דיוני סדרות לסוף השבוע

LeAnnDylan

Well-known member
The 100 עונה 7 פרק 2
חלק 3

לא גבריאל לא לא לא, אל תשאיר את האייפד לבד! נו באמת!! מה אנחנו בסרט אימה? מתה על איך הוא מנסה לדבר עם האסיר הזה בהיגיון שיחזיר לו את האייפד. תן לאקו לזרוק לו איזה משהו לראש לעלף אותו בשניה. "אני משרת את המאסטר, אני המגן והחרב עבור כל המין האנושי" עוד פעם השטות הזו
עוד לא הבנתם שיש מלא מהמין האנושי? עדיף כבר את הפריימים. לפחות הנתינים שלהם התקלחו. השיניים הצהובות של הבחור הזה עושות לי חלחלה. בעע
ו... בום. הלך האייפד. וול אקו, אני מניחה שהגיע הזמן לשתול עגבניות בגינה...
בסוף הסצינה עשו זום לצלקת של גבריאל מהמיינד דרייב ואני תוהה לעצמי האם הוא ילמד את אקו או הופ לשלוף את המיינד דרייב שלו ולהשתיל לו את זה של קולין כדי לשחרר את הזיכרונות שלו. הרי ג'וזי ציינה בעבר שטכנית זה אפשרי. בעצם אין להם שם את הטכנולוגיה הדרושה כדי לעשות את זה, לא? ובעצם, אולי כן? אם היו שם צוותים של אליג'ס 3, והקולין הזה היה מהנדס שקר קוונטם כלשהו. לא זוכרת את הטייטל שלו אבל זה היה משהו ממש חכם. יותר מגבריאל וראסל שהצליחו לעלות על הטכנולוגיה הזו. האם לא הגיוני שהוא בנה לו שם איזו מעבדה מאובזרת? טוב נראה לי שזה יותר מידי בעצם. בטח יהיה פתרון קל יותר. אוקטביה: "זוכרת את זה?" דיוזה: "זוכרת שגררתי את התחת שלך ביער עם זה" *יאנג הופ נותנת לאמא מבט של לא מקללים בבית שלנו* דיוזה: "אני עושה כלים הערב" אוקטביה: "יכולת לתפור לבת שלך מכנסיים אם לא היית קורעת את השרוולים" דיוזה: "קרעתי את השרוולים כדי להציל את היד הארורה שלך" הופ: "זה כלים גם מחר"
הדסייפלים יוצאים מהאנומליה ויורים לעבר דיוזה והיא עם המקל שלה. ציפיתי שמישהו יגיד לה Nice stick אבל כנראה שהיו מספיק רפרנסים אחרים לאולד אוקטביה כל הפרק. ומיד לאחר מכן אנחנו מקבלים עוד רפרנס, הפעם אנחנו מבינים את החיזיון שראתה הופ באנומליה בפרק הקודם כשאוקטביה אמרה לה להתחבא מתחת לרצפה ולהיות בשקט. אגב בפרק הקודם ראינו שלדיסייפלים יש מידע על כל מי שהם סורקים. למה הם היו צריכים לשאול את דיוזה אם היא דיוזה או אוקטביה. מה קרה הגבילו להם את החבילת גלישה בבטא? "שימו להן את הקסדות, אנדרס רוצה שיזכרו הכל" זה מאשש את התיאוריה של גבריאל שככל הנראה הזמן בבארדו (בהנחה ושם אנדרו נמצא) עובד בצורה דומה יותר לסנקטום, והזיכרון שלהן ללא הקסדה ימחק כשיגיעו לשם. הרי הזיכרונות שהחבר'ה שלנו צברו בסנקטום נשארו איתם, והזיכרונות של האסירים שבאו מבארדו עדין איתם, אז כנראה שרק כוכב בטא "מוחק" זיכרונות ברגע שיוצאים ממנו. הופ נותרת לבד
וואו תפוז היה ממש מדכא. מקווה ששרדתם איתי עד הלום.

