דיוני סדרות לסוף השבוע

Legends of Tomorrow 5X13

סוף סוף, אחרי עונה פחות טובה מהקודמות, מגיע הפרק הזה שמזכיר לי למה אני כל כך אוהב את הסדרה הזו. הבדיחות וההומור הפנימי/חיצוני לגביי חברים (וסיטקומים אחרים), מסע בין כוכבים, דאונטאון אבי ועוד היה פשוט מעולה. כמו בכל העונה הזו, טאלה אשה (זארי) מעל כולם, אבל גם כמו תמיד - ניק זאנו ודומיניק פרסל (למרות שבקושי הופיע, אבל כל שנייה שלו היא פרייסלס) לא הרבה מאחורה. הדבר היחיד שלא ברור לי, עדיין, זה למה שרה עיוורת. ולא רק למה היא עיוורת, אלא למה זה לא משנה שום דבר. הם אשכרה גרמו לה להתעוור, אבל שהיא יכולה לעשות כמעט הכל כרגיל. מצד שני..."אגדות המחר" וזה. היגיון זה לא הצד החזק שם.

מילי08

Well-known member
מישהו מהמנהלים

פיצול האישיות של ניק בשילוב הצורך שלו בשליטה מוחלטת בכולנו..

Lhuna1

New member
זה סדרה שאפשר לראות בלי להכיר סדרות אחרות של DC?

limors2

Active member
כן, די בקלות

אפילו בקרוסאוברים הם עושים אצת השטויות שלהם, ורובם לא מגיעים. העניין הוא שכשלא רואים את הסדרות האחרות לא מכירים את הרקע שלהם, כי בהתחלה כל אחד (נראה לי, או כמעט כל אחד) הגיע מסדרת DC אחרת עם הרקע והמטען שלו. אבל אולי אנשים עם זכרון יותר מוצלח משלי יוכלו לסכם לך

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טכנית צריך להכיר, בפועל לא ממש

כמעט כל הדמויות בתחילת הסדרה הוצגו קודם לכן בסדרות של החץ והפלאש. רובם רק הופיעו פעמים בודדות, חלקם היו ממש דמויות משנה לזמן קצר. ובסדרה כן מתייחסים לעבר שלהם. כלומר יש לזה משמעות. אבל נראה לי שגם אפשר בתכלס להבין את העבר שלהם כי הוא מוסבר. אני כן אוכל להסביר לך על הרקע של הדמויות אם תרצי, אבל נראה לי שאת יכולה פשוט לנסות בעצמך. &nbsp האמת שקשה לי להאמין שתאהבי את הסדרה, כי מה שאנחנו אוהבים בה כמוזר ומצחיק מרגיש בהתחלה פשוט כטמטום. אני גם חושב שהעונה הראשונה הייתה פשוט פחות טובה.

Lhuna1

New member
אוקיי, תודה לשניכם

מה ש-Mister Miracle כתב על ההומור שבה עשה לי קצת חשק לנסות, למרות שזה לא הז'אנר שלי. &nbsp

העונה הראשונה לא הייתה פחות טובה, היא הייתה 235 רמות מתחת

זה היה שילוב של כמה דמויות לא מעניינות, דמויות מעניינות שלא קיבלו מספיק במה, וזה שהם עדיין לא אימצו את הפסיכיות של העונה שאחרי.

מילי08

Well-known member
אתה עושה שירות טוב לסדרה

כי אני מתכננת לחזור אליה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סוף סוף ראיתי -
אגדות המחר 5X14

