מהההההה

יכול להבין את זה, אבל

עדיין עדיף בהרבה פייסבוק, לדעתי, על פני פורום שטוח שבו אי אפשר לדעת מי הגיב למי וכו'. לפחות שם אפשר לראות שרשור בתוך שרשור, ואפשר לסמן ספויילרים (בצורה פחות נוחה מפה, אבל עדיין).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה רק נותן רמה אחת של הגבה

כלומר אני יכול להגיב למישהו והתגובה תהיה מיד מתחת. אבל אז כל התגובות מתחת יהיו באותה רמה. ככה שזה לא הרבה יותר טוב. &nbsp ובאתר החדש דווקא תהיה דרך ממש טובה לסמן ולהסתיר ספוילרים.

אפשר לתייג אנשים בפייסבוק בתגובה, ואז אפשר להבין למי הגבת

מה תהיה הדרך לסמן ספויילרים? לצבוע את זה בלבן, ואז רק אם מסמנים את זה רואים מה כתוב? סוג של כמו ברדיט?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
את זה יהיה אפשר לעשות גם בפורום החדש

באופן טוב יותר שמבהיר לאיזו הודעה ספציפית אתה מגיב. &nbsp יש שם שני שיטות של הסתרת ספוילר. אחת שפשוט הופכת את הכתוב למין מטושטש שאי אפשר לקרוא אלא אם כן לוחצים על זה. ושניה שבעצם אתה כותב את זה בתוך קופסא שאז מסתירה את כל מה שבתוכן הקופסא (כולל תמונות) אלא אם כן מישהו לוחץ עליה. זה ממש טוב אם רוצים לכתוב משהו מאוד ארוך שהוא ספוילרי וגם עם תמונות אבל ככה הוא לא תופס מקום למי שלא קורה את זה.

מילי08

Well-known member
רגע, אז יש לך ספוילרים לאתר החדש?

אתה יכול להרגיע אותנו?

Lhuna1

New member
תזכורת: יש את מערכת הפורומים של פרש

https://www.fresh.co.il/vBulletin/forumdisplay.php?f=44 &nbsp היא פחות נוחה ויפה מזאת... אבל הכי קרוב שראיתי בינתיים ממה שקיים, ועדיף לפחות בעיני על פייסבוק. &nbsp אני נכנסתי לשם בעבר כשהפורום הזה נפל אבל לצערי הייתי היחידה. &nbsp אני ממש אשמח אם גם אתם תשמרו את הקישור ותגיעו לשם כשתפוז יפול (ומי יודע אם זה לא יהיה מחר בבוקר), אפילו אם לא תאהבו אותה אז תבואו לפחות בשביל להפרד יפה, או לחילופין להחליט שם יחד על פתיחת קבוצה בפייסבוק שכולנו נוזמן אליה.... לי זה יהיה ממש עצוב אם יום אחד פתאום תעלמו לי ככה. &nbsp הקישור: https://www.fresh.co.il/vBulletin/forumdisplay.php?f=44 &nbsp

Lhuna1

New member
כמובן שאם האתר החדש של תפוז יהיה מספיק דומה אני בעד להשאר בו

didalf

Well-known member
שמרתי גם

במקרה חירום נפגש שם ונראה מה עושים

LeAnnDylan

Well-known member
שמרתי למרות שהוא קצת איכס

יו פתחתי שם משתמש שיהיה רק ליתר בטחון ואז כשאני נכנסת לעמוד של עריכת המשתמש יש שם אופציה לשים את המספר ICQ שלי. אני מתה איזה ענתיקה זה

kordilia snake

New member
לדעתי הגיע הזמן לחשוב על פתרון

כול שהוא, מי אמר שהם יצליחו לפתח אתר חדש?

limors2

Active member
אוף, קיוויתי שהיום הזה לא יגיע

גם בגלל ההווה (הפעילות פה), וגם בגלל העבר. איך אפשר לגבות את כל ההיסטוריה מפה, בכלל?
יש לי מלא שרשורים אהובים וכמות עצומה של מסרים נוסטלגיים שאני לא רוצה להיפרד מהם.

limors2

Active member
אוקיי

לרשימת הדברים נגדם צריך להוסיף את הקרינג' והחלחלה שחוויתי עכשיו כשקראתי כמה מהמסרים הראשונים בתיבה שלי, מ2004

didalf

Well-known member
גרמת לי גם להסתכל

אכן קרינג'
לפעמים כשממש משעמם לי אני גם מחפשת הודעות שלי בפורומים ישנים ובכלל בא לי למות
האמת אפילו הודעות שלי פה מלפני כמה שנים נראות לי מביכות לפעמים.

limors2

Active member
כן, לפחות הפלוס יהיה שלא נצטרך/נוכל לראות אותן יותר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גם אני בשוק כשאני מסתכל על הודעות ישנות שלי

הייתי כל כך צעיר כשפתחתי את המשתמש הזה לפני 3 שבועות

didalf

Well-known member
3 שבועות זה יותר זמן בשביל חתול מאשר אדם

למעלה