דיוני סדרות לסוף השבוע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני חושב שאתן חצי מדברות בצחוק

אבל גם לגבי החלק הרציני לגבי זה שאפשר למצוא תכלית בחיים ללא ילדים וזה אולי לא נורא לחיות לבד את שנותיה האחרונות... הרי דיוזה באופן ספציפי אומרת לאוקטביה שאם היא תעזוב אז הופ תאלץ להיות לבד אחרי שדיוזה תמות. כלומר היא מציגה את זה כדבר רע. למרות שזה מה שהיא מתכננת עבור הופ בכל מקרה.

Lhuna1

New member
אבל ללא ילדים זה רק חלק מהעניין

וגם הלבד בשנותיה האחרונות זה בעיני רק חלק קטן מהעניין. רוב העניין זה לחיות כל חיה בלי חברה של אנשים נוספים חוץ מאמא שלה ואוקטביה. למשל בלי האפשרות לפגוש אף פעם גבר ולהתאהב (גם אם היא במקרה לסבית, עדיין אין לה במי). חיים מאוד מאוד בודדים. חלק עצום מהחוויה האנושית היה נשלל ממנה (שוב, לפי התוכנית של דיוזה). &nbsp &nbsp

Lhuna1

New member
בכלל אפשר למצוא תכלית

בהרבה מאוד מצבים גרועים וצורות חיים לא טובות. זה לא אומר שכל אחד ימצא. אני לא חושבת שזה הקריטריון לחיים טובים שאמורים לשאוף לתת לילד. &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
אני לא באמת צחקתי

ניסיתי לשוות להודעה טון קליל יותר אבל בתאכלס אני חושבת שההחלטה שלה הייתה בטובת הילדה שלה. וגם לפי היגיון הסדרה, היא ראתה בכל פעם מחדש איך אנשים הורסים את העולם בו הם חיים. איך מלחמות, שנאה ופנאטיות הורסים דורות שלמים. למה שתרצה דבר כזה לבת שלה? אם החיסרון לתוכנית הזאת זה שהיא תחייה איזה 10 שנים לבדה, זה באמת לא הדבר הכי גרוע שיכול לקרות. אני חושבת שהתוכנית של דיוזה הייתה שאוקטביה תישאר איתם עד הסוף (וזה היה חלק מאוד משמעותי בתוכנית שלה - אוקטביה). בהנחה ושלושתן יגיעו לשיבה טובה, מכיוון שאוקטביה צעירה מדיוזה באיזה 20 שנה, אחרי שדיוזה תמות, להופ עדין יהיה את אוקטביה לפחות לעוד 10-20 שנים. ואני גם מאמינה שדיוזה האמינה שהשקט היחסי שיש להן לא ימשך לנצח ובטח ימצאו אותן בסופו של דבר, היא פשוט ניסתה לדחות כמה שיותר את הבלתי נמנע. ואם הבלתי נמנע אכן ימנע כל עוד הן בחיים - מה טוב. לונה ציינה שהופ לא תזכה להתאהב ולהקים משפחה. אני באמת מאמינה שאי אפשר להתגעגע או לרצות משהו שמעולם לא היה לך. אם הופ גדלה לתוך עולם כזה שזה רק היא אמא ודודה אוקטביה, זה כל מה שהיא תכיר ותרצה. אלו לא חיים כאלה נוראיים. בטח לא בתוך המציאות שיצרה הסדרה הטראגית הזאת... אני לא חושבת שהיה מפריע לדיוזה אם גם בלאמי, קלארק ומאדי היו מצטרפים אליהן על סקיירינג. אבל אם האופציות הן כל מי שבסנקטום או רק שלושתן- היא לוקחת את רק שלושתן בשניה בלי להסס בכלל.

Lhuna1

New member
עוד משהו קטן

כשראינו ברגע הראשון את האסיר המשוגע, חשבתי לרגע שזה בלאמי שהיה תקוע שם איזה 40 שנה והתחרפן
(והאם הוא סתם קורא לבובה הופ בגלל שהשם שלה היה כתוב שם על הקיר איפה שמדדו לה את הגובה?) &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
וואלה, יכול להיות. לא חשבתי על זה.

