דיוני סדרות לסוף השבוע

מילי08

Well-known member
שינית את שם השרשור?

הפריע לך שהשרשור לאמצ"ש עומד בודד וגלמוד אז נתת לו חיים חדשים?

מילי08

Well-known member
שי רה - עונה 2 ותחילת 3

אני לא לגמרי שם.. כאילו, הסדרה לא מצליחה ממש לסחוף אותי עדיין וכרגע היא יותר על תקן צפייה להעביר את הזמן. זה לא שאני סובלת ממנה, אבל לא נתפסתי לגמרי. אתמול גם חשבתי על זה שאם הייתי רואה את הסדרה הזאת עם ילדים שפעם עבדתי איתם, קרוב לודאי שהייתי פוסלת אותה (בלי סיבה מיוחדת, רק כי יש מלא סדרות מצוירות/ אנימה שלא ברור לי מי אישר אותן לשידור, ועוד לילדים). ועם כמה שאני לא אוהבת את האנימה המוגזמת, לפחות אין שם חלקים שמעודדים אפילפסיה, עם צבעים זרחניים ואורות קופצים. &nbsp נקודת זכות לתסריטאים - יש עקביות יפה בין דברים שנעשים/ נאמרים בפרק אחד לפרק הבא. על פניו כרגע נראה שאין סתירות בין הפרקים או חסור תשומת לב לפרטים, למעט פאק אחד. גלימר אומרת שהיא ובוו חברי ילדות וגדלו יחד, אבל בפרק עם המשפחה של בוו (אבות חמודים!) בוו אומר להוריו שהוא הכיר את גלימר כשהוא יצא ללימודים לפני כמה שנים. כלומר אין שם באמת היכרות מוקדמת. &nbsp אנטרפטה זו דמות ממש חמודה, גם מבחינת עיצוב הדמות המצוירת (נהדר איך שהיא משתמשת בשיער שלה כאיבר) וגם אופי הדמות. אין בה רוע אלא היא מכוונת מטרה ולא רואה את הנזק שהיא עושה. מעניין אם יהיה קשר חברי חזק בינה לבין הורדאק. &nbsp קאטרה- קצת קלישאתית. עברה מהר מאוד לשנאה כלפי אדורה וכלפי כל העולם. ההסבר של "חיים קשים" לא משכנע. סתם מהפך לא מוסבר של 180 מעלות בלי מורכבות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי ניק, תרגע...

אני לא יכול סתם לחסום כל מי שאומר מילה רעה על בניית הדמות של קאטרה... &nbsp אבל ברצינות, בלי מורכבות?!? אני לא יודע אם את פשוט לא רואה מה ששם או מה. וזה יהיה לי מורכב להכנס לזה בלי ספוילרים. &nbsp לפחות את אוהבת את אנטרפטה. היא כנראה הדמות הכי אהובה עלי. &nbsp אני לא זוכר שגלימר אמרה שהיא ובו חברי ילדות. נראה לי שהיא אומרת שהוא החבר הכי ותיק שלה פשוט כי לא היו לה חברים לפניו.

limors2

Active member
מסכימה

במיוחד כי הרגע (לפני שעתיים) ראיתי את פרק 10(?) בעונה הראשונה, שבו אדורה וקאטרה נעולות ב"מבצר" ההוא של שי-רה עם פלאשבקים לעבר שבו קאטרה תמיד הייתה תחת ההגנה של אדורה והגילוי/הבנה שלה בסוף הפרק שלמרות הפגיעה והעלבון, היא מעדיפה שאדורה תעלם כדי שהוא תוכל להפסיק לחיות בצל שלה ולממש את עצמה+לקבל את ההערכה שמגיעה לה

מילי08

Well-known member
ונזכרתי שראיתי גם את המופע דאגלס של האנה גדסביי (?)

לא בטוחה שאייתתי את השם שלה נכון ואין לי כוח לבדוק. נטפליקס הציקו לי עם הפרסומת והבנתי שלא תהיה לי ברירה אלא לשבת לצפות בו. &nbsp לא קורע מצחוק, אבל יש שם תובנות מעניינות וכמה אמירות חזקות. לא ידעתי שהיה לה מופע קודם שעשה גלים. אולי בהזדמנות אני אחפש אותו גם.

