לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2036820,368 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
<< ההודעה הנוכחית
25/05/2020 | 23:56
92
249
אם אתם לא בטוחים באיזה צד של השבוע אתם נמצאים אז אתם כנראה באמצע
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'RUN – סיכום עונה 1 בלי ספוילרים'
RUN – סיכום עונה 1 בלי ספוילרים
26/05/2020 | 07:32
7
51
סדרה די טובה. הקונספט תפס אותי בהתחלה, אבל למען האמת קצת איבד אותי בפרק 3 ולכן אחריו הפסקתי לצפות בפרק כל שבוע ובמקום צברתי את הפרקים.
כשחזרתי גיליתי לשמחתי שכל פרק בהמשך נעשה טוב יותר והסדרה הולכת לכמה כיוונים שלא ציפיתי להם. והאמת שזאת סדרה שלדעתי הרבה יותר כיף לראות אותה ברצף.
מאוד נהניתי מהסדרה, אבל הסוף... אני עדיין לא בטוח לגביו.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הגעתי לפרק 5 '
הגעתי לפרק 5
26/05/2020 | 08:36
2
35
(ובאמת אני לא מבינה איך עשיתי את זה בכלל) ונטשתי בעצבים. סדרה כל כך קרינג'ית והשחקנית הראשית מעצבנת ונירוטית ברמה שהיה בא לי לזרוק משהו על הטלוויזיה כדי שתשתוק. זוכרת שבהתחלה פה עוד דיברתם על הכימיה שיש בין שניהם, אני מעולם לא הצלחתי לראות אותה ולא הבנתי מה הוא ממשיך למצוא בה.
לא חושבת שאי פעם צפיתי במשהו שעיצבן אותי כל כך. בדרך כלל סדרות משעממות אותי או מאבדות אותי בגלל קוי עלילה מבאסים, אבל לא זכור לי אי פעם שסדרה עיצבנה אותי כל כך בגלל שחקנית איומה.
ליטרלי הסדרה הכי איומה שאי פעם ראיתי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יופי, עכשיו אני לא יודעת מה לעשות'
יופי, עכשיו אני לא יודעת מה לעשות
26/05/2020 | 13:20
1
18
בתגובה של ניק חשבתי שאני בכל זאת אמשיך אותה (נתקעתי בפרק 3 לדעתי), אבל בתגובה שלך אני חושבת לעצמי שעדיף שלא.
השחקנית היתה חמודה במקומות אחרים שראיתי אותה. כאן היא לא השאירה עלי רושם טוב, וגם אני לא ראיתי כימיה מטורפת עם השחקן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מניח שזה עניין של טעם וריח'
אני מניח שזה עניין של טעם וריח
26/05/2020 | 17:05
12
אני אהבתי את השחקנית כשהיא הייתה באחות ג'קי. מאז היא הייתה בעוד כמה דברים שלא ראיתי וגם כאן אהבתי אותה.

לגבי כימיה בין הדמויות הראשיות, גם אני לא מרגיש כימיה במיוחד בינהם אבל זה לא מפריע לי כי במקרה הזה אני מוצא את עצמי די נגד הזיווג שלהם יחד. וזה לא גרע מההנאה שלי מהסדרה.

גם אני עצרתי במקור בפרק 3, אבל אז ברגע שעברתי לפרק 4 זה רץ לי. בין היתר כי כבר היו לי את ארבעת הפרקים הנותרים אז יכלתי לראות ברצף. (ו4 פרקים של 25 דקות זה פחות מסרט סטנדרטי של מארוול)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני סיימתי'
גם אני סיימתי
26/05/2020 | 18:15
2
27
חייבת להודות שהסדרה קצת איבדה אותי ככל שהיא התקדמה, אבל בפרקים האחרונים ממש נהניתי מפיבי ומערכת היחסים התמוהה שלה עם השוטרת)

גם אני לא בטוחה לגבי הסוף, אם היא באמת פשוט נטשה אותו שם או שהיינו אמורים להבין משהו מהמבטים שלהם, כי לו היה חיוך קטנטן אבל יש מצב שזה היה סתם "נו בבקשה רובי תגידי שאת אוהבת אותי". אם היה לנו קלוז'ר מוחלט הייתי מעדיפה את זה, ומקבלת את זה שרובי עשתה את מה שביל וויזלי אמר ופשוט לקחה איתו חופשה מהחיים שלה. ככה זה הרגיש קצת... חסר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקי, אז הנה תגובה מלאה שלי עד הסוף'
אוקי, אז הנה תגובה מלאה שלי עד הסוף
26/05/2020 | 20:26
1
16
קודם כל הבנתי מהסוף, וממה שקראתי לאחר מכן, שיש כוונה לעשות עונה נוספת.
אני לא יודע למה, אבל הנחתי שהרעיון כאן הוא לעשות עונה אחת וזהו. זה הרגיש לי כמו סיפור שיגיע לסיום לאחר 7 פרקים. וזה די מאכזב אותי שזה לא.

העניין הוא שאני בכלל לא רוצה שרובי ובילי יהיו יחד. הוא נראה לי מניאק אנוכי והיא במקרה הטוב פשוט מישהי שעוברת משבר נפשי, במקרה הרע פשוט אנוכית ומגעילה כמוהו. תכלס אולי יותר - כי אף אחד מהם הוא לא רופא ואנשים שרדו דברים גרועים יותר משיפוד על מוט ברזל, אז הם לחלוטין היו צריכים להתקשר לאמבולנס מיד. אני מבין למה הם לא עשו את זה, אני מבין את הפחד, אבל בסופו של דבר בילי רצה לעשות משהו ורובי לא.
לבילי הייתה קריירה שלמה של במידה מסוימת להונות אנשים והוא סיים אותה באופן מגעיל ותכלס פיונה צדקה שהיא רצתה חלק הוגן יותר מהרווח שהם עשו.
אבל עם רובי זה עוד יותר גרוע כי היא נטשה שני ילדים שבאמת לא אשמתם שהיא לא מרוצה מהחיים שלה. והיא יכולה לעשות דברים לגבי החיים שלה עם יותר התחשבות בהם.

אז כן, יש לי רגשות מאוד שליליים כלפי שני הדמויות הראשיות. ובאמת שמוזר לי שבכלל נהניתי כל כך מסדרה שאני מרגיש ככה כלפי הראשיים בה. אני לא חושב שזה קורה לי הרבה.
אולי העניין הוא שאני כן חיבבתי אותם בתוך המגרעות שלהם. ואהבתי את האינטראקציה שלהם. אני כן אהבתי את האינטראקציה בינהם הרבה יותר כשהם רבו אחד עם השני. אלו היו הרגעים הטובים לדעתי. ודי איכזבה אותי כשהם שכבו יחד בפרק 3.

אז בסוף כשרובי מגלה על התוכנית של בילי למכור ספר שיתבסס על המסע שלו איתה (אפילו שזה לא משהו שיצא לפועל בסוף) די שמחתי.
וזה היה קטע מעולה כשבילי חושב שרובי מקשיבה להרצאה שלו ושזה ממש משפיע עליה, בעוד למעשה היא פתאום חושבת שהכל היה בלוף ענקי שלו (אם כי עד כמה זה יכל להיות בלוף, מישהי מתה).

מבחינתי אם רובי הייתה פשוט חוזרת הביתה בסוף הייתי מקבל את זה.
דווקא זה שבילי הולך ומתחנן בפניה שוב (אגב הוא לא מבקש שתאמר שהיא אוהבת אותו, הוא מבקש שהיא תודה שהיא יודעת שהוא אוהב אותה - כלומר שזה לא בלוף) עיצבן אותי. במיוחד כי הוא עשה את זה מול הילדים שלה. איזה דוש ענק.

אבל גם הייתי מקבל סיום שבו היא בסוף בורחת עם בילי.
או סיום שבו עוצרים את בילי והיא אומרת לו שהיא תחכה לו שישתחרר.
אבל מה שהיה לא היה סיום לשום כיוון, אלא הרגיש שמשהו נוסף הולך לקרות שאנחנו לא יודעים. וזה עיצבן אותי.

עוד משהו שלא אהבתי זה שבסוף פתאום דברים הרגישו לי לא הגיוניים. איכשהו במשך 6 פרקים הכל הרגיש הגיוני ואז בסוף פתאום קרו דברים לא.
אם השוטרת מקבלת אישור לתפוס חשוד ברצח שעל הרכבת למה היא צריכה לסמוך על מזל שמישהי מהרכבת תתקשר אליה ותסכים לעצור את הרכבת כדי שהיא תוכל לעלות? לא הגיוני שיוכלו לעצור את הרכבת במקרה כזה? ולא הגיוני שיעצרו את הרכבת ככה שאף אחד לא יוכל לרדת בלי שיבדקו אותו? ובכלל איך זה שרגע לאחר שהשוטרת עלתה על הרכבת באמצע שום מקום, הרכבת כבר מגיעה לתחנה האחרונה בלוס אנג'לס?
כל הקטע הזה הריח כאילו היו אמורים להיות 9 פרקים לעונה ופתאום בסוף הם קלטו שהם צריכים לסיים את העונה מהר בפרק אחד במקום בשלושה.

אבל עכשיו נעבור לדבר שאנחנו מסכימים שהיה אולי הכי חמוד בכל העונה וזה המפחלצת (פיבי) והשוטרת. קצת מצחיק שזה משהו כל כך משמעותי למרות שתכלס היה רק בשני הפרקים האחרונים.
קודם כל היה כיף לראות את פיבי (לורל, המפחלצת) כבר בפרק 5. והיא הייתה כזאת מוזרה עם האובססיה לחיות מתות, שלקח לה כמה זמן להסביר. (אם כי תמיד מוזר לי התסרוקות שלה כי הן מכוונות להסתיר את כתם הלידה שעל המצח שלה).
ואז השוטרת החמודה והפלרטוט וכל הקטע שהן שכבו יחד ואז היא עוצרת אותה... כל זה היה פשוט כיף.
(אם כי שוב לא הגיוני שהיא בעצם משאירה אותה עם הרכב שלה בסוף)
*אגב השחקנית של השוטרת היא בת של אינדיאנית (כפי שאפשר להבין שגם הדמות) ואבא שלה הוא ישראלי מכפר סבא. ויש לה שתי אחיות שחקניות.

