דיוני סדרות לסוף השבוע

Lhuna1

New member
אתה כותב דבר והיפוכו

"או אם דילן האנט (לא דילן שלנו) בספינה אנדרומדה מתקרב לחור שחור אז בשבילו עוברת שניה בעוד בשאר הגלקסיה עברו 300 שנה. כלומר הזמן שלו הואט." &nbsp בשבילו עוברת שניה = הוא על סנקטום בשאר הגלקסיה עברו 300 שנה = הם על סקיירינג לפי דברייך עצמך "הזמן שלו הואט", כלומר הזמן על סנקטום הואט, כלומר הזמן על סקיירינג הואץ. &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לזכותי...

כתבתי שאולי לא הבנתי נכון
&nbsp את צודקת.
זה אומר שסנקטום ובארדו הן קרובות יותר לחור שחור, בעוד בטא (סקיירינג) רחוקה מהחור השחור. שזה באמת מה שנאמר על ידי בקה בהקלטה. &nbsp ...עכשיו שאני חושב על זה הבעיה היא שהגיוני שגם כדור הארץ נמצא רחוק מחור שחור, כלומר הזמן בו עובר יותר דומה לזמן בסקיירינג. כלומר היה אמור לעבור הרבה יותר זמן בסנקטום במהלך ה100 שנה שעברה על כדור הארץ. &nbsp אבל בשלב הזה אני שוב אזכיר שכל זה מבלבל מאוד ובהחלט ייתכן שאני טועה.