Lion_Heart

Well-known member
ראיתי את המופע ה קודם שלה

בטעות חשבתי שזה מופע סטאנד אפ(זה לא ממש) אבל היה מענין מספיק בשביל לראות כמעט עד הסוף

מילי08

Well-known member
טוב לדעת

המופע החדש משווק בנטפליקס כסטאנד אפ. כלומר, שלפו את הבדיחות והצחוקים של הקהל לתוך הפרומו, אבל רוב הזמן היה נראה לי שאי אפשר לקטלג את המופע הזה למשהו חד משמעי. בגלל זה גם בהודעה שלי קראתי לזה מופע ולא סטאנד אפ.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איך ראית את החדש ולא הישן

הישן (נאנט) היה מאוד מדובר, זכה בפרסים ואוזכר בכל מיני מקומות.

מילי08

Well-known member
מסתבר באמת... הבנתי את זה כשהיא לא הפסיקה לדבר

על נאנט בתחילת המופע החדש. הוא נכנס לרשימת הצפייה העתידית שלי

Legends of Tomorrow - פרק סיום עונה 5

אין לי שום בעיה שאסטרה וצ'ארלי עזבו, כי הן באמת לא הוסיפו לצוות (מבחינתי), וגם לא היו בכל הפרקים. אני מקבל שזארי המקורית עזבה, כל עוד טאלה אשה נשארה, כי היא באמת מעולה. חוץ מזה - זה משאיר לנייט חבר טוב, שבמצבים כאלו הוא פורח. כמו שחשדתי - לא היה שום טעם בהפיכה של שרה לעיוורת. קיבלה חזיונות? אחלה. אבל אין שום שימוש עלילתי בעיוורון. לגביי הקליפהאנגר בסוף - אם הם לא היו משחררים תקציר של העונה הבאה, שמדבר איום של חייזרים, זה היה יותר מפתיע. חבל שהם לא חיכו, אבל עדיין...אחרי שנים של קסם, כישוף, שדים ומפלצות - הגיע הזמן להגיע לחייזרים. עד כמה שאני מבין, הם לא שינו את ההיסטוריה ומחקו את החודשים בהם האחיות השתלטו על העולם, אלא פשוט הצילו את העולם מהמצב הזה. ז"א שטכנית תמיד יהיה אפשר להתייחס ל"שנה בה לא היה לנו רצון חופשי". נ.ב. Thong Song. שיר נוראי, אבל שימוש מדהים בפרק. אם מישהו אי פעם ישאל למה הסדרה הזו כל כך מהנה, שיראה איך הם הכניסו את השיר הזה לפרק.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה באמת מוזר

שכל השנה המוזכרה הזאת עדיין קרתה. והאם זה אומר שגם מתקפת הזומבים בבריטניה קרתה? ציפיתי שהכל יתקנו עם הנול הגורל הזה. במיחד כי כל הדברים האלו לא ממש הגיוניים... &nbsp לי מאוד חבל שצ'ארלי עוזבת. על אסטרה לא ממש אכפת לי. בעצם אני לא זוכר מה קרה עם אסטרה בסוף... גם חבל לי שזארי המקורית עזבה. אני חושב שהיה נחמד אם לפחות למשך איזה עונה היו שתי זארי. &nbsp נכון שלא היה משמעות ממש לזה ששרה הייתה עיוורת. אבל היא הייתה דווקא מגניבה בתור באד-אס מתנקשת עיוורת. &nbsp השימוש בThong Song באמת היה נהדר. וזה שהם משתמשים בכל מיני "רעיונות רעים" כדי להלחם
&nbsp באמת הגיע הזמן שתהיה עוד אחת מסדרוות הarrowverse שתתייחס לחייזרים.

