06/2020 – מתחממים – סיכום חודש

didalf

Well-known member
אם את לא אוהבת צ'יפס

(ופופקורן) את לא בנאדם שאפשר לסמוך עליו, סורי

LeAnnDylan

Well-known member
את לא צריכה לסמוך עליי

אני לא סומכת על עצמי אפילו. יש ימים שאני גם לא זוכרת איך קוראים לי או באיזה חודש אנחנו או מה מטרת הקיום של כולנו. (אבל מה היה בפרק האחרון של המאה אני צמיד יודעת)

מילי08

Well-known member
טוב, נראה לי שהטעם ההזוי שלך

מסביר למה את אוהבת את ג'וזפין. הבעיה היא פשוט בך

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כמובן שחתול חולות

היה לי ניסיון בניו-זילנד עם כלבי ים והם לפעמים ממש מפחידים כשהם דוהרים אליך. &nbsp חוץ מזה שבתור חתול כמובן שאני אבחר בבני מיני, אפילו אם הם בני דודים מדבריים.

1Shir

New member
שאלון התפקדות חודשי:

שם/כינוי: גיל אחד האחים שלכם: מקום שבו גרתם בעבר: סדרת החודש: סרט החודש: שיר החודש: ספר החודש: דמות החודש: שחקנ/ית החודש: סדרה שתראו בחודש הקרוב: מה הייתם משנים במזג האוויר של חודש יוני? האם הייתם מצביעים בעד צמצום של החופש הגדול? תאומים טלוויזיוניים אהובים (האם כולם יבחרו אותו דבר)? הבדלתם בין תאומים זהים שהכרתם ואם אתם כאלה אז האם יודעים להבדיל ביניכם? האם פעם אכלתם סרטן? כיצד אם בכלל חגגתם את חג השבועות? גבינה אהובה (אפשר גם טבעונית כמובן)? מעדיפים מעדן חלב או חטיף שמשלב חלב (למשל תפוצ'יפס שמנת בצל)? מה הזיכרון הכי מתוק שלכם משבוע הספר? איזו חתימה אישית שקיבלתם מסופר על ספר שקניתם ממנו היתה משמעותית עבורכם? מה יגרום לכם לצפות בסדרה בשפה שאתם לא מבינים (חוץ מכתוביות...)? סדרה מוזיקלית הכי אהובה? האם אתם מעדיפים סדרות ריאליטי מחו"ל או ישראליות (למי שלא רואה ריאליטי - סדרות ישראליות או מחו"ל)? האם אתם מעדיפים מתמודדי ריאליטי שאתם כבר מכירים או אנונימיים עבורכם (למי שלא אוהב ריאליטי - סדרה עם דמויות שאתם כבר מכירים)? האם אתם ישנים בחושך מוחלט? האם אתם נוהגים להשתתף במצעד הגאווה התל-אביבי? מה הדבר הכי חיובי שקרה לכם בגלל משבר הקורונה? מה הייתם משפרים בשאלון הנ"ל? תמונה/סרטון למי שרוצה:

