06/2020 – מתחממים – סיכום חודש

טוני החתול

Well-known member
מנהל
06/2020 – מתחממים – סיכום חודש

הפורומים המועדפים על הגולשים בפורום
תמיכה טכנית; תחבורה ציבורית; צרכנות; סלולארי; משוב; מצעדים וביקורת מוזיקה; טלנובלות; הישרדות ישראל; הישרדות וריאליטי אמריקאי; אקטואליה בחודש מאי נכתבו בפורום 2659 הודעות על ידי 42 כותבים חברי הפורום שכתבו הכי הרבה הם: מילי – 323 עדי
– 283 דילן – 234 לונה – 219 אורן – 216 ליאורה (לא לימור)(אפשר גם סטיב) – 163 ריזון – 147 Lion Heart עם 106 Mister Miracle עם 88 עדי
– 83 קלמנטינה - 65 שיר – 61 ניר - 38 שניר 1991 – 30 שירי (מהבלוק) - 28 נמרוד – 28 בלונדי – 27 שניר (Snirf) עם 20 איגור – 19 אוסווין - 18 חוץ מזה: אני עם: 234 הודעות (טוני החתול) + 104 הודעות (גם ברוטוס) + 5 הודעות (קרש מעל סלסלה) = 343
החודש מילי, ליון הארט ומיסטר מירקל מקבלים אדום (על הכי הרבה הודעות, הכי מעט הודעות מעל למאה והכי הרבה הודעות מתחת למאה, בהתאמה) עוד מתוכנן לחודש יוני:
סדרות חוזרות (הפוליטיקאי, Dark)
סדרות חדשות (Love, Victor, פרי מייסון)
בקולנוע עדיין מחכים...
ימים חמים בדרך, אבל אולי כבר לא יהיו חמסינים של אביב
נעבור מתאומים לסרטן
נתמודד עם מחסור חמור בחגים
אבל נציין את חודש הספר
ונחגוג את חודש הגאווה
אבל נברך את היום הארוך ביותר של השנה
נגלה האם אנחנו בפתח של גל חדש
ואם כן, אז נעבור גם אותו
ונציין את ימי ההולדת
של הסדרות הבאות: Sense8א(5 שנים), הנותרים (6), ריי דונובן (7), משפחת פוסטר (7), חדר החדשות (8), Gravity Fallsא(8), זאב צעיר (9), חליפות (9), שקרניות קטנות (10), האחות ג'קי (11), Burn Noticeא(13), קייל XYא(14), המפענחת (15), Dead Like Meא(17), הסמויה (18), עמוק באדמה (19), Even Stevensא(20) וסקס והעיר הגדולה (22) שאלון יעלה מאוחר יותר (על ידי מישהו) אבל לבנתיים: כלב ים או חתול חולות?

didalf

Well-known member
חתול חולות?

מה זה חתול חולות? אוקי זה זה איזה חמודדדדדדד ברור שחתול! https://www.google.com/search?q=חתו...VOUhUIHZMwCBAQ_AUoAXoECBcQAw&biw=1366&bih=663 &nbsp יש לך עוד כמה כינויים אולי לסכום?
אתה רשמית טוני החתול עכשיו? לחתול שלך באמת קוראים טוני? האם זה על שם טוני סטארק? &nbsp הסמויה 18
עמוק באדמה 19
בנוסף נציין ימי הולדת ל: טום הולנד, טוני החתול, כריס אוונס, וכמעט בטוחה ששיר &nbsp

limors2

Active member
כלב ים

כי הם חמודים רצח (יש לי סרטונים) והם לא יעשו לי אלרגיה כמו החתול. &nbsp מזל טוב לכל החוגגים, תשארו בבית

reasonforall

Active member
אין בעיה

אגב, זו צפייה ראשונה שלך או צפייה חוזרת? &nbsp &nbsp בכל מקרה, מבטיח דיון סוער בסופ"ש

reasonforall

Active member
יפה

זו תהיה הצפייה השלישית שלי של העונה הראשונה, והצפייה השנייה של העונה השנייה. ראיתי רק שני פרקים בינתיים (מחוסר זמן). &nbsp מעולה שיהיה אפשר להתפרע עם תיאוריות לעונה השלישית.

Lhuna1

New member
מחסור חמור בחגים
שניהם חמודים, מסרבת לבחור.

מילי08

Well-known member
מחסור חמור בחגים זה בהחלט חמור

לא יודעת למה התלוננתי שאני מתגעגעת לשגרה בזמן חופשת הקורונה. מפגרת.

limors2

Active member

ובגלל שהתעצלתי להגעתי באיחור היו לי הרבה פחות החודש

למעלה