דיוני סדרות לאמצע השבוע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אה ובעניין Please like me, אבל לא ממש

טום מצטרף לצוות הכותבים של Everything's Gonna Be Okay בעונה 2. ג'וש אמר שהוא לא חושב שהוא גם יופיע כשחקן, אבל מי יודע. &nbsp בכל מקרה אני לא יודע עד כמה טום תרם לחלקים שאהבתי בתסריטים של Please Like Me, אבל אני מקווה שהוא יביא איתו חלק מהקסם.

didalf

Well-known member
יאיייייי

ושגם יכתוב לו דמות!!!! מצידי אותה דמות גם ככה ג'וש וניק זה די אותה דמות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוף, עכשיו בא לי לראות שוב את כל פליז לייק מי

אחרי שראיתי את שני הקטעים האלו ואז זה הוביל אותי לעוד שני קטעים מוזיקליים אחד מעונה 4 (שאנחנו עדיין לא יכולים לדבר עליו) ואחד מעונה 1 שבכלל לא זכרתי וכולל את ג'פרי, ג'וש, דודה פג והאמא שרים באוטו. &nbsp אבל הדבר הכי חמוד בעולם זה ארנולד אחרי השיר אומר לאבא של ג'וש (כשהוא מעמיד פנים שזה אבא שלו) ובקול נורא מוזר: Dad, I'm not sexually attracted to women ואז החיבוק שלהם גם כזה חמוד &nbsp ותכלס זה 4 עונות קצרות והכל נמצא בנטפליקס. אם לא היו לי מיליון סדרות אחרות שאני רוצה להגיע אליהן אז לחלוטין הייתי עושה צפיה חוזרת עכשיו.

מילי08

Well-known member
זהו, אפשר לדבר על כל הקטעים עכשיו

הסצינה של השיר באוטו בעונה 1 היתה חמודה. כנ"ל הסצינה של ארנולד ואלן. אלן מדהים.

didalf

Well-known member
כן אני גם

ראיתי את הקטע מעונה 4 גם אותו אני אוהבת והוא גם גרם לי לחבב שיר שלא אהבתי. ואת זה מעונה 1 יוטיוב לא הציע לי אז שכחתי אבל אני יודעת על מה אתה מדבר זה גם חמוד הולכת לראות.

מילי08

Well-known member
אההה |פרצוף|

לא קישרתי בין אדל לזה שזה שיר של אדל.. כאילו, ידעתי שזה שיר שלה, אבל פשוט לא קישרתי. &nbsp אני לא מכירה את השיר שאנדליר, אבל היה את השיר שארנולד שר בפיקניק שלהם, ואני לא מבינה למה צחקו עליו. מרושעים.

didalf

Well-known member
איך את לא מכירה?

אחד השירים הנטחנים בעשור האחרון.

מילי08

Well-known member
אני לא שומעת מוזיקה כזאת..

ולא רדיו כזה, אז להיטים עוברים לי ממש מתחת לרדאר

didalf

Well-known member
זה עדיין מוזר לי

כי יש שירים כ"כ נטחנים (ברדיו, בחנויות, בבתי קפה ומסעדות, בקניון, בפרסומות, בטלוויזיה) שאי אפשר לפספס אותם, אלא אם את לא יוצאת מהבית בכלל.

מילי08

Well-known member
אני חושבת שאני פשוט אוטמת את עצמי למה שלא בא לי טוב

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי ולגבי אדל

ג'וש כנראה יודע שאנחנו דיברנו על הפרק הזה ולכן פירסם את זה באינסטגרם שלו: https://www.instagram.com/p/CAtbfOZp17C/ (זה תמונה מספר 6) &nbsp מסתבר שאדל באמת הייתה נקבה ובאופן לא מפתיע היא לא באמת נשחטה אני חושב שהגיוני שהיא עדיין בחיים

didalf

Well-known member

ווי באחת התמונות יש תמונה משפחתית ומישהו שהוא כנראה אח שלו כי הם סופר דומים

מילי08

Well-known member
אדל בסדרה בהחלט היתה זכר

ראו את ההבדל במבנה גוף ובכרבולת ובזפק של הזכר והנקבות

מילי08

Well-known member
הסצינה של ג'ונזילה היתה אדירה. איזה מתוק הוא!

