דיוני סדרות לאמצע השבוע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
Penny Dreadful: City of Angels פרק 1X05

אהבתי. סצנת המדידת חליפה ואז סקס בין ריו/מגדה ומתאו הייתה טובה. ואז אפילו יותר טובה כשפליי ריקו הצטרף. מעצבן אותי אבל שבסוף כשטיאגו מתעמת איתו, מתאו לא אומר לא שהוא הרג את השוטר בגלל מה שעשה לאחותם. אם כי אולי זה בעצם טוב שלא גילה משהו שהיא אולי לא רוצה שאחרים ידעו עליו. &nbsp ובעניין שלה - מעניין איזה השפעה יהיה לכך שסיסטר מולי עכשיו יודעת שהבחורה שהיא דיברה איתה היא אחותו של טיאגו. נראה לי יותר ויותר הגיוני שהרצח (של המשפחה ההיא) נעשה על ידי הבריון של אמא של סיסטר מולי. אולי הוא התכוון לרצוח רק את אב המשפחה, אבל בטעות נחשף על ידי המשפחה ונאלץ לחסל את כולם ואז ביים את הסט המקסיקאי כדי להסב אשמה. בהחלט נראה שהיא עכשיו שולחת את הבריון לחסל את טיאגו. &nbsp האישה היהודיה המבוגרת לא ממש חכמה שהיא ניגשה ככה למדען הצעיר בפומבי ועכשיו הנאצים ראו אותה. &nbsp חבר מועצה נראה אפוף אהבה והעובדת שלו (מגדה) מורידה אותו לאדמה (יש לו עוד איזה חצי מאה לפחות לחכות עד שהוא יוכל להיות הומו באופן פומבי) &nbsp אהבתי את הקטע של אמא של טיאגו עם הבלש היהודי. זה שהוא נכנס למקדש שלה ואז אומר "אז אני מבין שאת לא יהודייה"
אני חושב שלא ראינו בכלל את סנטה מוארטה בפרק הזה מלבד בפיגורות במקדש הזה. &nbsp ובמקביל מגדה רוצחת מישהו כדי שהיא תוכל להעמיד פנים שזה הבעל של האישה הגרמנייה ולסחוף את הרופא הנאצי לעזור לה להסתיר רצח. &nbsp אבל לאן כל זה הולך? מי יודע...

Ser89

New member
תכלס פרק מאכזב, לא בגלל התוכן אלא שהוא לא מברר כיוון.

Lion_Heart

Well-known member

אם הסדרה הישנה לימדה אותי משהו...זה אל תצפה לכיוון או לקלוזר נורמלי

Lion_Heart

Well-known member

פרק לא רע בכלל השלישיה היתה...
הרפרנס לדר ג'קיל ומר הייד היה נחמד וגם זה שאמא של טיאגו נתנה לבלש פסל של סנטה מוארטה...זה עוד יעזור לו בעתיד הסצנה האחרונה היתה עצובה משתי סיבות, טיאגו מגלה גם ששני אחיו רוצחים, וגם שאחיו הקטן רוצח חסר חרטה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שכחתי לציין את זה באמת

שציינו את ד"ר ג'קיל ומר הייד זה מצחיק קצת אני מניח שבתקופה הזאת כבר יצאו גם סרטים על דוריאן גריי, אנשי זאב, דרקולה ופרנקנשטיין. &nbsp הזכרתלי משהו - האח הגדול של טיאגו ירה בכמה שוטרים בעימות ההוא בפרק הראשון. למה בעצם הוא לא בכלא?

Lion_Heart

Well-known member
שאלה נהדרת,בעצם

הוא לא סתם ירה,הוא ירה והרג, עם מה שאני מניח היו כמה וכמה עדים...אז מה קרה שם?

