06/2020 – מתחממים – סיכום חודש

מילי08

Well-known member
משדרות הכוונה באישיות, לא משהו בטלוויזיה

נראות מתנשאות מצד אחד וסובלות מצד שני, כאילו מי ישמע איזה מסכנות. אף פעם לא מחייכות. לא ברור לי מה המהות שלהן בחיים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני צריך לחזור לברוקלין תשע תשע מתישהו כבר

לפני כמה זמן ראיתי את כל מה שהיה בנטפליקס, אבל מאז נוספו עוד איזה שתי עונות נראה לי. &nbsp מה זה לכל הרוחות הsoom הזה, נראה די מחליא. &nbsp את לא יכולה לחשוב על שום תאומים חוץ מהתאומות ששיחקה שמ"ג? מה לגבי ניקולס ברנדון ואחיו התאום? (אני לא בטוח אם הם תאומים זהים, אבל הם מאוד דומים) והתאומים בעקרות בית נואשות והתאומים של דוד ג'סי ודודה בקי בצער גידול בנות

didalf

Well-known member
אוי איכס זה באמת נראה מגעיל

מזכיר לי ששמעתי על אמריקאים שמערבבים חומוס עם שוקולד או מעדן של קוטג' עם פירות

LeAnnDylan

Well-known member
חומוס עם שוקולד לא שמעתי

אבל קוטג' עם פירות כן. יש להם גם קוטג' שמגיע עם אננס. שותפה שלי מתה על זה. יש להם כל מיני מוזרויות אז לא צריך להתייחס אליהם ברצינות. אובייסלי אין להם טעם

Lhuna1

New member
אני טעמתי את זה

וזה באמת מגעיל. (זה של הטחינה בטעם שוקולד).

מילי08

Well-known member
תקשיבו, זה ממש טעים!

בהתחלה זה באמת קצת מוזר כי מרגישים את הטעם של הטחינה, אבל פתאום מצאתי את עצמי מכורה. בעיקר לטעם שוקולד. &nbsp ניקולס ברנדון ואחיו
. שכחתי לגמרי. ככה זה כשהזכרון לא קיים. לדעתי הם זהים. צער גידול בנות לא ראיתי מעל 30 שנה בערך, וגם לא אחזור אי פעם לראות שוב

reasonforall

Active member
יש גם את הבנים ב 'כולם אוהבים את ריימונד'

שאחד מהם התאבד בירייה לפני מספר שנים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי נכון

אפילו שלא צפיתי בסדרה זה פשוט עצוב כל כך &nbsp ויש גם את התאומים האמיתיים של ריי רומנו, ששניהם עובדים בלייט נייט. אחד עובד אצל ג'יימס קורדן והאחר (אם אני זוכר נכון) אצל ג'ימי קימל.

