06/2020 – מתחממים – סיכום חודש

didalf

Well-known member
חחחח וואו האמת מפתה קצת

ניק ירצח אותי אם אני אתחיל סדרה ארוכה שהיא לא באפי
&nbsp

didalf

Well-known member
אממ טוב

אבל לא עכשיו נכון? כי את עם הדירה וזה. אבל אם לא תאהבי את פיונה אני מבטלת הכל

LeAnnDylan

Well-known member
יש

אממ כרגע אני יכולה להתחייב רק לפרק או שנים בשבוע. אם זה מספיק טוב לך, אפשר להתחיל השבוע. אם לא, נחכה עד ל-15 לחודש. &nbsp אני מרגישה אותו הדבר לגבי כמה דמויות אחרות. אבל אני בוחרת להאמין שאת טובה יותר מניק.

LeAnnDylan

Well-known member
אה ו.. אממ אני מרגישה שאני צריכה לדעת את זה

אני יודעת שיש שתי גרסאות של זה. אז אממ, זאת? (כי אם זה משהו שאני צריכה לחפש במקומות בהם לא זורחת השמש העסקה מבוטלת)

didalf

Well-known member
יש 10

ו11 ואחרונה אמורה להיות בסתיו-חורף הקרוב אבל בגלל הקורונה עוד לא התחילו לצלם

LeAnnDylan

Well-known member
אהה אז בסדר

זו סדרה של שואוטיים אז יש לי את זה העונה הזו בהולו. למזלי צילמו את הפרק האחרון לסדרה של המאה יום אחד לפני שהתחילו עם ההסגרים של הקורונה אז יהיה לנו סיום סדרה נורמלי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל לך אין ענייני דירה, את יכולה להתחיל עכשיו

כי אם תתחילי עכשיו ותאהבי אז יהיה לך עדיין סיכוי להשלים הכל לפני שיצא פרק סיום הסדרה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא ממש (או ממש לא)

כשאת נכנס לסדרה אז את לרוב רואה אותה בקצב מרשים. יש עוד לפחות 13 שבועות עד סיום הסדרה ובטח יותר כי תמיד יש שבוע פגרה פה ושם. זה אומר שיש לך 100 ימים ולסדרה יש (או יותר נכון יהיו) 100 פרקים (כן, הסדרה שנקראת ה100) &nbsp זה אומר שאפילו אם תראי רק פרק ליום אז את תספיקי. וברגע שתכנסי לזה (אם תכנסי לזה) אז בקלות תראי יותר מזה ליום.

LeAnnDylan

Well-known member
הפעם היחידה שאני אסכים עם ניק

יהיה לך אותי ואת ליאורה יחד איתך, זה תמריץ מספיק טוב כדי לראות בקצב נורמלי. לא חייבת לסיים עונה בלילה (כמו שאני עשיתי
) אבל עונה בשבוע זה לגמרי אפשרי

מילי08

Well-known member
איכזבת אותי

אתה מרשה לה לראות המאה לפני שהיא רואה באפי? לאן הגענו? עד לאן נדרדר? ולחשוב שהפקדנו את הפורום בידייך. צוצוצו

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אה, זה מסביר את העניין

אני כבר ניסיתי לנסות לדמיין מה לכל הרוחות קרה שעברה יותר מיממה ועדיין לא כתבת על הפרק (והאמת פחדתי שזה אומר שהוא גרוע) אני הייתי עסוק מאוד אתמול ולכן לא הגעתי לזה, אבל בגלל שעדיין לא הייתה הודעה ראיתי את הפרק של אגדו המחר ולא את זה (כי על אגדות המחר הייתה הודעה) &nbsp וואו אני בשוק מהשיטה שלך לכתוב על הפרק. זה באמת מסביר איך זה כל כך מקיף, אבל עדיין מסודר כרונולוגית. נוח לי להגיב למישהו במקום לכתוב בעצמי. אבל אני הולך לצפות בו עכשיו ואז אולי אני אאלץ. &nbsp חגיגת שבועות עם 40 אנשים? זה נשמע לי סיוט, והאם את לא די שונאת אנשים? איך זה לא היה נוראי בשבילך? &nbsp כן, המתים באמת הורסים את ההנאה מהקורונה הזאת
&nbsp אני מקווה שתהני במקום החדש, למרות הבעיות

LeAnnDylan

Well-known member
אני כן

שונאת אנשים, אבל בגלל שלא הכרתי אותם זה היה נחמד כי לא נאלצתי לדבר עם אף אחד. הייתה איזו אחת שניסתה לדבר איתי, האמת שהיא לא הייתה נוראית אבל אחרי 5 ד' שיחה מיציתי אותה אז ככה בעדינות קראתי לבוסית שלי ואמרתי לה שהיא חייבת לשמוע את הסיפור הזה שההיא סיפרה לי כי גם לה קרה משהו דומה ואז היא התחילה לדבר עם הבוסית ואני כזה "טוב אני הולכת לראות אם הם צריכים עזרה במטבח" וברחתי משם
למרות שבגלל שאני מאוד אוהבת חגים אני נוטה להיות טיפה יותר חברותית מבדר"כ. במיוחד אם זה חגים אמריקאים עם המשפחה של השותפה שלי. האמת שאיתם זה מרגיש כבר כמו חגים עם המשפחה שלי כי הם מתייחסים אליי כחלק מהמשפחה כבר אז זה ממש כיף. &nbsp לגבי המאה אני האמת עושה צפייה ראשונה בלייב אז יש פרסומות, ואז בכל הפסקת פרסומות אני כותבת לי בנקודות מה היה בכל חלק עד היציאה לפרסומות. נקודות כאלה שאני רוצה להתייחס אליהן אח"כ בסיכום. ואז כשמסתיים הפרק אני עוברת על הנקודות ואז צופה בו שוב בפעם השניה בצורה חלקה, בלי פרסומות ובלי עצירות ואז בסוף מוסיפה לי כמה הערות אם היו לי תובנות חדשות. ואם אני לא מבינה משהו אני הולכת לטמבלר/טוויטר, בעיקר כדי לגנוב גיפים שאוכל בעתיד להתעלל במילי איתם, להם תמיד יש תיאוריות מופרכות והאנשים שם הרבה יותר אובססיביים ממני והם ליטרלי עוצרים על כל פריים (frame, לא Prime) כדי לדלות פרטים רנדומליים על צבע הנעלים של הדמויות וכאלה. אז הם משלימים לי את התמונה. ואז בצפייה שלישית אני כותבת יחד עם הפרק אחרי התובנות שלי וגניבת הרעיונות של אנשים בטוויטר
&nbsp ותודה, אני גם מקווה שאהנה. בינתיים רק כואב לי כל הגוף מאירגון שלו ואפילו לא התחלנו להעביר דברים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ממש שונאת אנשים את...

אלא אם כן הם המשפחה שלך, או המשפחה של השותפה שלך, או אנשים שאת לא מכירה... &nbsp &nbsp frame, לא Prime

למעלה