06/2020 – מתחממים – סיכום חודש

Lhuna1

New member
סצינה מהגדולות

סצינה שספייק צוחק על אנג'ל, אין יותר טוב מזה!
&nbsp &nbsp

מילי08

Well-known member
אני מתחילה לפקפק בכל מה שאני (לא) יודעת עליך

ספייק הוא... ספייק!!! מלך. אבל גם לי לקח קצת זמן להתרגל אליו. אני חושבת שזה תלוי כמה פעמים צפית בסדרה

Lion_Heart

Well-known member
לא הבנתי

במה את בעצם מפקפקת?
מעולם לא אהבתי את ספייק, חוץ מהקטע שהוא לבש מכנסיים קצרים והיה לו שבב בראש שמנע ממנו לפגוע באנשים...הו,השעשוע
וצפיתי בסדרה כולה איזה פעמיים-כולל הקומיקס שזרקתי באיזהשהו שלב כי...סיבות

Reutk

Active member
רק 3 תשובות

שחקן שמשחק מו"ד: אני ארמה ויגיד טים דאנקן (הוא כדורסלן עבר) סצנה: בתמונה שצירפתי. אם קראתי ספר שקשור לנושא? נראה לי שכן.

limors2

Active member
שאלון בתוך שאלון!

סדרה שקשורה למו"ד(מבוכים ודרקונים) ........ מעניין במה לבחור
סצנה בסדרה שקשורה ל מו"ד הפרק בקומיוניטי, כי הוא היה הפעם הראשונה שנחשפתי לקסם של פשוט להקשיב ולדמיין סיפור שחקן\שחקנית שמשחק מו"ד(ויש , יותר מאחד\אחת) מרישה, כי בו
סרט שקשור למו"ד חוץ מהסרט עצמו...שיוצא ב 2022 מממממ אין לי מושג CLASS האהוב עליך במו"ד ? או שאת\ה מכיר\ה ? כרגע? מונק. אבל לא הייתי מנסה לשחק בתור דמות ראשונה האם איי פעם שיחקת מו"ד (או כל שיטת מ"ת)? לא
האם איי פעם קראת ספר שקשור לנושא? רק את הספרים של CR מערכה(קמפיין סטינג) אהובה עליך? או שאת\ה מכיר\ה מכירה רק את 5E DC או MARVEL? מארבל, בשביל תוספת האלמנטים הקומיים אם יכולת לשחק בתור גיבור על, מי היית בוחר? שאלה קשה. נראה לי שקפטן מארבל למה הוא\היא? כי יש לה אגרופי כוח, היא עפה והיא גם יכולה לעוף בחלל וביקום כולו והשיער הקצר שלה מהמם
האם אתה קורא גיבור על שלא שייך לא ל DC או ל MARVEL? נופ אם כן ,מי זה? -

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני אנסה גם את זה

סדרה שקשורה למו"ד(מבוכים ודרקונים) האם סדרה כמו זינה נחשב (נראה לי שהיו שם לפעמים מבוכים ודרקונים) סצנה בסדרה שקשורה ל מו"ד הסצנה הזאת שבה זינה נלחמת בדרקון שחקן\שחקנית שמשחק מו"ד(ויש , יותר מאחד\אחת) אני מוכן להמר שוויל וויטון משחק במבוכים ודרקונים סרט שקשור למו"ד חוץ מהסרט עצמו...שיוצא ב 2022 הסרט מבוכים ודרקונים משנת 2000. ואז מה אם יש לו 10% ברוטן טומאטוס. אני זוכר רק ששיחק שם השחקן ששיחק את ג'ימי אולסון בלואיס וקלארק. CLASS האהוב עליך במו"ד ? או שאת\ה מכיר\ה ? אני לא יודע אם זה נחשב קלאס - אבל אני אוהב קוסמים. האם איי פעם שיחקת מו"ד (או כל שיטת מ"ת)? לפני המון שנים (כשהייתי ילד) ולזמן קצר מאוד. ואני ממש לא זוכר כמעט דבר. האם איי פעם קראת ספר שקשור לנושא? לא נראה לי (אלא אם כן אתה מתכוון פנטזיה באופן כללי ואז כן) מערכה(קמפיין סטינג) אהובה עליך? או שאת\ה מכיר\ה Desert Rose DC או MARVEL? מארוול לחלוטין
אם יכולת לשחק בתור גיבור על, מי היית בוחר? שאלה קשה. הדבר הראשון שקופץ לי לראש זה ספיידרמן. פשוט כי זה ספיידרמן. אבל נראה לי שיותר מתאים לי לשחק את Beast מהאקס מן. למה הוא\היא? כי הוא גדול ומוזר וחכם האם אתה קורא גיבור על שלא שייך לא ל DC או ל MARVEL? הממממ... קראתי בעבר את Watchmen כמובן. אם כי יש שיטענו שהם כן DC. יש קומיקסים שאני קורא שלא שלהם, אבל הם לא כאלו עם גיבורי על. אם כן ,מי זה? אבל אמרתי לך שלא