האמת שכשאקו אמרה אנחנו לא לבד באמת חשבתי שאולי לרגע באמת זה בלאמי שם
&nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גם אני חשבתי את זה לרגע

במיוחד כי כשאקו תפסה את הסכין שלו היא כאילו הסתכלה עליו לרגע כאילו היא שמה לב למשהו אבל אז התברר שהיא שמה לב לספרות הזזות אחורה על היד שלו. &nbsp וכן, אני גם הנחתי שהסיבה ההגיונית שהוא קורא לבובה הופ היא פשוט כי השם הופ כתוב בבקתה. עוד אופציה היא שהוא בעצם הכיר את דב, האסיר ההוא שהכיר את הופ. שזה אפשרי כי בהחלט ייתכן שדב חזר אל בארדו לפני שהוא חזר שוב לסקיירינג ומת שם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גלורי למגילות דילן

כמובן שהיית צריכה לפצל את ההודעה ל3 חלקים. תפוז לא בנוי לכזאת כמות תוכן. גם את התנ"ך היו צריכים לחלק ל3 ספרים. &nbsp *זה מה שהספקתי לכתוב לפני איזה 8 שעות ואז אחותי הגיעה עם האחיינית הקטנה שלי ועשינו דברים ואז הייתה ארוחת חג ארוכה ויאדה יאדה יאדה הנה אני כאן. &nbsp תכננתי במקור לכתוב הודעה משלי על הפרק לפני שאני קורא את ההודעה (הודעות) שלך כדי לא להיות מושפע. אבל החלטתי שאין לי כוח וכשאני מגיב לך אני חוסך לעצמי חלק מהסיכומים. זה עדיין בטח הולך לצאת ארוך. &nbsp כדי להיות יעיל אני אגיב לפי הסדר שבו את כתבת על דברים (שזה גם לרוב הסדר של הפרק). גם לי לא חסרה קלארק בפרק. כלומר הבנתי מוקדם שזה פרק שיתמקד בכמות דמויות קטנה וזה טוב. עדיף כנראה מפרק שמנסה להכניס מיליון דברים לתוכו. *הבעיה היא כפי שאמרתי שבוע שעבר שפשוט מרגיש שיהיו בעונה הזאת מיליון דברים ולא ברור לי איך הכל יכנס בכלל. יש לנו כמות מאוד מוגבלת של פרקים לעסוק בכל מה שקורה בסנקטום אז לא ברור לי איך מסתדרים עם פרק פחות. &nbsp קיבלנו לא רק אישורים לתיאוריות אלא גם כל מיני מושגים ושמות חדשים. אם בעונה שעברה קיבלנו את סנקטום, פריימים וילדי גבריאל אז בעונה הזאת יש לנו את סקיירינג, בארדו והדיסייפלס (גם אני אתגעגע לטיים קופס). אגב, זה עזר שפרק שעבר כבר נתת לנו הקדמה בכך שהבאת ניתוח של הפתיח אז לפחות על בארדו ידענו. *לא חשבתי על הקשר של הרינג של הארק לשם סקיירינג. יפה. &nbsp לא הוסבר כיצד היד של אוקטביה החלימה, אבל יחסית הגיוני לאור זה שהיא נפגעה מהאנומליה שמעבר באנומליה תסדר אותה. יחסית הגיוני. (יש לי הרבה טענות על הגיון בהמשך) &nbsp אני לא זוכר דווקא את זה שנאמר שבלאמי ככה הרגיע את אוקטביה התינוקת, אבל אני מוכן לקבל את זה. כמובן שלא ממש נורא אם הופ בוכה קצת, בעוד שאם היו שומעים את אוקטביה בוכה אז היו הורגים את אמא שלהם הרבה יותר מוקדם. &nbsp די הפליא אותי שדיוזה הספיקה לבנות כזאת בקתה לתפארת ב3 חודשים לבדה וכשהיא בהריון מתקדם. אז שמחתי מאוחר יותר לגלות שהבקתה הייתה קיימת לפני כן. האמת שמוזר אבל שהיא שורדת לאור זה שהיא בטח שם אלפי או עשרות אלפי שנים (בגלל עניין הזמן) רציתי קצת לחבוט בהופ שתעצור רגע ותסביר לגבריאל