דיוני סדרות לסוף השבוע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רק רגע רק רגע

את משווה את השריפה של הפארם והשריפה של הארמון? איך וכיצד? את לחלוטין reaching &nbsp באופן כללי את די מתעלמת מדברים בעייתיים עם אוקטביה

LeAnnDylan

Well-known member
עזוב אותי, אמרתי שאני עצבנית

אין מה לנסות לחפש היגיון בהודעות שלי כשאני ממורמרת. ויחד עם זאת, אני לא הולכת להתנצל על מה שאמרתי.

LeAnnDylan

Well-known member
The 100 עונה 7 פרק 3

איך שהתחילו את הפרק עם דמות שלא הכרנו (קורה) שניסו לתת לה סיפור רקע של חצי שניה ולהוכיח שהיא כאילו הייתה שם תמיד, ידעתי שהיא עומדת למות תוך 5 ד'. ג'יימס שאומנם הופיעו באיזה 5 פרקים לפני היה כל כך לא רלוונטי בהם שידעתי שיש סיכוי לא רע שגם הוא הולך להתפגר מתישהו בפרק. ואכן, 3 ד' לתוך הפרק נפטרנו משניהם
כמובן שחייבים שמשהו ישתבש כמה שיותר מהר כדי שחס וחלילה החבר'ה שלנו לא ינוחו להם שם בבית קטן בערבה שלהם למשך יותר משתי סצנות. אבל אם כבר הזכרנו את הבית קטן בערבה, אז אנחנו עוברים במעבר חד אל קלארק וגאיה. אפשר בבקשה שמה שזה לא יהיה שמנסים לגרום לו לקרות בין שתיהן לא יקרה? אין לי כוח לגאיה. כל הדמות שלה מציקה לי. היא טרחנית ומעיקה. וגם איפה בדיוק היה לה זמן לחמצן את השיער שלה בבונקר? ולמה היא הייתה לבושה כמו נערת ליווי הפרק? למה אני צריכה לראות את זה על המסך שלי? במה חטאתי? לא סבלתי מספיק?? ההתחבטויות הנפשיות שלך לא מעניינות אותי. לכי תמצאי לך תחביב. לכי תשתלי עגבניות בגינה. תעשי משהו עם עצמך חוץ מלתהות חצי עונה מה הייעוד שלך בחיים. "שינוי לוקח זמן" לא קלארק, הוא לא. אתם משנים ליטרלי הכל כל איזה 12 ימים. זה לא לוקח זמן, זה לוקח מנהיג אסרטיבי שיגיד להם מה לעשות ואז פתאום מתרגלים לשינוי מהר מאוד. חייבים לסדר לקלארק את השיער. זה לא יכול להימשך ככה. אומנם לא אהבתי את שיידהדה לפני, אבל אני חייבת לציין שאני מתה על הטירוף בעיניים של ראסל עכשיו. שמחה שלא פשוט הרגו את הדמות שלו ונפטרו מהשחקן. הוא בא לי ממש בטוב. אפשר שיכתבו לנלסון עוד כמה שורות חוץ מ-Death To Primes, הבחור עושה רושם קצת יותר קוהרנטי מזה. מענין, כל הארמון עלה בלהבות, אין להם שם מכבי אש והם מעבירים דליים של ספונג'ה בקצב של 3 בדקה אבל איכשהו רק חצי ארמון נשרף. חולה על ההיגיון של הסדרה הזו
"אני רופא, אני צריך להיות טוב יותר מזה" כן וול, גם אבי וסימון היו רופאות ותראה לאן זה הוביל אותן... אפשר לשרוף את ג'ורדן על המוקד במקום ראסל? איזה כישרון צריך כדי לכתוב דמות כזו מעיקה. שיואו. לפעמים אני מנסה לשכנע את עצמי שהוא בעצם מסכן, הוא לא למד סיטואציות חברתיות בחיים ואז פתאום נזרק לעולם חדש שהוא לא הכיר עם מנהגים ותרבויות ואנשים ואולי הוא פשוט תמים מידי. אבל אז אני נזכרת באוקטביה שגדלה מתחת לרצפה והופ שגדלה עם שיחי עגבניות ומדוזות ואף אחת מהן לא פאתטית כמו ג'ורדן. אז אין לו תירוץ. "מה אבא שלי היה אומר" למי אכפת?! אבא שלך מת והיה צריך לקחת אותך איתו!
