כבר אבל ממש מעט זמן).
אז נכון שאוקטביה והופ גם, אבל התוצאה אצלו יותר ריאליסטית מאשר אצלן לדעתי.
למעשה בהתחשב בנסיבות שלו הוא מתנהג הרבה יותר נורמלי ממה שאפשר לצפות ממנו.
לא אומרת שזה מפחית מכמה שהוא נהיה מעצבן.

אני גם אהבתי (מהרגע הראשון) את השחקן של ראסל, וזה אחלה שהוא נשאר. ונכון שרואים את שיידהדא בעיניים שלו.
(אגב, אפשר כבר לפסול לחלוטין את התיאוריה מסוף עונה שעברה ששידהדא הוא זה שיצר את האנומליה, נכון? או שעוד יש בה משהו שיכול להיות רלוונטי?)

" Suddenly a nuclear meltdown doesn’t seem so bad = תקציר של 2020" - וואו כל כך ועברנו רק חצי מהשנה הדפוקה הזאת.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'את רוצה להגיד לי שאת לא רואה את זה גם?'
את רוצה להגיד לי שאת לא רואה את זה גם?
06/06/2020 | 12:05
2
14
כאילו, גאיה וקלארק האמת שאני מסרבת לראות את זה אבל כמה אנשים בזויים בטאמלר הציעו את הרעיון הזה אחרי הפרק הראשון של העונה והזדעזעתי וצולקתי נפשית ועכשיו אני פשוט חוששת שילכלכו לי את קלארק עם גאיה למה הם לא מבינים שקלארק ולקסה הן אנדגיים!! היחידה שאני מוכנה לראות את קלארק איתה שהיא לא לקסה זו ניילה.

ואקו והופ חכי.. זה יקרה גם בפעם האחרונה שהיא הייתה תקועה עם מישהו במשך 6 שנים היא יצאה עם פרטנר רומנטי.. ואני לא רואה אותה עם גבריאל אז יאללה Echope#

ודיוזה ואוקטביה נשואות כבר מהעונה הקודמת

לגבי ג'ורדן, אני חושבת שהבעיה שלי היא כזו, בעונה הראשונה כשכולם ירדו לקרקע, כולם היו באיזשהו מובן מאוד תמימים. אומנם לרובם היו אינטרקציות חברתיות מלפני אבל בכולם הייתה תמימות כזו. אבל מהר מאוד כולם הסתגלו למציאות. ואיך אפשר שלא כשרואים את החברים שלהם מתים אחד אחד מוות נוראי והם מרגישים חסרי אונים. ג'ורדן ראה כל כך הרבה דברים נוראיים בזמן הזה שהוא בסנקטום שלא הגיוני לי שהוא עדין כזה תמים. חייבת להיות איזשהי התפתחות לדמות שלו. תחשבי שכל הדמויות שלנו, מהעונה הראשונה עד עונה 5 מלפניי קפיצת הזמן של ה-6 שנים, עברו רק 200 ימים. ז"א שכל העלילות של הגראונדרים, ההר, אלי, ופריימפאיה קרו בפחות משנה. כל שאר הדמויות עשו סלטות באוויר עם השינויים שהם עברו. ככה שדווקא הוא היוצא דופן בעיניי. לא הגיוני ששום דבר שקורה בסנקטום לא משפיע עליו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא, לא חשבתי על זה לרגע '
לא, לא חשבתי על זה לרגע
06/06/2020 | 13:30
1
13
עכשיו כשאני חושבת על זה, אז זה נראה לי הגיוני אבל רק מהסיבה שמאדי מחברת ביניהן.
אבל אין שם שום מתח מיני, לפחות עד עכשיו.

לגבי ג'ורדן הוא עדיין נראה לי הגיוני לגמרי.
זה שהוא שונה במשהו מהאחרים לא עושה אותם יותר מציאותיים ואותו פחות, בהסתכלות אוביקטיבית מבחוץ על התמונה הכוללת.
(זה בנוסף לעובדה הפשוטה והברורה שכל אדם הוא אחר.)

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יופי'
יופי
06/06/2020 | 13:35
11
אני מקווה שהתסריטאים מרגישים כמוך ושלא יהיה שם שום מתח מיני כי בעע.

וכן, זה נכון, כל אדם הוא אחר. אבל ג'ורדן הוא אחר בקטע מעצבן, או שמא נגיד מעצבן בקטע אחר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' Dark - עונה 1 - פרקים 1-3 '
Dark - עונה 1 - פרקים 1-3
05/06/2020 | 18:33
12
25
מדובר בצפייה חוזרת. קשה לכתוב על תחילת הסדרה מבלי להתחשב במה שקורה בהמשך.
הסדרה מאוד מבלבלת אך יחד עם זאת מהנה.