ואקו את כל הפרטים לגבי מה שקרה בעבר שלה ומי הם הדיסייפלס ומי זה המנהיג שלהם וכל הפרטים האלו. אני מניח שאם הם באמת ישארו שם 5 שנים אז היא תעשה את זה, אבל כנראה יתנו לנו עוד כמה פרקים להשלים פרטים מרמזים עד שיתנו לנו את הסיפור המלא. &nbsp "אמא שלי, אחריות שלי" – הסיסמה של We're Back Bitches תוביל להרבה שטיפת כלים. ואני מניח שדיוזה הייתה נגד הסיסמה "You are Wonkru, or you are the enemy of Wonkru. Choose." &nbsp זה לא אותו נהר שאנחנו רואים כבר 7 עונות. יש נהר שאנחנו רואים שוב ושוב ויש אגם שאנחנו רואים שוב ושוב זה האגם &nbsp " כן, קצת קשה להיות לסבית עם יד אחת..." – יש לי בדיחה, אבל אני לא בטוח אם היא במקום... &nbsp אני חייב לאכזב שאני לא מרגיש את הווייבים הגאים שאת מדברת עליהן. במיוחד לא בין דיוזה ואוקטביה. אם אחרי 10 שנים שם אוקטביה היא עדיין הדודה אז כנראה זה נשאר יחסית אפלטוני. כלומר אני מניח שהיו לילות קרירים של בדידות ומציאת חום, אבל כנראה לא משהו רומנטי. &nbsp אגב, עם כל האהבה האפלטונית בין דיוזה ואוקטביה היה לי מוזר להזכר פתאום שבסוף עונה 5 הן היו עדיין המנהיגות של שני צבאות במלחמה. וסוף עונה 5 מבחינתן (כלומר עד הרגע ששתיהן נכנסו לאנומליה) היה רק לפני איזה שבוע או שבועיים. &nbsp האם מפתיע אותך שפוף ערפל ירוק יכול להיות מסוכן? חשבת שרק פוף ערפל אדום יהיה רע? &nbsp " אוקיי אבל האבן מתחת לבית שלך מובילה לסנקטום או שזו אותה אתן שמתחת לנהר? אני אבודה בדיוק כמו אקו." אם הבנתי נכון זה לא שיש אבן מתחת לאגם ואבן מתחת לבקתה. לכל אנומליה (או פורטל) יש אבן שנמצאת לא בתוכו, אלא יחסית קרוב אליו. כמו שהאבן בסנקטום הייתה במחנה שקרוב לאנומליה, ככה האבן בסקיירינג היא קרוב לאנומליה. &nbsp זה אני או שהרגיש שהם היו בבקתה די הרבה זמן עד שהם פתאום קלטו שהם לא לבד שם? כלומר נראה לי שהם הספיקו לרדת למרתף ולעלות חזרה. אני מופתע על כישורי המתנקשים של אקו שהיא עשתה כזאת טעות. &nbsp מוזר שהופ פשוט משלימה בשניה עם זה שזה יקח להם 5 שנים עד שהם יוכלו להגיע לבארדו להציל את אמא שלה ואוקטביה. אפילו יותר מוזר שהיא חושבת שהאחרים יהיו בסדר עם זה. &nbsp "ורק שתדעי לך שהבת שלך המציאה לכוכב שלנו שם היום אבל למישהי היה חשוב יותר לצאת לשחיית בוקר" – אני לא זוכר מה אנחנו יודעים על הרקע של דיוזה, אבל מסתבר שהיא אמא פולניה. &nbsp בשלב הזה החלטתי שמספיק לי עם זה כתיבת דיסייפלס ובטח יש לזה מילה טובה בעברית. לפי מורפיקס צריך לבחור בין תלמידים וחסידים. אז נשאר עם דיסייפלס. &nbsp "הילדה שדקרת ובעטת מעבר לצוק" - לזכותה של אקו, לבעוט בה מעבר לצוק בעצם היה יחסית טוב כי אוקטביה שרדה. אם היא הייתה דוקרת אותה שוב לעומת זאת... אבל זה חתיכת העלאה באוב של משהו ישן. אני שוב אזכיר שאמא של הופ הייתה אויבת נפש של אוקטביה, אז קצת מוזר להזכיר את מה שהיה עם אקו. &nbsp גבריאל זיהה די בקלות את הגופה