06/2020 – מתחממים – סיכום חודש

LeAnnDylan

Well-known member
את יודעת שאת לא חייבת לאכול את זה, נכון?

פשוט עם כל מנה בשרית מגיעים לך שני סיידז, בין אם את לוקחת אותם או לא, המחיר נשאר אותו הדבר
ופירה זה מושלם. לפעמים אני הולכת לצ'יז קייק פקטורי ובא לי על הפסטה שלהם ואז אין לי פירה כסייד וזה ממש מעציב אותי כי כל הפואנטה של הצ'יז קייק זה הפירה שלהם
אבל גם פסטה זה האוכל האהוב עליי אז קשה לי לפעמים לוותר על זה אז אני מזמינה גם וגם והמלצרים תמיד דופקים לי מבט מוזר. סתמו ותביאו לי את כל התפריט, אני רעבה!!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איזה פרצופי

ועם הרגל מקופלת כבר הוא נראה לחלוטין כמו אדם . מה זה הצעצוע הזה מאחוריו (מעל הראש)? &nbsp ת"א לחלוטין עיר מגעילה. אבל יש לה יתרון שירושלים הרבה יותר גרועה (וזה למרות שלחות היא חיסרון אדיר של ת"א). &nbsp נקודה מאוד טובה לגבי החופש הגדול. חוץ מזה מקום העבודה שלי הוא ממש ליד תיכון, אז יש הרבה יותר מקומות חניה כשהם בחופש (זה כזה דיכאון היה כשהם חזרו ללמוד) &nbsp אני לחלוטין בעד ימים מעוננים, אבל השיר הזה הוא כבר מוגזם. האזנת לזה כל החודש? למרות שאמרת לא לשאול אני חייב... &nbsp לא הבנתי לגבי הספר של ניל גיימן. האם ההקדשה האישית עליו הייתה אל הידיד ששלח את הספר אליך? או שהוא ביקש מניל גיימן מראש שיקדיש לך את החתימה?

limors2

Active member
מעליו נמצא סטנלי

בובה שאחותי טוענת שהיא קוף, אבל נראה לי שהיא פשוט דוב קירח ומוזר וחסר מילוי. או שזה דוב שנראה כמו קוץ מכוער וקרח וחסר מילוי? לא זוכרת. וכן, לכל הבובות שלו (יש הרבה) יש שם. &nbsp ההקדשה האישית הייתה אלי, עם השם שלי. הידיד הלך לאירוע שבו ניל חותם על הספרים, קנה את האחד האהוב עלי, ביקש מניל שיחתום עליו ואז שלח לי אותו בהפתעה בדואר. &nbsp השיר הזה כיף

Chandler Rulz

New member
עונה בין הראשונים!