"6 שנים את נכנסת לנו באמצע סקס ועדין לא למדת לדפוק" "לא אשמתי שעוד לא למדת לנעול את הדלת"
רייבן תעשי לי ז'קט אדום! "אם הטמפרטורה תגיע ל-1,500 כולנו נמות" עוד פעם זה? רייבן, עוד לא למדת שאת רייבן, תמיד יש לך פתרון. מה את דואגת אחות. You got this! "לשרוף אדם על המוקד זה סו אלווטד" לא אני מתה על החמור הזה
שיידראסל תעשה לי עין עצומה! "Maybe if you ask them nicely” אם אתה חושב שהרפרנס הזה לג'וזי עבר לי מעל הראש אתה לא מכיר אותי כזה טוב!! אני מאוהבת!!$#
"אני לא זה שמבקש, הבן של אבא שלי מבקש"? מה לעזאזל זה אומר? תגידו יש מצב שהארפר הפילה את הדביל הזה על הראש כשהיה קטן? כי זה יסביר הרבה. "אנחנו לא אמורים ללבוש חליפות האזמט?" אתה באמת אדורבול מרפי. במיוחד עם החליפת גוצ'י הזו שלך. ג'וק קוטור
איי לייק איט! רייבן "איי לייק יו" לאינדרה זה חתיכת MOOD. "מה? כאילו שזו הייתה בכלל שאלה" כן, בואו נדבר על זה שבמשך 7 עונות קלארק מסכנת את החיים שלה עבור כולם בלי להסס לרגע וכולם לוקחים את זה כמובן מאליו. מרפי, לך תהיה ג'וק
"אני לא מוכנה לשים את שארית המין האנושי בסיכון" וואה, כל הקלישאות שלנו בפרק אחד? אני לא בטוחה שהיינו רדי פור דיס ג'לי. אז וואנקרו מעדיפים ללכת אחרי מסורת שמתה (למען האמת הייתה צריכה למות כבר אחרי פריימפאיה) מאשר למנוע משבר גרעיני *מעמידה פני מופתעת* רייבן הזאת יצאה כזו Cockblocker הפרק
אפשר שמישהו יתקין לה טינדר בבקשה. הילדה נואשת
אוף, אהבתי את האטץ'. הוא בסך הכל רוצה ג'ו ג'וס
(Hallowed be her name) כמובן שעד שיש אסיר שאני אוהבת הורגים לי אותו
"את לא החכמה היחידה כאן האני" טוב, נראה לי שאסתפק בניקי. אני מקווה שהוציאה את התסכול שלה על רייבן. אפילו אתן לה לכעוס עוד איזה פרק ולשרוף איזה משהו. או מישהו (רצוי את ג'ורדן או גאיה). ואז שתמשיך עם ההערות הסרקסטיות שלה. שיהיה לי דיוזה אחת בסקיירינג, ודיוזה 2 בסנקטום
מזל אבל שרייבן הרגה את האסירים, אם רייבן הייתה הורגת רביעיית וואנקרו, אינדרה הייתה עורפת לה את הראש בסוף הפרק
Suddenly a nuclear meltdown doesn’t seem so bad = תקציר של 2020 ואם כבר תקצירים, הנה תקציר של המאה לצופים חדשים: *עונה ראשונה על הארק*: !We are the last of the human race גראונדרים: Think again *עונה 2 בארקדיה*: !We are all that remains of the human race אנשי ההר: SIKE *אוקטביה בסוף עונה 4*: We are definitely the end of the human race ספייסקרו וקלארק: Bitch yOU THOUGHT עונה 5: WE ARE UNDOUBTEDLY ALL THAT’S LEFT OF THE HUMAN RACE סנקטום: ?Who’s gonna tell them טוב התייאשתי, אני לגמרי ב-#טים_תנו_למשבר_גרעיני_לקרות_בזמן_שקלארקרו_קופצים_לתוך_האנומליה. (גאיה לא מוזמנת) בקטע בסוף שג'קסון שם לשיידראסל פלסטר, הייתי בטוחה ששיידהדה יסיים את מה שניסה לעשות בעונה הקודמת וידקור את ג'קסון בלב
אבל אני מניחה שהתוכנית שלו הייתה טובה יותר. מה בעצם התוכנית שלו בכלל?