היה באמת מאוד טוב. אם כי גם לא הייתה לי ממש בעיה עם שאר העונה. טירוף מוזר חסר הגיון כרגיל. (אהבתי את זה שדמיאן דארק חזר לחתונה של הבת שלו). ובהתחלה לא אהבתי את זה שיש לרורי עכשיו בת, אבל אז אהבתי את זה בפרקים שהיה לה ממש תפקיד. חוץ מזה הקטע עם הכלב היה מצחיק. &nbsp טאלה אשה מעולה בגילום שתי הדמויות השונות של זארי. האמת שבהתחלה חשבתי שפשוט זארי החדשה תהפוך להיות כמו זארי הישנה או שפשוט תקבל את הזכרונות האלו שלה חזרה. אבל אז היה נראה לי שבאמת הולכים להתייחס אליה כאלו דמות חדשה (כמו שהדמות של אמאיה התחילה לגלם את הדמות של צ'ארלי). עכשיו אני ממש מקווה שישאירו את זה במצב הנוכחי שבו יש את שתיהן כמו תאומות זהות. זה גם עובד עם זה שיש עניין רומנטי בין זארי החדשה וקונסטנטין. &nbsp לגבי זה ששרה עיוורת - דווקא נראה לי שזה משמעותי. אנחנו פשוט עדיין לא יודעים בדיוק למה. אבל זה קרה בעקבות זה שהיא ראתה אלה. ועכשיו היא גם רואה עתידות. בהחלט לא סיימו עם העניין הזה. אני גם אוהב את זה שהיא מעולה גם כמתנקשת עיוורת (שזה באמת הגיוני שאימנו אותה גם עם מחסום עיניים). &nbsp הפרק הזה היה באמת מעולה עם המעבר לכל מיני סדרות. אני גם שמח שלא התפזרו להמון סדרות שונות ופשוט פארודיות על ג'אנרים כלליים, אלא עשו פארודיות מאוד ספציפיות על 3 סדרות. הקטע של חברים מעולה גם כי נייט וברהאד הם ממש צ'אנלדר וג'ואי. הקטע עם אחוזת דאונטון גם ממש טוב. ומצחיק שממש לקחו את העלילה של העונה הראשונה של אחוזת דאונטון עם הצורך של הבת להתחתן עם היורש. אבל הכי טוב היה הפארודיה על סדרת מסע בין כוכבים הישנה. אווה הייתה ספוק טובה, אבל שרה הייתה קירק מדהים. בעיקר באיך שהיא חיקתה את המשחק המוגזם של וויליאם שאטנר. חוץ מזה שזה היה בדיחה מעולה לכל אוהבי הזיווג הסלאש של קירק וספוק. גם אמירות על כך שלא צריך לבכות על מוות של חברי הצוות כי הם חסרי משמעות. &nbsp חוץ מזה אני גם מאוד שמחתי לראות את מונה שוב.

לא הבנת

אני מבין שיש משהו מאחורי העיוורון של שרה, ואני ידוע שיש לה את יכולות החיזוי וזה שהיא לא מתה על ידי אלה. הכל טוב. אבל למה היא עיוורת? יותר מזה - למה היא עיוורת, אבל ב-99% מהזמן זה לא משפיע על ההתנהגות שלה? היא מסתכלת לכיוון הנכון, היא מתנהלת כרגיל, היא נלחמת כרגיל. אז מה הטעם בלעוור אותה, אם זה לא משפיע?

מילי08

Well-known member
שי-רה ונסיכות הכוח, חצי עונה 1

בינתיים זה לא יותר מחביב. מעט ילדותי ומאוד מאוד אמריקאי בעיצוב הדמויות וצורת הדיבור שלהם. שיר הפתיחה נשמע לקוח מאיזה פסטיגל של השנים האחרונות, גם מבחינת המילים וגם מבחינת מוזיקלית. הדמות של נסיכת הים - אני מניחה שאמורה להיות מיואשת, אבל יצרו אותה הכי טיינאייג'רית אמריקאית משועממת וזה די עיצבן אותי. כן אהבתי את זה ששי-רה הופכת להיות גדולה יותר פיזית ושרירית, ולא השאירו אותה קטנה ושברירית.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
We're on the edge of greatness

Turning darkness to light We're right beside you Ready to fight We're gonna win in the end! We must be strong! And we must be brave (We must be brave!) We gotta find every bit of strength That we have and never let it go! We must be strong! &nbsp כן זה נשמע הכי מביך, אבל מה זה התמכרתי אליו. &nbsp אני די בטוח שהרעיון עם נסיכת הים שהיא מין בחורה משועממת צינית כזאת. ואני מת על זה. אני לא יודע אם צפית באקסית המטורפת, אבל השחקנית של השכנה מדבבת אותה והיא בערך עושה אותה דמות שהיא עשתה שם. &nbsp אבל מי אכפת ממנה - מה את חושבת על קאטרה? &nbsp אגב, זה לא שאדורה שברירית גם לפני המהפך שלה, היא לוחמת טובה גם בגוף הרגיל שלה.