אם יש לכם מה לכתוב - לכו על זה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יותר מאוחר/מחר'
יותר מאוחר/מחר
05/06/2020 | 20:15
14
אם כי למי שצפה ב-2 העונות במלואן קשה להתכוונן רק לפרקים מסויימים, ולא להתייחס להמשך. אנסה לעשות את זה בכל מקרה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'צפיתי ב3 הפרקים הראשונים בימים האחרונים'
צפיתי ב3 הפרקים הראשונים בימים האחרונים
06/06/2020 | 01:29
4
16
חיפשתי משהו חדש אחרי שכל הסדרות שלי נגמרו לי, וראיתי כאן המלצות+שעונה 3 יוצאת בקרוב

אז קודם כל לקח לי קצת זמן להתרגל לגרמנית, ניסיתי לראות עם דיבוב לאנגלית אבל זה היה מוזר מדי ואחרי 2 דקות חזרתי לשפת מקור.
ולקח לי זמן להבין בהתחלה מי זה מי, בגלל שכל הנערים דומים אחד לשני, והמבוגרים דומים אחד לשני, ודווקא הג'ינג'י היחידי שנראה יוצא דופן נמצא רחוק מכולם (החוויה הזו הזכירה לי צפייה בתוכנית קוריאנית שאני רואה)
אבל בכל זאת זה הצליח לסקרן אותי מספיק בשביל להמשיך ולהתקדם, מקווה שזה ימשיך ככה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אם חשבת שעד פרק 3 זה מבלבל...'
אם חשבת שעד פרק 3 זה מבלבל...
06/06/2020 | 08:37
1
5
לצפיה ב-' לגמרי.. '
לגמרי..
06/06/2020 | 12:15
4
לצפיה ב-'שאלה לא קשורה, אבל איזו תוכנית קוריאנית אתה רואה?'
שאלה לא קשורה, אבל איזו תוכנית קוריאנית אתה רואה?
06/06/2020 | 11:52
1
4
לצפיה ב-'The Genius '
The Genius
06/06/2020 | 21:20
13
תוכנית ריאליטי אסטרטגית-חברתית כיפית ממש!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'קצת קשה לצמצם לפרקים 1-3, אבל אנסה אפשרי לכלל הסדרה'
קצת קשה לצמצם לפרקים 1-3, אבל אנסה אפשרי לכלל הסדרה
06/06/2020 | 12:13
4
26
ממש אשתדל לצמצם לדברים שקיימים רק בפרקים האלו, בלי לגלוש קדימה ולהרוס למי שעוד לא הגיע לחלק מתקדם של העונה/סדרה.

אז כמה שאלות/הערות על הפרקים -
1. אין יותר מידי התייחסות לגילים/כיתות של הנערים, אז מעניין אותי לדעת אם פספסתי משהו, או שלא ברור אם מגנוס ומרת'ה (WHY DID YOU SAY THAT NAME) אחים "רגילים", או שהם תאומים?
2. פיטר הוא הפסיכולוג של יונאס.
3. למה כשמיקל נעלם, ויונאס חבר לשאר הנערים, הוא אמר שהוא חשב שמיקל איתם? הרי בבירור הוא היה עם יונאס לפני שהם נפרדו.
4. האם יונאס באמת ראה את אבא שלו ביער (מכוסה בנוזל שחור)? או שזו רק אשלייה?
5. הנה שאלה שתחזור על עצמה די הרבה בהמשך - מה לעזאזל הקשר של פיטר לכל הסיפור הזה? הוא עוזר לאבא שלו? האם הלגה באמת אבא שלו? וכו'.
6. טרונטה נילסן (אבא של אולריך) בגד באשתו לא רק עם קלאודיה (אמא של רגינה). עם מי עוד, וכמה זה חשוב?
7. למה איגון טידמן כל כך שונא את אולריך הצעיר? 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
06/06/2020 | 12:29
3
17
1. אני חושב שמגנוס הוא הבכור. לא יודע במדוייק למה.
3. שאלה טובה. לא חשבתי על זה לעומק.
6. נכון שטרונטה בוגד עם קלאודיה, ואולי עם עוד, אבל גם לקלאודיה לא חסר. אולי היה לה משהו עם הלגה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' לעונות 1-2'
לעונות 1-2
06/06/2020 | 12:54
2
25
1. מגנוס הוא בהחלט הבכור. משום מה שכחתי את זה, ונזכרתי אחרי שלא היה אפשר לערוך יותר את ההודעה.
2. מעניין שלא התייחסת לזה. מעניין אם יש משמעות לקשר הזה ביניהם.
3. ההסבר היחיד שיש לי לזה זה שיונאס היה כל כך מעורער אחרי שהוא ראה את אבא שלו ביער, ושהוא היה משוכנע שמיקל פשוט חבר לאחד מהנערים, שהוא לא חשב על המשפט הזה יותר מידי. אבל עדיין - בחלק הראשון של הבריחה מהמערה הם היו רק שניהם (יונאס ומיקל), ורחוקים מהשאר, אז עדיין לא מסתדר לי למה הוא חשב שמיקל איתם.
6. קלאודיה והלגה? לא חושב. אלא אם כן זה קרה בין 1953 ל-1986. כבר בתור ילדה היא לא החזיקה ממנו (וכשהכירה את טרונטה נילסן שבה להתגורר עם אגנס אצלם בבית) היא נפנפה את הלגה. וב-1956 היה די ברור שכשהוא מביא לה מתנה, היא די קצרת רוח ואין לה כוח אליו. האם יש סיכוי שהיה להם משהו ביחד? ברור. אבל לא נראה לי.
שאלתי על הבגידות של טרונטה כי יש כמה דמויות שהמוצא שלהם לא ברור, ויש כמה דמויות שקרה להם משהו בעבר שאוזכר בחצי משפט, ולא קיבל התייחסות יותר. ומדובר ב-DARK, ככה שאולי זה קשור. אבל...זה לפרקים הבאים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' DARK לשתי העונות הראשונות '
DARK לשתי העונות הראשונות
06/06/2020 | 13:44
1
13
ניסיתי להימנע מלכתוב משהו על כל הסדרה בהודעה הקודמת, אבל אציין זאת כאן.