LeAnnDylan

Well-known member
אבל בסוף פיצלת רק ל-2

מה שאומר שההודעה שלי שהתחלקה ל-3 היא התנ"ך של הפורום הזה. או כמו פרק 6X05 תוכל לקרוא לה The Gospel of Dylan. אני דווקא חושבת שזה שיש 16 פרקים העונה ולא 13, נתן להם אקסטרה של שלושה פרקים לדון בכוכבים האחרים, בעונה הקודמת היו איזה כמה פרקים שהתמקדו בדמות אחת או 2 ועדין הצליחו פחות או יותר לכסות את כל הנושאים שרצו לדבר עליהם (חוץ מהפרק האחרון שהיה בלאגן אבל אנחנו מדחיקים אותו) אני לא זוכר דווקא את זה שנאמר שבלאמי ככה הרגיע את אוקטביה התינוקת ראה גיף למטה. הסיסמה של We're Back Bitches תוביל להרבה שטיפת כלים
זה ליטרלי אותו מקור מים כבר 7 עונות שמצולם משני צדדים שונים שלו עם פילטר צבע כדי שנחשוב שזה אחד שונה. אבל בסדר, ידוע שאת כל התקציב שלהם הם ביזבזו על כל האבזמים בתלבושת של אינדרה
יש לי בדיחה, אבל אני לא בטוח אם היא במקום
בסדר, אפשרי להיות לסבית עם יד אחת, אבל אני מניחה שזה מתאגר יותר
זה הזכיר לי שיש איזה עמוד אינסטגרם של כאילו מציאות חלופית והם מעלים כל הזמן ממים של קלקסה ובאחד מהם בלאמי כזה שואל את לקסה "למה את מצלמת כל כך הרבה תמונות של הידיים שלך?" ולקסה כזה "איך אתה חושב שלסביות שולחות דיק פיקס?!"**
לגבי היד של אוקטביה, צודק. מניחה שזה בתאכלס כן הגיוני שהמעבר באנומליה יחזיר אותה למה שהייתה. אגב, חשבתי על זה עכשיו, האם הטמפורל פלייר (מה שגרם ליד של אוקביה להזדקן) הוא איזשהי תופעת לוואי שקשורה פתיחה/סגירה של האנומליה? למרות שבעצם ממה שידוע לנו האנומליה בצד של סנקטום (איפה שגבריאל לקח את אוקטביה ודיוזה שמשם הם נכנסו) הייתה פתוחה תמידית ולא הצריכה הקשה של קוד כלשהו על האבן. אני חייב לאכזב שאני לא מרגיש את הווייבים הגאים שאת מדברת עליהן. במיוחד לא בין דיוזה ואוקטביה. אם אחרי 10 שנים שם אוקטביה היא עדיין הדודה אז כנראה זה נשאר יחסית אפלטוני. דונט בי אה הייטר. חוץ מזה שאני רואה וייבים גאים בכל מקום שאני מסתכלת אליו בסדרה הזו. אבל מאיפה אתה יודעת שדודה או לא עלתה שלב מתישהו באיזה לילה קר?
האם מפתיע אותך שפוף ערפל ירוק יכול להיות מסוכן? חשבת שרק פוף ערפל אדום יהיה רע? אני מניחה שכן. ירוק זה צבע טוב. צבע כזה שלוקח אותך לטיול נעים ומחזיר אותך לקנזס בהקשת נעלים. פוף אדום מביא לך פייק. בעע. אוקיי לגביי האבן. נשמע הגיוני
אני לא זוכר מה אנחנו יודעים על הרקע של דיוזה, אבל מסתבר שהיא אמא פולניה. בול
בשלב הזה החלטתי שמספיק לי עם זה כתיבת דיסייפלס ובטח יש לזה מילה טובה בעברית. לפי מורפיקס צריך לבחור בין תלמידים וחסידים. אז נשאר עם דיסייפלס. גם אני חיפשתי מילה נורמלית יותר ולא מצאתי. אולי בהמשך נחשב על משהו שנשמע מטורף מספיק. אבל זה חתיכת העלאה באוב של משהו ישן. אני שוב אזכיר שאמא של הופ הייתה אויבת נפש של אוקטביה, אז קצת מוזר להזכיר את מה שהיה עם אקו. נראה לי שלספר לילדה שאמא שלה הייתה לצד היטלר בספר מחזור זה לא בד-טיים סטורי כזה טוב. אבל חשבתי שזה מאוד חמוד שגם קלארק וגם אוקטביה סיפרו לילדות המאומצות שלהן על שאר מעשיות סקייקרו. למאדי לפחות היה טעם טוב
(Skairipa's a beast) גבריאל זיהה די בקלות את הגופה של הבחור הזה מאליג'יוס. נראה לי שזה בזכות הז'קט שלבש, אולי לכל חברי אליג'ס היו ז'קטים דומים עם השמות שלהם עליהם? בהתחלה חשבתי שאולי הוא הכיר אותו כשפגשו את שאר צוותי האליג'ס איפשהו על כדור הארץ לפני שיצאו למשימה, אבל הוא זיהה את השם שלו על הקיר, ולכן זה גם די מוריד את האופציה שנראה את ג'וזי בזיכרון שלו, כי לדעתי הוא לא הכיר אותה. אבל אולי זו כן דרך לקשר לפריקוול, הרי סדרת הבת אמורה להתמקד בתקופה שלפני הפצצות הגרעיניות, אולי ככה יוכלו לקשר את הזמן הזה לדמויות שלנו היום? אגב, לא חשבתי על בקה בכיסא מלכות בגלל הקומנדרים האחרים או כי זה משהו שעשתה בעבר. היא פשוט מלכה אז מגיע לה לשבת על אחד
וגם קצת פינטזתי לרגע שהיא תהיה הרעה הגדולה של האנומליה ותשב בסוף על כס מלכות ותצחק צחוק מרושע בזמן שהיא צופה במסכים שונים בכל המתרחש בכל כוכב. כמו האח הגדול כזה
טוב זה רע. המוח שלי לעיתים קרובות נודד למחוזות משונים מידי. סליחה. טוב אני לא יודעת כלום על חורים שחורים אז אני אאמין למה שאמרת. אבל אם בבטא עברו 10 שנים ובאלפא עברה דקה, האם זה לא אומר שהזמן בבטא עבר מהר יותר?
כאילו אני מבינה (נראה לי) מה שאמרת וזה נשמע לי הגיוני, אבל באותה מידה אם היית אומר הפוך, זה עדין היה נשמע לי הגיוני. את חושבת שאני זוכר כיצד נראתה התסרוקת של אוקטביה הילדה? מאסטר גיף לשירותך אגיין. לונה כבר ציינה שדי פשוט התעלמת מזה שדיוזה הייתה מניאקית כשהרסה את הקסדה של אוקטביה כפי שהגבתי ללונה, לא ציינתי את זה כי לא חשבתי שזה ביג דיל. זה רק פלאשבאק אחרי שאנחנו יודעים שאוקטביה כבר יצאה שניה וחצי אחרי שנכנסה. אין לנו שום פרק זמן שבו אנחנו חוששים שאולי היא לא תראה את אח שלה שוב בגלל ההחלטה הזו של דיוזה, כך שעבורי לפחות זה לא שינה כלום. אם היו מראים לנו את זה בעונה הקודמת ולא היינו יודעים מתי אוקטביה תמצא את דרכה החוצה, אם בכלל, אולי הייתי מגיבה אחרת. אבל לעולם לא נדע עכשיו
בקה היא אליטה, נראה לך שהיא תשתמש בטאבלט שהוא לא אפל?? זה אפל של עוד מאה שנה, כבר נגסו בכל התפוח אבל כולם יודעים שזה אייפד

LeAnnDylan

Well-known member
בעצם צדקת

צפיתי בפרק שוב ומשום מה חשבתי שעל הקיר קולין בנוסף לראשי תיבות שלו, חרט גם את השם שלו, אבל לא. הוא אכן חרט רק את הראשי תיבות, וממבט זריר על הז׳קט שלו כשהופיעו עליו רק האותיות COL הוא ידע שההמשך זה קולין וגם מה השם משפחה שלו. אז כנראה שכן הכיר אותו. לפחות בשם, מספיק כדי לזהות אותו ישר. מצחיק שהוא זוכר אנשים שהכיר על כדור הארץ לפני 300 שנה ואני לא זוכרת אנשים שעבדו איתי בכריסטמס לפני חצי שנה (סיפור אמיתי) אניווי, עכשיו אני לגמרי רוצה לשבת עם גבריאל לבינג׳ לראות אם ג׳וזי תעשה איזה גיחה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
על הרבה דברים אני מוכן שלא נסכים, אבל