Lhuna1

New member
שרדנו גם שרדנו

אין לי מה להוסיף, חוץ מזה שדיוזה היתה מאנייאקית של ממש כשהרסה לאוקטביה את הקסדה, היא החליטה בשבילה ובפועל עשתה ממנה אסירה שלה, ואוקטביה סלחה לה הרבה יותר מידי בקלות על זה בעיני (עם כל כמה שהיא אוהבת את הופ ואת חיי המשפחה שלהן, לא היתה לדיוזה זכות לעשות את זה). &nbsp &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
אני דווקא חשבתי

שזה היה ממש חמוד. כן אנוכי במקצת, אבל שינוי כל כך גדול בדמות שלה. היא אף פעם לא הייתה צריכה אף אחד. לא הייתה לא בעיה להיות לבד, אבל אוקטביה חשובה לה. ובתאכלס, אני אומנם שכחתי מזה בתחילת הפרק כי מבחינתנו אוקטביה בסופו של דבר יצאה כמה שניות אחרי שנכנסה לאנומליה והשלימה עם בלאמי אחרי איזה מיליון פרקים, אבל מבחינת דיוזה בזמן הזה אח שלה עוד שונא אותה, אז למה שהיא תרצה לוותר על מישהי שהפכה להיות כל כך חשובה בחיים שלה ושל הבת שלה בשביל מישהו שהשאיר אותה למות לבדה ביער. לגמרי הבנתי את דיוזה.

Lhuna1

New member

מה זה אנוכי במקצת? זה אנוכי ברמות על!! ברור שגם אני מבינה אותה, כל המניעים שלה ברורים, אבל עדיין לא היתה לה שום זכות לעשות דבר כזה. לאוקטביה יש אח שהיא רוצה לחזור אליו, להציל אותו, להתפייס איתו, ובכלל אלו החיים שלה והדבר שהיא שואפת אליו 3 שנים או משהו, ודיוזה החליטה בשבילה החלטה כל כך ענקית, ולקחה ממנה את התקווה, ככל הידוע להן קבעה בשבילה להשאר שם לנצח באותו רגע. אני לא הייתי סולחת בחיים על כזה דבר. הייתי פשוט כועסת עליה לנצח לא משנה כלום. &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member

וול, אני לא סובלת את בלאמי אז קשה לי להתחבר לכעס שלך. בייחוד לאור העובדה ששתיהן יודעות שהן יכולות להיות שם שנים ועדין בקושי עובר זמן בסנקטום. אז היא תמיד יכולה למצוא דרך לחזור אליו בעתיד ויעברו אצלו איזה שלושה ימים בלחץ
וכן, אצלה יעברו הרבה שנים אבל ראינו מה עשר שנים עשו לה - ליטרלי כלום. נראית צעירה יותר. וכן, כן, כל זה בכלל לא הנקודה שלך. אבל אני באמת מנסה להבין אותך ולראות למה זה מכעיס אותך וזה פשוט לא מכעיס אותי. אם כבר אני כועסת על אוקטביה שסלחה לבלאמי. הסצינה שהוא סוגר עליה את הדלת של החללית ומשאיר אותה בחוץ עושה לי צמרמורות של זעם בכל פעם שאני צופה בפרק הזה. ליטרלי רועדת בכל הגוף מעצבים! מי אתה בכלל יא חתיכת אפס שתחליט אם היא עולה לחללית או לא?! אתה יודע שהיער מלא בעוינים והסיכוי שלה לשרוד אפסי (זה שהיא שרדה זה משהו אחר) אתה לא רוצה לדבר איתה, אל תדבר איתה, אף אחד לא אמר לך לסלוח לה. אבל באיזה קטע אתה משאיר אותה בחוץ כאילו בנית את החללית הזאת בעצמך?! פיס אוף שיט!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
העניין הוא שלך יש בעיה שלאחרים אין

את עיוורת בשנאת בלאמי שלך ולכן את לא מסוגלת לקבל שהייתה לו סיבה טובה למה שהוא עשה לאוקטביה. היא הייתה רצחנית ומטורפת והוא לא רצה לקחת אותה לעולם חדש עם אנשים חדשים ואפשרויות חדשות כי היה נראה שהיא רוצה להמשיך לחיות בעולם שלה שבו רוצחים אנשים כל הזמן. אבל אנשים אחרים כן יכולים להבין את זה. ויותר חשוב זה שאוקטביה עצמה יכלה להבין את זה. ולכן היא סלחה לו. כי באמת שאין אח טוב כמו בלאמי שבערך כל החיים שלו דאג בעיקר לאוקטביה. &nbsp ואני מסכים עם לונה שמה שדיוזה עשתה היה נוראי. היא פשוט לקחה לאוקטביה את הזכות להחליט בעצמה על החיים שלה. אבל אני כן מבין למה אוקטביה סלחה לה. איך אפשר להעביר שנים בכוכב שבו רק 3 אנשים ולכעוס על אחד מהאנשים האלו. &nbsp אבל מה שממש מטריד אותי זה שדיוזה מפעילה רגשי אשמה כשהיא אומרת: עד שתחזרי הופ כבר תהיה מתה, אחרי שהיא חיה כאן שנים לבד אחד שהיא קברה אותי. אבל בכל מקרה דיוזה השאירה את הופ לגורל של לחיות ולמות לבד. כי גם עם אוקטביה היא אחת מ3 נשים על הכוכב הזה שעד כמה שדיוזה יודעת (ומקווה) אף אחד אחר לא יגיע אליו אף פעם. כלומר התכנון שלה לעולם המושלם הוא שהופ בסופו של דבר תהיה האדם האחרון בעולם הזה ותמות לבד. (בעצם היא תיכננה שהבת שלה תהיה במה שנחשב בבארדו לכלא נוראי) לפחות התוכנית של אוקטביה הייתה לעזוב ואז לחזור עם אנשים אחרים ככה שהופ לא תהיה לבד. &nbsp יש לי עוד מה לומר...

