הבחירה הפופולארית - סיבוב 6 - התוצאות

Lion_Heart

Well-known member
אף אחד לא הבין

שאת 'ודי דאלאס מ-SOAP אני בחרתי? אני מחליד

Lhuna1

New member
ברור שהבנו, מה נראה לך? אנחנו גם יודעים שאתה בחרת

בתוכנית הטריוויה האמריקאית משנות ה-50

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואו, אני ממש מתדרדר

אורן כבר יכול די בקלות לעבור אותי כבר בסיבוב הבא &nbsp ידעתי שזה לא יהיה סיבוב טוב בשבילי. &nbsp 1 היה קל פשוט גיגלתי את זה (לא ראיתי את הסדרה) 2 בחרתי בכוכב נולד. אין לי מושג איזו סדרת ריאליטי נחשבת פופולרית כאן כי אני לא צופה בהם. אבל כוכב נולד הייתה פופולרית לא? רגע, היא בעצם נחשבת ריאליטי? הקטע שדווקא יחסית אני אוהב את המירוץ למיליון, אבל נדיר שכותבים עליה כאן אז לא חשבתי עליה כאופציה ריאליסטית. 3. דאם יו ניר. דווקא השאלה שצדקתי בה - כמובן בריאן יהיה הכי פופולרי. 4. שיט שיט שיט. לא היה לי מושג במה אפשר לבחור כאן (חשבתי לרגע על משחקי הכס כי זה הכי "קולנועי" כביכול, אבל ברור שזה לא יכול להפוך לסרט). הייתי צריך לדעת שיש משהו ברור שאני לא חושב עליו מזה שאורן אמר שיש משהו ברור. ואני עוד לחלוטן מהאנשים שמאמינים שהסרט של קומיוניטי יגיע. (זאת כל המטרה של הקריירה הקולונעית של האחים רוסו) (ובסרט של קמיוניטי צריכים להיות הופעות אורח של הנוקמים) 5. אוקי, מה זה לכל הרוחות המרדף? אף פעם לא שמעתי על זה. וכאילו אם זה כל כך פופולרי אז הייתי מצפה שבתור מנהל הפורום אני לפחות אזכור שפעם כתבתם על זה. לפחות לא הייתי היחיד שזכר את הפופולריות הגדולה של מי רוצה להיות מיליונר.

didalf

Well-known member
המרדף זה בערוץ 11 עם עידו רונזבלום

די נחמד.

didalf

Well-known member
האמת שכן

יותר נכון יש את הצ'ייסר שהוא איש שפאקינג יודע הכל והוא רודף אחריהם, כי אם הוא עונה על יותר שאלות מהמתמודדים הם לא זוכים בכלום (והוא כמעט תמיד מנצח. ראיתי פעם אחת שהוא הפסיד והייתי בשוק).

1Shir

New member
יש לציין

שהיה פרק עם אבנר נתניהו &nbsp
ניק / עדי - כדי להצדיק את האדום אולי אני אעשה את השאלון בסיכום החודשי? (כן אני יודעת שאני כבר לא אהיה אדומה בזמן השאלון)

didalf

Well-known member
את שואלת אותי?

זה כי אני הכי חשובה כאן נכון?
&nbsp קודם כל את לא באמת צריכה להצדיק את האדום שלך ניק אמנם דיקטטור אבל גם שוויוני ומשתדל לחלק אדומים לכל חברי הפורום. דבר שני מצידי בשמחה (רק אל תשכחי את שאלות הבסיס [סדרה/סרט/ספר/שיר וכו'] לפני שלב השאלות המיוחדות [כי יש לי אובססיה לדברים כאלה לכי תדעי למה
])

1Shir

New member
ברור

שאת הכי חשובה
גם מתוך שינה הייתי זוכרת את "שאלות הבסיס"
דווקא על שם/גיל/מיקום הייתי יכולה לוותר כי זה לא משהו שמשתנה אבל מי שלא רוצה שלא יענה

LeAnnDylan

Well-known member
כולנו יודעים למה היא שואלת אותך

וזה ממש לא בגלל שאת הכי חשובה, יותר כי את המטורפת היחידה שליטרלי בחצות ודקה ישר יוצאת לרחובות תפוז כדי למחות על ניק שעוד לא העלה סיכום חודשי ושהשאלון לא יקפוץ
אני מציעה ששיר תשלח לך את השאלון לפני שהיא מפרסמת כדי לוודא שהוא עומד בקריטריונים שלך אחרת את תישארי ממורמרת במשך חודש שלם

Don Nirtin

New member
יכולת למחוק את ההודעה שלי

אבל זה נשאר מלא זמן על הפורום............. אז דאם יו, ניק

Don Nirtin

New member
בסדר

מקבל את זה שקטגוריה אחת נפסלה בגללי
&nbsp ואגב, קפטן ג'ק הארקנס? זה אני.

למעלה