של הבחור הזה מאליג'יוס. אבל אולי זה הגיוני לאור זה שהפריימים היו מתעסקים עם הגופות הישנות שלהם. &nbsp איך שרואים את בקה אני צועק על המסך בקה פריימהדה. אגב, אומנם היא הייתה הקומנדר הראשונה אבל הגיוני שהיא לא הייתה יושבת על כס מלכות וזה מהדברים האלו שהשתבשו במעבר הדורות. כמו זה שאני מניח שהתוכנית של בקה לא כללה שילדי הנייטבלאד ירצחו אחד את השני כדי לקבוע מי ראוי לקבל את הדרייב. בכל מקרה היה כיף מאוד לראות אותה. ואני שמח שגם היא לא סבלה במיוחד את ראסל המגעיל. אז גבריאל היה מאוהב גם בבקה וגם בג'וזפין... &nbsp אני באמת התחלתי לתהות כמה זמן גבריאל ימשיך לצפות בזכרונות של קולין בנסון בזמן אמיתי. זה יקח שנים. אבל מסתבר שבשלב מסוים גבריאל כן מצא את כפתור הפאסט-פורוורד. (אגב, האם חשבת על כך שהיה סיכוי שנראה שם את ג'וזפין שוב?) &nbsp " בקה מסבירה שכוכב בטא קרוב יותר לחור שחור לכן הזמן בו זז מהר יותר" אוקי אז זה מה שאני יודע לגבי חורים שחורים (וזה מבוסס בעיקר על הרבה סדרות וסרטי מד"ב) – ככל שאתה קרוב יותר לחור השחור הזמן עובר לאט יותר. כלומר אם כוכב בטא (סקיירינג) קרוב יותר לחור השחור אז זה באמת הגיוני שהזמן שם עובר לאט יותר לעומת. - זה שבסקיירינג עוברת שנה על כך דקה בסנקטום אומר שהזמן בסקיירינג זז לאט יותר. אבל בקה אומרת שבטא רחוק יותר מהחור השחור לעומת אלפא. כלומר זה הפוך ממה שהגיוני. זה כן היה הגיוני אם היא הייתה אומרת שבטא קרוב יותר לחור השחור (כמו שאת כתבת) אבל זה לא מה שנאמר. בקיצור משהו לא הגיוני ולא ברור לי אם זאת טעות תסריטאית או משהו שלא הבנתי נכון. &nbsp מוזר באמת ששני הפרקים של העונה בנתיים התחילו עם בית קטן בערבה. בית שהגיבורים שלנו עוברים לגור בו למרות שהוא נבנה על ידי המתיישבים המקוריים של אליג'יוס. &nbsp "שמתם לב שלהופ הילדה יש אותה תסרוקת כמו של אוקטביה הילדה?" – את חושבת שאני זוכר כיצד נראתה התסרוקת של אוקטביה הילדה? &nbsp המכתב היה מאוד מרגש. אני מקווה שבלאמי יזכה איכשהו לקרוא אותו. &nbsp לונה כבר ציינה שדי פשוט התעלמת מזה שדיוזה הייתה מניאקית כשהרסה את הקסדה של אוקטביה. אמרתי את מה שהיה לי בנושא הזה. אני רק אזכיר שבהמשך לסצנה הזאת אוקטביה מסבירה שבגלל הופ היא מבינה למה בלאמי עשה מה שעשה. (אולי גם את צריכה הופ) &nbsp איך שהופ ואקו משגיחות בחוץ זה כל כך מטופש. הן עומדות מרחק של איזה 10 מטר מהבית ומשגיחות על החזית שלו כאילו רק משם האסיר הזה יכול לחזור. ברור שהוא יוכל לראות אותן עומדות שם מהיער וברור שהוא יכול לבוא מסביב. אפילו אם הוא לא גר שם כבר שנים. חוץ מזה גם היה ברור שמשהו הולך לקרות בבקתה והאמת שאני בשלב מסוים כמעט הייתי משוכנע שהאסיר הולך להרוג את גבריאל (כן, זה קיצוני, אבל זאת סדרה שבה הורגים אנשים גם כשהם בקרדיטים). &nbsp בסוף רק הטאבלט (לא אייפד) נהרס. ואיתו הדרך לגלות את הקוד של המכשיר. גם אני שמתי לב לכך שהמצלמה נחה על

