06/2020 – מתחממים – סיכום חודש

מילי08

Well-known member
מגניב, אני אכנס אחר כך לסרטונים

אגב, אני זוכרת שכשעבדתי עם ילדים, ניסיתי לשכנע אותם ללמוד את המשחק כדי שגם אני אוכל ללמוד
. הם לא רצו

Lion_Heart

Well-known member
אמ, השאלה היא

למה לא לחפש שחקנים בטווחי גילך? אני בטוח שישמחו לעזור וללמד!

מילי08

Well-known member
וואלה, אין לי מושג איפה להתחיל לחפש

וגם אני מאוד עצלנית מטבעי, ולחפש זו פעולה יזומה שבעייתית לי

Lion_Heart

Well-known member
האמת היא,

שאני גם עצלן מאוד אז אין לי שום יכולת לשפוט עצלנים אחרים. . .אבל https://roleplay.org.il/ העמותה למשחקי תפקידים בישראל https://www.pundak.co.il/forums/ &nbsp https://www.pundak.co.il/forums/viewforum.php?f=31&sid=68a3a52abf5cc9ae87153b5d0f2ffd75 &nbsp וכמובן אני ממליץ בחום (שכל הבאלאגן העכשוי יגמר) כנס "אייקון" וכנס "עולמות" https://2020.iconfestival.org.il/ אז...בהצלחה! אני כאן אם יש עוד שאלות

מילי08

Well-known member
בקיצור, אתה מסרב לתת לי להיכנע

עכשיו רק צריך עוד גל קורונה (סליחה! לא בגלל הקורונה, אלא בגלל החופש) כדי שאני אגיע לזה. הלוואי שיכולתי לצאת לפנסיה מוקדמת. כאילו, ממש מוקדמת. ממש ממש מוקדמת

Lion_Heart

Well-known member
מה להיכנע? מה לוותר? נמצא לך קבוצה!

המון בהצלחה!! ובאמת...לכי לכנסים! הם מדהימים!!! לא רק בגלל המשחק...בגלל ההרצאות!, בגלל הסדנאות,בגלל כל הדברים המדהימים שאני עוד אמליץ לך עליהם ואחרי שתלכי אליהם(צריך כרטיסים מראש כמובן) תאמרי "טוב...שנה הבאה אני חייבת את זה שוב כי...סיבות
" כמו שאני עושה כל שנה! ובאמת , אין צורך בעוד גל!,תודה!
אחד הספיק לכולם! וזה לא מצריך כל כך הרבה זמן!
אל תוותרי!!!

מילי08

Well-known member
זה בדיוק העניין.. צריך זמן פנוי בשביל

לראות טלוויזיה, לקרוא, לשחק ולעשות גם דברים של מבוגרים רציניים (עבודה, נקיונות בבית, סידורים ושאר דרעק)

Lion_Heart

Well-known member
אם לא תנסי

לא תדעי!, אנשים איכשהו מוצאים זמן...אבל
, אם ממש אין לך זמן ביום ברמה הזאת...כל מה שאני יכול לאמר זה בהצלחה
וחבל

Chandler Rulz

New member
לא רע, אני פשוט רוצה להתנסות בעוד classes

וגם נמאס לי לרפא כל הזמן. רוצה לתקוף קצת! ולא רק sacred flame

Lion_Heart

Well-known member
לגמרי מסכים!

חשוב להתנסות בכמה CLASS\RACE שרק אפשר! זה אחד מהדברים הכי כייפיים במשחק! -CUSTOMIZATION אני אישית ממליץ על MONK שזה ה CLASS הכי נהדר במשחק(אני כרגע בדרגה 12 וזה פשוט...נהדר) RANGER-CLASS גם CLASS ממש טוב תנסה אולי WIZARD...יש לזה כמה וכמה אופציות וכולן נהדרות! &nbsp &nbsp חוץ מזה...מי אמר שקלריק= פלסטר מהלך? זה כבר מזמן לא עובד ככה! יש המון לחשים חוץ מ sacred flame שמע, אם יבוא לך לדבר על זה בפירוט יתר , שלח מסר בפרטי ואתן לך עיצות בקשל ל CLERIC או לכל CLASS שבא לך