טוב, חפרתי יותר ממה שציפיתי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני קראתי על '
גם אני קראתי על
27/05/2020 | 17:29
9
הכוונה/תכנון/תקווה לעונה 2, ולא יודעת אם בא לי שתהיה עוד עונה. ככל שהעונה התקדמה פחות רציתי שהם יהיו ביחד, במיוחד אחרי כל הגילויים של הסוף. עם כל הכבוד לכימיה שלהם (לא אכפת לי מה דילן חשבה, הכימיה בהחלט שם), זה לא מספיק כדי שאני אהיה בעדם. הוא באמת דוש והיא באמת לא יכולה לנטוש את הילדים שלה ככה.

הדברים לקראת סוף הסדרה באמת הלכו ונהיו פחות הגיוניים, אבל היא הלכה ונעשתה יותר מבולגנת ודרמטית אז זרמתי/לא התעמקתי יותר מדי. במיוחד כי באמת שהמפחלצת והשוטרת היו הדבר שהכי אהבתי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' עונה קצרה ומיותרת'
עונה קצרה ומיותרת
27/05/2020 | 21:47
4
לצפיה ב-'Please like me '
Please like me
26/05/2020 | 14:02
29
39
יש לי משמעותית פחות זמן עכשיו ויצא לי לראות רק כמה פרקים קצרים מהסדרה הזו בכל ערב, אבל הגעתי לעונה 4.
אני בהחלט מתחילה להתחבר אליה יותר. העונה הראשונה היתה מאוד לא ברורה לדעתי. הדמויות היו לא מגובשות ולא הבנתי מה הסדרה רוצה להגיד.
בעונה השנייה זה ממש משתפר, בעיקר לקראת האמצע. הדמויות כבר לא סתם מעצבנות אלא מנסות למצוא את עצמן. מיי למשל, הופכת לדמות הרבה יותר עגולה ולא סתם אסייתית שמדברת מצחיק. גם זה שנפתרו מניב מאוד עזר להרים את הדמויות. הפרק עם הטיול של ג'וש ואמא שלו היה נהדר ומרגש (ו-אוף, מתבאסת על עצמי שויתרתי על הטיול בטזמניה לפני 10 שנים).
מה שהכי יפה בעיני בסדרה הזאת, זה ההתייחסות היומיומית וללא דרמות מיותרות לגייז ולבעיות נפשיות. אני מניחה שבסדרה אמריקאית שני ההיבטים האלה היו מטופלים בצורה דרמתית, טרגית ומלאת פאתוס. אבל אוסטרלים, כמו אוסטרלים, לוקחים את הכל הרבה יותר בפשטות (למי שלא מכיר, יש להם עקרון מנחה בנוגע למתן שמות לעולם החי והצומח, אבל זה תקף להכל : kiss- keep it simple stupid).

מצד שני, לפעמים כן חסר לי קצת רקע או הבנה בנוגע למניעים של הדמויות. למשל האנה, שמכה את עצמה. אני יודעת מה עבר עליה, אבל מראים לנו את המכות האלה בלי סיבה (אולי תגיע בהמשך, לא יודעת), ואז זה מרגיש קצת מנותק ממה שקורה בסדרה, ואולי נועד רק כדי לזעזע קצת. עוד סצנה שכנראה נועדה לזעזע סתם, היא שחיטת התרנגול. ברגע שהכניסו אותו לתוך הקונוס, העברתי קדימה כי לא רציתי בכלל לשמוע את המשך הדיון שלהם על זה, אבל גם בלי לראות/ להראות שחיטה, לא ברור לי למה זה היה נחוץ.

ג'וש עדיין מעצבן אותי. יש בו מצד אחד רגישות לסביבה, אבל מצד שני תגובות איומות, וכמו שתום אמר בסוף עונה 3 (או תחילת 4, לא זוכרת), ג'וש די מעודד את החברים שלו להיות תלויים בו ועלובים ומניאקים, מה שהוביל לסצינה הלא נעימה בכלל של ארוחת חג המולד שבה כולם יורדים על כולם, אבל כשמישהו שלא שייך באופן ישיר לחבורה אומר משהו באותו סגנון (ארנולד למשל), אז הוא מביך את עצמו.
נראה לי גם שג'וש מאוד מאוהב בתפקיד שלו כאחראי על כולם, כולל על ההורים שלו, ובכל זאת הוא מתלונן על זה.
עוד משהו שמציק זה שקלייר נעלמת ובאה בלי יותר מידי הסברים.

אין ספק אבל, באופן מוחלט, שג'ון, הכלב, הוא הכוכב הבלתי מעורער של הסדרה. כזה מושלם.

היו לי עוד דברים להגיד, אבל המסקנה היא שאסור לחשוב על דברים חשובים במקלחת לפני שהולכים לישון כי אז הם מתפוגגים....
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ועוד משהו '
ועוד משהו
26/05/2020 | 14:57
20
תמיד מצחיק אותי בסדרות באופן כללי..
לדמויות המשנה אין חיים מחוץ לעולם של הגיבור. אין בני משפחה או חברים אחרים, ולכן הם תמיד נמצאים עם הגיבור ומשפחתו, ולכן גם תום וקלייר ואלה מבלים את חג המולד עם ג'וש. יש לנו הסבר למה ארנולד איתו, ואפשר לנחש מה הנסיבות של האנה, אבל לגבי השאר... אין שום סיבה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איזה כיף ל3 עונות ראשונות'
איזה כיף ל3 עונות ראשונות
26/05/2020 | 17:19
1
13
שאת יותר מתחברת.
באמת אחד הדברים שמאוד עזרו גם לדעתי זה שניב עזבה את הסדרה.
עוד משהו שעוזר לדעתי זה בואו של ארנולד. ג'פרי היה מוזר מידי (וגם ג'וש היה מגעיל אליו) והשותף ההומו מעונה 2 היה מעצבן.

*אגב, החברה הצעירה של טום בעונה 2 היא אחת הדמויות הראשיות בסדרה Mythic Quest: Raven's Banquet שכמה כאן בפורום רואים.

הפרק של הטיול עם האמא היה מעולה. בא לי לראות אותו שוב באמת.

נכון שאנחנו לא תמיד יודעים הכל על מניעים של דמויות. אבל נראה לי שזה טבעי. אנחנו גם לא ממש מבינים למה אמא של ג'וש ניסתה להתאבד. יש לה קושי נפשי. ובאותו אופן יש להאנה משהו נפשי.

אני לא יודע אם השחיטה של התרנגול נועדה לזעזע. אולי. לי זה הרגיש סוג של אמירה על התבגרות בעולם המודרני, שזה חלק גדול ממה שמרכיב את הסדרה.
הרי רוב הדמויות שם הן לא צמחוניות. בעבר אנשים שהם לא צמחונים הרגו את החיות שהם אכלו בעצמם. במקומות ואזורים עדיין עושים את זה. ג'וש וחבריו עושים משהו שנחשב מגניב שזה לגדל תרנגולות כדי שלייצר את הביצים של עצמם, אבל הם צריכים להתמודד עם זה שזה מציב אותם קרוב יותר לעולם האמיתי שבו האוכל בא מהחי. בפועל הם לא היו אמורים להגיע למצב הזה אבל בטעות אחת התרנגולות שלהם התבררה כתרנגול. הם יכלו להחזיר אותו למוכר, אבל אז הוא היה הורג את התרנגול. אז במקום זה הם הופכים אותו למזון בעצמם.
בקיצור - ג'וש צריך שוב להתמודד עם הדברים המורכבים יותר של להיות אדם בוגר שאחראי על עצמו.

עכשיו אני מניח שגם לא תאהבי את הפרק בעונה 4 ששוחטים את ג'ון הכלב...
סתם!!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
27/05/2020 | 09:15
8
ג'ון הכלב עוד יקבור את כולם. מלך!

אני מבינה מה אתה אומר לגבי פרק השחיטה, אבל יש בזה משהו בוטה ומאוד נהנתני. הם גם יכלו פשוט להשאיר את אדל התרנגול לחיות כמו שהוא. להראות התבגרות ואחריות אפשר גם בדרכים אחרות.

מניעים של הדמויות - נכון שאנחנו לא יודעים גם לגבי אמא של ג'וש, אבל היא דמות בסיסית בחיים שלו. האנה לא. פתאום הופיעה ואין באמת אינטראקציה בינה לבין שאר הדמויות. נראה שלרוב פשוט מרחמים עליה אז מזמינים אותה בניגוד לרצונה, אבל לא נותנים לה ביטוי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ייאי תגובה '
ייאי תגובה
26/05/2020 | 18:47
25
23
את העונה הראשונה לא אהבתי בכלל. האמת שאת הפרק הראשון ראיתי כשניק התלהב, שנאתי, נטשתי, אחרי כשנה עוד כמה פה התלהבו מעונה 3 אז ניסיתי שוב, צלחתי את עונה 1 בקושי ומעונה 2 התאהבתי.

הטיול של ג'וש ואמא שלו אכן נהדר ופאק איזה נופים

"מה שהכי יפה בעיני בסדרה הזאת, זה ההתייחסות היומיומית וללא דרמות מיותרות לגייז ולבעיות נפשיות." -
אם כי השוות לסדרות אמריקאיות ובמקרה הסדרה האהובה עליי בעולם שיימלס עוסקת גם בחלקה נושאים האלה וכן יש מצב שביותר דרמטיות אבל עדיין מעולה לדעתי.
גם אהבתי את הטיפול שלהם (פליז לייק מי)  בנושא ההפלה של קלייר.

