לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2037320,373 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
28/05/2020 | 07:04
117
165
זה בדיוק מה שאני צריך
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Legends of Tomorrow 5X13 '
Legends of Tomorrow 5X13
28/05/2020 | 10:08
12
42
סוף סוף, אחרי עונה פחות טובה מהקודמות, מגיע הפרק הזה שמזכיר לי למה אני כל כך אוהב את הסדרה הזו.
הבדיחות וההומור הפנימי/חיצוני לגביי חברים (וסיטקומים אחרים), מסע בין כוכבים, דאונטאון אבי ועוד היה פשוט מעולה. 

כמו בכל העונה הזו, טאלה אשה (זארי) מעל כולם, אבל גם כמו תמיד - ניק זאנו ודומיניק פרסל (למרות שבקושי הופיע, אבל כל שנייה שלו היא פרייסלס) לא הרבה מאחורה.

הדבר היחיד שלא ברור לי, עדיין, זה למה שרה עיוורת. ולא רק למה היא עיוורת, אלא למה זה לא משנה שום דבר. הם אשכרה גרמו לה להתעוור, אבל שהיא יכולה לעשות כמעט הכל כרגיל.
מצד שני..."אגדות המחר" וזה. היגיון זה לא הצד החזק שם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'*פרק 14, לא 13'
*פרק 14, לא 13
28/05/2020 | 10:56
2
9
לצפיה ב-'צודקת. My bad'
צודקת. My bad
28/05/2020 | 11:01
1
23
מעניין אם מישהו מהמנהלים יכול לשנות את הכותרת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מישהו מהמנהלים '
מישהו מהמנהלים
28/05/2020 | 11:44
24
פיצול האישיות של ניק בשילוב הצורך שלו בשליטה מוחלטת בכולנו..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה סדרה שאפשר לראות בלי להכיר סדרות אחרות של DC?'
זה סדרה שאפשר לראות בלי להכיר סדרות אחרות של DC?
29/05/2020 | 18:46
6
7
לצפיה ב-'כן, די בקלות'
כן, די בקלות
29/05/2020 | 20:36
19
אפילו בקרוסאוברים הם עושים אצת השטויות שלהם, ורובם לא מגיעים. העניין הוא שכשלא רואים את הסדרות האחרות לא מכירים את הרקע שלהם, כי בהתחלה כל אחד (נראה לי, או כמעט כל אחד) הגיע מסדרת DC אחרת עם הרקע והמטען שלו. אבל אולי אנשים עם זכרון יותר מוצלח משלי יוכלו לסכם לך
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טכנית צריך להכיר, בפועל לא ממש'
טכנית צריך להכיר, בפועל לא ממש
29/05/2020 | 23:53
3
17
כמעט כל הדמויות בתחילת הסדרה הוצגו קודם לכן בסדרות של החץ והפלאש. רובם רק הופיעו פעמים בודדות, חלקם היו ממש דמויות משנה לזמן קצר.
ובסדרה כן מתייחסים לעבר שלהם. כלומר יש לזה משמעות. אבל נראה לי שגם אפשר בתכלס להבין את העבר שלהם כי הוא מוסבר.
אני כן אוכל להסביר לך על הרקע של הדמויות אם תרצי, אבל נראה לי שאת יכולה פשוט לנסות בעצמך.

האמת שקשה לי להאמין שתאהבי את הסדרה, כי מה שאנחנו אוהבים בה כמוזר ומצחיק מרגיש בהתחלה פשוט כטמטום.
אני גם חושב שהעונה הראשונה הייתה פשוט פחות טובה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקיי, תודה לשניכם'
אוקיי, תודה לשניכם
30/05/2020 | 00:05
16
מה ש-Mister Miracle כתב על ההומור שבה עשה לי קצת חשק לנסות, למרות שזה לא הז'אנר שלי.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'העונה הראשונה לא הייתה פחות טובה, היא הייתה 235 רמות מתחת'
העונה הראשונה לא הייתה פחות טובה, היא הייתה 235 רמות מתחת
30/05/2020 | 08:27
1
19
זה היה שילוב של כמה דמויות לא מעניינות, דמויות מעניינות שלא קיבלו מספיק במה, וזה שהם עדיין לא אימצו את הפסיכיות של העונה שאחרי.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אתה עושה שירות טוב לסדרה'
אתה עושה שירות טוב לסדרה
31/05/2020 | 13:03
16
כי אני מתכננת לחזור אליה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מתכננת לראות בלי להכיר את סדרות הרקע'
אני מתכננת לראות בלי להכיר את סדרות הרקע
31/05/2020 | 13:02
4
לצפיה ב-'סוף סוף ראיתי - אגדות המחר 5X14 '
סוף סוף ראיתי - אגדות המחר 5X14
29/05/2020 | 21:23
1
17
היה באמת מאוד טוב.
אם כי גם לא הייתה לי ממש בעיה עם שאר העונה. טירוף מוזר חסר הגיון כרגיל. (אהבתי את זה שדמיאן דארק חזר לחתונה של הבת שלו). ובהתחלה לא אהבתי את זה שיש לרורי עכשיו בת, אבל אז אהבתי את זה בפרקים שהיה לה ממש תפקיד. חוץ מזה הקטע עם הכלב היה מצחיק.

טאלה אשה מעולה בגילום שתי הדמויות השונות של זארי. האמת שבהתחלה חשבתי שפשוט זארי החדשה תהפוך להיות כמו זארי הישנה או שפשוט תקבל את הזכרונות האלו שלה חזרה. אבל אז היה נראה לי שבאמת הולכים להתייחס אליה כאלו דמות חדשה (כמו שהדמות של אמאיה התחילה לגלם את הדמות של צ'ארלי). עכשיו אני ממש מקווה שישאירו את זה במצב הנוכחי שבו יש את שתיהן כמו תאומות זהות. זה גם עובד עם זה שיש עניין רומנטי בין זארי החדשה וקונסטנטין.

לגבי זה ששרה עיוורת - דווקא נראה לי שזה משמעותי. אנחנו פשוט עדיין לא יודעים בדיוק למה. אבל זה קרה בעקבות זה שהיא ראתה אלה. ועכשיו היא גם רואה עתידות. בהחלט לא סיימו עם העניין הזה. אני גם אוהב את זה שהיא מעולה גם כמתנקשת עיוורת (שזה באמת הגיוני שאימנו אותה גם עם מחסום עיניים).

הפרק הזה היה באמת מעולה עם המעבר לכל מיני סדרות. אני גם שמח שלא התפזרו להמון סדרות שונות ופשוט פארודיות על ג'אנרים כלליים, אלא עשו פארודיות מאוד ספציפיות על 3 סדרות.
הקטע של חברים מעולה גם כי נייט וברהאד הם ממש צ'אנלדר וג'ואי.
הקטע עם אחוזת דאונטון גם ממש טוב. ומצחיק שממש לקחו את העלילה של העונה הראשונה של אחוזת דאונטון עם הצורך של הבת להתחתן עם היורש.
אבל הכי טוב היה הפארודיה על סדרת מסע בין כוכבים הישנה. אווה הייתה ספוק טובה, אבל שרה הייתה קירק מדהים. בעיקר באיך שהיא חיקתה את המשחק המוגזם של וויליאם שאטנר. חוץ מזה שזה היה בדיחה מעולה לכל אוהבי הזיווג הסלאש של קירק וספוק. גם אמירות על כך שלא צריך לבכות על מוות של חברי הצוות כי הם חסרי משמעות.

חוץ מזה אני גם מאוד שמחתי לראות את מונה שוב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא הבנת '
לא הבנת
30/05/2020 | 08:25
19
אני מבין שיש משהו מאחורי העיוורון של שרה, ואני ידוע שיש לה את יכולות החיזוי וזה שהיא לא מתה על ידי אלה. הכל טוב. אבל למה היא עיוורת?
יותר מזה - למה היא עיוורת, אבל ב-99% מהזמן זה לא משפיע על ההתנהגות שלה? היא מסתכלת לכיוון הנכון, היא מתנהלת כרגיל, היא נלחמת כרגיל. אז מה הטעם בלעוור אותה, אם זה לא משפיע?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שי-רה ונסיכות הכוח, חצי עונה 1 '
שי-רה ונסיכות הכוח, חצי עונה 1
28/05/2020 | 11:42
3
22
בינתיים זה לא יותר מחביב. מעט ילדותי ומאוד מאוד אמריקאי בעיצוב הדמויות וצורת הדיבור שלהם.
שיר הפתיחה נשמע לקוח מאיזה פסטיגל של השנים האחרונות, גם מבחינת המילים וגם מבחינת מוזיקלית.
הדמות של נסיכת הים - אני מניחה שאמורה להיות מיואשת, אבל יצרו אותה הכי טיינאייג'רית אמריקאית משועממת וזה די עיצבן  אותי.
כן אהבתי את זה ששי-רה הופכת להיות גדולה יותר פיזית ושרירית, ולא השאירו אותה  קטנה ושברירית.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'We're on the edge of greatness '
We're on the edge of greatness
28/05/2020 | 13:55
1
19
Turning darkness to light
We're right beside you
Ready to fight
We're gonna win in the end!
We must be strong!
And we must be brave
(We must be brave!)
We gotta find every bit of strength
That we have and never let it go!
We must be strong!

כן זה נשמע הכי מביך, אבל מה זה התמכרתי אליו.

אני די בטוח שהרעיון עם נסיכת הים שהיא מין בחורה משועממת צינית כזאת. ואני מת על זה.
אני לא יודע אם צפית באקסית המטורפת, אבל השחקנית של השכנה מדבבת אותה והיא בערך עושה אותה דמות שהיא עשתה שם.

אבל מי אכפת ממנה - מה את חושבת על קאטרה?

אגב, זה לא שאדורה שברירית גם לפני המהפך שלה, היא לוחמת טובה גם בגוף הרגיל שלה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
28/05/2020 | 15:14
14
קאטרה מגניבה אבל הייתי שמחה אם היא היתה נשארת לצידה של אדורה ולא הופכת לאויבת בנפש שלה, כפי שצפוי שיקרה.
אדורה שלפני המהפך אכן לוחמת טובה, אבל מצויירת כמו שאוהבים לדמות נשים - רזה וחתיכה. בתור שי רה היא יותר "גברית", אבל לא בצורה סטיראוטיפית.
חייבת לציין לטובה את הנסיכה גלימר שלא צויירה באותה דרך, למרות שהיא נראית כמו זאטוט בגן...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה משתפר מהחצי השני'
זה משתפר מהחצי השני
29/05/2020 | 14:33
8
כשהם מפסיקים עם עלילות ה"להציל נסיכה" של הפרק.

וגם - סופה!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'The 100 עונה 7 פרק 2 חלק 1'
The 100 עונה 7 פרק 2 חלק 1
28/05/2020 | 13:49
71
69
הגענו לפרק 2 והפעם אין קלארק בכלל. אבל זה אפילו לא הפריע לי...
התמקדנו בחלק גדול מהמסתורין שאופף את האנומליה וקיבלנו די הרבה תשובות לתהיות שהיו לי וגם הרבה אישורים לתיאוריות שעלו מהפרק הקודם.

אנחנו נמצאים בשני צירי זמן שונים, אחד של הכניסה המחודשת של אקו, גבריאל והופ חזרה לתוך האנומליה והשניה של הכניסה הראשונית לאנומליה מהרגע שהופ נולדה.

מתחילים את הפרק עם חזרה לזמן שאוקטביה נכנסה לאנומליה בעונה הקודמת כשרדפה אחרי דיוזה בפרק 6. לא הוסבר לנו איך היד שלה נרפאה אבל הוקס פוקוס היד חזרה לקדמותה.
אנחנו מבינים שלמרות שנכנסה רק לאחר כמה שניות, היא מגיעה 3 חודשים אחרי ודיוזה שהייתה בחודש 6 עכשיו כורעת ללדת.
"אין לך מושג כמה אני שמחה שאת כאן, עכשיו שלושתנו נוכל לצפות בשקיעה ביחד" דיוזה נשמעת כמו סרט כריסטמס של הולמארק
"תחשבי על מקום שמח" בין הפצצות על כדור הארץ לשיסוף הגרון של עצמה, השמדת כדור הארץ בפעם השניה והמיקום שלה בספרי ההיסטוריה לצד הילטר ובין לאדן- קשה לי להאמין שיש לה הרבה רגעים שמחים לחזור אליהם, אוקטביה.  

הו תראו, הנה דיוזה יולדת תינוקת נקייה בת שלושה חודשים.

"זו אוקטביה, ידידה שלי" דיוזה, נראה לי שהגיע הזמן להעלות הילוך ביחסים בניכן. 
אוקטביה משתמשת בטכניקות בלאמי של דחיפות אצבעות לא נקיות לפיות של תינוקות כדי להשתיק אותם. מזל שאין להם קורונה שם.

בחזרה לזמן שלנו, גבריאל, אקו והופ (שקיבלה את הזיכרון שלה חזרה) מגיעים לסקיירינג, הופ מספרת שנתנה את השם לכוכב כשהייתה בת 3, רק אני חושבת שזה פואטי שהסדרה התחילה עם רינג בשמים (SKY RING) ועכשיו אנחנו מסיימים אותה ב- Skyring?
הופ לוקחת אותם לבית שלה, בין לבין שהיא מחפשת איזה פריט, היא זורקת לאקו וגבריאל פיסות אינפורמציה ומספרת להם שהדיסייפלס (דווקא אהבתי את ה-Time Cops שלי יותר) כנראה לקחו את בלאמי דרך הגשר (האנומליה) אל בארדו.
גבריאל מצידו מתהלך בבית כמו עובדת סוציאלית שבאה לבדוק אם הבית הוא סביבה בטוחה לילד אומנה. כנראה שלא אם לשפוט לפני הבובות המטרידות. הופ טוענת שהן לא שלה. ומסבירה שהייתה בסנקטום במשך יום, מה שעל סקיירינג יכול להיות שנים.
היא מספרת שלמנהיג שלהם קוראים אנדרס, הוא לקח את אמא שלה בשבי ואמר לה שאם תשתיל על אוקטביה שבב , הוא יניח לאמא שלה לחיות.
אני אוהבת שאקו מוכנה להרביץ להופ על שהעזה להחליף את חייה של אוקטביה באלו של דיוזה. אך הופ ממהרת להסביר שהיא לא ניסתה להרוג את אוקטביה, רק לשתול עליה את שבב האיתור. ואז מצטטת את המנטה של האחים בלייק "אמא שלי, האחריות שלי" אני מעדיפה את We're Back Bitches.

הופ לוקחת אותם למרתף מתחת לבית שלה ושם אנחנו מוצאים עוד אבן אנומליה בדיוק כמו על סנקטום. למרות שחשדתי שהופ תדע לפתוח אותה ברגע שהזיכרון שלה יחזור אליה, מסתבר שהיא לא והיא צריכה לדעת את הקוד. אותו הקוד שהיה רשום לה על הפתק עם המסר "לסמוך על בלאמי". היא שולפת אותו מהכיס ומבינה לצערה שהמעבר באנומליה שפלט אותם לתוך הנהר (אותו נהר שאנחנו רואים כבר 7 עונות אבל כל פעם משכנעים אותנו שהוא בכוכב אחר) הרטיב את הפתק והקוד שעליו נשטף.
"אנחנו לא הולכים לשום מקום" No Shit Sherlock

פלאשבק לתקופת בייבי הופ. אוקטביה עדין מנסה לדחוף לילדה אצבעות לפה.  
"היא כנראה הבינה שחלב לא יוצא מהזרת"
"שלפתי הרגע משהו בגודל אבטיח מתוך משהו בגודל של ענב" זה התיאור הכי מציאותי ללידה ששמעתי.
"נכנסתי שניה אחריך, הגעתי שלושה חודשים אחרי. תסבירי" –"מה אני נראית לך איינשטיין?" אבל אז שניה אחרי זה היא מסבירה לה שממה שהבינה הזמן בין שני הכוכבים לא תואם, היא יכולה להיות על סקיירינג במשך שנים ואף אחד לא ירגיש בחסרונה. ואז חייבת לעקוץ שאף אחד לא ירגיש בחסרונה בלאו הכי. טל איט לייק איט איז דיוזה.

"זו הסיבה שהאנומליה קראה לנו. מזל שלא כרתנו לך את היד אגב" כן, קצת קשה להיות לסבית עם יד אחת...

