06/2020 – מתחממים – סיכום חודש

מילי08

Well-known member
כלבות. לא עושים דברים כאלה

או שחברות או שלא. ואם כן, זה חייב להיות מגובה ביוזמה של החברה המשותפת

מילי08

Well-known member
את כותבת "בהתחלה התבאסתי"

ואז מביאה רק CONS. אז גם בסוף נשארת מבואסת, לא? &nbsp אבל לפחות המעבר עבר חלק? איך החדר שלך? מי קיבלה את החדר הכי שווה?

Lhuna1

New member
לא טוב

א. זה לא יהיה מצחיק כמו שלך אז זה יהיה מביך. ב. אם אני אסכם קודם אז אתם תראו כל מה שאני לא מבינה לפני שאני קוראת את הסיכום שלך אז זה יהיה מביך. לסיכום זה יהיה מביך ולכן אחכה עדיין לסיכום שלך (בתקווה שבכלל אראה את הפרק הערב, מה שלא לגמרי בטוח)..

LeAnnDylan

Well-known member

קודם כל, בעונה הקודמת היית פותחת סיכומים והם היו אחלה אז אני לא יודעת על מה את מדברת. דבר שני הפרק לא היה מסובך אז לא נראה לי שיש דברים שלא תביני כדי שזה יהיה מביך. חוץ מזה, גם אם לא תביני כמה דברים, למה שזה יהיה מביך?
ומי קבע שהודעה צריכה להיות מצחיקה כדי שלא תהיה מביכה
&nbsp קיצר נראה לי שנחכה להודעה של ניק אלא אם כן ההספק שלנו בבית החדש יהיה ממש מרשים היום ואז לא אצטרך לקום מוקדם מחר ואוכל לכתוב הודעה באיזה 1 בלילה שלי.

Lhuna1

New member
לאן את עוברת?? וחוץ מזה האם הכאוס שם הגיע לסביבתך?

מקווה שהכל בסדר... המצב אצלכם נראה מפחיד ממש.

LeAnnDylan

Well-known member
הגיע, אבל ההשפעה שלו לא כזו גדולה עליי

אני לא יוצאת להפגין (אבל כן תרמתי לאחת העמותות כדי להראות שאכפת לי. לא חושבת שלצעוד ולהסתכן בלחטוף קורונה זה באמת הקטע שלי + ממש חם בחוץ) אבל העוצר שהתחילו בכל עיר קצת השפיע עלינו כשנשארנו אתמול עד אחרי 9 בבית החדש כדי לארגן ואז כשהיינו צריכות לנסוע חזרה לדירה שלנו (בעיר אחרת) עצרו אותנו שוטרים והיינו צריכות להראות להם הוכחה שאנחנו נוסעות הביתה כדי שלא יעצרו אותנו. שומעים הרבה ניידות בלילה שמבצעות מאסרים של כל מיני תושבים שמפרים את העוצר. אבל לא שמעתי על אף אחד בסביבה הקרובה שלי שעצרו אותו או נזרקים לרכוש/מבנים במקומות שקרובים אליי. אבל אני גם גרה בשכונה טובה אז פחות דואגת. &nbsp ואני נשארת באורנג' קאונטי, רק עיר אחרת.

didalf

Well-known member
וואו

איזה מורכב זה הצפיה שלך ב100
&nbsp מה חזרת לתפקד בשעות כמעט נורמליות?
&nbsp הרגת אותי עם הסיפור על התאומים בגן
&nbsp בהצלחה עם המעבר