טוני החתול

Well-known member
מנהל
המשך
כי תפוז לא יכול להתמודד גם עם הכמות שלי

בסוף רק הטאבלט (לא אייפד) נהרס. ואיתו הדרך לגלות את הקוד של המכשיר. גם אני שמתי לב לכך שהמצלמה נחה על צלקת המיינד דרייב של גבריאל. אם שנינו שמנו לב לזה אז הגיוני שזה באמת היה בכוונה וזה רמיזה שזה יהיה משמעותי. אפילו אם זה לא להשתיל את הדרייב אצל גבריאל. גבריאל הרי יכול להפוך את הדרייב של קולין לכך שיכיל את כל הזכרונות שלו (כמו שהוא עשה לג'וזפין לאחרים). אבל בעצם גם אם הוא יכול לעשות את זה שם הוא יצטרך גוף של נייטבלאד להשתיל בו את הדרייב. והוא יצטרך להרוג את האדם עם הנייטבלאד. אז בעצם הוא האופציה היחידה והוא האדם היחיד שהוא יסכים להרוג. אולי אני צודק וגבריאל באמת ימות, אבל השחקן שלו ימשיך. &nbsp "מהנדס שקר קוונטום כלשהו"
&nbsp " בפרק הקודם ראינו שלדיסייפלים יש מידע על כל מי שהם סורקים" ההנחה שלי היא שבפרק הקודם אין לדיסייפלס את המידע הזה כקסם. היה להם את המידע הזה כי הם הוציאו אותו מדיוזה ואוקטביה. אולי גם מהופ. אולי יש להם אפילו מכשירים שמוציאים זכרונות. כשהם הגיעו אל סקיירינג הם רק ידעו שיש שם שתי נשים בשם אוקטביה ודיוזה ואת זה הם ידעו כי הם מצאו את המכתב שאוקטביה זרקה ועבר בפורטל אל בארדו. אבל המכתב הוא לא מספיק מידע כדי לזהות מי זאת מי. דיוזה מבינה את זה מהר ומנצלת את זה שאומנם אוקטביה הזכירה את הופ במכתב, אבל אפשר להבין את זה כאילו היא מתייחסת להופ בתור המושג (תקווה). וככה הם מצילים את הופ. אם להשאיר אותה לבד על סקיירינג בגיל עשר נחשב להציל. אנחנו יודעים שבשלב מסוים הדיסייפלס גילו גם על הופ כי אנדרז עשה איתה עיסקה. ואחר כך הורו להרוג אותה. &nbsp כמה בעיות שיש לי כאן: * איך זה שהמכתב של אוקטביה נמצא שוב בסקיירינג. קשה ליל האמין שהדיסייפלס לקחו אותו חזרה לשם. * משהו גדול יותר: איך זה שבעונה שעברה ראינו את אוקטביה נכנסת לתוך האנומליה ואז חוזרת תוך כמה שניות? הרי היא הייתה מעבר לאנומליה לפחות 10 שנים. אם כמה שניות זה 3 חודשים אז 10 שנים זה פי 40. אבל מעבר לזה זה די ברור שלקחו אותה מסנקטום אל בארדו. ושם אמור לעבור הזמן כמו בסנקטום. * גם את ציינת את זה שזה מוזר שאוקטביה הייתה עשר שנים בסקיירינג וחזרה ולא נראתה מבוגרת יותר. זה באמת מוזר מאוד. *משהו מצחיק זה שניסו להסביר חלק מזה. הרי אוקטביה חזרה מהאנומליה בעונה שעברה כשהיא עדיין לובשת את אותם בגדים שלבשה כשהיא נכנסה אליה כמה שניות קודם. אבל אם עברו 10 שנים שבהם היו לה כל מיני בגדים מתאימים יותר אז למה שהיא תלבש אותם בגדים. ולכן יש את הסצנה הזאת ממש לפני שהאנומליה בסקיירינג מופעלת, שרואים את אוקטביה מחזיקה את הבגד הישן הזה שלה. אבל זה מרגיש די מאולץ. &nbsp יש כל כך הרבה שאני רוצה לגלות על החברה החדשה הזאת של הדיסייפלס. מה הקטע שלהם? למה היה להם חשוב כל כך להשיג חזרה את אוקטביה? ולמה הם חטפו את בלאמי? &nbsp אני לא אתפלא אם פרק הבא יתרחש רק בסנקטום כי יש שם כל כך הרבה דברים מתרחשים. &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
יש לי הרבה מה להגיב לך