מילי08

Well-known member
Please like me עונה 4

תיכף אקרא את המשך הדיון של עדי וניק כי אחרת אני לא אזכור מה רציתי להגיד... &nbsp נתחיל מהסוף. אני לא נוהגת לקרוא תקצירים של סדרות אבל רציתי לראות השבוע כמה פרקים יש לעונה 4 וקפצה לי המילה טרגדיה, כך שיכולתי פחות או יותר לנחש על איזה כיוון מדובר. הטיפול במוות של אמא של ג'וש היה עדין, אנושי ויפה ושוב שמחתי שלא בחרו להעצים את הדרמה עם סצינה בבית קברות. כשג'וש מצא אותה, לא היה לי ברור שהיא התאבדה כי לא היה לכך רמז. קיוויתי שלפחות היא מצאה את מותה באופן טבעי. בכל מקרה, העיסוק במחלות נפש בסדרה היה ריאליסטי וחשוב. זה לא משהו שבא והולך, זה מאבק מר וקשה (כמו שכתבתי גם בהקשר של after life) ולפעמים מפסידים בו. &nbsp ג'וש ממשיך להיות בלתי נסבל לחלוטין. כל הדברים הרעים ששאר הדמויות אומרות עליו, נכונים ואפילו עדינים. איך שהוא זרק את ארנולד היה ממש מגעיל ולא פיירי. חייבת להודות שמההתחלה לא חשבתי שג'וש באמת אוהב את ארנולד, אלא שנוח לו איתו. קודם כל כי ארנולד נראה טוב, וחושב שג'וש נוראה טוב, אז עבור ג'וש זה פשוט טוב לבטחון אחרי שמה שמו מתחילת וענה 2 העיר לו שלא נמשך אליו. לדעתי ג'וש היה צריך את ארנולד גם מהסיבה הזאת וגם כי ג'וש רוצה שאנשים יזדקקו לו ויהיו תלויים בו. באיזשהו מקום ג'וש רוצה לטפל באנשים והוא נהנה מזה, אבל הוא לא מנתב את התחום הזה למקומות טובים, אלא לייצור תלות. התגובות שלו כלפי אנשים, כולל ההורים שלו, נעות בין ביטול לרשעות. באמת לא ברור לי למה אנשים רוצים להיות חברים שלו כשהוא רק מעליב את כולם כל הזמן. אולי נוח להם כי הוא מבשל עבורם ומספק להם דירה חמודה. &nbsp הפרידה של אלה ותום גם הרגיזה אותי. כמו דברים או דמויות אחרות בסדרה שהן לא ג'וש, לא קיבלנו שום רמז לכך שיש ביניהם בעיות. להיפך, הכל היה נראה ממש טוב, ואלה השתלבה מצויין ואפילו הרגישה קצת בעלות על ג'וש (הדאגה שלה אחרי מות אמו, או כשהיא רצה לחבק אותו אחרי שהוא זרק את ארנולד). ולכן כשפתאום היא החליטה שהיא ותום צריכים להיפרד, זה הרגיש מאוד אקראי ולא שייך. יש קטע לדמויות כאן להיות מוזרות ומגניבות. עם ניב הם לקחו את זה רחוק מידי ולכן היא היתה מעצבנת, אבל גם אלה היתה כזו, רק שהצליחו להכניס בה קצת יותר חינניות. &nbsp קלייר - כמו שכתבתי בהודעה הקודמת, פשוט נעלמה וזה גם מרגיז כי לא ניתנו הסברים נורמליים. בעקרון אין הפרשי זמן בין הפרקים. כלומר, תחילת כל פרק מתחברת לפרק הקודם בהפרש של ימים ספורים ולא שבועות או חודשים כמו שנהוג בסדרות אמריקאיות. ולכן בשום שלב לא דיברו איתנו על מישהו בחייה של קלייר. אחרי ההפלה היא דיברה על זה שאין לה אף אחד, אבל כמה פרקים אחר כך, שאמורים להיות בהפרש של לא יותר מחודש, התברר שהיא כבר עברה לגור עם החבר החדש שלה. זה אפילו לא חור בעלילה. זה סתם חוסר תשומת לב לדמויות שאינן ג'וש. חוסר תשומת לב לפרטים כאלה ראיתי גם בסצינות עם הפסיכולוגית, אבל בדרך שונה. במפגש הראשון ביניהם ג'וש אמר משהו (לא מצחיק בעליל, אבל שיהיה) ואז אמר לה שזו בדיחה כי מצחיקן. מיד אחר כך, בשאר הפגישות שלהם, היא ציחקקה מכל מה שהוא אמר. אין כאן בנייה של תהליך. &nbsp מילה טובה על אלן, אבא שלו. כמו כולם, בעונה הראשונה הוא לא היה מגובש כמו שצרך. היה מין נעבעך מטומטם. אבל הוא הצליח להפוך לדמות מאוד אנושית, נעימה, מכילה וטובת לב. היה יותר עצוב לראות אותו נשבר על מות אשתו לשעבר מאשר את ג'וש. &nbsp וחוצמזה שהסוף עצמו היה ממש מבאס. החבורה די התפרקה והתפזרה. נשארו רק תום וג'וש בדירה חדשה ומנוכרת. סיום לא כל כך הולם לסדרה שדי ניסתה לשמור על אופטימיות למרות הקשיים. &nbsp

didalf

Well-known member
תגובה

המצב שלך עוד טוב שרק ניחשת מה יקרה טרול חביב צעק פה על גבי הפורום שאמא של ג'וש תתאבד לפני שראיתי את העונה בכלל
בכל מקרה - "הטיפול במוות של אמא של ג'וש היה עדין, אנושי ויפה" -
&nbsp תאמת זאת העונה שאני הכי פחות זוכרת כנראה כי היא באמת הייתה מתסכלת קצת עם איך שכולם התפזרו ונפרדו. וגם ראיתי אותה קצת במנותק, את ה3 הראשונות ראיתי די בבת אחד, ואז את עונה 4 איזה שנה או יותר אחרי. &nbsp אני חושבת שג'וש כן אהב את ארנולד. אם כבר אני זוכרת שארנולד עצבן אותי עם הצורך שלו להוסיף מישהו כל הזמן. &nbsp ושוב, לא כזה זוכרת, אבל אני חושבת שכן עברה איזה תקופה בין עונה 3 ל4. גם בין פרקים בסדרה אני לא זוכרת שהרגיש לי שהימים מחוברים, בכלל לא. &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, עונה 4