LeAnnDylan

Well-known member
אני מניחה שקצת

אבל זה כי יש מלא פרטים קטנים שמצליחים לפספס בצפייה אחת. התסריטאים אמרו כמה פעמים שהכל בסדר קשור, אבל לפעמים אם יש משהו לא מובן, אם חוזרים לתחילת הפרק או אפילו פרק קודם פתאום מתבהרים דברים קטנים שהיו נראים רנדומליים או התפספסו בפעם הראשונה, בגלל זה גם הדיונים שלנו כאלה חופרים. והאמת לא רק פה, יש לי שתי קבוצות אחרות שאנחנו יכולים לדון בכל פרק בלמעלה ממאה הודעות. אני יודעת שכבר אמרתי לך בעבר אבל עדין לא מאוחר להתחיל לראות ולהצטרף אלינו ולקחת את הצד שלי בדיונים כי בנתיים ניק משחד את כולם פה להסכים עם הדעות שלו
&nbsp ואני לא יודעת אם "לתפקד" זה מה שאני עושה, אבל אני ערה. נראה לי. ויש שמש בחוץ בחלק מהזמן. &nbsp ותודה

didalf

Well-known member
אבל אבל זה לא מספיק מושך אותי

חוץ מהרצון להשתתף כי אני לא אוהבת להיות בחוץ
בינתיים אני מסכימה איתך בלי לראות כי אני אוהבת את הבחורה מהגיפים על סמך הגיפים בלבד

LeAnnDylan

Well-known member
אוף

מבין כל האנשים בפורום, הכי בא לי שאת תראי. כאילו, כמובן שהיה נחמד אם כולם היו צופים, אבל אם אני יכולה לגרום רק למישהו אחד לצפות הייתי בוחרת בך. מענין אותי לראות את מי תאהבי. וגם בא לי שתחפרי איתנו. אגב מסקרנות, ניסית ולא עניין אותך או שרק הרעיון של הסדרה לא מושך אותך?

didalf

Well-known member
חחחח מבינה אותך

אני גם מרגישה ככה הפוך, הייתי רוצה לצרף אותך לשיימלס עם האנרגיה הזאת. ותודה
לא ניסיתי הרעיון לא מושך אותי וגם לא קראתי משהו שעניין אותי (ואני קוראת את השיחות שלכם. ברפרוף כי זה ארוך רצח אבל קוראת. אני כבר יכולה לזהות שמות של דמויות ולקשר לסדרה אבל לא לפרצופים).

LeAnnDylan

Well-known member
אני מרגישה ככה לגבי שיימלס

באסה. טוב, אולי יום אחד נמצא תוכנית ששתינו אוהבות מספיק כדי לחפור באותה מידה. ונקווה שביום הזה גם יהיה תפוז

Lhuna1

New member
אני רק להגיד שאני מוכנה להמר שאת כן תאהבי את שיימלס...

LeAnnDylan

Well-known member
האמת שהייתי מוכנה לעשות עם עדי עסק שכל אחת מאיתנו תתחייב

לראות עונה 1 (היא של המאה, אני של שיימלס) ואז בתום העונה כל אחת תוכל להחליט בעצמה אם היא רוצה להמשיך או שהיא מיצתה. &nbsp אבל עד שהמעבר דירה יושלם אני לא יכולה להתחייב לכלום, ואני עדין מנסה לסיים את זהות בדויה לפני שאתחיל משהו נוסף וזה הולך בקצב ממש ממש איטי

limors2

Active member
עדי עדי

אם את מסכימה לעסקה הזו, אני גם אתחיל את ה100 מההתחלה. למרות שנהיה לי אנטי ממש גדול אליה, אני חייבת להודות שהשרשורים עשו לי חשק לחזור
לא שיש לי זמן לזה עכשיו, אבל.... בקצב איטי

LeAnnDylan

Well-known member
יאאאא כן!!! בואו שלושתינו נראה מההתחלה

אני גם אחפור אתכן

limors2

Active member
זה לא יהיה ככה

זה יהיה "דילן מסיימת את העונה ביום וחצי, עדי ב2-3 ימים ואני תקועה בפרק השני"

LeAnnDylan

Well-known member
אני לא באמת נחשבת

אני אגיב בקצב שאתן רואות. חוץ מזה שבמילא אני רואה פה ושם פרקים ישנים שהתגעגעתי אליהם. אז ככה פשוט אצפה בסדר כרונולוגי

למעלה