חזרה להווה הופ תוהה מה גורם לנשים הגיוניות לסכן את החיים שלהן עבור בלאמי. גם אני תוהה אותו הדבר הופ. אך אל דאגה, אם הווייבים הגאים החזקים שאני מקבלת משתיכן הם אינדיקציה למשהו, אקו בקרוב מאוד תסכן את החיים שלה גם עבורך.
ספיקינג אוף אקו, נראה שגם לה וגם לאוקטביה היה אותו רעיון של לצלול חזרה לסנקטום דרך אותו אגם שהם נפלטו דרכו לסקיירינג. 
אנחנו מבינים מהופ שאוקטביה הייתה בפנים 10 שנים.
"היית פה 6 שנים?" אקו יא מהבולה, תסתכלי עליה, היא נראית לך בת 6?! קאם און, את חכמה יותר מזה!
גבריאל מנסה לשחזר את הקוד ובנתיים הופ מסבירה שכל תודעה יש קוד ייחודי ("חתימה ביומטרית") לפתיחת הגשר/אנומליה. הסימנים על הגב של אוקטביה היו עבור הופ, גבריאל משער שהם גם אלו ששלחו אותה חזרה לסקיירינג, אבל הופ ממהמרת להסביר שהיא עשתה את זה. היא מסבירה שניתן למשוך אדם חזרה ע"י שתי דרכים: או ע"י הקשת הקוד שלהם (כמו שגבריאל/אוקטביה עשו בצד של סנקטום ומשכו את הופ) או ע"י החדרת שבב איתור. היא מוסיפה שהשבב חייב להיות מוחדר עמוק מספיק, Or they could end up inside out מה לעזאזל זה אומר? שהפוף ערפל ירוק יכול להשמיד אותם? נשמע הגיוני ומטריד כאחד.
"זו הסיבה שדקרת את אוקטביה" הנה אקו, רואה, ידעתי שאת חכמה יותר מהשאלה הקודמת שלך.
"תגידי לי את האמת, האם ידעת שהם יקחו גם את בלאמי?" לא אקו, זה ג'ייסון. ג'ייסון לא אוהב את בלאמי.
"התוכנית הייתה להציל את אמא ודודה או ולהרוג את כל השאר" יס הופ, טוק דירטי טו מי
גבריאל לא מצליח לשחזר את הקוד מהנייר.
אקו מוכנה לחזור לאופציה הראשונה של לשחות אל האנומליה.

טוב תפוז מוזר ולא נותן לי להמשיך בהודעה אחת אז המשך בהודעה הבאה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'The 100 עונה 7 פרק 2 חלק 2'
The 100 עונה 7 פרק 2 חלק 2
28/05/2020 | 14:01
69
69
הופ מחליטה לקבל עצבים "אמרתי לך שזו לא אנומליה. האבן בסנקטום מובילה לכאן. והאבן בנהר מובילה לבארדו" אוקיי אבל האבן מתחת לבית שלך מובילה לסנקטום או שזו אותה אתן שמתחת לנהר? אני אבודה בדיוק כמו אקו.
וגבריאל המתפנגירל הזה לא עוזר

אקו נוגעת בתנור שעדין חם והם מבינים שהם לא לבד, הם מוצאים אסיר עם מה שנראה כמו קעקוע על היד, אבל הקעקוע סופר אחורה (5 שנים וחודשיים). הבחור נראה אחוז טירוף קצת. הוא מתייחס לבית כשלו וקורא לבובה המלחיצה הופ. האם הוא הכיר את הופ שלנו?
האם הוא מכיר את דיוזה או אוקטביה שסיפרו לו על הופ?
הופ מסבירה שהזמן שמופיע לו על היד זה הזמן שהוא כלוא על סקיירינג. בתום תקופת המאסר שלו הדיסייפלס יחזרו בשבילו. היא גם מסבירה שסקיירינג זה מקום אליו נשלחים אנשים כדי לכפר על מעשיהם.
היא מסתכלת על הגינה שלו ומבינה שהוא לא מקבל מספיק ערכים מזינים ולכן הגיע הזמן לעבוד את האדמה כדי לוודא שבחורף לא ירעבו למוות. אקו לא אוהבת את הרעיון של להישאר שם כל כך הרבה זמן. הופ מסבירה שהם צריכים את האסיר בחיים, כדי שכשיסיים לרצות את עונשו והדיסייפלים יחזרו בשבילו, הם יהרגו אותם ויקחו את החליפות שלהם וככה יוכלו להגיע לבארדו.
גבריאל האופטימיסט רוצה פשוט לבקש מהם טרמפ
אקו רוצה לסיים עם זה עכשיו.
מה הופ חשבה, שהיא תגיד להם "שומעים צריך לחכות 5 שנים עד האוטובוס הבא" ואקו לא פשוט תחליט ללכת ברגל?

חוזרים לחיי הנישואים של אוקטביה ודיוזה. אין אני מתה על איך דיוזה עושה לאוקטביה ריגשי על זה שבמשך 3 שנים היא עוד לא הרימה ידיים על הניסיון לעצור את הנשימה שלה מתחת למים מספיק זמן כדי לשחות לצד השני של האנומליה במקום להסתפק בחיי המשפחה שלהן שם יחד "ורק שתדעי לך שהבת שלך המציאה לכוכב שלנו שם היום אבל למישהי היה חשוב יותר לצאת לשחיית בוקר" מתה

הופ מסבירה שכל מי שגדל על בארדו גדל להיות דיסייפל. קצת כמו סנקטום, רק שהיא מציינת שבניגוד ל"ילדי הפרחים" של גבריאל, החבר'ה על בארדו הם לוחמים. אלו שנשלחו לסקיירינג הם דיסייפלים סוג ב' - או לא נאמנים מספיק או לא חזקים מספיק, מה שאומר שלחבורה שלנו יהיה יתרון על האסיר הערירי.
"מי לימד אותך לגשש?" – "הילדה שדקרת ובעטת מעבר לצוק" באמת הופ, זה היה לייק לפני 3 עונות, לא קיבלת את הממו? אנחנו אוהבים את אקו עכשיו.
"אהבתי אותך יותר בלי הזיכרון"
הם מגיעים לתצוגת גופות מרקיבות שהאסיר שלף מהאדמה כדי לשחק איתם שש-בש. הופ מזהה את אחת מהגופות בתור דוו (דב?) אסיר שכנראה היה חבר שלה, בהמשך היא גם מספרת שלימד אותה להילחם. הופ מנסה לדבר עם האסיר הערירי אבל גבריאל מבריח אותו כשהוא מזהה את אחד מהאסירים כאחד מאנשי צוות אליג'ס שיועד למשימת ההתיישבות על כוכב בטא וככה מבין שסקיירינג הוא בעצם כוכב בטא. הוא שולף את המיינד דרייב מהגופה כדי לשלוף את הזיכרונות של הבחור. איזו טכנולוגיה אדירה. בקה הזו היא הדבר הכי טוב שקרה לסדרה הזו. בעצם, היא כל מה שקרה לסדרה הזו

גבריאל שמר את המיינד דרייב של ג'וזי אהעהאעה מאוהבת!!
והוא היה מאוהב בבקה[email protected]@! מי לא?

גבריאל מדבר על קופסה שחורה במטוס כאילו יש להופ ואקו מושג מה זה מטוסים בכלל.
בקה מסבירה שכוכב בטא קרוב יותר לחור שחור לכן הזמן בו זז מהר יותר. וגם מוצאת זמן ללכלך על ראסל אם לא היינו יודעים שבקה מתה בתור הקומנדרית הראשונה הייתי מצפה שהיא תשב לה על איזה כס מלכות באחד הכוכבים האלה ותשלוט ביד רמה
אקו "אתה יכול להריץ קדימה?" סרייסלי גבריאל, אתה לא עושה בינג' לאיזה סדרה בנטפליקס, יאללה תריץ לאן שצריך ותעשה אח"כ מרתונים לתוך הלילה עם עצמך.

מי חשב שיגיע היום שבו נזכה לראות את בלאדריינה עובדת בגינון

טוב אני יודעת שהתלוננתי בפרק הקודם על סרט הלייפטיים של קלארק והחבר'ה בבית קטן בערבה שלהם, אבל אם אאלץ לצפות בדיוזה ואוקטביה מלקטות שיבולים, מכינות ארוחות ערב טבעוניות, סורגות סוודרים ומתווכחות על מי עושה כלים ומי מלמדת את הילדה חשבון- אני לגמרי בסדר עם זה.

"אני רוצה להתאמן כדי שאוכל לעזור לך להציל את אח שלך" אחות על מלא זאתי! אגב, שמתם לב שלהופ הילדה יש אותה תסרוקת כמו של אוקטביה הילדה?
"אח שלי עדין לא יודע שנעלמתי. 6 שנים בשבילו זה כמו מצמוץ בשבילנו"  - "זה אומר שיש לנו זמן לעשות אותי כמוך" ?don’t we all wish that Hope

אוקטביה מוצאת גופה של דיסייפל עם חליפה מלאה קבור בגינה שלהן ומתלהבת שזו הדרך שלה חזרה לסנקטום. דיוזה ממציאה תירוצים ללמה זה רעיון רע, מתחילה מזה שהיא לא רוצה שיגלו אותם, ממשיכה בזה שהדבר האחרון שהם צריכים שם זה צבא ומלחמות וכשזה לא עובד – ריגשי
"מה איתנו, אנחנו לא המשפחה שלך?" די אני לא עומדת בזה, דיוזה תעשי לי קולורבי
"אני לא רוצה לגדול בלעדייך" אל תדאגי הופ, אוקטביה הייתה אצלך 10 שנים ויצאה משם צעירה יותר ממה שנכנסה
"לפני שתדעי אני אחזור עם בלאמי קלארק ומאדי" מי כתב את השטויות האלה? ברצינות קלארק ומאדי הן הראשונות שעולות לה לראש? מה עם אינדרה וניילה? אלו הקשרים החשובים בחיים של אוקטביה. חבל שחלק מהכותבים לא עוברים קצת על ההיסטוריה של הדמויות שלהם.
כל הילדים בסדרה הזו אוהבים את מרפי הטראש
"אח שלך השאיר אותך למות, למה את כל כך להוטה לחזור אליו? למה אנחנו לא מספיקות?" כן אוקטביה. למה?

המכתב!!!
"דיוזה היא קוץ בתחת אבל אני אוהבת אותה כמו שאני אוהבת אותך" די אני לא יכולה. שיתחתנו כבר!

הוו, הופ ואקו Have a moment האמת שגם אם הן לא יהיו זוג (שבינתיים אני לגמרי בעד שכן) החברות בניהן גם טובה. אני רוצה שלאקו יהיו חבורות. כאילו אני יודעת שטכנית אמורי ורייבן גם חברות שלה, אבל הן בכוכב אחר אז זה לא נחשב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'The 100 עונה 7 פרק 2 חלק 3'
The 100 עונה 7 פרק 2 חלק 3
28/05/2020 | 14:08
68
69
לא גבריאל לא לא לא, אל תשאיר את האייפד לבד! נו באמת!! מה אנחנו בסרט אימה?
מתה על איך הוא מנסה לדבר עם האסיר הזה בהיגיון שיחזיר לו את האייפד. תן לאקו לזרוק לו איזה משהו לראש לעלף אותו בשניה.
"אני משרת את המאסטר, אני המגן והחרב עבור כל המין האנושי" עוד פעם השטות הזו עוד לא הבנתם שיש מלא מהמין האנושי? עדיף כבר את הפריימים. לפחות הנתינים שלהם התקלחו. השיניים הצהובות של הבחור הזה עושות לי חלחלה. בעע

ו... בום. הלך האייפד.

וול אקו, אני מניחה שהגיע הזמן לשתול עגבניות בגינה...

בסוף הסצינה עשו זום לצלקת של גבריאל מהמיינד דרייב ואני תוהה לעצמי האם הוא ילמד את אקו או הופ לשלוף את המיינד דרייב שלו ולהשתיל לו את זה של קולין כדי לשחרר את הזיכרונות שלו. הרי ג'וזי ציינה בעבר שטכנית זה אפשרי.
בעצם אין להם שם את הטכנולוגיה הדרושה כדי לעשות את זה, לא? ובעצם, אולי כן? אם היו שם צוותים של אליג'ס 3, והקולין הזה היה מהנדס שקר קוונטם כלשהו. לא זוכרת את הטייטל שלו אבל זה היה משהו ממש חכם. יותר מגבריאל וראסל שהצליחו לעלות על הטכנולוגיה הזו. האם לא הגיוני שהוא בנה לו שם איזו מעבדה מאובזרת?
טוב נראה לי שזה יותר מידי בעצם. בטח יהיה פתרון קל יותר. 

אוקטביה: "זוכרת את זה?"
דיוזה: "זוכרת שגררתי את התחת שלך ביער עם זה"
*יאנג הופ נותנת לאמא מבט של לא מקללים בבית שלנו*
דיוזה: "אני עושה כלים הערב"
אוקטביה: "יכולת לתפור לבת שלך מכנסיים אם לא היית קורעת את השרוולים"
דיוזה: "קרעתי את השרוולים כדי להציל את היד הארורה שלך"
הופ: "זה כלים גם מחר"

הדסייפלים יוצאים מהאנומליה ויורים לעבר דיוזה והיא עם המקל שלה. ציפיתי שמישהו יגיד לה Nice stick
אבל כנראה שהיו מספיק רפרנסים אחרים לאולד אוקטביה כל הפרק. ומיד לאחר מכן אנחנו מקבלים עוד רפרנס, הפעם אנחנו מבינים את החיזיון שראתה הופ באנומליה בפרק הקודם כשאוקטביה אמרה לה להתחבא מתחת לרצפה ולהיות בשקט.
אגב בפרק הקודם ראינו שלדיסייפלים יש מידע על כל מי שהם סורקים. למה הם היו צריכים לשאול את דיוזה אם היא דיוזה או אוקטביה. מה קרה הגבילו להם את החבילת גלישה בבטא?

"שימו להן את הקסדות, אנדרס רוצה שיזכרו הכל" זה מאשש את התיאוריה של גבריאל שככל הנראה הזמן בבארדו (בהנחה ושם אנדרו נמצא) עובד בצורה דומה יותר לסנקטום, והזיכרון שלהן ללא הקסדה ימחק כשיגיעו לשם. הרי הזיכרונות שהחבר'ה שלנו צברו בסנקטום נשארו איתם, והזיכרונות של האסירים שבאו מבארדו עדין איתם, אז כנראה שרק כוכב בטא "מוחק" זיכרונות ברגע שיוצאים ממנו.

הופ נותרת לבד

וואו תפוז היה ממש מדכא. מקווה ששרדתם איתי עד הלום. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שרדנו גם שרדנו '
שרדנו גם שרדנו
28/05/2020 | 15:20
46
25
אין לי מה להוסיף, חוץ מזה שדיוזה היתה מאנייאקית של ממש כשהרסה לאוקטביה את הקסדה, היא החליטה בשבילה ובפועל עשתה ממנה אסירה שלה, ואוקטביה סלחה לה הרבה יותר מידי בקלות על זה בעיני (עם כל כמה שהיא אוהבת את הופ ואת חיי המשפחה שלהן, לא היתה לדיוזה זכות לעשות את זה).