Lhuna1

New member
טוב בלית ברירה... ה-100 עונה 7 פרק 3

תקלה בכור הגרעיני של סנקטום מביאה אותנו לסכנה של אפוקליפסה רדיואקטיבית מספר 4 (?) של הסדרה
או כמו שהחבר'ה שלנו קוראים לזה "יום שלישי". &nbsp רייבן מגייסת את אמורי ומרפי שכבעלי נייטבלאד הם פחות בסיכון להחזיר את המוטות הסוררים למקומם. ורוצה גם 4 אנשי תחזוקה לשעבר מהבונקר של וואנקרו לתקן את הצינורות הדולפים. &nbsp אינדרה מדברת אליהם בשם מאדי, אבל הם מתחילים לפקפק ולהבין שמשהו עם הקומנדרית שלהם לא בדיוק כמו שהיה. קלארק לא מוכנה לתת למאדי להתייצב מולם, וגאיה בצעד נועז ומסוכן מספרת להם את האמת. אין קומנדרית יותר. אין פליים יותר. אז עכשיו גם אין כל כך וואנקרו יותר. וגם אין מתנדבים. &nbsp הבמאי טורח מאוד להראות לנו שהם לא שכחו שרייבן שלרייבן יש רגל פגועה מלפני 8 עונות. מרשים. בליית ברירה היא מגייסת מתנדבים מבין האסירים לשעבר, אבל לא מספרת להם את האמת על הסכנה. &nbsp אמורי מצליחה להוריד את המוטות במה שהם רואים כקצת יותר מה-60 שניות שהוקצבו לה (במציאות על כדור הארץ עברו כמעט 2 דקות, אנחנו כנראה קרובים יותר לחור שחור. או רחוקים יותר. לא נכנס לזה שוב
). אבל רמת הקרינה לא יורדת ולמעשה דולפת החוצה. &nbsp עכשיו נכון שכבר כמה עונות אנחנו תמיד אומרים "כולם עשו שם דברים מפוקפקים מבחינה מוסרית (חוץ מרייבן)"? אז זהו, אפשר סופסוף להפסיק עם הסוגריים, תודה רבה, כי הגיעה תורה. היא מקבלת את ההחלטה (הקשה אבל נכונה) להמשיך לשקר לאסירים שבחדר המכונות בשביל שיסיימו את העבודה ויצילו את כולם, למרות שהם די בוודאות הולכים למות מזה. אבל הם ימותו בכל מקרה... "ברוכה הבאה לתחום האפור!" היא גם שלחה את מרפי פנימה להביא להם ניטרוגליצרין או משהו ולעזור להם באמונה שיצר ההישרדות של הג'וק יעזור לסיים את המשימה מהר יותר. האסיר לשעבר עוד מספיק לפני מותו לספר את סיפור חייו למרפי (הוא וחברתו שדדו בנק ואז הרגו את השוטרים ואת כל בני הערובה) ולסכם לו ש"אין כפרה". &nbsp &nbsp בינתיים בגזרת ראסל/שיידהדא והוצאתו להורג: תומכיו מתכננים מתקפה, ג'ורדן משכנע את קלארק ואינדרה לתת לו לנאום אליהם לפני מותו בשביל למנוע את האלימות, באמצע הנאום מישהו "ממתנגדיו" יורה בו, הוא נשאר בחיים ועכשיו גם אינדרה וקלארק נאלצות לבטל את ההוצאה להורג מחשש שיהפוך לקדוש מעונה (כאילו אחרת הוא לא היה?) אחת ממאמינותיו באה להביא לו עוגיה ובעצם לספר לו שהכל התנהל לפי התוכנית (כולל ג'ורדן שתומרן בדיוק למה שהם תכננו, והמתנקש לכאורה גם הוא היה משלהם והקריב את עצמו למען ראסל). העוגיה נראיית טעימה. שיידהדא-ראסל נראה מרוצה. אף אחד עדיין לא מוטרד מהעדרם של בלאמי ואקו. &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אנחנו ממש במצב קשה בלי דילן