אבל אני בדיוק יוצאת לארוחת חג, והשניה סיימתי אז אני נתקעת רק על הנקודות בסוף שלך אז אגיב רק לזה בינתיים. "איך זה שהמכתב של אוקטביה נמצא שוב בסקיירינג. קשה לי האמין שהדיסייפלס לקחו אותו חזרה לשם" זה ליטרלי מה שהם עשו
היא זרקה אותו לאגם וככה הם ידעו שהן שם, האם האגם הוא בסופו של דבר כן פורטל כלשהו והבקבוק נסחף לתוך ה-GLOW והגיע אליהם? אם כן, הגיוני שהם משו אותו משם והביאו איתם, כי הם כן החזיקו את הבקבוק ביד כשהם שאלו את דיוזה אם היא דיוזה או אוקטביה. או שפשוט התכוונת שאתה לא מאמין שהם הביאו אותו איתם בקטע של "בשביל מה להם?" טוב אני צריכה ללכת, אני אגיב על היתר מאוחר יותר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא שמתי לב

שראו שהם הביאו איתם את הבקבוק. לא ברור לי למה שהם יביאו את הבקבוק איתם.

LeAnnDylan

Well-known member
המשך תגובה

אולי אני צודק וגבריאל באמת ימות, אבל השחקן שלו ימשיך. אני מניחה שזו כנראה האופציה הכי הגיונית לכך שהם לא ישארו על סקיירינג במשך 5 שנים. אבל אני אוהבת את גבריאל (אפילו שהוא טמבל לפעמים
) ודווקא מהשחקן שלו פחות אכפת לי, אז לא בא לי שנישאר עם אותו שחקן וניפטר מגבריאל
היי, אתה מומחה בכל הטייטלים של המקצועות החכמים שלהם. הטייטל היחיד שלקחתי מכל הסדרה הזו זה לוחם
I'm here for the war כזה ההנחה שלי היא שבפרק הקודם אין לדיסייפלס את המידע הזה כקסם. היה להם את המידע הזה כי הם הוציאו אותו מדיוזה ואוקטביה. להוציא מידע מהן בחקירה לא יתן להם אופציה לסרוק פנים של מישהו ולדעת מי הוא. הרעיון השני שלך של שליפת זכרונות מהראש שלהן זה כבר יותר הגיוני ויאפשר להם באמת לזהות מישהו לפי המראה שלו. לגבי הבעיות שהעלית- הגבת לך לראשונה בהודעה הקודמת. לגבי הבעיה השניה, אתה בהחלט צודק והייתה אמורה להיות הפסקה גדולה יותר בין השניה שנכנסה לבין השניה שיצאה, ביחוד לאור הנקודה השניה שהעלת שהיא הייתה בבארדו חלק מהזמן. אבל אז זה לא היה משרת את העלילה של עונה 6 כמו שרצינו