מילי08

Well-known member

קאטרה מגניבה אבל הייתי שמחה אם היא היתה נשארת לצידה של אדורה ולא הופכת לאויבת בנפש שלה, כפי שצפוי שיקרה. אדורה שלפני המהפך אכן לוחמת טובה, אבל מצויירת כמו שאוהבים לדמות נשים - רזה וחתיכה. בתור שי רה היא יותר "גברית", אבל לא בצורה סטיראוטיפית. חייבת לציין לטובה את הנסיכה גלימר שלא צויירה באותה דרך, למרות שהיא נראית כמו זאטוט בגן...

Don Nirtin

New member
זה משתפר מהחצי השני

כשהם מפסיקים עם עלילות ה"להציל נסיכה" של הפרק. &nbsp וגם - סופה!

LeAnnDylan

Well-known member
The 100 עונה 7 פרק 2
חלק 1

הגענו לפרק 2 והפעם אין קלארק בכלל. אבל זה אפילו לא הפריע לי... התמקדנו בחלק גדול מהמסתורין שאופף את האנומליה וקיבלנו די הרבה תשובות לתהיות שהיו לי וגם הרבה אישורים לתיאוריות שעלו מהפרק הקודם. אנחנו נמצאים בשני צירי זמן שונים, אחד של הכניסה המחודשת של אקו, גבריאל והופ חזרה לתוך האנומליה והשניה של הכניסה הראשונית לאנומליה מהרגע שהופ נולדה. מתחילים את הפרק עם חזרה לזמן שאוקטביה נכנסה לאנומליה בעונה הקודמת כשרדפה אחרי דיוזה בפרק 6. לא הוסבר לנו איך היד שלה נרפאה אבל הוקס פוקוס היד חזרה לקדמותה. אנחנו מבינים שלמרות שנכנסה רק לאחר כמה שניות, היא מגיעה 3 חודשים אחרי ודיוזה שהייתה בחודש 6 עכשיו כורעת ללדת. "אין לך מושג כמה אני שמחה שאת כאן, עכשיו שלושתנו נוכל לצפות בשקיעה ביחד" דיוזה נשמעת כמו סרט כריסטמס של הולמארק
"תחשבי על מקום שמח" בין הפצצות על כדור הארץ לשיסוף הגרון של עצמה, השמדת כדור הארץ בפעם השניה והמיקום שלה בספרי ההיסטוריה לצד הילטר ובין לאדן- קשה לי להאמין שיש לה הרבה רגעים שמחים לחזור אליהם, אוקטביה. הו תראו, הנה דיוזה יולדת תינוקת נקייה בת שלושה חודשים. "זו אוקטביה, ידידה שלי" דיוזה, נראה לי שהגיע הזמן להעלות הילוך ביחסים בניכן. אוקטביה משתמשת בטכניקות בלאמי של דחיפות אצבעות לא נקיות לפיות של תינוקות כדי להשתיק אותם. מזל שאין להם קורונה שם. בחזרה לזמן שלנו, גבריאל, אקו והופ (שקיבלה את הזיכרון שלה חזרה) מגיעים לסקיירינג, הופ מספרת שנתנה את השם לכוכב כשהייתה בת 3, רק אני חושבת שזה פואטי שהסדרה התחילה עם רינג בשמים (SKY RING) ועכשיו אנחנו מסיימים אותה ב- Skyring? הופ לוקחת אותם לבית שלה, בין לבין שהיא מחפשת איזה פריט, היא זורקת לאקו וגבריאל פיסות אינפורמציה ומספרת להם שהדיסייפלס (דווקא אהבתי את ה-Time Cops שלי יותר) כנראה לקחו את בלאמי דרך הגשר (האנומליה) אל בארדו. גבריאל מצידו מתהלך בבית כמו עובדת סוציאלית שבאה לבדוק אם הבית הוא סביבה בטוחה לילד אומנה. כנראה שלא אם לשפוט לפני הבובות המטרידות. הופ טוענת שהן לא שלה. ומסבירה שהייתה בסנקטום במשך יום, מה שעל סקיירינג יכול להיות שנים. היא מספרת שלמנהיג שלהם קוראים אנדרס, הוא לקח את אמא שלה בשבי ואמר לה שאם תשתיל על אוקטביה שבב , הוא יניח לאמא שלה לחיות. אני אוהבת שאקו מוכנה להרביץ להופ על שהעזה להחליף את חייה של אוקטביה באלו של דיוזה. אך הופ ממהרת להסביר שהיא לא ניסתה להרוג את אוקטביה, רק לשתול