Lhuna1

New member
חחחחח
את יודעת מה הכי מצחיק אותי אצלך?

כלומר כל הסיכום היה מצחיק, אבל לא לזה אני מתכוונת. &nbsp אני מתכוונת לזה שתמיד בסדרות כשיש איזה רגע של שיחה פרטית או משהו בין דמות של גבר ודמות של אישה, אז אנחנו הצופים פתאום שואלים אם הם הולך להיות ביניהם קטע עכשיו. אז אצלך זה אותו דבר רק בין דמויות של נשים
&nbsp &nbsp ג'ורדן לחלוטין נהיה מעיק אבל לזכותו את לגמרי צודקת - הוא גדל בלי שום אינטראקציות חברתיות ולא הכיר בני אדם אחרים עד לפני... (שבוע? חודש? לא יודעת כבר אבל ממש מעט זמן). אז נכון שאוקטביה והופ גם, אבל התוצאה אצלו יותר ריאליסטית מאשר אצלן לדעתי. למעשה בהתחשב בנסיבות שלו הוא מתנהג הרבה יותר נורמלי ממה שאפשר לצפות ממנו. לא אומרת שזה מפחית מכמה שהוא נהיה מעצבן. &nbsp &nbsp אני גם אהבתי (מהרגע הראשון) את השחקן של ראסל, וזה אחלה שהוא נשאר. ונכון שרואים את שיידהדא בעיניים שלו. (אגב, אפשר כבר לפסול לחלוטין את התיאוריה מסוף עונה שעברה ששידהדא הוא זה שיצר את האנומליה, נכון? או שעוד יש בה משהו שיכול להיות רלוונטי?) &nbsp &nbsp &nbsp " Suddenly a nuclear meltdown doesn’t seem so bad = תקציר של 2020" - וואו כל כך
ועברנו רק חצי מהשנה הדפוקה הזאת. &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
את רוצה להגיד לי שאת לא רואה את זה גם?

כאילו, גאיה וקלארק האמת שאני מסרבת לראות את זה אבל כמה אנשים בזויים בטאמלר הציעו את הרעיון הזה אחרי הפרק הראשון של העונה והזדעזעתי וצולקתי נפשית ועכשיו אני פשוט חוששת שילכלכו לי את קלארק עם גאיה
למה הם לא מבינים שקלארק ולקסה הן אנדגיים!! היחידה שאני מוכנה לראות את קלארק איתה שהיא לא לקסה זו ניילה. &nbsp ואקו והופ חכי.. זה יקרה
גם בפעם האחרונה שהיא הייתה תקועה עם מישהו במשך 6 שנים היא יצאה עם פרטנר רומנטי.. ואני לא רואה אותה עם גבריאל אז יאללה Echope# &nbsp ודיוזה ואוקטביה נשואות כבר מהעונה הקודמת
&nbsp לגבי ג'ורדן, אני חושבת שהבעיה שלי היא כזו, בעונה הראשונה כשכולם ירדו לקרקע, כולם היו באיזשהו מובן מאוד תמימים. אומנם לרובם היו אינטרקציות חברתיות מלפני אבל בכולם הייתה תמימות כזו. אבל מהר מאוד כולם הסתגלו למציאות. ואיך אפשר שלא כשרואים את החברים שלהם מתים אחד אחד מוות נוראי והם מרגישים חסרי אונים. ג'ורדן ראה כל כך הרבה דברים נוראיים בזמן הזה שהוא בסנקטום שלא הגיוני לי שהוא עדין כזה תמים. חייבת להיות איזשהי התפתחות לדמות שלו. תחשבי שכל הדמויות שלנו, מהעונה הראשונה עד עונה 5 מלפניי קפיצת הזמן של ה-6 שנים, עברו רק 200 ימים. ז"א שכל העלילות של הגראונדרים, ההר, אלי, ופריימפאיה קרו בפחות משנה. כל שאר הדמויות עשו סלטות באוויר עם השינויים שהם עברו. ככה שדווקא הוא היוצא דופן בעיניי. לא הגיוני ששום דבר שקורה בסנקטום לא משפיע עליו.