יונאס התחיל לקחת כדורים פסיכולוגיים (שכנראה פיטר נתן) שייתכן וגרמו לו להזיות. יונאס הפסיק לקחת את הכדורים, וכנראה שגם ההזיות הפסיקו. אולי פיטר יודע הרבה יותר ממה שנדמה לנו. נכון לפרק 4, יונאס לא לוקח את הכדורים כנראה, והוא הרבה יותר "חד".

לגבי ערב ההיעלמות של מיקל, יכול להיות שהזיה גרמה לו לחשוב שמיקל התקדם, אולי התנערות מאחריות, או אולי זו הייתה הכוונה. אנחנו כבר יודעים שיונאס הוא דמות דיי מרכזית.

עוד משהו קטן -
יונאס הוא בין הדמויות שמטיילות הכי הרבה בין הזמנים, אולי ההזיות שלו הן בכלל זכרונות או אירועים שקרו בזמנים אחרים? לך תדע..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לא בטוח שהן הפסיקו '
אני לא בטוח שהן הפסיקו
06/06/2020 | 13:54
10
גם אצל יונאס הצעיר ראינו אחרי הפרק הראשון עוד פעמיים שלוש הזייה של אבא שלו מכוסה בנוזל השחור, וגם אצל יונאס המבוגר ראינו את זה ברגעי סיום עונה 1 (אם כי במקרה שלו זה בוודאות חיזיון, ולא אבא שלו באמת שהופיע לידו במערה).

יש סיכוי שהחזיונות של יונאס נובעות מהחיבור שלו (ושל מה שנהיה ממנו) לאירועים שונים בתקופות שונות. גם יש כמה מקרים בהם הוא מתעורר מחלום, כשבסצינה לפני כן (שבאמצעות העריכה של הסדרה נראה כאילו  היא הייתה החלום) מתרחש אירוע מהעבר/עתיד.

אגב, מה שאמרת על זה שניסית להימנע מלכתוב - זו הבעיה בסדרה הזו, למי שכבר צפה בה. קשה להתייחס רק לאירועים שקרו בפרקים ספציפיים, במיוחד כשמדובר בפרקים המוקדמים בסדרה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פרק 5 +דוקטור הו'
פרק 5 +דוקטור הו
07/06/2020 | 15:58
18
רק לי הסיפור של מיקל והמכתב בסוף עשה פלאשבק ענקי לBLINK?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה - שאלה'
המאה - שאלה
05/06/2020 | 19:47
30
28
תזכירו לי מה הסיפור עם הילדים/תינוקות ששמו ביער או משהו כזה מהעונה הקודמת?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ה100 - כאן ומעלי '
ה100 - כאן ומעלי
05/06/2020 | 20:05
29
24
שאלה כזאת כוללת ספוילר בתוכה ולכן צריך לסמן.