צודקת לגבי אלה, היא באמת אמרה שהיא יהודיה, ושכחתי מזה. אבל זה ההסבר היחיד. &nbsp טוב לדעת שאני לא היחידה שלא אהבה את העונה הראשונה. &nbsp התרנגול- כאמור דילגתי על כל הסצינה כי היא היתה לי קשה מידי, אבל השיר בסוף באמת היה יפה. &nbsp גם אני אהבתי את הטיפול בהפלה. שוב- זה היה מאוד "מהחיים". כלומר ההמתנה, והישיבה בשירותים ואז הכל נגמר.. שוב - בלי דרמה נוספת, כי עצם ההפלה היא דרמה. &nbsp עם האנה- נכון, זה סימפטום, אבל מה שמפריע לי זה שאנחנו לא רואים שום תהליך שלה כדמות, אלא רק את הקטעים המוזרים/ קשים. (למעט הסצינה הקצרה עם בת הזוג). &nbsp את שיימלס עוד לא ראיתי. כבר שנים שאני רוצה לראות את הסדרה הבריטית קודם (יצא לי לראות כמה פרקים בעבר), אבל אני מנחשת שיש שם מעט או הרבה עניינים של היחס של הסביבה לגייז. בפליז לייק מי, זה הוצג כמצב טבעי ובלי צורך להדגיש את הקשיים. ברור לי שזה תיאור אידיאלי, אבל אני רוצה להאמין שתיאור אידיאלי כזה יכול להיות גם מציאותי. לצורך השוואה - אין לי סבלנות לראות סדרות על הסכסוך הישראלי פלסטיני, אבל אני אשמח לראות סדרה שהערבי הוא פשוט ערבי, שמתמודד עם החיים כמו כולנו, בלי העצמת הדרמה הקיימת של חייו כמיעוט. אני מניחה שאני טומנת את הראש בחול, אבל הנורמליות הזאת פשוט נראית לי יותר נכונה (להבדיל כמובן אם מדובר בסדרת דרמה שזה הבסיס לסיפור שלה).

didalf

Well-known member
תגובה

לגבי ההפלה. גם אהבתי שקלייר אמרה "חשבתי שהדעות הפוליטיות שלי יגנו עליי מלהיות עצובה". כי את יכולה לעשות הפלה ומותר לך להיות עצובה מזה ולהאמין שעשית את הדבר הנכון וזה לא סותר. וגם אהבתי את היחס של ג'וש אליה כל התהליך, והסוף המהמם שהיא רומסת את העיר במקום ג'ונזילה (הפצפיסט) תמיד גורם לי כמעט לבכות. אני מבינה לחלוטין מה את אומרת על להציג גייז כמצב טבעי ובלי להתייחס לקשיים ובעיני זה תמיד מלכודת - אם יש קושי וחוסר קבלה אז אומרים "די כבר 2020 הגיע הזמן להתקדם ולקבל את זה כמצב טבעי", ואם הכל טוב ויפה וקל אז אומרים שזה אוטופי מידי ולא אמין. תמיד יהיו למישהו טענות. אז לאדעת מה הפתרון לדעתי אני מניחה שתלוי בסדרה ובסביבה שבה היא מתרחשת. כמובן שאהבתי כמה פה זה משהו רגיל. לגבי שיימלס אני רוצה להגיד משהו אבל בנפרד כי זה ספוילר קל שניק לא ינזוף בי
ואגב שיימלס עזבי את הבריטית תראי את האמריקאית יש בה את אמי רוסום וזה יותר טוב מהכל. (אבל זאת הסדרה האהובה עליי אז אם לא תאהבי אני אשנא אותך לנצח, תזהרי
) "אין לי סבלנות לראות סדרות על הסכסוך הישראלי פלסטיני, אבל אני אשמח לראות סדרה שהערבי הוא פשוט ערבי, שמתמודד עם החיים כמו כולנו, בלי העצמת הדרמה הקיימת של חייו כמיעוט." -
ראיתי כמה פרקים מעטים מקופה ראשית זה מה שעשו שם לא?

didalf

Well-known member
קלים ועמומים לשיימלס

יש שם דמות שהוא גיי ממשפחה מטורללת ופתוחה ששם באמת לאף אחד לא אכפת. ויש אחד אחר שהוא ממשפחה בעייתית עם אבא אלים וגזען והומופוב. והיחס של הסביבה והמשפחה שלהם אליהם, ובעיקר היחס שלהם לעצמם, הוא בהתאם לסביבה שבה הם גדלו, שזה נכון בעיני, כי רואים גם את האפשרות הקלה וגם את האפשרות הקשה וזה הכל תלוי סביבה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה הקטע עם רכבות פתאום?

הסתיימה סדרה אחת שחלק נכבד ממנה קשור לרכבת - RUN &nbsp והתחילה רכבת הקרח &nbsp חוץ מזה שלפני כמה שבועות היה פרק רכבת בריק ומורטי &nbsp אוקי, זה לא כל כך הרבה, אבל עדיין. רכבות

למעלה