הפינה החודשית:
UP&DOWN
- מאי 2020

• פותח הנושא snirf
  • פורסם בתאריך

snirf

Active member
הפינה החודשית:
UP&DOWN
- מאי 2020

תזכורת:בכל סוף חודש נעשה סקירה של כל הסדרות שצפינו בהן באותו החודש באופן הבא:
UP- סדרה אחת שהתבלטה מעל כולן מבחינתכם באותו החודש ומגיעה לה הרמה (הפתיעה/מתחה/ריגשה-וכל דבר חיובי אחר)
DOWN- סדרה אחת שהתבלטה מעל כולן מבחינתכם באותו החודש ומגיעה לה הורדה (אכזבה/שעממה/הרדימה- וכל דבר שלילי אחר)
שימו לב- כדאי לציין האם מדובר בבינג' של סדרה שעשיתם באותו החודש או שמדובר בפרקים בהתאם לשידור בטלוויזיה/חו"ל למשל וכו'...
המטרה של הפינה היא לעורר שיח/הזדהות בקרב צופים של אותן הסדרות, וכן להוות המלצה/דיס-המלצה לכאלו השוקלים לצפות בסדרה כזאת או אחרת וטרם עשו זאת. אז...פשפשו בזיכרון או הוציאו את רשימת הסדרות החודשית שלכם(אם אתם מתעדים כמוני)-והגיבו

LeAnnDylan

Well-known member
הפעם זה קל

The 100 - לא נראה לי שאני צריכה להסביר. הטרלתי לכם כבר את החיים. הסדרה האהובה עליי
ראיתי בחודש שעבר את עונה 6 מההתחלה ואת שני הפרקים של עונה 7 החדשה. האושר השבועי שלי
RUN - גם מהסדרה הזאת הבעתי כבר את הסלידה שלי. אני מניחה שאני בדעת מיעוט כי אומנם זה לא שיש פה מישהו שחושב שהיא יצירת מופת, אבל נראה שהרוב דווקא חיבבו אותה. אני יצאתי ממנה עם הרבה עצבים ואפילו נתתי לה את התואר המפוקפק של הסדרה הכי גרועה שראיתי בחיי. הלוואי ומישהו היה מזהיר אותי ממנה.

מילי08

Well-known member
את RUN לא המשכתי אחרי פרק 2

לא נראתה לי שווה את המאמץ

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה זאת אומרת "הלוואי ומישהו היה מזהיר אותי ממנה"

האזהרה הייתה בשם הסדרה. הם אמרו לך RUN &nbsp אני אהבתי אותה. באמת לא יצירת מופת, אבל כיפית מספיק

snirf

Active member
שלי

ולריה
-כל העונה
וול, כעיקרון הייתי אמור "להרים" למדריך לרוצח שסיימה עונה וסדרה, אבל השבחים כבר נעשו/ייעשו על ידי אחרים...בא לי "להרים" דווקא לסדרה אחרת/פחות מדוברת כאן. סדרה שמבוססת על ספרים, כינו אותה הגרסא הספרדית לבנות/סקס והעיר הגדולה. 8 פרקים-נהניתי במהלך הצפייה, גם מהדמויות...הרגיש לי קצר מידי, טוב שיש עונה 2 בתהליך.
הישרדות VIP-לפי קצב השידור
זאת תכנית פשוט בדיחה, מרגיש כמו פארודיה על הישרדות! אומנם אני לא צופה בגרסא האמריקאית, אבל אני בטוח שאלו שכן צופים ומשווים לישראלית- מרגישים כמוני. לטעמי מאז שהתכנית עברה לרשת-נראה שהם התפשרו על "איכות המשחק" לטובת ליהוק VIP (למה לא עונה רגילה עם אנשים שכן יודעים לשחק?). מרגיש שהכל שם צפוי, אין באמת "מהלכים חכמים/מפתיעים", והפרומואים סתם עושים רעש מלא-כלום- וזאת לעומת כשהתכנית הייתה בערוץ10...אנשים הספיקו לשכוח כמה אז הישרדות באמת הייתה טובה ונאמנה למקור, נקרא לזה כך.