ועד כמה שזכור לי הם ככה נפתרו מהNulls, אנשים שגנטית לא מחזיקים בגן לנייטבלאד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אפשר עוד פירוט מה זה בדיוק Nulls?'
אפשר עוד פירוט מה זה בדיוק Nulls?
05/06/2020 | 20:24
28
10
לצפיה ב-' '
05/06/2020 | 21:06
27
25
Nulls הם כל אנשי סנקטום שאין להם את גן הנייטבלאד (דם שחור)
הם נחשבים נחותים יותר והקרבה שלהם ליער נחשבת כסוג של מצווה כדי לדאוג שלאלים שלהם (הפריימים) יהיה סיכוי גדול יותר שיוולד הוסט (מישהו עם נייטבלאד) כדי להמשיך את התחייה שלהם מחדש.
כדי להפוך את המסורת הזו ליותר יעילה, גם את הגופות של הפריימים אחרי שמתים מקריבים ליער.
(את העצמות שלהם אבל אחר כך שומרים)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לא מבינה '
אני לא מבינה
05/06/2020 | 21:13
26
21
נייטבלאד נדירים, לא? כל השאר Nulls?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא '
לא
05/06/2020 | 23:57
25
16
לכל בן אדם יש שני סטים של כל הכרומוזומים.
יש תכונות שמופיעות אצל אדם רק אם יש לו בשני הכרומוזומים את הגן הזה.
נגיד נקרא לגן לנייטבלאד N
ונקרא לגן של דם רגיל n
אנשים עם נייטבלאד יש להם NN
אבל יש אנשים שיש להם רק בכרומוזום אחד את הגן לנייטבלאד ככה שהם Nn להם אין נייטבלאד.
ויש אנשים שאין להם בכלל את הגן. כלומר הם nn. (אלו הNulls)
כששני אנשים שהם Nn מתרבים אז יש סיכוי של 25% שיוולד להם ילד NN, אבל גם סיכוי של 25% שיוולד להם ילד nn.
כששני אנשים שהם nn מתרבים אז כל הילדים שלהם יהיו nn.
כשnn מתרבה עם Nn אז 50% מהילדים שלהם יהיו Nn ו50% יהיו nn. כלומר גם במקרה הזה לא יהיו להם ילדים של נייטבלאד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז היו Nulls רק בהתחלה? '
אז היו Nulls רק בהתחלה?
06/06/2020 | 11:29
24
15
ואיך בדיוק הקריבו אותם? ומי? ומה ידעו על זה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'האמת שזו שאלה טובה לעונה 6'
האמת שזו שאלה טובה לעונה 6
06/06/2020 | 11:52
23
14
צוות אליג'ס 3 שהגיע לסנקטום היה מורכב מ-4 משפחות = 13 הפריימים המקוריים. לכולם היה נייטבלאד. יחד איתם שלחו להם אלף עוברים קפואים, כולם מהונדסים גנטית עם הדם השחור.
אחרי הליקוי הראשון שגרם לראסל להשתגע ולרצוח את כל המשפחה שלו (פלוס חלק מהפריימים האחרים) הוא וגבריאל מצאו שיטה להחזיר אותם לחיים בגוף של מישהו אחר (host) ע"י תיכנות מחדש של הצ'יפ זיכרון שהושתל לכל אחד מחברי המשלחת המקוריים (13 הפריימים)
עכשיו טכנית לפי מה שניק הסביר, מי שהוא נייטבלאד הוא NN ככה שבעצם כולם על סנקטום בשלב הזה היו אמורים להיות NN (הפריימים+העוברים)
אבל מכיוון שאני לא חזקה בגנטיקה ולא הכי סגורה על איך זה עובד, כנראה שבמהלך הדורות חלק מעוברים האלה לא נולדו נייטבלאדים טהורים אך כנראה רק נשאו את הגן Nn ובהמשך ללא דילול האוכלוסיה (הרעיון שג'וזי הציעה) המשיכו להיוולד Nulls שדיללו את שושלת הדם של הפריימים. גבריאל אחרי נקיפות מצפון החליט להשמיד את כל העוברים הנותרים וככה הם נותרו רק עם האנשים שכבר היו בסנקטום שחלק גדול מהם הם כבר Nulls.