אני חושבת שזה שהאנה מכה את עצמה זה סימפטום של הבעיה הנפשית שלה לא? לא חושבת שיש מה להסביר בזה יותר מזה.

הפרק עם התרנגול גם לי היה קצת קשה אבל אהבתי מה שניק אמר על זה. חוצמזה שממש אהבתי שבסוף כולם שרו סאמוון לייק יו לפני האוכל.

אוח כן הפרק של חג המולד היה כזה קרינג'י.
וכן מסכימה גם לגבי קלייר כי אני ממש אוהבת אותה היא צריכה להיות יותר!
וכן מה שאמרת לגבי זה שהם גם בחג המולד איתו כאילו אין להם משפחה - גם אותי זה תמיד מצחיק דברים כאלה בסדרות. (נראה לי לגבי אלה אמרו שהיא יהודיה אז המשפחה שלה לא חוגגת כריסמס).

ואכן בעיה לחשוב על דברים במקלחת כי אז שוכחים אותם

ג'ונזילה לשלטון!

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'השורה הראשונה שלך זה הכי חשוב '
השורה הראשונה שלך זה הכי חשוב
26/05/2020 | 20:39
21
27
את צריכה לזכור שכשאני ממליץ על משהו צריך להקשיב לי כי אני יודע על מה אני מדבר.

חוץ מזה שכחתי להעלות את הגיף האהוב עלי של ארנולד עם התרנגולת.

ושכחתי גם להתייחס לעניין ארוחת חג המולד. באמת מסכן ארנולד

אוי שכחתי בכלל ששרו לפני שאכלו את העוף. ואם אני לא טועה שיר של אדל כי הם אכלו את אדל.

ועכשיו אני נזכר שהיה פרק ששרו את שאנדליר. נכון? ארנולד שר את זה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נהה לא תמיד '
נהה לא תמיד
26/05/2020 | 21:03
12
15
רק בגלל שבעונה 3 שמתם לי גיפים חמודים של ג'וש וארנולד חזרתי לראות.

איך אתה אובססיבי לגיף הזה ארנולד באמת מאד חמוד פה אבל יש קטעים יותר יפים בפרק

וכן כמובן שהם שרו שיר של אדל כי הם אכלו את אדל.

וכן ארנולד שר שנדליר בפרק 2 נראה לי כשג'וש ניסה לאמן אותו לצאת מהארון. זה כזה קטע חמוד זה גרם לי לחבב את השיר הזה שלא סבלתי. (את סאמוון לייק יו אני עדיין לא סובלת מלבד הגרסה שלהם)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן תמיד '
כן תמיד
26/05/2020 | 21:46
5
16
אני לא אומר שכל דבר שאני אוהב גם את תאהבי
אני אומר שאם אני חושב שאת תאהבי משהו אז את באמת תאהבי את זה.
אולי אחרי שתראי באפי ותאהבי אותה אז סוף סוף תדעי להאמין לי תמיד.

ואם אני זוכר נכון, ארנולד שר את השיר אחרי שהוא יצא מהארון בפני הוריו ונאלץ לעבור לגור עם ג'וש.

אני יודע שאני אובססיבי עם הג'יף הזה. וקשה להסביר את זה.
אולי זה קשור לעובדה שסבתה שלי הייתה לולנית, אבא שלי עשה מחקרים בתרנגולות ואמא שלי אספה פסלונים, בובות, תמונות, מגנטים וכל דבר אחר עם תרנגולות.
ואולי יותר קשור לזה שהיה לי לול עם תרנגולת כשהייתי ילד ואני יודע שאני אישית הייתי מת אם היו שמים לי תרנגולת על הראש (טוב, לא מת, אבל אין סיכוי בעולם שהייתי מצליח לעמוד במקום ולא להעיף אותה ממני)
ואולי התרנגולת ככה על הראש שלו עושה לי אסוסיאציה למשהו שמאוד אהבתי כילד, איך שתרנגולת מסוגלת לשבת ככה כשמתחתיה נמצאים אפרוחים, אז זה גורם לי לחשוב על ארנולד כאפרוח. ואפרוחים הם חמודים.

ואולי זה איזה עירוב של כל זה, החמידות של ארנולד, העובדה שאני ממש אוהב את השיער שלו למרות שלרוב אני לא אוהב שיער מתולתל ואיך שהשיער שלו באותו צבע של הנוצות של התרנגולת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אולי '
אולי
26/05/2020 | 21:55
1
13
אבל כשהתלהבת בהתחלה זה היה על סמך העונה הראשונה בלבד ואותה לא אהבתי.
אבל הרבה פעמים גם כשאנחנו אוהבים אותה סדרה זה מסיבות שונות לחלוטין אז לא תמיד אפשר לסמוך עליך.

לא, ארנולד שר את זה בפרק 2, הוא סתם היה אצל ג'וש והיה לחוץ מלצאת מהארון. ואז הם תרגלו את זה כשאבא של ג'וש מגלם את אבא של ארנולד.

אני גם לרוב פחות אוהבת מתולתל אבל לארנולד זה יפה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אהה, אני זוכרת את זה'
אהה, אני זוכרת את זה
27/05/2020 | 10:13
11
סצינה ממש יפה. לא הכרתי את השיר...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סבתא שלך באמת היתה לוליינית? '
סבתא שלך באמת היתה לוליינית?
27/05/2020 | 10:12
2
19
זה כל כך מגניב.
מעריכה אותך הרבה יותר עכשיו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לא יודע אם את צוחקת'
אני לא יודע אם את צוחקת
27/05/2020 | 10:19
1
16
או שאת באמת חשבת שכתבתי לוליינית
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אם אתה צוחק, אז גם אני צוחקת...'
אם אתה צוחק, אז גם אני צוחקת...
27/05/2020 | 10:44
5
לצפיה ב-'אה ובעניין Please like me, אבל לא ממש'
אה ובעניין Please like me, אבל לא ממש
26/05/2020 | 21:57
2
14
טום מצטרף לצוות הכותבים של Everything's Gonna Be Okay בעונה 2.
ג'וש אמר שהוא לא חושב שהוא גם יופיע כשחקן, אבל מי יודע.

בכל מקרה אני לא יודע עד כמה טום תרם לחלקים שאהבתי בתסריטים של Please Like Me, אבל אני מקווה שהוא יביא איתו חלק מהקסם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יאיייייי'
יאיייייי
26/05/2020 | 21:59
1
16
ושגם יכתוב לו דמות!!!! מצידי אותה דמות גם ככה ג'וש וניק זה די אותה דמות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אולי הם תאומים זהים שהופרדו בלידה'
אולי הם תאומים זהים שהופרדו בלידה
26/05/2020 | 22:08
4
לצפיה ב-'אוף, עכשיו בא לי לראות שוב את כל פליז לייק מי '
אוף, עכשיו בא לי לראות שוב את כל פליז לייק מי
26/05/2020 | 23:37
2
10
אחרי שראיתי את שני הקטעים האלו ואז זה הוביל אותי לעוד שני קטעים מוזיקליים אחד מעונה 4 (שאנחנו עדיין לא יכולים לדבר עליו) ואחד מעונה 1 שבכלל לא זכרתי וכולל את ג'פרי, ג'וש, דודה פג והאמא שרים באוטו.

אבל הדבר הכי חמוד בעולם זה ארנולד אחרי השיר אומר לאבא של ג'וש (כשהוא מעמיד פנים שזה אבא שלו) ובקול נורא מוזר:
Dad, I'm not sexually attracted to women
ואז החיבוק שלהם גם כזה חמוד

ותכלס זה 4 עונות קצרות והכל נמצא בנטפליקס.
אם לא היו לי מיליון סדרות אחרות שאני רוצה להגיע אליהן אז לחלוטין הייתי עושה צפיה חוזרת עכשיו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זהו, אפשר לדבר על כל הקטעים עכשיו '
זהו, אפשר לדבר על כל הקטעים עכשיו
27/05/2020 | 10:16
10
הסצינה של השיר באוטו בעונה 1 היתה חמודה.
כנ"ל הסצינה של ארנולד ואלן. אלן מדהים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן אני גם '
כן אני גם
27/05/2020 | 18:20
7
ראיתי את הקטע מעונה 4 גם אותו אני אוהבת והוא גם גרם לי לחבב שיר שלא אהבתי.
ואת זה מעונה 1 יוטיוב לא הציע לי אז שכחתי אבל אני יודעת על מה אתה מדבר זה גם חמוד הולכת לראות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אההה |פרצוף| '
אההה |פרצוף|
27/05/2020 | 10:10
4
17
לא קישרתי בין אדל לזה שזה שיר של אדל..
כאילו, ידעתי שזה שיר שלה, אבל פשוט לא קישרתי.