עליה את שבב האיתור. ואז מצטטת את המנטה של האחים בלייק "אמא שלי, האחריות שלי" אני מעדיפה את We're Back Bitches. הופ לוקחת אותם למרתף מתחת לבית שלה ושם אנחנו מוצאים עוד אבן אנומליה בדיוק כמו על סנקטום. למרות שחשדתי שהופ תדע לפתוח אותה ברגע שהזיכרון שלה יחזור אליה, מסתבר שהיא לא והיא צריכה לדעת את הקוד. אותו הקוד שהיה רשום לה על הפתק עם המסר "לסמוך על בלאמי". היא שולפת אותו מהכיס ומבינה לצערה שהמעבר באנומליה שפלט אותם לתוך הנהר (אותו נהר שאנחנו רואים כבר 7 עונות אבל כל פעם משכנעים אותנו שהוא בכוכב אחר
) הרטיב את הפתק והקוד שעליו נשטף. "אנחנו לא הולכים לשום מקום" No Shit Sherlock פלאשבק לתקופת בייבי הופ. אוקטביה עדין מנסה לדחוף לילדה אצבעות לפה. "היא כנראה הבינה שחלב לא יוצא מהזרת" "שלפתי הרגע משהו בגודל אבטיח מתוך משהו בגודל של ענב" זה התיאור הכי מציאותי ללידה ששמעתי. "נכנסתי שניה אחריך, הגעתי שלושה חודשים אחרי. תסבירי" –"מה אני נראית לך איינשטיין?" אבל אז שניה אחרי זה היא מסבירה לה שממה שהבינה הזמן בין שני הכוכבים לא תואם, היא יכולה להיות על סקיירינג במשך שנים ואף אחד לא ירגיש בחסרונה. ואז חייבת לעקוץ שאף אחד לא ירגיש בחסרונה בלאו הכי. טל איט לייק איט איז דיוזה. "זו הסיבה שהאנומליה קראה לנו. מזל שלא כרתנו לך את היד אגב" כן, קצת קשה להיות לסבית עם יד אחת... חזרה להווה הופ תוהה מה גורם לנשים הגיוניות לסכן את החיים שלהן עבור בלאמי. גם אני תוהה אותו הדבר הופ. אך אל דאגה, אם הווייבים הגאים החזקים שאני מקבלת משתיכן הם אינדיקציה למשהו, אקו בקרוב מאוד תסכן את החיים שלה גם עבורך. ספיקינג אוף אקו, נראה שגם לה וגם לאוקטביה היה אותו רעיון של לצלול חזרה לסנקטום דרך אותו אגם שהם נפלטו דרכו לסקיירינג. אנחנו מבינים מהופ שאוקטביה הייתה בפנים 10 שנים. "היית פה 6 שנים?" אקו יא מהבולה, תסתכלי עליה, היא נראית לך בת 6?! קאם און, את חכמה יותר מזה! גבריאל מנסה לשחזר את הקוד ובנתיים הופ מסבירה שכל תודעה יש קוד ייחודי ("חתימה ביומטרית") לפתיחת הגשר/אנומליה. הסימנים על הגב של אוקטביה היו עבור הופ, גבריאל משער שהם גם אלו ששלחו אותה חזרה לסקיירינג, אבל הופ ממהמרת להסביר שהיא עשתה את זה. היא מסבירה שניתן למשוך אדם חזרה ע"י שתי דרכים: או ע"י הקשת הקוד שלהם (כמו שגבריאל/אוקטביה עשו בצד של סנקטום ומשכו את הופ) או ע"י החדרת שבב איתור. היא מוסיפה שהשבב חייב להיות מוחדר עמוק מספיק, Or they could end up inside out מה לעזאזל זה אומר? שהפוף ערפל ירוק יכול להשמיד אותם? נשמע הגיוני ומטריד כאחד. "זו הסיבה שדקרת את אוקטביה" הנה אקו, רואה, ידעתי שאת חכמה יותר מהשאלה הקודמת שלך. "תגידי לי את האמת, האם ידעת שהם יקחו גם את בלאמי?" לא אקו, זה ג'ייסון. ג'ייסון לא אוהב את בלאמי. "התוכנית הייתה להציל את אמא ודודה או ולהרוג את כל השאר" יס הופ, טוק דירטי טו מי
גבריאל לא מצליח לשחזר את הקוד מהנייר. אקו מוכנה לחזור לאופציה הראשונה של לשחות אל האנומליה. טוב תפוז מוזר ולא נותן לי להמשיך בהודעה אחת אז המשך בהודעה הבאה

