06/2020 – מתחממים – סיכום חודש

LeAnnDylan

Well-known member
איזה מהממים הם היו פעם

היחידה שעדין יפה בעיני זו טינה. היתר נראים ממש קשישים. אני חושבת שצריך להוציא חוק שכוכבי ילדות שגדלת איתם לא רשאים להתבגר. אי אפשר ככה

limors2

Active member
אס קלאב 7

הייתי מאוהבת בג'ו, עוד לפני שידעתי שהייתי מאוהבת בה

LeAnnDylan

Well-known member
וטפ?! איך מכל הבנות ג'ו?!

הרי ברור שהסדר הוא טינה
רייצ'ל
האנה
ג'ו &nbsp ואיפה עדי
אני רוצה שתהיי עדה שליאורה אוהבת עוד בלונדינית. אז פעם הבאה שהיא תתחיל שוב עם המשטר בלונדיניות שלה, תזכירי לה שהיא כבר אוהבת מלא בלונדיניות, ורובן יצורות

limors2

Active member
נו, תמיד נפלתי במהלך השנים

וטינה הייתה מכוערת נורא בסדרה. לא אהבתי אותה בכלל.

LeAnnDylan

Well-known member
מה??? היא מהממת

נכון שעם שיער קצר קצת פחות, אבל שהיה לה שיער ארוך היא הייתה מושלמת!!
וחוץ מזה שהיא רקדה הכי יפה והייתה הכי מצחיקה.

didalf

Well-known member
את מניחה שאני בכלל זוכרת את השמות שלהם

שתיכן בלונדופוביות מזוייפות אומרות את זה רק כשמדברים על טיילור* ומתאבססות על בלונדות אחרות
*ליאורה כבר לא היא ראתה את האור

LeAnnDylan

Well-known member
סליחה סליחה סליחה

קודם כל חצי מהזמרות שאני אוהבת הן בלונדיניות. השחקניות שאני הכי אוהבת הן בלונדיניות. זה שבעיני ברונטיות יפות יותר, לא אומר שאני בלונדפובית. אני לא שונאת בלונדיניות. את טיילור ספציפית שנאתי כי הייתי #טים קייטי. ועכשיו אחרי שהתרגלתי לשנוא אותה כבר זה קשה להשתחרר מהרגל ישן, אבל ראיתי את הספיישל שלה ואני כבר לא מתעבת אותה כמו בעבר אז גיב מי אה פאקינג קרדיט
&nbsp לגבי הבנות של אס קלאב. טינה היא זו עם השיער השחור רייצ׳ל זו עם השיער החום (נראית קצת לטינית) האנה זו הבלונדינית היפה ג׳ו זו הבלונדינית שהייתה מקבלת את כל הסולואים.

didalf

Well-known member
נו טוב

אם את מעריצה של קייטי אני יכולה להבין למה את שונאת את טיילור אבל הן השלימו אז אפשר להמשיך הלאה. הייתי רוצה שתראי את הדוקו בנטפליקס אבל לאט לאט
&nbsp תודה על ההסבר על השמות של הבנות
&nbsp &nbsp

limors2

Active member
כי היה לה את הקול הכי טוב!

של רייצ'ל היה סבבה אבל היא הייתה על תקן ה"תהיי יפה ותשתקי", האנה נשמעה די גרוע וטינה הייתה בסדר אבל היא הייתה שם כדי לרקוד.