אולי הקירבה הפיזית לפתח של האנומליה גם משבש קצת את הזמן ונגיד עבור גבריאל שעמד מחוצו לו עברו נגיד 5 ד' ועברו מישהו שהיה במחנה שלו במרחק בטוח יותר מהפתח, עברה שעה. זו תיאוריה לא הכי הגיונית שאין לה באמת שום ביסוס אבל זה הדבר היחיד שנשמע לי הגיוני כרגע. לגבי הבעיה השלישית, כן, היא אכן יצאה כשהיא נראית אותו הדבר או אפילו טיפה יותר צעירה, אבל דווקא בפרק עצמו היו הרבה קטעים שאוקטביה נראתה פתאום מבוגרת יותר, ובהחלט מלאה יותר. לגבי הנקודה האחרונה שלך, מניחה שזה באמת יכול להיראות קצת מאולץ אבל אני התייחסתי לזה כאילו הבגדים שהיא נכנסה איתם אלו בגדי הלוחמת שלה, והבגדים שהיא לבשה שם היו בגדי החקלאות (?) שלה. כשהיא ידעה שהיא יוצאת להילחם, היא התלבשה בהתאם. לדעתי גם הפרק הבא יהיה רק בסנקטום ואז פרק 4 יתרחש במקביל בשני הכוכבים. (או שלושת הכוכבים אם יראו לנו גם את גבריאל והחבר'ה). מה שכן לגבי הפרק הבא, ומקווה שאתה לא מחשיב את זה כספוילר, אחת הכותבות האהובות עליי בסדרה כתבה אותו, אז אני מצפה לפרק טוב

Lhuna1

New member
אני רק מילה לגבי הזמנים

או שתי מילים: 1. זה שבסקיירינג עוברת שנה על כך דקה בסנקטום אומר שהזמן בסקיירינג זז מהר יותר. &nbsp 2. אני לא חושבת שנאמר או שזה הכרחי באיזה שהיא צורה שהפרשי הזמנים יהיו לינאריים. כלומר אם ב-3 חודשים עברו נגיד 5 שניות, זה לא בהכרח אומר שב-10 שנים יעברו 200 שניות. (אבל גם אם זה כן, 200 שניות זה עדיין בקושי 3 וחצי דקות ואם אנחנו ראינו את זה בסצינה ככמה שניות אז זה לא זיוף גדול ואפשר להגיד שחתכו לנו 2 דקות, אני לא בדיוק זוכרת את הסצינה אבל זה לא כזה גדול)

LeAnnDylan

Well-known member
אז לא דימיינתי

אגב הלכתי לבדוק עכשיו ואוקטביה נפלטה/ברחה החוצה מהאנומליה לאחר בדיוק 10 שניות &nbsp + השתמשו בילדה אחרת לשחק את הופ אז. באמת, הראו לנו את הופ בשלושה גילאים שונים בתור ילדה, איך לא השתמשו באותה ילדה לפחות לגיל 6?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני רק מילה לגבי בלה בלה

הזמן בסקיירינג זז לאט יותר אם שתי מכוניות נוסעות מסלול של 10 קילומטר בסנקטום וסקיירינג אז המכונית בסנקטום תסיים את המסלול שלה מהר יותר. &nbsp או אם דילן האנט (לא דילן שלנו) בספינה אנדרומדה מתקרב לחור שחור אז בשבילו עוברת שניה בעוד בשאר הגלקסיה עברו 300 שנה. כלומר הזמן שלו הואט. &nbsp אבל אני אל בטוח אם אני מסביר טוב אז הנה מה שגוגל אמר לי: https://www.physlink.com/education/askexperts/ae564.cfm &nbsp כן, הפרשי הזמן אמורים להיות לינאריים. אלא אם כן החור השחור מתרחק ומתקרב. &nbsp וגבריאל מדבר על כך שאוקטביה חשבה שהיא הייתה רק שניות ספורות בתוך האנומליה.

למעלה