06/2020 – מתחממים – סיכום חודש

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואו, הגיל של אח שלך הוא מאוד נרחב

איך באמת מאלפים יהודי? &nbsp וואו, לא חשבתי בכלל על פיבי ואורסולה אבל מי אלו ג'ואי וקארל? &nbsp יצא לי לראות את המופע של טרומן שוב לפני איזה חודשיים. באמת מעולה.

מי אמר שזה אח ולא אחות?

"איך מאלפים יהודי?" הוא ספר של טוביה טננבום. אחלה ספר, ולדעתי גם חשוב מאוד. אתה לא יודע מי אלו ג'ואי וקארל? אז הנה, צירפתי סרטון להסבר. "המופע של טרומן" הוא אחד הסרטים הכי אהובים עליי. לחלוטין בטופ 10 שלי.

מילי08

Well-known member
אני זוכרת את הקטע הזה

אבל לא הייתי זוכרת אם לא היית מזכיר...

LeAnnDylan

Well-known member
יאללה עונה לפני השינה

שם/כינוי: דילן גיל אחד האחים שלכם: 22 מקום שבו גרתם בעבר: לאס וגאס סדרת החודש: המאה
סרט החודש: 1000 ל-1 שיר החודש: Rain On Me - Gaga + Grande ספר החודש: Little Fires Everywhere דמות החודש: ג'ק בריסטו
שחקנ/ית החודש: מארי אווגרפולס
סדרה שתראו בחודש הקרוב: ה-100. אגב, ראיתי את הפרק של היום אבל אני צריכה ללכת לישון כי אני עוברת דירה וצריכה לקום מוקדם, ובמילא לונה תמיד מתלוננת שאין לה מה להוסיף אחרי ההודעות שלי, אז עכשיו את מוזמנת לפתוח הודעה בעצמך ואני אגיב לך. גם ככה תמיד יש לי מה לחפור. וכן, אני יודעת שטכנית יכולתי לפתוח הודעה במקום לענות להתפקדות או לצפות בפרק בפעם השניה. אבל אני תמיד פותחת הודעה רק אחרי שצפיתי פעמיים מלאות ואז בפעם השלישית אני מגיבה תוך כדי + זה לוקח לי בדר"כ שעתיים לכתוב הודעה, ושרשור התפקדות זה גג 20 ד'. אז שיר ניצחה. מה הייתם משנים במזג האוויר של חודש יוני? שיהיה קר. פתאום אני ערה במהלך היום במקום רק בלילה כפי שהיה במשך שלושה חודשים ואני ממש לא נהנית מהחום הזה בעע. האם הייתם מצביעים בעד צמצום של החופש הגדול? מה אכפת לי. תלמידים הם במילא נבלות. שילמדו. גם ככה רק צרות הם עושים. תאומים טלוויזיוניים אהובים (האם כולם יבחרו אותו דבר)? לא מצליחה לחשוב על אף זוג מלבד מארי קייט ואשלי. ואהבתי אותן במזל תאומות אז נלך עליהן. הבדלתם בין תאומים זהים שהכרתם ואם אתם כאלה אז האם יודעים להבדיל ביניכם? לא מבדילה. פעם עבדתי במעון והיו לנו זוג תאומים שהדרך היחידה שהבדלתי בניהם זה כשקראתי להם לשתות מים וראיתי איזה בקבוק מים כל אחד מהם לקח (רשום עליהם שמות) ואז במשך שאר היום זכרתי מי מהם לבש איזה חולצה וככה הבדלתי בניהם. ואז בימים שאחד מהם היה חולה והאמא הייתה מביאה רק אחד מהם תמיד רציתי לשאול בבוקר איפה השני אבל לא ידעתי מי מהם לא הגיע וזה היה מביך
האם פעם אכלתם סרטן? פוי. לא. בכלל דברים שמגיעים מהים דוחים אותי. למרות שסלמון אני אוכלת לפעמים אבל מישהו אחר צריך להכין אותו ואסור שיהיה לו טעם של דג אחרת בעע. כיצד אם בכלל חגגתם את חג השבועות? חברה הזמינה אותי אליה הביתה. היו שם איזה קבוצה של 40 אנשים. לא הכרתי שם אף אחת חוץ מהבוסית שלי והזוג שהזמין אותנו. אבל היה טעים ונחמד. גבינה אהובה (אפשר גם טבעונית כמובן)? חלומי. אבל פלטת גבינות שונות עם קרקרים, ריבה וענבים זה מהדברים האהובים עליי
מעדיפים מעדן חלב או חטיף שמשלב חלב? מעדן חלב. ברור. מה הזיכרון הכי מתוק שלכם משבוע הספר? נראה לי שהפעם היחידה שעשיתי בו משהו זה מתישהו שקרן פלס הוציאה איזה ספר והלכתי עם כמה חברות שגם אוהבות אותה לאיפה שזה לא היה שהיא חתמה על ספרים. רוצה להגיד שבטח ת"א אבל אני לא ממש זוכרת. והיה ממש נחמד ומצחיק. איזו חתימה אישית שקיבלתם מסופר על ספר שקניתם ממנו היתה משמעותית עבורכם? אני לא בענין ספרים או חתימות באופן כללי, נראה לי אז שקרן פלס חתמה על הספר שלה זו הייתה הפעם היחידה שביקשתי ממישהו חתימה. (כאילו יש לי חתימות של כל מיני זמרים על אלבומים שלהם. וחתימות של ברנדי קלארק על בערך כל החיים שלי כולל על היד פעם אחת שהייתי שיכורה. אבל לרוב לא באמת אכפת לי מחתימות) מה יגרום לכם לצפות בסדרה בשפה שאתם לא מבינים? שום דבר. לא יקרה. סדרה מוזיקלית הכי אהובה? סמאש. דההה
איך אפשר להתעלות על האושר הזה או יצירת המופת הזו
למרות שהויזואל שלהם אפילו יותר מושלם אבל לא היה ביוטיוב
האם אתם מעדיפים סדרות ריאליטי מחו"ל או ישראליות? סדרות אמריקאיות. לא רואה ריאלטי מעבר לאמריקן איידול אגב. האם אתם מעדיפים מתמודדי ריאליטי שאתם כבר מכירים או אנונימיים עבורכם? תמיד נחמד לראות מישהו שאני כבר מכירה. בין אם זה באיידול (שקרה כמה פעמים שהגיעו כל מיני זמרים לא מוכרים שאני עקבתי אחריהם לפני) ואם זו סדרה רגילה, אז ברור ששחקנית שאני אוהבת תעלה את הסיכוי שאצפה בסדרה פי 10. האם אתם ישנים בחושך מוחלט? כן. עם כיסוי עיניים ואטמי אוזניים. האם אתם נוהגים להשתתף במצעד הגאווה התל-אביבי? לא. איכס ת"א. וגם לא באמת אכפת לי ממצעדי גאווה אם להודות באמת. תומכת בקהילה אבל לא מרגישה צורך לצעוד ולנזול זיעה. תומכת בכם מהמזגן שלי
מה הדבר הכי חיובי שקרה לכם בגלל משבר הקורונה? בתאכלס המשבר הזה זו האושר הכי גדול שלי (כאילו מינוס המתים). נולדתי בשביל לעשות כלום ואני חיה בשביל לישון. I'm living my best life מה הייתם משפרים בשאלון הנ"ל? שיר את לא צריכה לשנות כלום. את מושלמת והשאלון מושלם
תמונה/סרטון למי שרוצה: רק האושר שבשיר החודש. כבר הרבה זמן שלא בא לי לשמוע שום דבר חדש ואני תקועה על מוזיקה של הניינטיז ואז פתאום יצא האושר הזה ואני מכורה!!!
(בעיקר אחרי הריקוד של קת'רין מרפי לשיר הזה
)

