מהההההה

Lhuna1

New member
מבחינתי חשיבות הארכיון זה לקרוא הודעות ישנות

בעיקר הודעות ישנות שלי, כאלו שהשקעתי בהן וניסחתי את המחשבות שלי בצורה טובה. אז זה פחות קריטי שהשרשורים שם יהיו משוטחים. כלומר זה מבאס, אבל לא סוף העולם. &nbsp מה שכן באמת מבאס זה שהפורמט יהפוך לשטוח וגרוע בפורום עצמו. אני צריכה לראות את זה בדיוק בשביל להחליט כמה זה נורא, אבל אני הולכת ממש לשנוא את זה, ובעיני כן עדיף יהיה לחפש אחר
&nbsp &nbsp

מילי08

Well-known member
האמת שזה מעצבן מאוד שאת הפורומים הסגורים

אפשר למצוא רק דרך גוגל ולא דרך תפוז

מילי08

Well-known member
זה מרגיע, אבל קצת מבאס

נוח יותר לראות למי התגובה בלי צורך לתייג או משהו

didalf

Well-known member
חצי קשור - אחותי סיימה עכשיו לצפות בויקנגים

והיא חופרת לי על זה אפילו שלא ראיתי ולא אכפת לי והיא אמרה שהיא חייבת לדבר עם מישהו ואין לה עם מי ואיך אני לא משתגעת מזה שאין לי עם מי לדבר על סדרות ואני מדחיקה דברים כי אני מכורה לסדרות יותר ממנה ואני מנסה להחביא את החיוך ובראש חושבת "בגלל זה אני בתפוז חמודה, לי יש עם מי לדבר"
&nbsp

snier 1991

New member
אני חייב לשאול למה לא לעבור לפייסבוק?

בקבוצה אחרת שהייתי בה, בשלב מסוים לפני שנתיים כולם עברו לפורום שם, אילו שרצו להיות אנונימים פשוט פתחו יוזר כזה וזהו, בזה זה נגמר. היו המון הסתיגויות ודיונים וכשזה קרה זה פשוט היה הצלחה ענקית, אנשים מהעבר באו ואנשים חדשים נחשפו. &nbsp ולאנשים כמוני שלפעמים נכנסים כל יום ולפעמים חודשיים לא נמצאים פה זה בכלל נח כי זה קופץ בפיד

didalf

Well-known member
כמו שכתבנו פה

הפורמט של פייסבוק מאד לא נוח.

snier 1991

New member
ברור לי, אבל זו אלטרנטיבה יחידה

עם כל הכבוד לפרש שנראה כמו משהו ממש ישן (בנוי כמו קאזה)

didalf

Well-known member
קצת כן

נראה, לפי באייר תפוז ישאר רק בפורמט שונה ואולי לא נלך לשומקום. אולי נשבר ונעבור לפייסבוק. בינתיים אנחנו פה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מי זה ניק? אני טוני החתול, כלומר... מיאו מיאו