אני לא מכירה את השיר שאנדליר, אבל היה את השיר שארנולד שר בפיקניק שלהם, ואני לא מבינה למה צחקו עליו. מרושעים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איך את לא מכירה? '
איך את לא מכירה?
27/05/2020 | 18:20
3
12
אחד השירים הנטחנים בעשור האחרון.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לא שומעת מוזיקה כזאת..'
אני לא שומעת מוזיקה כזאת..
28/05/2020 | 16:00
2
8
ולא רדיו כזה, אז להיטים עוברים לי ממש מתחת לרדאר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה עדיין מוזר לי'
זה עדיין מוזר לי
28/05/2020 | 16:21
1
11
כי יש שירים כ"כ נטחנים (ברדיו, בחנויות, בבתי קפה ומסעדות, בקניון, בפרסומות, בטלוויזיה) שאי אפשר לפספס אותם, אלא אם את לא יוצאת מהבית בכלל.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני חושבת שאני פשוט אוטמת את עצמי למה שלא בא לי טוב '
אני חושבת שאני פשוט אוטמת את עצמי למה שלא בא לי טוב
31/05/2020 | 12:42
3
לצפיה ב-'אוי ולגבי אדל '
אוי ולגבי אדל
29/05/2020 | 02:11
2
11
ג'וש כנראה יודע שאנחנו דיברנו על הפרק הזה ולכן פירסם את זה באינסטגרם שלו:
(זה תמונה מספר 6)

מסתבר שאדל באמת הייתה נקבה
ובאופן לא מפתיע היא לא באמת נשחטה
אני חושב שהגיוני שהיא עדיין בחיים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
29/05/2020 | 11:49
8
ווי באחת התמונות יש תמונה משפחתית ומישהו שהוא כנראה אח שלו כי הם סופר דומים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אדל בסדרה בהחלט היתה זכר'
אדל בסדרה בהחלט היתה זכר
31/05/2020 | 12:46
5
ראו את ההבדל במבנה גוף ובכרבולת ובזפק של הזכר והנקבות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' הסצינה של ג'ונזילה היתה אדירה. איזה מתוק הוא! '
הסצינה של ג'ונזילה היתה אדירה. איזה מתוק הוא!
27/05/2020 | 09:59
2
16
צודקת לגבי אלה, היא באמת אמרה שהיא יהודיה, ושכחתי מזה. אבל זה ההסבר היחיד.

טוב לדעת שאני לא היחידה שלא אהבה את העונה הראשונה.

התרנגול- כאמור דילגתי על כל הסצינה כי היא היתה לי קשה מידי, אבל השיר בסוף באמת היה יפה.

גם אני אהבתי את הטיפול בהפלה. שוב- זה היה מאוד "מהחיים". כלומר ההמתנה, והישיבה בשירותים ואז הכל נגמר.. שוב - בלי דרמה נוספת, כי עצם ההפלה היא דרמה.

עם האנה- נכון, זה סימפטום, אבל מה שמפריע לי זה שאנחנו לא רואים שום תהליך שלה כדמות, אלא רק את הקטעים המוזרים/ קשים. (למעט הסצינה הקצרה עם בת הזוג).

את שיימלס עוד לא ראיתי. כבר שנים שאני רוצה לראות את הסדרה הבריטית קודם (יצא לי לראות כמה פרקים בעבר), אבל אני מנחשת שיש שם מעט או הרבה עניינים של היחס של הסביבה לגייז. בפליז לייק מי, זה הוצג כמצב טבעי ובלי צורך להדגיש את הקשיים. ברור לי שזה תיאור אידיאלי, אבל אני רוצה להאמין שתיאור אידיאלי כזה יכול להיות גם מציאותי.
לצורך השוואה - אין לי סבלנות לראות סדרות על הסכסוך הישראלי פלסטיני, אבל אני אשמח לראות סדרה שהערבי הוא פשוט ערבי, שמתמודד עם החיים כמו כולנו, בלי העצמת הדרמה הקיימת של חייו כמיעוט.
אני מניחה שאני טומנת את הראש בחול, אבל הנורמליות הזאת פשוט נראית לי יותר נכונה (להבדיל כמובן אם מדובר בסדרת דרמה שזה הבסיס לסיפור שלה).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
27/05/2020 | 18:27
1
11
לגבי ההפלה. גם אהבתי שקלייר אמרה "חשבתי שהדעות הפוליטיות שלי יגנו עליי מלהיות עצובה". כי את יכולה לעשות הפלה ומותר לך להיות עצובה מזה ולהאמין שעשית את הדבר הנכון וזה לא סותר. וגם אהבתי את היחס של ג'וש אליה כל התהליך, והסוף המהמם שהיא רומסת את העיר במקום ג'ונזילה (הפצפיסט) תמיד גורם לי כמעט לבכות.

אני מבינה לחלוטין מה את אומרת על להציג גייז כמצב טבעי ובלי להתייחס לקשיים ובעיני זה תמיד מלכודת - אם יש קושי וחוסר קבלה אז אומרים "די כבר 2020 הגיע הזמן להתקדם ולקבל את זה כמצב טבעי", ואם הכל טוב ויפה וקל אז אומרים שזה אוטופי מידי ולא אמין. תמיד יהיו למישהו טענות. אז לאדעת מה הפתרון לדעתי אני מניחה שתלוי בסדרה ובסביבה שבה היא מתרחשת. כמובן שאהבתי כמה פה זה משהו רגיל. לגבי שיימלס אני רוצה להגיד משהו אבל בנפרד כי זה ספוילר קל שניק לא ינזוף בי
ואגב שיימלס עזבי את הבריטית תראי את האמריקאית יש בה את אמי רוסום וזה יותר טוב מהכל. (אבל זאת הסדרה האהובה עליי אז אם לא תאהבי אני אשנא אותך לנצח, תזהרי)

"אין לי סבלנות לראות סדרות על הסכסוך הישראלי פלסטיני, אבל אני אשמח לראות סדרה שהערבי הוא פשוט ערבי, שמתמודד עם החיים כמו כולנו, בלי העצמת הדרמה הקיימת של חייו כמיעוט." - ראיתי כמה פרקים מעטים מקופה ראשית זה מה שעשו שם לא?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'קלים ועמומים לשיימלס'
קלים ועמומים לשיימלס
27/05/2020 | 18:31
12
יש שם דמות שהוא גיי ממשפחה מטורללת ופתוחה ששם באמת לאף אחד לא אכפת.
ויש אחד אחר שהוא ממשפחה בעייתית עם אבא אלים וגזען והומופוב.
והיחס של הסביבה והמשפחה שלהם אליהם, ובעיקר היחס שלהם לעצמם, הוא בהתאם לסביבה שבה הם גדלו, שזה נכון בעיני, כי רואים גם את האפשרות הקלה וגם את האפשרות הקשה וזה הכל תלוי סביבה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מה הקטע עם רכבות פתאום? '
מה הקטע עם רכבות פתאום?
26/05/2020 | 20:41
23
הסתיימה סדרה אחת שחלק נכבד ממנה קשור לרכבת - RUN

והתחילה רכבת הקרח

חוץ מזה שלפני כמה שבועות היה פרק רכבת בריק ומורטי

אוקי, זה לא כל כך הרבה, אבל עדיין. רכבות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Snowpiercer - רכבת הקרח - פרקים 1 ו2 - בלי ספוילר רק המלצה'
Snowpiercer - רכבת הקרח - פרקים 1 ו2 - בלי ספוילר רק המלצה
26/05/2020 | 20:57
33
48
בסופש התאכזבתי שלא מצאתי את הסדרה בנטפליקס, אבל אתמול היא צצה לי ועם שני הפרקים הראשונים (כולמר גם זה שיצא השבוע)

לא היו לי ציפיות גבוהות מהסדרה.
הסרט אומנם היה טוב, אבל לא ראיתי שום דרך שבה אפשר למרוח את העלילה שלו באופן מעניין על פני סדרה.
אז מאוד הופתעתי לטובה. יש דימיון לסרט, אבל גם יש הבדלים משמעותיים ולדעתי לטובה ובהחלט שמאפשרים לכך שתהיה סדרה.

לא שהסדרה מושלמת, אבל התחלה מאוד מבטיחה לדעתי.

התאכזבתי עכשיו לגלות שהביקורות לסדרה די פושרות בנתיים. אבל הרושם שלי הוא שזה בגלל שהביקורות לסרט היו נלהבות (94% אצל העגבניות משום מה) ואני מניח שמי שבא לסדרה בתקווה לראות עוד מסרט היה מאוכזב.

נקודות חשובות:
אין צורך לראות את הסרט בעל אותו שם לפני הצפיה בסדרה, או אפילו לדעת משהו עליו. הסדרה היא ריבוט לסיפור.
מי שיש לו בעיה עם דם או איברים קטועים - זה כנראה לא בשבילו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'במשפט האחרון הבנתי שלא בשבילי סופית.'
במשפט האחרון הבנתי שלא בשבילי סופית.
26/05/2020 | 21:09
26
15
לצפיה ב-'אז בשביל זה הוא שם, אם כי אני צריך להבהיר'
אז בשביל זה הוא שם, אם כי אני צריך להבהיר
26/05/2020 | 21:49
25
39
זה לא שהסדרה (בנתיים) מלאה בדם ואיברים כמו "חניבעל" לדוגמה.
זה די באותה מידה כמו שובר שורות. (שאני לא זוכר אם ראית)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ברור שראיתי שובר שורות '
ברור שראיתי שובר שורות
21
33
דם עוד מילא אבל איברים קטועים זה לא בשבילי (ואני לא זוכרת כאלו בשובר שורות. יש את זה הרבה במתים המהלכים נניח).
ועכשיו גם הבנתי ממך שההתמקדות היא בפרשת רצח, אז עוד לא יותר לא בא לי עליה.
(בכל מקרה גם לפני זה בגלל הביקורות החלשות כבר ירד לי ממנה, אתה רק חיזקת את זה).

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא ראית גם משחקי הכס והויקינגים?'
לא ראית גם משחקי הכס והויקינגים?
26/05/2020 | 21:58
2
19
אחותי אומרת שהויקנגים יותר אלים אפילו ממשחקי הכס.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי את שתיהן וכאמור גם את המתים המהלכים'
ראיתי את שתיהן וכאמור גם את המתים המהלכים
26/05/2020 | 22:08
1
21
בכולן יש יותר מידי אלימות גרפית ואני לא נהניית מזה אבל ראיתי אותן בכל זאת.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני איתך!'
אני איתך!
27/05/2020 | 10:43
12
שונאת אלימות גרפית.
בפרק הראשון של רכבת הקרח זה לא היה מאוד בולט. מקווה שניק מטעה אותי וגם בפרק השני זה לא יהיה ככה.
בגלל זה לא ראיתי, ולא בעתיד, משחקי הכס, ויקינגים, שובר שורות ושאר מטעמים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואלה, אין לך שום בעיה עם איברים קטעים או גועל כזה'
וואלה, אין לך שום בעיה עם איברים קטעים או גועל כזה
26/05/2020 | 22:07
17
25
במתים המהלכים לכל זומבי יש איזה משהו מתדלדל, וזה במצב טוב (אני עדיין זוכר את החצי אישה מהפרק הראשון) שלא לדבר על זה שחצי מהקאסט מאבד איבר בשלב מסוים.