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני דווקא חשבתי'
אני דווקא חשבתי
28/05/2020 | 15:26
45
20
שזה היה ממש חמוד. כן אנוכי במקצת, אבל שינוי כל כך גדול בדמות שלה. היא אף פעם לא הייתה צריכה אף אחד. לא הייתה לא בעיה להיות לבד, אבל אוקטביה חשובה לה. ובתאכלס, אני אומנם שכחתי מזה בתחילת הפרק כי מבחינתנו אוקטביה בסופו של דבר יצאה כמה שניות אחרי שנכנסה לאנומליה והשלימה עם בלאמי אחרי איזה מיליון פרקים, אבל מבחינת דיוזה בזמן הזה אח שלה עוד שונא אותה, אז למה שהיא תרצה לוותר על מישהי שהפכה להיות כל כך חשובה בחיים שלה ושל הבת שלה בשביל מישהו שהשאיר אותה למות לבדה ביער. לגמרי הבנתי את דיוזה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
28/05/2020 | 15:34
44
21
מה זה אנוכי במקצת? זה אנוכי ברמות על!!
ברור שגם אני מבינה אותה, כל המניעים שלה ברורים, אבל עדיין לא היתה לה שום זכות לעשות דבר כזה. לאוקטביה יש אח שהיא רוצה לחזור אליו, להציל אותו, להתפייס איתו, ובכלל אלו החיים שלה והדבר שהיא שואפת אליו 3 שנים או משהו, ודיוזה החליטה בשבילה החלטה כל כך ענקית, ולקחה ממנה את התקווה, ככל הידוע להן קבעה בשבילה להשאר שם לנצח באותו רגע.
אני לא הייתי סולחת בחיים על כזה דבר. הייתי פשוט כועסת עליה לנצח לא משנה כלום.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
28/05/2020 | 15:46
43
23
וול, אני לא סובלת את בלאמי אז קשה לי להתחבר לכעס שלך. בייחוד לאור העובדה ששתיהן יודעות שהן יכולות להיות שם שנים ועדין בקושי עובר זמן בסנקטום. אז היא תמיד יכולה למצוא דרך לחזור אליו בעתיד ויעברו אצלו איזה שלושה ימים בלחץ
וכן, אצלה יעברו הרבה שנים אבל ראינו מה עשר שנים עשו לה - ליטרלי כלום. נראית צעירה יותר.
וכן, כן, כל זה בכלל לא הנקודה שלך. אבל אני באמת מנסה להבין אותך ולראות למה זה מכעיס אותך וזה פשוט לא מכעיס אותי. אם כבר אני כועסת על אוקטביה שסלחה לבלאמי. הסצינה שהוא סוגר עליה את הדלת של החללית ומשאיר אותה בחוץ עושה לי צמרמורות של זעם בכל פעם שאני צופה בפרק הזה. ליטרלי רועדת בכל הגוף מעצבים! מי אתה בכלל יא חתיכת אפס שתחליט אם היא עולה לחללית או לא?! אתה יודע שהיער מלא בעוינים והסיכוי שלה לשרוד אפסי (זה שהיא שרדה זה משהו אחר) אתה לא רוצה לדבר איתה, אל תדבר איתה, אף אחד לא אמר לך לסלוח לה. אבל באיזה קטע אתה משאיר אותה בחוץ כאילו בנית את החללית הזאת בעצמך?! פיס אוף שיט!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כי הייתי מתחרפנת אם היו עושים לי דבר כזה.'
כי הייתי מתחרפנת אם היו עושים לי דבר כזה.
28/05/2020 | 15:54
1
6
לצפיה ב-'פייר אינף'
פייר אינף
28/05/2020 | 16:01
5
לצפיה ב-'העניין הוא שלך יש בעיה שלאחרים אין '
העניין הוא שלך יש בעיה שלאחרים אין
28/05/2020 | 17:08
40
19
את עיוורת בשנאת בלאמי שלך ולכן את לא מסוגלת לקבל שהייתה לו סיבה טובה למה שהוא עשה לאוקטביה. היא הייתה רצחנית ומטורפת והוא לא רצה לקחת אותה לעולם חדש עם אנשים חדשים ואפשרויות חדשות כי היה נראה שהיא רוצה להמשיך לחיות בעולם שלה שבו רוצחים אנשים כל הזמן.
אבל אנשים אחרים כן יכולים להבין את זה. ויותר חשוב זה שאוקטביה עצמה יכלה להבין את זה. ולכן היא סלחה לו.
כי באמת שאין אח טוב כמו בלאמי שבערך כל החיים שלו דאג בעיקר לאוקטביה.

ואני מסכים עם לונה שמה שדיוזה עשתה היה נוראי. היא פשוט לקחה לאוקטביה את הזכות להחליט בעצמה על החיים שלה.
אבל אני כן מבין למה אוקטביה סלחה לה. איך אפשר להעביר שנים בכוכב שבו רק 3 אנשים ולכעוס על אחד מהאנשים האלו.

אבל מה שממש מטריד אותי זה שדיוזה מפעילה רגשי אשמה כשהיא אומרת: עד שתחזרי הופ כבר תהיה מתה, אחרי שהיא חיה כאן שנים לבד אחד שהיא קברה אותי.
אבל בכל מקרה דיוזה השאירה את הופ לגורל של לחיות ולמות לבד. כי גם עם אוקטביה היא אחת מ3 נשים על הכוכב הזה שעד כמה שדיוזה יודעת (ומקווה) אף אחד אחר לא יגיע אליו אף פעם. כלומר התכנון שלה לעולם המושלם הוא שהופ בסופו של דבר תהיה האדם האחרון בעולם הזה ותמות לבד. (בעצם היא תיכננה שהבת שלה תהיה במה שנחשב בבארדו לכלא נוראי)
לפחות התוכנית של אוקטביה הייתה לעזוב ואז לחזור עם אנשים אחרים ככה שהופ לא תהיה לבד.

יש לי עוד מה לומר...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם נכון '
גם נכון
28/05/2020 | 17:28
16
לצפיה ב-'לי יש בעיה שלאחרים אין?'
לי יש בעיה שלאחרים אין?
29/05/2020 | 00:39
26
21
אם הבעיה שאתה מדבר עליה זה שאני זוכרת את התסריט ואחרים לא, אז אולי.
לא הייתה לו שום סיבה לעשות מה שעשה. זו לא החלטה שלו מי כן ומי לא מגיע לכוכב הזה. הוא לא הצ'נסלור, ולא הקומנדור ולא כלום. מי הוא בכלל שיחליט אם היא חיה או לא?

השנאה שלי לבלאמי לא עיוורת.
הוא היה אידיוט מההתחלה, זה נכון. אתם נוטים לשכוח את זה אבל בהשוואה לאוקטביה הוא הרבה יותר גרוע ממנה לאורך כל העונות.
בעונה הראשונה היא ליטרלי גרם ל-300 אנשים על הארק למות כדי להציל את התחת שלו כשהוא הרס את הרדיו של רייבן. Whatever The Hell We Want זה לא כדי להציל את אחותו, זה כדי להציל את עצמו. אוקיי שהוא ירה בג'האה כדי להיות עם אוקטביה. מוכנה אפילו לסלוח על זה כי ג'אהה אחראי למוות של אמא שלו, אבל מהרגע שהם הגיעו לקרקע, לא הייתה לו שום הצדקה. 
הוא גם אשם במה שקרה למרפי, אבל איכשהו כמו תמיד- בסוף קלארק אשמה בזה, אפילו שרואים בבירור שהיא התחננה בפניו שלא יתלו/יהרגו את מרפי. ואז בעונה 6 את מי מרפי מאשים - כמובן, את קלארק. כי גם מרפי כמו הרבה מהצופים הוא בעל זיכרון קצר. 
ומה עם הר וות'ר? זה עוד משהו שקלארק קיבלה את אות הקלון עליו אפילו שזו גם אשמתו. היא לפחות ראתה את אמא שלה שם על השולחן עוברת התעללות. מה התירוץ שלו? 'רציתי לעשות את זה ביחד?' שיהיה.
הוא אחראי גם למוות של ג'ינה והחבר'ה של פארם סטיישן, כי הוא נתן לפייק את המילה שלו שניתן לסמוך על אקו. מישהי שהכיר למשך דקה וחצי בתא נידונים למוות כשהיא מאבדת הכרה לסירוגין. 
ואז כדי לכפר על ההרג שלהם, הוא הולך והורג עוד 300 לוחמים של אינדרה כדי להצדיק את עצמו. 

"היא הייתה רצחנית ומטורפת" ובלאמי לא? 
ההבדל בניהם זה שבעונה 5 לה לא היו אופציות אחרות. הם היו קבורים בבונקר בלי אפשרות לצאת, בלי אוכל, בלי תקווה. ראינו בהתחלה שהאופציה שהיא בחרה בה הייתה מוצא אחרון, היא ממש לא רצתה לעשות את זה וגם כשעשתה את זה, סירבה לכפות על אנשים אחרים לעשות את הבחירות שלה. זו הייתה אבי שהיה לה נוח להתנער מהאשמה לאחר מכן שאשמה. אבל אף אחד לא מאשים את אבי במה שקרה בבונקר. בדיוק כמו שאף אחד לא מאשים את בלאמי בהר וות'ר. 
ואז יוצאים מהבונקר, אחרי 6 שנים מהגיהנום שם, האם באמת מישהו מאמין שלוונקרו לא מגיע את העמק? האם לאנשים שהגיעו משום מקום מגיעה הבעלות על פיסת האדמה הפוריה היחידה על כדור הארץ? בתור המנהיגה של וונקרו הייתה לה אחריות להביא את האנשים שלה לשם. נכון שהדרך שלה לא הייתה הכי אידיאלית, אבל מה אידיאלי במשא ומתן עם אסירים ופושעי מלחמה מבוקשים? 
האם כשהחבר'ה שלנו נחתו מהשמים, לגרונדרים לא הייתה עילה להרוג אותם ולא חשבנו שהם רצחניים ומטורפים כי זו האדמה שלהם? אז מה שונה?
גם כשאוקטביה השאירה את בלאמי להילחם בפייטינג פיט היא הציעה לעזור לו כדי שלא ימות, תמיד היה אכפת לה ממנו. גם כשכעסה עליו. גם כשניסה להרעיל אותה וכמעט להרוג אותה שניה לפניי.
"אין אח טוב מבלאמי" זו שטות גמורה וזה באמת מטריד אותי שמישהו עדין בוחר לראות את זה ככה. במשך פעמיים הוא השאיר אותה למות והוא נחשב אח טוב? סליחה אבל אני מעדיפה את האחים שלי שאולי לא דיברתי איתם כבר איזה 3 שנים, אבל לפחות אף אחד מהם לא ניסה להרוג אותי פעמיים. מה האחים שלך עשו לך שאלו אמות המידה שלך לאחוות אחים טובה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'קודם כל אין לי אחים '
קודם כל אין לי אחים
29/05/2020 | 01:54
21
18
אבל עם כמה שהאחיות שלי בעייתיות הן טובות מאוקטביה.
זה שמגיע לוואן-קרו להגיע לעמק זה ברור. הדרכים שלה הן לא "לא אידיאליות" היא הורתה להרוג את מי שמנסה ללכת לעמק עם דיוזה ואחר כך שרפה את הפארם ובכך בעצם גזרה מוות על מי שלא היה לו כוח לעשות את המסע המסוכן אל העמק. זה ההגדרה לרצחנית ומטורפת. אני מבין את הסיבה שהיא הגיעה לשם, אבל זה לא משנה את העובדה שהיא הגיעה לשם.
אני לא מאשים את בלאמי או קלארק במה שקרה עם ההר כי לא הייתה להם ברירה. אבל את מתעלמת מכל דבר חיובי שבלאמי עשה, כמו זה שהוא סיכן את חייו בכך שהוא התגנב להר וות'ר והיה מרגל בפנים. אם הוא לא היה מתעקש אוקטביה הייתה נותרת כלואה מחוץ לבונקר. והוא סיכן את חייו כדי להציל את רייבן מהאי. ואני לא הולך לעבור פרק פרק בסדרה ולמנות את כל הדברים הטובים שהוא עשה.
האם הוא עשה דברים רעים וגם נוראיים. כן. ברור. משהו שאני אוהב בסדרה זה שאף אחד לא נותר נקי ידיים. ובטח לא בלאמי או אוקטביה.
העניין כאן נוגע רק לנקודת הזמן של תחילת עונה 6 שבה אוקטביה מתנהגת באופן רצחני. גם כשיש אופציות אחרות היא בוחרת לצאת למסע הרג נגד ילדי גבריאל. אגב, זה מובהר שהיא מתנהגת ככה כי היא מלאה בשנאה עצמית והיא רוצה למות. אבל לא משנה הסיבה היא מסוכנת מאוד לסביבה שלה במצב כזה ולכן אני מבין את מה שהוא עשה.
אם הם היו במצב זהה בדיוק לאחר שבלאמי השתתף בטבח של 300 לוחמי טריקרו בעונה 3, וכשבלאמי לא מפגין שום רגשות אשמה, אז גם היה מוצדק מאוד לעשות את זה לבלאמי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא מסכימה עם שום דבר ממה שכתבת'
לא מסכימה עם שום דבר ממה שכתבת
29/05/2020 | 03:23
2
14
אבל הדיון הזה הפך להיות כבר חסר טעם. הפואנטה היא שאתה בוחר לראות רק את הטוב שהוא עשה ולהתעלם מכל ההרס שזרע ואני לא.
אני לא שוכחת מהדברים הטובים שעשה, בעיני פשוט הם מתגמדים לעומת הדברים הרעים שעשה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רק שההפך '
רק שההפך
29/05/2020 | 03:45
1
14
אני אמרתי שהוא עשה דברים רעים מאוד
את התעלמת מזה
כמו שאמרתי שניהם עשו דברים נוראיים
העניין הוא לגבי מה שהיה בתחילת עונה 6 ומה שהוא עשה לא היה קשור לדברים רעים או טובים שהוא עשה בעבר או לדברים רעים או טובים שהיא עשתה בעבר. זה היה קשור למה שהיא הייתה באותו זמן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני התייחסתי רק למה שאמרת עליי, לא עליו'
אני התייחסתי רק למה שאמרת עליי, לא עליו
29/05/2020 | 04:53
4
לצפיה ב-'ורק כי נראה ששכחת לעונה 5'
ורק כי נראה ששכחת לעונה 5
29/05/2020 | 03:31
16
18
אוקטביה אומנם הורתם לירות בבוגדים. והיא כן כפתה על כל וואנקרו לצעוד איתה לעבר העמק, אבל היא ממש לא כפתה על כולם להילחם. היא השאירה את כל מי שצעיר/זקן מידי או לא כשיר/יכול/רוצה להילחם במרחק בטוח מאחוריהם ברגע שנכנסו לקו האש (איפה שג'קסון וכל הלא לוחמים נשארו). היא רצתה שיהיו מספיק קרובים כדי לצעוד איתה יחד לעמק ברגע שהמלחמה תיגמר. עם כל הטירוף הזה שאתה מדבר עליו, היא עדין חשבה על טובת האנשים שלה. ולא הסכימה שאף אחד ישאר מאחור.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא ממש נחמה גדולה '
לא ממש נחמה גדולה
29/05/2020 | 03:50
8
19
אם היא גררה את הילדים והזקנים את המסע הקשה לעמק בלי שיהיה להם מקום לחזור אליו אז אם היא מפסידה בקרב על העמק הם בעצם מתים גם אם הם לא בקרב.
ברור לי שמה שהיא עשתה היה בראש שלה לטובת האנשים שלה, אבל זה לא אומר שזה הדבר הנכון.
אבל אני גם לא מדבר על האם מה שהיא עשתה שם היה נכון או לא.
אני מדבר על מה שהיה איתה איזה 150 שנה מאוחר יותר בסנקטום.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב אז שוב אנחנו חוזרים לאותה נקודה'
טוב אז שוב אנחנו חוזרים לאותה נקודה
29/05/2020 | 04:56
7
19
שבעיני אין לו זכות לקבוע לה אם היא ראויה או לא להגיע לסנקטום.
דיוזה ומאדי רצחו בשבריר שניה שלושה פריימים מהמשפחה של קיילי אבל זה בסדר.
אבל שאוקטביה עושה אותו הדבר אז פתאום אין לה מקום בסנטקום...

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איך אתם עדיין תקועים על הויכוח הזה '
איך אתם עדיין תקועים על הויכוח הזה
29/05/2020 | 11:46
6
23
דילן כמובן שאת טועה, אבל אני קצת מקנאת בך על זה שיש לך רגשות כאלו חזקים (למרות שאת טועה בגללם).

אין שם אף דמות שמעוררת בי שנאה (אני חושבת שרק בתחילת הסדרה קצת שנאתי את כולם כי הם היו סתם טינאייג'רים מעצבנים שאני שונאת באופן אוטומאטי).
אבל במיוחד קשה לי להצדיק שנאה כלפי בלאמי.

זה ברור לי שהשנאה שלך לא באמת בגלל הדברים הרעים שהוא עשה, כי אנחנו יודעים שכולם עשו שם (חוץ מרייבן עדיין?) דברים רעים ממש, ודווקא בלאמי הוא באופן מובהק, מאז השינוי שלו בעונה 1, מהדמויות היותר "טובות", במובן של אלו ששואפים תמיד לעשות את הדבר הנכון והמוסרי יותר. (גם אם בסוף לא יוצא).
למעשה מאז לכתו של קיין, הוא במקום ה-1 שם מהבחינה הזאת.
אז זה רק תירוצים, את שונאת אותו כי הוא עשה משהו "רע" לכאורה למישהי שאת נורא אוהבת, וזה לגיטימי (אל תשנאי אותי על הניתוח הפסיכולוגי).

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואי רק עכשיו רואה ששכחתי סימון '
וואי רק עכשיו רואה ששכחתי סימון
29/05/2020 | 17:55
7
לצפיה ב-'מודה לך על הניתוח הפסיכולוגי, אבל אני ממש לא טועה'
מודה לך על הניתוח הפסיכולוגי, אבל אני ממש לא טועה
30/05/2020 | 04:21
3
25
עובדתית אני זוכרת יותר פרטים מכם על העלילה, אז אני ממש לא טועה.
אם את מנסה להגיד שאני טועה באיך שאני מרגישה, איך החלטת שמה שאת מרגישה זה צודק יותר מאיך שאני מרגישה?
זה כמו שאני אגיד לך שאת טועה בכך שאת אומרת שלא היית סולחת לדיוזה בחיים.