במהלך השנים הראשונות ראסל וגבריאל חקרו את הרעלנים שנפלטים לאוויר (שגרמו לו להשתגע במהלך הליקוי) וראו שיש להם השפעות שונות על אנשים וחלק מהאנשים חוו סוג של התגלות אלוהית והם ראו את הפריימים כ-אלים. כנראה שמשם התגלגלה האמונה שלהם בעליונות הפריימים. ג'וזי בהמשך שהבינה שיש יותר מידי Nulls בסנקטום התחילה עם תוכנית רבייה בה כל מי ש-Null לא רשאי להביא ילדים. מי שיש לו את הגן Nn אבל הוא לא נייטבלאד, רשאי להביא ילדים (בתקווה שהתינוק יוולד נייטבלאד) אם התינוק נולד ללא נייטבלד וללא הגן Nn הוא היה מוקרב ליער.
הם היו מניחים את התינוק ביער, והגפנים היו מתלפפים סביב התינוק ו"אוכלים" אותו לאט. לא סופר לנו מה בדיוק אמרו להם כדי שיאמינו שזה הדבר הנכון לעשות עם תינוק שזה עתה נולד, אבל אמונה זה דבר חזק מאוד והם כנראה האמינו שבכך שהם מקריבים את ה-Nulls ליער, זה מטהר את סנקטום ואת האלים שלהם.
הרי ראינו כמה פעמים בעונה שהמאמינים מוכנים למות עבור הפריימים ככה שלשכנע אותו למסור את התינוק ה-Null שלהם ליער נראה כמו חלק שיגרתי בשטיפת המוח שהם עברו.
אם את רוצה לרענן את הזיכרון, פרק 7 בעונה 6 מראה בדיוק את מה שתיארתי.  
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
06/06/2020 | 12:03
11
14
את עונה 6 הכי אהבתי, אבל את נושא ה-nulls וההקרבה פספסתי איכשהו.
בכל פעם שהתייחסו לנושא לא הבנתי על מה מדברים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שמחה שגם את אהבת'
שמחה שגם את אהבת
06/06/2020 | 12:09
10
14
עונה 6 בעיניי (יחד עם עונה 3) היא העונה האהובה עליי.
הייתה בה המון אינפורמציה חדשה אז לא מאשימה אותך שהתפספסו לך דברים.
אם את צופה בקצב של ארה"ב את מוזמנת להצטרף אלינו לדיונים לפרקים הנוכחיים, בדר"כ אנחנו חופרים המון ומסבירים כל מה שקרה בפרק אז קל יותר להבין ולא לפספס פרטים

אפשר גם לחפש דיונים שלנו מהעונה הקודמת (רק זהירות הם מאוד ארוכים) כדי להשלים פרטים. נראה לי שכיסנו שם את הכל.
אם תרצי ותצטרכי עזרה בחיפוש השרשורים, נשמח לעזור
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן ראיתי כמה אתם כותבים '
כן ראיתי כמה אתם כותבים
06/06/2020 | 12:14
9
12
עוד שאלה שאני אפילו לא בטוחה איך לשאול:
היה משהו שהמאמינים ניסו לעשות לג'ורדן, מה זה היה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' תשובה'
תשובה
06/06/2020 | 12:41
8
10
פרק 12 של עונה 6 נקרא "Adjustment Protocol"
המטרה של הפרוטוקול הזה כשמו כן הוא לעשות Adjustment לכל הלא מאמינים.
כפי שכתבתי בהודעה לפני כן, ראסל וגבריאל מצאו דרך לקצור את הרעלנים שנפלטים מהעצים והשיחים במהלך הליקוי (בהמשך הם מצאו אותם גם במקומות אחרים בסנקטום כמו במערה שאוקטביה ובלאמי הלכו כדי לקצור פטריות שספוגות ברעלנים) הם הצליחו למצוא דרכים יצירתיות להשתמש בזה כסוג של נשק כלפני הלא מאמינים. (בהתחלה הם ניסו אותו על קבוצות קטנות של אזרחים ובהמשך זה הפך להיות אחד הפרוטוקולים האהובים על ג'וזי.)
מה שהם גילו זה שהרעלנים מעצימים את תחושת הסגידה לפריימים אצל המאמינים + הופך אותך לאלימים כלפי הלא מאמינים, לכן השתמשו בשיטה הזו כדי ל"טהר" את סנקטום מהלא מאמינים.
בנוסף החלק השני של הפרוטוקול כולל את "הדם של סנקטום" שכולל בתוכו דם אמיתי יחד עם ריכוז גבוה של הרעלנים, המאמינים הקיצוניים "כופים" על כל אנשי סנקטום לשתות מזה, מי שבוחר שלא לשתות, משספים את גרונו במקום.
זה מה שהמאמינים עשו לג'ורדן בעצם, נתנו לו לשתות מ"הדם של סנקטום" והוא בתאכלס גם היה קצת מחפוף עוד מלפני עם המוות של דליילה/פרייה ששיבש אותו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' וזה עבד?'
וזה עבד?
06/06/2020 | 12:48
7
10
נראה שג'ורדן רק דואג לשלום, לא מאמין.
ואיך ראסל ידע שעשו את זה לג'ורדן?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ההשפעה של זה'
ההשפעה של זה
06/06/2020 | 13:17
6
8
היא זמנית, לכן כבר למחרת כשרואים את קלארק וכל החבר'ה חוזרים לסנקטום אחרי המהומות הוא כבר חזר ל"נורמל".
גם ניתן להבין לפי פרק 2 שעל כל אחד הרעלנים משפיעים באופן שונה, אנשים שנולדו וגדלו בסנקטום, סביר להניח ש"הטריפ" שהם לוקחים יהיה קשור בסנקטום ו/או בפריימים כי זה מה שהם מכירים.
ההזיות של הגיבורים שלנו (קלארק, אקו, אמורי, בלאמי, ג'קסון ומילר) היו בהתאם לדברים שרדפו אותם.

