מהההההה

Lhuna1

New member
חח בגללך נכנסתי גם עכשיו

מצאתי מסר של מישהו ב-2012: &nbsp "בחנויות כלים ניתן למצוא דוקרן לניקוב ביצים רכות או כול דוקרן של פותחן- קופסאות, יכול לסייע בניקוב ביצים." &nbsp ואני עונה לו: "תודה רבה! אחפש את זה." &nbsp ועכשיו אני מנסה להזכר מה קרה איתי ב-2012 שחיפשתי דבר כזה
&nbsp

limors2

Active member

המסר הראשון שלי היה תשובה ממישהו ששאלתי אותו "מה זה הדבר הזה על ציצים שיש לך אחרי כל הודעה", כי לא ידעתי מה זה חתימות
אחרי זה יש שם הרבה מסרים עם "חיחי" ו"יעשה" ושטויות כאלה, אבל זה מול אנשים שהכרתי אז ואני בקשר איתם עד היום

reasonforall

Active member
מבאס ולא מפתיע

הצטרפתי לתפוז ב-2006 (!) והשתתפתי בכל כך הרבה פורומים וקומונות. פורומים זה כבר זן נכחד בכל עידן הרשתות החברתיות, ולא מפתיע שמפסיקים לתחזק את תפוז. לא אמשיך להספיד את תפוז עד שבאמת לא תהיה ברירה. בכל מקרה, אגיע לפורום הבא כשנחליט על פתרון.

B R A Y E R

New member
מנהל
האתר לא הולך להסגר

הוא פשוט מוחלף במערכת פורומים אחרת שהבעלים של האתר קנו הארכיון של הפורומים והמשתמשים של כולם אמורים לעבור לאתר החדש ההבדל העיקרי יהיה שבמקום שרשורים, הפורומים הולכים להראות יותר כמו במערכות פורומים אחרות בעולם שהתגובות לכל פוסט מופיעות אחת מתחת לשניה (סטייל FXP)

didalf

Well-known member
אוח זה כזה לא נוח

אבל יותר טוב מכלום?

limors2

Active member
אוקיי, זה קצת מרגיע

למרות שעם ההיכרות עם הבאגים של תפוז ומה שקרה עם הבלוגים, "אמורים" מסביר את זה שהם ממליצים לגבות תכנים

B R A Y E R

New member
מנהל
כן לגמרי מומלץ

גם אם כל הארכיון יעבור לאתר החדש(מה שמתוכנן וכבר התחילו לעשות), לא ברור עדיין איך זה הולך להראות הרי הפורמט של הפורומים שונה לחלוטין, ולא בטוח איך שירשורים שבהם היה ברור מי הגיב למי יראו בפורמט שבו כל ההודעות מופיעות באופן כרונולוגי אחת מתחת לשניה כנ"ל קבצים מצורפים, מאמרים, מסרים.. מומלץ בחום להתחיל לגבות כל מה שחשוב

Lhuna1

New member
כלומר הם מבטלים את היתרון הכי גדול ומשמעותי של הפורמט הזה?

&nbsp

Lhuna1

New member
אבל זה לפחות יהיה מנחם אם הארכיון באמת יעבור.

אתה יודע את זה ממקור ראשון? &nbsp

B R A Y E R

New member
מנהל
כן כמובן

אני מנהל פורום אחר בתפוז(הישרדות וריאליטי אמריקאי) ועדכנו את כל מנהלי הפורומים בשינויים שהולכים להיות, למרות שיש עדיין שאלות פתוחות שלא קיבלנו עליהם מענה

Lhuna1

New member
יופי, תודה על העדכון!

נשמח כמובן לשמוע ממך ומניק כל מה שתגלו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל הסודות של מנהלים זה מה שהופך אותנו למגניבים כל כך

&nbsp לגבי זה שהארכיון ישמר, אז אולי לא הבנת את מה שbrayer כתב: כל השרשורים הישנים שלנו ישמרו. אבל הם ישמרו בפורמט שטוח. נסי לדמיין את אחד השרשוריפלצת שלנו עם מיליון התפצלויות בשיחה כשהוא מושטח. אפשר יהיה לקרוא כל הודעה בפני עצמה, אבל יהיה נורא קשה להבין את הקונטקסט של שיחה.

למעלה