אם אנחנו מדברות עובדות, אז במערכת היחסים בין בלאמי לאוקטביה הוא פגע בה הרבה יותר מאשר היא פגעה בו.
אם את רוצה לדבר על דמויות "טובות", אז אוקטביה הייתה דמות למופת במשך 4 עונות, לכן המעבר החד שהיא עשתה בעונה 5 נחקק לכל כך הרבה צופים בזיכרון (למרות שאת בכלל הספקת לשכוח בשבוע שעבר שהם היו קניבילים לרגע) בלאמי מתנדנד בין החלטות טובות לרעות מההתחלה, לכן אם הוא עושה פתאום החלטה רעה, אף אחד כבר לא מניד עפעף כי זה עוד דבר שבשגרה אצל הדמות שלו.
אני מניחה שכבר הספקת לשכוח שאת בעצמך כבר מאסת בשנאה המוגזמת שלו לאוקטביה בעונה הקודמת וכמו הרבה צופים אחרים (כולל אותי) כבר רצית שיתגבר על הכעס שלו וימשיך בחיו כי הוא עיצבן את רובנו. ההבדל הוא שאת צפית בזה לפני שנה והספקת להדחיק את הכעסים שאולי חשת כלפיו, ואני צפיתי בזה לפני שבוע אז זה עדין מעצבן אותי.

לגבי שני המשפטים האחרונים שלך:
1. "למעשה מאז לכתו של קיין, הוא במקום ה-1 שם מהבחינה הזאת."
זה כל כך לא מדויק, יש שם הרבה יותר דמויות מוסריות ממנו. אף דמות שאי פעם עמדה בראש לא הייתה מוסרית לגמרי מהבחינה שכולם היו צריכים לעשות החלטות אנוכיות בשלב כזה או אחר. או החלטות כאלו שלא משרתות את טובת כל האנשים שלהם אלא גרעין מאוד מצומצם של כמה אינדיבידואלים שהם אוהבים/אכפת להם מהם. אפילו ג'אהה דאג יותר לטובת כלל האנשים שלו מאשר בלאמי, אז אני באמת לא מבינה איך בנית את הדירוג שלך. ליטרלי כל אחד מחבורת סקייקרו המקורית שלנו דאג לאינטרנסים של כולם יותר מבלאמי. וקיין ששמת בראש היה כל כך נואש לברוח מאוקטביה ומהחטאים שלו שהוא סיכן את כל האנשים שלו והוביל אותם להישחט ע"י האויב. איך בדיוק הוא בראש הרשימה לעזאזל?! הייתי בועטת אותו מהמקום הראשון שלך כמו שלקסה בעטה את השגריר של אזגדה מראש המגדל בפוליס בעונה 3 (ואני יודעת שאת בטח לא זוכרת גם את הרפרנס הזה, אז צירפתי לך גיף. שלא תחשבי שאני שונאת אותך)

2. "את שונאת אותו כי הוא עשה משהו "רע" לכאורה למישהי שאת נורא אוהבת"
 קודם כל אפשר להיפטר מהמרכאות. זה לא היה רע לכעורה. זה היה רע. 
תחשבי על זה במונחים שיותר ידברו אליך - תדמייני שאני החלטתי עכשיו שאת לא רשאית יותר להיכנס לפורום, כי עיצבנת אותי או כי לא בא לי לשמוע את הדעות שלך יותר ופשוט החלטתי שאת לא רשאית יותר להיכנס לפורום. אז בפעם הבאה שתנסי להיכנס לפורום תיתקלי בהודעה בנוסח של "שלום לונה, אינך רשאית להיכנס לפורום כי דילן החליטה שלא בא לה עליך"
בסיטואציה כזאת את בטח תחשבי לעצמך "מי לעזאזל את חושבת שאת?" או שאני לא מחליטה מי נכנס לפורום או לא, כי אני לא מנהלת של הפורום, או הנהלת הפורומים או אפילו עובדת בתפוז. אז למה שאני אחליט עליך? 
אז תחשבי על העצבים שתקבלי עליי מסיטואציה כזאת ועכשיו תדמייני שבנוסף מחוץ לפורום גם סביר להניח יהרגו אותך. כזה.

וכן, אני אוהבת את אוקטביה אבל היחידה שבשבילה אני אשנא דמויות שעשו לה רע זו קלארק את הכעס שלי בלאמי השיג בזכות עצמו. כמובן שהיחס לאוקטביה לא עזר אבל זה רק קרוסין למדורה שדולקת כבר מלא עונות.

אגב אני רק רוצה לציין, וזה לא באמת קשור לכלום, שאני מאוד אוהבת את השחקן של בלאמי, אני אוהבת את הטוב והאור שהוא מנסה להפיץ בכל הודעה שלו בטוויטר. הוא באמת אחלה (כנ"ל השחקן החמוד שמשחק את ג'קסון. כזה נסיך!)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'את לא יכולה להיות טועה ברגשות שלך '
את לא יכולה להיות טועה ברגשות שלך
30/05/2020 | 11:21
2
16
ואת בטח לא יכולה להיות טועה בפרטים מהעלילה.
את טועה רק בשיפוט המוסרי שלך אותו
כולם שם כמעט כמו שמוסכם על כולנו עשו דברים רעים והחלטות שגויות.
אבל יש מי שעשה אותן מסיבות אנוכיות נטו ויש מי שעשה אותן מתוך כוונות לעשות טוב.

ואם היית חוסמת אותי מהפורום כי הייתי טרולית שפוגעת באחרים בו ומסכנת את קיומו, אז לא משנה כמה זה היה מעצבן אותי והייתי חושבת שאת "רעה" - אובייקטיבית את היית עושה את הדבר הנכון, לטובת הכלל.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'את באמת טרולית רעה'
את באמת טרולית רעה
30/05/2020 | 11:56
1
14
צריך לסמן על זה ספוילר או סתם לחסום אותך?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
30/05/2020 | 20:02
4
לצפיה ב-' יפה'
יפה
31/05/2020 | 13:37
5
לצפיה ב-''
31/05/2020 | 13:36
6
15
אחד הדברים ששנואים עלי בסדרה הזו, זו הגישה של הם או אנחנו. רבאק! אומרים לכם שלא נותרו כמעט אנשים. מה הבעיה לנסות להסתדר ביחד?!
וזה חוזר על עצמו, בהתחלה עם המאה מול הארציים או איך שלא קראו להם, אחר כך המאה והארציים מול אנשי ההר, וכו'. רק בעונה עם א.ל.י  היה קונספט שונה. לאחר מכן זה פשוט ממשיך בדיוק אותו דבר.
וזה מרגיז אותי גם בהיבט של הצעידה/ מאבק על העמק. דיוזה רוצה שהמקום יישאר רק שלהם ואוקטביה רוצה אותה דבר, ואין שם אף אחד שמנסה לחשוב בהגיון.
זה מטריף אותי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אותי זה נורא מרגיז '
גם אותי זה נורא מרגיז
31/05/2020 | 18:23
5
35
אנשי הארק מתחילים בגישה שהם בני האנוש האחרונים ביקום (כי הם לא יודעים על הגראונדרים), אבל אחרי שהם מגלים על הגראונדרים הם לחלוטין בגישה של מלחמה נגדם, למרות שהם צריכים לדעת שהסיכוי להשרדות המין האנושי הוא עם הגראונדרים (פשוט כי הם הרבה יותר אנשים).
בסופו של דבר כל קבוצה פשוט מגיעה למצב שבו זה הם או אנחנו. והם צודקים בכך שהגראונדרים תוקפים אותם.
אותו דבר לגבי אנשי ההר.
העניין עם אנשי ההר הוא מורכב יותר כי הם יודעים מראש שהמין האנושי שורד עם הגראונדרים, אבל אז הם נאלצים לחשוב איך הם שורדים (לא כמו הפריימים של אנשים שרוצים לחיות לנצח, אלא מבחינת קהילה של כמה מאות אנשים) והם מתחילים למות מהקרינה והדרך שלהם לשרוד זה לגנוב דם מהגראונדרים.
זה כמובן נוראי, אבל אנחנו לא יכוים לדמיין מה אנחנו היינו עושים במצב כזה.
ואז הם פוגשים את סקייקרו וכאן זה ממש מעצבן אותי - כי הם מגלים שתרומת מח עצם מאיש סקייקרו יכולה לתת לאיש הר חסינות קבועה מקרינה. מה שהם מנסים לעשות זה לקחת כמות גדולה של מח עצם מכל אדם סקייקרו שיש להם (וזה בעצם הורג את התורם) וככה למקסם את כמות האנשים שהם יכולים לחסן לקרינה. בעוד שבעצם הדבר החכם היה אם הם היו פונים לסקייקרו ומבקשים שכל אדם של סקייקרו יתן תרומת מח עצם אחת או שתיים ואז יש להם מספיק כדי לחסן את כולם.
כלומר הריב בין סקייקרו ואנשי ההר היה מיותר לחלוטין. וזה גם היה גורם לכך שאנשי ההר היו מפסיקים לצוד את הגראונדרים כי הם לא היו צריכים את הדם שלהם יותר.

שוב עם הקרב בין וואן-קרו והאסירים על העמק בעונה 5, ברור נראה לי שהיה מקום לשתי הקבוצות. אבל הם לא סמכו זה על זה ושתי המנהיגות לא היו מוכנות לעשות וויתורים על עמדת כוח. (הזוי שהן עכשיו חברות נפש)

בקיצור כן, כמעט תמיד היה אפשר להסתדר יחד לטובת הכלל. הצדדים היו צריכים לעשות פשרות וויתורים, אבל בסופו של דבר היו מרוויחים.

אבל אומנם זה מעצבן מאוד כשזה בסדרת טלוויזיה, זה יותר מעצבן כשזה במציאות. וזאת לחלוטין המציאות שאנחנו חיים בה.
ועוד המציאות שאנחנו חיים בה היא יחסית מתונה שבה מדינות צריכות איזושהי סיבה להכריז מלחמה על מדינה אחרת ולא סתם הרצון ליותר עושר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נכון, ונכון גם לגבי המשפט האחרון שלך '
נכון, ונכון גם לגבי המשפט האחרון שלך
01/06/2020 | 13:10
4
14
דיוזה ואוקטביה - באמת שלא ברור לי איך הן נהיו חברות נפש כאלה. ניחא בתקופה שלהן בסקיירינג, אבל עוד לפני כן כשאוקטביה רק הגיעה לסקיירינג וראתה את דיוזה יולדת.
היו רק נסיונות גישוש להבנה ביניהן בסוף העונה הקודמת אבל לא ממש ראינו חיבור אמיתי.
כמו שדילן אומרת, נראה שלפעמים התסריטאים מחפפים ולא טורחים לבדוק מה היה בעונות קודמות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דווקא במקרה הזה אני חושבת שזה כן נבנה יפה'
דווקא במקרה הזה אני חושבת שזה כן נבנה יפה
02/06/2020 | 03:24
3
233
זה נכון שבעונה 5 אוקטביה ודיוזה היו אויבות, אבל כבר בסוף העונה כששתיהן יושבות מובסות אחת ליד השניה על הספינה אחרי שמקרירי החריב את כדו"א, מתחילים לראות ניצנים של מערכת יחסים ("את יודעת מה הייתה הטעות שלך? שאהבת את הכוח. גם אני חטאתי בזה"). נכון שבשלב הזה הן לא BFF אבל הן פתאום מבינות שיש להן הרבה יותר במשותף ממה שהיו רוצות להודות. הן לא שונאות אחת את השניה, הן רק מאוכזבות שהן לא ניצחו.
ואז בעונה 6 אחרי ששתיהן נזרקות מסנקטום בבושת פנים, הן משתמשות אחת בשניה כדי לשרוד, יש להן מטרה משותפת והן חותרות לעברה ביחד. שם מתחילה להירקם החברות בניהן. ואין דבר שמחבר אנשים יחד יותר מכאב או אויב משותף. 
ואני יודעת שכבר הוצאתי לדיון הזה את המיץ אבל אני רוצה לחזור ולהדגיש שזו בדיוק הייתה נקודת השבירה הסופית שלי מבלאמי. 
אני חושבת שעם כל המורכבות של כל הדמויות בסדרה, אוקטביה תמיד הייתה הדמות שהכי קל להתחבר אליה, היא בעיני הייתה הדמות הכי מציאותית בסדרה. אפילו בתקופה בבונקר כשניסו ממש לשבור את הדמות שלה, אני ראיתי את זה כמו שירות צבאי של לוחמים, שהם נכנסים לצבא ילדים והדברים שעוברים שם, משנים אותם ושורטים להם את הנשמה. בלאמי שהיה אמור להיות האח הנפלא הזה ראה את אחותו כואבת ועוברת משבר ובמקום להיות שם לצידה ולתמוך בה, בוחר להתנער ממנה. אינדרה מתחננת בפניו שיעזור לה כי אוקטביה צריכה אותו, אבל כנראה ש"אחות שלי אחריות שלי" תקף רק למתי שהיא לא צריכה אותו. ברגע שהמצב הופך לטיפה קשה היא פתאום כבר לא האחריות שלו. 
כל התקופה שהם ירדו לקרקע היא הייתה חזקה ודאגה לעצמה והוא התעקש לדחוף את עצמו לסיטואציות בהן הוא יוכל לצאת הגיבור שלה ולהציל את המצב. ואז סוף סוף שיש לו הזדמנות להוכיח שאחותך היא האחריות שלך, או עזוב, שלא תהיה האחרויות שלך, אבל שתוכל להישען עליך, שתנסה להבין מה עבר עליה- הוא לא עושה את זה.
אפילו כשהיא נשברת ואומרת לו בעצמה שהיה לה קשה כשהוא לא היה לצידה והיא איבדה את הדרך שלה, הוא בוחר להפנות לה עורף ולהתעלם מהכאב שלה. איך זה יושב לכם עם תדמית האח המושלם, אני משתגעת. 
אני יודעת שזה לא כל כך קשור אבל ראיתי השבוע סרט שמבוסס על סיפור אמיתי שבו בחור שהפגין כישרון כדורסל יוצא דופן בתיכון והיה מיועד לגדולות, קיבל בשנה הראשונה בקולג' שבץ והיה צריכה לעבור שיקום ארוך וכואב, אבל הוא היה כל כך נחוש בדעתו לחזור לשחק כדורסל שהוא הפתיע את כל הרופאים מסביבו עם ההחלמה המדהימה שלו, ולמרות זאת, חברה שלו בחרה להיפרד ממנו כי היא לא רצתה להיות חברה של מישהו שהוא לא הכוכב של הקבוצה ואמרה לו משהו בסגנון של "הייתי רוצה להיות החברה הזו שמגיעה לך ותומכת בך, אבל אני לא כזו" וחשבתי לעצמי שזה דבר כזה חרא להגיד, במיוחד כי הוא כבר היה אחרי הגרוע מכל וניסה להחזיר את החיים שלו למסלול. וחשבתי על זה שזה הזכיר לי את בלאמי, שדאג להיות אח אוהב רק כשזה קל ונוח לו. 
אז מהמקום השבור הזה של 'עשיתי דברים נוראיים אבל עשיתי אותם עבור האנשים שלי', דיוזה מצליחה להתחבר אליה. שתיהן היו בנקודת השבירה הזו שהן מעדיפות למות לאשר לסחוב את הצלב הזה של הדברים הנוראיים שעשו, ואני חושבת שזה מאוד הגיוני החיבור בניהן ולכן זו גם מערכת היחסים שאני הכי אוהבת כרגע בסדרה. היא בעיני מאוד אמיתית ו-relatable.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני יכולה להבין את נקודת המבט שלך '
אני יכולה להבין את נקודת המבט שלך
02/06/2020 | 13:05
2
11
אבל לא מסכימה איתה לחלוטין. בעקרון בןאדם צריך לרצות עזרה כדי שיעזרו לו ויהיו איתו אבל אוקטביה היתה במקום אחר לגמרי וקצת איבדה את עצמה. אני יכולה להבין שכבר אין רצון להמשיך לנסות לעזור לה.

לגבי אוקטביה ודיוזה - יכול להיות שהיה להן רקע שיצר חיבור, אבל לפחות מהצד של אוקטביה זה קרה מאוד מהר. היא ממש שנאה את דיוזה. דיוזה אולי לא התלהבה מאוקטביה, אבל לא שנאה אותה. זאת בכל אופן ההתרשמות שלי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני אף פעם לא קיבלתי את הרושם'
אני אף פעם לא קיבלתי את הרושם
02/06/2020 | 13:50
1
15
שאוקטביה שנאה את דיוזה.
היא שנאה את הרעיון שמישהו אחר יגיע לוואלי במקום וואנקרו, אבל לא הייתה לה בעיה עקרונית עם דיוזה. אלו היו קיין ואבי שהיא תיעבה והאשימה ובכל הפיאסקו של הטבח.

