06/2020 – מתחממים – סיכום חודש

LeAnnDylan

Well-known member
אני יכולה להוריד את החלק הראשון של המשפט שלך ולהישאר רק עם

"בערך אותה תסרוקת וגובה הם בגדר תאומים זהים" וזו אני. את נתת הרבה יותר מידי פרטים נוספים. מבחינתי אם שני אנשים לבשו חולצה אדומה זה אותו בן אדם
בדיוק דיברתי על זה עם חברים לא מזמן וקבעתי שאם אי פעם אני אהיה עדה לאיזה פשע ותבוא משטרה לראיין אותי ותשאל אם ראיתי את החשוד, גם אם ראיתי אותו ממש ברור ואפילו לפרק זמן של יותר מכמה שניות נגיד, סביר להניח שאני לא אוכל לתת להם תיאור מדויק של הבן אדם. עשינו אפילו ניסוי. ישבנו במרפסת והסתכלנו על אנשים שעוברים ברחוב ומישהו הצביע לי על בן אדם ואחרי 10 דק' ביקשו ממני לתאר את המראה שלו וחוץ מלזכור או זה בן או בת רוב התיאורים שלי היו ממש OFF
&nbsp שמת פסיק אומנם, אבל משום מה קראתי את זה בלי "אבל היום כבר לא, מפחידה אותי המחשבה שיש לידי איזה ג'וק או משהו שאני לא רואה." ולא הבנתי את ההיגיון שלך וחשבתי שאת ממש מוזרה אז אני רוצה להתנצל על שחשבתי לעצמי שאת מוזרה. כאילו את קצת כן. אבל לא בגלל שאת לא יודעת לפסק
&nbsp מוסיפה לו קצת אייס קפה וטיול

מילי08

Well-known member
אני מנצלת את ההזדמנות להוציא את המורה ללשון שבי

ולהודות לכם, באמת ומכל הלב, על שימוש נכון בסימני פיסוק. סליחה, על שימוש בכלל בסימני פיסוק. &nbsp לתאר אנשים זה קשה! אף פעם לא הבנתי איך אפשר להסביר לצייר קלסתרונים איך נראה בן אדם. כאילו- יש לו עיניים, אף, פה. איך אפשר לרדת לרזולוציות? &nbsp וגם... אני מסתכנת בזה שתזרקו אותי מהפורום אז אני רוצה להכין אתכם בזהירות &nbsp &nbsp שאני אוהבת חרקים
כאילו, לא בקטע של לישון איתם ולחבק אותם ואיזה קוצ'י מוצ'י, אבל בקטע של לעשות להם בוק כשמישהו מבקר אותי בבית ולא להרוג אפילו ג'וקים חומים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
"לעשות להם בוק כשמישהו מבקר אותי בבית" - ?

מה? ולמה את חושבת שנהיה נגד חרקים. (*ועוד אחרי שלא חסמתי אותך על מה שאמרת על ורוניקה מארס
) אני גם לא הורג חרקים אם אני יכול שלא. אם כי אני כן אהרוג יתוש שמנסה לשתות ממני או זבוב שלא מבין את הרמז ומפסיק להציק לי. &nbsp את צריכה לראות את הסדרה Everything's Gonna Be Okay של ג'וש תומאס (יוצר please like me) הדמות הראשית שם הוא חוקר חרקים וכל פרק הוא מתעסק עם חרק אחר. &nbsp לגבי, סימני, הפיסוק. לא, ידעתי, שזה, משהו, שחשוב, לך; &nbsp אבל ברצינות, לרוב אני שם אותם באופן אוטומטי, אבל לפעמים אני גם קורא חזרה משפט שלי ומנסה להחליט אם הייתי צריך לשים איפשהו סימן פיסוק או לא. ולפעמים אני מחליף בין נקודה ופסיק או ההפך. אני גם די מתלבט לפעמים לגבי מתי להשתמש במקף ואפילו סוגריים.