Lhuna1

New member
לא, לא חשבתי על זה לרגע

עכשיו כשאני חושבת על זה, אז זה נראה לי הגיוני אבל רק מהסיבה שמאדי מחברת ביניהן. אבל אין שם שום מתח מיני, לפחות עד עכשיו. &nbsp לגבי ג'ורדן הוא עדיין נראה לי הגיוני לגמרי. זה שהוא שונה במשהו מהאחרים לא עושה אותם יותר מציאותיים ואותו פחות, בהסתכלות אוביקטיבית מבחוץ על התמונה הכוללת. (זה בנוסף לעובדה הפשוטה והברורה שכל אדם הוא אחר.) &nbsp &nbsp &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
יופי

אני מקווה שהתסריטאים מרגישים כמוך ושלא יהיה שם שום מתח מיני כי בעע. &nbsp וכן, זה נכון, כל אדם הוא אחר. אבל ג'ורדן הוא אחר בקטע מעצבן, או שמא נגיד מעצבן בקטע אחר

reasonforall

Active member
Dark - עונה 1 - פרקים 1-3

מדובר בצפייה חוזרת. קשה לכתוב על תחילת הסדרה מבלי להתחשב במה שקורה בהמשך. הסדרה מאוד מבלבלת אך יחד עם זאת מהנה. &nbsp אם יש לכם מה לכתוב - לכו על זה

יותר מאוחר/מחר

אם כי למי שצפה ב-2 העונות במלואן קשה להתכוונן רק לפרקים מסויימים, ולא להתייחס להמשך. אנסה לעשות את זה בכל מקרה.

B R A Y E R

New member
מנהל
צפיתי ב3 הפרקים הראשונים בימים האחרונים

חיפשתי משהו חדש אחרי שכל הסדרות שלי נגמרו לי, וראיתי כאן המלצות+שעונה 3 יוצאת בקרוב &nbsp אז קודם כל לקח לי קצת זמן להתרגל לגרמנית, ניסיתי לראות עם דיבוב לאנגלית אבל זה היה מוזר מדי ואחרי 2 דקות חזרתי לשפת מקור. ולקח לי זמן להבין בהתחלה מי זה מי, בגלל שכל הנערים דומים אחד לשני, והמבוגרים דומים אחד לשני, ודווקא הג'ינג'י היחידי שנראה יוצא דופן נמצא רחוק מכולם
(החוויה הזו הזכירה לי צפייה בתוכנית קוריאנית שאני רואה) אבל בכל זאת זה הצליח לסקרן אותי מספיק בשביל להמשיך ולהתקדם, מקווה שזה ימשיך ככה

Lhuna1

New member
שאלה לא קשורה, אבל איזו תוכנית קוריאנית אתה רואה?

קצת קשה לצמצם לפרקים 1-3, אבל אנסה
אפשרי לכלל הסדרה

ממש אשתדל לצמצם לדברים שקיימים רק בפרקים האלו, בלי לגלוש קדימה ולהרוס למי שעוד לא הגיע לחלק מתקדם של העונה/סדרה. אז כמה שאלות/הערות על הפרקים - 1. אין יותר מידי התייחסות לגילים/כיתות של הנערים, אז מעניין אותי לדעת אם פספסתי משהו, או שלא ברור אם מגנוס ומרת'ה (WHY DID YOU SAY THAT NAME) אחים "רגילים", או שהם תאומים? 2. פיטר הוא הפסיכולוג של יונאס. 3. למה כשמיקל נעלם, ויונאס חבר לשאר הנערים, הוא אמר שהוא חשב שמיקל איתם? הרי בבירור הוא היה עם יונאס לפני שהם נפרדו. 4. האם יונאס באמת ראה את אבא שלו ביער (מכוסה בנוזל שחור)? או שזו רק אשלייה? 5. הנה שאלה שתחזור על עצמה די הרבה בהמשך - מה לעזאזל הקשר של פיטר לכל הסיפור הזה? הוא עוזר לאבא שלו? האם הלגה באמת אבא שלו? וכו'. 6. טרונטה נילסן (אבא של אולריך) בגד באשתו לא רק עם קלאודיה (אמא של רגינה). עם מי עוד, וכמה זה חשוב? 7. למה איגון טידמן כל כך שונא את אולריך הצעיר?

reasonforall

Active member

1. אני חושב שמגנוס הוא הבכור. לא יודע במדוייק למה. 3. שאלה טובה. לא חשבתי על זה לעומק. 6. נכון שטרונטה בוגד עם קלאודיה, ואולי עם עוד, אבל גם לקלאודיה לא חסר. אולי היה לה משהו עם הלגה?

