השבוע שיהיה - 31/05/2020-06/06/2020

LeRanch

New member
השבוע שיהיה - 31/05/2020-06/06/2020

להלן רשימת העונות והסדרות החדשות שיעלו ברשתות הברודקאסט והכבלים ובחברות הסטרימינג בישראל ובארה"ב, לצד מועדי סיום העונות והסדרות וספיישלים שישודרו בשבוע הקרוב בארה"ב - יום ראשון ה-31/05 Celebrity Family Feud | עונה שביעית | תוכנית הבכורה | ABC להרוג את איב | עונה שלישית | פרק הסיום | AMC ו-BBC America ובצמוד ב-HOT Press Your Luck | עונה שנייה | תוכנית הבכורה | ABC וידה | עונה שלישית | פרק סיום הסדרה | Starz והחל מה-24/06 ב-yes Match Game | עונה חמישית | תוכנית הבכורה | ABC Quiz | סדרה מוגבלת חדשה | פרק הבכורה | AMC ריק ומורטי | עונה רביעית | פרק הסיום | Adult Swim ובהמשך בנטפליקס יום שני ה-01/06 Royalties | סדרה חדשה | פרק הבכורה | Quibi Iconic: TLC | ספיישל | CW The Baker and the Beauty | עונה ראשונה | פרק הסיום | ABC Almost Paradise | עונה ראשונה | פרק הסיום | WGN America Amy Schumer Learns to Cook | עונה ראשונה | תוכנית הסיום | Food Network יום שלישי ה-02/06 צער גידול בנות: הדור הבא | עונת הסיום | כל הפרקים | נטפליקס אגדות המחר | עונה חמישית | פרק הסיום | CW ובצמוד בנטפליקס ג'ון הנבל | עונה שנייה | פרק הבכורה | USA Network ובהמשך בנטפליקס יום רביעי ה-03/06 Crank Yankers | עונה חמישית | פרק הסיום | Comedy Central יום חמישי ה-04/06 מי רוצה להיות מיליונר? | עונה אחת-עשרה | תוכנית הסיום | ABC אנחנו כאן | עונה ראשונה | פרק הסיום | HBO ובצמוד ב-HOT, ב-yes ובסלקום TV Vagrant Queen | עונה ראשונה | פרק הסיום | Syfy יום שישי ה-05/06 13 סיבות | עונת הסיום | כל הפרקים | נטפליקס Be Our Chef | עונה ראשונה | תוכנית הסיום | +Disney ...Dear | סדרה חדשה | כל הפרקים | +Apple TV עין קווירית | עונה חמישית | כל הפרקים | נטפליקס We Are Freestyle Love Supreme | סרט דוקומנטרי | Hulu המירוץ לדראג של רו פול: אולסטארס | עונה חמישית | פרק הבכורה | VH1 ובצמוד ב-yes Friday Night In With the Morgans | עונה ראשונה | תוכנית הסיום | AMC עקבות בשטח / Trackers | סדרה חדשה | פרק הבכורה | Cinemax ובצמוד ב-HOT, ב-yes ובסלקום TV בטי | עונה ראשונה | פרק הסיום | HBO ובצמוד ב-HOT, ב-yes ובסלקום TV נפרדנו כך | עונה שנייה | פרק הסיום | SundanceTV ובהמשך ב-yes יום שבת ה-06/06 Frankie Drake Mysteries | עונה שלישית | פרק הסיום | Ovation Live PD | פרק 300 | A&E Yvonne Orji: Momma I Made It | ספיישל סטנד-אפ | HBO ובצמוד ב-HOT, ב-yes ובסלקום TV באיזה תכנים תצפו השבוע? על מה תוותרו? שתפו בהמוניכם

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כמה דברים קטנים

פרק סיום עונה של ריק ומורטי (אם כי רק שבוע הבא כשיגיע לנטפליקס) &nbsp Royalties בקוויבי &nbsp פרק סיום עונה של אגדות המחר &nbsp את עונה 2 של ג'ון הנבל אני אולי אראה כשתגיע לנטפליקס (מי יודע, אולי זה יהיה בזמן להסגר של הגל השני)

limors2

Active member
שבוע קשה

"להרוג את איב" מסיימת עונה
למרות שנהניתי מחלק מהפרקים פחות מבעונות הקודמות, בגדול הם כולם היו ממש מוצלחים ולא בא לי שהסוף יגיע. (בא לי מאד שהוא יגיע כדי לראות איך העונה תסתיים, אבל בא לי עוד פרקים מהר
) &nbsp מעבר לזה, נפרדת גם מ"אגדות המחר" שממש נהניתי מהפרקים האחרונים שלה.

didalf

Well-known member
וואי שיהיה בריא רופול

רק אתמול סיים עונה כבר עוד אחת

LeRanch

New member
די הרבה

אצפה בעונות הסיום של צער גידול בנות: הדור הבא ו-13 סיבות ובפרקי סיום העונה של להרוג את איב ואגדות המחר. ממתין לעליית העונה האחרונה של וידה ב-yes ולפרק הסיום של ריק ומורטי בנטפליקס.

למעלה