דיוני סדרות לסוף השבוע

מילי08

Well-known member
הביקורות שלכם נשמעות כמו מה שהרגשתי לגבי אווניו 5

רעיון טוב, שחקנים מגניבים, אבל כתיבה רעה. *עדיין לא ראיתי את space force*

מילי08

Well-known member
תוך כדי צפייה עכשיו

כל כך קרוב אבל כל כך רחוק. הנסיון להצחיק אפילו פחות טוב מאווניו 5. מהדקה הראשונה היה ברור שיש כאן ניסיון לסאטירה וביקורת כנגד טראמפ, ועם כמה שהוא ליצן הזוי, זה כבר מתחיל למצות את עצמו. אבל בלי קשר לטראמפ, זה פשוט לא מצחיק ולא עובד וילדותי ודמויות מקרטון. פספוס עצום

limors2

Active member
הארלי קווין 2X09

עם כמה שנהניתי מהשיר על החיים beneath the sea של הלובסטר עם המבטא הג'מייקני, אני חייבת להודות שהוא היה טיפה פחות קסום מגרסת המקור של בת הים הקטנה
&nbsp כשהסדרה התחילה קצת התבאסתי שהארלי ואייבי לא ביחד אבל עבר לי כי נהניתי מכל השאר, אבל העצבים הגיעו כשאייבי התחילה לצאת ברצינות עם קייטמן. הוא כזה טמבל
ממש משמח אותי שהם בכלזאת הולכים על אייבי והארלי, אבל רק חבל שזה דרך הקלישאה של לבגוד בגבר
אבל למרות זה, התעוררויות המשותפות במיטה עם רצף הקללות היו די מצחיקות
&nbsp

didalf

Well-known member
להגן על ג'ייקוב פרק 8 סיום

רגעעעע אז בסוף אנחנו לא יודעים בוודאות האם ג'ייקוב אכן הרג את הילד הזה או לא!! זה מרושע להשאיר את זה ככה! לדעתי הוא כן. &nbsp חייבת לציין שהפרק האחרון היה די מותח ומפתיע. &nbsp זה שהאיש בלינקולן קשור לאבא של אנדי ושומר עליהם ניחשתי מזמן. את זה שהוא רצח את הלנארד הזה לא ניחשתי אבל זה לא היה מאד מפתיע. &nbsp במקסיקו די האמנתי שג'ייקוב הרג את הילדה הזאת, אבל מסתבר שלא. &nbsp כל הקטע במכונית בגשם היה די מלחיץ, בעקרון בסדרות גשם+מכונית+לחץ=תאונה אז זה היה ברור, אבל מה שהיה מפתיע זה שזאת לא הייתה תאונה אלא שלורי נכנסה בכוונה בקיר. בנסיון להתאבד? להרוג את ג'ייקוב? שניהם? מה הבעיה בי אם קצת התאכזבתי ששניהם שרדו?
ואז מסתבר שכל החקירה שאנחנו רואים לאורך העונה היא בכלל אנדי מעיד על האם לורי ניסתה להרוג את ג'ייקוב ואם כך זה שעברו על כל העלילה מרגיש טיפה לא רלוונטי אבל כנראה שכן כי התובע כנראה ניסה לבנות קייס שלורי הייתה במצב נפשי קשה ועשתה את זה בכוונה. ואז כשהיא נראתה שהוקל לה שהחליטו שזאת תאונה לרגע חשבתי שהיא גם פסיכופטית כמו הבן שלה ועושה הצגה תמימה אבל נראה שהיא באמת לא זוכרת שהיא עשתה את זה בכוונה. אוף עכשיו מעניין אותי אם ג'ייקוב יתעורר ויזכור ומה הוא יעשה. &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp סליחה מראש, אבל למה אתם שמים את כריס אוונס בחופשה במקסיקו והוא מסתובב עם חולצה בחוף? לא לעניין.

didalf

Well-known member
כן

אני לא אגיד שזאת סדרה מדהימה וחובת צפייה אבל ממש לא הכרחתי את עצמי לצפות רק בגלל הפרצוף היפה של קפטן אמריקה. כמובן שלא הייתי טורחת לבדוק אותה בכלל אם לא הוא, אבל אם כבר התחלתי היה סבבה. עם הזמן זה נהיה מעניין יותר ושני הפרקים האחרונים היו די מותחים. המדד שלי לכמה אני נהנית מסדרה זה כמה אני להוטה לצפות בה מרגע שהפרק זמין. זה בהחלט לא היה 10-מתחברת-לטיםוויור-מעבודה-להוריד-את-הפרק-שיהיה-מוכן-ברגע-שאני-חוזרת-שיימלס, אבל גם לא 1-צופה-בש"ח-של-המפץ-במקום-בפרק-חדש-החיים-עצמם. הייתי אומרת 7-8.