אני התכוונתי להזהיר לאנשים שממש לא מסוגלים לראות לרגע משהו כמו איבר קטוע או אלימות שמגיעה לדם.
ובפרקים הראשונים של שובר שורות הייתה אמבטיה שלמה של גועל. ושהיא שוות ערך או פחותה ממה שיש בסדרה בפרקים האלו.

בקיצור את כמו אנשים שאומרים שהם לא יכולים לראות שום דבר עם קללות. אבל אז רואים סדרה מלאה עם קללות ואומרים שזה בסדר כי זאת סדרה טובה. אז אם ככה הקללות לא היו מה שהפריע, אלא רמת הסדרה.

ולא, הסדרה לא מתמקדת בחקירת רצח. היא מתמקדת ברכבת שמחזיקה את שרידי האנושות, המערכת שמחזיקה אותה והגורמים שמתנגדים למערכת הזאת.
לומר שהסדרה הזאת מתמקדת בחקירת רצח זה כמו לומר שהעלילה של שובר שורות מתמקדת בתהליך של הכנת מת'.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה לגיטימי'
זה לגיטימי
26/05/2020 | 22:12
14
25
אני גם לא אוהבת אלימות גרפית מידי אבל מוכנה לעשות החרגות בשביל דברים ששווים מספיק בעיניי כמו אוז או סרטים של טרנטינו. (מודה שלפעמים אני מסתירה את המסך בקטעים מסויימים).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' אם זה משהו ממש ממש שווה ואיכותי, אז סובלים את זה'
אם זה משהו ממש ממש שווה ואיכותי, אז סובלים את זה
26/05/2020 | 22:15
13
21
לא בשביל משהו שמראש הביקורות עליו פושרות.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
26/05/2020 | 22:20
4
לצפיה ב-'שווה ואיכותי זה עניין של טעם'
שווה ואיכותי זה עניין של טעם
26/05/2020 | 22:37
11
23
ואני יודע שאת ממש ממש לא אהבת את העונה הראשונה של המתים המהלכים.
כלומר משום מה סבלת את זה למרות שלא חשבת שזה איכותי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני דווקא ממש ממש אהבתי את העונה ה-1'
אני דווקא ממש ממש אהבתי את העונה ה-1
27/05/2020 | 15:12
10
14
נכון שלא חשבתי שהיא איכותית, אבל נהנייתי כלומר אהבתי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה לא נשמע ככה'
זה לא נשמע ככה
27/05/2020 | 17:00
9
28
אומנם עובדה שהמשכת לראות אבל לאחר צפיה בפרק השני זה מה שהיה לך לומר:

כמה ימים אחר כך כבר אמרת שאת מכורה:

אבל עכשיו נזכרתי שפעם גם טענת שפשוט כל הסדרות הפוסטאפוקליפטיות הן גרועות ואת פוסלת לפני שאת מנסה אותן:
וגם כתבת שבטוח ה100 והנותרים הן אותו דבר.

עכשיו אני רוצה לפנות אל לונה של העתיד. בשנת 2023.
לונה את כרגע בדיון עם ניק על סדרה שהוא ממליץ עליה ואת מתעקשת לא לנסות אותה כי *סיבות כלשהן*. אבל את גם כרגע (בשנה 2023) מאוד מאוד אוהבת את הסדרה רכבת הקרח (שהיא כבר בעונתה הרביעית). אז תסתכלי על הדיון הזה וכמה שהתעקשת שהגיוני שלא תנסי את הסדרה.
(נ.ב. אנחנו עכשיו אחרי מגפת הקורונה, או לפחות אחרי הגל הראשון. האם היה גל שני? האם נותרו בני אדם על כדור הארץ? או שרובם מתו והשרידים נוסעים ברכבת של הפרדה חברתית שמקיפה את העולם כל הזמן?)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
27/05/2020 | 17:22
17
אני מתכננת לנסות, אבל כרגע המחשב שלי עושה את הדבר המעצבן שהוא עשה לפני שנה שבו אחרי כ10-15 דקות הנטפליקס (רק נטפליקס) אני מקבלת מסך ירוק צורם וחייבת לעשות ריסטרט כפוי

(עדכנתי דברים, ניקיתי דברים, מקווה לטוב, אבל לא בא לי שוב ריסטרט אחרי שהרגע חוויתי 3 אז אני לא עושה נסיונות)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אתה מביא לי דברים שכתבתי על ה-3 פרקים הראשונים, ומסיק מזה'
אתה מביא לי דברים שכתבתי על ה-3 פרקים הראשונים, ומסיק מזה
27/05/2020 | 17:31
2
19
שלא אהבתי את כל העונה? איך בדיוק?
העובדה שהייתי מכורה אחרי 3 פרקים ועוד המשכתי לבינג' רצוף של כל העונות שהיו, מוכיחה שבהחלט כן אהבתי אותה.

אני יודעת שאתה מסיק מכמה פעמים שצדקת שאתה תמיד מצליח, אבל זוהי הטיה קוגניטיבית ידועה.
יש סדרות שאתה ממליץ עליהן והן באמת טובות.
יש סדרות שאתה ממליץ עליהן והן באמת גרועות.
אתה פשוט אוהב כל כך הרבה סדרות שסטטיסטית זה חייב להיות ככה.
אבל אתה זוכר לעצמך בעיקר את ההצלחות
(ומתרץ את הכשלונות בהאשמה של הצד השני "לא ניסיתם מספיק" חחח)

מה שכן מעניין בשרשור הישן שהבאת זה שמסתבר שכבר מזמן חשבתי לנסות את BSG ושכחתי מזה.
בינתיים יש לי קצת קשיים עם אמאזון ונתקעתי באמצע פרק 8, אבל גם לא כזה בוער לי בינתיים להמשיך אותה, לא מצליחה להתחבר שם לדמויות.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
27/05/2020 | 18:36
14
"אתה פשוט אוהב כל כך הרבה סדרות שסטטיסטית זה חייב להיות ככה."
""אבל אתה זוכר לעצמך בעיקר את ההצלחות"-

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב, לעונה הראשונה היו רק 6 פרקים'
טוב, לעונה הראשונה היו רק 6 פרקים
27/05/2020 | 23:15
11
אבל זה יותר מידת הלגלוג שלך על הסדרה. זה הרגיש שאת נהנית מהסדרה אבל בסוג של Hate watching.
אני לא כל כך מדבר על פעמים שאני צודק בהמלצות על סדרוות - יותר על פעמים שאת אומרת שלא תאהבי סדרה ואז את אוהבת אותה.

אני יכול להבין שאת לא מתחברת לדמויות בBSG, זה כי כולם שם סיילונים בסתר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שלום, כאן לונה מהעתיד '
שלום, כאן לונה מהעתיד
27/05/2020 | 17:52
4
31
השנה היא 2025.
(אני מצטערת שלא עניתי לך בשנת 2023 כפי שביקשת, אבל זה לא באשמתי, כיוון שהיתה תקלה בתפוז שהחלה בשנת 2022 ונמשכה 3 וחצי שנים בקירוב עד שהם פתרו אותה, אתם עוד תראו.)

לגבי הסדרה שאתה ממליץ עליה, כפי שהסברתי לך בעתיד שוב ושוב, אני לא צופה יותר בסדרות של שירות הסטרימינג איקיאה, כל הסדרות שלהן זבל קלישאי.

לגבי מה שמצפה לכם בעניין הקורונה אני לא יכולה לחשוף יותר מידי כי עלולות להיות לזה השלכות, אבל בגלל שאני מחבבת את קוראי הפורום הזה אתן לכם טיפ אחד: תקנו הרבה מגנטים. כמה שאתם רק יכולים.

נ.ב. לא הבנתי למה אתה מדבר בהודעה זו על "ניק" בגוף שלישי, האם זה משהו שהיה מקובל בשנת 2020? לא זכור לי.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'את יודעת מה הכי אמין פה?'
את יודעת מה הכי אמין פה?
27/05/2020 | 18:37
2
24
שאנחנו כ"כ מכורים שגם אחרי תקלה של 3 שנים נחזור לתפוז

טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
27/05/2020 | 19:47
18
עד שהאתר יסגר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה די עצוב אבל כנראה נכון'
זה די עצוב אבל כנראה נכון
27/05/2020 | 23:15
5
לצפיה ב-'הי לונה מהעתיד, כאן ניק מהעתיד הרחוק יותר'
הי לונה מהעתיד, כאן ניק מהעתיד הרחוק יותר
27/05/2020 | 23:23
11
השנה היא 2047 וכולנו עבדים של הרובוטים שהשתלטו על המין האנושי. (ואפילו יותר גרוע זה שהם ממשיכים לחדש את האנטומיה של גריי לעוד עונות)
אני הולך להעמיד פנים שלא כתבת שום דבר על מגנטים כי הם אסורים לפי חוק רובוטי (יש תיאוריית קונספירציה שזה בגלל שמגנטים משבשים רובוטים, אבל הרובוטים אומרים שזה רק בגלל שהם נגד דברים על המקרר)

שירות הסטרימינג של איקאה דווקא נעשה מאוד איכותי. לפני שגם הוא נקנה על ידי דיסני.

אני דיברתי על ניק בגוף השלישי כי התייחסתי לניק של שנת 2023.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אתה לא תגיד לי שאין לי בעיה '
אתה לא תגיד לי שאין לי בעיה
26/05/2020 | 22:13
1
23
רבע מהפרק של המתים אני עם הידיים מסתירות את המסך, אין לי כוח לעוד מזה.
ואתה כבר שכנעת אותי סופית לא לראות, ואתה לא תצליח to undo את זה, גם אם תסתור את כל הדברים שכבר כתבת כמו שאתה מנסה לעשות עכשיו!