גם אני לא יודע כל כך מה לכתוב. סה"כ פרק יחסית... פחות טוב. כלומר יש כל כך הרבה פרקים מעולים שהפרק הזה מרגיש כמו ירידה. בין היתר כי פרק קודם גילינו דברים ענקיים לגבי עולמות שונים ועמים שונים וזה מוזר לחזור הנה. ומצחיק שבשלב מסוים הם מדברים על כך שהם שארית המין האנושי, אבל אנחנו יודעים שזה לא נכון. &nbsp עוד קצת בעיה היא שהרבה הרגיש צפוי. הרי היה ברור שהכור לא יתפוצץ. לא היה ברור לחלוטין אבל ממש ממש לא מפתיע שהאסירים האלו ימותו. והרי ידענו שראסל הוא שיידהדה והיה ברור שיש לו תוכנית כלשהי. &nbsp לא שלא היו דברים מפתיעים בדרך לשם. בהחלט זה שרייבן לא סיפרה לאסירים על הסכנה. וזה לא שהיא סתם שלחה את מרפי פנימה לעזור להם - היא שלחה אותו פנימה ואז נעלה את הדלת כדי שהוא לא יוכל לצאת עד שהם יסיימו. היה מוזר איך האסיר הראשי הוצג פתאום בפרק הזה בתור שקול ראש כל כך לעומת הבת זוג שלו. בכל מקרה זה ברור עכשיו שיהיו בעיות עם האסירים. אז יש לנו וואנקרו מפוצל לסיעות, ילדי גבריאל, נאמני ראסל והאסירים. אני לא יודע מה בדיקו הקטע עם הדיסייפלס, אבל זה נראה לי עדיף על מה שיהיה כאן. &nbsp האמת שאני חשבתי שזה יתקשר לחלק האחר של העלילה בכך שהם יבינו שהם חייבים לשלוח פנימה את ראסל בגלל שהוא מכיר את המכונות האלו וגם יש לו נייטבלאד. ואז הוא היה עושה את זה תמורת שחרור. &nbsp העלילה עם שיידראסל הייתה בסדר. אני לא קלטתי שהבחורה ההיא מנצלת את ג'ורדן, אבל כן היה ברור שראסל מתכנן משהו לנאום שלו. אני חשבתי שאולי הוא יגיד להם להסתער תוך כדי שהם שם, אבל זה באמת יותר חכם. כשקלארק והאחרים רואים איך הם מתנפלים על מישהו שניסה להתנקש בראסל אז הם מבינים איזה בלאגן ענקי יהיה אם יוציאו את ראסל להורג. &nbsp הניחוש שלי הוא שראסל עכשיו ימצא דרך לפנות גם לאסירים וגם לחלק הפורש של וואנקרו, להפוך אותם לנאמנים שלו וככה להשתלט. החלק הפורש של וואנקרו זה כנראה השבט שממנו שיידהדה הגיע ולכן הגיוני שהוא יוכל לחשוף את עצמו בפניהם וככה להשיג את נאמנותם. &nbsp נכון שעבר עוד יום והם לא דואגים לבלאמי, אקו ואוקטביה, אבל זה עדיין זמן יחסית קצר. ויש להם הרבה טרדות.

LeAnnDylan

Well-known member
אתם במצב לא רע בכלל

האמת היא שבפעם הראשונה שצפיתי בפרק באמת פחות התלהבתי כי הוא הרגיש לי קצת בנאלי והורגלתי ליותר מידי טוב כשזה מגיע לקים. אבל ברור למדיי שהפרק הזה הוא רק פרק מחבר. השתמשו בו כדי לזרוק את כל הדברים הקטנים שהיו צריכים לקרות כדי לקדם את העלילה לאיפה שהיא צריכה להיות ואת הדמויות לאיפה שהן צריכות להגיע: 1. הרי היה ברור ששיידהדה ישחק תפקיד מרכזי יותר העונה, אז היינו צריכים אותו בחיים. 2. זה היה רק ענין של זמן עד שוואנקרו יבינו שמאדי היא לא הקומנדר יותר. למרות שבוא שניה נעצור על הנקודה הזו- מה הקטע של קלארק שהיא לא רוצה שמאדי "תישלח אנשים למותם" זה לא שברגע שהוציאו לה את הפליים מהראש היא שכחה כל מה שעשתה לפניי או שבעצם היא לא רצחה מספיק אנשים עוד לפני שבכלל הכניסו לה את הפליים לראש. מה הביג דיל? רייבן הסבירה לך יפה מאוד שאם זה לא יקרה היא תמות יחד איתך ועם כל השאר. קלארק כל כך רגילה לעשות החלטות קשות, שעד שניצבת בפניה החלטה כזו קלה היא לא יודעת מה לעשות עם עצמה. אני מסרבת להאמין שקלארק טיפשה כמו גאיה והאמינה שוואנקרו פשוט יגידו "טוב אין קומנדר, בואו נמשיך להקשיב לאינדרה" היא הייתה חייבת לדעת שזה לא יעבוד. לכן זה בעצם מתקשר לנקודה הראשונה של "זה היה חייב לקרות" (חוץ מזה שאם מאדי כבר לא הקומנדר אז אין לה פואנטה יותר בסדרה והיא יכולה למות) 3. האסירים היו נינוחים מידי, היה צריך איזה ניצוץ שידליק אותם. היה ברור שהם יביאו דרמה והנה ההזדמנות שלהם. 4. כנראה גם שרייבן הייתה צריכה ללכת קצת בנעליים של קלארק. מניחה שגם לזה תהיה משמעות רק שכרגע מבין כל השאר, היא היחידה שלא ברורה לי. &nbsp הדבר היחיד שמפריע לי בעונה עד כה זה שכל פרק מתמקד בכוכב אחד. אני רוצה שיראו לנו באותו פרק גם את סנקטום וגם את סקיירינג. (בארדו ברור לי שיקבל פרק משלו וזה בסדר) אין לי בעיה שרוב הפרק יתמקד בכוכב אחד ויראו רק מעט סצנות מהכוכב השני, אבל פרקים שלמים בלי חצי מהדמויות הראשיות שמקדמות עלילה זה לא בסדר ואני מקווה שלא כל העונה תהיה כזו. אני אוהבת פרקים עם מלא אינפורמציה ומלא אנקדוטות קטנות שמגלים עם כל צפייה נוספת.