ראסל הסתכל על היד החבושה של ג'ורדן והבין, לכן ניתן להבין מזה שכנראה לקחו ממנו דם בצורה הזו עבור הפרוטוקול.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז זה סתם'
אז זה סתם
06/06/2020 | 13:23
5
9
כמו השפעה רגילה בזמן ליקוי?
אז למה סגדו לפריימים בגלל זה, ואיך זה עבד אם זה זמני?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה מה שהם הבינו'
זה מה שהם הבינו
06/06/2020 | 13:32
4
8
אני לא חושבת שהכוונה הייתה שסגדו לפריימים בגלל זה, אלא שעוצמת הסגידה התעצמה.
מכיוון שהמאמינים נהגו באלימות מופרזת כלפי הלא מאמינים, המטרה של הפרוטוקול היא שהם (המאמינים) יהרגו את הלא מאמינים. ומכיוון שזה נעשה "בהתקף טירוף" אולי הם לא ירגישו אשמים אחרי זה או משהו.
פלוס, יש בסנקטום אנשים שלא מאמינים בעליונות הפריימים אבל הם שומרים על פרופיל נמוך, כמו למשל קיליאן, הרופא שקלארק שכבה איתו בפרק 4. במהלך הפרוטוקול הזה אם היה שואף את הרעלנים, הוא לא היה יכול לעבוד על המאמינים שהם גם מאמין והיו הורגים אותו סביר להניח.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז מה בדיוק '
אז מה בדיוק
06/06/2020 | 13:34
3
9
הייתה המטרה עם ג'ורדן?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תראי'
תראי
06/06/2020 | 13:48
2
12
אני לא חושבת שהרעלנים האלה הם מדע מדויק, והם כאמור משפיעים על אנשים שונים בצורה שונה. אבל עובדה שלפני זה ג'ורדן די רצה להרוג את הפריימים על מה שעשו לדליילה, ואחרי הפרוטוקול ושטיפת המוח שעבר, הייתה לו פתאום הבנה אחרת שלהם. גם אומרים לנו בפרק הראשון של עונה 7 שהוא ראה דברים אבל לא נכנסים לזה. ראסל שואל אותו אם הוא ראה חיזיון של "the truth greater than us all", כלומר, לא הסבירו במדויק מה הוא ראה או מה עבר עליו אבל אני מניחה שנגלה בהמשך העונה.
לא חושבת שהייתה מטרה ספציפית עם ג'ורדן, הוא פשוט היה בארמון (אחרי שנדקר בטעות ע"י מאדי) והמאמינים ניסו לעשות שטיפת מוח לכל האנשים בסנקטום, לא שהיה בג'ורדן משהו מיוחד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה על התשובות'
תודה על התשובות
06/06/2020 | 13:55
1
10
השלמת לי חורים בהשכלה החשובה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
06/06/2020 | 14:06
4
לצפיה ב-'יש משהו שממש לא ברור לי '
יש משהו שממש לא ברור לי
06/06/2020 | 19:31
1
16
האם העוברים הקופאים היו NN או Nn.
כי אם כל העוברים הקפואים היו NN אז לא צריכה להיות בעיה כי כל הצאצאים שלהם יהיו NN.

אבל בכלל לא ברור איך יצרו עוברים עם הגן לנייטבלאד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה מה שאמרו '
זה מה שאמרו
06/06/2020 | 20:55
15
היו כמה פעמים שגם גבריאל וגם ג׳וזי הזכירו את זה שכל העוברים היו מהונדסים גנטית להיות עם נייטבלאד (כדי שיעמדו בקרינה ויוכלו לשרוד על הכוכב).
אתה הד״ר לגנטיקה אז אתה אמור להסביר לנו מה השתבש ואיפה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עוד שאלות '
עוד שאלות
06/06/2020 | 21:14
8
13
עדיין לא ברור לי למה לא כולם נייטבלאד אבל עם שיטות כאלה לפחות הרוב אמורים להיות נייטבלאד, אבל הם מחכים שנים עד שיהיו מארחים חדשים ורק מעט מתאימים, למה?

ולמה מפריעים להם nulls שכבר נולדו? ממילא אסור להם להתרבות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא לכולם'
לא לכולם
06/06/2020 | 21:23
7
20
לא לכולם מפריע שהם בחיים.
ראסל אמר לג׳וזי שהוא לא מוכן להרוג את האנשים שלו. וקיילי מן הסתם גם הייתה נגד.
זו הייתה תוכנית הרבייה של ג׳וזי.

