חידות ושעשועים - סיבוב 3

reasonforall

Active member
חידות ושעשועים - סיבוב 3

איך זה עובד? פתרון כל חידה הינו שם של סדרת טלוויזיה מההווה או מהעבר. שם הסדרה הוא בעברית בלבד. לכל חידה יצורפו מספר האותיות והמילים המרכיבות את התשובה. מאחר ומדובר בחידות, יש לרשום הסבר לפתרון שלכם. לא על כל חידה תינתן אות כרמז. רמזים ינתנו בהתאם ל(חוסר) ההתקדמות שלכם בדרך לפתרון. מהן החידות? חלק מהחידות הן למעשה חידות הגיון (או תרתי-משמע), כך שהפתרון יכול להיות מתחכם. החידות יכולות להכיל רמזים על הרעיון עצמו של סדרת הטלוויזיה, על שם הסדרה או אפילו הלחם מילים. נסו לחשוב מחוץ לקופסא, לפעמים דברים לא נשמעים או נראים אותו הדבר. איך נותנים פותרים? כל חידה תינתן בהודעה נפרדת, ובמידה ואתם יודעים את התשובה, הגיבו להודעה, ורשמו את הפתרון בגוף ההודעה ולא בכותרת. על כל חידה תינתן נקודה אחת או יותר, בהתאם לרמת הקושי שלה. בהצלחה

reasonforall

Active member
תוצאות ביניים

LeRanch ממשיך לככב, ושלושה שחקנים נוספים הצטרפו למשחק

reasonforall

Active member
חידה מספר 11

בין שתי שפות או אפילו ארבע, המעבר מסוכן בעיקר בלילה &nbsp _ _ _ _ &nbsp נקודה אחת

LeRanch

New member
נראה לי שאני יודע

הגשר סדרה אחת (עם הרבה גרסאות) שבמוקד שלה חקירת רצח משותפת של בלשים משני צידי גשר שחוצה מדינות.

reasonforall

Active member
חידה מספר 12

הילדות השמחות של קרן &nbsp _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ &nbsp שתי נקודות

Lhuna1

New member
יש לי יש לי

בנות גילמור &nbsp ילדות - בנות שמחה - גיל קרן - מור

reasonforall

Active member
חידה מספר 13

מלכי החיות שלמדו לשחות &nbsp _ _ _ _ _ _ _ _ &nbsp נקודה אחת

reasonforall

Active member
נכון מאוד

כל הכבוד גם לשאר הפותרים. &nbsp אולי הייתי צריך לבקש לפתור באמצעות טפסים או מסרים כדי לתת לכולם נקודות.

מילי08

Well-known member
נראה לי שסוףסוף אני יודעת משהו!

אריות הים. &nbsp &nbsp פליז תן לי מלא נקודות על עצם זה שהצלחתי משהו

reasonforall

Active member
חידה מספר 14

סוף סוף הגיע מישהו שיודע להכין בצק &nbsp _ _ _ _ _ _ _ _ &nbsp &nbsp שתי נקודות

Lhuna1

New member
נסיון קצת מצחיק, אבל יאללה

בלש אמיתי &nbsp בלש = בא לש (בא = הגיע, לש = מכין בצק)

למעלה