וזו גם הנקודה שלי, אוקטביה כן ביקשה את העזרה של בלאמי והוא הפנה לה גב. אבל בסדר. אנחנו כנראה לא נסכים על זה ואני אתעלה על עצמי ואניח לדיון הזה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
02/06/2020 | 14:27
6
לצפיה ב-''
31/05/2020 | 13:30
4
לצפיה ב-'כשאת מציגה את זה ככה... '
כשאת מציגה את זה ככה...
31/05/2020 | 13:27
3
18
אני מסכימה חלקית.
כל מה שכתבת על בלאמי הוא נכון, והוא באמת מקבל החלטות גרועות ואיכשהו שוכחים לו את זה, אבל במקרה של אוקטביה והחללית, אני חושבת שהוא באמת הבין מה שאוקטביה עוד לא הבינה בשלב הזה. שהיא לחלוטין איבדה את הדרך ואת ההגיון, ועלולה להמשיך לזורע הרס מיותר.
בלאמי אידיוט מושלם, אבל הוא לפחות מצליח להבין בזמן שקרוב יותר למציאות, שהוא טועה או איבד את הדרך. אוקטביה שאחרי הבונקר לא היתה מוכנה בכלל לראות שהיא ממשיכה לקבל החלטות גרועות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'tell it to her sister ! '
tell it to her sister !
31/05/2020 | 18:04
2
11
זה באמת די מה שניסיתי לומר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא יעזור לכם. אני עדין צודקת וכולכם טועים'
לא יעזור לכם. אני עדין צודקת וכולכם טועים
31/05/2020 | 21:06
1
24
לצפיה ב-'תראי, צריך להבין שזה בסדר שיש דעות שונות לאנשים שונים'
תראי, צריך להבין שזה בסדר שיש דעות שונות לאנשים שונים
31/05/2020 | 21:31
10
כל עוד אנחנו כולנו מקבלים שהדעה שלך היא שטותית ולא נכונה  והדעה שלנו היא האמת הנכונה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מסכימה '
מסכימה
31/05/2020 | 13:22
11
18
בלאמי קצת מעצבן ועובר מלא שינויים באופי מהעונה הראשונה לעונה הזו, אבל תמיד תמיד הוא דאג לאוקטביה ואהב אותה. אני חושבת שראו שההחלטה שלו לא התקבלה בקלות.

מסכימה גם לגבי דיוזה. הבת שלה באמת עלולה להישאר יחידה בעולם למיטב ידיעתה. לא ראינו שם אפילו בעלי חיים שהיא יכולה לדבר איתם...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני שמח שהתייחס לזה '
אני שמח שהתייחס לזה
31/05/2020 | 18:08
10
11
זה משהו שהטריד אותי גם בסדרה פוסטאפוקליפטית אחרת (אני לא אציין שם כדי לא לספלייר) - שעושה רושם שאין עוד בני אדם ורק אנשים בודדים קיימים. אבל מתוכם יש זוג שעושה ילד. אבל לא מדברים על כך שהילד הזה יגדל להיות בודד לחלוטין בעולם ריק.

אם כי זאת באמת התלבטות - האם שווה להביא לשם אנשים אחרים כשאנחנו יודעים שהם יביאו איתם גם מלחמות, או שעדיף שהיא תחיה ותמות לבד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עדיף '
עדיף
31/05/2020 | 18:27
9
50
לחיות ולמות לבד על כוכב לכת בלי אנשים
בשבילי.

אבל בשביל רוב האנשים הגורל שדיוזה מתכננת בראשה לבת שלה הוא לגמרי דפוק.
היא מתכננת שהיא לא תפגוש לעולם עוד אנשים חוץ מאמא ו"דודה".
לעולם לא יהיו לה חברים, לעולם לא תתאהב, לא תשכב, לא תדבר עם מישהו אחר, כמובן שאין לה שום סיכוי למשפחה וילדים משל עצמה. בעיני רוב האנשים זה גורל אומלל... אם לפחות היו לה טלויזיה ואינטרנט שם.
אני יכולה להבין למה דיוזה מאוהבת בחיים השקטים האלה, אחרי כל מה שעבר עליה. אבל היא לא באמת חושבת על איזה מן חיים יהיו לבת שלה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם בעיני'
גם בעיני
31/05/2020 | 21:11
7
19
מבין כל העולמות שהוצגו לנו, להיות לבד על כוכב נשמע לי כמו הדבר הכי טוב שאפשר לתת לילד שלך.
ואפשר לחשוב גם ״לא להביא משפחה וילדים״
סקייקרו שלנו חיים כבר איזה 200 שנה ואף אחד מהם לא התחתן או הביא ילדים. גם היא תתמודד
חוץ מזה שהיא לסבית, ילדים היא כבר לא תביא. לא נראה לי שאפשר לייבא תינוקות מסין דרך האנומליה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני חושב שאתן חצי מדברות בצחוק '
אני חושב שאתן חצי מדברות בצחוק
31/05/2020 | 21:29
6
17
אבל גם לגבי החלק הרציני לגבי זה שאפשר למצוא תכלית בחיים ללא ילדים וזה אולי לא נורא לחיות לבד את שנותיה האחרונות...
הרי דיוזה באופן ספציפי אומרת לאוקטביה שאם היא תעזוב אז הופ תאלץ להיות לבד אחרי שדיוזה תמות. כלומר היא מציגה את זה כדבר רע. למרות שזה מה שהיא מתכננת עבור הופ בכל מקרה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבל ללא ילדים זה רק חלק מהעניין '
אבל ללא ילדים זה רק חלק מהעניין
31/05/2020 | 21:44
2
11
וגם הלבד בשנותיה האחרונות זה בעיני רק חלק קטן מהעניין.
רוב העניין זה לחיות כל חיה בלי חברה של אנשים נוספים חוץ מאמא שלה ואוקטביה.
למשל בלי האפשרות לפגוש אף פעם גבר ולהתאהב (גם אם היא במקרה לסבית, עדיין אין לה במי). חיים מאוד מאוד בודדים. חלק עצום מהחוויה האנושית היה נשלל ממנה (שוב, לפי התוכנית של דיוזה).

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בכלל אפשר למצוא תכלית '
בכלל אפשר למצוא תכלית
31/05/2020 | 21:46
12
בהרבה מאוד מצבים גרועים וצורות חיים לא טובות. זה לא אומר שכל אחד ימצא.
אני לא חושבת שזה הקריטריון לחיים טובים שאמורים לשאוף לתת לילד.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
01/06/2020 | 13:15
3
לצפיה ב-'ורק להבהרה אם יש ספק - לגבי עצמי זה לא היה בצחוק '
ורק להבהרה אם יש ספק - לגבי עצמי זה לא היה בצחוק
31/05/2020 | 21:48
5
לצפיה ב-'אני לא באמת צחקתי'
אני לא באמת צחקתי
01/06/2020 | 04:45
1
32
ניסיתי לשוות להודעה טון קליל יותר אבל בתאכלס אני חושבת שההחלטה שלה הייתה בטובת הילדה שלה.
וגם לפי היגיון הסדרה, היא ראתה בכל פעם מחדש איך אנשים הורסים את העולם בו הם חיים. איך מלחמות, שנאה ופנאטיות הורסים דורות שלמים. למה שתרצה דבר כזה לבת שלה?
אם החיסרון לתוכנית הזאת זה שהיא תחייה איזה 10 שנים לבדה, זה באמת לא הדבר הכי גרוע שיכול לקרות.
אני חושבת שהתוכנית של דיוזה הייתה שאוקטביה תישאר איתם עד הסוף (וזה היה חלק מאוד משמעותי בתוכנית שלה - אוקטביה). בהנחה ושלושתן יגיעו לשיבה טובה, מכיוון שאוקטביה צעירה מדיוזה באיזה 20 שנה, אחרי שדיוזה תמות, להופ עדין יהיה את אוקטביה לפחות לעוד 10-20 שנים.
ואני גם מאמינה שדיוזה האמינה שהשקט היחסי שיש להן לא ימשך לנצח ובטח ימצאו אותן בסופו של דבר, היא פשוט ניסתה לדחות כמה שיותר את הבלתי נמנע. ואם הבלתי נמנע אכן ימנע כל עוד הן בחיים - מה טוב.
לונה ציינה שהופ לא תזכה להתאהב ולהקים משפחה. אני באמת מאמינה שאי אפשר להתגעגע או לרצות משהו שמעולם לא היה לך. אם הופ גדלה לתוך עולם כזה שזה רק היא אמא ודודה אוקטביה, זה כל מה שהיא תכיר ותרצה. אלו לא חיים כאלה נוראיים. בטח לא בתוך המציאות שיצרה הסדרה הטראגית הזאת...

אני לא חושבת שהיה מפריע לדיוזה אם גם בלאמי, קלארק ומאדי היו מצטרפים אליהן על סקיירינג. אבל אם האופציות הן כל מי שבסנקטום או רק שלושתן- היא לוקחת את רק שלושתן בשניה בלי להסס בכלל. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' יכולה להבין את זה.'
יכולה להבין את זה.
01/06/2020 | 08:53
4
לצפיה ב-' אנשים זה דרעק'
אנשים זה דרעק
01/06/2020 | 13:13
12
לפחות אם היתה לה טלוויזיה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עוד משהו קטן '
עוד משהו קטן
28/05/2020 | 16:06
2
25
כשראינו ברגע הראשון את האסיר המשוגע, חשבתי לרגע שזה בלאמי שהיה תקוע שם איזה 40 שנה והתחרפן
(והאם הוא סתם קורא לבובה הופ בגלל שהשם שלה היה כתוב שם על הקיר איפה שמדדו לה את הגובה?)

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' וואלה, יכול להיות. לא חשבתי על זה. '
וואלה, יכול להיות. לא חשבתי על זה.
28/05/2020 | 16:08
23
האמת שכשאקו אמרה אנחנו לא לבד באמת חשבתי שאולי לרגע באמת זה בלאמי שם

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני חשבתי את זה לרגע '
גם אני חשבתי את זה לרגע
28/05/2020 | 16:59
16
במיוחד כי כשאקו תפסה את הסכין שלו היא כאילו הסתכלה עליו לרגע כאילו היא שמה לב למשהו
אבל אז התברר שהיא שמה לב לספרות הזזות אחורה על היד שלו.

וכן, אני גם הנחתי שהסיבה ההגיונית שהוא קורא לבובה הופ היא פשוט כי השם הופ כתוב בבקתה. עוד אופציה היא שהוא בעצם הכיר את דב, האסיר ההוא שהכיר את הופ. שזה אפשרי כי בהחלט ייתכן שדב חזר אל בארדו לפני שהוא חזר שוב לסקיירינג ומת שם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גלורי למגילות דילן '
גלורי למגילות דילן
29/05/2020 | 03:39
16
28
כמובן שהיית צריכה לפצל את ההודעה ל3 חלקים. תפוז לא בנוי לכזאת כמות תוכן. גם את התנ"ך היו צריכים לחלק ל3 ספרים.

*זה מה שהספקתי לכתוב לפני איזה 8 שעות ואז אחותי הגיעה עם האחיינית הקטנה שלי ועשינו דברים ואז הייתה ארוחת חג ארוכה ויאדה יאדה יאדה הנה אני כאן.

תכננתי במקור לכתוב הודעה משלי על הפרק לפני שאני קורא את ההודעה (הודעות) שלך כדי לא להיות מושפע. אבל החלטתי שאין לי כוח וכשאני מגיב לך אני חוסך לעצמי חלק מהסיכומים. זה עדיין בטח הולך לצאת ארוך.

כדי להיות יעיל אני אגיב לפי הסדר שבו את כתבת על דברים (שזה גם לרוב הסדר של הפרק).
גם לי לא חסרה קלארק בפרק. כלומר הבנתי מוקדם שזה פרק שיתמקד בכמות דמויות קטנה וזה טוב. עדיף כנראה מפרק שמנסה להכניס מיליון דברים לתוכו.
*הבעיה היא כפי שאמרתי שבוע שעבר שפשוט מרגיש שיהיו בעונה הזאת מיליון דברים ולא ברור לי איך הכל יכנס בכלל. יש לנו כמות מאוד מוגבלת של פרקים לעסוק בכל מה שקורה בסנקטום אז לא ברור לי איך מסתדרים עם פרק פחות.

קיבלנו לא רק אישורים לתיאוריות אלא גם כל מיני מושגים ושמות חדשים. אם בעונה שעברה קיבלנו את סנקטום, פריימים וילדי גבריאל אז בעונה הזאת יש לנו את סקיירינג, בארדו והדיסייפלס (גם אני אתגעגע לטיים קופס).
אגב, זה עזר שפרק שעבר כבר נתת לנו הקדמה בכך שהבאת ניתוח של הפתיח אז לפחות על בארדו ידענו.
*לא חשבתי על הקשר של הרינג של הארק לשם סקיירינג. יפה.

לא הוסבר כיצד היד של אוקטביה החלימה, אבל יחסית הגיוני לאור זה שהיא נפגעה מהאנומליה שמעבר באנומליה תסדר אותה. יחסית הגיוני. (יש לי הרבה טענות על הגיון בהמשך)

אני לא זוכר דווקא את זה שנאמר שבלאמי ככה הרגיע את אוקטביה התינוקת, אבל אני מוכן לקבל את זה. כמובן שלא ממש נורא אם הופ בוכה קצת, בעוד שאם היו שומעים את אוקטביה בוכה אז היו הורגים את אמא שלהם הרבה יותר מוקדם.

די הפליא אותי שדיוזה הספיקה לבנות כזאת בקתה לתפארת ב3 חודשים לבדה וכשהיא בהריון מתקדם. אז שמחתי מאוחר יותר לגלות שהבקתה הייתה קיימת לפני כן.
האמת שמוזר אבל שהיא שורדת לאור זה שהיא בטח שם אלפי או עשרות אלפי שנים (בגלל עניין הזמן)
רציתי קצת לחבוט בהופ שתעצור רגע ותסביר לגבריאל ואקו את כל הפרטים לגבי מה שקרה בעבר שלה ומי הם הדיסייפלס ומי זה המנהיג שלהם וכל הפרטים האלו. אני מניח שאם הם באמת ישארו שם 5 שנים אז היא תעשה את זה, אבל כנראה יתנו לנו עוד כמה פרקים להשלים פרטים מרמזים עד שיתנו לנו את הסיפור המלא.

"אמא שלי, אחריות שלי" – הסיסמה של We're Back Bitches תוביל להרבה שטיפת כלים.
ואני מניח שדיוזה הייתה נגד הסיסמה "You are Wonkru, or you are the enemy of Wonkru. Choose."

זה לא אותו נהר שאנחנו רואים כבר 7 עונות.
יש נהר שאנחנו רואים שוב ושוב
ויש אגם שאנחנו רואים שוב ושוב
זה האגם

"  כן, קצת קשה להיות לסבית עם יד אחת..." – יש לי בדיחה, אבל אני לא בטוח אם היא במקום...

אני חייב לאכזב שאני לא מרגיש את הווייבים הגאים שאת מדברת עליהן.
במיוחד לא בין דיוזה ואוקטביה. אם אחרי 10 שנים שם אוקטביה היא עדיין הדודה אז כנראה זה נשאר יחסית אפלטוני.
כלומר אני מניח שהיו לילות קרירים של בדידות ומציאת חום, אבל כנראה לא משהו רומנטי.

אגב, עם כל האהבה האפלטונית בין דיוזה ואוקטביה היה לי מוזר להזכר פתאום שבסוף עונה 5 הן היו עדיין המנהיגות של שני צבאות במלחמה. וסוף עונה 5 מבחינתן (כלומר עד הרגע ששתיהן נכנסו לאנומליה) היה רק לפני איזה שבוע או שבועיים.

האם מפתיע אותך שפוף ערפל ירוק יכול להיות מסוכן? חשבת שרק פוף ערפל אדום יהיה רע?

"  אוקיי אבל האבן מתחת לבית שלך מובילה לסנקטום או שזו אותה אתן שמתחת לנהר? אני אבודה בדיוק כמו אקו." אם הבנתי נכון זה לא שיש אבן מתחת לאגם ואבן מתחת לבקתה.
לכל אנומליה (או פורטל) יש אבן שנמצאת לא בתוכו, אלא יחסית קרוב אליו. כמו שהאבן בסנקטום הייתה במחנה שקרוב לאנומליה, ככה האבן בסקיירינג היא קרוב לאנומליה.

זה אני או שהרגיש שהם היו בבקתה די הרבה זמן עד שהם פתאום קלטו שהם לא לבד שם? כלומר נראה לי שהם הספיקו לרדת למרתף ולעלות חזרה. אני מופתע על כישורי המתנקשים של אקו שהיא עשתה כזאת טעות.

מוזר שהופ פשוט משלימה בשניה עם זה שזה יקח להם 5 שנים עד שהם יוכלו להגיע לבארדו להציל את אמא שלה ואוקטביה. אפילו יותר מוזר שהיא חושבת שהאחרים יהיו בסדר עם זה.