LeAnnDylan

Well-known member
The 100 עונה 7 פרק 2
חלק 2

הופ מחליטה לקבל עצבים "אמרתי לך שזו לא אנומליה. האבן בסנקטום מובילה לכאן. והאבן בנהר מובילה לבארדו" אוקיי אבל האבן מתחת לבית שלך מובילה לסנקטום או שזו אותה אתן שמתחת לנהר? אני אבודה בדיוק כמו אקו. וגבריאל המתפנגירל הזה לא עוזר
אקו נוגעת בתנור שעדין חם והם מבינים שהם לא לבד, הם מוצאים אסיר עם מה שנראה כמו קעקוע על היד, אבל הקעקוע סופר אחורה (5 שנים וחודשיים). הבחור נראה אחוז טירוף קצת. הוא מתייחס לבית כשלו וקורא לבובה המלחיצה הופ. האם הוא הכיר את הופ שלנו? האם הוא מכיר את דיוזה או אוקטביה שסיפרו לו על הופ? הופ מסבירה שהזמן שמופיע לו על היד זה הזמן שהוא כלוא על סקיירינג. בתום תקופת המאסר שלו הדיסייפלס יחזרו בשבילו. היא גם מסבירה שסקיירינג זה מקום אליו נשלחים אנשים כדי לכפר על מעשיהם. היא מסתכלת על הגינה שלו ומבינה שהוא לא מקבל מספיק ערכים מזינים ולכן הגיע הזמן לעבוד את האדמה כדי לוודא שבחורף לא ירעבו למוות. אקו לא אוהבת את הרעיון של להישאר שם כל כך הרבה זמן. הופ מסבירה שהם צריכים את האסיר בחיים, כדי שכשיסיים לרצות את עונשו והדיסייפלים יחזרו בשבילו, הם יהרגו אותם ויקחו את החליפות שלהם וככה יוכלו להגיע לבארדו. גבריאל האופטימיסט רוצה פשוט לבקש מהם טרמפ אקו רוצה לסיים עם זה עכשיו. מה הופ חשבה, שהיא תגיד להם "שומעים צריך לחכות 5 שנים עד האוטובוס הבא" ואקו לא פשוט תחליט ללכת ברגל? חוזרים לחיי הנישואים של אוקטביה ודיוזה. אין אני מתה על איך דיוזה עושה לאוקטביה ריגשי על זה שבמשך 3 שנים היא עוד לא הרימה ידיים על הניסיון לעצור את הנשימה שלה מתחת למים מספיק זמן כדי לשחות לצד השני של האנומליה במקום להסתפק בחיי המשפחה שלהן שם יחד "ורק שתדעי לך שהבת שלך המציאה לכוכב שלנו שם היום אבל למישהי היה חשוב יותר לצאת לשחיית בוקר" מתה
הופ מסבירה שכל מי שגדל על בארדו גדל להיות דיסייפל. קצת כמו סנקטום, רק שהיא מציינת שבניגוד ל"ילדי הפרחים" של גבריאל, החבר'ה על בארדו הם לוחמים. אלו שנשלחו לסקיירינג הם דיסייפלים סוג ב' - או לא נאמנים מספיק או לא חזקים מספיק, מה שאומר שלחבורה שלנו יהיה יתרון על האסיר הערירי. "מי לימד אותך לגשש?" – "הילדה שדקרת ובעטת מעבר לצוק" באמת הופ, זה היה לייק לפני 3 עונות, לא קיבלת את הממו? אנחנו אוהבים את אקו עכשיו. "אהבתי אותך יותר בלי הזיכרון"
הם מגיעים לתצוגת גופות מרקיבות שהאסיר שלף מהאדמה כדי לשחק איתם שש-בש. הופ מזהה את אחת מהגופות בתור דוו (דב?) אסיר שכנראה היה חבר שלה, בהמשך היא גם מספרת שלימד אותה להילחם. הופ מנסה לדבר עם האסיר הערירי אבל גבריאל מבריח אותו כשהוא מזהה את אחד מהאסירים כאחד מאנשי צוות אליג'ס שיועד למשימת ההתיישבות על כוכב בטא וככה מבין שסקיירינג הוא בעצם כוכב בטא. הוא שולף את המיינד דרייב מהגופה כדי לשלוף את הזיכרונות של הבחור. איזו טכנולוגיה אדירה. בקה הזו היא הדבר הכי טוב שקרה לסדרה הזו. בעצם, היא כל מה שקרה לסדרה הזו