Lion_Heart

Well-known member

הסרט מ2000 היה באמת גרוע
באמת ממש ממש גרוע! &nbsp זינה אכן נחשבת &nbsp אבל הסצנה זאת כבר רמאות, רק אומר &nbsp לא הבנתי למה שמת את השיר...אבל שיהיה &nbsp וויל וויטון ידוע בזה שהוא מקולל בכל מה שקשור לקוביות ומשחקי שולחן(TRUE STORY)
ועדיין יש לו (או היתה)תכנית אינטרנט על משחקי שולחן &nbsp BEAST הוא דמות ממש מענינת! &nbsp שקלת לנסות שוב את המשחק?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא מושך אותי משחקים כל כך

בגלל זה אני גם די הפסקתי לשחק משחקי מחשב ארוכים וגם כמעט לחלוטין משחקי לוח. &nbsp את השיר שמתי בגלל זה סטינג - ושאלת לגבי קמפיין סטינג

טוני החתול

Well-known member
מנהל
השיר שלך גרם לי לחשוב על שיר קלטי אחר

בערך שיר קלטי... B*Witched - C'est la vie &nbsp איך הסרט LITTLE EVIL? &nbsp בגלל אנשים כמוך, שמסרבים להתעסק בתבניות מזג האויר העולמי, יש לנו התחממות גלובלית. &nbsp אני שמח על פני דרדפול שהצליחה לחדור מבעד למגן שלך שמבטיח שתתייחס רק אל CR

Lion_Heart

Well-known member
לסרט LITTLE EVIL Uבכן!

CR עדיין סדרת החודש וזה כתוב! ! גם דמות החודש וגם שחקן החודש, אז אל תקשקש! LITTLE EVIL סרט...שלדעתי נחשב WHAT IF ל THE OMEN גבר מתחתן עם אישה חמודה ומתוקה ויפה ויש לה בן שיש סיכוי קטן...ממש קטן שהוא האנטי קרייסט! , והגבר צריך להבין ...מה עושים עם זה , ממש לא רע לדעתי

LeAnnDylan

Well-known member
בדיוק שמעתי את השיר הזה היום!!

שמתי את כל הספרייה שלי על שאפל והשיר הזה הגיע וממש התלהבתי כי מאוד אהבתי אותן פעם (פתאום המוח שלי נודד למחשבות אחרות בכלל ואני חושבת שאני צריכה לשנות את התשובה שלי לשאלת "סדרה מוזיקלית אהובה" לסדרה של אס קלאב 7. מישהו זוכר אותה? או אותם בכללי? הייתי אובססיבית אליהם
יואו איך הייתי מאוהבת בפול
ואז הוא עזב ונהיה שמן ומכוער וזה ממש שבר לי את הלב
) והיינו באמצע ניקיונות והטלפון שלי מחובר לספיקר אז כמובן שישר הגברתי ואז שתי החברות שלי שכנראה לא שמעו על בי וויטצ'ד מעולם (כי אמריקאים הם נחותים) אמרו שזה שיר גרוע. הפרצוף שלהן גרוע

didalf

Well-known member
אומיגאד כן!!!

ממש אהבתי את S קלאב 7 והייתי ממש קטנה אז הזכרון שלי מאד מעומעם אבל אני זוכרת שממש אהבתי את הפתיח "דונט סטופ נהנהנהנהנהנה משהו".

LeAnnDylan

Well-known member
נבר גיב אפ

חח בדיוק לפני כמה לילות לא נרדמתי וצפיתי בסרטונים שלהם רוקדים במשך איזה 4 שעות. ובגלל שזה ישן הכל באיכות ממש גרועה
בא לי שזה יהיה זמין באיכות טובה באיזה אמזון או אייטונס שאוכל לקנות את כל העונות

LeAnnDylan

Well-known member
אה בעצם את צעירה, אז סביר להניח שאת מתכוונת לדונט סטופ מובינ

ג

didalf

Well-known member
לאלאלא בהחלט התכוונתי לזה עם נבר גיב אפ

למעלה