LeAnnDylan

Well-known member
לי יש בעיה שלאחרים אין?

אם הבעיה שאתה מדבר עליה זה שאני זוכרת את התסריט ואחרים לא, אז אולי. לא הייתה לו שום סיבה לעשות מה שעשה. זו לא החלטה שלו מי כן ומי לא מגיע לכוכב הזה. הוא לא הצ'נסלור, ולא הקומנדור ולא כלום. מי הוא בכלל שיחליט אם היא חיה או לא? השנאה שלי לבלאמי לא עיוורת. הוא היה אידיוט מההתחלה, זה נכון. אתם נוטים לשכוח את זה אבל בהשוואה לאוקטביה הוא הרבה יותר גרוע ממנה לאורך כל העונות. בעונה הראשונה היא ליטרלי גרם ל-300 אנשים על הארק למות כדי להציל את התחת שלו כשהוא הרס את הרדיו של רייבן. Whatever The Hell We Want זה לא כדי להציל את אחותו, זה כדי להציל את עצמו. אוקיי שהוא ירה בג'האה כדי להיות עם אוקטביה. מוכנה אפילו לסלוח על זה כי ג'אהה אחראי למוות של אמא שלו, אבל מהרגע שהם הגיעו לקרקע, לא הייתה לו שום הצדקה. הוא גם אשם במה שקרה למרפי, אבל איכשהו כמו תמיד- בסוף קלארק אשמה בזה, אפילו שרואים בבירור שהיא התחננה בפניו שלא יתלו/יהרגו את מרפי. ואז בעונה 6 את מי מרפי מאשים - כמובן, את קלארק. כי גם מרפי כמו הרבה מהצופים הוא בעל זיכרון קצר. ומה עם הר וות'ר? זה עוד משהו שקלארק קיבלה את אות הקלון עליו אפילו שזו גם אשמתו. היא לפחות ראתה את אמא שלה שם על השולחן עוברת התעללות. מה התירוץ שלו? 'רציתי לעשות את זה ביחד?' שיהיה. הוא אחראי גם למוות של ג'ינה והחבר'ה של פארם סטיישן, כי הוא נתן לפייק את המילה שלו שניתן לסמוך על אקו. מישהי שהכיר למשך דקה וחצי בתא נידונים למוות כשהיא מאבדת הכרה לסירוגין. ואז כדי לכפר על ההרג שלהם, הוא הולך והורג עוד 300 לוחמים של אינדרה כדי להצדיק את עצמו. "היא הייתה רצחנית ומטורפת" ובלאמי לא? ההבדל בניהם זה שבעונה 5 לה לא היו אופציות אחרות. הם היו קבורים בבונקר בלי אפשרות לצאת, בלי אוכל, בלי תקווה. ראינו בהתחלה שהאופציה שהיא בחרה בה הייתה מוצא אחרון, היא ממש לא רצתה לעשות את זה וגם כשעשתה את זה, סירבה לכפות על אנשים אחרים לעשות את הבחירות שלה. זו הייתה אבי שהיה לה נוח להתנער מהאשמה לאחר מכן שאשמה. אבל אף אחד לא מאשים את אבי במה שקרה בבונקר. בדיוק כמו שאף אחד לא מאשים את בלאמי בהר וות'ר. ואז יוצאים מהבונקר, אחרי 6 שנים מהגיהנום שם, האם באמת מישהו מאמין שלוונקרו לא מגיע את העמק? האם לאנשים שהגיעו משום מקום מגיעה הבעלות על פיסת האדמה הפוריה היחידה על כדור הארץ? בתור המנהיגה של וונקרו הייתה לה אחריות להביא את האנשים שלה לשם. נכון שהדרך שלה לא הייתה הכי אידיאלית, אבל מה אידיאלי במשא ומתן עם אסירים ופושעי מלחמה מבוקשים? האם כשהחבר'ה שלנו נחתו מהשמים, לגרונדרים לא הייתה עילה להרוג אותם ולא חשבנו שהם רצחניים ומטורפים כי זו האדמה שלהם? אז מה שונה? גם כשאוקטביה השאירה את בלאמי להילחם בפייטינג פיט היא הציעה לעזור לו כדי שלא ימות, תמיד היה אכפת לה ממנו. גם כשכעסה עליו. גם כשניסה להרעיל אותה וכמעט להרוג אותה שניה לפניי. "אין אח טוב מבלאמי" זו שטות גמורה וזה באמת מטריד אותי שמישהו עדין בוחר לראות את זה ככה. במשך פעמיים הוא השאיר אותה למות והוא נחשב אח טוב? סליחה אבל אני מעדיפה את האחים שלי שאולי לא דיברתי איתם כבר איזה 3 שנים, אבל לפחות אף אחד מהם לא ניסה להרוג אותי פעמיים. מה האחים שלך עשו לך שאלו אמות המידה שלך לאחוות אחים טובה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קודם כל אין לי אחים