Lhuna1

New member
אני גם משתדלת לא להרוג אותם אם אני יכולה לסלק אותם בלי

אבל לאהוב אותם זה כבר משהו שמאוד קשה לי להבין. &nbsp

מילי08

Well-known member
נהדרים אתם

הכוונה היא שאם אני רואה איזה פרוק רגליים אצלי בבית (כלומר, אחד מהם מבקר אותי בבית), אז אני ישר שולפת את המצלמה (של הנייד, כי אין לי מצלמה אמיתית) ומצלמת אותם מכל כיוון. באמת תהיתי על מה הסדרה החדשה של ג'וש תומאס והאם היא לא תהיה בדיוק אותו דבר כמו פליז לייק מי. סבבה, אני אנסה אותה מתישהו. סימני, פיסוק; הם. דבר - חשוב! זה מקל על הקריאה ובעיקר על ההבנה. לפני שנים קראתי טקסט נהדר של רוביק רוזנטל שממליץ לעשות את מה שאתה עושה - לקרוא ולפסק לפי קריאה שלנו והבנה שלנו. כי אם אתה תבין, אז גם אני אבין.. מסתבר שאפשר למצוא את הטקסט הזה בקלות. צורף לרוביק למעלה. תודה שאתם מקבלים אותי למרות כל הסטיות שלי

limors2

Active member
חחחחחח אני איתך עם חוסר הזיהוי של אנשים

במשך תקופה ארוכה (כמה שנים) בעבודה הייתי בטוחה שכל השומרים הם אותו אחד, כל הזכרים נראים לי אותו דבר
במיוחד במדים האלה &nbsp ו
לאיכס ממקומות הומי אדם, למרות שלפעמים אני נאלצת לחרוג ממנהגי &nbsp מבאס ממש לחזור לעבוד פיזית במשרד
לשמחתי כנראה שביוני עדיין נישאר בבית, מי שרוצה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה שאת אומרת בעצם זה שאת גזענית

אבל לגבי כל הגזעים
&nbsp אני גרוע בעיקר בלזכור. ככה שיכול להיות שאני אזכור שלאחד מהם יש אוזניים קצת בולטות יותר. אבל אני כל הזמן אשכח לאיזה מהם יש את האוזניים האלה, ככה שזה לא ממש יעזור. &nbsp ואולי את גם בעצם הומופובית: "לא מתקרבת למקומות הומי אדם" או שהתכוונת לומר "לא מתקרב למקומות הומו אדם"...
(אני יודע שאת יודעת שאני צוחק, אבל עדיף שאני אבהיר לאנשים שקוראים את זה ולא מכירים את ההומור) &nbsp אני אתחיל להעניש אנשים שבוחרים בשחקן ששיחק את דמות החודש שלהם

LeRanch

New member
מתפקד (אחרי כמה חודשים שלא עשיתי זאת)