LeAnnDylan

Well-known member
את רואה, זה לא היה קשה

אני מניחה שהיום בלילה כבר אוכל לרשום את הסיכום שלי של הפרק, אבל עד שאגיע הביתה ואוכל לשבת מול הפרק ולכתוב סיכום כמו שצריך אני אקח את הזמן כדי להתמרמר קצת (כי נמאס לי מהניקיונות של הבית, אז תעמידו איתי פנים שאני עובדת על משהו של העבודה
) אני יודעת שכבר התשתי אתכם עם חפירות האוקטביה שלי אבל אני רוצה להתמרמר שוב (הפעם בלי בלאמי, אתם יכולים להיות רגועים) לונה כתבה בדרך אגב כזה שאף אחד עוד לא מוטרד מהעדרם של בלאמי ואקו ואני דווקא רוצה להתלונן על המחסור של אוקטביה בפרק. אני לא מדברת על זמן המסך שלה, זה פרק שמתמקד בסנקטום, היא לא שם, אני מבינה את זה. מה שאני מדברת עליו זה הפיל הענק שבחדר שכולם מתעלמים מהאיזכור שלה אפילו שיש להם כל סיבה שבעולם להזכיר אותה בכל סצינה שקשורה לוואנקרו. האם זה מכיוון שהדמויות שלנו לא מוכנות לחשוב לרגע שאוקטביה צדקה כל הזמן הזה, או שהכותבים שכחו שתקופת השלטון של אוקטביה הייתה הכי ארוכה בסדרה הזו?! אני אוהבת את קים שאמוואי מאוד אבל מי בכלל יודע בשלב הזה. קלארק וגאיה יושבות ומדברות על זה שקלארק איבדה את המזג שלה בלילה הקודם, הו היי, האם לא הייתה לנו כבר מישהי אחרת ששרפה מבנה? צעירה אחרת שעברה טראומה ונדחקה עד לנקודת השבירה שלה? משהו? מישהו? לא?? (אבל כמובן שקלארק מקבלת חיוך וקריצה ואולי זה היה "קצת מוגזם"? |מגלגלעיניים|) אוקיי עזבו את זה, בואו נדבר על החזרה של וונקרו להתנהגות הגחמנית שלהם כשאין מישהו שמכתיב להם את החוקים. זה קרה כבר בעבר, לא? נשמע מוכר אולי? מתישהו שמרד היה מעורב? או מתישהו שהייתה לכם מנהיגה בקומה? אה, אה ואז לגאיה יש את החוצפה לציין שהם שרדו 6 שנים בלי קומנדר. הו ג'יז, מענין באמת איך זה קרה? אולי, כי איזו מישהי צעירה (בת פאקינג 18) הייתה צריכה לקחת אחריות מטורפת של להכניס קצת שכל ישר למוח של חבורת הפראיים הזו כדי שיעבדו יחד במקום להתפרק לקבוצות קטנות שישמידו אחת את השניה ברגע שמישהו יעז להסתכל עליהם לא נכון. מישהי שסחבה על עצמה את נטל רגשות האשם של כולם כדי שיוכלו לקום בבוקר עם מצפון נקי? ("I bear it so they don't have to" מישהו?) ואיך זה שקלארק לא תולה אשמה באינדרה או גאיה (או בלאמי) בזה שמאדי בכלל הפכה לקומנדר? הם היו אלו שכפו את הפליים עליה, האם לא הולכים להזכיר את זה? היי קלארק, אם הם לא היו כופים עליה להיות קומנדר, אולי הילדה שלך לא הייתה בטראומה עכשיו, לא הייתם על כוכב חדש, ורוב וואנקרו עדין היו בחיים. חשבת על זה? אינדרה מהללת את לקסה על כך שהייתה "חסרת רחמים", כן, היא הייתה. ואתם יודעים מי עוד הייתה חסרת רחמים ועשתה עבודה אפילו טובה יותר מלקסה? כן... אוקטביה! תנו לה את הפאקינג כבוד שמגיע לה!

למעלה