מילי08

Well-known member
אמממ

ברוקלין 9-9 עונה 7. צפייה די בינג'ית, כי ממש חיכיתי לזה. עונה מעולה. גם ספר האורחים שווה איזה אצבע למעלה... &nbsp
SPACE FORCE שני הפרקים הראשונים. האמת שהיו הרבה דברים לא טובים לאחרונה, ויש סביבם הייפ לא מוצדק (RUN...) אבל בינתיים אני דבקה בסדרה הזאת כי ההתחלה מאוד לא מבטיחה.

kordilia snake

New member
באטוומן

מצד אחד פרק סיום עונה כמעט מושלם, מצד שני כול הבלאגן עם רובי רוז.
&nbsp
ו-
לא היה השנה UPFRONT.

didalf

Well-known member
בעיה

כי אני לא רואה כמעט כלום
אממ אני אנסה בכל זאת: &nbsp
להגן על ג'ייקוב - הפרקים האחרונים היו מותחים ומעניינים למדי. פלוס כריס אוונס
פינת הרמאות שלי - הספיישל המעולה של מית'יק קווסט
&nbsp
כרגיל אין לי כי כשלא רואים כל דבר שיוצא לא מתאכזבים

Lhuna1

New member
שלי

המקום הטוב, סדרה שהשלמתי באיחור, בזמנו ראיתי רק פרק 1 ממנה והוא לא עשה עלי רושם, ואני ממש שמחה שנתתי לה צ'אנס שני, כי היא היתה כזה כיף גדול.
וגם אני ארמה קצת כי אי אפשר לא להזכיר את פרק הבידוד המעולה ביותר של מיתי'ק קווסט
&nbsp
ללא ספק, Space Force אכזבה. (אבל כפי שאמרנו, עוד לא לגמרי אבדה תקוותנו איתה, כי זה גרג דניאלס שכבר עשה דברים שהתחילו רע והמשיכו מדהים, ובכלל עשה הרבה דברים נפלאים, אז אולי...)

reasonforall

Active member
שלי

המדריך לרוצח - נהניתי מהפרקים האחרונים של הסדרה, ואני חושב שהסיום היה לא רע. &nbsp
Space Force - מודה שלא היו לי ציפיות יותר מידי, ועדיין, הופתעתי

Don Nirtin

New member
לא זוכר מה היה ה
שלי, אבל ה
שלי הולך לשי-רה.

סדרה מדהימה.

limors2

Active member
הפעם אני אשתתף

כי אני רוצה לתת
ענק לשי-רה שחזרה עם עונה אחרונה פשוט מצויינת שסגרה את הסדרה שרק הלכה והשתפרה מעונה לעונה ובגלל שמותר לרמות אז עוד
ל"להרוג את איב" שלמרות שלפעמים סיימתי פרקים בעונה הנוכחית בהרגשה של "זה פחות טוב וזו לא הסדרה שלי", בתמונה הכוללת הביאה עונה מוצלחת והפרקים האחרונים היו פשוט יצירת מופת. במיוחד האחרון. &nbsp ו
.... לא יודעת, לא חושבת שהיה לי. הגעתי לשלב שבו אני נוטשת דברים שמעיקים עלי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי, קצת קשה

She-Ra and the Princesses of Power אומנם ניר כבר ציין אותה אבל היא הסתיימה החודש ועשיתי בינג' על כולה מההתתחלה (אם כי את שלושת העונות הראשונות כבר ראיתי בעבר). סדרה מעולה וסיום מדהים. &nbsp *shout-out לסדרות Upload ו Never Have I Ever (שראיתי רק החודש) וכמובן ה100 &nbsp
- הפלאש שסיימה עונה מאוד מבולבלת ומאכזבת עם פרק מאכזב ומבולבל (אם כי לא אשמתם שזה יצא סוף עונה)

שלי

(2X) אחים לנשק. צופה בזה בפעם הרביעית, וכל פעם זה מדהים אותי מחדש. כל מילה על הסדרה המדהימה הזו רק תוריד מהחוויה. Doom Patrol. לקראת העונה החדשה עשיתי צפייה חוזרת בקודמת, ואין מה להגיד - מדובר באחת מסדרות הקומיקס הכי טובות שהיו וקיימות כרגע. בטופ 5 שלי בוודאות, ובחלק העליון של זה.
הביזיון שנשאר מהפלאש. אני אפילו לא מתכוון לבזבז עליה את הזמן ולהסביר למה.

didalf

Well-known member
אחים לנשק

אני גם רוצה לראות שוב וכמו עם הסמויה מתעצלת

למעלה