אבל עם כמה שהאחיות שלי בעייתיות הן טובות מאוקטביה. זה שמגיע לוואן-קרו להגיע לעמק זה ברור. הדרכים שלה הן לא "לא אידיאליות" היא הורתה להרוג את מי שמנסה ללכת לעמק עם דיוזה ואחר כך שרפה את הפארם ובכך בעצם גזרה מוות על מי שלא היה לו כוח לעשות את המסע המסוכן אל העמק. זה ההגדרה לרצחנית ומטורפת. אני מבין את הסיבה שהיא הגיעה לשם, אבל זה לא משנה את העובדה שהיא הגיעה לשם. אני לא מאשים את בלאמי או קלארק במה שקרה עם ההר כי לא הייתה להם ברירה. אבל את מתעלמת מכל דבר חיובי שבלאמי עשה, כמו זה שהוא סיכן את חייו בכך שהוא התגנב להר וות'ר והיה מרגל בפנים. אם הוא לא היה מתעקש אוקטביה הייתה נותרת כלואה מחוץ לבונקר. והוא סיכן את חייו כדי להציל את רייבן מהאי. ואני לא הולך לעבור פרק פרק בסדרה ולמנות את כל הדברים הטובים שהוא עשה. האם הוא עשה דברים רעים וגם נוראיים. כן. ברור. משהו שאני אוהב בסדרה זה שאף אחד לא נותר נקי ידיים. ובטח לא בלאמי או אוקטביה. העניין כאן נוגע רק לנקודת הזמן של תחילת עונה 6 שבה אוקטביה מתנהגת באופן רצחני. גם כשיש אופציות אחרות היא בוחרת לצאת למסע הרג נגד ילדי גבריאל. אגב, זה מובהר שהיא מתנהגת ככה כי היא מלאה בשנאה עצמית והיא רוצה למות. אבל לא משנה הסיבה היא מסוכנת מאוד לסביבה שלה במצב כזה ולכן אני מבין את מה שהוא עשה. אם הם היו במצב זהה בדיוק לאחר שבלאמי השתתף בטבח של 300 לוחמי טריקרו בעונה 3, וכשבלאמי לא מפגין שום רגשות אשמה, אז גם היה מוצדק מאוד לעשות את זה לבלאמי.

LeAnnDylan

Well-known member
לא מסכימה עם שום דבר ממה שכתבת

אבל הדיון הזה הפך להיות כבר חסר טעם. הפואנטה היא שאתה בוחר לראות רק את הטוב שהוא עשה ולהתעלם מכל ההרס שזרע ואני לא. אני לא שוכחת מהדברים הטובים שעשה, בעיני פשוט הם מתגמדים לעומת הדברים הרעים שעשה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רק שההפך

אני אמרתי שהוא עשה דברים רעים מאוד את התעלמת מזה כמו שאמרתי שניהם עשו דברים נוראיים העניין הוא לגבי מה שהיה בתחילת עונה 6 ומה שהוא עשה לא היה קשור לדברים רעים או טובים שהוא עשה בעבר או לדברים רעים או טובים שהיא עשתה בעבר. זה היה קשור למה שהיא הייתה באותו זמן.