limors2

Active member
ג'ק

מונולוג החתימות הקטן שלך הזכיר לי את מחדל החתימה של טוליסה, אבל לפי מה שכתבת פה מזל שהיא לא חתמה
&nbsp השיר הראשון שלך מסמאש חסום בארץ, והשני בגרסה פחות מוצלחת.

LeAnnDylan

Well-known member
הראשון זה Never Met a Wolf

ופויה יוטיוב. זו הסיבה שאני אף פעם לא משתמשת בו לצרכיי. הפלטפורמה הכי גרועה שיש היום. עדין תקועים בתחילת ה-2000
והגרסה של ג׳רמי לבד חמודה ממש, ואפילו היה וידאו שלה, אבל האמת היא שרציתי את הוידאו של כולם מההופעה בסוף כי זה ליטרלי עשה לי צ׳ילס
וחוץ מזה שכל שיר עם קת׳רין בו אוטומטית הופך לטוב יותר. ראית אגב שמייגן הילטי צייצה שתהיה עונה 3??? אני מתההה! &nbsp ואוי אמאל׳ה כבר הספקתי להדחיק את הטראומה עם הפוסטר של טוליסה. מצד אחד אני שמחה שאמרתי לה לא לחתום עליו. מצד שני יצאתי טיפשה, לא חשבתי בחיים שאת תרצי לשמור עליו ואולי כן? סורי
&nbsp וכן, אומנם ראיתי רק שני פרקים של זהות בדויה החודש אבל ניק שונא שבוחרים דמות ושחקן זהים ובמאה רק לאוקטביה מגיע להיות הדמות שלי אז הלכתי על בעלי

limors2

Active member
כן, היה את השם אבל לא הייתה אופציה להפעיל

בדיוק לא מזמן שמעתי את כל תיקיית הסמאש שלי, כולל זה
&nbsp לא עוקבת אחרי מייגן הילטי, וגם לא עקבתי אחרי עונה 2
שמעתי רק כמה דברים ממנה פה ושם, כמו את הגרסה של ג'רמי
&nbsp לא באמת רציתי לשמור את הפוסטר של טוליסה, זה סתם מצחיק שהיא שאלה אותנו אם אנחנו רוצות חתימה ואמרנו "לא תודה ביי סתם רצינו שתכירי בקיומינו"