יחסית פחות טובה ממה שזכור לי. אם כי כן היו בה פנינים. אהבתי את הפרק יום הולדת של האנה, עד הקטע של הפרידה. אם כי השיר בסוף גם היה חמוד. הפרק עם הארוחה במסעדה של ג'וש עם שני הוריו גם היה חמוד. ובכלל הטיפול במוות של אמא של ג'וש. &nbsp אני לא מבין למה את חושבת שאין הפרשי זמן בין פרקים. בהחלט יש בסדרה הפרשי זמן בין פרקים. והפרשי זמן משמעותיים יותר בין עונות. ואם אני זוכר נכון זה שקלייר עברה לגור עם מישהו קרה בין עונות. אותי דווקא לא הפתיע במיוחד שאלה נפרדה מתום. הרגיש לי שהיא במערכת יחסים יותר בגלל שהיא נהנית להיות בקבוצה. &nbsp אני זוכר שהייתי בשוק גמור כשג'וש מצא את אמא שלו. מצד אחד זה הרגיש כאילו זה בא משום מקום, אבל מצד שני בעצם אפשר היה להרגיש שהמצב שלה מאוד לא טוב בעונה הזאת.

מילי08

Well-known member
טוב, אולי אני טועה לגבי הפרשי הזמן, אם שניכם טוענם אחרת

אולי גם בגלל שצפיתי ברצף ונטפליקס לא כותב באיזה פרק אנחנו כשעוצרים באמצע (אלא אם יוצאים למסך רשימת הפרקים), אז לא ממש הבחנתי בין סוף עונה לתחילת עונה וזה הרגיש לי כמו המשכיות. &nbsp מה שאמרת על אלה- יש בזה משהו, ומסכימה גם לגבי אמא של ג'וש.

limors2

Active member
אגדות המחר 5X14

יש מצב שזה היה הפרק הטוב ביותר של הסדרה? כי הוא בטוח היה הפרק האהוב עלי
&nbsp לא חושבת שיש סדרה אחרת שהייתה יכולה לעשות פרק עם עלילה כ"כ מופרכת ומטורללת, אבל שהיא גם תסתדר ותתחבר בצורה מושלמת לעלילה הכללית ובדרך גם תפתור בצורה הגיונית בעיות אחרות (חזרה מהמתים/דמויות שמתקיימות במקום דמויות אחרות) ותתן לנו את מיק בשיער מהמם
(ואת גארי במראה הומלס היפסטרי שממש הולם אותו). &nbsp לפני כמה פרקים התחלתי לאבד את הסבלנות לסדרה הזו, בעיקר כי אני מתעבת את ג'ון והוא קיבל יותר ויותר פוקוס, אבל הפרקים האחרונים החזירו את האהבה שלי לסדרה והפרק הנוכחי בכלל הזניק אותה למעלה. איזה כיף שיש שטויות כאלה
&nbsp &nbsp (למי שלא עוקב ורוצה להבין על מה אני מדברת- הדמויות נזרקו בצורה עלילתית והגיונית לחלוטין לתוך סדרות שונות בטלוויזיה (גרסאות נטולות זכויות יוצרים של חברים, דאונטאון אבי וסטאר טרק) והן היו צריכות להתאפס על עצמן ולבחור אם להישאר שם כדי להישאר בחיים או לברוח ולהתמודד עם זה שהfates מנסות להשמיד אותן)

didalf

Well-known member
חחח יאא נשמע מגניב

נשמע כמו איש משפחה קצת
&nbsp

limors2

Active member
ראיתי רק כמה פרקים בודדים שלה

התלהבתי רק מהתינוק (בריאן?) והיא לא קיבל מספיק פוקוס ממש בתחילת העונה הראשונה, אז נטשתי

didalf

Well-known member
ראיתי רק פרקים רנדומלים ביס לאורך השנים+
לאגדות

אבל התכוונתי שזה מתאים להם לעשות פרק כזה שבו הם נזרקים מסדרה לסדרה (נראה לי היה פרק שהם עברו לכל מיני סוגים שונים של אנימציה כולל דיסני)

didalf

Well-known member
אה רק עכשיו שמתי לב התינוק זה סטואי

הכלב זה בריאן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
במקרה היום חזרתי אליה וראיתי את פרק 5X09

יש לי עוד כמה פרקים להשלים, אבל עכשיו יש לי יותר מוטביציה להשלים את החסר

למעלה