"ורק שתדעי לך שהבת שלך המציאה לכוכב שלנו שם היום אבל למישהי היה חשוב יותר לצאת לשחיית בוקר" – אני לא זוכר מה אנחנו יודעים על הרקע של דיוזה, אבל מסתבר שהיא אמא פולניה.

בשלב הזה החלטתי שמספיק לי עם זה כתיבת דיסייפלס ובטח יש לזה מילה טובה בעברית. לפי מורפיקס צריך לבחור בין תלמידים וחסידים.
אז נשאר עם דיסייפלס.

"הילדה שדקרת ובעטת מעבר לצוק" - לזכותה של אקו, לבעוט בה מעבר לצוק בעצם היה יחסית טוב כי אוקטביה שרדה. אם היא הייתה דוקרת אותה שוב לעומת זאת...
אבל זה חתיכת העלאה באוב של משהו ישן. אני שוב אזכיר שאמא של הופ הייתה אויבת נפש של אוקטביה, אז קצת מוזר להזכיר את מה שהיה עם אקו.

גבריאל זיהה די בקלות את הגופה של הבחור הזה מאליג'יוס. אבל אולי זה הגיוני לאור זה שהפריימים היו מתעסקים עם הגופות הישנות שלהם.

איך שרואים את בקה אני צועק על המסך בקה פריימהדה. אגב, אומנם היא הייתה הקומנדר הראשונה אבל הגיוני שהיא לא הייתה יושבת על כס מלכות וזה מהדברים האלו שהשתבשו במעבר הדורות. כמו זה שאני מניח שהתוכנית של בקה לא כללה שילדי הנייטבלאד ירצחו אחד את השני כדי לקבוע מי ראוי לקבל את הדרייב.
בכל מקרה היה כיף מאוד לראות אותה. ואני שמח שגם היא לא סבלה במיוחד את ראסל המגעיל.
אז גבריאל היה מאוהב גם בבקה וגם בג'וזפין...

אני באמת התחלתי לתהות כמה זמן גבריאל ימשיך לצפות בזכרונות של קולין בנסון בזמן אמיתי. זה יקח שנים. אבל מסתבר שבשלב מסוים גבריאל כן מצא את כפתור הפאסט-פורוורד.
(אגב, האם חשבת על כך שהיה סיכוי שנראה שם את ג'וזפין שוב?)

" בקה מסבירה שכוכב בטא קרוב יותר לחור שחור לכן הזמן בו זז מהר יותר"
אוקי אז זה מה שאני יודע לגבי חורים שחורים (וזה מבוסס בעיקר על הרבה סדרות וסרטי מד"ב) – ככל שאתה קרוב יותר לחור השחור הזמן עובר לאט יותר. כלומר אם כוכב בטא (סקיירינג) קרוב יותר לחור השחור אז זה באמת הגיוני שהזמן שם עובר לאט יותר לעומת.
- זה שבסקיירינג עוברת שנה על כך דקה בסנקטום אומר שהזמן בסקיירינג זז לאט יותר.
אבל בקה אומרת שבטא רחוק יותר מהחור השחור לעומת אלפא.
כלומר זה הפוך ממה שהגיוני. זה כן היה הגיוני אם היא הייתה אומרת שבטא קרוב יותר לחור השחור (כמו שאת כתבת) אבל זה לא מה שנאמר.
בקיצור משהו לא הגיוני ולא ברור לי אם זאת טעות תסריטאית או משהו שלא הבנתי נכון.

מוזר באמת ששני הפרקים של העונה בנתיים התחילו עם בית קטן בערבה. בית שהגיבורים שלנו עוברים לגור בו למרות שהוא נבנה על ידי המתיישבים המקוריים של אליג'יוס.

"שמתם לב שלהופ הילדה יש אותה תסרוקת כמו של אוקטביה הילדה?" – את חושבת שאני זוכר כיצד נראתה התסרוקת של אוקטביה הילדה?

המכתב היה מאוד מרגש. אני מקווה שבלאמי יזכה איכשהו לקרוא אותו.

לונה כבר ציינה שדי פשוט התעלמת מזה שדיוזה הייתה מניאקית כשהרסה את הקסדה של אוקטביה. אמרתי את מה שהיה לי בנושא הזה.
אני רק אזכיר שבהמשך לסצנה הזאת אוקטביה מסבירה שבגלל הופ היא מבינה למה בלאמי עשה מה שעשה. (אולי גם את צריכה הופ)

איך שהופ ואקו משגיחות בחוץ זה כל כך מטופש. הן עומדות מרחק של איזה 10 מטר מהבית ומשגיחות על החזית שלו כאילו רק משם האסיר הזה יכול לחזור. ברור שהוא יוכל לראות אותן עומדות שם מהיער וברור שהוא יכול לבוא מסביב. אפילו אם הוא לא גר שם כבר שנים.
חוץ מזה גם היה ברור שמשהו הולך לקרות בבקתה והאמת שאני בשלב מסוים כמעט הייתי משוכנע שהאסיר הולך להרוג את גבריאל (כן, זה קיצוני, אבל זאת סדרה שבה הורגים אנשים גם כשהם בקרדיטים).

בסוף רק הטאבלט (לא אייפד) נהרס. ואיתו הדרך לגלות את הקוד של המכשיר.
גם אני שמתי לב לכך שהמצלמה נחה על
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המשך כי תפוז לא יכול להתמודד גם עם הכמות שלי'
המשך כי תפוז לא יכול להתמודד גם עם הכמות שלי
29/05/2020 | 03:41
10
24
בסוף רק הטאבלט (לא אייפד) נהרס. ואיתו הדרך לגלות את הקוד של המכשיר.
גם אני שמתי לב לכך שהמצלמה נחה על צלקת המיינד דרייב של גבריאל. אם שנינו שמנו לב לזה אז הגיוני שזה באמת היה בכוונה וזה רמיזה שזה יהיה משמעותי.
אפילו אם זה לא להשתיל את הדרייב אצל גבריאל.
גבריאל הרי יכול להפוך את הדרייב של קולין לכך שיכיל את כל הזכרונות שלו (כמו שהוא עשה לג'וזפין לאחרים).
אבל בעצם גם אם הוא יכול לעשות את זה שם הוא יצטרך גוף של נייטבלאד להשתיל בו את הדרייב. והוא יצטרך להרוג את האדם עם הנייטבלאד. אז בעצם הוא האופציה היחידה והוא האדם היחיד שהוא יסכים להרוג. אולי אני צודק וגבריאל באמת ימות, אבל השחקן שלו ימשיך.

"מהנדס שקר קוונטום כלשהו"

" בפרק הקודם ראינו שלדיסייפלים יש מידע על כל מי שהם סורקים" ההנחה שלי היא שבפרק הקודם אין לדיסייפלס את המידע הזה כקסם. היה להם את המידע הזה כי הם הוציאו אותו מדיוזה ואוקטביה. אולי גם מהופ. אולי יש להם אפילו מכשירים שמוציאים זכרונות.
כשהם הגיעו אל סקיירינג הם רק ידעו שיש שם שתי נשים בשם אוקטביה ודיוזה ואת זה הם ידעו כי הם מצאו את המכתב שאוקטביה זרקה ועבר בפורטל אל בארדו. אבל המכתב הוא לא מספיק מידע כדי לזהות מי זאת מי.
דיוזה מבינה את זה מהר ומנצלת את זה שאומנם אוקטביה הזכירה את הופ במכתב, אבל אפשר להבין את זה כאילו היא מתייחסת להופ בתור המושג (תקווה). וככה הם מצילים את הופ. אם להשאיר אותה לבד על סקיירינג בגיל עשר נחשב להציל. אנחנו יודעים שבשלב מסוים הדיסייפלס גילו גם על הופ כי אנדרז עשה איתה עיסקה. ואחר כך הורו להרוג אותה.

כמה בעיות שיש לי כאן:
* איך זה שהמכתב של אוקטביה נמצא שוב בסקיירינג. קשה ליל האמין שהדיסייפלס לקחו אותו חזרה לשם.
* משהו גדול יותר: איך זה שבעונה שעברה ראינו את אוקטביה נכנסת לתוך האנומליה ואז חוזרת תוך כמה שניות? הרי היא הייתה מעבר לאנומליה לפחות 10 שנים. אם כמה שניות זה 3 חודשים אז 10 שנים זה פי 40. אבל מעבר לזה זה די ברור שלקחו אותה מסנקטום אל בארדו. ושם אמור לעבור הזמן כמו בסנקטום.
* גם את ציינת את זה שזה מוזר שאוקטביה הייתה עשר שנים בסקיירינג וחזרה ולא נראתה מבוגרת יותר. זה באמת מוזר מאוד.
*משהו מצחיק זה שניסו להסביר חלק מזה. הרי אוקטביה חזרה מהאנומליה בעונה שעברה כשהיא עדיין לובשת את אותם בגדים שלבשה כשהיא נכנסה אליה כמה שניות קודם. אבל אם עברו 10 שנים שבהם היו לה כל מיני בגדים מתאימים יותר אז למה שהיא תלבש אותם בגדים. ולכן יש את הסצנה הזאת ממש לפני שהאנומליה בסקיירינג מופעלת, שרואים את אוקטביה מחזיקה את הבגד הישן הזה שלה. אבל זה מרגיש די מאולץ.

יש כל כך הרבה שאני רוצה לגלות על החברה החדשה הזאת של הדיסייפלס. מה הקטע שלהם?
למה היה להם חשוב כל כך להשיג חזרה את אוקטביה? ולמה הם חטפו את בלאמי?

אני לא אתפלא אם פרק הבא יתרחש רק בסנקטום כי יש שם כל כך הרבה דברים מתרחשים.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש לי הרבה מה להגיב לך'
יש לי הרבה מה להגיב לך
29/05/2020 | 05:09
1
22
אבל אני בדיוק יוצאת לארוחת חג, והשניה סיימתי אז אני נתקעת רק על הנקודות בסוף שלך אז אגיב רק לזה בינתיים.
"איך זה שהמכתב של אוקטביה נמצא שוב בסקיירינג. קשה לי האמין שהדיסייפלס לקחו אותו חזרה לשם" זה ליטרלי מה שהם עשו היא זרקה אותו לאגם וככה הם ידעו שהן שם, האם האגם הוא בסופו של דבר כן פורטל כלשהו והבקבוק נסחף לתוך ה-GLOW והגיע אליהם? אם כן, הגיוני שהם משו אותו משם והביאו איתם, כי הם כן החזיקו את הבקבוק ביד כשהם שאלו את דיוזה אם היא דיוזה או אוקטביה.
או שפשוט התכוונת שאתה לא מאמין שהם הביאו אותו איתם בקטע של "בשביל מה להם?"
טוב אני צריכה ללכת, אני אגיב על היתר מאוחר יותר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא שמתי לב '
לא שמתי לב
30/05/2020 | 19:01
8
שראו שהם הביאו איתם את הבקבוק.
לא ברור לי למה שהם יביאו את הבקבוק איתם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המשך תגובה'
המשך תגובה
30/05/2020 | 06:45
6
17
אולי אני צודק וגבריאל באמת ימות, אבל השחקן שלו ימשיך. אני מניחה שזו כנראה האופציה הכי הגיונית לכך שהם לא ישארו על סקיירינג במשך 5 שנים. אבל אני אוהבת את גבריאל (אפילו שהוא טמבל לפעמים) ודווקא מהשחקן שלו פחות אכפת לי, אז לא בא לי שנישאר עם אותו שחקן וניפטר מגבריאל

היי, אתה מומחה בכל הטייטלים של המקצועות החכמים שלהם. הטייטל היחיד שלקחתי מכל הסדרה הזו זה לוחם I'm here for the war כזה

ההנחה שלי היא שבפרק הקודם אין לדיסייפלס את המידע הזה כקסם. היה להם את המידע הזה כי הם הוציאו אותו מדיוזה ואוקטביה. להוציא מידע מהן בחקירה לא יתן להם אופציה לסרוק פנים של מישהו ולדעת מי הוא. הרעיון השני שלך של שליפת זכרונות מהראש שלהן זה כבר יותר הגיוני ויאפשר להם באמת לזהות מישהו לפי המראה שלו.

לגבי הבעיות שהעלית-
הגבת לך לראשונה בהודעה הקודמת.
לגבי הבעיה השניה, אתה בהחלט צודק והייתה אמורה להיות הפסקה גדולה יותר בין השניה שנכנסה לבין השניה שיצאה, ביחוד לאור הנקודה השניה שהעלת שהיא הייתה בבארדו חלק מהזמן. אבל אז זה לא היה משרת את העלילה של עונה 6 כמו שרצינו אולי הקירבה הפיזית לפתח של האנומליה גם משבש קצת את הזמן ונגיד עבור גבריאל שעמד מחוצו לו עברו נגיד 5 ד' ועברו מישהו שהיה במחנה שלו במרחק בטוח יותר מהפתח, עברה שעה. זו תיאוריה לא הכי הגיונית שאין לה באמת שום ביסוס אבל זה הדבר היחיד שנשמע לי הגיוני כרגע.

לגבי הבעיה השלישית, כן, היא אכן יצאה כשהיא נראית אותו הדבר או אפילו טיפה יותר צעירה, אבל דווקא בפרק עצמו היו הרבה קטעים שאוקטביה נראתה פתאום מבוגרת יותר, ובהחלט מלאה יותר.

לגבי הנקודה האחרונה שלך, מניחה שזה באמת יכול להיראות קצת מאולץ אבל אני התייחסתי לזה כאילו הבגדים שהיא נכנסה איתם אלו בגדי הלוחמת שלה, והבגדים שהיא לבשה שם היו בגדי החקלאות (?) שלה. כשהיא ידעה שהיא יוצאת להילחם, היא התלבשה בהתאם.

לדעתי גם הפרק הבא יהיה רק בסנקטום ואז פרק 4 יתרחש במקביל בשני הכוכבים. (או שלושת הכוכבים אם יראו לנו גם את גבריאל והחבר'ה).

מה שכן לגבי הפרק הבא, ומקווה שאתה לא מחשיב את זה כספוילר, אחת הכותבות האהובות עליי בסדרה כתבה אותו, אז אני מצפה לפרק טוב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני רק מילה לגבי הזמנים '
אני רק מילה לגבי הזמנים
30/05/2020 | 11:36
5
20
או שתי מילים:
1. זה שבסקיירינג עוברת שנה על כך דקה בסנקטום אומר שהזמן בסקיירינג זז מהר יותר.

2. אני לא חושבת שנאמר או שזה הכרחי באיזה שהיא צורה שהפרשי הזמנים יהיו לינאריים.
כלומר אם ב-3 חודשים עברו נגיד 5 שניות, זה לא בהכרח אומר שב-10 שנים יעברו 200 שניות. (אבל גם אם זה כן, 200 שניות זה עדיין בקושי 3 וחצי דקות ואם אנחנו ראינו את זה בסצינה ככמה שניות אז זה לא זיוף גדול ואפשר להגיד שחתכו לנו 2 דקות, אני לא בדיוק זוכרת את הסצינה אבל זה לא כזה גדול)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'(זה בעצם תגובות לדברים שניק כתב)'
(זה בעצם תגובות לדברים שניק כתב)
30/05/2020 | 11:37
5
לצפיה ב-'אז לא דימיינתי'
אז לא דימיינתי
30/05/2020 | 12:15
27
אגב הלכתי לבדוק עכשיו ואוקטביה נפלטה/ברחה החוצה מהאנומליה לאחר בדיוק 10 שניות

+ השתמשו בילדה אחרת לשחק את הופ אז.
באמת, הראו לנו את הופ בשלושה גילאים שונים בתור ילדה, איך לא השתמשו באותה ילדה לפחות לגיל 6?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני רק מילה לגבי בלה בלה'
אני רק מילה לגבי בלה בלה
30/05/2020 | 18:58
2
28
הזמן בסקיירינג זז לאט יותר
אם שתי מכוניות נוסעות מסלול של 10 קילומטר בסנקטום וסקיירינג אז המכונית בסנקטום תסיים את המסלול שלה מהר יותר.

או אם דילן האנט (לא דילן שלנו) בספינה אנדרומדה מתקרב לחור שחור אז בשבילו עוברת שניה בעוד בשאר הגלקסיה עברו 300 שנה. כלומר הזמן שלו הואט.

אבל אני אל בטוח אם אני מסביר טוב אז הנה מה שגוגל אמר לי:

כן, הפרשי הזמן אמורים להיות לינאריים. אלא אם כן החור השחור מתרחק ומתקרב.