LeAnnDylan

Well-known member
אני לא התלוננתי שנתנו לה סולואים

למרות שבתאכלס הרבה פעמים לא הבדלתי בין הקול שלה לשל רייצ׳ל. פשוט זו הייתה הדרך הכי קלה להסביר לעדי מי זו מי

תורי

שם/כינוי: Mister Miracle גיל אחד האחים שלכם: בין 0 ל-99. מקום שבו גרתם בעבר: חיפה. סדרת החודש: אחים לנשק. סרט החודש: המופע של טרומן. שיר החודש: Moon River. ספר החודש: איך לאלף יהודי? דמות החודש: החובש יוג'ין רואו, אחים לנשק. שחקנ/ית החודש: דמיאן לואיס. סדרה שתראו בחודש הקרוב: Doom Patrol, Dark. מה הייתם משנים במזג האוויר של חודש יוני? לא משנה כלום. בינתיים הוא מצוין כמו שהוא. האם הייתם מצביעים בעד צמצום של החופש הגדול? בוודאי. אין שום סיבה שתלמידים יהיו בסוג של חופש כמעט חצי שנה. תאומים טלוויזיוניים אהובים (האם כולם יבחרו אותו דבר)? פיבי ואורסולה, ג'ואי וקארל. הבדלתם בין תאומים זהים שהכרתם ואם אתם כאלה אז האם יודעים להבדיל ביניכם? חלק יותר, חלק פחות. עבדו עליי פעם ככה. האם פעם אכלתם סרטן? לא שאני יודע. כיצד אם בכלל חגגתם את חג השבועות? מאכלי חלב וקצת לימוד וקריאה לתוך הלילה. גבינה אהובה (אפשר גם טבעונית כמובן)? רגילה? מעדיפים מעדן חלב או חטיף שמשלב חלב (למשל תפוצ'יפס שמנת בצל)? כללי מידי. בדוגמה הזו - עדיף פרינגלס שמנת ובצל, אבל...זו לא העדפה מוחלטת לצד מסוים. מה הזיכרון הכי מתוק שלכם משבוע הספר? שלא זכרתי שהוא התרחש. איזו חתימה אישית שקיבלתם מסופר על ספר שקניתם ממנו היתה משמעותית עבורכם? לא בדיוק סופר, כן מפורסמים. ו...אשאיר את זה לדמיון. מה יגרום לכם לצפות בסדרה בשפה שאתם לא מבינים (חוץ מכתוביות...)? המלצות, ואיכות גבוהה. ראה ערך Dark. סדרה מוזיקלית הכי אהובה? לא קיימת. האם אתם מעדיפים סדרות ריאליטי מחו"ל או ישראליות (למי שלא רואה ריאליטי - סדרות ישראליות או מחו"ל)? ב-2 המקרים - מעדיף מחו"ל. אפילו בגזרת הריאליטי שאני עוד איכשהו כן מידי פעם רואה, כמו המירוץ למיליון, אין מה להשוות בכלל. האם אתם מעדיפים מתמודדי ריאליטי שאתם כבר מכירים או אנונימיים עבורכם (למי שלא אוהב ריאליטי - סדרה עם דמויות שאתם כבר מכירים)? מז"א סדרה עם דמויות שאנחנו מכירים? סדרה בת/סדרת המשך לסדרה מוכרת? או שהכוונה היא לסדרה עם שחקנים שאני כבר מכיר? כי זה תלוי בסיטואציה, ובמיליון דברים אחרים. האם אתם ישנים בחושך מוחלט? בוודאי. האם אתם נוהגים להשתתף במצעד הגאווה התל-אביבי? לא. מה הדבר הכי חיובי שקרה לכם בגלל משבר הקורונה? הרבה השלמות של קורסים, סדרות, סרטים, שינה, וחיסכון בכסף. מה הייתם משפרים בשאלון הנ"ל? לפרט?

limors2

Active member
המופע של טרומן

לפני שנים ראיתי את זה כ"כ הרבה שלא יכולתי לראות שוב במשך שנים, ואז אחרי שנים ראיתי שוב ונזכרתי כמה זה מוצלח

didalf

Well-known member
ממש אהבתי את דמיאן לואיס באחים לנשק

וזה אחרי ששנאתי אותו בהומלנד, אז זה עוד יותר מרשים כמה הוא מעולה שם.

לא חושב שיש שחקן או דמות אחת לא טובים באחים לנשק

אבל כן, דמיאן לואיס בהחלט אחד מהבולטים שם. וזה רק מראה כמה הוא טוב.

למעלה