בקה בהחלט לא הייתה משתמשת באפל. היא יצרה את הטאבלטים שלה ורצתה שזה יתאים לכמה שיותר אנשים, לא רק לכאלו שקנו אפל. &nbsp לא ידעתי (או זכרתי) שיש 16 פרקים בעונה הזאת

LeAnnDylan

Well-known member
כן, הם היו צריכים להשלים כדי לסיים את הסדרה עם 100 פרקים

ובסדר, אוותר לך על האייפד

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואלה, עכשיו זכור לי שאולי שמעתי על זה

האמת שזה היה עצוב אם סדרה בשם ה100 לא הייתה מגיעה ל100 פרקים

מילי08

Well-known member
אהבתי את הסיכום. בעיקר את ההערות שלך

אחר כך אני אגיע גם לסיכום של הפרק הראשון. &nbsp אני מודה שלי אין כמעט מה להגיד על שני הפרקים, לא לטוב ולא לרע... הרגישו לי קצת עמוסים באירועים, דמויות ורגשות..

LeAnnDylan

Well-known member
אמרתי לעצמי שלא אשכח לשאול ובסוף שכחתי

לאן נעלמו הקעקועים שעל הפנים של הופ? אם הם לא היו קעקוע אלא סתם קשקושים בטוש, מן הסתם שהיא כתבה אותם במטרה מסוימת, למה גבריאל לא תוהה מה מהמשמעות שלהם?

dory391

New member
הקנוניה נגד אמריקה- פרק 4

בהפרש ניכר, צפיתי בפרק הרביעי ובו אלווין מתמודד עם הנכות שלאחר המלחמה. גם בגזרה של אוולין ובס יש סערה, כאשר האחרונה מבינה שהבן שלה עמד להגיע לכנס של ניאו נאצים. הבן מאמץ את הטרמינולוגיה ומשווה את הרמן, אבא שלו, להיטלר. הרבה מתח לקראת פרק 5.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סטארגירל
לפרק הראשון בהודעה שמתחתי

ברוכים השבים לסטילהוק רק תזכור לסמן ספוילרים

Lhuna1

New member
אני 3 דקות לתוך פרק 1 ו-

וואו, בחיים לא ראיתי כל כך הרבה שחקנים מוכרים ב-3 דקות ראשונות של סדרה. זה כאילו שממש היה קריטי להם לא ללהק לזה אף שחקן אנונימי! כל כך מוזר. &nbsp

reasonforall

Active member
תמשיכי לראות?

סיימתי את הפרק הראשון אחרי כמעט שעה וחצי. לא מתכוון להמשיך לראות.

Lhuna1

New member
תשמע, לא הצחיק אותי הפרק הזה, אבל גם לא שנאתי את זה כמוך

גרג דניאלס לא עשה עד היום שום דבר שלא אהבתי (ואת הדבר האחרון שהוא עשה לפני זה - Upload - ממש אהבתי), אז מגיע לו קצת יותר צ'אנס מזה מבחינתי. &nbsp גם אם הייתי שופטת את פארקס לפי הפרק ה-1 אולי לא הייתי ממשיכה אותה. &nbsp Having said that - הציפיות שלי לא גבוהות כרגע, לפי הפרק הזה, זה בהחלט עלול להיות נפילה. אעדכן בשאיפה אחרי פרק 2 או 3 אם אגיע לשם. &nbsp

Lhuna1

New member
עדכון אחרי פרק 3

נתתי צ'אנס הוגן, מרגישה בלב שלם שיכולה לוותר על זה. (פרק 2 מטומטם ולא אמין ברמה שהביכה אותי. ב-פרק 3 התחילו להרגיש את הקטע הפוליטי שעמד בבסיס של יצירת הסדרה הזאת ואני לא אוהבת את זה.) &nbsp הדבר היחיד הטוב בה זה שהשחקנית שמשחקת את הבת שלו יפהפיה בקטע אחר, מזכירה לי במראה שלה את אמי רוסום. וג'ון מלקוביץ'. אבל סטיב קארל מבוזבז והתפקיד שלו לא מצחיק. &nbsp אני אצטרך לראות ביקורות ממש ממש נלהבות בשביל לחזור לזה מתישהו. &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זאת הסדרה הכי מדהימה אי פעם!!!

משהו בסגנון הזה? &nbsp אני עדיין לא הגעתי ללנסות את זה ועכשיו אני גם לא ממש ממהר

למעלה