וגבריאל מדבר על כך שאוקטביה חשבה שהיא הייתה רק שניות ספורות בתוך האנומליה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אתה כותב דבר והיפוכו '
אתה כותב דבר והיפוכו
30/05/2020 | 19:37
1
16
"או אם דילן האנט (לא דילן שלנו) בספינה אנדרומדה מתקרב לחור שחור אז בשבילו עוברת שניה בעוד בשאר הגלקסיה עברו 300 שנה. כלומר הזמן שלו הואט."

בשבילו עוברת שניה = הוא על סנקטום
בשאר הגלקסיה עברו 300 שנה = הם על סקיירינג
לפי דברייך עצמך "הזמן שלו הואט", כלומר הזמן על סנקטום הואט, כלומר הזמן על סקיירינג הואץ.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לזכותי... '
לזכותי...
30/05/2020 | 19:48
41
כתבתי שאולי לא הבנתי נכון

את צודקת.
זה אומר שסנקטום ובארדו הן קרובות יותר לחור שחור, בעוד בטא (סקיירינג) רחוקה מהחור השחור.
שזה באמת מה שנאמר על ידי בקה בהקלטה.

...עכשיו שאני חושב על זה הבעיה היא שהגיוני שגם כדור הארץ נמצא רחוק מחור שחור, כלומר הזמן בו עובר יותר דומה לזמן בסקיירינג.
כלומר היה אמור לעבור הרבה יותר זמן בסנקטום במהלך ה100 שנה שעברה על כדור הארץ.

אבל בשלב הזה אני שוב אזכיר שכל זה מבלבל מאוד ובהחלט ייתכן שאני טועה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
31/05/2020 | 13:44
3
לצפיה ב-'אבל בסוף פיצלת רק ל-2'
אבל בסוף פיצלת רק ל-2
30/05/2020 | 06:08
4
28
מה שאומר שההודעה שלי שהתחלקה ל-3 היא התנ"ך של הפורום הזה. או כמו פרק 6X05 תוכל לקרוא לה The Gospel of Dylan.

אני דווקא חושבת שזה שיש 16 פרקים העונה ולא 13, נתן להם אקסטרה של שלושה פרקים לדון בכוכבים האחרים, בעונה הקודמת היו איזה כמה פרקים שהתמקדו בדמות אחת או 2 ועדין הצליחו פחות או יותר לכסות את כל הנושאים שרצו לדבר עליהם (חוץ מהפרק האחרון שהיה בלאגן אבל אנחנו מדחיקים אותו)

אני לא זוכר דווקא את זה שנאמר שבלאמי ככה הרגיע את אוקטביה התינוקת ראה גיף למטה.

הסיסמה של We're Back Bitches תוביל להרבה שטיפת כלים

זה ליטרלי אותו מקור מים כבר 7 עונות שמצולם משני צדדים שונים שלו עם פילטר צבע כדי שנחשוב שזה אחד שונה. אבל בסדר, ידוע שאת כל התקציב שלהם הם ביזבזו על כל האבזמים בתלבושת של אינדרה

יש לי בדיחה, אבל אני לא בטוח אם היא במקום בסדר, אפשרי להיות לסבית עם יד אחת, אבל אני מניחה שזה מתאגר יותר זה הזכיר לי שיש איזה עמוד אינסטגרם של כאילו מציאות חלופית והם מעלים כל הזמן ממים של קלקסה ובאחד מהם בלאמי כזה שואל את לקסה "למה את מצלמת כל כך הרבה תמונות של הידיים שלך?" ולקסה כזה "איך אתה חושב שלסביות שולחות דיק פיקס?!"** 

לגבי היד של אוקטביה, צודק. מניחה שזה בתאכלס כן הגיוני שהמעבר באנומליה יחזיר אותה למה שהייתה. אגב, חשבתי על זה עכשיו, האם הטמפורל פלייר (מה שגרם ליד של אוקביה להזדקן) הוא איזשהי תופעת לוואי שקשורה פתיחה/סגירה של האנומליה? למרות שבעצם ממה שידוע לנו האנומליה בצד של סנקטום (איפה שגבריאל לקח את אוקטביה ודיוזה שמשם הם נכנסו) הייתה פתוחה תמידית ולא הצריכה הקשה של קוד כלשהו על האבן.

אני חייב לאכזב שאני לא מרגיש את הווייבים הגאים שאת מדברת עליהן.
במיוחד לא בין דיוזה ואוקטביה. אם אחרי 10 שנים שם אוקטביה היא עדיין הדודה אז כנראה זה נשאר יחסית אפלטוני
. דונט בי אה הייטר. חוץ מזה שאני רואה וייבים גאים בכל מקום שאני מסתכלת אליו בסדרה הזו. אבל מאיפה אתה יודעת שדודה או לא עלתה שלב מתישהו באיזה לילה קר? 

האם מפתיע אותך שפוף ערפל ירוק יכול להיות מסוכן? חשבת שרק פוף ערפל אדום יהיה רע? אני מניחה שכן. ירוק זה צבע טוב. צבע כזה שלוקח אותך לטיול נעים ומחזיר אותך לקנזס בהקשת נעלים. פוף אדום מביא לך פייק. בעע. 

אוקיי לגביי האבן. נשמע הגיוני

אני לא זוכר מה אנחנו יודעים על הרקע של דיוזה, אבל מסתבר שהיא אמא פולניה. בול

בשלב הזה החלטתי שמספיק לי עם זה כתיבת דיסייפלס ובטח יש לזה מילה טובה בעברית. לפי מורפיקס צריך לבחור בין תלמידים וחסידים.
אז נשאר עם דיסייפלס
. גם אני חיפשתי מילה נורמלית יותר ולא מצאתי. אולי בהמשך נחשב על משהו שנשמע מטורף מספיק. 

אבל זה חתיכת העלאה באוב של משהו ישן. אני שוב אזכיר שאמא של הופ הייתה אויבת נפש של אוקטביה, אז קצת מוזר להזכיר את מה שהיה עם אקו. נראה לי שלספר לילדה שאמא שלה הייתה לצד היטלר בספר מחזור זה לא בד-טיים סטורי כזה טוב. אבל חשבתי שזה מאוד חמוד שגם קלארק וגם אוקטביה סיפרו לילדות המאומצות שלהן על שאר מעשיות סקייקרו.
למאדי לפחות היה טעם טוב (Skairipa's a beast)

גבריאל זיהה די בקלות את הגופה של הבחור הזה מאליג'יוס. נראה לי שזה בזכות הז'קט שלבש, אולי לכל חברי אליג'ס היו ז'קטים דומים עם השמות שלהם עליהם? בהתחלה חשבתי שאולי הוא הכיר אותו כשפגשו את שאר צוותי האליג'ס איפשהו על כדור הארץ לפני שיצאו למשימה, אבל הוא זיהה את השם שלו על הקיר, ולכן זה גם די מוריד את האופציה שנראה את ג'וזי בזיכרון שלו, כי לדעתי הוא לא הכיר אותה. אבל אולי זו כן דרך לקשר לפריקוול, הרי סדרת הבת אמורה להתמקד בתקופה שלפני הפצצות הגרעיניות, אולי ככה יוכלו לקשר את הזמן הזה לדמויות שלנו היום?

אגב, לא חשבתי על בקה בכיסא מלכות בגלל הקומנדרים האחרים או כי זה משהו שעשתה בעבר. היא פשוט מלכה אז מגיע לה לשבת על אחד וגם קצת פינטזתי לרגע שהיא תהיה הרעה הגדולה של האנומליה ותשב בסוף על כס מלכות ותצחק צחוק מרושע בזמן שהיא צופה במסכים שונים בכל המתרחש בכל כוכב. כמו האח הגדול כזה טוב זה רע. המוח שלי לעיתים קרובות נודד למחוזות משונים מידי. סליחה. 

טוב אני לא יודעת כלום על חורים שחורים אז אני אאמין למה שאמרת. אבל אם בבטא עברו 10 שנים ובאלפא עברה דקה, האם זה לא אומר שהזמן בבטא עבר מהר יותר? כאילו אני מבינה (נראה לי) מה שאמרת וזה נשמע לי הגיוני, אבל באותה מידה אם היית אומר הפוך, זה עדין היה נשמע לי הגיוני.

את חושבת שאני זוכר כיצד נראתה התסרוקת של אוקטביה הילדה? מאסטר גיף לשירותך אגיין. 

לונה כבר ציינה שדי פשוט התעלמת מזה שדיוזה הייתה מניאקית כשהרסה את הקסדה של אוקטביה כפי שהגבתי ללונה, לא ציינתי את זה כי לא חשבתי שזה ביג דיל. זה רק פלאשבאק אחרי שאנחנו יודעים שאוקטביה כבר יצאה שניה וחצי אחרי שנכנסה. אין לנו שום פרק זמן שבו אנחנו חוששים שאולי היא לא תראה את אח שלה שוב בגלל ההחלטה הזו של דיוזה, כך שעבורי לפחות זה לא שינה כלום. אם היו מראים לנו את זה בעונה הקודמת ולא היינו יודעים מתי אוקטביה תמצא את דרכה החוצה, אם בכלל, אולי הייתי מגיבה אחרת. אבל לעולם לא נדע עכשיו

בקה היא אליטה, נראה לך שהיא תשתמש בטאבלט שהוא לא אפל?? זה אפל של עוד מאה שנה, כבר נגסו בכל התפוח אבל כולם יודעים שזה אייפד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בעצם צדקת'
בעצם צדקת
30/05/2020 | 08:02
16
צפיתי בפרק שוב ומשום מה חשבתי שעל הקיר קולין בנוסף לראשי תיבות שלו, חרט גם את השם שלו, אבל לא. הוא אכן חרט רק את הראשי תיבות, וממבט זריר על הז׳קט שלו כשהופיעו עליו רק האותיות COL הוא ידע שההמשך זה קולין וגם מה השם משפחה שלו. אז כנראה שכן הכיר אותו. לפחות בשם, מספיק כדי לזהות אותו ישר.
מצחיק שהוא זוכר אנשים שהכיר על כדור הארץ לפני 300 שנה ואני לא זוכרת אנשים שעבדו איתי בכריסטמס לפני חצי שנה (סיפור אמיתי)
אניווי, עכשיו אני לגמרי רוצה לשבת עם גבריאל לבינג׳ לראות אם ג׳וזי תעשה איזה גיחה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'על הרבה דברים אני מוכן שלא נסכים, אבל '
על הרבה דברים אני מוכן שלא נסכים, אבל
30/05/2020 | 19:06
2
21
בקה בהחלט לא הייתה משתמשת באפל.
היא יצרה את הטאבלטים שלה ורצתה שזה יתאים לכמה שיותר אנשים, לא רק לכאלו שקנו אפל.

לא ידעתי (או זכרתי) שיש 16 פרקים בעונה הזאת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן, הם היו צריכים להשלים כדי לסיים את הסדרה עם 100 פרקים'
כן, הם היו צריכים להשלים כדי לסיים את הסדרה עם 100 פרקים
31/05/2020 | 15:28
1
15
ובסדר, אוותר לך על האייפד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואלה, עכשיו זכור לי שאולי שמעתי על זה'
וואלה, עכשיו זכור לי שאולי שמעתי על זה
31/05/2020 | 18:24
11
האמת שזה היה עצוב אם סדרה בשם ה100 לא הייתה מגיעה ל100 פרקים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אהבתי את הסיכום. בעיקר את ההערות שלך '
אהבתי את הסיכום. בעיקר את ההערות שלך
31/05/2020 | 13:19
16
אחר כך אני אגיע גם לסיכום של הפרק הראשון.

אני מודה שלי אין כמעט מה להגיד על שני הפרקים, לא לטוב ולא לרע... הרגישו לי קצת עמוסים באירועים, דמויות ורגשות..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אמרתי לעצמי שלא אשכח לשאול ובסוף שכחתי'
אמרתי לעצמי שלא אשכח לשאול ובסוף שכחתי
28/05/2020 | 15:30
27
לאן נעלמו הקעקועים שעל הפנים של הופ?
אם הם לא היו קעקוע אלא סתם קשקושים בטוש, מן הסתם שהיא כתבה אותם במטרה מסוימת, למה גבריאל לא תוהה מה מהמשמעות שלהם?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הקנוניה נגד אמריקה- פרק 4 '
הקנוניה נגד אמריקה- פרק 4
28/05/2020 | 21:59
23
בהפרש ניכר, צפיתי בפרק הרביעי ובו אלווין מתמודד עם הנכות שלאחר המלחמה. גם בגזרה של אוולין ובס יש סערה, כאשר האחרונה מבינה שהבן שלה עמד להגיע לכנס של ניאו נאצים. הבן מאמץ את הטרמינולוגיה ומשווה את הרמן, אבא שלו, להיטלר. הרבה מתח לקראת פרק 5. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סטארגירל לפרק הראשון בהודעה שמתחתי'
סטארגירל לפרק הראשון בהודעה שמתחתי
29/05/2020 | 01:58
1
27
ברוכים השבים לסטילהוק
רק תזכור לסמן ספוילרים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סטארגירל ללא ספק הסדרה הכי טובה ומרעננת של ערוץ CW האמריקאי'
סטארגירל ללא ספק הסדרה הכי טובה ומרעננת של ערוץ CW האמריקאי
29/05/2020 | 01:23
88
לאחר שתלמידת התיכון קורטני וייטמור בגילומה של ברק בסינגר שעברה עם אמה ואביה החורג מהעיר הגדולה לוס אנג'לס לעיירה הקטנה בלו ואלי בנברסקה מגלה מטה קוסמי רב עוצמה ובמקביל מגלה שאביה החורג, פט דוגן, שימש בעברו הסיידקיק של גיבור-העל סטארמן, היא הופכת להיות השראה לדור חדש של גיבורי-על שמקימים מחדש את אגודת הצדק של אמריקה - The Justice Society Of America (JSA) שחבריה המקוריים כולל סטארמן שקורטני חושדת שהיה אביה ובגלל זה המטה הקוסמי שלו פועל רק בידיה, נהרגו כולם ע"י אגודת אי הצדק - The Injustice Society (ISA) המרושעת של יריביהם נבלי-העל שמתגוררים בזהויות בדויות בעיירה שלה.

הפיילוט לסידרה החדשה סטארגירל ששודר החודש זכה לשבחים רבים ולביקורות חיוביות כמו גם לדירוג גבוה ברוטן טומייטוס, בניגוד לפיילוט של הסדרה באטוומן ששודר אף הוא באותו ערוץ והעונה הראשונה שלו הסתיימה בשבוע שעבר, שנקטל קשות וכך גם הסדרה כולה עד כדי כך שהשחקנית הראשית רובי רוז המגלמת את באטוומן החליטה לפרוש מתפקידה ולא להמשיך בו גם לעונה הבאה. גם הפרק השני S.T.R.I.P.E. של סטארגירל ששודר השבוע זכה לביקורות טובות וחיוביות ואף הוא דורג גבוה באתר רוטן טומייטוס המדרג סרטי קולנוע וסדרות טלויזיה.

הנה כמה סיקורים אודות הסדרה החדשה סטארגירל המבוססת אף היא על חוברות הקומיקס של DC ונחשבת בינתיים לסדרה הטובה ביותר והיקרה ביותר מהז'אנר הזה שכל פרק שלה ברמה של סרט קולנוע שובר קופות:

DC Universe's Stargirl: Series Premiere Review
https://www.youtube.com/watch?v=oMkfyPfNN3w

Stargirl DC CW Review

Stargirl Season 1 Review - The New AMAZING Arrow-Verse Hero
https://www.youtube.com/watch?v=bJHwPzb5xis

DC's Stargirl 1x02 Promo "S.T.R.I.P.E." (HD) Brec Bassinger Superhero Series
https://www.youtube.com/watch?v=UvNZcAM5yIQ

Every Confirmed Character Who Will Appear In 'Stargirl' DC Universe Arrowverse Show

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הטובות לקרב, להרוג את איב. לברוח (סדרה די משונה) '
הטובות לקרב, להרוג את איב. לברוח (סדרה די משונה)
29/05/2020 | 07:42
11
לצפיה ב-' Space Force '
Space Force
29/05/2020 | 12:27
9
39
10 דקות לתוך הפרק הראשון - לא סובל את זה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני 3 דקות לתוך פרק 1 ו-'
אני 3 דקות לתוך פרק 1 ו-
29/05/2020 | 13:07
7
48
וואו, בחיים לא ראיתי כל כך הרבה שחקנים מוכרים ב-3 דקות ראשונות של סדרה.
זה כאילו שממש היה קריטי להם לא ללהק לזה אף שחקן אנונימי! כל כך מוזר.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' תמשיכי לראות?'
תמשיכי לראות?
29/05/2020 | 13:29
6
31
סיימתי את הפרק הראשון אחרי כמעט שעה וחצי.
לא מתכוון להמשיך לראות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תשמע, לא הצחיק אותי הפרק הזה, אבל גם לא שנאתי את זה כמוך'
תשמע, לא הצחיק אותי הפרק הזה, אבל גם לא שנאתי את זה כמוך
29/05/2020 | 13:58
5
29
גרג דניאלס לא עשה עד היום שום דבר שלא אהבתי (ואת הדבר האחרון שהוא עשה לפני זה - Upload - ממש אהבתי), אז מגיע לו קצת יותר צ'אנס מזה מבחינתי.