ואני מניחה שאין הסבר מדויק אבל איך שאני הבנתי את זה- ניק קרא לזה גן נייטבלאד, אבל אני רוצה להאמין שהוא שונה אם זה אצל אנשים שהונדסו גנטית ככה לבין כאלה שנולדו ככה.
הרי מן הסתם הנייטבלאד הראשון היה מהונדס גנטית, אל במהלך הזמן היו כאלה שנולדו ככה באופן טבעי.
אבל אולי שני אנשים שהונדסו גנטית (ניקח לדוגמה את מרפי ואמורי) האם כרגע זה אומר שאם יהיה להם ילד הוא 100% יהיה נייטבלאד? לדעתי מכיוון שהם לא נולדו ככה אולי יש איזה סיכוי קטן שהילד יהיה Nn אבל בטח ניק יבין את זה טוב יותר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ג'וזפין...'
ג'וזפין...
06/06/2020 | 21:25
4
19
hallowed be her name
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וככה פתאום הפכת להיות הבן אדם המועדף עליי בפורום'
וככה פתאום הפכת להיות הבן אדם המועדף עליי בפורום
06/06/2020 | 21:28
3
24
לצפיה ב-''
06/06/2020 | 21:31
4
לצפיה ב-'הלכתי להקיא בצד'
הלכתי להקיא בצד
07/06/2020 | 14:22
1
6
לצפיה ב-'כמו שאמרתי זה בכלל לא ברור לי '
כמו שאמרתי זה בכלל לא ברור לי
06/06/2020 | 23:31
1
14
בכלל זה מוזר שכשעושים את השינוי של מישהו ככה שיהיה לו נייטבלאד זה משנה אותו גנטית שיהיה לו נייטבלאד. זה נראה לי לא הגיוני, ממה שראו זה לא נראה כמו טיפול גנטי.
אבל זה שגם בכדור הארץ נולדו כל הזמן כמות קטנה של נייטבלאדים מראה שזה כן גנטי.
(שם נראה לי שהוסבר שבקה הביאה איתה לכדור הארץ כמות מסויימת של חומר שתוכל להזריק לאנשים כדי ליצור עוד נייטבלאד כדי שזה ישאר בגנטיקה של צאצאים.

אבל מה שעוש יורת מוזר זה באמת אם כל העוברים הם נייטבלאד אז כל הצאצאים שלהם באמת גם אמורים להיות נייטבלאד.

יש גם מורכבויות גנטיות אחרות, אבל איך שתיארו את הנייטבלאד בסדרה זה אמור להיות שלכל הצאצאים יהיה נייטבלאד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'במקרה כזה הייתי חוזרת לתהיה הקודמת שלך'
במקרה כזה הייתי חוזרת לתהיה הקודמת שלך
07/06/2020 | 05:58
14
"אבל בכלל לא ברור איך יצרו עוברים עם הגן לנייטבלאד"

אולי באמת זה לא כזה פשוט והם בעצם לא יודעים בוודאות שכל העוברים יהיו נייטבלאדים עד שהם לא נולדים בעצם? אולי היה מצב שחלק מהם לא התפתחו עם נייטבלאד?
כמו שאמרתי אני לא מבינה בזה אבל אם אתה אומר שזה לא משהו שעל פניו אמור להיות פשוט/הגיוני אז אולי באמת ההיגיון אומר שחלק מהם נדפקו בייצור או משהו?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'להרוג את איב . סיום עונה 3 והאמת '
להרוג את איב . סיום עונה 3 והאמת
05/06/2020 | 22:08
1
27
נראה לי שהסדרה איבדה כיוון. אבל כמו מכור אמיתי - אחכה לעונה 4 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה מה שחשבתי'
זה מה שחשבתי
05/06/2020 | 23:38
18
בתחילת העונה, אבל ככל שהיא התקדמה קלטתי שזה לא באמת ככה. צריך להסתכל עליה מנקודה כוללת, על איך שהיא ניצלה את הפרקים שלה כדי לפתח (בטירוף) את הדמויות ואת הסיפור, ולהעריך אותה בצורה כזו. במיוחד אחרי 2 הפרקים האחרונים שהיו נפלאים, והטובים ביותר בסדרה לדעתי. נכון שהיו פרקים יותר איטיים, אבל כשכולם משתלבים ביחד מקבלים סיפור מעולה.

אבל אני מקווה שהביקורות והמבקרים ישכילו להבין את זה, ושזה לא יפגע בסיכויים שלה לעונה 5. אלא אם היוצרות מתכננות לסיים את הסדרה בעונה הרביעית, ואז הכל בסדר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז ראיתי 3 פרקים של אמריקה נגד או ג'יי סימפסון'
אז ראיתי 3 פרקים של אמריקה נגד או ג'יי סימפסון
06/06/2020 | 19:28
23
לא רע סה"כ, אבל לא בטוחה שהולכת להמשיך.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הישרדות ישראל עכשיו רואה '
הישרדות ישראל עכשיו רואה
06/06/2020 | 21:42
30
בני ברוכים: אני מאוהב בעידן