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אין לי בעיה שלא תראי בגלל שהביקורות לא טובות'
אין לי בעיה שלא תראי בגלל שהביקורות לא טובות
26/05/2020 | 22:34
17
*למרות שזה ביקורות של רק שני פרקים, אולי בהמשך יהיו ביקורות טובות יותר.

או אפילו כי סתם לא נשמע לך מעניין הקונספט.

אבל זה לא הגיוני שמפריע לך משהו שלא מפריע לך ליהנות מסדרות אחרות. רבות אחרות.
וזה לא ברמה של המתים המהלכים או ויקינגים או משחקי הכס, זה ברמה של שובר שורות שנחשבת לסדרה שאין בה הרבה אלימות באופן יחסי.

עכשיו אני מוכן להודות שגם אני עושה את זה במידה מסויימת:
מידי פעם ממליצים כאן על סדרה שהיא בשפה זרה (כלומר לא אנגלית או עברית) ואני אומר שאין לי כוח לראות סדרה בשפה זרה.
אבל בפועל פעם בשנה בערך אני צופה בסדרה בשפה זרה, אני פשוט עושה את זה כשמספיק אכפת לי מסדרה לראות אותה למרות שהיא בשפה זרה.

רק שזה היה יותר דומה למצב שלך אם הייתי אומר שאני לא אראה סדרה בגלל שהיא בשפה זרה למרות שרק דמות אחת בה מדברת בשפה זרה ולמרות שחלק גדול מהסדרות שאני באופן רגיל רואה הן בשפה זרה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
2
25
לונה אני הייתי נעלבת|מסכסך|
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני בקושי זוכר שאת ראית שובר שורות ואת יודעת את זה'
אני בקושי זוכר שאת ראית שובר שורות ואת יודעת את זה
26/05/2020 | 21:58
1
8
לצפיה ב-'SHAME!'
SHAME!
26/05/2020 | 22:01
6
לצפיה ב-'ועכשיו עם לפרקים 1X01 ו1X02 של רכבת הקרח '
ועכשיו עם לפרקים 1X01 ו1X02 של רכבת הקרח
26/05/2020 | 21:35
1
30
נראה לי שעוד סיבה לביקורות הבינוניות היא כי לא חשבו שזה מעניין למקד את הסיפור בחקירת רצח. אבל לי נראה שזאת דרך מעניינת לחקור את החיים על הרכבת הזאת.
כי החקירות של הבלש מובילות אותו למקומות רבים כי כל אחד יכול להיות חשוד. זה לא יעיל רק מהבחינה שזה עוזר ללייטון לתכנן מהפכה על הרכבת, אלא נותן לנו בתור הצופים מבט על מקומות שונים ואספקטים שונים של הרכבת. בנתיים ראינו קרון שבו אנשים יצרו קבוצות אהבה, קרון גידול חקלאות, קרון גידול פרות וקרון בידור (מה שנראה בהתחלה כבית זונות, אבל למעשה יותר מקום לתרפיה). כמובן אנחנו הצופים ראינו גם את המחלקה הראשונה, הקטר, הזנב של הרכבת ועוד כמה מקומות ביניים.

אבל מה שיותר מעניין זה משהו שהסרט אף פעם לא הצליח לעשות לדעתי - לגרום לי להבין את הצד של מר ווילפורד (מלאני). הרכבת היא השריד האחרון של בני אדם על כדור הארץ, אבל גם השריד האחרון של חיים, שזה כולל חי וצומח. אפשר להבין איך כמות גדולה יותר של אנשים מהמתוכנן תקשה מאוד על כל מערכת החיים.
כלומר ברור שהמערכת איזון המסודרת של הרכבת צריכה לספק את הצרכים של כל האנשים שנמצאים עליה. וזה צריך לכלול את כל האנשים שיש להם תפקידים.
מה שלא ברור אם ככה זה למה המחלקה הראשונה מקבלים כל כך הרבה (גם אוכל, אבל בעיקר הספקה של חשמל ומים שכנראה זה בעייתי) בעוד שהן לא עושים כנראה כלום.
זה במיוחד לא ברור כי אני מניח שכל מערכת הכלכלה שהייתה קיימת בעולם לפני הרכבת היא כבר לא רלוונטית. האנשים העשירים של מחלקה ראשונה אולי היו הכרחיים כי הכסף שהם שילמו הוא מה שבנה את הרכבת, אבל עכשיו שהרכבת פועלת כבר עשר שנים, מה הטעם בהם. למה מלאני (מר ווילפורד) אישית עדיין כל כך דואגת לכל הצרכים הפעוטים שלהם?
אני מניח (ומקווה) שיתייחסו לזה. מלאני עושה רושם מאוד חכמה ואני מניח שיש סיבה לזה ולא רק שמירה על הבטחה.
אולי היא מאמינה שבלי היררכיה ברורה שבה יש אנשים למעלה אז יהיה תוהו ובוהו ברכבת.
השוטרים (breakemen) עם הרובים צריכים להאמין בסדר קיים, כי אחרת הם ישתלטו וידרשו את כל הטוב לעצמם.

זה בעצם מה שנראה לי מעניין. כל השיטה הזאת. וכיצד מלאני שולטת בה. ומה הסיבה שהיא המציאה מר ווילפורד דימיוני שמנהל את הרכבת. או שאולי הוא היה קיים בעבר.

מלאני היא גם מה שהופך את חקירת הרצח ליותר מעניינת בסופו של דבר. כי אם בהתחלה חשבתי שחקירת הרצח היא פשוט תירוץ כדי לתת ללייטון אפשרות להסתובב ולגלות יותר, עכשיו נראה שהנרצח היה מישהו עם קשרים למר ווילפורד ושהחקירה חשובה בגלל שמי שרצח אותו אולי גילה דברים סודיים לגבי הרכבת.

בקיצור אני מאוד אוהב את הדמות של מלאני.

ואני גם מאוד אוהב את הדמטת של לייטון, אם כי אני מתחיל לחשוב שהתוכנית של האנשים בזנב למרד באמת יכול להביא להרס נוראי של כל מה שנותר מהאנושות
(נראה שאפילו תקלה בקרון אחד של פרות יכול להוביל להרס נוראי במערכת האיזון של הרכבת)
ויחד עם זה אני כמובן מבין את האנשים של הזנב וקשה שלא להיות בעדם.

אבל הדבר שהכי מציק לי זה ה"מיני מרד" שלייטון עשה רק כדי להעביר קצת מידע על הרכבת לאנשים שבזנב. נראה לי ברור שהוא צריך לשחק את המשחק הארוך כאן ולא לסכן הכל כדי למסור מידע על כמה קרונות כשברור שאין כמעט סיכוי לאנשים שם גם עם המידע.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' פרקים 1+2 '
פרקים 1+2
29/05/2020 | 11:42
11
הפרק הראשון זרם לי, בשני התחלתי להשתעמם.
היה לי מוזר שמלאני אחראית על כל כך הרבה דברים ולכן לא הופתעתי שהיא מר ווילפרד בעצמו.
היה מדהים לראות איך שהם מצליחים לגדל פירות וירקות בתוך הרכבת ושיש לא מעט קרונות כאלה, אבל קרון של בקר יש רק אחד? ועכשיו אחרי שהקרון נהרס גם אין בקר, וכל המערכת האקולוגית בסכנת קריסה. נו, טוב.
מי שדאג לאכלס את הרכבת נראה שלא דאג שיהיו גם אנשים נחוצים - רופאים, חוקרים, או מומחים לתחומים כלשהם, כך שבאמת רק למי שהיה מספיק כסף - מצא את עצמו על הרכבת. הרבה כסף = מעמד גבוה. קחו לדוגמא את האישה העשירה (והבת המפונקת) שבדרך אגב ציינה שהיא עורכת דין, והמשפחה המצחקקת שלה רק מראה כמה היא מיותרת.

מעניין אותי אם מלאני היא רק השם (מר ווילפרד) מאחורי הבעלים של הרכבת, או שבאמת היה לה תפקיד חשוב. אולי היה "מר ווילפרד", ואולי אלה הסודות שהיא מנסה להסתיר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'. פרק 1 '
. פרק 1
27/05/2020 | 10:31
1
19
גם לי זה קפץ אתמול אחרי שסיימתי פליז לייק מי, אז כבר ראיתי את הפרק הראשון.

המחשבות שלי:
1. כשהראו מהגב את מי שהתבררה כג'ניפר קונולי, הייתי בטוחה שזו אריקה סרה, מאאוריקה ומה - 100, בעיקר כי מאחורה היא נראתה לי כמו אלי מה 100.
2. לא מאוד הופתעתי בסוף הפרק לגלות שג'ניפר קונולי (לא קלטתי את השם של הדמות), היא מיסטר וילפרד המסתורי. היה די ברור שאם זו דמות שרק מזכירים אותה ועוד לא ראינו , אז צריך לחכות לאיזו הפתעה.
3. הפרק לא השאיר עלי רושם מיוחד. כמו הרבה סדרות אחרות, זה אפקטיבי. מותח ומעביר את הזמן, אבל לא ממש שאב אותי. נראה לי גם שיש הרבה דמויות וזה הולך לבלבל.
4. בגדול די נשבר לי מסדרות דיסוטופיות. כן, העתיד יהיה מחורבן, אפשר כבר לסגור את הכל. איכשהו הסיפור תמיד חוזר על עצמו - העשירים לעומת העניים; טכנולוגיה מטורפת לעומת ניצול ודיכוי.. וכו' וכו'.
היחידה שהצליחה לצאת מזה בחינניות היא  day break, אבל אתם ונטפליקס לא מסכימים איתי.
5. לא ראיתי את הסרט. לא חושבת שאי פעם אצפה בו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מעניין אותי מה תחשבי על פרק 2 '
מעניין אותי מה תחשבי על פרק 2
27/05/2020 | 17:07
12
גם אותי לא הפתיעה במיוחד התגלית של סוף הפרק הראשון. גם לא הבנתי למה זה כל כך משמעותי.
פרק 2 גרם לי ליותר סקרנות בעניין.