לעונות 1-2

1. מגנוס הוא בהחלט הבכור. משום מה שכחתי את זה, ונזכרתי אחרי שלא היה אפשר לערוך יותר את ההודעה. 2. מעניין שלא התייחסת לזה. מעניין אם יש משמעות לקשר הזה ביניהם. 3. ההסבר היחיד שיש לי לזה זה שיונאס היה כל כך מעורער אחרי שהוא ראה את אבא שלו ביער, ושהוא היה משוכנע שמיקל פשוט חבר לאחד מהנערים, שהוא לא חשב על המשפט הזה יותר מידי. אבל עדיין - בחלק הראשון של הבריחה מהמערה הם היו רק שניהם (יונאס ומיקל), ורחוקים מהשאר, אז עדיין לא מסתדר לי למה הוא חשב שמיקל איתם. 6. קלאודיה והלגה? לא חושב. אלא אם כן זה קרה בין 1953 ל-1986. כבר בתור ילדה היא לא החזיקה ממנו (וכשהכירה את טרונטה נילסן שבה להתגורר עם אגנס אצלם בבית) היא נפנפה את הלגה. וב-1956 היה די ברור שכשהוא מביא לה מתנה, היא די קצרת רוח ואין לה כוח אליו. האם יש סיכוי שהיה להם משהו ביחד? ברור. אבל לא נראה לי. שאלתי על הבגידות של טרונטה כי יש כמה דמויות שהמוצא שלהם לא ברור, ויש כמה דמויות שקרה להם משהו בעבר שאוזכר בחצי משפט, ולא קיבל התייחסות יותר. ומדובר ב-DARK, ככה שאולי זה קשור. אבל...זה לפרקים הבאים.

reasonforall

Active member
DARK לשתי העונות הראשונות

ניסיתי להימנע מלכתוב משהו על כל הסדרה בהודעה הקודמת, אבל אציין זאת כאן. &nbsp יונאס התחיל לקחת כדורים פסיכולוגיים (שכנראה פיטר נתן) שייתכן וגרמו לו להזיות. יונאס הפסיק לקחת את הכדורים, וכנראה שגם ההזיות הפסיקו. אולי פיטר יודע הרבה יותר ממה שנדמה לנו. נכון לפרק 4, יונאס לא לוקח את הכדורים כנראה, והוא הרבה יותר "חד". &nbsp לגבי ערב ההיעלמות של מיקל, יכול להיות שהזיה גרמה לו לחשוב שמיקל התקדם, אולי התנערות מאחריות, או אולי זו הייתה הכוונה. אנחנו כבר יודעים שיונאס הוא דמות דיי מרכזית. &nbsp עוד משהו קטן - יונאס הוא בין הדמויות שמטיילות הכי הרבה בין הזמנים, אולי ההזיות שלו הן בכלל זכרונות או אירועים שקרו בזמנים אחרים? לך תדע..

אני לא בטוח שהן הפסיקו

גם אצל יונאס הצעיר ראינו אחרי הפרק הראשון עוד פעמיים שלוש הזייה של אבא שלו מכוסה בנוזל השחור, וגם אצל יונאס המבוגר ראינו את זה ברגעי סיום עונה 1 (אם כי במקרה שלו זה בוודאות חיזיון, ולא אבא שלו באמת שהופיע לידו במערה). יש סיכוי שהחזיונות של יונאס נובעות מהחיבור שלו (ושל מה שנהיה ממנו) לאירועים שונים בתקופות שונות. גם יש כמה מקרים בהם הוא מתעורר מחלום, כשבסצינה לפני כן (שבאמצעות העריכה של הסדרה נראה כאילו היא הייתה החלום) מתרחש אירוע מהעבר/עתיד. אגב, מה שאמרת על זה שניסית להימנע מלכתוב - זו הבעיה בסדרה הזו, למי שכבר צפה בה. קשה להתייחס רק לאירועים שקרו בפרקים ספציפיים, במיוחד כשמדובר בפרקים המוקדמים בסדרה.

B R A Y E R

New member
מנהל
פרק 5
+דוקטור הו

רק לי הסיפור של מיקל והמכתב בסוף עשה פלאשבק ענקי לBLINK?

למעלה