גם אני עידן חביב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הסמויה עונה חמישית'
הסמויה עונה חמישית
06/06/2020 | 23:11
14
ובכן, סיימתי את הסמויה ברגשות מעורבים. אני מודה שיש בי מעט מן העצב שסיימתי אותה אף על פי שאני חושב שיש סדרות טובות יותר בתחום. אחד החלקים המבדרים ביותר היה שהאפ.בי.איי. אבחן את האישיות של מק'נולטי כאישיות פוטנציאלית לרוצח סדרתי. כל עלילת הרוצח הסדרתי עזרה לו להיכנס מעט לראשם של הממונים עליו קרי הצורך לזכור שלמשטרה יש משאבים מוגבלים וצורך לעמוד בציפיות הממונים וששני הדברים, לטוב ולרע, כרוכים זה בזה. אהבתי את כל קו העלילה של מארלו (אינדיבידואליסט מול המערכת. מה יש לא לאהוב?) אני מצאתי את האזכור של סטרינגר בשיחה בין פריימון לסנטור המושחת מעט אנטי-קלימטי. אחרי כל הפרשות הללו בארץ, יחסית ברור שהאשמה נופלת על סטרינגר, ובמציאות, הסנטור הזה הוא אדם מת מהלך אם הוא מאמין שיצליח לעקוץ פושעים באותה המידה שהוא עוקץ אזרחים. ועצם קיומה של הדמות הזו אומרת שיש עוד תקווה בבולטימור - הסנטור לא מפחד מהפושעים בכלל. כללית, נראה שהסמויה בחרה למתוח ביקורת על כל הגופים שאחראים על פיקוח ובקרה חברתיים החל מהמשטרה ועד העיתונות. קראתי את האמירות של דייויד סימונס על כך שהוא עוסק בהתפוררותה של החברה האמריקנית אף על פי שהוא בחר לעסוק באיגודי הפועלים בעונה השניה, שלצד חשיבותם, הם לא חלק מובנה מהאתוס האמריקני כפי שאני מבין אותו. האנלוגיה בין המשטרה לעיתונות בלטה כשמתוארת חרב הקיצוצים המוטלת על שני הארגונים באותה העונה. אני גם די משוכנע שהוא השתמש באותו מרחב עבודה גם ל-"בולטימור סאן" וגם למשטרה. הקטע שלא אהבתי הוא הזקנים. הבנתי שפרימון הוא אדם חכם. אין צורך להוסיף פס לבן לזקן שלו. זה נכון גם למר פרז ולקולווין שהתהדרו בזקנים מאותה הסיבה. אני גם מצאתי את הנטיות האמהיות של קימה מעט מחוץ לדמותה. היא פשוט לא הצטיירה לי כאדם שאוהב ילדים. אני גם מצאתי אותה פשוטה ולא מעניינת לעומת דמויות אחרות בסדרה. אני עדיין חושד שבי.די. במקור הייתה אמורה להחליפה - לשתיהן יש בסך הכל אישיות מאד דומה וזו הסיבה שמק'נולטי נמשך לשתיהן. (תיאורית המחמד שלי לסיבה שקימה לסבית היא כדי למנוע התפתחות מערכת יחסים רומנטית בינה לבין מקנולטי. אני מודע שייתכן שהמטרה היא להגדיל ייצוג של לסביות לטיניות אבל זה נראה משונה שיצא המקרה שהאישה היחידה בצוות שאחד מחבריו רודף שמלות היא לסבית.)
לגבי ארבעת הנערים, חבל שאף אחד מהם לא סיים כשוטר. אחרי הכל, אחד המוטיבים, שהופיע גם בעונה, שמאותו בית ספר יכולים לבוא גם פושעים וגם שוטרים. ניימונד נראה לי כמי שעתיד להיות פוליטיקאי לפי הנאום שהוא נתן.   ועתה למחשבות כלליות: אני די משוכנע אחרי הצפייה בסדרה שכדאי לדייויד סימונס לנסות את כוחו ביצירת סדרת דיסוטופיה. זה ייתן לו לבטא ביותר חופשיות את ההשקפה האנטי-ממסדית שלו. מעניין גם שלא היה לאורך הסדרה שוטר מושחת. היה לנו סוכן אפ.בי.איי מושחת והיה לנו שוטר בית משפט מושחת אבל לא מישהו מושחת בתוך המשטרה.   
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

00:52 | 16.07.20 טוני החתול
00:18 | 16.07.20 טוני החתול
20:19 | 15.07.20 didalf
16:17 | 14.07.20 מיכל203
23:14 | 13.07.20 טוני החתול
20:41 | 13.07.20 LeRanch
20:35 | 12.07.20 didalf
09:03 | 12.07.20 טוני החתול
07:19 | 12.07.20 LeRanch
19:13 | 09.07.20 טוני החתול
17:01 | 09.07.20 טוני החתול
10:29 | 09.07.20 טוני החתול
22:40 | 08.07.20 didalf

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