קראתי את הספר, ו...

אין לי תוכניות כרגע לראות את הסדרה. אבל...כדאי בכל זאת לנסות מתישהו? תתחשבי בעובדה שאני יודע ששינו את הסיום של הסדרה, ביחס לספר, ואני גם יודע איך. כרגע זה בעיקר מעצבן אותי, אבל אולי אם הייתי רואה את הסדרה, זה היה יותר הגיוני/מסתדר לי.

didalf

Well-known member
רגע אז איך היה הסיום בספר?

אני לא מכירה מספיק את הטעם שלך להגיד אם כדאי לך או לא, אבל תנסה.

הסיום בספר

בחופשה בסיום, ג'ייקוב פוגש את הופ. באיזשהו שלב אמא שלו שמה לב לכתם אדום על המכנסיים שלו, ויום או יומיים אחר כך הופ מדווחת כנעלמת. אחרי כמה זמן מוצאים את הגופה שלה, שנסחפה לחוף, כשרואים שמחצו את הגרון שלה. לורי מבינה שזה ג'ייקוב, ובנסיעה היא עושה תאונה בכוונה והורגת את ג'ייקוב ופוצעת קשות את עצמה. אנדי נחקר בקשר למוות של הבן שלו, אבל לא מפליל את אשתו. זה בקצרה ממש.

didalf

Well-known member
אוו יותר אהבתי את זה

אפילו שזה הרבה יותר אכזרי. עכשיו קצת חבל לי שריככו את הסוף בסדרה. וגם בספר לא אומרים באופן חד משמעי אם הוא הרג את בן? או שזה אמור להיות ברור מזה שהוא הרג גם את הופ? בעצם גם לגבי הופ זה לא לחלוטין חד משמעי ממה שאמרת לא? כאילו די ברור אבל עדיין לא נאמר בפירוש.

didalf

Well-known member
ראיתי גם UPLOAS כי כולכם התלהבתם

חמוד מאד. לא התלהבתי בטירוף כמוכם אבל זה אחלה, בכל זאת ראיתי הכל ביום וחצי.

Lhuna1

New member
בטלסטאר גלאקטיקה עונה 1 סיכום

הצי גילה את כוכב הלכת קובול שנחשב אצלם ל"ערש המין האנושי". הנשיאה בעקבות חזיונות שחזתה השתכנעה בנבואות הדתיות מהן ניתן להבין שהיא נועדה להוביל את האנושות ששרדה לכדור הארץ האבוד, ובשביל למצוא אותו יש להביא לקובול את "החץ של אפולו" שמצוי במוזיאון על קאפריקה, והיא שולחת לשם את סטארבאק להביא אותו בניגוד לעמדת קולונל אדאמה. &nbsp אדאמה מבצע הפיכה צבאית ומכניס את הנשיאה לכלא. &nbsp סטארבק מוצאת שם את החץ ואת הילו, שכל הזמן הזה ברח שם מהסיילונים יחד עם שרון הסיילונית שהתאהבה בו ונכנסה ממנו להריון. &nbsp העותק של שרון שעל גלאקטיקה הבינה יותר ויותר מה היא וניסתה להתאבד אך נכשלה. אדאמה שלח אותה במשימה להטמין פצצה על ספינת האם הסיילונית, שם היא גילתה את העותקים האחרים שלה אבל סירבה להשלים עם זהותה ופוצצה אותם. אבל כשחזרה לספינה היא יורה בקולונל אדאמה. &nbsp הצוות שנשלח לסרוק את קובול ואיתו גם גאיוס התרסק על כוכב הלכת בעקבות מתקפת הסיילונים אבל שרד. גאיוס (שבינתיים נבחר להיות סגן הנשיא ע"י הנשיאה בשביל למנוע מהטרוריסט לשעבר להשתלט על השלטון, וגם נראה לרגע כאילו התאהב קצת בסטארבק, שבעצמה מאוהבת בלי/אפולו שגם מאוהב בה אבל לא אומר לה, מה זה דרמת תיכון פה) מובל כרגיל ע"י בלונדי-סיילון לעבר מה שהיא טוענת שהוא גורלו... מה שזה לא יהיה, הכל עדיין רמזים. &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי, אבל מה את חושבת על העונה? כלומר מה הרגשות שלך כלפיה?

