שרשור חדשות ועדכונים

LeRanch

New member
פרימנטל מפתחת סדרה על חייו של בנימין נתניהו

חברת פרימנטל הבריטית וחברת אבוט-המאירי הישראלית רכשו את הזכויות לספר נתניהו: ביוגרפיה מאת בן כספית לצורך הפקת סדרה עלילתית על חייו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. https://timeout.co.il/סדרה-חדשה-על-נתניהו/

didalf

Well-known member

מתה לדעת מי יגלם את ביבי, ויותר מזה - מי תגלם את שרה

kordilia snake

New member
כול עוד זה ששיחק את ג'ופרי במשחקי הכס

יגלם את יאיר נתניהו שאר הליהוקים לא רלוונטיים
.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואו זה ליהוק מבריק

ולאורן - נראה לי שקראתי שהוא החליט לחזור למשחק לפני כמה חודשים

didalf

Well-known member
ליהוק מושלם

למרות שנראה לי שהוא מתרחק כמו מאש מהטייפקאסט.

1Shir

New member
אבל יש בעיה אחת

המציאות במקרה הזה תתעלה על כל סדרה &nbsp משפחת נתניהו היא הסיבה היחידה שאני מצטערת שאני לא מתעניינת בפוליטיקה היתה איזו סדרה קצרה לפני שנה בבחירות אאל"ט ואם מישהו יכול להמליץ לי על עוד תכנים כאלה כולל ראיונות כולל אם יש עמוד אינטרנטי שבו ניתן לקרוא כתובים מהספר של בן כספית אני אשמח ברור לי שלא תהיה לי בעיה למצוא לבד בשפע (אבל אני מתעצלת ואולי דווקא בגלל השפע לא זורם לי לעשות את זה) אז אל תתאמצו רק אם יש לכם משהו בשלוף

dory391

New member
בניגוד לך אני מאוד מתעניין
אבל מה שאמרת, שהמציאות עולה על כל דמיון, זו הסיבה לכך שכנראה לא ארצה לצפות בסדרה. אפשר עלילה משיקה או דומה, אבל לא משהו שמתכתב ישירות עם האקטואליה. זו הסיבה שלא צפיתי בפאודה, למשל.הבנתי שהתנתקת מהוט, מה כרגע יש לך והאם את ממליצה?

1Shir

New member
לא התנתקתי מהוט, הוט היה אצל אמא שלי

היתה תקופה שהייתי שם הרבה כי נאלצנו לארוז את כל הדירה בגלל פינוי-בינוי אז גם ראיתי הוט VOD &nbsp גם אני לא ראיתי פאודה למרות ששמעתי שבחים רבים על הסדרה

dory391

New member
הבנתי
שלחתי לך מייל בנושאים אחרים, אבל לא מיאהו.

למעלה