LeAnnDylan

Well-known member
אוי באסה

דווקא עונה 2 הייתה מוצלחת יותר מבחינת שירים. כאילו, היה משהו מאוד קסום בעונה הראשונה והנאמברים היו מעולים, אבל השירים של העונה השניה היו יותר מודרניים אז זה דווקא היה נחמד. ואם היית רואה את ההופעה הזו של הגרסה ששמתי היית מבינה על מה אני מדברת. אני זוכרת שהאזנתי לה לפני שראיתי את הפרק וחשבתי שהיא נחמדה אבל לא ייחסתי יותר מידי חשיבות לכל המחיאות כפיים/רקיעות רגליים, ואז שרואים את הויז'ואל גם, זה היה פאקינג מושלם
תבקשי מהדודים את הפרק כדי לראות לפחות את זה. זה היה הדבר הכי טוב בעונה! &nbsp וכן עכשיו כשאת מזכירה את זה, זה באמת היה מביך. היה לה מבט וטפ כזה חמוד אבל
אבל להגנתי ייאמר שהיא הייתה כזו יפה שלא חשבתי בצלילות

limors2

Active member
ועכשיו היא מנותחת ומכוערת

וגם על ניקול עברה תקופה רעה כזו

LeAnnDylan

Well-known member
לא ראיתי תמונה ועכשיו אני מפחדת לגגל

לא רוצה לראות את זה. מעדיפה לזכור אותה מהממת. לא מבינה בכלל למה היא צריכה ניתוחים. היא ממש צעירה והיא הייתה מושלמת
&nbsp מניקול אף פעם לא היה לי אכפת

limors2

Active member
בצדק, אל

ניקול הייתה מהממת, גם
וממש אהבתי אותה כשופטת

מילי08

Well-known member
ורגע, את עוברת דירה?

עם השותפה המוזרה או בלעדיה? דווקא נראה לי שהיה לך מעניין איתה. &nbsp הסיפור על התאומים
. &nbsp תלמידים הם באמת נבלות ועושי צרות.

LeAnnDylan

Well-known member
איתה

וגם עם חברה נוספת שעד לפני שלושה חודשים הן היו אויבות בנפש אבל פתאום החליטו להתחבר על טהרת הקרוספיט. לכי תביני. אניווי מענין בטוח יהיה. מזל שזה בית גדול ולכל אחת יהיה את הספייס שלה + 2 חדרים פנויים למקרה שנצטרך שקט אחת מהשניה ונראה לי שבהחלט נצטרך. בעיקרון בהתחלה די התבאסתי כי אני מעדיפה דירה על פני בית, וגם הבית רחוק בהרבה מהעבודה אז אצטרך לקום הרבה יותר מוקדם ולשלם יותר על נסיעות. וגם הרנט יותר מכפול ממה ששילמתי עד עכשיו, וגם הבית הזה דורש הרבההההה עבודה
וכן אני יודעת שטכנית לא הייתי חייבת לעבור, אבל היו יותר מידי נסיבות נוספות שתרמו להחלטה שאין לי באמת כוח להיכנס אליהן.

LeAnnDylan

Well-known member
צודקת, אני נוטה להיסחף לפעמים

אבל שתיהן חברות מאוד טובות שלי והן פשוט סירבו לבלות איתי ביחד ותמיד הייתי צריכה לבחור בכל בילוי אחת על פני השניה כי הן ממש לא הסתדרו. ואז פתאום בלי קשר לכלום הן התחילו להיות חברות (בכלל לא ידעתי מזה במשך איזה חודש) אז זה היה מאוד דרמטי עבורי

Reutk

Active member
לא קשור אבל

אתמול הקשבתי לפודקאסט עם המאמן של הסיהוקס. יש לו ולסטיב קר פודקאסט ביחד והם אירחו שם את גרג פופוביץ' שזה המאמן של הספרס הקבוצה שלי.

LeAnnDylan

Well-known member
אני אוהבת את פיט קרול

אבל לא מספיק כדי להאזין לפודקאסטים שלו
למעשה, אני לא מאזינה לפודקאסטים של אף אחד. &nbsp על סטיב קר שמעתי, גולדן סטייט? כן?
אבל אין לי מושג מי זה גרג פופוביץ' או מי אלה הספרס. אבל את אוהבת כדורסל אז אני הולכת להמר שזו קבוצת NBA? או שאת מעדיפה קולג'?

למעלה