בסדרות דיסוטופיות זה דווקא לרוב לא עניין של עשירים מול עניים מפני שבחברה הדיסוטופית כבר אין משמעות לכסף. יש עניין של מעמדות חברתיים שנובעים מגורמים אחרים, הרבה פעמים פשוט כוח.
מה שקצת מוזר כאן, וציינתי את זה, הוא שמשום מה העשירים כאן עדיין מקבלים פריבילגיות למרות שאני לא מבין כיצד הכסף שלהם יכול עדיין לשחק תפקיד. אני מקווה שיסבירו את זה.

אם רמת האלימות בפרק 1 לא הפריעה לך, אין הרבה יותר מזה בפרק 2
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הסדרה הזו מרגיזה, בדומה ל-Into the Night היא נראית כמו גימיק'
הסדרה הזו מרגיזה, בדומה ל-Into the Night היא נראית כמו גימיק
29/05/2020 | 21:37
1
47
כלומר, שמישהו בא לנטפליקס עם רעיון איך להפיק סדרה זולה בלי צילומי חוץ ולמכור אותה כסדרת מדע בדיוני מתוחכמת. ב-Into the Night אנחנו סגורים בתוך מטוס, וב-Snowpiercer אנחנו סגורים בתוך רכבת.

אני אוהב את הז'אנר הפוסט-אפוקליפטי, אני אוהב את הז'אנר הבלשי, אני גם אוהב רכבות, ובכל זאת הגימיק הזול מקשה מאוד להיכנס לתוך הסדרה הזו.

כמובן אי אפשר להתעלם מהמסר הפוליטי המגוחך של "מלחמת מעמדות" שמכניסים מהדקה הראשונה לסדרה. החלוקה הזו למעמדות לפי מחלקות ברכבת נראית אינפנטילית לחלוטין וחסרת כל היגיון פנימי.

הבעיה העיקרית בשני הפרקים הראשונים היא שיש הרבה בלגן ואין סיפור טוב או דמות מעניינת להזדהות איתם. למרות זמן המסך שמוקדש לו לייטון נשאר דמות מאוד שטוחה, וגם המשחק של השחקן שמגלם אותו לא מרשים במיוחד. תעלומת הרצח לפחות בינתיים לא מתרוממת.

יש גם דמיון מסוים בין הסדרה הזו לעונה הראשונה של Altered Carbon שגם היא מתמקדת בתעלומת רצח בדיסטופיה עתידנית, ולפחות בינתיים Altered Carbon הרבה יותר טובה.

ואם אתם מתעניינים בתעלומת רצח על רכבת, אז לכו לראות את הרימייק של רצח באוריינט אקספרס (וכמובן את המקור אם עוד לא ראיתם).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
31/05/2020 | 12:41
9
עוד לא ראיתי את הפרק השני, אבל מה שכתבת מאוד נכון גם לפרק הראשון.
גם אני ראיתי דמיון לפחמן מדורג.

את הרימייק טרם ראיתי, אבל רצח באוריינט אקספרס המקורי- , וכמובן כל הספרים שלה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Penny Dreadful: City of Angels פרק 1X05'
Penny Dreadful: City of Angels פרק 1X05
26/05/2020 | 22:23
5
23
אהבתי.
סצנת המדידת חליפה ואז סקס בין ריו/מגדה ומתאו הייתה טובה. ואז אפילו יותר טובה כשפליי ריקו הצטרף.
מעצבן אותי אבל שבסוף כשטיאגו מתעמת איתו, מתאו לא אומר לא שהוא הרג את השוטר בגלל מה שעשה לאחותם. אם כי אולי זה בעצם טוב שלא גילה משהו שהיא אולי לא רוצה שאחרים ידעו עליו.

ובעניין שלה - מעניין איזה השפעה יהיה לכך שסיסטר מולי עכשיו יודעת שהבחורה שהיא דיברה איתה היא אחותו של טיאגו.
נראה לי יותר ויותר הגיוני שהרצח (של המשפחה ההיא) נעשה על ידי הבריון של אמא של סיסטר מולי. אולי הוא התכוון לרצוח רק את אב המשפחה, אבל בטעות נחשף על ידי המשפחה ונאלץ לחסל את כולם ואז ביים את הסט המקסיקאי כדי להסב אשמה.
בהחלט נראה שהיא עכשיו שולחת את הבריון לחסל את טיאגו.

האישה היהודיה המבוגרת לא ממש חכמה שהיא ניגשה ככה למדען הצעיר בפומבי ועכשיו הנאצים ראו אותה.

חבר מועצה נראה אפוף אהבה והעובדת שלו (מגדה) מורידה אותו לאדמה (יש לו עוד איזה חצי מאה לפחות לחכות עד שהוא יוכל להיות הומו באופן פומבי)

אהבתי את הקטע של אמא של טיאגו עם הבלש היהודי. זה שהוא נכנס למקדש שלה ואז אומר "אז אני מבין שאת לא יהודייה"
אני חושב שלא ראינו בכלל את סנטה מוארטה בפרק הזה מלבד בפיגורות במקדש הזה.

ובמקביל מגדה רוצחת מישהו כדי שהיא תוכל להעמיד פנים שזה הבעל של האישה הגרמנייה ולסחוף את הרופא הנאצי לעזור לה להסתיר רצח.

אבל לאן כל זה הולך? מי יודע...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תכלס פרק מאכזב, לא בגלל התוכן אלא שהוא לא מברר כיוון.'
תכלס פרק מאכזב, לא בגלל התוכן אלא שהוא לא מברר כיוון.
27/05/2020 | 10:16
1
7
לצפיה ב-''
27/05/2020 | 17:27
9
אם הסדרה הישנה לימדה אותי משהו...זה אל תצפה לכיוון או לקלוזר נורמלי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
27/05/2020 | 17:26
2
8
פרק לא רע בכלל
השלישיה היתה...
הרפרנס לדר ג'קיל ומר הייד היה נחמד
וגם זה שאמא של טיאגו נתנה לבלש פסל של סנטה מוארטה...זה עוד יעזור לו בעתיד
הסצנה האחרונה היתה עצובה משתי סיבות,
טיאגו מגלה גם  ששני אחיו רוצחים, וגם שאחיו הקטן רוצח חסר חרטה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שכחתי לציין את זה באמת '
שכחתי לציין את זה באמת
27/05/2020 | 23:39
1
7
שציינו את ד"ר ג'קיל ומר הייד זה מצחיק קצת
אני מניח שבתקופה הזאת כבר יצאו גם סרטים על דוריאן גריי, אנשי זאב, דרקולה ופרנקנשטיין.

הזכרתלי משהו - האח הגדול של טיאגו ירה בכמה שוטרים בעימות ההוא בפרק הראשון. למה בעצם הוא לא בכלא?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שאלה נהדרת,בעצם'
שאלה נהדרת,בעצם
28/05/2020 | 13:59
6
הוא לא סתם ירה,הוא ירה והרג, עם מה שאני מניח היו כמה וכמה עדים...אז מה קרה שם?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Please like me עונה 4 '
Please like me עונה 4
27/05/2020 | 09:41
4
15
תיכף אקרא את המשך הדיון של עדי וניק כי אחרת אני לא אזכור מה רציתי להגיד...

נתחיל מהסוף. אני לא נוהגת לקרוא תקצירים של סדרות אבל רציתי לראות השבוע כמה פרקים יש לעונה 4 וקפצה לי המילה טרגדיה, כך שיכולתי פחות או יותר לנחש על איזה כיוון מדובר.
הטיפול במוות של אמא של ג'וש היה עדין, אנושי ויפה ושוב שמחתי שלא בחרו להעצים את הדרמה עם סצינה בבית קברות. כשג'וש מצא אותה, לא היה לי ברור שהיא התאבדה כי לא היה לכך רמז. קיוויתי שלפחות היא מצאה את מותה באופן טבעי.
בכל מקרה, העיסוק במחלות נפש בסדרה היה ריאליסטי וחשוב. זה לא משהו שבא והולך, זה מאבק מר וקשה (כמו שכתבתי גם בהקשר של after life) ולפעמים מפסידים בו.

ג'וש ממשיך להיות בלתי נסבל לחלוטין. כל הדברים הרעים ששאר הדמויות אומרות עליו, נכונים ואפילו עדינים. איך שהוא זרק את ארנולד היה ממש מגעיל ולא פיירי. חייבת להודות שמההתחלה לא חשבתי שג'וש באמת אוהב את ארנולד, אלא שנוח לו איתו. קודם כל כי ארנולד נראה טוב, וחושב שג'וש נוראה טוב, אז עבור ג'וש זה פשוט טוב לבטחון אחרי שמה שמו מתחילת וענה 2 העיר לו שלא נמשך אליו. לדעתי ג'וש היה צריך את ארנולד גם מהסיבה הזאת וגם כי ג'וש רוצה שאנשים יזדקקו לו ויהיו תלויים בו. באיזשהו מקום ג'וש רוצה לטפל באנשים והוא נהנה מזה, אבל הוא לא מנתב את התחום הזה למקומות טובים, אלא לייצור תלות. התגובות שלו כלפי אנשים, כולל ההורים שלו, נעות בין ביטול לרשעות.
באמת לא ברור לי למה אנשים רוצים להיות חברים שלו כשהוא רק מעליב את כולם כל הזמן. אולי נוח להם כי הוא מבשל עבורם ומספק להם דירה חמודה.