שם/כינוי: איגור/איגי/איג גיל אחד האחים שלכם: אין. אני בן יחיד. מקום שבו גרתם בעבר: דניפרופטרובסק (עכשיו דינפרו) סדרת החודש: השלמתי את Locke & Key החודש. ממש נהנתי! סרט החודש: לא ראיתי הרבה.. צפיתי ב-Mid90s של ג'ונה היל. סרט קטן וחמוד, אבל אין בו עלילה ממש.. שיר החודש: Pixies - Debaser רק כי בן זוג שלי משחק משחק סקייט כל הזמן וזה שיר שמושמע שם הרבה ספר החודש: לא היה לי חשק לקרוא החודש כלום :( דמות החודש: פופי מ-Mythic Quest שחקנ/ית החודש: מממ.. שיהיה סנדרה או מ-Killing Eve :) סדרה שתראו בחודש הקרוב: מצפה מאוד לעונה 2 של Doom Patrol מה הייתם משנים במזג האוויר של חודש יוני? שיהיה תמיד 24 מעלות בחוץ האם הייתם מצביעים בעד צמצום של החופש הגדול? אין לי ילדים אז מה זה לא איכפת לי. תאומים טלוויזיוניים אהובים (האם כולם יבחרו אותו דבר)? שחקנים או דמויות? לא ממש מכיר תאומים במילא... שיהיה קול ודילן ספראוס הבדלתם בין תאומים זהים שהכרתם ואם אתם כאלה אז האם יודעים להבדיל ביניכם? לא הכרתי תאומים זהים שהייתי חבר של שניהם.. האם פעם אכלתם סרטן? כן כיצד אם בכלל חגגתם את חג השבועות? עם כאבי תופת של (כנראה) אבן בכליה
עשו לי עירוי של תרופות והכל.. כיף. גבינה אהובה (אפשר גם טבעונית כמובן)? גניבת שמנת לפחות 30%, זה ברכות.. בקשות, יש גבינה הולנדית ממש ממש טעימה שאני קונה ביריד כזה של גבינות שלפעמים יש בעבודה, לא זוכר את השם אבל.. היא מיושנת כמה שנים, קצת מסריחה - טעימה! מעדיפים מעדן חלב או חטיף שמשלב חלב (למשל תפוצ'יפס שמנת בצל)? מעדן חלב. ספציפית המילקי החדש sweet&salty עם הבוטנים המלוחים - מה זה הדבר הזה?!!! טעים רצח! מה הזיכרון הכי מתוק שלכם משבוע הספר? אורי פינק חתם לי על יומן זבנג! איזו חתימה אישית שקיבלתם מסופר על ספר שקניתם ממנו היתה משמעותית עבורכם? ראי תשובה קודמת. מה יגרום לכם לצפות בסדרה בשפה שאתם לא מבינים (חוץ מכתוביות...)? המלצה מחבר.ה טוב.ה סדרה מוזיקלית הכי אהובה? לאחרונה Zoey's Extraordinary Playlist. לא ממש צפיתי בהרבה סדרות כאלה (אולי רק Glee) האם אתם מעדיפים סדרות ריאליטי מחו"ל או ישראליות (למי שלא רואה ריאליטי - סדרות ישראליות או מחו"ל)? חו"ל, כמעט תמיד. האם אתם מעדיפים מתמודדי ריאליטי שאתם כבר מכירים או אנונימיים עבורכם (למי שלא אוהב ריאליטי - סדרה עם דמויות שאתם כבר מכירים)? בהישרדות כמעט תמיד מעדיף חדשים. טרם צפיתי בעונה 40 אבל.. ככה שאולי זה ישתנה האם אתם ישנים בחושך מוחלט? אי אפשר באמת לעשות חושך מוחלט בחדר בלי להחנק עם חלון סגור, אבל קרוב לזה.. האם אתם נוהגים להשתתף במצעד הגאווה התל-אביבי? מאז שעברתי לת"א - כל שנה הולך. זה כיף וחשוב (אבל חםםםםםםם) מה הדבר הכי חיובי שקרה לכם בגלל משבר הקורונה? עבדתי כמה ימים מהבית בשבוע וזה נחמד מה הייתם משפרים בשאלון הנ"ל? לא יודע.. חחח

Chandler Rulz

New member
אבל זה בלי הקצפת

הקצפת של המילקי הזה היא בטעם אגוזים גם, זה השיחוק!

limors2

Active member
אבל בקטע הזה זה פחות זורם לי

מעדנים עם תוספות מצריכים ערבוב, ואף פעם לא אהבתי לערבב את הקצפת. ברגע שמערבבים אותה היא מאבדת את הייעוד שלה
צריך לאכול קצת ממנה לבד, קצפת עם המעדן ואז את המעדן כשהיא נגמרת

מילי08

Well-known member
debaser!! מתה על הפיקסיז

ואוי ואבוי על האבן בכליה! מקווה שאתה מרגיש יותר טוב עכשיו
זה קורה בגלל שתייה מועטה? או שאני טועה..

Chandler Rulz

New member
אני מרגיש יותר טוב עכשיו, תודה!

וזה לרוב בגלל התייבשות, נכון.. אבל לפעמים זה גם מכל מיני דברים אחרים. אני דווקא דואג לשתות הרבה, אז לא ברור למה זה קרה

dory391

New member
מוזר, איב היא ממש דמות טובה שאני לא סובל
אני כ"כ נהנה מאיך וילאנל מתעללת בה ובכל השאר, שזה גורם לי לתהות לגבי מידת המוסריות שלי. ממש הייתי רוצה שהחברה הבאה שלי תהיה מישהי עם קווי אופי דומים לשל וילאנל.

didalf

Well-known member
"גורם לי לתהות לגבי מידת המוסריות שלי"

גם אני תוהה לגבי זה עם החיבה שלי לרשעים בסדרות וסרטים
(לא זאת ספציפית כי לא ראיתי)

dory391

New member
זהו, לרוב אני בדיוק ההיפך
מה גם שרואים שאיב, קרוליין וכל הטובות והטובים לכאורה הם גם לא טלית שכולה תכלת.

didalf

Well-known member
אוי נשמע לא כיף

עכשיו אתה בסדר? &nbsp יאיי לא ידעתי שאתה גם ראית את זואי.

1Shir

New member
גם לי אורי פינק חתם על יומן זבנג וצייר לי תמונות של הדמויות,

אבל בניגוד לניק לא שמרתי את היומנים
אבל את הספרים כן.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ייאי Locke & Key

גם אני אהבתי אותה. ואם אני זוכר נכון אתה גם אוהב את קונור ג'סופ. איזה מגניב יהיה אם מיילס הייזר יבוא בתפקיד אורח בעונה הבאה. אני כנראה אמות משמחה. נשמע נוראי עניין האבן בכליה. למרות שאני חושד שאתה ממציא את זה כדי שיהיה לך תירוץ לכך שהמשחק מתעכב
חשבתי בהתחלה שסתם כתבת אותיות לגבי שם העיר שבה גרת. אני בשוק שהקומוניסטים קראו לעיר ככה. זה כאילו הם רצו שאנשים ימרדו. גם לי אורי פינק היה חותם על היומנים. ועל הספרים. הוא גם תמיד היה עושה איור מהיר עם החתימה והיה קשה לי להחליט מה לבקש שיצייר.