ואני לא כל כך יודע איך להגיב בלי לספלייר דברים. במיוחד כי אני לא מאה אחוז בטוח שאני זוכר נכון מה קרה מתי.

Lhuna1

New member
לא יודעת
כולל פרק 02X01

אני לא נופלת ממנה אבל היא נחמדה לצפיה בהיעדר משהו אחר. &nbsp יש משהו קצת פרוצדורלי מיושן כזה בפורמט שלה, מהבחינה שאמנם יש סיפור מתמשך, אבל בכל פרק העלילה המרכזית היא שיש בעיה חדשה (מחסור במים / מחסור בדלק / מרד אסירים / הספינה קפצה למקום אחר משאר הצי / וכו') ואני יודעת שעד סוף הפרק הבעיה הזאת תפתר. אין שם כל כך קונספט של קליף האנגר או משהו מיוחד בסוף פרק שיגרום לי להיות במתח ישר לפרק הבא, חוץ מאשר בסופי עונות כנראה. לפעמים זה מעניין קצת יותר ולפעמים פחות, אבל כמובן שמה שמעניין יותר זה הסיפור המתמשך, שהוא מתקדם די לאט. &nbsp גאיוס עם הבלונד-סיילון שלו (שעדיין לא מובן לגמרי אם היא השתילה את עצמה במוח שלו איכשהו) מאוד הזוי, ופה ושם כמעט מצחיק בסצינות שהוא מדבר אליה ולאחרים בחדר במקביל ואיכשהו מצליח לצאת מזה בלי שאף אחד יחשוב שהוא יותר מ"קצת מוזר" (בסצינה הזויה במיוחד אחת סטארבק אפילו תפסה אותה באמצע שהוא מקיים איתה יחסי מין). אבל הוא טיפוס קצת דוחה. ומה היא באמת רוצה ממנו ומה התוכנית של הסיילונים איתו זה ממשיך להיות רק רמזים שהולכים ונמרחים... עכשיו היא הראיתה לו חזיון של תינוקת שאמורה להיות הבת שלו ושלה... אני יכולה להמציא כל מיני תיאוריות בעניין אבל אין לי כוח לזה. אני מעדיפה פשוט שיסבירו את זה כבר וזהו. &nbsp הדמויות שאני הכי מחבבת שם זה האשת קשר השחורה (די?) והחבר שלה שהוא העוזר של הנשיאה. אבל הם דמויות משניות כאלו, פשוט הזוגיות שלהם חמודה כזאת. &nbsp &nbsp אני מקווה שאני לא מבאסת אותך יותר מידי עם ההודעות שלי. &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא מבאסת

פשוט ההודעה הקודמת שלך הייתה נטולה שום דעה ככה שבאמת לא יכלתי להבין איפה את מהבחינה הזאת. &nbsp כן, יחסית להרבה מאוד סדרות כיום זה יכול להרגיש פרוצדורלי. פעם פשוט ככה הייתה טלוויזיה. ו2004 זה פעם. כלומר באפי הייתה לחלוטין עם מפלצת השבוע כמעט כל הזמן. אולי זה בולט לך יותר BSG מרגישה כאילו היא אמורה להיות לחלוטין בעניין העלילה הרב עונתית. זה מוזר אבל פעם טלוויזיה לא הסתמכה על קליפהאנגר בסוף כל פרק כדי שתמשיך לראות &nbsp יש בהחלט בעיה של הרבה רמזים שהולכים ונמרחים. זה קצת כמו שהיה עם אבודים באותה תקופה. רק שאבודים הצליחה יותר בפופולריות כללית. אם כי לדעתי BSG הצליחה הרבה יותר מכל בחינה אחרת. ואני בעצם לא יודע למה אני עושה כאן השוואה לאבודים שאני שונא. אז תשכחי שכתבתי את כל זה. &nbsp יש כל מיני דברים שאני רוצה לומר אבל אני לא בטוח אם אני לא אספלייר לך משהו קטן בטעות אז אני עדיין שומר על פה סגור. בהמשך אני אוכל קצת יותר להגיב.

למעלה