הפרידה של אלה ותום גם הרגיזה אותי. כמו דברים או דמויות אחרות בסדרה שהן לא ג'וש, לא קיבלנו שום רמז לכך שיש ביניהם בעיות. להיפך, הכל היה נראה ממש טוב, ואלה השתלבה מצויין ואפילו הרגישה קצת בעלות על ג'וש (הדאגה שלה אחרי מות אמו, או כשהיא רצה לחבק אותו אחרי שהוא זרק את ארנולד). ולכן כשפתאום היא החליטה שהיא ותום צריכים להיפרד, זה הרגיש מאוד אקראי ולא שייך.
יש קטע לדמויות כאן להיות מוזרות ומגניבות. עם ניב הם לקחו את זה רחוק מידי ולכן היא היתה מעצבנת, אבל גם אלה היתה כזו, רק שהצליחו להכניס בה קצת יותר חינניות.

קלייר - כמו שכתבתי בהודעה הקודמת, פשוט נעלמה וזה גם מרגיז כי לא ניתנו הסברים נורמליים. בעקרון אין הפרשי זמן בין הפרקים. כלומר, תחילת כל פרק מתחברת לפרק הקודם בהפרש של ימים ספורים ולא שבועות או חודשים כמו שנהוג בסדרות אמריקאיות. ולכן בשום שלב לא דיברו איתנו על מישהו בחייה של קלייר. אחרי ההפלה היא דיברה על זה שאין לה אף אחד, אבל כמה פרקים אחר כך, שאמורים להיות בהפרש של לא יותר מחודש, התברר שהיא כבר עברה לגור עם החבר החדש שלה.
זה אפילו לא חור בעלילה. זה סתם חוסר תשומת לב לדמויות שאינן ג'וש. חוסר תשומת לב לפרטים כאלה ראיתי גם בסצינות עם הפסיכולוגית, אבל בדרך שונה. במפגש הראשון ביניהם ג'וש אמר משהו (לא מצחיק בעליל, אבל שיהיה) ואז אמר לה שזו בדיחה כי מצחיקן. מיד אחר כך, בשאר הפגישות שלהם, היא ציחקקה מכל מה שהוא אמר. אין כאן בנייה של תהליך.

מילה טובה על אלן, אבא שלו. כמו כולם, בעונה הראשונה הוא לא היה מגובש כמו שצרך. היה מין נעבעך מטומטם. אבל הוא הצליח להפוך לדמות מאוד אנושית, נעימה, מכילה וטובת לב. היה יותר עצוב לראות אותו נשבר על מות אשתו לשעבר מאשר את ג'וש.

וחוצמזה שהסוף עצמו היה ממש מבאס. החבורה די התפרקה והתפזרה. נשארו רק תום וג'וש בדירה חדשה ומנוכרת. סיום לא כל כך הולם לסדרה שדי ניסתה לשמור על אופטימיות למרות הקשיים.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
27/05/2020 | 18:48
1
11
המצב שלך עוד טוב שרק ניחשת מה יקרה טרול חביב צעק פה על גבי הפורום שאמא של ג'וש תתאבד לפני שראיתי את העונה בכלל
בכל מקרה - "הטיפול במוות של אמא של ג'וש היה עדין, אנושי ויפה" -

תאמת זאת העונה שאני הכי פחות זוכרת כנראה כי היא באמת הייתה מתסכלת קצת עם איך שכולם התפזרו ונפרדו. וגם ראיתי אותה קצת במנותק, את ה3 הראשונות ראיתי די בבת אחד, ואז את עונה 4 איזה שנה או יותר אחרי.

אני חושבת שג'וש כן אהב את ארנולד.
אם כבר אני זוכרת שארנולד עצבן אותי עם הצורך שלו להוסיף מישהו כל הזמן.

ושוב, לא כזה זוכרת, אבל אני חושבת שכן עברה איזה תקופה בין עונה 3 ל4.
גם בין פרקים בסדרה אני לא זוכרת שהרגיש לי שהימים מחוברים, בכלל לא.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוי, זה נורא. טרולים מעצבנים!'
אוי, זה נורא. טרולים מעצבנים!
28/05/2020 | 11:19
2
לצפיה ב-'כן, עונה 4 '
כן, עונה 4
27/05/2020 | 23:33
1
8
יחסית פחות טובה ממה שזכור לי.
אם כי כן היו בה פנינים. אהבתי את הפרק יום הולדת של האנה, עד הקטע של הפרידה. אם כי השיר בסוף גם היה חמוד.
הפרק עם הארוחה במסעדה של ג'וש עם שני הוריו גם היה חמוד.
ובכלל הטיפול במוות של אמא של ג'וש.

אני לא מבין למה את חושבת שאין הפרשי זמן בין פרקים. בהחלט יש בסדרה הפרשי זמן בין פרקים. והפרשי זמן משמעותיים יותר בין עונות. ואם אני זוכר נכון זה שקלייר עברה לגור עם מישהו קרה בין עונות.
אותי דווקא לא הפתיע במיוחד שאלה נפרדה מתום. הרגיש לי שהיא במערכת יחסים יותר בגלל שהיא נהנית להיות בקבוצה.

אני זוכר שהייתי בשוק גמור כשג'וש מצא את אמא שלו. מצד אחד זה הרגיש כאילו זה בא משום מקום, אבל מצד שני בעצם אפשר היה להרגיש שהמצב שלה מאוד לא טוב בעונה הזאת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב, אולי אני טועה לגבי הפרשי הזמן, אם שניכם טוענם אחרת'
טוב, אולי אני טועה לגבי הפרשי הזמן, אם שניכם טוענם אחרת
28/05/2020 | 11:23
6
אולי גם בגלל שצפיתי ברצף ונטפליקס לא כותב באיזה פרק אנחנו כשעוצרים באמצע (אלא אם יוצאים למסך רשימת הפרקים), אז לא ממש הבחנתי בין סוף עונה לתחילת עונה וזה הרגיש לי כמו המשכיות.

מה שאמרת על אלה- יש בזה משהו, ומסכימה גם לגבי אמא של ג'וש.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אגדות המחר 5X14'
אגדות המחר 5X14
27/05/2020 | 18:27
7
20
יש מצב שזה היה הפרק הטוב ביותר של הסדרה? כי הוא בטוח היה הפרק האהוב עלי

לא חושבת שיש סדרה אחרת שהייתה יכולה לעשות פרק עם עלילה כ"כ מופרכת ומטורללת, אבל שהיא גם תסתדר ותתחבר בצורה מושלמת לעלילה הכללית ובדרך גם תפתור בצורה הגיונית בעיות אחרות (חזרה מהמתים/דמויות שמתקיימות במקום דמויות אחרות) ותתן לנו את מיק בשיער מהמם (ואת גארי במראה הומלס היפסטרי שממש הולם אותו).

לפני כמה פרקים התחלתי לאבד את הסבלנות לסדרה הזו, בעיקר כי אני מתעבת את ג'ון והוא קיבל יותר ויותר פוקוס, אבל הפרקים האחרונים החזירו את האהבה שלי לסדרה והפרק הנוכחי בכלל הזניק אותה למעלה. איזה כיף שיש שטויות כאלה

(למי שלא עוקב ורוצה להבין על מה אני מדברת- הדמויות נזרקו בצורה עלילתית והגיונית לחלוטין לתוך סדרות שונות בטלוויזיה (גרסאות נטולות זכויות יוצרים של חברים, דאונטאון אבי וסטאר טרק) והן היו צריכות להתאפס על עצמן ולבחור אם להישאר שם כדי להישאר בחיים או לברוח ולהתמודד עם זה שהfates מנסות להשמיד אותן)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח יאא נשמע מגניב'
חחח יאא נשמע מגניב
27/05/2020 | 18:38
5
22
נשמע כמו איש משפחה קצת

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי רק כמה פרקים בודדים שלה'
ראיתי רק כמה פרקים בודדים שלה
27/05/2020 | 19:48
4
23
התלהבתי רק מהתינוק (בריאן?) והיא לא קיבל מספיק פוקוס ממש בתחילת העונה הראשונה, אז נטשתי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי רק פרקים רנדומלים ביס לאורך השנים+לאגדות'
ראיתי רק פרקים רנדומלים ביס לאורך השנים+לאגדות
27/05/2020 | 20:43
1
19
אבל התכוונתי שזה מתאים להם לעשות פרק כזה שבו הם נזרקים מסדרה לסדרה (נראה לי היה פרק שהם עברו לכל מיני סוגים שונים של אנימציה כולל דיסני)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש מצב ששמעתי על משהו כזה פעם'
יש מצב ששמעתי על משהו כזה פעם
27/05/2020 | 21:24
3
לצפיה ב-'אה רק עכשיו שמתי לב התינוק זה סטואי'
אה רק עכשיו שמתי לב התינוק זה סטואי
27/05/2020 | 21:26
1
14
הכלב זה בריאן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה נכון, אופס'
אה נכון, אופס
27/05/2020 | 23:32
10
נו, באמת לא ראיתי הרבה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'במקרה היום חזרתי אליה וראיתי את פרק 5X09'
במקרה היום חזרתי אליה וראיתי את פרק 5X09
28/05/2020 | 00:00
11
יש לי עוד כמה פרקים להשלים, אבל עכשיו יש לי יותר מוטביציה להשלים את החסר
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

23:14 | 13.07.20 טוני החתול
20:41 | 13.07.20 LeRanch
20:35 | 12.07.20 didalf
09:03 | 12.07.20 טוני החתול
07:19 | 12.07.20 LeRanch
07:27 | 10.07.20 LeRanch
19:13 | 09.07.20 טוני החתול
17:01 | 09.07.20 טוני החתול
10:29 | 09.07.20 טוני החתול
22:40 | 08.07.20 didalf
19:14 | 08.07.20 Lion_Heart
20:21 | 06.07.20 LeRanch
09:04 | 05.07.20 טוני החתול

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