Lion_Heart

Well-known member

שם/כינוי:LION_HAERT גיל אחד האחים שלכם:45 מקום שבו גרתם בעבר:רמת גן &nbsp סדרת החודש:CRITICAL ROLE
סרט החודש:LITTLE EVIL שיר החודש:-https://www.youtube.com/watch?v=dhW1mh7U6-U ספר החודש:5E PLAYERS HANDBOOK
דמות החודש:קיילב וידוגאסט שחקנ/ית החודש:ליאם אובריאן שמוכיח שגרמנים מספרים סיפורים ממש מדכאים ומפחידים סדרה שתראו בחודש הקרוב:pENNY DREADFULL:CITY OF ANGELS מה הייתם משנים במזג האוויר של חודש יוני?כלום, אני מסרב להתעסק בתבניות מזג האויר העולמי האם הייתם מצביעים בעד צמצום של החופש הגדול?לעולם לא!!!!!! תאומים טלוויזיוניים אהובים (האם כולם יבחרו אותו דבר)?PASS הבדלתם בין תאומים זהים שהכרתם ואם אתם כאלה אז האם יודעים להבדיל ביניכם?לא האם פעם אכלתם סרטן?כן,יאממי כיצד אם בכלל חגגתם את חג השבועות?עוגות גבינה ולזניה גבינה אהובה (אפשר גם טבעונית כמובן)?סטילטון כחולה! מעדיפים מעדן חלב או חטיף שמשלב חלב (למשל תפוצ'יפס שמנת בצל)?מעדן חלב! מה הזיכרון הכי מתוק שלכם משבוע הספר?אין לי איזו חתימה אישית שקיבלתם מסופר על ספר שקניתם ממנו היתה משמעותית עבורכם?פלישיה דיי
חתמה לי על ספר שלה!! וגם פגשתי אותה! זה אמיתי !, אה כן ומתישהו בעבר פגשתי את...נו...שמות
-ניל גיימן!, גם הוא חתם לי עם ספר ש...אני בטוח שנמצא בבית איפהשהו מה יגרום לכם לצפות בסדרה בשפה שאתם לא מבינים (חוץ מכתוביות...)?כלום סדרה מוזיקלית הכי אהובה?GALAVANT, פחות מדי עונות...חבל כל כך!! האם אתם מעדיפים סדרות ריאליטי מחו"ל או ישראליות (למי שלא רואה ריאליטי - סדרות ישראליות או מחו"ל)?חו"ל האם אתם מעדיפים מתמודדי ריאליטי שאתם כבר מכירים או אנונימיים עבורכם (למי שלא אוהב ריאליטי - סדרה עם דמויות שאתם כבר מכירים)?דמות שאני מכיר האם אתם ישנים בחושך מוחלט?לא האם אתם נוהגים להשתתף במצעד הגאווה התל-אביבי?כל שנה...אלא אם כן יש חום ממש ממש ממש ממש ממש ממש בלתי נסבל, מה שקורה לפעמים מה הדבר הכי חיובי שקרה לכם בגלל משבר הקורונה? כלום! מה הייתם משפרים בשאלון הנ"ל?מוסיף שאלות שלי(משהו על גיבורי קומיקס, מבוכים ודרקונים וכיוצא בזה, אבל לצערי הרוב בפורום לא יבין על מה אני מדבר) תמונה/סרטון למי שרוצה:

Lion_Heart

Well-known member

שכחתי לגמרי שקרן לנדזמן גם חתמה לי על ספר שלה!

limors2

Active member
יאאאאאאא Galavant, שכחתי ממנה

אולי בגלל שאת העונה השניה הרבה פחות אהבתי
במיוחד את השירים

Lion_Heart

Well-known member
הם משוגעים!

הסיפור של ליאם...ואיך טאליסאן הרס הכל
, ואיך מאט בצורה קסומה פשוט תיקן איזה 30% ממנו &nbsp אה,כן &nbsp ש-י-ח-ז-ר-ו !!!

מילי08

Well-known member
איזה שיר אירי חמוד

אולי תלמד את הפורום (מי שלא מכיר) איך לשחק D&D וככה נשחק בפורום וניק יוכל לשעבד אותנו לגמרי למרותו? ואז מה אם אף אחד לא יבין על מה אתה כותב, העיקר שאתה תהנה

Lion_Heart

Well-known member
וואאוו

זה באמת שיר חמוד, אני מקשיב לו כבר 3 ימים בלופ!!! לשה"ם משחק אונליין של הפורום
(כל הקבוצות שאני משחק בהן כרגע(3) הן אונליין, וזה ממש לא רע) קודם כל-https://www.youtube.com/watch?v=2PEt5RdNHNw&vl=es וגם https://www.youtube.com/watch?v=i-p9lWIhcLQ&list=PL7atuZxmT954bCkC062rKwXTvJtcqFB8i רק אומר https://www.youtube.com/watch?v=hD-LWHhiseE&list=PL1tiwbzkOjQyr6-gqJ8r29j_rJkR49uDN וגם תבדקו את 5E PLAYERS HANDBOOK PDF נשמע סופר מרגש! סופר כיף מצד שני, ללמד את החוקים... מצד שלישי מרגש וכייפי ונפלא!, אבל אני בספק אם יהיהו מספיק שחקנים אולי אכתוב היום שאלון אקסטרא לפורום, או שאעשה זאת עכשיו,מה שיבוא קודם

למעלה