גבריאל שמר את המיינד דרייב של ג'וזי אהעהאעה מאוהבת!!
והוא היה מאוהב בבקה!!@@! מי לא?
גבריאל מדבר על קופסה שחורה במטוס כאילו יש להופ ואקו מושג מה זה מטוסים בכלל. בקה מסבירה שכוכב בטא קרוב יותר לחור שחור לכן הזמן בו זז מהר יותר. וגם מוצאת זמן ללכלך על ראסל
אם לא היינו יודעים שבקה מתה בתור הקומנדרית הראשונה הייתי מצפה שהיא תשב לה על איזה כס מלכות באחד הכוכבים האלה ותשלוט ביד רמה
אקו "אתה יכול להריץ קדימה?" סרייסלי גבריאל, אתה לא עושה בינג' לאיזה סדרה בנטפליקס, יאללה תריץ לאן שצריך ותעשה אח"כ מרתונים לתוך הלילה עם עצמך. מי חשב שיגיע היום שבו נזכה לראות את בלאדריינה עובדת בגינון
טוב אני יודעת שהתלוננתי בפרק הקודם על סרט הלייפטיים של קלארק והחבר'ה בבית קטן בערבה שלהם, אבל אם אאלץ לצפות בדיוזה ואוקטביה מלקטות שיבולים, מכינות ארוחות ערב טבעוניות, סורגות סוודרים ומתווכחות על מי עושה כלים ומי מלמדת את הילדה חשבון- אני לגמרי בסדר עם זה. "אני רוצה להתאמן כדי שאוכל לעזור לך להציל את אח שלך" אחות על מלא זאתי! אגב, שמתם לב שלהופ הילדה יש אותה תסרוקת כמו של אוקטביה הילדה? "אח שלי עדין לא יודע שנעלמתי. 6 שנים בשבילו זה כמו מצמוץ בשבילנו" - "זה אומר שיש לנו זמן לעשות אותי כמוך" ?don’t we all wish that Hope אוקטביה מוצאת גופה של דיסייפל עם חליפה מלאה קבור בגינה שלהן ומתלהבת שזו הדרך שלה חזרה לסנקטום. דיוזה ממציאה תירוצים ללמה זה רעיון רע, מתחילה מזה שהיא לא רוצה שיגלו אותם, ממשיכה בזה שהדבר האחרון שהם צריכים שם זה צבא ומלחמות וכשזה לא עובד – ריגשי "מה איתנו, אנחנו לא המשפחה שלך?" די אני לא עומדת בזה, דיוזה תעשי לי קולורבי
"אני לא רוצה לגדול בלעדייך" אל תדאגי הופ, אוקטביה הייתה אצלך 10 שנים ויצאה משם צעירה יותר ממה שנכנסה
"לפני שתדעי אני אחזור עם בלאמי קלארק ומאדי" מי כתב את השטויות האלה? ברצינות קלארק ומאדי הן הראשונות שעולות לה לראש? מה עם אינדרה וניילה? אלו הקשרים החשובים בחיים של אוקטביה. חבל שחלק מהכותבים לא עוברים קצת על ההיסטוריה של הדמויות שלהם. כל הילדים בסדרה הזו אוהבים את מרפי הטראש
"אח שלך השאיר אותך למות, למה את כל כך להוטה לחזור אליו? למה אנחנו לא מספיקות?" כן אוקטביה. למה?
המכתב!!!
"דיוזה היא קוץ בתחת אבל אני אוהבת אותה כמו שאני אוהבת אותך" די אני לא יכולה. שיתחתנו כבר!
הוו, הופ ואקו Have a moment האמת שגם אם הן לא יהיו זוג (שבינתיים אני לגמרי בעד שכן) החברות בניהן גם טובה. אני רוצה שלאקו יהיו חבורות. כאילו אני יודעת שטכנית אמורי ורייבן גם חברות שלה, אבל הן בכוכב אחר אז זה לא נחשב.

למעלה