טוב אני אהיה רציני (ואבליט את זה עם כוכביות בכותרת. &nbsp אז כפי שכבר עלה כאן בעבר לפני כמה חודשים (אני חושב בתחילת מרץ) תפוז הודיעה למנהלים שעומד להיות מעבר למערכת פורומים חדשה. אפילו פתחו גרסה שלה בשביל שהמנהלים יוכלו להתנסות. ואני באמת התנסיתי. היה איסור על המנהלים לדבר על זה ולכן לא דיברתי על זה כאן. (חוץ מזה שהייתי בדיכאון מזה ולכן לא היה לי חשק לדבר על זה) מהשיחות בפורום המנהלים נעשה לי ברור שאפילו אם הרוב מתנגדים לזה, הבעלים של תפוז השקיעו כבר כסף במערכת החדשה ולא נראה להם שווה להמשיך את הפורומים במתכונתם הנוכחית. כשבוע או שבועיים לאחר מכן העניין הזה דלף והיה על זה דיבור ברחבי תפוז, כולל כאן. &nbsp במקביל העולם שקע במשבר הקורונה ותכלס כנראה בגלל זה כל העניין נעצר. כנראה ללא קורונה כבר היינו במערכת החדשה באפריל. &nbsp הרעיון הוא שהאתר תפוז החדש יכלול את כל הארכיון. כלומר כל ארכיון ההודעות שלנו ישאר, אבל השרשורים המסועפים שלנו יהפכו למשהו חד מימדי מוזר שיהיה בערך בלתי אפשרי להתמצא בו. בשרשורים כאלו אין קטע של כותרת של הודעה, מה שאומר שאזהרות ספוילר יהפכו לדי חסרות טעם. הבהרנו להם את הבעיה של זה ואולי מנסים למצוא איזה פתרון חכם לעניין. &nbsp לגבי ההמשך... הפורום יהפוך לפורמט המעצבן והשטוח. המגרעות של זה ברורות לחלוטין. חלק מהסיבה שעשיתי כל מיני נסיונות בפורום ניסיון שהם נתנו זה כדי להבין איזה יתרונות כן יש ואיך בכלל אפשר להתמודד עם זה. משהו שלדעתי הוא קריטי בשביל פורום כמו שלנו זה עניין הספוילרים - ובעניין הזה דווקא יצאתי מרוצה. יש פתרונות אלגנטיים וקלים לשימוש בעניין ספוילרים. יש גם דרך להגיב לאנשים באופן אישי. בערך. יש הרבה יותר אופציות בעריכת טקסט וזה גם ניתן יותר בקלות. למשל אפשר להגדיל גופן. וכמובן שהאתר יפעל הרבה יותר מהר מאשר כיום. &nbsp אני לא אומר שאני דווקא בעד להשאר, אבל אני כן בעד לבדוק את השטח אחרי השינוי ולתת צ'אנס כלשהו. &nbsp בכל מקרה נראה לי שנדון כקבוצה לגבי מה אנחנו רוצים לעשות אבל כמובן גם כל אחד באופן אינדיבידואלי יצטרך לעשות החלטה. &nbsp אני אעשה מאמץ לגלות עוד מידע ואשתף את מה שיש לי.

didalf

Well-known member
אוף מעצבנים

מה הם לא מבינים בזה שהפורמט שלהם טוב כמו שהוא?!?!?@?#@ &nbsp עדיין אני מניחה שזה יותר טוב משהכל פשוט יעלם
&nbsp איזה דפוק הקטע שאין כותרת, קודם כל זה נוח, דבר שני ספוילרים, ודבר שלישי זה יהפוך את השרשורים לנורא מוזרים כי הכותרות הן חלק מההודעה לפעמים הן מתחילות משפט!! לא שזה משנה כי לפי מה שאתה אומר הכל יראה מוזר ולא ברור
&nbsp אז נראה לי אנחנו צריכים להודות לקורונה שעיכבה את זה, משנה תשובה בשאלון של שיר!
&nbsp עוד שאלה שעלתה לי עכשיו - האייקונים ישארו?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, אני חושב שהאייקונים ישארו

כלומר אני מניח שאת מתכוונת בהודעות שבארכיון. לא נראה לי שיהיה בעיה שהם ישארו. &nbsp באתר החדש בטח יהיו גם אייקונים נוספים &nbsp לגבי הכותרות - בהודעות מהשרשורים מהארכיון הם לא ימחקו. הכותרות פשוט יהפכו להיות המשפט הראשון של ההודעות. הם לא כל כך מטופשים. אז כן גם יראו עדיין את סימון הספוילר. אבל התוכן של ההודעה יהיה שם ממש ליד ככה שבהסתכלות חזרה בארכיון יהיה מאוד קשה להמנע מספוילרים. (אם נניח את בעתיד תחליטי לראות באפי ותכנסי לארכיון כדי לראות שיחה שלי ושל לונה על פרק כלשהו. ונניח שפתאום אני ומישהו אחר כותבים משהו על פרק מאוחר יותר ומסמנים בהתאם, אבל את כבר רואה את הספוילר כי התוכן בחוץ.

didalf

Well-known member
דווקא התכוונתי אם נוכל להמשיך להשתמש בהם

אני אוהבת שהדאגה שלך היא קודם כל לזה שאני אראה באפי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תכלס זאת הסיבה העיקרית שאני מנהל את הפורום הזה

כדי שאת ואחרים יראו באפי

limors2

Active member
אוף, מבאס ממש

אם יש תקווה שנוכל להתרגל ולהישאר פה אז יופי, אבל אם מישהו קורא פה בסתר ויש לו מערכת פורומים שעובדת כמו בממשק הנוכחי של תפוז.... שלח לנו מסר

למעלה