מילי08

Well-known member
עונה

שם/כינוי: מילי גיל אחד האחים שלכם: 37 מקום שבו גרתם בעבר: בניין שנראה חמוד וקיבוצי מבחוץ אבל שכנים ואנרגיות דרעק סדרת החודש: ברוקלין 99 עונה 7, כמו שכבר כתבתי סרט החודש: אממממ, לא חושבת שראיתי, ואם כן, אז אין לי שום זכרון לנצור שיר החודש: כל יום הוא שיר חדש. אתמול למשל היה לי חשק לזה ספר החודש: שוליית הרוצח. נפלא. מחכה שהחלק השני יחזור לספרייה דמות החודש: אלן, אבא של ג'וש ב Please like me. אדם מיוחד שחקנ/ית החודש: אנדרה בראואר (קפטן הולט), סתם כי אני ממש ממש מתה עליו סדרה שתראו בחודש הקרוב: לא החלטתי. יש לי רשימת צפייה ממש ארוכה מה הייתם משנים במזג האוויר של חודש יוני? האמת שהשנה אני מופתעת שעוד לא חם ממש ביוני. בחיפה באזורים מסוימים עדיין קריר בערב האם הייתם מצביעים בעד צמצום של החופש הגדול? שאלה מעניינת. כילדה אף לא הודיתי בקול (רק לעצמי בשקט) שהחופש הגדול ארוך מידי ומתחיל לשעמם. אבל כמו שדילן אמרה, שילמדו קצת, הפרחחים. תאומים טלוויזיוניים אהובים (האם כולם יבחרו אותו דבר)? בהתחלה חשבתי שאני לא מכירה כמעט תאומים טלוויזיונים חוץ מהאולסניות הדוחות (הן ממש מגעילות אותי) וגם לא ידעתי אם הכוונה לשחקנים או דמויות. אבל אז החלטתי להתחכם וללכת על התאומות ששרה מישל גלר שיחקה בסדרה הגרועה רינגר. סדרה מחורבנת, וגם שמ"ג היתה פחות טובה ממה שציפיתי, אבל אני אתן לה את זה. הבדלתם בין תאומים זהים שהכרתם ואם אתם כאלה אז האם יודעים להבדיל ביניכם? תמיד יש הבדלים קטנים או גדולים אבל כבר שנים שאני לא מכירה זוגות תאומים האם פעם אכלתם סרטן? חלילה וחס. לא אוכלת בעלי חיים כיצד אם בכלל חגגתם את חג השבועות? ארוחה משפחתית גבינה אהובה (אפשר גם טבעונית כמובן)? לאבנה טבעונית (שחברה המליצה) מעדיפים מעדן חלב או חטיף שמשלב חלב (למשל תפוצ'יפס שמנת בצל)? מעדנים, מאז ומתמיד. השנה התמכרתי למעדן SOOM
מה הזיכרון הכי מתוק שלכם משבוע הספר?
היה שבוע הספר?! עשו אותו בזום? איזו חתימה אישית שקיבלתם מסופר על ספר שקניתם ממנו היתה משמעותית עבורכם? אין מה יגרום לכם לצפות בסדרה בשפה שאתם לא מבינים (חוץ מכתוביות...)? נושא, איכות סדרה מוזיקלית הכי אהובה? לא רואה האם אתם מעדיפים סדרות ריאליטי מחו"ל או ישראליות (למי שלא רואה ריאליטי - סדרות ישראליות או מחו"ל)? לא ריאלטי. סדרות מחו"ל האם אתם מעדיפים מתמודדי ריאליטי שאתם כבר מכירים או אנונימיים עבורכם (למי שלא אוהב ריאליטי - סדרה עם דמויות שאתם כבר מכירים)? לא משנה לי האם אתם ישנים בחושך מוחלט? ככל האפשר האם אתם נוהגים להשתתף במצעד הגאווה התל-אביבי? איכס. מלא אנשים. מלא. אני עם לונה. עדיף להתבודד מה הדבר הכי חיובי שקרה לכם בגלל משבר הקורונה? לא קורים לי הרבה דברים בחיים מה הייתם משפרים בשאלון הנ"ל? אחלה שאלות. את מנסה לסחוט מחמאות, נכון?
תמונה/סרטון למי שרוצה:

למעלה