אני בשיעור ZOOM משעמם אז זה יעביר לי את הזמן
שם/כינוי: אורָן. גיל אחד האחים שלכם: 27. מקום שבו גרתם בעבר: חדרה. סדרת החודש: הוליווד - השלמתי אותה בסופ"ש הקודם ונהניתי מאוד. סרט החודש: שהאזאם! (כן כן, באיחור ניכר). שיר החודש: Rain on Me ו-Stuck with U (מזהים את הקשר ביניהם?
). ספר החודש: --- דמות החודש: זארי (אגדות המחר). שחקנ/ית החודש: טלה אש (ראה לעיל). סדרה שתראו בחודש הקרוב: עונה 2 של תאג"ד, עונת הסיום של 13 סיבות, עונות חדשות של הפוליטיקאי ו-החוטאים וסופסוף העונה החדשה של נבסו. מה הייתם משנים במזג האוויר של חודש יוני? יותר גשם וקור. האם הייתם מצביעים בעד צמצום של החופש הגדול? במציאות של היום - ברור שכן. תאומים טלוויזיוניים אהובים (האם כולם יבחרו אותו דבר)? חסוס ומריאנה (משפחת פוסטר). הבדלתם בין תאומים זהים שהכרתם ואם אתם כאלה אז האם יודעים להבדיל ביניכם? אין לי תאום/ה, מבדיל די בקלות בין תאומים זהים (תמיד מוצא איזה הבדל קטן). האם פעם אכלתם סרטן? כן, בטעות (במסעדה לא כשרה בחיפה, ביומולדת של חברה, וכולם היו בטוחים שזה טופו
). כיצד אם בכלל חגגתם את חג השבועות? השנה חגגנו בגדול גם בערב החג וגם למחרת - אירחנו פעמיים (פעם את השכנים ופעם את המשפחה וחברים) והיה טעים ברמות אחרות. גבינה אהובה (אפשר גם טבעונית כמובן)? חלומי. מעדיפים מעדן חלב או חטיף שמשלב חלב (למשל תפוצ'יפס שמנת בצל)? מעדן חלב. מה הזיכרון הכי מתוק שלכם משבוע הספר? פעם הוא היה מתקיים בחדרה והייתי הולך עם ההורים, היה נחמד מאוד. איזו חתימה אישית שקיבלתם מסופר על ספר שקניתם ממנו היתה משמעותית עבורכם? זה לא קרה אף פעם. מה יגרום לכם לצפות בסדרה בשפה שאתם לא מבינים (חוץ מכתוביות...)? ביקורות טובות ועניין בעלילה. סדרה מוזיקלית הכי אהובה? Glee. האם אתם מעדיפים סדרות ריאליטי מחו"ל או ישראליות (למי שלא רואה ריאליטי - סדרות ישראליות או מחו"ל)? ריאליטי מחו"ל. האם אתם מעדיפים מתמודדי ריאליטי שאתם כבר מכירים או אנונימיים עבורכם (למי שלא אוהב ריאליטי - סדרה עם דמויות שאתם כבר מכירים)? עם אנונימיים זה יותר נחמד אבל במפורסמים יותר כיף לצפות כשהם לא באזור הנוחות שלהם (וגם ככה האנונימיים הופכים למפורסמים ואז משתתפים כ-VIP). האם אתם ישנים בחושך מוחלט? כן! חובה! האם אתם נוהגים להשתתף במצעד הגאווה התל-אביבי? לא. מה הדבר הכי חיובי שקרה לכם בגלל משבר הקורונה? שלא נתתי שירות פרונטאלי במשך חודשיים שלמים. זה היה נהדר. מה הייתם משפרים בשאלון הנ"ל? וואלה הוא טוב כמו שהוא

didalf

Well-known member
כן שמתי לב שהתעלמת כמה חודשים מהשאלון

רגע מה? רק עכשיו ראית שאזם?
עזוב קולנוע זה כבר שודר ביס מליון פעם.

limors2

Active member
שיעור בשעה כזו? למה? מה עשיתם רע?

אני מהמרת שלקשר בין השירים יש שיער ממש ארוך

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למה תקעו ה' בתוך שאזאם?

אוי שיעור זום... אני נרדם רק משלמוע את זה &nbsp שכחתי בכלל מזה שחזוס ומריאנה הם תאומים. מה גם שאני חשבתי בכיוון של תאומים זהים. אם תאומים של בן ובת אז הייתי בוחר ושלדון ואחותו. &nbsp אתה לא התפקדת כאן כמה חודשים אז אתה כנראה לא יודע שאסור לבחור בשחקן החודש את השחקן שמגלם את דמות החודש.