Lion_Heart

Well-known member
אז הנה שאלון למי שסקרן

לא חייבים לענות, אני מבין
&nbsp אני לא אטרח עם שמות וגילאים,כי...סיבות אז &nbsp הנה : &nbsp סדרה שקשורה למו"ד(מבוכים ודרקונים) &nbsp סצנה בסדרה שקשורה ל מו"ד &nbsp שחקן\שחקנית שמשחק מו"ד(ויש , יותר מאחד\אחת) &nbsp סרט שקשור למו"ד חוץ מהסרט עצמו...שיוצא ב 2022
&nbsp CLASS האהוב עליך במו"ד ? או שאת\ה מכיר\ה ? &nbsp האם איי פעם שיחקת מו"ד (או כל שיטת מ"ת)? &nbsp האם איי פעם קראת ספר שקשור לנושא? &nbsp מערכה(קמפיין סטינג) אהובה עליך? או שאת\ה מכיר\ה &nbsp DC או MARVEL? &nbsp אם יכולת לשחק בתור גיבור על, מי היית בוחר? &nbsp למה הוא\היא? &nbsp האם אתה קורא גיבור על שלא שייך לא ל DC או ל MARVEL? &nbsp אם כן ,מי זה? &nbsp &nbsp

מילי08

Well-known member
לצערי אני לא יכולה לענות

אבל אני זוכרת שבקומיוניטי עבד וטורי שיחקו (או שאני טועה...? אבל עכשיו כשאני חושבת על זה ראיתי בעוד סדרה סצינה של משחק אבל אני לא זוכרת איפה)

Chandler Rulz

New member
יאללאצ'קי, עונה לך

סדרה שקשורה למו"ד(מבוכים ודרקונים) כדי לא להגיד CR, אני אגיד Relics and Rarities עם דברה אן וול החמודה. סצנה בסדרה שקשורה ל מו"ד הפרק הזה ב-TBBT שויל וויטון לא מזמין את לאונרד ושלדון לשחק ב-Celebrity D&D שלו שחקן\שחקנית שמשחק מו"ד(ויש , יותר מאחד\אחת) הכי הייתי רוצה לשחק עם סטיבן קולבר ועם אסא באטרפילד סרט שקשור למו"ד חוץ מהסרט עצמו...שיוצא ב 2022 וואלה לא יודע.. CLASS האהוב עליך במו"ד ? או שאת\ה מכיר\ה ? שיחקתי רק כהן (אחד light domain ואחרי שהוא מת, הגיע חברו מה-life domain) אבל אני חושב שפלדין הוא קלאס שאפשר לקחת לכיוונים מעניינים. והייתי רוצה לנסות לשחק Bard, אבל נראה לי שזה קצת קשה.. לפחות בקמפיין שאני משחק בו עכשיו. האם איי פעם שיחקת מו"ד (או כל שיטת מ"ת)? כן, כבר כמעט שנה משחק קמפיין בקבוצה שמצאתי דרך פורום אונליין. הייתי רוצה להרחיב את זה אבל ולשחק עם עוד קבוצה ומנחה אחר.. לחוות יותר סגנונות הנחיה נוספים האם איי פעם קראת ספר שקשור לנושא? לא מערכה(קמפיין סטינג) אהובה עליך? או שאת\ה מכיר\ה מכיר רק את waterdeep dungeon of the mad mage שאני משחק עכשיו DC או MARVEL? אם אני משכלל את הכל (דמויות, סרטים, סדרות, קומיקסים), הלב נוטה יותר לכיוון DC.. אם לא היה למארוול את ספיידר-מן זה היה כבר פייט לא הוגן, אבל יש להם אז קשה לבחור. אם יכולת לשחק בתור גיבור על, מי היית בוחר?ספיידר-מן. למה הוא\היא? הוא מהיר ומהיר וחזק! סתם חחח, כי יש לו כוונות טובות ואין לו איזו תוכנית על או אג'נדה שהוא פועל אליה.. וזה נראה לי כיף גם להתנדנד על הקורים ממקום למקום האם אתה קורא גיבור על שלא שייך לא ל DC או ל MARVEL? לא ממש קורא קומיקס

למעלה