dory391

New member
תשובות שלי

שם/כינוי:דורי
גיל אחד האחים שלכם:אין לי אח, היה לי חתול בשם ברונסקי. היה לו גם שם עברי, יהושע
מקום שבו גרתם בעבר: עברתי כמה רחובות בת"א
סדרת החודש: להרוג את איב והקנוניה נגד אמריקה. גם שטוקהולם לא מפסיקה להפתיע (למרות שקוטלים אותה פה בכל הזמנות אפשרית).
סרט החודש: לא כ"כ ראיתי
שיר החודש:מודבק, כי המוזיקה מהפנטת. אני לא מת על הזמר.
ספר החודש: חזרתי לקרוא ספר שעוסק בפתגמים בערבית.
דמות החודש:וילאנל, כמובן.
שחקנ/ית החודש:מורגן ספקטור בהקנוניה נגד אמריקה (משחק את הרמן).
סדרה שתראו בחודש הקרוב: ?
מה הייתם משנים במזג האוויר של חודש יוני? שיחליט אם הוא חורף או קיץ?
האם הייתם מצביעים בעד צמצום של החופש הגדול? בעד צמצום מס' השאלות
תאומים טלוויזיוניים אהובים (האם כולם יבחרו אותו דבר)? ?!
הבדלתם בין תאומים זהים שהכרתם ואם אתם כאלה אז האם יודעים להבדיל ביניכם??!
האם פעם אכלתם סרטן? לא,תודה
כיצד אם בכלל חגגתם את חג השבועות?באכילת צלעות כבש עם בני דודים
גבינה אהובה (אפשר גם טבעונית כמובן)? גאודה עם כמון
מעדיפים מעדן חלב או חטיף שמשלב חלב (למשל תפוצ'יפס שמנת בצל)? מעדנים של יולו
מה הזיכרון הכי מתוק שלכם משבוע הספר? לא היה זכרון טוב או רע במיוחד משם
איזו חתימה אישית שקיבלתם מסופר על ספר שקניתם ממנו היתה משמעותית עבורכם? עבור
מה יגרום לכם לצפות בסדרה בשפה שאתם לא מבינים (חוץ מכתוביות...)? העלילה
סדרה מוזיקלית הכי אהובה?בגדול לא מאוהבי הז'אנר. עם זאת, הייתה פעם סדרה בשם בלקפול, דרמת מתח מוסיקלית. שיחקו בה דיוויד מוריסי ודוויד טננט. הייתה גם להקת החתונות, ששיחקו בה בריאן אוסטין גרין מבברלי הילס 90210 ומלורה הרדין (הולי מהמשרד האמריקאית).
האם אתם מעדיפים סדרות ריאליטי מחו"ל או ישראליות (למי שלא רואה ריאליטי - סדרות ישראליות או מחו"ל)? היום זה חצי חצי, היו לי כל מיני תקופות. ריאליטי אני אני לא רואה,בעיני תת רמה.
האם אתם מעדיפים מתמודדי ריאליטי שאתם כבר מכירים או אנונימיים עבורכם (למי שלא אוהב ריאליטי - סדרה עם דמויות שאתם כבר מכירים)? תלוי בעלילה.
האם אתם ישנים בחושך מוחלט? כן, אני אפילו מכסה את העיניים עם חולצה.
האם אתם נוהגים להשתתף במצעד הגאווה התל-אביבי? לא, ואני שמח שהקורונה ביטלה את הנוכחי. סתם סוגרים עיר שלמה בשביל הקרנבל האידיוטי הזה, שלהט"בים טוענים שלא משנה את חייהם במאומה.
מה הדבר הכי חיובי שקרה לכם בגלל משבר הקורונה? בין היתר ראו שאלה קודמת,וגם שאפשר להאשים את הקורונה בכל דבר שלא עשית.
מה הייתם משפרים בשאלון הנ"ל? מוחק כל שאלה שלא ידעתי איך עונים עליה.
אבל בלי קשר, כל הכבוד על ההשקעה, שיר. ומה לגבי תשובות שלך?

מילי08

Well-known member
בלקפול! לא חשבתי עליה

מגניב, אני מאמצת את הבחירה גם לשאלון שלי. יהושע ברונסקי

dory391

New member
אוקיי, אני שמח
לגבי דעתי על דרייק, הוא פשוט הגרסה הקנדית של עומר אדם (או ההיפך, שהשני הוא הגרסה הישראלית שלו. זה לא ממש משנה. סטינג אמר, שכל המוזיקאים גנבים).

dory391

New member
תיקון קל
מלורה הרדין הייתה ג'אן במשרד, לא הולי.

limors2

Active member
שם עברי לחתול זה נחמד

אולי אני צריכה לעברת את השם של הכלב שלי, חוליו, שירגיש כמו יהודי/ישראלי טוב ויתחבר לבית עוד יותר.

dory391

New member
יש רק בעיה אחת
הוא לא ענה לשם הזה, רק לברונסקי.

limors2

Active member
נראה לי שעם חתולים צריך להודות להם אם הם עונים בכלל, לא?

dory391

New member
כשאני אמרתי לו דברים הוא לרוב ציית
בכלל היה יוצא דופן. חי אגב 18 שנים, מהיום האחרון של הגן שלי עד השנה השלישית של התואר הראשון. כשהבנו שהוא סופני, הלכנו בעצת הוטרינר והרדמנו אותו. בסוף הוא עוד קרץ.

limors2

Active member
אוי, זה קשה

מצד אחד עדיף לדעת שאת מונעים ממנו סבל מיותר ויכולים להיפרד כמו שצריך, מצד שני... קשה

dory391

New member
את מספרת לי?
הבעיה היא, שלא היה מוצא. הוא היה כ"כ חולה, שזו הייתה הברירה היחידה. בכל מקרה, אני מקווה שבת"א יקראו פעם על שמו כיכר. את מכירה מישהו בוועדת השמות של הרחובות?

למעלה