LeAnnDylan

Well-known member
ורק כי נראה ששכחת
לעונה 5

אוקטביה אומנם הורתם לירות בבוגדים. והיא כן כפתה על כל וואנקרו לצעוד איתה לעבר העמק, אבל היא ממש לא כפתה על כולם להילחם. היא השאירה את כל מי שצעיר/זקן מידי או לא כשיר/יכול/רוצה להילחם במרחק בטוח מאחוריהם ברגע שנכנסו לקו האש (איפה שג'קסון וכל הלא לוחמים נשארו). היא רצתה שיהיו מספיק קרובים כדי לצעוד איתה יחד לעמק ברגע שהמלחמה תיגמר. עם כל הטירוף הזה שאתה מדבר עליו, היא עדין חשבה על טובת האנשים שלה. ולא הסכימה שאף אחד ישאר מאחור.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא ממש נחמה גדולה

אם היא גררה את הילדים והזקנים את המסע הקשה לעמק בלי שיהיה להם מקום לחזור אליו אז אם היא מפסידה בקרב על העמק הם בעצם מתים גם אם הם לא בקרב. ברור לי שמה שהיא עשתה היה בראש שלה לטובת האנשים שלה, אבל זה לא אומר שזה הדבר הנכון. אבל אני גם לא מדבר על האם מה שהיא עשתה שם היה נכון או לא. אני מדבר על מה שהיה איתה איזה 150 שנה מאוחר יותר בסנקטום.

LeAnnDylan

Well-known member
טוב אז שוב אנחנו חוזרים לאותה נקודה

שבעיני אין לו זכות לקבוע לה אם היא ראויה או לא להגיע לסנקטום. דיוזה ומאדי רצחו בשבריר שניה שלושה פריימים מהמשפחה של קיילי אבל זה בסדר. אבל שאוקטביה עושה אותו הדבר אז פתאום אין לה מקום בסנטקום... &nbsp

Lhuna1

New member
איך אתם עדיין תקועים על הויכוח הזה

דילן כמובן שאת טועה, אבל אני קצת מקנאת בך על זה שיש לך רגשות כאלו חזקים (למרות שאת טועה בגללם). &nbsp אין שם אף דמות שמעוררת בי שנאה (אני חושבת שרק בתחילת הסדרה קצת שנאתי את כולם כי הם היו סתם טינאייג'רים מעצבנים שאני שונאת באופן אוטומאטי). אבל במיוחד קשה לי להצדיק שנאה כלפי בלאמי. &nbsp זה ברור לי שהשנאה שלך לא באמת בגלל הדברים הרעים שהוא עשה, כי אנחנו יודעים שכולם עשו שם (חוץ מרייבן עדיין?) דברים רעים ממש, ודווקא בלאמי הוא באופן מובהק, מאז השינוי שלו בעונה 1, מהדמויות היותר "טובות", במובן של אלו ששואפים תמיד לעשות את הדבר הנכון והמוסרי יותר. (גם אם בסוף לא יוצא). למעשה מאז לכתו של קיין, הוא במקום ה-1 שם מהבחינה הזאת. אז זה רק תירוצים, את שונאת אותו כי הוא עשה משהו "רע" לכאורה למישהי שאת נורא אוהבת, וזה לגיטימי (אל תשנאי אותי על הניתוח הפסיכולוגי). &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
מודה לך על הניתוח הפסיכולוגי, אבל אני ממש לא טועה