גם אם הייתי שופטת את פארקס לפי הפרק ה-1 אולי לא הייתי ממשיכה אותה.

Having said that - הציפיות שלי לא גבוהות כרגע, לפי הפרק הזה, זה בהחלט עלול להיות נפילה.
אעדכן בשאיפה אחרי פרק 2 או 3 אם אגיע לשם.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' מחכה לעדכון שלך '
מחכה לעדכון שלך
29/05/2020 | 14:20
4
13
לצפיה ב-'עדכון אחרי פרק 3'
עדכון אחרי פרק 3
29/05/2020 | 15:15
3
43
נתתי צ'אנס הוגן, מרגישה בלב שלם שיכולה לוותר על זה.
(פרק 2 מטומטם ולא אמין ברמה שהביכה אותי. ב-פרק 3 התחילו להרגיש את הקטע הפוליטי שעמד בבסיס של יצירת הסדרה הזאת ואני לא אוהבת את זה.)

הדבר היחיד הטוב בה זה שהשחקנית שמשחקת את הבת שלו יפהפיה בקטע אחר, מזכירה לי במראה שלה את אמי רוסום.
וג'ון מלקוביץ'.
אבל סטיב קארל מבוזבז והתפקיד שלו לא מצחיק.

אני אצטרך לראות ביקורות ממש ממש נלהבות בשביל לחזור לזה מתישהו.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זאת הסדרה הכי מדהימה אי פעם!!!'
זאת הסדרה הכי מדהימה אי פעם!!!
29/05/2020 | 16:35
1
29
משהו בסגנון הזה?

אני עדיין לא הגעתי ללנסות את זה ועכשיו אני גם לא ממש ממהר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לפחות כזה.'
לפחות כזה.
29/05/2020 | 17:10
14
לצפיה ב-'הביקורות שלכם נשמעות כמו מה שהרגשתי לגבי אווניו 5'
הביקורות שלכם נשמעות כמו מה שהרגשתי לגבי אווניו 5
31/05/2020 | 13:55
11
רעיון טוב, שחקנים מגניבים, אבל כתיבה רעה.
*עדיין לא ראיתי את space force*
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תוך כדי צפייה עכשיו'
תוך כדי צפייה עכשיו
31/05/2020 | 21:32
7
כל כך קרוב אבל כל כך רחוק. הנסיון להצחיק אפילו פחות טוב מאווניו 5.
מהדקה הראשונה היה ברור שיש כאן ניסיון לסאטירה וביקורת כנגד טראמפ, ועם כמה שהוא ליצן הזוי, זה כבר מתחיל למצות את עצמו.
אבל בלי קשר לטראמפ, זה פשוט לא מצחיק ולא עובד וילדותי ודמויות מקרטון.
פספוס עצום
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הארלי קווין 2X09'
הארלי קווין 2X09
<< ההודעה הנוכחית
29/05/2020 | 18:14
10
עם כמה שנהניתי מהשיר על החיים beneath the sea של הלובסטר עם המבטא הג'מייקני, אני חייבת להודות שהוא היה טיפה פחות קסום מגרסת המקור של בת הים הקטנה

כשהסדרה התחילה קצת התבאסתי שהארלי ואייבי לא ביחד אבל עבר לי כי נהניתי מכל השאר, אבל העצבים הגיעו כשאייבי התחילה לצאת ברצינות עם קייטמן. הוא כזה טמבל ממש משמח אותי שהם בכלזאת הולכים על אייבי והארלי, אבל רק חבל שזה דרך הקלישאה של לבגוד בגבר
אבל למרות זה, התעוררויות המשותפות במיטה עם רצף הקללות היו די מצחיקות

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'להגן על ג'ייקוב פרק 8 סיום '
להגן על ג'ייקוב פרק 8 סיום
29/05/2020 | 19:59
6
37
רגעעעע אז בסוף אנחנו לא יודעים בוודאות האם ג'ייקוב אכן הרג את הילד הזה או לא!! זה מרושע להשאיר את זה ככה! לדעתי הוא כן.

חייבת לציין שהפרק האחרון היה די מותח ומפתיע.

זה שהאיש בלינקולן קשור לאבא של אנדי ושומר עליהם ניחשתי מזמן. את זה שהוא רצח את הלנארד הזה לא ניחשתי אבל זה לא היה מאד מפתיע.

במקסיקו די האמנתי שג'ייקוב הרג את הילדה הזאת, אבל מסתבר שלא.

כל הקטע במכונית בגשם היה די מלחיץ, בעקרון בסדרות גשם+מכונית+לחץ=תאונה אז זה היה ברור, אבל מה שהיה מפתיע זה שזאת לא הייתה תאונה אלא שלורי נכנסה בכוונה בקיר. בנסיון להתאבד? להרוג את ג'ייקוב? שניהם? מה הבעיה בי אם קצת התאכזבתי ששניהם שרדו?
ואז מסתבר שכל החקירה שאנחנו רואים לאורך העונה היא בכלל אנדי מעיד על האם לורי ניסתה להרוג את ג'ייקוב ואם כך זה שעברו על כל העלילה מרגיש טיפה לא רלוונטי אבל כנראה שכן כי התובע כנראה ניסה לבנות קייס שלורי הייתה במצב נפשי קשה ועשתה את זה בכוונה.
ואז כשהיא נראתה שהוקל לה שהחליטו שזאת תאונה לרגע חשבתי שהיא גם פסיכופטית  כמו הבן שלה ועושה הצגה תמימה אבל נראה שהיא באמת לא זוכרת שהיא עשתה את זה בכוונה. אוף עכשיו מעניין אותי אם ג'ייקוב יתעורר ויזכור ומה הוא יעשה.

סליחה מראש, אבל למה אתם שמים את כריס אוונס בחופשה במקסיקו והוא מסתובב עם חולצה בחוף? לא לעניין.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בלי ספוילרים - האם הסדרה שווה לדעתך?'
בלי ספוילרים - האם הסדרה שווה לדעתך?
29/05/2020 | 20:42
1
9
לצפיה ב-'כן'
כן
29/05/2020 | 20:49
26
אני לא אגיד שזאת סדרה מדהימה וחובת צפייה אבל ממש לא הכרחתי את עצמי לצפות רק בגלל הפרצוף היפה של קפטן אמריקה. כמובן שלא הייתי טורחת לבדוק אותה בכלל אם לא הוא, אבל אם כבר התחלתי היה סבבה.
עם הזמן זה נהיה מעניין יותר ושני הפרקים האחרונים היו די מותחים.
המדד שלי לכמה אני נהנית מסדרה זה כמה אני להוטה לצפות בה מרגע שהפרק זמין.
זה בהחלט לא היה 10-מתחברת-לטיםוויור-מעבודה-להוריד-את-הפרק-שיהיה-מוכן-ברגע-שאני-חוזרת-שיימלס, אבל גם לא 1-צופה-בש"ח-של-המפץ-במקום-בפרק-חדש-החיים-עצמם. הייתי אומרת 7-8.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'קראתי את הספר, ו...'
קראתי את הספר, ו...
30/05/2020 | 14:44
3
21
אין לי תוכניות כרגע לראות את הסדרה.
אבל...כדאי בכל זאת לנסות מתישהו?

תתחשבי בעובדה שאני יודע ששינו את הסיום של הסדרה, ביחס לספר, ואני גם יודע איך. כרגע זה בעיקר מעצבן אותי, אבל אולי אם הייתי רואה את הסדרה, זה היה יותר הגיוני/מסתדר לי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רגע אז איך היה הסיום בספר?'
רגע אז איך היה הסיום בספר?
30/05/2020 | 14:58
2
21
אני לא מכירה מספיק את הטעם שלך להגיד אם כדאי לך או לא, אבל תנסה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הסיום בספר '
הסיום בספר
30/05/2020 | 15:05
1
19
בחופשה בסיום, ג'ייקוב פוגש את הופ. באיזשהו שלב אמא שלו שמה לב לכתם אדום על המכנסיים שלו, ויום או יומיים אחר כך הופ מדווחת כנעלמת.
אחרי כמה זמן מוצאים את הגופה שלה, שנסחפה לחוף, כשרואים שמחצו את הגרון שלה.

לורי מבינה שזה ג'ייקוב, ובנסיעה היא עושה תאונה בכוונה והורגת את ג'ייקוב ופוצעת קשות את עצמה. אנדי נחקר בקשר למוות של הבן שלו, אבל לא מפליל את אשתו.

זה בקצרה ממש.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוו יותר אהבתי את זה '
אוו יותר אהבתי את זה
30/05/2020 | 15:11
15
אפילו שזה הרבה יותר אכזרי.
עכשיו קצת חבל לי שריככו את הסוף בסדרה.
וגם בספר לא אומרים באופן חד משמעי אם הוא הרג את בן? או שזה אמור להיות ברור מזה שהוא הרג גם את הופ? בעצם גם לגבי הופ זה לא לחלוטין חד משמעי ממה שאמרת לא? כאילו די ברור אבל עדיין לא נאמר בפירוש.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי גם UPLOAS כי כולכם התלהבתם'
ראיתי גם UPLOAS כי כולכם התלהבתם
30/05/2020 | 19:09
1
28
חמוד מאד.
לא התלהבתי בטירוף כמוכם אבל זה אחלה, בכל זאת ראיתי הכל ביום וחצי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני גם לא התלהבתי "בטירוף", אבל נהנייתי מאוד.'
אני גם לא התלהבתי "בטירוף", אבל נהנייתי מאוד.
30/05/2020 | 19:38
5
לצפיה ב-'בטלסטאר גלאקטיקה עונה 1 סיכום '
בטלסטאר גלאקטיקה עונה 1 סיכום
30/05/2020 | 19:53
3
20
הצי גילה את כוכב הלכת קובול שנחשב אצלם ל"ערש המין האנושי".
הנשיאה בעקבות חזיונות שחזתה השתכנעה בנבואות הדתיות מהן ניתן להבין שהיא נועדה להוביל את האנושות ששרדה לכדור הארץ האבוד, ובשביל למצוא אותו יש להביא לקובול את "החץ של אפולו" שמצוי במוזיאון על קאפריקה, והיא שולחת לשם את סטארבאק להביא אותו בניגוד לעמדת קולונל אדאמה.

אדאמה מבצע הפיכה צבאית ומכניס את הנשיאה לכלא.

סטארבק מוצאת שם את החץ ואת הילו, שכל הזמן הזה ברח שם מהסיילונים יחד עם שרון הסיילונית שהתאהבה בו ונכנסה ממנו להריון.

העותק של שרון שעל גלאקטיקה הבינה יותר ויותר מה היא וניסתה להתאבד אך נכשלה.
אדאמה שלח אותה במשימה להטמין פצצה על ספינת האם הסיילונית, שם היא גילתה את העותקים האחרים שלה אבל סירבה להשלים עם זהותה ופוצצה אותם.
אבל כשחזרה לספינה היא יורה בקולונל אדאמה.

הצוות שנשלח לסרוק את קובול ואיתו גם גאיוס התרסק על כוכב הלכת בעקבות מתקפת הסיילונים אבל שרד.
גאיוס (שבינתיים נבחר להיות סגן הנשיא ע"י הנשיאה בשביל למנוע מהטרוריסט לשעבר להשתלט על השלטון, וגם נראה לרגע כאילו התאהב קצת בסטארבק, שבעצמה מאוהבת בלי/אפולו שגם מאוהב בה אבל לא אומר לה, מה זה דרמת תיכון פה) מובל כרגיל ע"י בלונדי-סיילון לעבר מה שהיא טוענת שהוא גורלו... מה שזה לא יהיה, הכל עדיין רמזים.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקי, אבל מה את חושבת על העונה? כלומר מה הרגשות שלך כלפיה?'
אוקי, אבל מה את חושבת על העונה? כלומר מה הרגשות שלך כלפיה?
30/05/2020 | 22:22
2
33
ואני לא כל כך יודע איך להגיב בלי לספלייר דברים. במיוחד כי אני לא מאה אחוז בטוח שאני זוכר נכון מה קרה מתי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא יודעת כולל פרק 02X01'
לא יודעת כולל פרק 02X01
30/05/2020 | 23:06
1
19
אני לא נופלת ממנה אבל היא נחמדה לצפיה בהיעדר משהו אחר.

יש משהו קצת פרוצדורלי מיושן כזה בפורמט שלה, מהבחינה שאמנם יש סיפור מתמשך, אבל בכל פרק העלילה המרכזית היא שיש בעיה חדשה (מחסור במים / מחסור בדלק / מרד אסירים / הספינה קפצה למקום אחר משאר הצי / וכו') ואני יודעת שעד סוף הפרק הבעיה הזאת תפתר.
אין שם כל כך קונספט של קליף האנגר או משהו מיוחד בסוף פרק שיגרום לי להיות במתח ישר לפרק הבא, חוץ מאשר בסופי עונות כנראה.
לפעמים זה מעניין קצת יותר ולפעמים פחות, אבל כמובן שמה שמעניין יותר זה הסיפור המתמשך, שהוא מתקדם די לאט.

גאיוס עם הבלונד-סיילון שלו (שעדיין לא מובן לגמרי אם היא השתילה את עצמה במוח שלו איכשהו) מאוד הזוי, ופה ושם כמעט מצחיק בסצינות שהוא מדבר אליה ולאחרים בחדר במקביל ואיכשהו מצליח לצאת מזה בלי שאף אחד יחשוב שהוא יותר מ"קצת מוזר" (בסצינה הזויה במיוחד אחת סטארבק אפילו תפסה אותה באמצע שהוא מקיים איתה יחסי מין). אבל הוא טיפוס קצת דוחה.
ומה היא באמת רוצה ממנו ומה התוכנית של הסיילונים איתו זה ממשיך להיות רק רמזים שהולכים ונמרחים... עכשיו היא הראיתה לו חזיון של תינוקת שאמורה להיות הבת שלו ושלה... אני יכולה להמציא כל מיני תיאוריות בעניין אבל אין לי כוח לזה.
אני מעדיפה פשוט שיסבירו את זה כבר וזהו.

הדמויות שאני הכי מחבבת שם זה האשת קשר השחורה (די?) והחבר שלה שהוא העוזר של הנשיאה. אבל הם דמויות משניות כאלו, פשוט הזוגיות שלהם חמודה כזאת.

אני מקווה שאני לא מבאסת אותך יותר מידי עם ההודעות שלי.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא מבאסת '
לא מבאסת
31/05/2020 | 00:20
17
פשוט ההודעה הקודמת שלך הייתה נטולה שום דעה ככה שבאמת לא יכלתי להבין איפה את מהבחינה הזאת.

כן, יחסית להרבה מאוד סדרות כיום זה יכול להרגיש פרוצדורלי. פעם פשוט ככה הייתה טלוויזיה. ו2004 זה פעם.
כלומר באפי הייתה לחלוטין עם מפלצת השבוע כמעט כל הזמן.
אולי זה בולט לך יותר BSG מרגישה כאילו היא אמורה להיות לחלוטין בעניין העלילה הרב עונתית.
זה מוזר אבל פעם טלוויזיה לא הסתמכה על קליפהאנגר בסוף כל פרק כדי שתמשיך לראות

יש בהחלט בעיה של הרבה רמזים שהולכים ונמרחים.
זה קצת כמו שהיה עם אבודים באותה תקופה. רק שאבודים הצליחה יותר בפופולריות כללית. אם כי לדעתי BSG הצליחה הרבה יותר מכל בחינה אחרת. ואני בעצם לא יודע למה אני עושה כאן השוואה לאבודים שאני שונא. אז תשכחי שכתבתי את כל זה.

יש כל מיני דברים שאני רוצה לומר אבל אני לא בטוח אם אני לא אספלייר לך משהו קטן בטעות אז אני עדיין שומר על פה סגור. בהמשך אני אוכל קצת יותר להגיב.
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

00:52 | 16.07.20 טוני החתול
00:18 | 16.07.20 טוני החתול
20:19 | 15.07.20 didalf
16:17 | 14.07.20 מיכל203
23:14 | 13.07.20 טוני החתול
20:41 | 13.07.20 LeRanch
20:35 | 12.07.20 didalf
09:03 | 12.07.20 טוני החתול
07:19 | 12.07.20 LeRanch
19:13 | 09.07.20 טוני החתול
17:01 | 09.07.20 טוני החתול
10:29 | 09.07.20 טוני החתול
22:40 | 08.07.20 didalf

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