1Shir

New member
תשובות מטיילות עם המון אייס קפה ברד

שם/כינוי: שיר גיל אחד האחים שלכם: 19 (אחות יחידה רק מצד אבא) מקום שבו גרתם בעבר: הרצליה (עם אמא) סדרת החודש: הישרדות סרט החודש: שיר מתוך סרט גרסת כיסוי של לורן היל Can't Take My Eyes Off You מי זוכר איזה סרט? (שוב לקראת סוף ניינטיז) שיר החודש: עברי לידר - המזרח התיכון ספר החודש: תיק נעדר - ספר שקראתי בעבר וכעת יש סדרה דמות החודש: ביבי נתניהו שחקנ/ית החודש: אסף גרניט במהפכה במטבח סדרה שתראו בחודש הקרוב: השבוע לראשונה בחיי ראיתי משחקי השף מה הייתם משנים במזג האוויר של חודש יוני? שתמיד יהיה כמו אתמול האם הייתם מצביעים בעד צמצום של החופש הגדול? כן בשביל פחות ילדים מסתובבים תאומים טלוויזיוניים אהובים (האם כולם יבחרו אותו דבר)? חשבתי שכולם (כולל אני) יבחרו את פיבי ואורסולה! הבדלתם בין תאומים זהים שהכרתם ואם אתם כאלה אז האם יודעים להבדיל ביניכם? היו לי תאומות זהות בשכבה וכמו הרוב לא הבדלתי ביניהן האם פעם אכלתם סרטן? אולי רק כמה טעימות ביסים כיצד אם בכלל חגגתם את חג השבועות? לא חגגתי גבינה אהובה (אפשר גם טבעונית כמובן)? לבנה עם זיתים תנובה מעדיפים מעדן חלב או חטיף שמשלב חלב (למשל תפוצ'יפס שמנת בצל)? מעדן חלב מה הזיכרון הכי מתוק שלכם משבוע הספר? הוצאת עלמה של ספרים קטנים בכריכה רכה שאהבתי (בעיקר ספרי "חלומות מתוקים") חילקו מסטיקים עלמה ונהנתי להכיר את בעלות ההוצאה הנחמדות איזו חתימה אישית שקיבלתם מסופר על ספר שקניתם ממנו היתה משמעותית עבורכם? שרה אנג'ל אחרי שהתפתחה איתה שיחה כתבה לי מאוד אישי מה יגרום לכם לצפות בסדרה בשפה שאתם לא מבינים (חוץ מכתוביות...)? לא נראה לי שיש דבר כזה סדרה מוזיקלית הכי אהובה? כוכב נולד האם אתם מעדיפים סדרות ריאליטי מחו"ל או ישראליות (למי שלא רואה ריאליטי - סדרות ישראליות או מחו"ל)? ישראלי האם אתם מעדיפים מתמודדי ריאליטי שאתם כבר מכירים או אנונימיים עבורכם (למי שלא אוהב ריאליטי - סדרה עם דמויות שאתם כבר מכירים)? מוכרים האם אתם ישנים בחושך מוחלט? לא האם אתם נוהגים להשתתף במצעד הגאווה התל-אביבי? עד לפני כמה שנים כן מה הדבר הכי חיובי שקרה לכם בגלל משבר הקורונה? פחות חוששת שבתי קפה אהובים ייסגרו כי גם כאשר נסגרו זמנית הצלחתי למצוא תחליפים מה הייתם משפרים בשאלון הנ"ל? שאלתי כי אני לא טובה כמוכם בשאלות יצירתיות ונוטה גם לשאלות בנאליות וגם ליותר מדי שאלות אז רציתי חידוד של איך להשתפר אבל אני שמחה שעל הרוב זה עבר בסדר
תמונה/סרטון למי שרוצה:

didalf

Well-known member
אם הבנתי נכון

10 דברים שאני הכי שונאת אצלך אחד הסרטים האהובים עלי בעולםםםםםם
הית' לדג'רררר
והסצנה שציינת שהוא שר במגרשששש
&nbsp שיר ניסית פעם את הגרניטה של קפה גרג? זה אייסקפה עם פקאן גרוס זה מושלם. &nbsp ממש מגניב לגבי הסופרת שהתפתחה איתה שיחה זה נשמע מעניין. &nbsp והשאלות שלך דווקא היו מאד מקוריות, באמת.

1Shir

New member

אגב לגבי תפוז - מציעה לכתוב להם שחשוב לנו האתר הנוכחי כולל תכנים וכו' דווקא לא הסרט שהתכוונתי למרות שראיתי אותו... נחכה שניק יענה
ניסיתי את של גרג אבל הוא מתוק לי מדי (מאידך אם הוא פתאום יהיה היחיד שזמין... אקנה
)

didalf

Well-known member
לא נראה לי שזה משנה

האתר כבר ישן מידי כדי לתחזק אותו. &nbsp איזה עוד סרט יש מסוף הניינטיז עם השיר הזה?! בטוח פחוות שווה

1Shir

New member
סרט

תאוריית הקשר עם מל גיבסון וג'וליה רוברטס &nbsp בכל אופן שיקפידו לשמור על התכנים שלנו באתר

למעלה