עובדתית אני זוכרת יותר פרטים מכם על העלילה, אז אני ממש לא טועה. אם את מנסה להגיד שאני טועה באיך שאני מרגישה, איך החלטת שמה שאת מרגישה זה צודק יותר מאיך שאני מרגישה? זה כמו שאני אגיד לך שאת טועה בכך שאת אומרת שלא היית סולחת לדיוזה בחיים. אם אנחנו מדברות עובדות, אז במערכת היחסים בין בלאמי לאוקטביה הוא פגע בה הרבה יותר מאשר היא פגעה בו. אם את רוצה לדבר על דמויות "טובות", אז אוקטביה הייתה דמות למופת במשך 4 עונות, לכן המעבר החד שהיא עשתה בעונה 5 נחקק לכל כך הרבה צופים בזיכרון (למרות שאת בכלל הספקת לשכוח בשבוע שעבר שהם היו קניבילים לרגע
) בלאמי מתנדנד בין החלטות טובות לרעות מההתחלה, לכן אם הוא עושה פתאום החלטה רעה, אף אחד כבר לא מניד עפעף כי זה עוד דבר שבשגרה אצל הדמות שלו. אני מניחה שכבר הספקת לשכוח שאת בעצמך כבר מאסת בשנאה המוגזמת שלו לאוקטביה בעונה הקודמת וכמו הרבה צופים אחרים (כולל אותי) כבר רצית שיתגבר על הכעס שלו וימשיך בחיו כי הוא עיצבן את רובנו. ההבדל הוא שאת צפית בזה לפני שנה והספקת להדחיק את הכעסים שאולי חשת כלפיו, ואני צפיתי בזה לפני שבוע אז זה עדין מעצבן אותי. לגבי שני המשפטים האחרונים שלך: 1. "למעשה מאז לכתו של קיין, הוא במקום ה-1 שם מהבחינה הזאת." זה כל כך לא מדויק, יש שם הרבה יותר דמויות מוסריות ממנו. אף דמות שאי פעם עמדה בראש לא הייתה מוסרית לגמרי מהבחינה שכולם היו צריכים לעשות החלטות אנוכיות בשלב כזה או אחר. או החלטות כאלו שלא משרתות את טובת כל האנשים שלהם אלא גרעין מאוד מצומצם של כמה אינדיבידואלים שהם אוהבים/אכפת להם מהם. אפילו ג'אהה דאג יותר לטובת כלל האנשים שלו מאשר בלאמי, אז אני באמת לא מבינה איך בנית את הדירוג שלך. ליטרלי כל אחד מחבורת סקייקרו המקורית שלנו דאג לאינטרנסים של כולם יותר מבלאמי. וקיין ששמת בראש היה כל כך נואש לברוח מאוקטביה ומהחטאים שלו שהוא סיכן את כל האנשים שלו והוביל אותם להישחט ע"י האויב. איך בדיוק הוא בראש הרשימה לעזאזל?! הייתי בועטת אותו מהמקום הראשון שלך כמו שלקסה בעטה את השגריר של אזגדה מראש המגדל בפוליס בעונה 3 (ואני יודעת שאת בטח לא זוכרת גם את הרפרנס הזה, אז צירפתי לך גיף. שלא תחשבי שאני שונאת אותך
) 2. "את שונאת אותו כי הוא עשה משהו "רע" לכאורה למישהי שאת נורא אוהבת" קודם כל אפשר להיפטר מהמרכאות. זה לא היה רע לכעורה. זה היה רע. תחשבי על זה במונחים שיותר ידברו אליך - תדמייני שאני החלטתי עכשיו שאת לא רשאית יותר להיכנס לפורום, כי עיצבנת אותי או כי לא בא לי לשמוע את הדעות שלך יותר ופשוט החלטתי שאת לא רשאית יותר להיכנס לפורום. אז בפעם הבאה שתנסי להיכנס לפורום תיתקלי בהודעה בנוסח של "שלום לונה, אינך רשאית להיכנס לפורום כי דילן החליטה שלא בא לה עליך" בסיטואציה כזאת את בטח תחשבי לעצמך "מי לעזאזל את חושבת שאת?" או שאני לא מחליטה מי נכנס לפורום או לא, כי אני לא מנהלת של הפורום, או הנהלת הפורומים או אפילו עובדת בתפוז. אז למה שאני אחליט עליך? אז תחשבי על העצבים שתקבלי עליי מסיטואציה כזאת ועכשיו תדמייני שבנוסף מחוץ לפורום גם סביר להניח יהרגו אותך. כזה. וכן, אני אוהבת את אוקטביה אבל היחידה שבשבילה אני אשנא דמויות שעשו לה רע זו קלארק
את הכעס שלי בלאמי השיג בזכות עצמו. כמובן שהיחס לאוקטביה לא עזר אבל זה רק קרוסין למדורה שדולקת כבר מלא עונות. אגב אני רק רוצה לציין, וזה לא באמת קשור לכלום, שאני מאוד אוהבת את השחקן של בלאמי, אני אוהבת את הטוב והאור שהוא מנסה להפיץ בכל הודעה שלו בטוויטר. הוא באמת אחלה
(כנ"ל השחקן החמוד שמשחק את ג'קסון. כזה נסיך!)

למעלה